[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Świdnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Delta Słupice 28 67 21 4 3 114-35 10 2 2 56-15 11 2 1 58-20
2.  Koliber Uciechów 28 66 22 0 6 103-28 13 0 1 64-10 9 0 5 39-18
3.  Boxmet Piskorzów 28 64 20 4 4 103-36 10 2 2 55-20 10 2 2 48-16
4.  Rawa Boleścin 28 61 20 1 7 89-35 13 0 1 50-11 7 1 6 39-24
5.  Orzeł Piława Dolna 28 52 16 4 8 85-51 10 0 4 57-19 6 4 4 28-32
6.  LKS Bystrzyca Dolna 28 50 16 2 10 72-59 10 1 3 52-27 6 1 7 20-32
7.  LKS Dobrocin 28 47 14 5 9 71-69 8 3 3 36-29 6 2 6 35-40
8.  LKS Gilów 28 37 12 1 15 60-59 9 0 5 41-19 3 1 10 19-40
9.  Dąb Mościsko 28 36 11 3 14 48-54 5 3 6 20-22 6 0 8 28-32
10.  Orzeł Przerzeczyn Zdrój 28 32 10 2 16 74-97 6 2 6 47-42 4 0 10 27-55
11.  Sparta Oleszna 28 30 9 3 16 56-86 5 1 8 27-39 4 2 8 29-47
12.  Zgoda Grodziszcze 28 29 9 2 17 46-83 6 1 7 25-37 3 1 10 21-46
13.  Kłos Lutomia 28 17 5 2 21 51-136 4 1 9 37-55 1 1 12 14-81
14.  Gryf Burkatów 28 13 4 1 23 38-91 2 1 11 20-40 2 0 12 18-51
15.  Niemczanka II Niemcza 28 11 3 2 23 34-125 3 1 10 21-51 0 1 13 13-74
Piławianka II Piława Górna wycofała się po 10. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Delta Słupice    0-4 1-2 2-0 1-1 2-2 2-1 4-0 5-1 4-1 7-2 4-1 6-0 12-0 6-0 
 2 Koliber Uciechów4-2     2-3 1-0 2-1 7-0 4-2 2-0 2-0 2-0 8-0 4-1 11-0 5-0 10-1 
 3 Boxmet Piskorzów2-5 3-2     4-0 2-2 1-0 1-2 6-1 3-1 13-2 1-0 4-1 8-2 6-1 1-1 
 4 Rawa Boleścin2-4 2-0 1-0     8-0 2-1 3-1 3-1 3-0 6-1 6-1 4-1 2-0 3-0* 5-1 
 5 Orzeł Piława Dolna0-2 0-2 1-2 3-2     7-0 7-1 0-4 5-1 2-1 6-3 3-0 16-0 2-0 5-1 
 6 LKS Bystrzyca Dolna1-4 2-1 2-3 3-3 4-2     4-1 4-0 4-3 1-4 3-0* 6-2 2-1 6-2 10-1 
 7 LKS Dobrocin2-2 4-2 0-6 2-1 1-2 1-0     1-1 0-3 4-2 3-2 3-2 4-4 2-1 9-1 
 8 LKS Gilów1-3 2-0 3-1 0-4* 0-1 1-2 4-1     4-2 3-0* 2-3 4-1 10-1 1-0 6-0 
 9 Dąb Mościsko0-4 1-4 1-1 0-1 1-1 0-1 1-3 3-0     1-2 3-3 2-0 3-0 1-0 3-2 
 10 Orzeł Przerzeczyn Zdrój2-2 2-5 1-1 4-3 4-5 5-2 4-5 2-1 3-4     3-4 6-3 5-0 1-4 5-3 
 11 Sparta Oleszna2-6 0-3 0-7 1-3 1-3 3-2 3-3 3-0 0-2 3-5     1-2 3-1 4-1 3-1 
 12 Zgoda Grodziszcze0-7 1-3 1-3 0-6 0-4 0-2 4-4 3-2 1-0 3-2 0-2     5-0 3-2 4-0* 
 13 Kłos Lutomia1-9 0-4 1-4 1-6 8-1 1-3 1-4 7-3 2-6 7-1 0-5 3-3     1-5 4-1 
 14 Gryf Burkatów2-3 1-2 1-5 2-3 0-5 0-2 1-3 0-3* 0-2 4-3 3-3 1-2 2-4     3-0* 
 15 Niemczanka II Niemcza1-5 0-7 1-10 1-7 0-0 2-3 1-4 2-3 0-3 2-3 2-1 1-2 4-1 4-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Boxmet Piskorzów 8-2 Kłos Lutomia
LKS Bystrzyca Dolna 6-2 Gryf Burkatów
Koliber Uciechów 4-2 LKS Dobrocin
Sparta Oleszna 2-6 Delta Słupice
Zgoda Grodziszcze 1-0 Dąb Mościsko
Piławianka II Piława Górna - Orzeł Przerzeczyn Zdrój
było 5-1, anulowany
LKS Gilów 6-0 Niemczanka II Niemcza
Rawa Boleścin 8-0 Orzeł Piława Dolna

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2-1 LKS Gilów
Dąb Mościsko - Piławianka II Piława Górna
było 1-7, anulowany
Delta Słupice 4-1 Zgoda Grodziszcze
LKS Dobrocin 3-2 Sparta Oleszna
Gryf Burkatów 1-2 Koliber Uciechów
Kłos Lutomia 1-3 LKS Bystrzyca Dolna
Orzeł Piława Dolna 1-2 Boxmet Piskorzów
Niemczanka II Niemcza 1-7 Rawa Boleścin

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

LKS Bystrzyca Dolna 4-2 Orzeł Piława Dolna
Koliber Uciechów 11-0 Kłos Lutomia
Sparta Oleszna 4-1 Gryf Burkatów
Zgoda Grodziszcze 4-4 LKS Dobrocin
Piławianka II Piława Górna - Delta Słupice
było 2-3, anulowany
LKS Gilów 4-2 Dąb Mościsko
Niemczanka II Niemcza 2-3 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Rawa Boleścin 1-0 Boxmet Piskorzów

Kolejka 4 - 5-6 września

Dąb Mościsko 3-2 Niemczanka II Niemcza
Delta Słupice 4-0 LKS Gilów
LKS Dobrocin - Piławianka II Piława Górna
było 10-3, anulowany
Gryf Burkatów 1-2 Zgoda Grodziszcze
Kłos Lutomia 0-5 Sparta Oleszna
Orzeł Piława Dolna 0-2 Koliber Uciechów
Boxmet Piskorzów 1-0 LKS Bystrzyca Dolna
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 4-3 Rawa Boleścin

Kolejka 5 - 12-13 września

Koliber Uciechów 2-3 Boxmet Piskorzów
Sparta Oleszna 1-3 Orzeł Piława Dolna
Zgoda Grodziszcze 5-0 Kłos Lutomia
Piławianka II Piława Górna - Gryf Burkatów
było 5-0, anulowany
LKS Gilów 4-1 LKS Dobrocin
Niemczanka II Niemcza 1-5 Delta Słupice
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3-4 Dąb Mościsko
Rawa Boleścin 2-1 LKS Bystrzyca Dolna

Kolejka 6 - 19-20 września

Delta Słupice 4-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
LKS Dobrocin 9-1 Niemczanka II Niemcza
Gryf Burkatów 0-3 LKS Gilów
(wo)
na boisku 1-1
Kłos Lutomia - Piławianka II Piława Górna
było 0-3, anulowany
Orzeł Piława Dolna 3-0 Zgoda Grodziszcze
Boxmet Piskorzów 1-0 Sparta Oleszna
LKS Bystrzyca Dolna 2-1 Koliber Uciechów
Dąb Mościsko 0-1 Rawa Boleścin

Kolejka 7 - 26-27 września

Sparta Oleszna 3-2 LKS Bystrzyca Dolna
Zgoda Grodziszcze 1-3 Boxmet Piskorzów
Piławianka II Piława Górna - Orzeł Piława Dolna
było 4-1, anulowany
LKS Gilów 10-1 Kłos Lutomia
Niemczanka II Niemcza 4-2 Gryf Burkatów
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 4-5 LKS Dobrocin
Dąb Mościsko 0-4 Delta Słupice
Rawa Boleścin 2-0 Koliber Uciechów

Kolejka 8 - 3-4 października

LKS Dobrocin 0-3 Dąb Mościsko
Gryf Burkatów 4-3 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Kłos Lutomia 4-1 Niemczanka II Niemcza
Orzeł Piława Dolna 0-4 LKS Gilów
Boxmet Piskorzów - Piławianka II Piława Górna
było 1-4, anulowany
LKS Bystrzyca Dolna 6-2 Zgoda Grodziszcze
Koliber Uciechów 8-0 Sparta Oleszna
Delta Słupice 2-0 Rawa Boleścin

Kolejka 9 - 10-11 października

Zgoda Grodziszcze 1-3 Koliber Uciechów
Piławianka II Piława Górna - LKS Bystrzyca Dolna
było 0-1, anulowany
LKS Gilów 3-1 Boxmet Piskorzów
Niemczanka II Niemcza 0-0 Orzeł Piława Dolna
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5-0 Kłos Lutomia
Dąb Mościsko 1-0 Gryf Burkatów
Delta Słupice 2-1 LKS Dobrocin
Rawa Boleścin 6-1 Sparta Oleszna

Kolejka 10 - 17-18 października

Gryf Burkatów 2-3 Delta Słupice
Kłos Lutomia 2-6 Dąb Mościsko
Orzeł Piława Dolna 2-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Boxmet Piskorzów 1-1 Niemczanka II Niemcza
LKS Bystrzyca Dolna 4-0 LKS Gilów
Koliber Uciechów - Piławianka II Piława Górna
było 3-1, anulowany
Sparta Oleszna 1-2 Zgoda Grodziszcze
LKS Dobrocin 2-1 Rawa Boleścin

Kolejka 11 - 24-25 października

Pauza: Sparta Oleszna.
 
LKS Gilów 2-0 Koliber Uciechów
Niemczanka II Niemcza 2-3 LKS Bystrzyca Dolna
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1-1 Boxmet Piskorzów
Dąb Mościsko 1-1 Orzeł Piława Dolna
Delta Słupice 6-0 Kłos Lutomia
LKS Dobrocin 2-1 Gryf Burkatów
Rawa Boleścin 4-1 Zgoda Grodziszcze

Kolejka 12 - 30 października

Pauza: Zgoda Grodziszcze.
 
Kłos Lutomia 1-4 LKS Dobrocin
Orzeł Piława Dolna 0-2 Delta Słupice
Boxmet Piskorzów 3-1 Dąb Mościsko
LKS Bystrzyca Dolna 1-4 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Koliber Uciechów 10-1 Niemczanka II Niemcza
Sparta Oleszna 3-0 LKS Gilów
Gryf Burkatów 2-3 Rawa Boleścin

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Pauza: Rawa Boleścin.
 
LKS Gilów 4-1 Zgoda Grodziszcze
Niemczanka II Niemcza 2-1 Sparta Oleszna
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2-5 Koliber Uciechów
Dąb Mościsko 0-1 LKS Bystrzyca Dolna
Delta Słupice 1-2 Boxmet Piskorzów
LKS Dobrocin 1-2 Orzeł Piława Dolna
Gryf Burkatów 2-4 Kłos Lutomia

Kolejka 14 - 11 listopada

Pauza: LKS Gilów.
 
Rawa Boleścin 2-0 Kłos Lutomia
Orzeł Piława Dolna 2-0 Gryf Burkatów
Boxmet Piskorzów 1-2 LKS Dobrocin
LKS Bystrzyca Dolna 1-4 Delta Słupice
Koliber Uciechów 2-0 Dąb Mościsko
Sparta Oleszna 3-5 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Zgoda Grodziszcze 4-0 Niemczanka II Niemcza
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Pauza: Niemczanka II Niemcza.
 
LKS Gilów 0-4 Rawa Boleścin
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 6-3 Zgoda Grodziszcze
Dąb Mościsko 3-3 Sparta Oleszna
Delta Słupice 0-4 Koliber Uciechów
LKS Dobrocin 1-0 LKS Bystrzyca Dolna
Gryf Burkatów 1-5 Boxmet Piskorzów
Kłos Lutomia 8-1 Orzeł Piława Dolna

Kolejka 16 - 28 kwietnia

Pauza: Orzeł Przerzeczyn Zdrój.
 
Orzeł Piława Dolna 3-2 Rawa Boleścin
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Kłos Lutomia 1-4 Boxmet Piskorzów
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Gryf Burkatów 0-2 LKS Bystrzyca Dolna
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
LKS Dobrocin 4-2 Koliber Uciechów
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Delta Słupice 7-2 Sparta Oleszna
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Dąb Mościsko 2-0 Zgoda Grodziszcze
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Niemczanka II Niemcza 2-3 LKS Gilów
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany

Kolejka 17 - 27-28 marca

Pauza: Dąb Mościsko.
 
Rawa Boleścin 5-1 Niemczanka II Niemcza
LKS Gilów 3-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
(wo)
goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Zgoda Grodziszcze 0-7 Delta Słupice
Sparta Oleszna 3-3 LKS Dobrocin
Koliber Uciechów 5-0 Gryf Burkatów
LKS Bystrzyca Dolna 2-1 Kłos Lutomia
Boxmet Piskorzów 2-2 Orzeł Piława Dolna

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Pauza: Delta Słupice.
 
Boxmet Piskorzów 4-0 Rawa Boleścin
Orzeł Piława Dolna 7-0 LKS Bystrzyca Dolna
Kłos Lutomia 0-4 Koliber Uciechów
Gryf Burkatów 3-3 Sparta Oleszna
LKS Dobrocin 3-2 Zgoda Grodziszcze
Dąb Mościsko 3-0 LKS Gilów
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5-3 Niemczanka II Niemcza

Kolejka 19 - 12 maja

Pauza: LKS Dobrocin.
 
Rawa Boleścin 6-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Niemczanka II Niemcza 0-3 Dąb Mościsko
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Gilów 1-3 Delta Słupice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zgoda Grodziszcze 3-2 Gryf Burkatów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sparta Oleszna 3-1 Kłos Lutomia
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Koliber Uciechów 2-1 Orzeł Piława Dolna
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Bystrzyca Dolna 2-3 Boxmet Piskorzów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 26 maja

Pauza: Gryf Burkatów.
 
LKS Bystrzyca Dolna 3-3 Rawa Boleścin
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Boxmet Piskorzów 3-2 Koliber Uciechów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Piława Dolna 6-3 Sparta Oleszna
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kłos Lutomia 3-3 Zgoda Grodziszcze
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Dobrocin 1-1 LKS Gilów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Delta Słupice 6-0 Niemczanka II Niemcza
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dąb Mościsko 1-2 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Pauza: Kłos Lutomia.
 
Rawa Boleścin 3-0 Dąb Mościsko
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2-2 Delta Słupice
Niemczanka II Niemcza 1-4 LKS Dobrocin
LKS Gilów 1-0 Gryf Burkatów
Zgoda Grodziszcze 0-4 Orzeł Piława Dolna
Sparta Oleszna 0-7 Boxmet Piskorzów
Koliber Uciechów 7-0 LKS Bystrzyca Dolna

Kolejka 22 - 1-2 maja

Pauza: Orzeł Piława Dolna.
 
Koliber Uciechów 1-0 Rawa Boleścin
LKS Bystrzyca Dolna 3-0 Sparta Oleszna
(wo)
na boisku 3-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Boxmet Piskorzów 4-1 Zgoda Grodziszcze
Kłos Lutomia 7-3 LKS Gilów
Gryf Burkatów 3-0 Niemczanka II Niemcza
(wo)
na boisku 2-5 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Dobrocin 4-2 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Delta Słupice 5-1 Dąb Mościsko

Kolejka 23 - 8-9 maja

Pauza: Boxmet Piskorzów.
 
Rawa Boleścin 2-4 Delta Słupice
Dąb Mościsko 1-3 LKS Dobrocin
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1-4 Gryf Burkatów
Niemczanka II Niemcza 4-1 Kłos Lutomia
LKS Gilów 0-1 Orzeł Piława Dolna
Zgoda Grodziszcze 0-2 LKS Bystrzyca Dolna
Sparta Oleszna 0-3 Koliber Uciechów

Kolejka 24 - 15-16 maja

Pauza: LKS Bystrzyca Dolna.
 
Sparta Oleszna 1-3 Rawa Boleścin
Koliber Uciechów 4-1 Zgoda Grodziszcze
Boxmet Piskorzów 6-1 LKS Gilów
Orzeł Piława Dolna 5-1 Niemczanka II Niemcza
Kłos Lutomia 7-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Gryf Burkatów 0-2 Dąb Mościsko
LKS Dobrocin 2-2 Delta Słupice

Kolejka 25 - 22-23 maja

Pauza: Koliber Uciechów.
 
Rawa Boleścin 3-1 LKS Dobrocin
Delta Słupice 12-0 Gryf Burkatów
Dąb Mościsko 3-0 Kłos Lutomia
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 4-5 Orzeł Piława Dolna
Niemczanka II Niemcza 1-10 Boxmet Piskorzów
LKS Gilów 1-2 LKS Bystrzyca Dolna 15 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zgoda Grodziszcze 0-2 Sparta Oleszna

Kolejka 26 - 29-30 maja

Pauza: Sparta Oleszna.
 
Zgoda Grodziszcze 0-6 Rawa Boleścin
Koliber Uciechów 2-0 LKS Gilów
LKS Bystrzyca Dolna 10-1 Niemczanka II Niemcza
Boxmet Piskorzów 13-2 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Orzeł Piława Dolna 5-1 Dąb Mościsko
Kłos Lutomia 1-9 Delta Słupice
Gryf Burkatów 1-3 LKS Dobrocin

Kolejka 27 - 2 czerwca

Pauza: Zgoda Grodziszcze.
 
Rawa Boleścin 3-0 Gryf Burkatów
(wo)
mecz przerwany w 18. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Dobrocin 4-4 Kłos Lutomia
Delta Słupice 1-1 Orzeł Piława Dolna
Dąb Mościsko 1-1 Boxmet Piskorzów
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5-2 LKS Bystrzyca Dolna
Niemczanka II Niemcza 0-7 Koliber Uciechów
LKS Gilów 2-3 Sparta Oleszna 23 czerwca
w pierwotnym terminie (2 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Pauza: Rawa Boleścin.
 
Zgoda Grodziszcze 3-2 LKS Gilów
Sparta Oleszna 3-1 Niemczanka II Niemcza
Koliber Uciechów 2-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
LKS Bystrzyca Dolna 4-3 Dąb Mościsko
Boxmet Piskorzów 2-5 Delta Słupice
Orzeł Piława Dolna 7-1 LKS Dobrocin
Kłos Lutomia 1-5 Gryf Burkatów

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Pauza: LKS Gilów.
 
Kłos Lutomia 1-6 Rawa Boleścin
Gryf Burkatów 0-5 Orzeł Piława Dolna
LKS Dobrocin 0-6 Boxmet Piskorzów
Delta Słupice 2-2 LKS Bystrzyca Dolna
Dąb Mościsko 1-4 Koliber Uciechów
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3-4 Sparta Oleszna
Niemczanka II Niemcza 1-2 Zgoda Grodziszcze

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

Pauza: Niemczanka II Niemcza.
 
Rawa Boleścin 3-1 LKS Gilów
Zgoda Grodziszcze 3-2 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Sparta Oleszna 0-2 Dąb Mościsko
Koliber Uciechów 4-2 Delta Słupice
LKS Bystrzyca Dolna 4-1 LKS Dobrocin
Boxmet Piskorzów 6-1 Gryf Burkatów
Orzeł Piława Dolna 16-0 Kłos Lutomia

Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych I)
Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych II)
Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych III)

Klasa B 2009/2010 (Kłodzko I)
Klasa B 2009/2010 (Kłodzko II)
Klasa B 2009/2010 (Świdnica I)
Klasa B 2009/2010 (Wałbrzych)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas