[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Wałbrzych III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Ścinawka Średnia 30 70 22 4 4 102-35 12 2 1 57-14 10 2 3 45-21
2.  Trojan Lądek Zdrój 30 59 17 8 5 78-51 10 3 2 51-28 7 5 3 27-23
3.  Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 57 17 6 7 50-33 12 2 1 27-8 5 4 6 23-25
4.  Pogoń Duszniki Zdrój 30 52 14 10 6 57-35 7 4 4 30-19 7 6 2 27-16
5.  Hutnik Szczytna 30 49 14 7 9 66-61 7 5 3 35-28 7 2 6 31-33
6.  ATS Wojbórz 30 42 12 6 12 54-57 9 3 3 34-23 3 3 9 20-34
7.  Sudety Międzylesie 30 39 12 3 15 75-72 7 1 7 32-28 5 2 8 43-44
8.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 38 11 5 14 58-70 8 3 4 34-27 3 2 10 24-43 2 3 1 0 1 8-7
9.  Unia Bardo 30 38 12 2 16 65-76 9 1 5 35-30 3 1 11 30-46 2 3 1 0 1 7-8
10.  Odrodzenie Szalejów Dolny 30 37 11 4 15 40-51 6 3 6 19-22 5 1 9 21-29 2 6 2 0 0 2-0
11.  Łomniczanka Stara Łomnica 30 37 11 4 15 42-52 6 2 7 25-28 5 2 8 17-24 2 0 0 0 2 0-2
12.  Zamek Trzebieszowice 30 36 10 6 14 57-64 6 4 5 29-30 4 2 9 28-34
13.  Burza Dzikowiec 30 35 9 8 13 59-63 7 3 5 39-31 2 5 8 20-32
14.  Orlęta Krosnowice 30 34 11 1 18 57-81 8 1 6 31-28 3 0 12 26-53
15.  KS Polanica Zdrój 30 28 8 4 18 53-73 4 2 9 34-40 4 2 9 19-33 2 6 2 0 0 8-2
16.  Śnieżnik Domaszków 30 28 8 4 18 50-89 5 2 8 28-39 3 2 10 22-50 2 0 0 0 2 2-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia    3-0 3-0 0-0 4-3 1-2 3-3 7-1 8-1 2-0 2-0 5-2 2-1 5-1 6-0 6-0 
 2 Trojan Lądek Zdrój2-0     0-2 1-1 3-0 4-1 5-8 3-1 4-1 5-0 4-1 4-4 5-1 4-2 3-2 4-4 
 3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki1-0 0-0     1-0 0-1 3-1 3-1 2-1 2-0 1-0 2-1 1-0 1-0 5-0 2-2 3-1 
 4 Pogoń Duszniki Zdrój1-3 0-0 4-0     1-2 2-0 3-3 2-0 4-2 1-2 1-1 1-0 1-1 3-1 5-2 1-2 
 5 Hutnik Szczytna2-2 4-2 2-2 0-1     4-3 2-5 0-1 2-2 3-2 1-1 3-2 3-1 4-1 1-1 4-2 
 6 ATS Wojbórz0-5 3-0 1-2 2-2 1-2     5-2 4-2 2-1 2-2 2-0 1-1 3-1 5-2 1-0 2-1 
 7 Sudety Międzylesie0-4 1-2 4-1 3-2 1-2 3-1     1-2 3-2 1-3 0-1 2-0 2-2 4-3 1-2 6-1 
 8 Polonia Bystrzyca Kłodzka1-4 2-2 0-0 0-2 3-2 2-0 2-4     6-3 3-1 2-1 3-2 2-2 1-3 2-1 5-0 
 9 Unia Bardo4-3 2-3 2-0 2-2 4-3 2-1 3-2 4-2     3-0* 1-2 1-3 2-4 3-2 1-0 1-3 
 10 Odrodzenie Szalejów Dolny2-4 1-1 1-0 0-0 1-2 1-1 2-1 4-2 0-2     1-0 1-4 1-0 2-4 0-1 2-0 
 11 Łomniczanka Stara Łomnica0-1 1-2 0-1 0-3 2-6 1-3 2-1 4-4 2-1 0-1     3-2 1-1 2-1 5-0 2-1 
 12 Zamek Trzebieszowice3-3 0-4 1-1 1-1 2-2 1-2 2-1 2-1 1-6 2-0 2-5     5-1 3-0 3-0 1-3 
 13 Burza Dzikowiec2-4 2-2 2-2 1-5 1-3 3-1 1-4 5-1 6-1 2-1 2-0 5-2     5-0 1-4 1-1 
 14 Orlęta Krosnowice1-4 1-4 0-4* 2-3 4-0 2-2 2-6 3-1 2-0 2-0 0-1 1-0 2-1     2-1 7-1 
 15 KS Polanica Zdrój1-3 2-3 1-5 2-3 2-2 3-0 7-1 1-4 2-8 2-3 0-1 1-2 1-1 4-2     5-2 
 16 Śnieżnik Domaszków1-5 1-2 4-3 1-2 4-1 2-2 2-1 1-1 2-0 0-6 4-2 2-4 1-3 3-4 0-3     

Kolejka 1 - 16 sierpnia

Zamek Trzebieszowice 3-0 Orlęta Krosnowice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4-3 Hutnik Szczytna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Śnieżnik Domaszków
ATS Wojbórz 4-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sudety Międzylesie 0-1 Łomniczanka Stara Łomnica
KS Polanica Zdrój 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój
Unia Bardo 2-3 Trojan Lądek Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-0 Burza Dzikowiec

Kolejka 2 - 23 sierpnia

Pogoń Duszniki Zdrój 4-2 Unia Bardo
Łomniczanka Stara Łomnica 5-0 KS Polanica Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-4 Sudety Międzylesie
Śnieżnik Domaszków 2-2 ATS Wojbórz
Hutnik Szczytna 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Orlęta Krosnowice 1-4 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Trojan Lądek Zdrój 5-0 Odrodzenie Szalejów Dolny
Zamek Trzebieszowice 5-1 Burza Dzikowiec

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-0 Orlęta Krosnowice
ATS Wojbórz 1-2 Hutnik Szczytna
Sudety Międzylesie 6-1 Śnieżnik Domaszków
KS Polanica Zdrój 1-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Unia Bardo 1-2 Łomniczanka Stara Łomnica
Trojan Lądek Zdrój 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-4 Zamek Trzebieszowice
Burza Dzikowiec 2-4 Zjednoczeni Ścinawka Średnia

Kolejka 4 - 6 września

Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 Trojan Lądek Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka 6-3 Unia Bardo
Śnieżnik Domaszków 0-3 KS Polanica Zdrój
Hutnik Szczytna 2-5 Sudety Międzylesie
Orlęta Krosnowice 2-2 ATS Wojbórz
Burza Dzikowiec 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Trzebieszowice 3-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pogoń Duszniki Zdrój 1-2 Odrodzenie Szalejów Dolny

Kolejka 5 - 13 września

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-0 Zamek Trzebieszowice
ATS Wojbórz 3-1 Burza Dzikowiec
Sudety Międzylesie 4-3 Orlęta Krosnowice
KS Polanica Zdrój 2-2 Hutnik Szczytna
Unia Bardo 1-3 Śnieżnik Domaszków
Trojan Lądek Zdrój 3-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Łomniczanka Stara Łomnica
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-4 Zjednoczeni Ścinawka Średnia

Kolejka 6 - 20 września

Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-2 Pogoń Duszniki Zdrój
Śnieżnik Domaszków 1-2 Trojan Lądek Zdrój
Hutnik Szczytna 2-2 Unia Bardo
Orlęta Krosnowice 2-1 KS Polanica Zdrój
Burza Dzikowiec 1-4 Sudety Międzylesie
Zamek Trzebieszowice 1-2 ATS Wojbórz
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Łomniczanka Stara Łomnica 0-1 Odrodzenie Szalejów Dolny

Kolejka 7 - 27 września

ATS Wojbórz 0-5 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Sudety Międzylesie 2-0 Zamek Trzebieszowice
KS Polanica Zdrój 1-1 Burza Dzikowiec
Unia Bardo 3-2 Orlęta Krosnowice
Trojan Lądek Zdrój 3-0 Hutnik Szczytna
Pogoń Duszniki Zdrój 1-2 Śnieżnik Domaszków
Łomniczanka Stara Łomnica 4-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 8 - 4 października

Śnieżnik Domaszków 4-2 Łomniczanka Stara Łomnica
Hutnik Szczytna 0-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Orlęta Krosnowice 1-4 Trojan Lądek Zdrój
Burza Dzikowiec 6-1 Unia Bardo
Zamek Trzebieszowice 3-0 KS Polanica Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3-3 Sudety Międzylesie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 ATS Wojbórz
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-1 Odrodzenie Szalejów Dolny

Kolejka 9 - 11 października

Sudety Międzylesie 4-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
KS Polanica Zdrój 1-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Unia Bardo 1-3 Zamek Trzebieszowice
Trojan Lądek Zdrój 5-1 Burza Dzikowiec
Pogoń Duszniki Zdrój 3-1 Orlęta Krosnowice
Łomniczanka Stara Łomnica 2-6 Hutnik Szczytna
Polonia Bystrzyca Kłodzka 5-0 Śnieżnik Domaszków
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-1 ATS Wojbórz

Kolejka 10 - 18 października

Hutnik Szczytna 0-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Orlęta Krosnowice 0-1 Łomniczanka Stara Łomnica
Burza Dzikowiec 1-5 Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Trzebieszowice 0-4 Trojan Lądek Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 8-1 Unia Bardo
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 KS Polanica Zdrój
ATS Wojbórz 5-2 Sudety Międzylesie
Śnieżnik Domaszków 0-6 Odrodzenie Szalejów Dolny

Kolejka 11 - 25 października

KS Polanica Zdrój 3-0 ATS Wojbórz
Unia Bardo 2-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Trojan Lądek Zdrój 2-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Zamek Trzebieszowice
Łomniczanka Stara Łomnica 1-1 Burza Dzikowiec
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-3 Orlęta Krosnowice
Śnieżnik Domaszków 4-1 Hutnik Szczytna
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-1 Sudety Międzylesie

Kolejka 12 - 31 października

Orlęta Krosnowice 7-1 Śnieżnik Domaszków
Burza Dzikowiec 5-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zamek Trzebieszowice 2-5 Łomniczanka Stara Łomnica
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-0 Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-0 Trojan Lądek Zdrój
ATS Wojbórz 2-1 Unia Bardo
Sudety Międzylesie 1-2 KS Polanica Zdrój
Hutnik Szczytna 3-2 Odrodzenie Szalejów Dolny

Kolejka 13 - 8 listopada

Unia Bardo 3-2 Sudety Międzylesie
Trojan Lądek Zdrój 4-1 ATS Wojbórz
Pogoń Duszniki Zdrój 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Łomniczanka Stara Łomnica 0-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-2 Zamek Trzebieszowice
Śnieżnik Domaszków 1-3 Burza Dzikowiec
Hutnik Szczytna 4-1 Orlęta Krosnowice
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-1 KS Polanica Zdrój

Kolejka 14 - 11 listopada

Odrodzenie Szalejów Dolny 2-4 Orlęta Krosnowice
Burza Dzikowiec 1-3 Hutnik Szczytna
Zamek Trzebieszowice 1-3 Śnieżnik Domaszków
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 7-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Łomniczanka Stara Łomnica
ATS Wojbórz 2-2 Pogoń Duszniki Zdrój
Sudety Międzylesie 1-2 Trojan Lądek Zdrój
KS Polanica Zdrój 2-8 Unia Bardo

Kolejka 15 - 15 listopada

Unia Bardo 3-0 Odrodzenie Szalejów Dolny
(wo)
na boisku 3-2
Trojan Lądek Zdrój 3-2 KS Polanica Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój 3-3 Sudety Międzylesie
Łomniczanka Stara Łomnica 1-3 ATS Wojbórz
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Śnieżnik Domaszków 1-5 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Hutnik Szczytna 3-2 Zamek Trzebieszowice
Orlęta Krosnowice 2-1 Burza Dzikowiec

Kolejka 16 - 27 czerwca

Burza Dzikowiec 2-1 Odrodzenie Szalejów Dolny
Orlęta Krosnowice 1-0 Zamek Trzebieszowice
Hutnik Szczytna 2-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Śnieżnik Domaszków 4-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-0 ATS Wojbórz
Łomniczanka Stara Łomnica 2-1 Sudety Międzylesie
Pogoń Duszniki Zdrój 5-2 KS Polanica Zdrój
Trojan Lądek Zdrój 4-1 Unia Bardo

Kolejka 17 - 28 marca

Odrodzenie Szalejów Dolny 1-1 Trojan Lądek Zdrój
Burza Dzikowiec 5-2 Zamek Trzebieszowice
Unia Bardo 2-2 Pogoń Duszniki Zdrój
KS Polanica Zdrój 0-1 Łomniczanka Stara Łomnica
Sudety Międzylesie 1-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
ATS Wojbórz 2-1 Śnieżnik Domaszków
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-1 Hutnik Szczytna
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5-1 Orlęta Krosnowice

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Zamek Trzebieszowice 2-0 Odrodzenie Szalejów Dolny
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-1 Burza Dzikowiec
Orlęta Krosnowice 0-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
(wo)
na boisku 1-4
Hutnik Szczytna 4-3 ATS Wojbórz
Śnieżnik Domaszków 2-1 Sudety Międzylesie
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 KS Polanica Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica 2-1 Unia Bardo
Pogoń Duszniki Zdrój 0-0 Trojan Lądek Zdrój

Kolejka 19 - 1 maja

Odrodzenie Szalejów Dolny 0-0 Pogoń Duszniki Zdrój
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Trojan Lądek Zdrój 4-1 Łomniczanka Stara Łomnica
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Bardo 4-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Polanica Zdrój 5-2 Śnieżnik Domaszków
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sudety Międzylesie 1-2 Hutnik Szczytna
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
ATS Wojbórz 5-2 Orlęta Krosnowice
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-0 Burza Dzikowiec
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5-2 Zamek Trzebieszowice
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 19 maja

Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-0 Odrodzenie Szalejów Dolny
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zamek Trzebieszowice 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Burza Dzikowiec 3-1 ATS Wojbórz
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orlęta Krosnowice 2-6 Sudety Międzylesie
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Hutnik Szczytna 1-1 KS Polanica Zdrój
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Śnieżnik Domaszków 2-0 Unia Bardo
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Trojan Lądek Zdrój
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Łomniczanka Stara Łomnica 0-3 Pogoń Duszniki Zdrój 9 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja) odwołany

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Odrodzenie Szalejów Dolny 1-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Pogoń Duszniki Zdrój 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Trojan Lądek Zdrój 4-4 Śnieżnik Domaszków
Unia Bardo 4-3 Hutnik Szczytna
KS Polanica Zdrój 4-2 Orlęta Krosnowice
Sudety Międzylesie 2-2 Burza Dzikowiec
ATS Wojbórz 1-1 Zamek Trzebieszowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia

Kolejka 22 - 3 maja

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-0 Odrodzenie Szalejów Dolny
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-2 ATS Wojbórz
Zamek Trzebieszowice 2-1 Sudety Międzylesie
Burza Dzikowiec 1-4 KS Polanica Zdrój
Orlęta Krosnowice 2-0 Unia Bardo
Hutnik Szczytna 4-2 Trojan Lądek Zdrój
Śnieżnik Domaszków 1-2 Pogoń Duszniki Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 Łomniczanka Stara Łomnica

Kolejka 23 - 9 maja

Odrodzenie Szalejów Dolny 4-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Łomniczanka Stara Łomnica 2-1 Śnieżnik Domaszków
Pogoń Duszniki Zdrój 1-2 Hutnik Szczytna
Trojan Lądek Zdrój 4-2 Orlęta Krosnowice
Unia Bardo 2-4 Burza Dzikowiec
KS Polanica Zdrój 1-2 Zamek Trzebieszowice
Sudety Międzylesie 0-4 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
ATS Wojbórz 1-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 24 - 16 maja

ATS Wojbórz 2-2 Odrodzenie Szalejów Dolny
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Sudety Międzylesie
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 6-0 KS Polanica Zdrój
Zamek Trzebieszowice 1-6 Unia Bardo
Burza Dzikowiec 2-2 Trojan Lądek Zdrój
Orlęta Krosnowice 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój
Hutnik Szczytna 1-1 Łomniczanka Stara Łomnica
Śnieżnik Domaszków 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka

Kolejka 25 - 23 maja

Odrodzenie Szalejów Dolny 2-0 Śnieżnik Domaszków
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-2 Hutnik Szczytna
Łomniczanka Stara Łomnica 2-1 Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Burza Dzikowiec
Trojan Lądek Zdrój 4-4 Zamek Trzebieszowice
Unia Bardo 4-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
KS Polanica Zdrój 1-5 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sudety Międzylesie 3-1 ATS Wojbórz

Kolejka 26 - 30 maja

Sudety Międzylesie 1-3 Odrodzenie Szalejów Dolny
ATS Wojbórz 1-0 KS Polanica Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Unia Bardo
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3-0 Trojan Lądek Zdrój
Zamek Trzebieszowice 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Burza Dzikowiec 2-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Orlęta Krosnowice 3-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Hutnik Szczytna 4-2 Śnieżnik Domaszków

Kolejka 27 - 3 czerwca

Odrodzenie Szalejów Dolny 1-2 Hutnik Szczytna
Śnieżnik Domaszków 3-4 Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Burza Dzikowiec
Łomniczanka Stara Łomnica 3-2 Zamek Trzebieszowice
Pogoń Duszniki Zdrój 1-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Trojan Lądek Zdrój 0-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Unia Bardo 2-1 ATS Wojbórz
KS Polanica Zdrój 7-1 Sudety Międzylesie

Kolejka 28 - 6 czerwca

KS Polanica Zdrój 2-3 Odrodzenie Szalejów Dolny
Sudety Międzylesie 3-2 Unia Bardo
ATS Wojbórz 3-0 Trojan Lądek Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-0 Pogoń Duszniki Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Trzebieszowice 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Burza Dzikowiec 1-1 Śnieżnik Domaszków
Orlęta Krosnowice 4-0 Hutnik Szczytna

Kolejka 29 - 13 czerwca

Orlęta Krosnowice 2-0 Odrodzenie Szalejów Dolny
Hutnik Szczytna 3-1 Burza Dzikowiec
Śnieżnik Domaszków 2-4 Zamek Trzebieszowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-4 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Łomniczanka Stara Łomnica 0-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Pogoń Duszniki Zdrój 2-0 ATS Wojbórz
Trojan Lądek Zdrój 5-8 Sudety Międzylesie
Unia Bardo 1-0 KS Polanica Zdrój

Kolejka 30 - 20 czerwca

Odrodzenie Szalejów Dolny 0-2 Unia Bardo
KS Polanica Zdrój 2-3 Trojan Lądek Zdrój
Sudety Międzylesie 3-2 Pogoń Duszniki Zdrój
ATS Wojbórz 2-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 6-0 Śnieżnik Domaszków
Zamek Trzebieszowice 2-2 Hutnik Szczytna
Burza Dzikowiec 5-0 Orlęta Krosnowice

Klasa okręgowa 2009/2010 (Wałbrzych)

Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych I)
Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych II)

Klasa B 2009/2010 (Kłodzko I)
Klasa B 2009/2010 (Kłodzko II)
Klasa B 2009/2010 (Świdnica I)
Klasa B 2009/2010 (Świdnica II)
Klasa B 2009/2010 (Wałbrzych)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas