[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Świdnica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wenus Nowice 30 72 23 3 4 125-44 14 0 1 77-18 9 3 3 48-26
2.  Płomień Makowice 30 61 19 4 7 98-59 9 4 2 58-31 10 0 5 40-28
3.  LKS Wiśniowa 30 56 17 5 8 63-51 10 2 3 36-24 7 3 5 27-27 2 3 1 0 1 4-3
4.  Płomień Dobromierz 30 56 18 2 10 81-65 12 1 2 55-25 6 1 8 26-40 2 3 1 0 1 3-4
5.  Nysa Kłaczyna 30 55 15 10 5 104-59 7 4 4 51-26 8 6 1 53-33 2 2 0 2 0 4-4
6.  Wodospad Zastruże 30 55 17 4 9 98-65 8 1 6 59-35 9 3 3 39-30 2 2 0 2 0 4-4
7.  Tęcza Bolesławice 30 53 16 5 9 89-45 8 3 4 44-20 8 2 5 45-25 2 4 1 1 0 4-2
8.  Zieloni Mokrzeszów 30 53 16 5 9 84-61 8 1 6 40-31 8 4 3 44-30 2 1 0 1 1 2-4
9.  Granit Rogoźnica 30 52 15 7 8 106-63 8 3 4 47-27 7 4 4 59-36
10.  Herbapol Stanowice 30 45 14 3 13 83-91 8 3 4 46-38 6 0 9 37-53
11.  Zryw Łażany 30 30 8 6 16 49-82 5 3 7 29-30 3 3 9 20-52
12.  Grom Bartoszówek 30 28 8 4 18 63-86 5 2 8 39-35 3 2 10 24-51
13.  Orzeł Witoszów 30 25 7 4 19 92-121 4 3 8 59-52 3 1 11 33-69
14.  LKS Piotrowice Świdnickie 30 22 6 4 20 55-108 5 0 10 27-46 1 4 10 28-62
15.  Huragan Olszany 30 11 3 2 25 39-144 3 2 10 31-60 0 0 15 8-84
16.  Grom Panków 30 10 2 4 24 39-124 1 4 10 23-49 1 0 14 16-75

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wenus Nowice    4-0 5-3 3-0 2-1 4-5 2-1 5-1 4-1 8-2 11-1 5-0 4-2 6-1 7-0 7-0 
 2 Płomień Makowice2-5     3-0 1-1 0-2 3-2 2-1 3-3 6-6 6-3 3-0 3-1 7-2 3-3 7-0 9-2 
 3 LKS Wiśniowa0-3 3-1     4-0 0-1 2-4 2-2 2-0 2-2 4-2 3-1 2-1 5-3 4-3 1-0 2-1 
 4 Płomień Dobromierz2-1 3-2 3-0     3-3 3-0 3-1 5-0 1-6 3-1 3-0 6-3 6-1 6-3 7-1 1-3 
 5 Nysa Kłaczyna1-1 1-2 0-2 5-0     1-1 2-6 1-1 2-4 9-3 3-1 4-1 3-1 1-1 8-1 10-1 
 6 Wodospad Zastruże4-6 2-4 0-3 3-0 3-3     2-6 1-3 4-2 2-4 8-0 3-2 6-0 11-1 5-1 5-0 
 7 Tęcza Bolesławice2-2 1-3 1-2 0-3 0-3 1-0     2-2 0-0 5-3 4-2 11-0 4-0 3-0 2-0 8-0 
 8 Zieloni Mokrzeszów1-0 0-3* 1-1 0-1 4-6 4-6 0-2     2-1 3-2 2-0 1-2 5-1 6-4 9-1 2-1 
 9 Granit Rogoźnica2-1 5-1 0-1 4-3 2-2 0-1 2-5 3-5     4-1 0-0 2-2 10-0 4-2 3-1 6-2 
 10 Herbapol Stanowice3-4 5-3 2-0 4-3 3-3 4-5 2-1 2-3 2-4     2-2 3-1 4-4 3-1 2-1 5-3 
 11 Zryw Łażany2-5 1-5 3-3 0-1 1-5 2-2 0-1 0-3 2-2 0-1     1-0 6-0 2-1 5-0 4-1 
 12 Grom Bartoszówek1-3 1-4 2-2 5-1 5-5 0-1 4-1 1-6 7-2 1-3 0-2     2-4 0-1 5-0 5-0 
 13 Orzeł Witoszów4-4 0-3* 4-5 7-3 4-4 2-3 1-6 1-5 1-6 2-5 2-3 2-2     7-1 17-1 5-1 
 14 LKS Piotrowice Świdnickie2-6 0-1 1-0 2-3 1-3 1-2 0-3 0-7 2-7 1-2 5-1 4-3 2-7     4-0 2-1 
 15 Huragan Olszany0-3 2-5 0-2 1-2 3-8 1-5 2-8 2-2 1-11 4-2 2-3 3-4 3-2 3-3     4-0 
 16 Grom Panków0-4 0-3 2-3 1-5 2-4 2-2 1-1 2-3 0-5 1-3 4-4 1-2 2-6 3-3 2-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Nysa Kłaczyna 1-1 Wodospad Zastruże
Grom Panków 4-4 Zryw Łażany
Płomień Dobromierz 7-1 Huragan Olszany
Wenus Nowice 6-1 LKS Piotrowice Świdnickie
Tęcza Bolesławice 1-2 LKS Wiśniowa
Grom Bartoszówek 1-3 Herbapol Stanowice
Granit Rogoźnica 10-0 Orzeł Witoszów
Płomień Makowice 3-3 Zieloni Mokrzeszów

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Herbapol Stanowice 2-4 Granit Rogoźnica
LKS Wiśniowa 2-1 Grom Bartoszówek
LKS Piotrowice Świdnickie 0-3 Tęcza Bolesławice
Huragan Olszany 0-3 Wenus Nowice
Zryw Łażany 0-1 Płomień Dobromierz
Wodospad Zastruże 5-0 Grom Panków
Zieloni Mokrzeszów 4-6 Nysa Kłaczyna
Orzeł Witoszów 0-3 Płomień Makowice 16 września
(wo)
w pierwotnym terminie (22-23 sierpnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w Makowicach; Orzeł gospodarzem / mecz przerwany przy stanie 1-2

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Grom Panków 2-3 Zieloni Mokrzeszów
Płomień Dobromierz 3-0 Wodospad Zastruże
Wenus Nowice 11-1 Zryw Łażany
Tęcza Bolesławice 2-0 Huragan Olszany
Grom Bartoszówek 0-1 LKS Piotrowice Świdnickie
Granit Rogoźnica 0-1 LKS Wiśniowa
Orzeł Witoszów 2-5 Herbapol Stanowice
Płomień Makowice 0-2 Nysa Kłaczyna

Kolejka 4 - 5-6 września

LKS Wiśniowa 5-3 Orzeł Witoszów
LKS Piotrowice Świdnickie 2-7 Granit Rogoźnica
Huragan Olszany 3-4 Grom Bartoszówek
Zryw Łażany 0-1 Tęcza Bolesławice
Wodospad Zastruże 4-6 Wenus Nowice
Zieloni Mokrzeszów 0-1 Płomień Dobromierz
Nysa Kłaczyna 10-1 Grom Panków
Herbapol Stanowice 5-3 Płomień Makowice

Kolejka 5 - 12-13 września

Płomień Dobromierz 3-3 Nysa Kłaczyna
Wenus Nowice 5-1 Zieloni Mokrzeszów
Tęcza Bolesławice 1-0 Wodospad Zastruże
Grom Bartoszówek 0-2 Zryw Łażany
Granit Rogoźnica 3-1 Huragan Olszany
Orzeł Witoszów 7-1 LKS Piotrowice Świdnickie
Herbapol Stanowice 2-0 LKS Wiśniowa
Płomień Makowice 9-2 Grom Panków

Kolejka 6 - 19-20 września

LKS Piotrowice Świdnickie 1-2 Herbapol Stanowice
Huragan Olszany 3-2 Orzeł Witoszów
Zryw Łażany 2-2 Granit Rogoźnica
Wodospad Zastruże 3-2 Grom Bartoszówek
Zieloni Mokrzeszów 0-2 Tęcza Bolesławice
Nysa Kłaczyna 1-1 Wenus Nowice
Grom Panków 1-5 Płomień Dobromierz
LKS Wiśniowa 3-1 Płomień Makowice

Kolejka 7 - 26-27 września

Wenus Nowice 7-0 Grom Panków
Tęcza Bolesławice 0-3 Nysa Kłaczyna
Grom Bartoszówek 1-6 Zieloni Mokrzeszów
Granit Rogoźnica 0-1 Wodospad Zastruże
Orzeł Witoszów 2-3 Zryw Łażany
Herbapol Stanowice 2-1 Huragan Olszany
LKS Wiśniowa 4-3 LKS Piotrowice Świdnickie
Płomień Makowice 1-1 Płomień Dobromierz

Kolejka 8 - 3-4 października

Huragan Olszany 0-2 LKS Wiśniowa
Zryw Łażany 0-1 Herbapol Stanowice
Wodospad Zastruże 6-0 Orzeł Witoszów
Zieloni Mokrzeszów 2-1 Granit Rogoźnica
Nysa Kłaczyna 4-1 Grom Bartoszówek
Grom Panków 1-1 Tęcza Bolesławice
Płomień Dobromierz 2-1 Wenus Nowice
LKS Piotrowice Świdnickie 0-1 Płomień Makowice

Kolejka 9 - 10-11 października

Tęcza Bolesławice 0-3 Płomień Dobromierz
Grom Bartoszówek 5-0 Grom Panków
Granit Rogoźnica 2-2 Nysa Kłaczyna
Orzeł Witoszów 1-5 Zieloni Mokrzeszów
Herbapol Stanowice 4-5 Wodospad Zastruże
LKS Wiśniowa 3-1 Zryw Łażany
LKS Piotrowice Świdnickie 4-0 Huragan Olszany
Płomień Makowice 2-5 Wenus Nowice

Kolejka 10 - 17-18 października

Zryw Łażany 2-1 LKS Piotrowice Świdnickie
Wodospad Zastruże 0-3 LKS Wiśniowa
Zieloni Mokrzeszów 3-2 Herbapol Stanowice
Nysa Kłaczyna 3-1 Orzeł Witoszów
Grom Panków 0-5 Granit Rogoźnica
Płomień Dobromierz 6-3 Grom Bartoszówek
Wenus Nowice 2-1 Tęcza Bolesławice
Huragan Olszany 2-5 Płomień Makowice

Kolejka 11 - 24-25 października

Grom Bartoszówek 1-3 Wenus Nowice
Granit Rogoźnica 4-3 Płomień Dobromierz
Orzeł Witoszów 5-1 Grom Panków
Herbapol Stanowice 3-3 Nysa Kłaczyna
LKS Wiśniowa 2-0 Zieloni Mokrzeszów
LKS Piotrowice Świdnickie 1-2 Wodospad Zastruże
Huragan Olszany 2-3 Zryw Łażany
Płomień Makowice 2-1 Tęcza Bolesławice

Kolejka 12 - 30 października

Wodospad Zastruże 5-1 Huragan Olszany
Zieloni Mokrzeszów 6-4 LKS Piotrowice Świdnickie
Nysa Kłaczyna 0-2 LKS Wiśniowa
Grom Panków 1-3 Herbapol Stanowice
Płomień Dobromierz 6-1 Orzeł Witoszów
Wenus Nowice 4-1 Granit Rogoźnica
Tęcza Bolesławice 11-0 Grom Bartoszówek
Zryw Łażany 1-5 Płomień Makowice

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Granit Rogoźnica 2-5 Tęcza Bolesławice
Orzeł Witoszów 4-4 Wenus Nowice
Herbapol Stanowice 4-3 Płomień Dobromierz
LKS Wiśniowa 2-1 Grom Panków
LKS Piotrowice Świdnickie 1-3 Nysa Kłaczyna
Huragan Olszany 2-2 Zieloni Mokrzeszów
Zryw Łażany 2-2 Wodospad Zastruże
Płomień Makowice 3-1 Grom Bartoszówek

Kolejka 14 - 11 listopada

Płomień Makowice 3-2 Wodospad Zastruże
Zieloni Mokrzeszów 2-0 Zryw Łażany
Nysa Kłaczyna 8-1 Huragan Olszany
Grom Panków 3-3 LKS Piotrowice Świdnickie
Płomień Dobromierz 3-0 LKS Wiśniowa
Wenus Nowice 8-2 Herbapol Stanowice
Tęcza Bolesławice 4-0 Orzeł Witoszów
Grom Bartoszówek 7-2 Granit Rogoźnica

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Granit Rogoźnica 5-1 Płomień Makowice
Orzeł Witoszów 2-2 Grom Bartoszówek
Herbapol Stanowice 2-1 Tęcza Bolesławice
LKS Wiśniowa 0-3 Wenus Nowice
LKS Piotrowice Świdnickie 2-3 Płomień Dobromierz
Huragan Olszany 4-0 Grom Panków
Zryw Łażany 1-5 Nysa Kłaczyna
Wodospad Zastruże 1-3 Zieloni Mokrzeszów

Kolejka 16 - 28 kwietnia

Zieloni Mokrzeszów 0-3 Płomień Makowice
(wo)
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany; w drugim terminie na boisku 3-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wodospad Zastruże 3-3 Nysa Kłaczyna 30 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Zryw Łażany 4-1 Grom Panków
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Huragan Olszany 1-2 Płomień Dobromierz
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
LKS Piotrowice Świdnickie 2-6 Wenus Nowice
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
LKS Wiśniowa 2-2 Tęcza Bolesławice
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Herbapol Stanowice 3-1 Grom Bartoszówek
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Orzeł Witoszów 1-6 Granit Rogoźnica
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany

Kolejka 17 - 27-28 marca

Płomień Makowice 7-2 Orzeł Witoszów
Granit Rogoźnica 4-1 Herbapol Stanowice
Grom Bartoszówek 2-2 LKS Wiśniowa
Tęcza Bolesławice 3-0 LKS Piotrowice Świdnickie
Wenus Nowice 7-0 Huragan Olszany
Płomień Dobromierz 3-0 Zryw Łażany
Grom Panków 2-2 Wodospad Zastruże
Nysa Kłaczyna 1-1 Zieloni Mokrzeszów

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Nysa Kłaczyna 1-2 Płomień Makowice
Zieloni Mokrzeszów 2-1 Grom Panków
Wodospad Zastruże 3-0 Płomień Dobromierz
Zryw Łażany 2-5 Wenus Nowice
Huragan Olszany 2-8 Tęcza Bolesławice
LKS Piotrowice Świdnickie 4-3 Grom Bartoszówek
LKS Wiśniowa 2-2 Granit Rogoźnica
Herbapol Stanowice 4-4 Orzeł Witoszów

Kolejka 19 - 12 maja

Płomień Makowice 6-3 Herbapol Stanowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Witoszów 4-5 LKS Wiśniowa
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Granit Rogoźnica 4-2 LKS Piotrowice Świdnickie
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Grom Bartoszówek 5-0 Huragan Olszany
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tęcza Bolesławice 4-2 Zryw Łażany
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wenus Nowice 4-5 Wodospad Zastruże
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Płomień Dobromierz 5-0 Zieloni Mokrzeszów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Grom Panków 2-4 Nysa Kłaczyna 14 maja
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 26 maja

Grom Panków 0-3 Płomień Makowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Nysa Kłaczyna 5-0 Płomień Dobromierz
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zieloni Mokrzeszów 1-0 Wenus Nowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wodospad Zastruże 2-6 Tęcza Bolesławice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zryw Łażany 1-0 Grom Bartoszówek
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Huragan Olszany 1-11 Granit Rogoźnica
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Piotrowice Świdnickie 2-7 Orzeł Witoszów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Wiśniowa 4-2 Herbapol Stanowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Płomień Makowice 3-0 LKS Wiśniowa
Herbapol Stanowice 3-1 LKS Piotrowice Świdnickie
Orzeł Witoszów 17-1 Huragan Olszany
Granit Rogoźnica 0-0 Zryw Łażany
Grom Bartoszówek 0-1 Wodospad Zastruże
Tęcza Bolesławice 2-2 Zieloni Mokrzeszów
Wenus Nowice 2-1 Nysa Kłaczyna
Płomień Dobromierz 1-3 Grom Panków

Kolejka 22 - 1-2 maja

Płomień Dobromierz 3-2 Płomień Makowice
Grom Panków 0-4 Wenus Nowice
Nysa Kłaczyna 2-6 Tęcza Bolesławice
Zieloni Mokrzeszów 1-2 Grom Bartoszówek
Wodospad Zastruże 4-2 Granit Rogoźnica
Zryw Łażany 6-0 Orzeł Witoszów
Huragan Olszany 4-2 Herbapol Stanowice
LKS Piotrowice Świdnickie 1-0 LKS Wiśniowa

Kolejka 23 - 8-9 maja

Płomień Makowice 3-3 LKS Piotrowice Świdnickie
LKS Wiśniowa 1-0 Huragan Olszany
Herbapol Stanowice 2-2 Zryw Łażany
Orzeł Witoszów 2-3 Wodospad Zastruże
Granit Rogoźnica 3-5 Zieloni Mokrzeszów
Grom Bartoszówek 5-5 Nysa Kłaczyna
Tęcza Bolesławice 8-0 Grom Panków
Wenus Nowice 3-0 Płomień Dobromierz

Kolejka 24 - 15-16 maja

Wenus Nowice 4-0 Płomień Makowice
Płomień Dobromierz 3-1 Tęcza Bolesławice
Grom Panków 1-2 Grom Bartoszówek
Nysa Kłaczyna 2-4 Granit Rogoźnica
Zieloni Mokrzeszów 5-1 Orzeł Witoszów
Wodospad Zastruże 2-4 Herbapol Stanowice
Zryw Łażany 3-3 LKS Wiśniowa
Huragan Olszany 3-3 LKS Piotrowice Świdnickie

Kolejka 25 - 22-23 maja

Płomień Makowice 7-0 Huragan Olszany
LKS Piotrowice Świdnickie 5-1 Zryw Łażany
LKS Wiśniowa 2-4 Wodospad Zastruże
Herbapol Stanowice 2-3 Zieloni Mokrzeszów
Orzeł Witoszów 4-4 Nysa Kłaczyna
Granit Rogoźnica 6-2 Grom Panków
Grom Bartoszówek 5-1 Płomień Dobromierz
Tęcza Bolesławice 2-2 Wenus Nowice

Kolejka 26 - 29-30 maja

Tęcza Bolesławice 1-3 Płomień Makowice
Wenus Nowice 5-0 Grom Bartoszówek
Płomień Dobromierz 1-6 Granit Rogoźnica
Grom Panków 2-6 Orzeł Witoszów
Nysa Kłaczyna 9-3 Herbapol Stanowice
Zieloni Mokrzeszów 1-1 LKS Wiśniowa
Wodospad Zastruże 11-1 LKS Piotrowice Świdnickie
Zryw Łażany 5-0 Huragan Olszany

Kolejka 27 - 2 czerwca

Płomień Makowice 3-0 Zryw Łażany
Huragan Olszany 1-5 Wodospad Zastruże
LKS Piotrowice Świdnickie 0-7 Zieloni Mokrzeszów
LKS Wiśniowa 0-1 Nysa Kłaczyna
Herbapol Stanowice 5-3 Grom Panków
Orzeł Witoszów 7-3 Płomień Dobromierz
Granit Rogoźnica 2-1 Wenus Nowice
Grom Bartoszówek 4-1 Tęcza Bolesławice

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Grom Bartoszówek 1-4 Płomień Makowice
Tęcza Bolesławice 0-0 Granit Rogoźnica
Wenus Nowice 4-2 Orzeł Witoszów
Płomień Dobromierz 3-1 Herbapol Stanowice
Grom Panków 2-3 LKS Wiśniowa
Nysa Kłaczyna 1-1 LKS Piotrowice Świdnickie
Zieloni Mokrzeszów 9-1 Huragan Olszany
Wodospad Zastruże 8-0 Zryw Łażany

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Wodospad Zastruże 2-4 Płomień Makowice
Zryw Łażany 0-3 Zieloni Mokrzeszów
Huragan Olszany 3-8 Nysa Kłaczyna
LKS Piotrowice Świdnickie 2-1 Grom Panków
LKS Wiśniowa 4-0 Płomień Dobromierz
Herbapol Stanowice 3-4 Wenus Nowice
Orzeł Witoszów 1-6 Tęcza Bolesławice
Granit Rogoźnica 2-2 Grom Bartoszówek

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

Płomień Makowice 6-6 Granit Rogoźnica
Grom Bartoszówek 2-4 Orzeł Witoszów
Tęcza Bolesławice 5-3 Herbapol Stanowice
Wenus Nowice 5-3 LKS Wiśniowa
Płomień Dobromierz 6-3 LKS Piotrowice Świdnickie
Grom Panków 2-1 Huragan Olszany
Nysa Kłaczyna 3-1 Zryw Łażany
Zieloni Mokrzeszów 4-6 Wodospad Zastruże

Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych I)
Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych II)
Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych III)

Klasa B 2009/2010 (Kłodzko I)
Klasa B 2009/2010 (Kłodzko II)
Klasa B 2009/2010 (Świdnica II)
Klasa B 2009/2010 (Wałbrzych)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas