[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Kłodzko I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zrzeszeni Niwa 24 60 19 3 2 65-32 11 1 0 34-10 8 2 2 31-22
2.  Zamek Gorzanów 24 59 19 2 3 83-25 11 1 0 45-8 8 1 3 38-17
3.  Tornado Ławica 24 48 15 3 6 78-40 8 2 2 44-20 7 1 4 34-20
4.  LKS Wambierzyce 24 45 13 6 5 74-38 8 2 2 45-20 5 4 3 29-18 2 6 2 0 0 7-0
5.  Czarni Braszowice 24 45 14 3 7 49-37 6 2 4 26-19 8 1 3 23-18 2 0 0 0 2 0-7
6.  Czermna Kudowa Zdrój 24 37 12 1 11 71-62 6 0 6 36-33 6 1 5 35-29
7.  Granica Tłumaczów 24 33 10 3 11 55-66 5 2 5 30-27 5 1 6 25-39
8.  Igliczna Wilkanów 24 30 9 3 12 54-70 3 1 8 24-41 6 2 4 30-29
9.  Grom Stoszowice 24 27 7 6 11 47-58 5 4 3 26-22 2 2 8 21-36
10.  Huragan Bożków 24 25 7 4 13 52-53 2 3 7 24-28 5 1 6 28-25
11.  Inter Ożary 24 23 6 5 13 54-81 4 1 7 31-40 2 4 6 23-41
12.  Unia II Złoty Stok 24 6 2 0 22 37-111 1 0 11 19-52 1 0 11 18-59
13.  Kłos Laski 24 10 3 1 20 34-80 1 1 10 15-34 2 0 10 19-46
Kłos Laski wycofał się z rozgrywek po 20. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Zrzeszeni Niwa    2-1 3-2 2-1 0-0 3-1 4-3 2-1 3-0* 2-0 7-0 3-1 3-0* 
 2 Zamek Gorzanów4-0     2-1 1-1 4-0 5-2 2-1 5-1 3-1 1-0 4-1 11-0 3-0 
 3 Tornado Ławica0-1 2-4     1-1 4-1 4-3 6-1 2-2 5-3 3-1 5-2 7-0 5-1 
 4 LKS Wambierzyce3-4 2-1 1-3     4-0 2-2 6-2 6-2 2-2 4-1 10-3 3-0* 2-0 
 5 Czarni Braszowice1-1 3-0 3-2 0-3     3-1 4-1 2-3 0-3 0-2 0-0 4-0 6-3 
 6 Czermna Kudowa Zdrój2-5 2-5 1-2 1-6 1-3     7-2 3-4 3-0 7-4 3-1 3-1 3-0* 
 7 Granica Tłumaczów2-4 0-2 4-0 2-4 1-2 1-4     3-3 5-2 4-2 3-3 2-1 3-0 
 8 Igliczna Wilkanów1-3 1-5 0-5 2-1 1-2 2-5 1-2     4-2 1-5 4-4 4-2 3-5 
 9 Grom Stoszowice0-5 2-2 0-1 1-1 0-3* 1-0 1-1 2-1     1-1 4-2 11-5 3-0* 
 10 Huragan Bożków2-2 1-2 2-2 1-2 0-3 0-2 4-5 1-3 4-1     0-0 7-2 2-4 
 11 Inter Ożary4-1 1-6 2-4 5-3 1-2 2-4 2-3 2-4 1-1 1-5     4-3 6-4 
 12 Unia II Złoty Stok1-2 1-9 2-9 0-4 2-4 3-5 1-2 1-3 0-4 0-4 1-4     7-2 
 13 Kłos Laski2-3 0-1 0-3* 2-2 0-3* 3-6 1-2 0-3 6-2 1-3 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 23 sierpnia

Pauza: Unia II Złoty Stok.
 
Tornado Ławica 2-4 Zamek Gorzanów
Huragan Bożków 1-3 Igliczna Wilkanów
LKS Wambierzyce 2-2 Czermna Kudowa Zdrój
Inter Ożary 2-3 Granica Tłumaczów
Kłos Laski 2-3 Zrzeszeni Niwa
Grom Stoszowice 0-3 Czarni Braszowice
(wo)
goście nie posiadali badań lekarskich

Kolejka 2 - 30 sierpnia

Pauza: Tornado Ławica.
 
Czarni Braszowice 4-0 Unia II Złoty Stok
Zrzeszeni Niwa 3-0 Grom Stoszowice
(wo)
Granica Tłumaczów 3-0 Kłos Laski 16 sierpnia
Czermna Kudowa Zdrój 3-1 Inter Ożary
Igliczna Wilkanów 2-1 LKS Wambierzyce
Zamek Gorzanów 1-0 Huragan Bożków

Kolejka 3 - 6 września

Pauza: Czarni Braszowice.
 
Tornado Ławica 3-1 Huragan Bożków
LKS Wambierzyce 2-1 Zamek Gorzanów
Inter Ożary 2-4 Igliczna Wilkanów
Kłos Laski 3-6 Czermna Kudowa Zdrój
Grom Stoszowice 1-1 Granica Tłumaczów
Unia II Złoty Stok 1-2 Zrzeszeni Niwa

Kolejka 4 - 13 września

Pauza: Zrzeszeni Niwa.
 
Czarni Braszowice 3-2 Tornado Ławica
Granica Tłumaczów 2-1 Unia II Złoty Stok
Czermna Kudowa Zdrój 3-0 Grom Stoszowice
Igliczna Wilkanów 3-5 Kłos Laski
Zamek Gorzanów 4-1 Inter Ożary
Huragan Bożków 1-2 LKS Wambierzyce

Kolejka 5 - 20 września

Pauza: Granica Tłumaczów.
 
Tornado Ławica 1-1 LKS Wambierzyce
Inter Ożary 1-5 Huragan Bożków
Kłos Laski 0-1 Zamek Gorzanów
Grom Stoszowice 2-1 Igliczna Wilkanów
Unia II Złoty Stok 3-5 Czermna Kudowa Zdrój
Czarni Braszowice 1-1 Zrzeszeni Niwa

Kolejka 6 - 27 września

Pauza: Czermna Kudowa Zdrój.
 
Zrzeszeni Niwa 3-2 Tornado Ławica
Granica Tłumaczów 1-2 Czarni Braszowice
Igliczna Wilkanów 4-2 Unia II Złoty Stok
Zamek Gorzanów 3-1 Grom Stoszowice
Huragan Bożków 2-4 Kłos Laski
LKS Wambierzyce 10-3 Inter Ożary

Kolejka 7 - 4 października

Pauza: Igliczna Wilkanów.
 
Tornado Ławica 5-2 Inter Ożary
Kłos Laski 2-2 LKS Wambierzyce
Grom Stoszowice 1-1 Huragan Bożków
Unia II Złoty Stok 1-9 Zamek Gorzanów
Czarni Braszowice 3-1 Czermna Kudowa Zdrój
Zrzeszeni Niwa 4-3 Granica Tłumaczów

Kolejka 8 - 11 października

Pauza: Zamek Gorzanów.
 
Granica Tłumaczów 4-0 Tornado Ławica
Czermna Kudowa Zdrój 2-5 Zrzeszeni Niwa
Igliczna Wilkanów 1-2 Czarni Braszowice
Huragan Bożków 7-2 Unia II Złoty Stok
LKS Wambierzyce 2-2 Grom Stoszowice
Inter Ożary 6-4 Kłos Laski

Kolejka 9 - 18 października

Pauza: Huragan Bożków.
 
Tornado Ławica 5-1 Kłos Laski
Grom Stoszowice 4-2 Inter Ożary
Unia II Złoty Stok 0-4 LKS Wambierzyce
Czarni Braszowice 3-0 Zamek Gorzanów
Zrzeszeni Niwa 2-1 Igliczna Wilkanów
Granica Tłumaczów 1-4 Czermna Kudowa Zdrój

Kolejka 10 - 25 października

Pauza: LKS Wambierzyce.
 
Czermna Kudowa Zdrój 1-2 Tornado Ławica
Igliczna Wilkanów 1-2 Granica Tłumaczów
Zamek Gorzanów 4-0 Zrzeszeni Niwa
Huragan Bożków 0-3 Czarni Braszowice
Inter Ożary 4-3 Unia II Złoty Stok
Kłos Laski 6-2 Grom Stoszowice

Kolejka 11 - 8 listopada

Pauza: Inter Ożary.
 
Tornado Ławica 5-3 Grom Stoszowice
Unia II Złoty Stok 7-2 Kłos Laski
Czarni Braszowice 0-3 LKS Wambierzyce
Zrzeszeni Niwa 2-0 Huragan Bożków
Granica Tłumaczów 0-2 Zamek Gorzanów
Czermna Kudowa Zdrój 3-4 Igliczna Wilkanów

Kolejka 12 - 11 listopada

Pauza: Kłos Laski.
 
Igliczna Wilkanów 0-5 Tornado Ławica
Zamek Gorzanów 5-2 Czermna Kudowa Zdrój
Huragan Bożków 4-5 Granica Tłumaczów
LKS Wambierzyce 3-4 Zrzeszeni Niwa
Inter Ożary 1-2 Czarni Braszowice
Grom Stoszowice 11-5 Unia II Złoty Stok

Kolejka 13 - 15 listopada

Pauza: Grom Stoszowice.
 
Czarni Braszowice 6-3 Kłos Laski
Zrzeszeni Niwa 7-0 Inter Ożary
Granica Tłumaczów 2-4 LKS Wambierzyce
Czermna Kudowa Zdrój 7-4 Huragan Bożków
Igliczna Wilkanów 1-5 Zamek Gorzanów
Unia II Złoty Stok 2-9 Tornado Ławica

Kolejka 14 - 27 czerwca

Pauza: Unia II Złoty Stok.
 
Zamek Gorzanów 2-1 Tornado Ławica
Igliczna Wilkanów 1-5 Huragan Bożków
Czermna Kudowa Zdrój 1-6 LKS Wambierzyce
Granica Tłumaczów 3-3 Inter Ożary
Zrzeszeni Niwa 3-0 Kłos Laski
(wo)
Czarni Braszowice 0-3 Grom Stoszowice

Kolejka 15 - 28 marca

Pauza: Tornado Ławica.
 
Unia II Złoty Stok 2-4 Czarni Braszowice
Grom Stoszowice 0-5 Zrzeszeni Niwa
Kłos Laski 1-2 Granica Tłumaczów
Inter Ożary 2-4 Czermna Kudowa Zdrój
LKS Wambierzyce 6-2 Igliczna Wilkanów
Huragan Bożków 1-2 Zamek Gorzanów

Kolejka 16 - 5 maja

Pauza: Czarni Braszowice.
 
Huragan Bożków 2-2 Tornado Ławica
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zamek Gorzanów 1-1 LKS Wambierzyce
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Igliczna Wilkanów 4-4 Inter Ożary
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czermna Kudowa Zdrój 3-0 Kłos Laski
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Granica Tłumaczów 5-2 Grom Stoszowice
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zrzeszeni Niwa 3-1 Unia II Złoty Stok
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 3 czerwca

Pauza: Zrzeszeni Niwa.
 
Tornado Ławica 4-1 Czarni Braszowice
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Unia II Złoty Stok 1-2 Granica Tłumaczów
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Grom Stoszowice 1-0 Czermna Kudowa Zdrój
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kłos Laski 0-3 Igliczna Wilkanów
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / Kłos wycofał się z rozgrywek przed drugim terminem meczu
Inter Ożary 1-6 Zamek Gorzanów
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Wambierzyce 4-1 Huragan Bożków
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 25 kwietnia

Pauza: Granica Tłumaczów.
 
LKS Wambierzyce 1-3 Tornado Ławica
Huragan Bożków 0-0 Inter Ożary
Zamek Gorzanów 3-0 Kłos Laski
Igliczna Wilkanów 4-2 Grom Stoszowice
Czermna Kudowa Zdrój 3-1 Unia II Złoty Stok
Zrzeszeni Niwa 0-0 Czarni Braszowice

Kolejka 19 - 2 maja

Pauza: Czermna Kudowa Zdrój.
 
Tornado Ławica 0-1 Zrzeszeni Niwa
Czarni Braszowice 4-1 Granica Tłumaczów
Unia II Złoty Stok 1-3 Igliczna Wilkanów
Grom Stoszowice 2-2 Zamek Gorzanów
Kłos Laski 1-3 Huragan Bożków
Inter Ożary 5-3 LKS Wambierzyce

Kolejka 20 - 9 maja

Pauza: Igliczna Wilkanów.
 
Inter Ożary 2-4 Tornado Ławica
LKS Wambierzyce 2-0 Kłos Laski
Huragan Bożków 4-1 Grom Stoszowice
Zamek Gorzanów 11-0 Unia II Złoty Stok
Czermna Kudowa Zdrój 1-3 Czarni Braszowice
Granica Tłumaczów 2-4 Zrzeszeni Niwa

Kolejka 21 - 16 maja

Pauza: Zamek Gorzanów.
 
Tornado Ławica 6-1 Granica Tłumaczów
Zrzeszeni Niwa 3-1 Czermna Kudowa Zdrój
Czarni Braszowice 2-3 Igliczna Wilkanów
Unia II Złoty Stok 0-4 Huragan Bożków
Grom Stoszowice 1-1 LKS Wambierzyce
Kłos Laski 0-3 Inter Ożary
(wo)

Kolejka 22 - 23 maja

Pauza: Huragan Bożków.
 
Kłos Laski 0-3 Tornado Ławica
(wo)
Inter Ożary 1-1 Grom Stoszowice
LKS Wambierzyce 3-0 Unia II Złoty Stok
(wo)
goście nie dojechali
Zamek Gorzanów 4-0 Czarni Braszowice
Igliczna Wilkanów 1-3 Zrzeszeni Niwa
Czermna Kudowa Zdrój 7-2 Granica Tłumaczów

Kolejka 23 - 30 maja

Pauza: LKS Wambierzyce.
 
Tornado Ławica 4-3 Czermna Kudowa Zdrój
Granica Tłumaczów 3-3 Igliczna Wilkanów
Zrzeszeni Niwa 2-1 Zamek Gorzanów
Czarni Braszowice 0-2 Huragan Bożków
Unia II Złoty Stok 1-4 Inter Ożary
Grom Stoszowice 3-0 Kłos Laski
(wo)

Kolejka 24 - 6 czerwca

Pauza: Inter Ożary.
 
Grom Stoszowice 0-1 Tornado Ławica
Kłos Laski 0-3 Unia II Złoty Stok
(wo)
LKS Wambierzyce 4-0 Czarni Braszowice
Huragan Bożków 2-2 Zrzeszeni Niwa
Zamek Gorzanów 2-1 Granica Tłumaczów
Igliczna Wilkanów 2-5 Czermna Kudowa Zdrój

Kolejka 25 - 13 czerwca

Pauza: Kłos Laski.
 
Tornado Ławica 2-2 Igliczna Wilkanów
Czermna Kudowa Zdrój 2-5 Zamek Gorzanów
Granica Tłumaczów 4-2 Huragan Bożków
Zrzeszeni Niwa 2-1 LKS Wambierzyce
Czarni Braszowice 0-0 Inter Ożary
Unia II Złoty Stok 0-4 Grom Stoszowice

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pauza: Grom Stoszowice.
 
Tornado Ławica 7-0 Unia II Złoty Stok
Kłos Laski 0-3 Czarni Braszowice
(wo)
Inter Ożary 4-1 Zrzeszeni Niwa
LKS Wambierzyce 6-2 Granica Tłumaczów
Huragan Bożków 0-2 Czermna Kudowa Zdrój
Zamek Gorzanów 5-1 Igliczna Wilkanów

Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych I)
Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych II)
Klasa A 2009/2010 (Wałbrzych III)

Klasa B 2009/2010 (Kłodzko II)
Klasa B 2009/2010 (Świdnica I)
Klasa B 2009/2010 (Świdnica II)
Klasa B 2009/2010 (Wałbrzych)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas