[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Wałbrzych 18 45 14 3 1 66-10 7 1 1 39-6 7 2 0 27-4
2.  Włókniarz Głuszyca 18 40 12 4 2 57-17 6 2 1 32-5 6 2 1 25-12
3.  Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 18 38 12 2 4 53-13 7 1 1 30-4 5 1 3 23-9
4.  Podzamcze II Wałbrzych 18 34 11 1 6 55-33 6 1 2 30-7 5 0 4 25-26
5.  Iskra Witków Śląski 18 27 7 6 5 41-28 3 4 2 24-14 4 2 3 17-14
6.  Zdrój Jedlina Zdrój 18 24 7 3 8 54-51 4 1 4 35-25 3 2 4 19-26
7.  Husaria Grzędy 18 21 7 0 11 27-39 5 0 4 17-20 2 0 7 10-19
8.  Joker Jaczków 18 18 5 3 10 34-69 3 1 5 21-29 2 2 5 13-40
9.  KS Walim 18 8 2 2 14 24-66 2 1 6 17-21 0 1 8 7-45
10.  Płomyk Borówno 18 3 1 0 17 16-101 1 0 8 12-39 0 0 9 4-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Zagłębie Wałbrzych    0-1 2-0 3-2 0-0 5-2 3-0 7-0 8-0 11-1 
 2 Włókniarz Głuszyca0-1     1-1 2-1 4-0 7-0 3-0 6-1 1-1 8-0 
 3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych0-1 2-1     5-0 0-0 3-1 1-0 6-1 7-0 6-0 
 4 Podzamcze II Wałbrzych0-1 1-2 1-0     2-0 2-2 1-0 3-1 13-0 7-1 
 5 Iskra Witków Śląski1-1 2-2 1-2 2-3     2-2 3-2 1-1 4-0 8-1 
 6 Zdrój Jedlina Zdrój3-3 0-2 1-7 2-4 2-1     3-4 10-0 5-4 9-0 
 7 Husaria Grzędy0-5 0-2 2-1 4-3 0-3 3-2     2-3 3-0* 3-1 
 8 Joker Jaczków0-7 2-2 1-3 4-6 4-5 1-5 1-0     2-1 6-0 
 9 KS Walim0-2 4-6 0-2 2-3 1-3 1-2 3-1 2-2     4-0 
 10 Płomyk Borówno0-6 1-7 0-7 2-3 1-5 2-3 1-3 3-4 2-1     

Kolejka 1 - 6 września

Płomyk Borówno 2-3 Podzamcze II Wałbrzych
Joker Jaczków 4-5 Iskra Witków Śląski
Zagłębie Wałbrzych 3-0 Husaria Grzędy
Zdrój Jedlina Zdrój 0-2 Włókniarz Głuszyca
KS Walim 0-2 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Kolejka 2 - 13 września

Podzamcze II Wałbrzych 1-0 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca 1-1 KS Walim
Husaria Grzędy 3-2 Zdrój Jedlina Zdrój
Iskra Witków Śląski 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Płomyk Borówno 3-4 Joker Jaczków

Kolejka 3 - 20 września

Joker Jaczków 4-6 Podzamcze II Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych 11-1 Płomyk Borówno
Zdrój Jedlina Zdrój 2-1 Iskra Witków Śląski
KS Walim 3-1 Husaria Grzędy
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2-1 Włókniarz Głuszyca

Kolejka 4 - 27 września

Podzamcze II Wałbrzych 1-2 Włókniarz Głuszyca
Husaria Grzędy 2-1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Iskra Witków Śląski 4-0 KS Walim
Płomyk Borówno 2-3 Zdrój Jedlina Zdrój
Joker Jaczków 0-7 Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 5 - 4 października

Zagłębie Wałbrzych 3-2 Podzamcze II Wałbrzych
Zdrój Jedlina Zdrój 10-0 Joker Jaczków
KS Walim 4-0 Płomyk Borówno
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-0 Iskra Witków Śląski
Włókniarz Głuszyca 3-0 Husaria Grzędy

Kolejka 6 - 11 października

Podzamcze II Wałbrzych 1-0 Husaria Grzędy
Iskra Witków Śląski 2-2 Włókniarz Głuszyca
Płomyk Borówno 0-7 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Joker Jaczków 2-1 KS Walim
Zagłębie Wałbrzych 5-2 Zdrój Jedlina Zdrój

Kolejka 7 - 18 października

Zdrój Jedlina Zdrój 2-4 Podzamcze II Wałbrzych 15 listopada
KS Walim 0-2 Zagłębie Wałbrzych 31 października
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 6-1 Joker Jaczków
Włókniarz Głuszyca 8-0 Płomyk Borówno
Husaria Grzędy 0-3 Iskra Witków Śląski 15 listopada

Kolejka 8 - 25 października

Podzamcze II Wałbrzych 2-0 Iskra Witków Śląski
Płomyk Borówno 1-3 Husaria Grzędy
Joker Jaczków 2-2 Włókniarz Głuszyca
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Zdrój Jedlina Zdrój 5-4 KS Walim

Kolejka 9 - 8 listopada

KS Walim 2-3 Podzamcze II Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3-1 Zdrój Jedlina Zdrój
Włókniarz Głuszyca 0-1 Zagłębie Wałbrzych
Husaria Grzędy 2-3 Joker Jaczków
Iskra Witków Śląski 8-1 Płomyk Borówno

Kolejka 10 - 13 czerwca

Podzamcze II Wałbrzych 7-1 Płomyk Borówno
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Iskra Witków Śląski 1-1 Joker Jaczków
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Husaria Grzędy 0-5 Zagłębie Wałbrzych
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Włókniarz Głuszyca 7-0 Zdrój Jedlina Zdrój
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 7-0 KS Walim
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 11 - 20 czerwca

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 5-0 Podzamcze II Wałbrzych
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Walim 4-6 Włókniarz Głuszyca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zdrój Jedlina Zdrój 3-4 Husaria Grzędy
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Iskra Witków Śląski
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Joker Jaczków 6-0 Płomyk Borówno
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 12 - 25 kwietnia

Podzamcze II Wałbrzych 3-1 Joker Jaczków
Płomyk Borówno 0-6 Zagłębie Wałbrzych
Iskra Witków Śląski 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój
Husaria Grzędy 3-0 KS Walim
(wo)
goście nie dojechali
Włókniarz Głuszyca 1-1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Kolejka 13 - 2 maja

Włókniarz Głuszyca 2-1 Podzamcze II Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1-0 Husaria Grzędy
KS Walim 1-3 Iskra Witków Śląski
Zdrój Jedlina Zdrój 9-0 Płomyk Borówno
Zagłębie Wałbrzych 7-0 Joker Jaczków

Kolejka 14 - 9 maja

Podzamcze II Wałbrzych 0-1 Zagłębie Wałbrzych
Joker Jaczków 1-5 Zdrój Jedlina Zdrój
Płomyk Borówno 2-1 KS Walim
Iskra Witków Śląski 1-2 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Husaria Grzędy 0-2 Włókniarz Głuszyca

Kolejka 15 - 16 maja

Husaria Grzędy 4-3 Podzamcze II Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca 4-0 Iskra Witków Śląski
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 6-0 Płomyk Borówno
KS Walim 2-2 Joker Jaczków
Zdrój Jedlina Zdrój 3-3 Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 16 - 23 maja

Podzamcze II Wałbrzych 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój
Zagłębie Wałbrzych 8-0 KS Walim
Joker Jaczków 1-3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Płomyk Borówno 1-7 Włókniarz Głuszyca
Iskra Witków Śląski 3-2 Husaria Grzędy

Kolejka 17 - 30 maja

Iskra Witków Śląski 2-3 Podzamcze II Wałbrzych
Husaria Grzędy 3-1 Płomyk Borówno
Włókniarz Głuszyca 6-1 Joker Jaczków
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-1 Zagłębie Wałbrzych
KS Walim 1-2 Zdrój Jedlina Zdrój

Kolejka 18 - 6 czerwca

Podzamcze II Wałbrzych 13-0 KS Walim
Zdrój Jedlina Zdrój 1-7 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Włókniarz Głuszyca
Joker Jaczków 1-0 Husaria Grzędy
Płomyk Borówno 1-5 Iskra Witków Śląski

Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych I)
Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych II)
Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych III)

Klasa B 2009/2010 (Kłodzko I)
Klasa B 2009/2010 (Kłodzko II)
Klasa B 2009/2010 (Świdnica I)
Klasa B 2009/2010 (Świdnica II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas