[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bielawianka Bielawa 28 71 22 5 1 102-22 13 1 0 58-8 9 4 1 44-14
2.  Victoria Świebodzice 28 59 18 5 5 74-32 13 1 0 47-8 5 4 5 27-24
3.  Górnik Boguszów-Gorce 28 58 18 4 6 52-30 8 4 2 25-16 10 0 4 27-14
4.  Podzamcze Wałbrzych 28 49 15 4 9 71-45 9 1 4 40-15 6 3 5 31-30
5.  Grom Witków 28 40 12 4 12 56-49 8 2 4 37-25 4 2 8 19-24 2 6 2 0 0 5-1
6.  Sparta Ziębice 28 40 12 4 12 41-58 6 3 5 22-27 6 1 7 19-31 2 0 0 0 2 1-5
7.  Iskra Jaszkowa Dolna 28 39 11 6 11 52-51 6 2 6 29-26 5 4 5 23-25
8.  Pogoń Pieszyce 28 38 11 5 12 50-40 7 3 4 31-13 4 2 8 19-27
9.  Biały Orzeł Mieroszów 28 35 10 5 13 43-52 8 3 3 30-17 2 2 10 13-35
10.  Stal Świdnica 28 33 9 6 13 50-65 8 2 4 38-27 1 4 9 12-38
11.  Włókniarz Kudowa Zdrój 28 32 9 5 14 50-79 8 1 5 32-23 1 4 9 18-56
12.  AKS Strzegom 28 27 8 3 17 46-71 5 2 7 28-32 3 1 10 18-39
13.  Kryształ Stronie Śląskie 28 26 7 5 16 45-80 6 3 5 36-28 1 2 11 9-52 2 6 2 0 0 7-0
14.  Piast Nowa Ruda 28 26 8 2 18 45-71 6 2 6 26-28 2 0 12 19-43 2 0 0 0 2 0-7
15.  Piławianka Piława Górna 28 23 6 5 17 35-67 4 4 6 18-22 2 1 11 17-45
Polonia/Sparta II Świdnica wycofała się z rozgrywek po 8. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Bielawianka Bielawa    2-2 2-0 8-0 3-2 4-1 2-1 1-0 7-1 4-0 6-0 2-0 7-0 4-1 6-0 
 2 Victoria Świebodzice1-1     3-0 3-0 1-0 3-0 5-2 2-0 3-0 4-0 5-2 2-1 8-1 4-1 3-0* 
 3 Górnik Boguszów-Gorce2-2 2-1     0-3* 2-1 0-0 1-1 3-1 0-3* 2-2 4-0 1-0 4-0 2-1 2-1 
 4 Podzamcze Wałbrzych0-2 1-0 0-3     1-0 8-0 4-0 1-2 2-5 1-0 2-2 8-0 5-0 3-0 4-1 
 5 Grom Witków2-7 1-3 4-1 3-2     3-0 1-2 1-1 3-0 2-0 3-0 3-5 4-1 4-0 3-3 
 6 Sparta Ziębice1-9 2-5 2-1 0-4 1-2     0-0 1-2 0-0 1-1 4-1 3-1 4-0 1-0 2-1 
 7 Iskra Jaszkowa Dolna0-2 1-4 1-5 2-3 5-2 4-2     1-2 2-1 1-1 1-1 1-0 4-0 6-2 0-1 
 8 Pogoń Pieszyce1-0 1-1 0-1 2-0 1-1 1-2 0-2     2-0 4-0 5-0 7-1 1-1 0-2 6-2 
 9 Biały Orzeł Mieroszów1-1 3-1 0-2 0-0 2-0 1-2 2-1 2-1     1-1 3-4 4-2 5-0 3-2 3-0 
 10 Stal Świdnica0-4 0-2 1-2 0-4 3-0 3-2 5-5 2-0 2-1     11-1 1-1 2-0 4-3 4-2 
 11 Włókniarz Kudowa Zdrój4-6 3-1 0-2 2-3 1-1 0-3 2-1 5-3 2-0 5-0     0-1 4-1 2-1 2-0 
 12 AKS Strzegom0-2 2-3 0-4 4-4 0-3 1-2 0-2 0-1 2-0 5-1 3-3     4-2 5-4 2-1 
 13 Kryształ Stronie Śląskie2-2 3-1 0-1 0-3 3-1 0-2 3-3 2-2 5-0 1-6 5-1 2-4     4-0 6-2 
 14 Piast Nowa Ruda0-3 2-2 1-3 3-3 1-4 3-1 0-2 2-1 5-2 4-0 2-1 1-0 0-3*     2-3 
 15 Piławianka Piława Górna0-3 1-1 0-2 3-2 0-2 0-2 0-1 4-3 0-0 3-0* 2-2 4-2 0-0 1-2     

Kolejka 1 - 16 sierpnia

Iskra Jaszkowa Dolna 1-4 Victoria Świebodzice 16 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 5-0 Stal Świdnica 16 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Grom Witków 15 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 3-1 Sparta Ziębice 16 sierpnia, 17:00
Polonia/Sparta II Świdnica - AKS Strzegom 16 sierpnia, 17:00
było 1-3, anulowany
Biały Orzeł Mieroszów 1-1 Bielawianka Bielawa 16 sierpnia, 17:00
Podzamcze Wałbrzych 0-3 Górnik Boguszów-Gorce 16 sierpnia, 11:00
Piławianka Piława Górna 4-3 Pogoń Pieszyce 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23 sierpnia

AKS Strzegom 2-0 Biały Orzeł Mieroszów 22 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 17:00) nie odbył się z powodu zbyt małej liczby zawodników gości
Sparta Ziębice - Polonia/Sparta II Świdnica 23 sierpnia, 17:00
było 1-0, anulowany
Grom Witków 4-0 Piast Nowa Ruda 23 sierpnia, 11:00
Stal Świdnica 2-0 Kryształ Stronie Śląskie 23 sierpnia, 17:00
Piławianka Piława Górna 0-1 Iskra Jaszkowa Dolna 23 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 3-1 Pogoń Pieszyce 23 sierpnia, 17:00
Bielawianka Bielawa 8-0 Podzamcze Wałbrzych 23 sierpnia, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Victoria Świebodzice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Iskra Jaszkowa Dolna 1-5 Górnik Boguszów-Gorce 30 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Piławianka Piława Górna 30 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Victoria Świebodzice 30 sierpnia, 11:00
Piast Nowa Ruda 4-0 Stal Świdnica 30 sierpnia, 17:00
Polonia/Sparta II Świdnica - Grom Witków 30 sierpnia, 17:00
było 2-0, anulowany
Biały Orzeł Mieroszów 1-2 Sparta Ziębice 30 sierpnia, 17:00
Bielawianka Bielawa 2-0 AKS Strzegom 30 sierpnia, 11:00
Podzamcze Wałbrzych 1-2 Pogoń Pieszyce 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 6 września

Sparta Ziębice 1-9 Bielawianka Bielawa 6 września, 16:00
Grom Witków 3-0 Biały Orzeł Mieroszów 6 września, 11:00
Stal Świdnica - Polonia/Sparta II Świdnica 6 września, 16:00
było 0-1, anulowany
Piławianka Piława Górna 0-0 Kryształ Stronie Śląskie 6 września, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 4-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 6 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 0-2 Iskra Jaszkowa Dolna 6 września, 11:00
AKS Strzegom 4-4 Podzamcze Wałbrzych 6 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 2-2 Victoria Świebodzice 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 13 września

Włókniarz Kudowa Zdrój 5-3 Pogoń Pieszyce 13 września, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 0-1 Górnik Boguszów-Gorce 12 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 2-3 Piławianka Piława Górna 13 września, 16:00
Polonia/Sparta II Świdnica - Victoria Świebodzice 13 września, 11:00
było 1-3, anulowany
Biały Orzeł Mieroszów 1-1 Stal Świdnica 13 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 3-2 Grom Witków 13 września, 11:00
AKS Strzegom 1-2 Sparta Ziębice 13 września, 16:00
Podzamcze Wałbrzych 4-0 Iskra Jaszkowa Dolna 13 września, 11:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Grom Witków 3-5 AKS Strzegom 20 września, 11:00
Stal Świdnica 0-4 Bielawianka Bielawa 20 września, 16:00
Piławianka Piława Górna - Polonia/Sparta II Świdnica 20 września, 16:00
było 2-0, anulowany
Górnik Boguszów-Gorce 2-1 Piast Nowa Ruda 19 września
Pogoń Pieszyce 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 20 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 20 września, 16:00
Sparta Ziębice 0-4 Podzamcze Wałbrzych 20 września, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-1 Victoria Świebodzice 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 27 września

Kryształ Stronie Śląskie 3-3 Iskra Jaszkowa Dolna 26 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 2-1 Pogoń Pieszyce 27 września, 16:00
Polonia/Sparta II Świdnica - Górnik Boguszów-Gorce 27 września, 16:00
było 0-2, anulowany
Biały Orzeł Mieroszów 3-0 Piławianka Piława Górna 27 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 2-2 Victoria Świebodzice 27 września, 11:00
AKS Strzegom 5-1 Stal Świdnica 27 września, 16:00
Sparta Ziębice 1-2 Grom Witków 27 września, 16:00
Podzamcze Wałbrzych 2-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 4 października

Stal Świdnica 3-2 Sparta Ziębice 4 października, 15:00
Piławianka Piława Górna 0-3 Bielawianka Bielawa 4 października, 15:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-3 Biały Orzeł Mieroszów 4 października, 15:00
(wo)
było 2-1, w zespole gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik
Pogoń Pieszyce - Polonia/Sparta II Świdnica 4 października, 15:00
było 2-0, anulowany
Iskra Jaszkowa Dolna 6-2 Piast Nowa Ruda 4 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-1 Kryształ Stronie Śląskie 4 października, 15:00
Grom Witków 3-2 Podzamcze Wałbrzych 4 października, 11:00
AKS Strzegom 2-3 Victoria Świebodzice 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 11 października

Pauza: Iskra Jaszkowa Dolna.
 
Piast Nowa Ruda 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 11 października, 15:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-1 Pogoń Pieszyce 11 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 2-0 Górnik Boguszów-Gorce 11 października, 11:00
AKS Strzegom 2-1 Piławianka Piława Górna 11 października, 15:00
Sparta Ziębice 2-5 Victoria Świebodzice 11 października, 15:00
Grom Witków 2-0 Stal Świdnica 11 października, 11:00
Podzamcze Wałbrzych 5-0 Kryształ Stronie Śląskie 11 października, 11:00

Kolejka 10 - 18 października

Pauza: Włókniarz Kudowa Zdrój.
 
Piławianka Piława Górna 0-2 Sparta Ziębice 18 października, 15:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-0 AKS Strzegom 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (28 października, 15:00) goście nie dojechali / w drugim terminie (21 marca, 15:00) przełożony
Pogoń Pieszyce 1-0 Bielawianka Bielawa 18 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Biały Orzeł Mieroszów 18 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie 4-0 Piast Nowa Ruda 4 listopada, 15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stal Świdnica 0-4 Podzamcze Wałbrzych 18 października, 15:00
Grom Witków 1-3 Victoria Świebodzice 18 października, 11:00

Kolejka 11 - 25 października

Pauza: Kryształ Stronie Śląskie.
 
Biały Orzeł Mieroszów 3-4 Włókniarz Kudowa Zdrój 25 października, 14:00
Bielawianka Bielawa 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna 25 października, 11:00
AKS Strzegom 0-1 Pogoń Pieszyce 25 października, 14:00
Sparta Ziębice 2-1 Górnik Boguszów-Gorce 25 października, 14:00
Grom Witków 3-3 Piławianka Piława Górna 25 października, 11:00
Stal Świdnica 0-2 Victoria Świebodzice 25 października, 14:00
Podzamcze Wałbrzych 3-0 Piast Nowa Ruda 25 października, 11:00

Kolejka 12 - 31 października

Pauza: Piast Nowa Ruda.
 
Podzamcze Wałbrzych 1-0 Victoria Świebodzice 31 października, 14:00
Piławianka Piława Górna 3-0 Stal Świdnica 31 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Górnik Boguszów-Gorce 2-1 Grom Witków 31 października, 14:00
Pogoń Pieszyce 1-2 Sparta Ziębice 31 października, 14:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-0 AKS Strzegom 31 października, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-6 Bielawianka Bielawa 31 października, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 5-0 Biały Orzeł Mieroszów 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 8 listopada

Pauza: Podzamcze Wałbrzych.
 
Biały Orzeł Mieroszów 3-2 Piast Nowa Ruda 8 listopada, 14:00
Bielawianka Bielawa 7-0 Kryształ Stronie Śląskie 8 listopada, 11:00
AKS Strzegom 3-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 8 listopada, 14:00
Sparta Ziębice 0-0 Iskra Jaszkowa Dolna 8 listopada, 14:00
Grom Witków 1-1 Pogoń Pieszyce 8 listopada, 11:00
Stal Świdnica 1-2 Górnik Boguszów-Gorce 8 listopada, 14:00
Piławianka Piława Górna 1-1 Victoria Świebodzice 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Pauza: Biały Orzeł Mieroszów.
 
Podzamcze Wałbrzych 4-1 Piławianka Piława Górna 11 listopada, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-1 Victoria Świebodzice 11 listopada, 14:00
Pogoń Pieszyce 4-0 Stal Świdnica 11 listopada, 14:00
Iskra Jaszkowa Dolna 5-2 Grom Witków 11 listopada, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-3 Sparta Ziębice 11 listopada, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-4 AKS Strzegom 11 listopada, 14:00
Piast Nowa Ruda 0-3 Bielawianka Bielawa 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 15 listopada

Pauza: Bielawianka Bielawa.
 
Biały Orzeł Mieroszów 0-0 Podzamcze Wałbrzych 15 listopada, 13:30
AKS Strzegom 5-4 Piast Nowa Ruda 15 listopada, 13:30
Sparta Ziębice 4-0 Kryształ Stronie Śląskie 15 listopada, 13:30
Grom Witków 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 15 listopada, 13:30
Stal Świdnica 5-5 Iskra Jaszkowa Dolna 15 listopada, 13:30
Piławianka Piława Górna 0-2 Górnik Boguszów-Gorce 15 listopada, 13:30
Pogoń Pieszyce 1-1 Victoria Świebodzice 15 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 27 czerwca

Pauza: AKS Strzegom.
 
Górnik Boguszów-Gorce 0-3 Podzamcze Wałbrzych 27 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-1 / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Pieszyce 6-2 Piławianka Piława Górna 27 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Świebodzice 5-2 Iskra Jaszkowa Dolna 27 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Świdnica 11-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 27 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Witków 4-1 Kryształ Stronie Śląskie 27 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Ziębice 1-0 Piast Nowa Ruda 27 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bielawianka Bielawa 7-1 Biały Orzeł Mieroszów 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 27-28 marca

Pauza: Sparta Ziębice.
 
Podzamcze Wałbrzych 0-2 Bielawianka Bielawa 27 marca, 16:00
Victoria Świebodzice 5-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 27 marca, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 4-2 AKS Strzegom 28 marca, 16:00
Piast Nowa Ruda 1-4 Grom Witków 28 marca, 13:30
Kryształ Stronie Śląskie 1-6 Stal Świdnica 28 marca, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 0-1 Piławianka Piława Górna 28 marca, 16:00
Pogoń Pieszyce 0-1 Górnik Boguszów-Gorce 28 marca, 16:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Pauza: Grom Witków.
 
Pogoń Pieszyce 2-0 Podzamcze Wałbrzych 3 kwietnia, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-1 Iskra Jaszkowa Dolna 3 kwietnia, 16:00
Piławianka Piława Górna 2-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 3 kwietnia, 16:00
Victoria Świebodzice 8-1 Kryształ Stronie Śląskie 3 kwietnia, 16:00
Stal Świdnica 4-3 Piast Nowa Ruda 3 kwietnia, 16:00
Sparta Ziębice 0-0 Biały Orzeł Mieroszów 3 kwietnia, 16:00
AKS Strzegom 0-2 Bielawianka Bielawa 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Stal Świdnica.
 
Podzamcze Wałbrzych 8-0 AKS Strzegom 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Victoria Świebodzice 4-1 Piast Nowa Ruda 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Bielawianka Bielawa 4-1 Sparta Ziębice 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Biały Orzeł Mieroszów 2-0 Grom Witków 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kryształ Stronie Śląskie 6-2 Piławianka Piława Górna 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-2 Górnik Boguszów-Gorce 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Iskra Jaszkowa Dolna 1-2 Pogoń Pieszyce 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 19 maja

Pauza: Victoria Świebodzice.
 
Iskra Jaszkowa Dolna 2-3 Podzamcze Wałbrzych 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń Pieszyce 5-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Górnik Boguszów-Gorce 4-0 Kryształ Stronie Śląskie 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piławianka Piława Górna 1-2 Piast Nowa Ruda 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stal Świdnica 2-1 Biały Orzeł Mieroszów 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Grom Witków 2-7 Bielawianka Bielawa 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Ziębice 3-1 AKS Strzegom 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Pauza: Piławianka Piława Górna.
 
Podzamcze Wałbrzych 8-0 Sparta Ziębice 24 kwietnia, 16:00
Victoria Świebodzice 3-0 Biały Orzeł Mieroszów 24 kwietnia, 16:00
AKS Strzegom 0-3 Grom Witków 25 kwietnia, 16:00
Bielawianka Bielawa 4-0 Stal Świdnica 25 kwietnia, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-3 Górnik Boguszów-Gorce 25 kwietnia, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Pogoń Pieszyce 25 kwietnia, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Pauza: Górnik Boguszów-Gorce.
 
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-3 Podzamcze Wałbrzych 3 maja, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 4-0 Kryształ Stronie Śląskie 3 maja, 17:00
Pogoń Pieszyce 0-2 Piast Nowa Ruda 3 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 0-0 Biały Orzeł Mieroszów 3 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 1-1 Bielawianka Bielawa 3 maja, 14:00
Stal Świdnica 1-1 AKS Strzegom 3 maja, 17:00
Grom Witków 3-0 Sparta Ziębice 3 maja, 11:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Pauza: Pogoń Pieszyce.
 
Podzamcze Wałbrzych 1-0 Grom Witków 8 maja, 16:00
Victoria Świebodzice 2-1 AKS Strzegom 8 maja, 17:00
Sparta Ziębice 1-1 Stal Świdnica 9 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 6-0 Piławianka Piława Górna 9 maja, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-2 Górnik Boguszów-Gorce 9 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-2 Iskra Jaszkowa Dolna 8 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 5-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 9 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Pauza: Iskra Jaszkowa Dolna.
 
Kryształ Stronie Śląskie 0-3 Podzamcze Wałbrzych 16 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Piast Nowa Ruda 16 maja, 17:00
Pogoń Pieszyce 2-0 Biały Orzeł Mieroszów 15 maja, 17:30
Górnik Boguszów-Gorce 2-2 Bielawianka Bielawa 16 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 4-2 AKS Strzegom 16 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 3-0 Sparta Ziębice 15 maja, 17:00
Stal Świdnica 3-0 Grom Witków 15 maja, 17:00

Kolejka 25 - 22-23 maja

Pauza: Włókniarz Kudowa Zdrój.
 
Podzamcze Wałbrzych 1-0 Stal Świdnica 22 maja, 16:00
Victoria Świebodzice 1-0 Grom Witków 22 maja, 17:00
Sparta Ziębice 2-1 Piławianka Piława Górna 23 maja, 17:00
AKS Strzegom 0-4 Górnik Boguszów-Gorce 22 maja
Bielawianka Bielawa 1-0 Pogoń Pieszyce 22 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna 23 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-3 Kryształ Stronie Śląskie 22 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 26 - 29-30 maja

Pauza: Kryształ Stronie Śląskie.
 
Piast Nowa Ruda 3-3 Podzamcze Wałbrzych 30 maja, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Biały Orzeł Mieroszów 30 maja, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 0-2 Bielawianka Bielawa 30 maja, 17:00
Pogoń Pieszyce 7-1 AKS Strzegom 30 maja, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-0 Sparta Ziębice 30 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 0-2 Grom Witków 30 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 4-0 Stal Świdnica 29 maja, 17:00

Kolejka 27 - 3 czerwca

Pauza: Piast Nowa Ruda.
 
Victoria Świebodzice 3-0 Podzamcze Wałbrzych 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Świdnica 4-2 Piławianka Piława Górna 3 czerwca, 17:00
Grom Witków 4-1 Górnik Boguszów-Gorce 3 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice 1-2 Pogoń Pieszyce 3 czerwca, 17:00
AKS Strzegom 0-2 Iskra Jaszkowa Dolna 3 czerwca, 17:00
Bielawianka Bielawa 6-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 3 czerwca, 14:00
Biały Orzeł Mieroszów 5-0 Kryształ Stronie Śląskie 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Pauza: Podzamcze Wałbrzych.
 
Victoria Świebodzice 3-0 Piławianka Piława Górna 5 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Piast Nowa Ruda 5-2 Biały Orzeł Mieroszów 6 czerwca, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Bielawianka Bielawa 6 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-1 AKS Strzegom 6 czerwca, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 4-2 Sparta Ziębice 6 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce 1-1 Grom Witków 6 czerwca, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-2 Stal Świdnica 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Pauza: Biały Orzeł Mieroszów.
 
Piławianka Piława Górna 3-2 Podzamcze Wałbrzych 16 czerwca, 18:00
Victoria Świebodzice 3-0 Górnik Boguszów-Gorce 12 czerwca, 17:00
Stal Świdnica 2-0 Pogoń Pieszyce 13 czerwca, 17:00
Grom Witków 1-2 Iskra Jaszkowa Dolna 13 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice 4-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 13 czerwca, 17:00
AKS Strzegom 4-2 Kryształ Stronie Śląskie 13 czerwca, 17:00
Bielawianka Bielawa 4-1 Piast Nowa Ruda 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

Pauza: Bielawianka Bielawa.
 
Victoria Świebodzice 2-0 Pogoń Pieszyce 19 czerwca, 17:00
Podzamcze Wałbrzych 2-5 Biały Orzeł Mieroszów 19 czerwca, 16:00
Piast Nowa Ruda 1-0 AKS Strzegom 20 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 0-2 Sparta Ziębice 20 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-1 Grom Witków 20 czerwca, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-1 Stal Świdnica 20 czerwca, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-1 Piławianka Piława Górna 20 czerwca, 17:00

IV liga 2009/2010 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Legnica)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Wrocław)

Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych I)
Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych II)
Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas