[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AKS Strzegom 30 72 22 6 2 87-25 12 3 0 48-10 10 3 2 39-15
2.  Kryształ Stronie Śląskie 30 61 18 7 5 66-26 12 2 1 44-10 6 5 4 22-16
3.  Victoria Świebodzice 30 59 18 5 7 59-37 12 2 1 35-16 6 3 6 24-21
4.  Bielawianka Błękitni Bielawa 30 54 16 6 8 71-37 8 4 3 37-15 8 2 5 34-22
5.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 46 13 7 10 51-44 7 4 4 31-23 6 3 6 20-21
6.  Włókniarz Kudowa Zdrój 30 44 12 8 10 63-58 9 3 3 37-20 3 5 7 26-38
7.  Trojan Lądek Zdrój 30 42 11 9 10 43-53 8 5 2 28-18 3 4 8 15-35
8.  Akropol Wałbrzych 30 41 12 5 13 56-56 8 3 4 34-19 4 2 9 22-37
9.  Sparta Ziębice 30 39 11 6 13 39-45 7 3 5 21-11 4 3 8 18-34
10.  Lechia Dzierżoniów 30 36 10 6 14 34-49 9 2 4 26-9 1 4 10 8-40
11.  Hutnik Szczytna 30 35 10 5 15 50-67 7 2 6 36-32 3 3 9 14-35
12.  Skałki Stolec 30 34 10 4 16 51-64 6 3 6 34-32 4 1 10 17-32
13.  1985 Szczawno Zdrój 30 32 9 5 16 31-54 7 3 5 23-20 2 2 11 8-34
14.  Stal Świdnica 30 28 8 4 18 28-60 6 2 7 19-20 2 2 11 9-40
15.  Niemczanka Niemcza 30 26 8 2 20 51-79 6 1 8 26-30 2 1 12 25-49
16.  Zjednoczeni Żarów 30 25 6 7 17 38-64 6 4 5 28-26 0 3 12 10-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 AKS Strzegom    1-1 1-1 1-1 1-0 3-1 5-0 3-0 3-1 6-1 5-1 5-1 2-0 7-1 3-0 2-1 
 2 Kryształ Stronie Śląskie1-1     5-1 0-1 2-0 3-0 3-0 4-1 1-0 9-0 4-2 2-0 2-0 3-1 3-1 2-2 
 3 Victoria Świebodzice0-1 2-1     2-1 2-2 3-2 3-1 2-0 2-1 0-0 4-1 2-1 3-0 3-2 4-2 3-1 
 4 Bielawianka Błękitni Bielawa3-1 2-2 1-0     0-1 5-5 0-0 0-1 3-0 1-1 1-0 0-3 6-0 8-0 5-1 2-0 
 5 Polonia Bystrzyca Kłodzka2-2 1-2 2-1 4-1     2-2 5-3 2-4 1-3 2-0 2-1 1-0 1-1 1-1 0-2 5-0 
 6 Włókniarz Kudowa Zdrój1-2 0-2 0-1 3-2 2-0     2-2 2-1 6-0 3-3 2-1 3-2 5-2 4-0 1-1 3-1 
 7 Trojan Lądek Zdrój1-4 0-0 1-1 2-2 2-2 2-0     3-1 2-0 2-0 2-2 1-0 2-1 2-1 2-4 4-0 
 8 Akropol Wałbrzych1-1 1-2 2-1 0-1 3-1 2-3 2-2     7-0 2-1 3-1 1-2 0-0 2-1 3-2 5-1 
 9 Sparta Ziębice0-2 0-0 0-1 4-1 1-2 3-1 5-0 3-0     0-0 0-1 2-1 1-0 0-1 2-1 0-0 
 10 Lechia Dzierżoniów0-1 2-1 3-0 1-2 1-0 3-0 0-1 2-1 1-1     0-1 2-0 1-0 0-0 6-0 4-1 
 11 Hutnik Szczytna2-5 1-4 1-4 0-3 0-3 2-2 1-0 1-1 3-4 4-1     7-2 6-0 2-0 3-2 3-1 
 12 Skałki Stolec1-2 0-2 1-6 2-5 0-2 2-4 2-2 5-2 1-1 3-0 6-0     2-1 3-0 5-4 1-1 
 13 1985 Szczawno Zdrój0-9 2-0 0-0 0-2 3-1 3-0 1-2 1-2 1-1 3-0 0-0 4-0     0-1 4-2 1-0 
 14 Stal Świdnica2-1 0-2 1-4 2-1 0-1 2-2 3-0 1-2 1-2 2-0 0-0 1-3 0-1     3-1 1-0 
 15 Niemczanka Niemcza1-3 3-2 1-2 0-5 3-4 2-3 0-1 4-2 0-3 3-0 5-1 1-1 0-2 1-0     2-1 
 16 Zjednoczeni Żarów0-4 1-1 2-1 1-6 1-1 1-1 3-1 4-4 2-1 0-1 1-2 0-1 3-0 4-0 5-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Akropol Wałbrzych
Stal Świdnica 2-0 Lechia Dzierżoniów
przełożony ze względu na renowację murawy [15.wrzesnia]
Hutnik Szczytna 0-3 Bielawianka Błękitni Bielawa
Kryształ Stronie Śląskie 2-0 Skałki Stolec
Polonia Bystrzyca Kłodzka 5-0 Zjednoczeni Żarów
Trojan Lądek Zdrój 1-4 AKS Strzegom
Sparta Ziębice 2-1 Niemczanka Niemcza
1985 Szczawno Zdrój 0-0 Victoria Świebodzice

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Akropol Wałbrzych 2-1 Victoria Świebodzice
Niemczanka Niemcza 0-2 1985 Szczawno Zdrój
AKS Strzegom 3-1 Sparta Ziębice
Zjednoczeni Żarów 3-1 Trojan Lądek Zdrój
Skałki Stolec 0-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-2 Kryształ Stronie Śląskie
Lechia Dzierżoniów 0-1 Hutnik Szczytna
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-0 Stal Świdnica

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Stal Świdnica 1-2 Akropol Wałbrzych
Hutnik Szczytna 2-2 Włókniarz Kudowa Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie 9-0 Lechia Dzierżoniów
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-1 Bielawianka Błękitni Bielawa
Trojan Lądek Zdrój 1-0 Skałki Stolec
Sparta Ziębice 0-0 Zjednoczeni Żarów
1985 Szczawno Zdrój 0-9 AKS Strzegom
Victoria Świebodzice 4-2 Niemczanka Niemcza

Kolejka 4 - 4-5 września

Akropol Wałbrzych 3-2 Niemczanka Niemcza
AKS Strzegom 1-1 Victoria Świebodzice (350)
Zjednoczeni Żarów 3-0 1985 Szczawno Zdrój
Skałki Stolec 1-1 Sparta Ziębice
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-0 Trojan Lądek Zdrój
Lechia Dzierżoniów 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka (200)
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-2 Kryształ Stronie Śląskie
Stal Świdnica 0-0 Hutnik Szczytna

Kolejka 5 - 11-12 września

Hutnik Szczytna 1-1 Akropol Wałbrzych
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Stal Świdnica
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Włókniarz Kudowa Zdrój
Trojan Lądek Zdrój 2-0 Lechia Dzierżoniów (50)
Sparta Ziębice 4-1 Bielawianka Błękitni Bielawa
1985 Szczawno Zdrój 4-0 Skałki Stolec
Victoria Świebodzice 3-1 Zjednoczeni Żarów
Niemczanka Niemcza 1-3 AKS Strzegom

Kolejka 6 - 18-19 września

Akropol Wałbrzych 1-1 AKS Strzegom
Zjednoczeni Żarów 5-2 Niemczanka Niemcza
Skałki Stolec 1-6 Victoria Świebodzice
Bielawianka Błękitni Bielawa 6-0 1985 Szczawno Zdrój
Lechia Dzierżoniów 1-1 Sparta Ziębice
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-2 Trojan Lądek Zdrój
Stal Świdnica 0-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Hutnik Szczytna 1-4 Kryształ Stronie Śląskie

Kolejka 7 - 25-26 września

Kryształ Stronie Śląskie 4-1 Akropol Wałbrzych
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 Hutnik Szczytna
Trojan Lądek Zdrój 2-1 Stal Świdnica
Sparta Ziębice 3-1 Włókniarz Kudowa Zdrój
1985 Szczawno Zdrój 3-0 Lechia Dzierżoniów
Victoria Świebodzice 2-1 Bielawianka Błękitni Bielawa
Niemczanka Niemcza 1-1 Skałki Stolec
AKS Strzegom 2-1 Zjednoczeni Żarów

Kolejka 8 - 2-3 października

Akropol Wałbrzych 5-1 Zjednoczeni Żarów
Skałki Stolec 1-2 AKS Strzegom
Bielawianka Błękitni Bielawa 5-1 Niemczanka Niemcza
Lechia Dzierżoniów 3-0 Victoria Świebodzice
Włókniarz Kudowa Zdrój 5-2 1985 Szczawno Zdrój
Stal Świdnica 1-2 Sparta Ziębice
Hutnik Szczytna 1-0 Trojan Lądek Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka

Kolejka 9 - 9-10 października

Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-4 Akropol Wałbrzych
Trojan Lądek Zdrój 0-0 Kryształ Stronie Śląskie
Sparta Ziębice 0-1 Hutnik Szczytna
1985 Szczawno Zdrój 0-1 Stal Świdnica
Victoria Świebodzice 3-2 Włókniarz Kudowa Zdrój
Niemczanka Niemcza 3-0 Lechia Dzierżoniów
AKS Strzegom 1-1 Bielawianka Błękitni Bielawa
Zjednoczeni Żarów 0-1 Skałki Stolec

Kolejka 10 - 16-17 października

Akropol Wałbrzych 1-2 Skałki Stolec
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-0 Zjednoczeni Żarów
Lechia Dzierżoniów 0-1 AKS Strzegom
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-1 Niemczanka Niemcza
Stal Świdnica 1-4 Victoria Świebodzice
Hutnik Szczytna 6-0 1985 Szczawno Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie 1-0 Sparta Ziębice
Polonia Bystrzyca Kłodzka 5-3 Trojan Lądek Zdrój

Kolejka 11 - 23-24 października

Trojan Lądek Zdrój 3-1 Akropol Wałbrzych
Sparta Ziębice 1-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
1985 Szczawno Zdrój 2-0 Kryształ Stronie Śląskie
Victoria Świebodzice 4-1 Hutnik Szczytna
Niemczanka Niemcza 1-0 Stal Świdnica
AKS Strzegom 3-1 Włókniarz Kudowa Zdrój
Zjednoczeni Żarów 0-1 Lechia Dzierżoniów
Skałki Stolec 2-5 Bielawianka Błękitni Bielawa

Kolejka 12 - 30-31 października

Akropol Wałbrzych 0-1 Bielawianka Błękitni Bielawa
Lechia Dzierżoniów 2-0 Skałki Stolec
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Zjednoczeni Żarów
Stal Świdnica 2-1 AKS Strzegom
Hutnik Szczytna 3-2 Niemczanka Niemcza
Kryształ Stronie Śląskie 5-1 Victoria Świebodzice
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 1985 Szczawno Zdrój
Trojan Lądek Zdrój 2-0 Sparta Ziębice

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Sparta Ziębice 3-0 Akropol Wałbrzych
1985 Szczawno Zdrój 1-2 Trojan Lądek Zdrój
Victoria Świebodzice 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Niemczanka Niemcza 3-2 Kryształ Stronie Śląskie
AKS Strzegom 5-1 Hutnik Szczytna
Zjednoczeni Żarów 4-0 Stal Świdnica
Skałki Stolec 2-4 Włókniarz Kudowa Zdrój
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-1 Lechia Dzierżoniów

Kolejka 14 - 11 listopada

Akropol Wałbrzych 2-1 Lechia Dzierżoniów
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-2 Bielawianka Błękitni Bielawa
Stal Świdnica 1-3 Skałki Stolec
Hutnik Szczytna 3-1 Zjednoczeni Żarów
Kryształ Stronie Śląskie 1-1 AKS Strzegom
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-2 Niemczanka Niemcza
Trojan Lądek Zdrój 1-1 Victoria Świebodzice
Sparta Ziębice 1-0 1985 Szczawno Zdrój

Kolejka 15 - 14 listopada

1985 Szczawno Zdrój 1-2 Akropol Wałbrzych
Victoria Świebodzice 2-1 Sparta Ziębice
Niemczanka Niemcza 0-1 Trojan Lądek Zdrój
AKS Strzegom 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zjednoczeni Żarów 1-1 Kryształ Stronie Śląskie
Skałki Stolec 6-0 Hutnik Szczytna
Bielawianka Błękitni Bielawa 8-0 Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Akropol Wałbrzych 2-3 Włókniarz Kudowa Zdrój
Lechia Dzierżoniów 0-0 Stal Świdnica
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-0 Hutnik Szczytna
Skałki Stolec 0-2 Kryształ Stronie Śląskie
Zjednoczeni Żarów 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
AKS Strzegom 5-0 Trojan Lądek Zdrój
Niemczanka Niemcza 0-3 Sparta Ziębice
Victoria Świebodzice 3-0 1985 Szczawno Zdrój

Kolejka 17 - 26 marca

Victoria Świebodzice 2-0 Akropol Wałbrzych
1985 Szczawno Zdrój 4-2 Niemczanka Niemcza
Sparta Ziębice 0-2 AKS Strzegom
Trojan Lądek Zdrój 4-0 Zjednoczeni Żarów
mecz rozegrany w innym terminie
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-0 Skałki Stolec
Kryształ Stronie Śląskie 0-1 Bielawianka Błękitni Bielawa
Hutnik Szczytna 4-1 Lechia Dzierżoniów
mecz rozegrany w innym terminie
Stal Świdnica 2-2 Włókniarz Kudowa Zdrój
mecz rozegrany w innym terminie

Kolejka 18 - 11 maja

Akropol Wałbrzych 2-1 Stal Świdnica
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Hutnik Szczytna
Lechia Dzierżoniów 2-1 Kryształ Stronie Śląskie
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Skałki Stolec 2-2 Trojan Lądek Zdrój
Zjednoczeni Żarów 2-1 Sparta Ziębice
AKS Strzegom 2-0 1985 Szczawno Zdrój
Niemczanka Niemcza 1-2 Victoria Świebodzice

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Niemczanka Niemcza 4-2 Akropol Wałbrzych
Victoria Świebodzice 0-1 AKS Strzegom
1985 Szczawno Zdrój 1-0 Zjednoczeni Żarów
Sparta Ziębice 2-1 Skałki Stolec
Trojan Lądek Zdrój 2-2 Bielawianka Błękitni Bielawa
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-0 Lechia Dzierżoniów
Kryształ Stronie Śląskie 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój
Hutnik Szczytna 2-0 Stal Świdnica

Kolejka 20 - 17 kwietnia

Akropol Wałbrzych 3-1 Hutnik Szczytna
Stal Świdnica 0-2 Kryształ Stronie Śląskie
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Lechia Dzierżoniów 0-1 Trojan Lądek Zdrój
Bielawianka Błękitni Bielawa 3-0 Sparta Ziębice
Skałki Stolec 2-1 1985 Szczawno Zdrój
Zjednoczeni Żarów 2-1 Victoria Świebodzice
AKS Strzegom 3-0 Niemczanka Niemcza

Kolejka 21 - 24 kwietnia

AKS Strzegom 3-0 Akropol Wałbrzych
Niemczanka Niemcza 2-1 Zjednoczeni Żarów
Victoria Świebodzice 2-1 Skałki Stolec
1985 Szczawno Zdrój 0-2 Bielawianka Błękitni Bielawa
Sparta Ziębice 0-0 Lechia Dzierżoniów
Trojan Lądek Zdrój 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Stal Świdnica
Kryształ Stronie Śląskie 4-2 Hutnik Szczytna

Kolejka 22 - 1 maja

Akropol Wałbrzych 1-2 Kryształ Stronie Śląskie
Hutnik Szczytna 0-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Stal Świdnica 3-0 Trojan Lądek Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój 6-0 Sparta Ziębice
Lechia Dzierżoniów 1-0 1985 Szczawno Zdrój
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-0 Victoria Świebodzice
Skałki Stolec 5-4 Niemczanka Niemcza
Zjednoczeni Żarów 0-4 AKS Strzegom

Kolejka 23 - 8 maja

Zjednoczeni Żarów 4-4 Akropol Wałbrzych
AKS Strzegom 5-1 Skałki Stolec
Niemczanka Niemcza 0-5 Bielawianka Błękitni Bielawa
Victoria Świebodzice 0-0 Lechia Dzierżoniów
1985 Szczawno Zdrój 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój
Sparta Ziębice 0-1 Stal Świdnica
Trojan Lądek Zdrój 2-2 Hutnik Szczytna
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Kryształ Stronie Śląskie

Kolejka 24 - 15 maja

Akropol Wałbrzych 3-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kryształ Stronie Śląskie 3-0 Trojan Lądek Zdrój
Hutnik Szczytna 3-4 Sparta Ziębice
Stal Świdnica 0-1 1985 Szczawno Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-1 Victoria Świebodzice
Lechia Dzierżoniów 6-0 Niemczanka Niemcza
Bielawianka Błękitni Bielawa 3-1 AKS Strzegom 18 maja
Skałki Stolec 1-1 Zjednoczeni Żarów

Kolejka 25 - 22 maja

Skałki Stolec 5-2 Akropol Wałbrzych
Zjednoczeni Żarów 1-6 Bielawianka Błękitni Bielawa
AKS Strzegom 6-1 Lechia Dzierżoniów
Niemczanka Niemcza 2-3 Włókniarz Kudowa Zdrój
Victoria Świebodzice 3-2 Stal Świdnica
1985 Szczawno Zdrój 0-0 Hutnik Szczytna
Sparta Ziębice 0-0 Kryształ Stronie Śląskie
Trojan Lądek Zdrój 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka

Kolejka 26 - 26 maja

Akropol Wałbrzych 2-2 Trojan Lądek Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-3 Sparta Ziębice
Kryształ Stronie Śląskie 2-0 1985 Szczawno Zdrój
Hutnik Szczytna 1-4 Victoria Świebodzice
Stal Świdnica 3-1 Niemczanka Niemcza
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-2 AKS Strzegom
Lechia Dzierżoniów 4-1 Zjednoczeni Żarów
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-3 Skałki Stolec

Kolejka 27 - 29 maja

Bielawianka Błękitni Bielawa 0-1 Akropol Wałbrzych
Skałki Stolec 3-0 Lechia Dzierżoniów
Zjednoczeni Żarów 1-1 Włókniarz Kudowa Zdrój
AKS Strzegom 7-1 Stal Świdnica
Niemczanka Niemcza 5-1 Hutnik Szczytna
Victoria Świebodzice 2-1 Kryształ Stronie Śląskie
1985 Szczawno Zdrój 3-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sparta Ziębice 5-0 Trojan Lądek Zdrój

Kolejka 28 - 5 czerwca

Akropol Wałbrzych 7-0 Sparta Ziębice
Trojan Lądek Zdrój 2-1 1985 Szczawno Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 Victoria Świebodzice
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Niemczanka Niemcza
Hutnik Szczytna 2-5 AKS Strzegom
Stal Świdnica 1-0 Zjednoczeni Żarów
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-2 Skałki Stolec
Lechia Dzierżoniów 1-2 Bielawianka Błękitni Bielawa

Kolejka 29 - 12 czerwca

Lechia Dzierżoniów 2-1 Akropol Wałbrzych
Bielawianka Błękitni Bielawa 5-5 Włókniarz Kudowa Zdrój
Skałki Stolec 3-0 Stal Świdnica
Zjednoczeni Żarów 1-2 Hutnik Szczytna
AKS Strzegom 1-1 Kryształ Stronie Śląskie
Niemczanka Niemcza 3-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Victoria Świebodzice 3-1 Trojan Lądek Zdrój
1985 Szczawno Zdrój 1-1 Sparta Ziębice

Kolejka 30 - 19 czerwca

Akropol Wałbrzych 0-0 1985 Szczawno Zdrój
Sparta Ziębice 0-1 Victoria Świebodzice
Trojan Lądek Zdrój 2-4 Niemczanka Niemcza
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 AKS Strzegom
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Zjednoczeni Żarów
Hutnik Szczytna 7-2 Skałki Stolec
Stal Świdnica 2-1 Bielawianka Błękitni Bielawa
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-3 Lechia Dzierżoniów

IV liga 2004/2005 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Legnica)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Wrocław)

Klasa A 2004/2005 (Wałbrzych I)
Klasa A 2004/2005 (Wałbrzych II)
Klasa A 2004/2005 (Wałbrzych III)

Autor: Łukasz Bienias
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas