[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Legnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chrobry II Głogów 30 67 21 4 5 108-57 11 0 4 61-30 10 4 1 47-27
2.  Orkan Szczedrzykowice 30 65 20 5 5 100-50 11 2 2 53-22 9 3 3 47-28 2 4 1 1 0 2-1
3.  Orla Wąsosz 30 65 21 2 7 73-36 11 1 3 38-13 10 1 4 35-23 2 1 0 1 1 1-2
4.  Górnik II Polkowice 30 63 20 3 7 84-42 12 1 2 44-13 8 2 5 40-29
5.  Górnik Złotoryja 30 53 17 2 11 58-44 10 1 4 34-18 7 1 7 24-26
6.  Zamet Przemków 30 51 16 3 11 74-56 10 2 3 39-24 6 1 8 35-32
7.  Sparta Rudna 30 43 13 4 13 61-53 8 1 6 40-26 5 3 7 21-27
8.  Sparta Grębocice 30 42 13 3 14 73-89 9 2 4 45-38 4 1 10 28-51
9.  Kaczawa Bieniowice 30 41 12 5 13 57-68 9 0 6 31-26 3 5 7 26-42
10.  Dąb Stowarzyszenie Siedliska 30 38 11 5 14 55-62 5 3 7 21-22 6 2 7 34-40 2 4 1 1 0 5-4
11.  Odra Chobienia 30 38 10 8 12 59-61 4 7 4 31-26 6 1 8 28-35 2 1 0 1 1 4-5
12.  Stal Chocianów 30 32 9 5 16 46-71 6 3 6 24-28 3 2 10 22-43
13.  Iskra Kochlice 30 30 9 3 18 54-84 5 2 8 32-38 4 1 10 22-46
14.  Czarni Rokitki 30 24 7 3 20 35-77 4 2 9 22-38 3 1 11 13-39
15.  Nysa Wiadrów 30 19 4 7 19 36-82 3 5 7 23-41 1 2 12 13-41
16.  GKS Męcinka 30 16 4 4 22 43-84 3 1 11 30-45 1 3 11 13-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Chrobry II Głogów    0-3* 2-3 2-3 5-3 2-1 3-2 6-2 3-0 12-3 2-3 7-1 4-3 3-1 4-0 6-2 
 2 Orkan Szczedrzykowice3-3     2-1 5-2 2-5 3-0 3-0 10-2 7-0 4-3 2-2 3-2 0-1 2-0 4-0 3-1 
 3 Orla Wąsosz0-2 0-0     2-1 7-0 0-4 3-1 4-0 2-1 3-1 1-2 2-0 6-0 3-0 2-0 3-1 
 4 Górnik II Polkowice1-1 5-0 4-0     2-1 3-1 3-0 6-3 2-1 0-2 3-1 3-0 1-3 5-0 3-0 3-0 
 5 Górnik Złotoryja2-3 2-3 2-0 3-2     5-2 0-2 5-2 1-3 1-0 2-0 0-0 3-1 6-0 1-0 1-0 
 6 Zamet Przemków1-3 2-2 0-2 0-4 1-0     5-1 2-1 7-1 7-2 2-1 3-1 3-2 2-1 3-3 1-0 
 7 Sparta Rudna2-4 7-1 2-4 1-2 1-5 2-1     4-1 3-3 4-0 1-3 4-1 4-0 0-1 1-0 4-0 
 8 Sparta Grębocice3-2 2-5 1-4 3-2 0-3 2-9 2-2     2-0 3-3 6-3 7-2 7-2 4-1 1-0 2-0 
 9 Kaczawa Bieniowice2-3 4-1 2-4 0-3 2-0 1-2 1-0 2-5     3-0 2-0 1-3 4-2 3-2 2-0 2-1 
 10 Dąb Stowarzyszenie Siedliska0-4 0-1 1-1 1-2 0-1 1-3 1-1 3-1 1-3     3-2 1-0 1-2 2-0 5-0 1-1 
 11 Odra Chobienia4-4 2-2 1-4 2-2 3-0 1-3 1-1 0-0 0-0 2-2     1-4 5-0 2-3 2-1 5-0 
 12 Stal Chocianów1-1 1-3 1-2 4-1 0-2 3-1 2-1 2-1 3-0 0-4 2-4     0-0 1-0 2-6 2-2 
 13 Iskra Kochlice3-5 0-7 1-3 0-3 1-2 2-1 1-3 5-2 2-2 0-3 0-1 3-1     5-2 6-0 3-3 
 14 Czarni Rokitki2-3 0-6 1-4 3-3 1-0 1-0 2-4 0-1 0-3 0-2 5-3 2-3 1-4     2-2 2-0 
 15 Nysa Wiadrów1-4 2-7 2-1 1-5 0-0 3-3 0-1 1-4 4-4 0-6 2-0 2-2 3-1 1-1     1-2 
 16 GKS Męcinka2-5 1-6 1-2 2-5 1-2 3-4 0-2 1-3 5-5 1-3 2-3 4-2 4-1 0-1 3-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Kaczawa Bieniowice 2-1 GKS Męcinka 15 sierpnia, 17:00
Sparta Rudna 4-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 16 sierpnia, 17:00
Sparta Grębocice 4-1 Czarni Rokitki 16 sierpnia, 17:00
Nysa Wiadrów 2-0 Odra Chobienia 16 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 2-1 Zamet Przemków 16 sierpnia, 15:00
Górnik Złotoryja 0-0 Stal Chocianów 15 sierpnia, 11:00
Górnik II Polkowice 4-0 Orla Wąsosz 16 sierpnia, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 3-3 Chrobry II Głogów 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

GKS Męcinka 2-5 Chrobry II Głogów 19 sierpnia, 17:00
Orla Wąsosz 0-0 Orkan Szczedrzykowice 19 sierpnia, 17:00
Stal Chocianów 4-1 Górnik II Polkowice 19 sierpnia, 17:00
Zamet Przemków 1-0 Górnik Złotoryja 19 sierpnia, 17:00
Odra Chobienia 5-0 Iskra Kochlice 19 sierpnia, 17:00
Czarni Rokitki 2-2 Nysa Wiadrów 19 sierpnia, 17:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3-1 Sparta Grębocice 19 sierpnia, 17:00
Kaczawa Bieniowice 1-0 Sparta Rudna 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Sparta Rudna 4-0 GKS Męcinka 23 sierpnia, 17:00
Sparta Grębocice 2-0 Kaczawa Bieniowice 23 sierpnia, 17:00
Nysa Wiadrów 0-6 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 23 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 5-2 Czarni Rokitki 23 sierpnia, 17:00
Górnik Złotoryja 2-0 Odra Chobienia 22 sierpnia, 11:00
Górnik II Polkowice 3-1 Zamet Przemków 23 sierpnia, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 3-2 Stal Chocianów 23 sierpnia, 17:00
Chrobry II Głogów 2-3 Orla Wąsosz 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

GKS Męcinka 1-2 Orla Wąsosz 30 sierpnia, 16:00
Stal Chocianów 1-1 Chrobry II Głogów 29 sierpnia, 16:00
Zamet Przemków 2-2 Orkan Szczedrzykowice 29 sierpnia, 16:00
Odra Chobienia 2-2 Górnik II Polkowice 29 sierpnia
Czarni Rokitki 1-0 Górnik Złotoryja 31 października, 13:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-2 Iskra Kochlice 30 sierpnia, 16:00
Kaczawa Bieniowice 2-0 Nysa Wiadrów 30 sierpnia, 15:00
Sparta Rudna 4-1 Sparta Grębocice 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Sparta Grębocice 2-0 GKS Męcinka 6 września, 16:00
Nysa Wiadrów 0-1 Sparta Rudna 6 września, 16:00
Iskra Kochlice 2-2 Kaczawa Bieniowice 6 września, 16:00
Górnik Złotoryja 1-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 5 września, 16:00
Górnik II Polkowice 5-0 Czarni Rokitki 6 września, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 2-2 Odra Chobienia 6 września, 16:00
Chrobry II Głogów 2-1 Zamet Przemków 6 września, 16:00
Orla Wąsosz 2-0 Stal Chocianów 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

GKS Męcinka 4-2 Stal Chocianów 12 września, 17:00
Zamet Przemków 0-2 Orla Wąsosz 12 września, 16:00
Odra Chobienia 4-4 Chrobry II Głogów 12 września, 16:00
Czarni Rokitki 0-6 Orkan Szczedrzykowice 13 września, 16:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-2 Górnik II Polkowice 13 września, 16:00
Kaczawa Bieniowice 2-0 Górnik Złotoryja 12 września, 16:00
Sparta Rudna 4-0 Iskra Kochlice 12 września, 16:00
Sparta Grębocice 1-0 Nysa Wiadrów 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Nysa Wiadrów 1-2 GKS Męcinka 19 września, 16:00
Iskra Kochlice 5-2 Sparta Grębocice 19 września, 16:00
Górnik Złotoryja 0-2 Sparta Rudna 19 września, 16:00
Górnik II Polkowice 2-1 Kaczawa Bieniowice 20 września, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 4-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 20 września, 16:00
Chrobry II Głogów 3-1 Czarni Rokitki 20 września, 19:00
Orla Wąsosz 1-2 Odra Chobienia 20 września, 17:00
Stal Chocianów 3-1 Zamet Przemków 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

GKS Męcinka 3-4 Zamet Przemków 26 września, 16:00
Odra Chobienia 1-4 Stal Chocianów 27 września, 16:00
Czarni Rokitki 1-4 Orla Wąsosz 27 września, 16:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0-4 Chrobry II Głogów 27 września, 16:00
Kaczawa Bieniowice 4-1 Orkan Szczedrzykowice 26 września, 16:00
Sparta Rudna 1-2 Górnik II Polkowice 26 września, 16:00
Sparta Grębocice 0-3 Górnik Złotoryja 27 września, 16:00
Nysa Wiadrów 3-1 Iskra Kochlice 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Iskra Kochlice 3-3 GKS Męcinka 3 października, 15:00
Górnik Złotoryja 1-0 Nysa Wiadrów 3 października, 15:00
Górnik II Polkowice 6-3 Sparta Grębocice 4 października, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Sparta Rudna 4 października, 15:00
Chrobry II Głogów 3-0 Kaczawa Bieniowice 4 października, 15:00
Orla Wąsosz 3-1 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 4 października, 15:00
Stal Chocianów 1-0 Czarni Rokitki 3 października, 15:00
Zamet Przemków 2-1 Odra Chobienia 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

GKS Męcinka 2-3 Odra Chobienia 10 października, 16:00
Czarni Rokitki 1-0 Zamet Przemków 11 października, 15:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-0 Stal Chocianów 11 października, 15:00
Kaczawa Bieniowice 2-4 Orla Wąsosz 11 października, 15:00
Sparta Rudna 2-4 Chrobry II Głogów 10 października, 15:00
Sparta Grębocice 2-5 Orkan Szczedrzykowice 11 października, 15:00
Nysa Wiadrów 1-5 Górnik II Polkowice 10 października, 15:00
Iskra Kochlice 1-2 Górnik Złotoryja 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Górnik Złotoryja 1-0 GKS Męcinka 17 października, 15:00
Górnik II Polkowice 1-3 Iskra Kochlice 17 października, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 4-0 Nysa Wiadrów 18 października, 15:00
Chrobry II Głogów 6-2 Sparta Grębocice 18 października, 15:00
Orla Wąsosz 3-1 Sparta Rudna 18 października, 15:00
Stal Chocianów 3-0 Kaczawa Bieniowice 17 października, 14:00
Zamet Przemków 7-2 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 17 października, 16:00
Odra Chobienia 2-3 Czarni Rokitki 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

GKS Męcinka 0-1 Czarni Rokitki 24 października, 16:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3-2 Odra Chobienia 25 października, 15:00
Kaczawa Bieniowice 1-2 Zamet Przemków 25 października, 13:00
Sparta Rudna 4-1 Stal Chocianów 24 października, 15:00
Sparta Grębocice 1-4 Orla Wąsosz 25 października, 15:00
Nysa Wiadrów 1-4 Chrobry II Głogów 24 października, 15:00
Iskra Kochlice 0-7 Orkan Szczedrzykowice 24 października, 15:00
Górnik Złotoryja 3-2 Górnik II Polkowice 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Górnik II Polkowice 3-0 GKS Męcinka 8 listopada, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 2-5 Górnik Złotoryja 8 listopada, 13:00
Chrobry II Głogów 4-3 Iskra Kochlice 8 listopada, 13:00
Orla Wąsosz 2-0 Nysa Wiadrów 8 listopada, 13:00
Stal Chocianów 2-1 Sparta Grębocice 7 listopada, 14:00
Zamet Przemków 5-1 Sparta Rudna 7 listopada, 14:00
Odra Chobienia 0-0 Kaczawa Bieniowice 8 listopada, 13:00
Czarni Rokitki 0-2 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

GKS Męcinka 1-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 11 listopada, 13:00
Kaczawa Bieniowice 3-2 Czarni Rokitki 11 listopada, 13:00
Sparta Rudna 1-3 Odra Chobienia 11 listopada, 13:00
Sparta Grębocice 2-9 Zamet Przemków 11 listopada, 13:00
Nysa Wiadrów 2-2 Stal Chocianów 11 listopada, 13:00
Iskra Kochlice 1-3 Orla Wąsosz 11 listopada, 14:00
Górnik Złotoryja 2-3 Chrobry II Głogów 11 listopada, 11:00
Górnik II Polkowice 5-0 Orkan Szczedrzykowice 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Orkan Szczedrzykowice 3-1 GKS Męcinka 15 listopada, 13:00
Chrobry II Głogów 2-3 Górnik II Polkowice 14 listopada, 14:00
Orla Wąsosz 7-0 Górnik Złotoryja 15 listopada, 13:00
Stal Chocianów 0-0 Iskra Kochlice 14 listopada, 13:00
Zamet Przemków 3-3 Nysa Wiadrów 14 listopada, 14:00
Odra Chobienia 0-0 Sparta Grębocice 15 listopada, 13:00
Czarni Rokitki 2-4 Sparta Rudna 15 listopada, 13:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-3 Kaczawa Bieniowice 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 20-21 marca

GKS Męcinka 5-5 Kaczawa Bieniowice 3 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-1 Sparta Rudna 3 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Rokitki 0-1 Sparta Grębocice 21 marca, 15:00
Odra Chobienia 2-1 Nysa Wiadrów 3 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zamet Przemków 3-2 Iskra Kochlice 3 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stal Chocianów 0-2 Górnik Złotoryja 3 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orla Wąsosz 2-1 Górnik II Polkowice 20 marca, 15:00
Chrobry II Głogów 0-3 Orkan Szczedrzykowice 21 marca, 15:00
(wo)
na boisku 6-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 17 - 27-28 marca

Chrobry II Głogów 6-2 GKS Męcinka 28 marca, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 2-1 Orla Wąsosz 28 marca, 15:00
Górnik II Polkowice 3-0 Stal Chocianów 28 marca, 12:00
Górnik Złotoryja 5-2 Zamet Przemków 27 marca, 15:00
Iskra Kochlice 0-1 Odra Chobienia 28 marca, 15:00
Nysa Wiadrów 1-1 Czarni Rokitki 28 marca, 15:00
Sparta Grębocice 3-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 28 marca, 15:00
Sparta Rudna 3-3 Kaczawa Bieniowice 27 marca, 16:00

Kolejka 18 - 3 maja

GKS Męcinka 0-2 Sparta Rudna 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kaczawa Bieniowice 2-5 Sparta Grębocice 3 maja, 10:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 5-0 Nysa Wiadrów 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Rokitki 1-4 Iskra Kochlice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Odra Chobienia 3-0 Górnik Złotoryja 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zamet Przemków 0-4 Górnik II Polkowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Stal Chocianów 1-3 Orkan Szczedrzykowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orla Wąsosz 0-2 Chrobry II Głogów 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 19 - 19 maja

Orla Wąsosz 3-1 GKS Męcinka 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Chrobry II Głogów 7-1 Stal Chocianów 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Zamet Przemków 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Górnik II Polkowice 3-1 Odra Chobienia 20 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Górnik Złotoryja 6-0 Czarni Rokitki 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Iskra Kochlice 0-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nysa Wiadrów 4-4 Kaczawa Bieniowice 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Grębocice 2-2 Sparta Rudna 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

GKS Męcinka 1-3 Sparta Grębocice 25 kwietnia, 16:00
Sparta Rudna 1-0 Nysa Wiadrów 24 kwietnia, 16:00
Kaczawa Bieniowice 4-2 Iskra Kochlice 25 kwietnia, 15:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0-1 Górnik Złotoryja 25 kwietnia, 16:00
Czarni Rokitki 3-3 Górnik II Polkowice 25 kwietnia, 14:00
Odra Chobienia 2-2 Orkan Szczedrzykowice 25 kwietnia, 16:00
Zamet Przemków 1-3 Chrobry II Głogów 24 kwietnia, 16:00
Stal Chocianów 1-2 Orla Wąsosz 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 1 maja

Stal Chocianów 2-2 GKS Męcinka 1 maja, 17:00
Orla Wąsosz 0-4 Zamet Przemków 1 maja, 17:00
Chrobry II Głogów 2-3 Odra Chobienia 1 maja, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 2-0 Czarni Rokitki 1 maja, 17:00
Górnik II Polkowice 0-2 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1 maja, 11:00
Górnik Złotoryja 1-3 Kaczawa Bieniowice 1 maja, 17:00
Iskra Kochlice 1-3 Sparta Rudna 1 maja, 17:00
Nysa Wiadrów 1-4 Sparta Grębocice 1 maja, 17:00

Kolejka 22 - 8-9 maja

GKS Męcinka 3-1 Nysa Wiadrów 9 maja, 17:00
Sparta Grębocice 7-2 Iskra Kochlice 9 maja, 17:00
Sparta Rudna 1-5 Górnik Złotoryja 8 maja, 17:00
Kaczawa Bieniowice 0-3 Górnik II Polkowice 8 maja, 17:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0-1 Orkan Szczedrzykowice 9 maja, 17:00
Czarni Rokitki 2-3 Chrobry II Głogów 9 maja, 14:00
Odra Chobienia 1-4 Orla Wąsosz 9 maja, 17:00
Zamet Przemków 3-1 Stal Chocianów 8 maja, 16:00

Kolejka 23 - 15-16 maja

Zamet Przemków 1-0 GKS Męcinka 15 maja, 16:00
Stal Chocianów 2-4 Odra Chobienia 15 maja, 16:00
Orla Wąsosz 3-0 Czarni Rokitki 16 maja, 17:00
Chrobry II Głogów 12-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 16 maja, 11:00
Orkan Szczedrzykowice 7-0 Kaczawa Bieniowice 16 maja, 17:00
Górnik II Polkowice 3-0 Sparta Rudna 16 maja, 12:00
Górnik Złotoryja 5-2 Sparta Grębocice 15 maja, 16:00
Iskra Kochlice 6-0 Nysa Wiadrów 15 maja, 17:00

Kolejka 24 - 22-23 maja

GKS Męcinka 4-1 Iskra Kochlice 22 maja, 17:00
Nysa Wiadrów 0-0 Górnik Złotoryja 23 maja, 17:00
Sparta Grębocice 3-2 Górnik II Polkowice 23 maja, 17:00
Sparta Rudna 7-1 Orkan Szczedrzykowice 23 maja, 17:00
Kaczawa Bieniowice 2-3 Chrobry II Głogów 22 maja, 11:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-1 Orla Wąsosz 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany - drużyna gości nie miała możliwości dojazdu na mecz w związku z powodzią
Czarni Rokitki 2-3 Stal Chocianów 23 maja, 14:00
Odra Chobienia 1-3 Zamet Przemków 23 maja, 17:00

Kolejka 25 - 29-30 maja

Odra Chobienia 5-0 GKS Męcinka 30 maja, 17:00
Zamet Przemków 2-1 Czarni Rokitki 29 maja, 16:00
Stal Chocianów 0-4 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 30 maja, 16:00
Orla Wąsosz 2-1 Kaczawa Bieniowice 30 maja, 17:00
Chrobry II Głogów 3-2 Sparta Rudna 30 maja, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 10-2 Sparta Grębocice 30 maja, 17:00
Górnik II Polkowice 3-0 Nysa Wiadrów 27 maja, 17:30
Górnik Złotoryja 3-1 Iskra Kochlice 29 maja, 17:00

Kolejka 26 - 3 czerwca

GKS Męcinka 1-2 Górnik Złotoryja 16 czerwca
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 17:00) odwołany
Iskra Kochlice 0-3 Górnik II Polkowice 3 czerwca, 17:00
Nysa Wiadrów 2-7 Orkan Szczedrzykowice 3 czerwca, 17:00
Sparta Grębocice 3-2 Chrobry II Głogów 3 czerwca, 17:00
Sparta Rudna 2-4 Orla Wąsosz 3 czerwca, 17:00
Kaczawa Bieniowice 1-3 Stal Chocianów 3 czerwca, 15:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-3 Zamet Przemków 3 czerwca, 17:00
Czarni Rokitki 5-3 Odra Chobienia 3 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Czarni Rokitki 2-0 GKS Męcinka 6 czerwca, 17:00
Odra Chobienia 2-2 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 6 czerwca, 17:00
Zamet Przemków 7-1 Kaczawa Bieniowice 5 czerwca, 16:00
Stal Chocianów 2-1 Sparta Rudna 5 czerwca, 17:00
Orla Wąsosz 4-0 Sparta Grębocice 6 czerwca, 16:00
Chrobry II Głogów 4-0 Nysa Wiadrów 6 czerwca, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 0-1 Iskra Kochlice 6 czerwca, 17:00
Górnik II Polkowice 2-1 Górnik Złotoryja 6 czerwca, 12:00

Kolejka 28 - 12-13 czerwca

GKS Męcinka 2-5 Górnik II Polkowice 13 czerwca, 17:00
Górnik Złotoryja 2-3 Orkan Szczedrzykowice 10 czerwca, 17:00
Iskra Kochlice 3-5 Chrobry II Głogów 13 czerwca, 17:00
Nysa Wiadrów 2-1 Orla Wąsosz 13 czerwca, 17:00
Sparta Grębocice 7-2 Stal Chocianów 13 czerwca, 17:00
Sparta Rudna 2-1 Zamet Przemków 12 czerwca, 17:00
Kaczawa Bieniowice 2-0 Odra Chobienia 13 czerwca, 15:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-0 Czarni Rokitki 13 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 20 czerwca

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-1 GKS Męcinka 20 czerwca, 17:00
Czarni Rokitki 0-3 Kaczawa Bieniowice 20 czerwca, 17:00
Odra Chobienia 1-1 Sparta Rudna 20 czerwca, 17:00
Zamet Przemków 2-1 Sparta Grębocice 20 czerwca, 17:00
Stal Chocianów 2-6 Nysa Wiadrów 20 czerwca, 17:00
Orla Wąsosz 6-0 Iskra Kochlice 20 czerwca, 15:00
Chrobry II Głogów 5-3 Górnik Złotoryja 20 czerwca, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 5-2 Górnik II Polkowice 20 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 26-27 czerwca

GKS Męcinka 1-6 Orkan Szczedrzykowice 27 czerwca, 17:00
Górnik II Polkowice 1-1 Chrobry II Głogów 27 czerwca, 17:00
Górnik Złotoryja 2-0 Orla Wąsosz 27 czerwca, 17:00
Iskra Kochlice 3-1 Stal Chocianów 26 czerwca, 14:00
Nysa Wiadrów 3-3 Zamet Przemków 27 czerwca, 17:00
Sparta Grębocice 6-3 Odra Chobienia 30 czerwca, 17:00
Sparta Rudna 0-1 Czarni Rokitki 27 czerwca, 14:00
Kaczawa Bieniowice 3-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 27 czerwca, 17:00

IV liga 2009/2010 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Wrocław)

Klasa A 2009/2010 (Legnica I)
Klasa A 2009/2010 (Legnica II)
Klasa A 2009/2010 (Legnica III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas