[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Jelenia Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Zawidów 32 73 22 7 3 69-27 14 1 1 43-10 8 6 2 26-17
2.  Granica Bogatynia 32 67 20 7 5 73-34 13 2 1 40-14 7 5 4 33-20
3.  Nysa Zgorzelec 32 66 20 6 6 78-30 10 2 4 47-14 10 4 2 31-16
4.  GKS Raciborowice 32 60 18 6 8 68-39 9 3 4 36-14 9 3 4 32-25
5.  Łużyce Lubań 32 58 17 7 8 52-33 8 4 4 27-16 9 3 4 25-17
6.  Włókniarz Mirsk 32 55 17 4 11 71-50 11 1 4 49-23 6 3 7 22-27
7.  Czarni Lwówek Śląski 32 51 15 6 11 61-54 9 3 4 40-19 6 3 7 21-35
8.  Victoria Ruszów 32 46 13 7 12 59-51 8 2 6 35-25 5 5 6 24-26
9.  Orzeł Wojcieszów 32 44 13 5 14 64-64 9 3 4 34-21 4 2 10 30-43 2 3 1 0 1 4-4
10.  Olimpia Kowary 32 44 13 5 14 66-67 11 2 3 49-23 2 3 11 17-44 2 3 1 0 1 4-4
11.  Julia Szklarska Poręba 32 43 13 4 15 55-66 9 2 5 34-23 4 2 10 21-43
12.  Olimpia Kamienna Góra 32 41 12 5 15 60-59 7 3 6 28-26 5 2 9 32-33
13.  Sparta Zebrzydowa 32 39 11 6 15 64-61 6 5 5 30-26 5 1 10 34-35
14.  Gryf Gryfów Śląski 32 31 8 7 17 38-56 7 3 6 28-18 1 4 11 10-38
15.  Jawa Otok 32 27 7 6 19 38-68 3 5 8 24-33 4 1 11 14-35
16.  Orzeł Lubawka 32 14 3 5 24 32-116 3 5 8 19-48 0 0 16 13-68
17.  Olsza Olszyna Lubańska 32 9 2 3 27 30-103 2 2 12 19-43 0 1 15 11-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Piast Zawidów    2-1 1-1 0-2 2-0 4-1 3-0 3-0 3-1 3-0 4-1 3-2 1-0 3-0 2-0 5-1 4-0 
 2 Granica Bogatynia1-2     2-2 2-0 1-0 3-1 2-2 1-0 3-1 2-1 4-0 3-1 3-1 2-1 2-1 3-0* 6-1 
 3 Nysa Zgorzelec0-0 1-2     2-0 1-1 0-1 0-1 3-0 1-2 6-0 6-1 4-3 3-0 2-0 4-1 9-1 5-1 
 4 GKS Raciborowice0-0 1-1 3-0     0-0 1-2 0-1 6-3 3-1 2-0 0-2 7-1 3-1 7-0 0-1 1-0 2-1 
 5 Łużyce Lubań1-1 0-0 0-2 4-4     1-2 1-2 1-1 4-0 4-1 3-2 1-0 1-0 2-0 0-1 3-0 1-0 
 6 Włókniarz Mirsk1-1 3-2 2-1 0-1 1-3     4-0 0-3 8-2 4-0 6-0 1-0 3-1 2-4 5-2 6-2 3-1 
 7 Czarni Lwówek Śląski2-5 1-2 1-2 4-1 0-1 1-0     0-0 4-2 3-3 4-0 1-1 4-1 3-0 3-0 5-0 4-1 
 8 Victoria Ruszów2-2 2-0 0-1 2-3 2-4 0-1 1-2     3-3 4-0 2-0 3-2 2-6 1-0 3-1 4-0 4-0 
 9 Orzeł Wojcieszów1-0 0-0 0-1 1-3 2-2 4-2 4-1 0-0     1-0 1-0 2-5 2-5 5-0 3-0 5-1 3-1 
 10 Olimpia Kowary4-1 1-4 2-3 4-2 1-2 2-0 5-1 4-1 4-3     2-2 2-2 2-1 3-1 4-0 5-0 4-0 
 11 Julia Szklarska Poręba2-3 3-2 1-1 0-0 2-0 2-1 2-1 0-3 1-2 1-3     0-4 3-1 2-0 3-1 5-0 7-1 
 12 Olimpia Kamienna Góra0-0 2-2 1-3 0-2 0-2 2-1 2-0 4-1 2-1 3-0 2-3     1-7 1-1 1-2 3-1 4-0 
 13 Sparta Zebrzydowa2-5 1-2 1-1 1-3 0-2 0-0 4-0 2-2 1-3 4-3 3-0 2-1     0-0 1-1 4-2 4-1 
 14 Gryf Gryfów Śląski0-1 0-0 0-3 1-2 3-0 1-1 2-3 1-1 1-0 2-0 2-4 1-2 3-0     2-0 3-0* 6-1 
 15 Jawa Otok1-2 1-4 0-2 1-3 0-1 2-3 3-3 0-1 2-1 1-2 1-1 2-1 1-1 2-2     6-5 1-1 
 16 Orzeł Lubawka0-2 0-8 1-5 2-2 1-3 1-1 2-2 0-4 2-2 3-3 1-4 0-5 1-6 2-0 1-0     2-1 
 17 Olsza Olszyna Lubańska0-1 2-3 1-3 1-4 1-4 3-5 0-2 1-4 1-6 1-1 2-1 1-2 2-3 1-1 1-3 1-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: Orzeł Lubawka.
 
Włókniarz Mirsk 5-2 Jawa Otok 15 sierpnia, 17:00
Victoria Ruszów 2-2 Piast Zawidów 16 sierpnia, 15:00
Olsza Olszyna Lubańska 0-2 Czarni Lwówek Śląski 16 sierpnia, 17:00
Łużyce Lubań 4-0 Orzeł Wojcieszów 15 sierpnia, 16:00
Nysa Zgorzelec 2-0 GKS Raciborowice 15 sierpnia, 17:00
Julia Szklarska Poręba 1-3 Olimpia Kowary 16 sierpnia, 18:00
Olimpia Kamienna Góra 1-1 Gryf Gryfów Śląski 15 sierpnia, 17:00
Sparta Zebrzydowa 1-2 Granica Bogatynia 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Pauza: Granica Bogatynia.
 
Gryf Gryfów Śląski 3-0 Sparta Zebrzydowa 19 sierpnia, 17:30
Olimpia Kowary 2-2 Olimpia Kamienna Góra 19 sierpnia, 17:30
GKS Raciborowice 0-2 Julia Szklarska Poręba 19 sierpnia, 17:30
Orzeł Wojcieszów 0-1 Nysa Zgorzelec 19 sierpnia, 17:30
Czarni Lwówek Śląski 0-1 Łużyce Lubań 19 sierpnia, 17:30
Piast Zawidów 4-0 Olsza Olszyna Lubańska 19 sierpnia, 17:30
Jawa Otok 0-1 Victoria Ruszów 19 sierpnia, 17:30
Orzeł Lubawka 1-1 Włókniarz Mirsk 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: Włókniarz Mirsk.
 
Victoria Ruszów 4-0 Orzeł Lubawka 23 sierpnia, 15:00
Olsza Olszyna Lubańska 1-3 Jawa Otok 23 sierpnia, 17:00
Łużyce Lubań 1-1 Piast Zawidów 22 sierpnia, 16:00
Nysa Zgorzelec 0-1 Czarni Lwówek Śląski 22 sierpnia, 17:00
Julia Szklarska Poręba 1-2 Orzeł Wojcieszów 22 sierpnia, 18:00
Olimpia Kamienna Góra 0-2 GKS Raciborowice 22 sierpnia, 17:00
Sparta Zebrzydowa 4-3 Olimpia Kowary 23 sierpnia, 17:00
Granica Bogatynia 2-1 Gryf Gryfów Śląski 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: Gryf Gryfów Śląski.
 
Olimpia Kowary 1-4 Granica Bogatynia 29 sierpnia, 17:00
GKS Raciborowice 3-1 Sparta Zebrzydowa 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Wojcieszów 2-5 Olimpia Kamienna Góra 30 sierpnia, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 4-0 Julia Szklarska Poręba 29 sierpnia, 17:00
Piast Zawidów 1-1 Nysa Zgorzelec 29 sierpnia, 17:00
Jawa Otok 0-1 Łużyce Lubań 29 sierpnia, 17:00
w Bolesławcu
Orzeł Lubawka 2-1 Olsza Olszyna Lubańska 30 sierpnia, 17:00
Włókniarz Mirsk 0-3 Victoria Ruszów 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: Victoria Ruszów.
 
Olsza Olszyna Lubańska 3-5 Włókniarz Mirsk 2 września, 17:30
Łużyce Lubań 3-0 Orzeł Lubawka 2 września, 17:30
Nysa Zgorzelec 4-1 Jawa Otok 2 września, 17:30
Julia Szklarska Poręba 2-3 Piast Zawidów 1 września, 18:00
Olimpia Kamienna Góra 2-0 Czarni Lwówek Śląski 2 września, 17:30
Sparta Zebrzydowa 1-3 Orzeł Wojcieszów 2 września, 17:30
Granica Bogatynia 2-0 GKS Raciborowice 2 września, 17:30
Gryf Gryfów Śląski 2-0 Olimpia Kowary 2 września, 17:30

Kolejka 6 - 5-6 września

Pauza: Olimpia Kowary.
 
GKS Raciborowice 7-0 Gryf Gryfów Śląski 6 września, 17:00
Orzeł Wojcieszów 0-0 Granica Bogatynia 8 września, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 4-1 Sparta Zebrzydowa 6 września, 16:00
Piast Zawidów 3-2 Olimpia Kamienna Góra 6 września, 17:00
Jawa Otok 1-1 Julia Szklarska Poręba 5 września, 17:00
Orzeł Lubawka 1-5 Nysa Zgorzelec 6 września, 17:00
Włókniarz Mirsk 1-3 Łużyce Lubań 5 września, 17:00
Victoria Ruszów 4-0 Olsza Olszyna Lubańska 6 września, 15:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Pauza: Olsza Olszyna Lubańska.
 
Łużyce Lubań 1-1 Victoria Ruszów 12 września, 16:00
Nysa Zgorzelec 0-1 Włókniarz Mirsk 12 września, 17:00
Julia Szklarska Poręba 5-0 Orzeł Lubawka 12 września, 17:30
Olimpia Kamienna Góra 1-2 Jawa Otok 12 września, 16:00
Sparta Zebrzydowa 2-5 Piast Zawidów 13 września, 11:00
Granica Bogatynia 2-2 Czarni Lwówek Śląski 12 września, 16:00
Gryf Gryfów Śląski 1-0 Orzeł Wojcieszów 12 września, 17:00
Olimpia Kowary 4-2 GKS Raciborowice 12 września, 17:00

Kolejka 8 - 16 września

Pauza: GKS Raciborowice.
 
Orzeł Wojcieszów 1-0 Olimpia Kowary 16 września, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 3-0 Gryf Gryfów Śląski 16 września, 17:00
Piast Zawidów 2-1 Granica Bogatynia 16 września, 17:00
Jawa Otok 1-1 Sparta Zebrzydowa 16 września, 17:00
Orzeł Lubawka 0-5 Olimpia Kamienna Góra 16 września, 17:00
Włókniarz Mirsk 6-0 Julia Szklarska Poręba 16 września, 17:00
Victoria Ruszów 0-1 Nysa Zgorzelec 16 września, 17:00
Olsza Olszyna Lubańska 1-4 Łużyce Lubań 16 września, 17:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Pauza: Łużyce Lubań.
 
Nysa Zgorzelec 5-1 Olsza Olszyna Lubańska 19 września, 17:00
Julia Szklarska Poręba 0-3 Victoria Ruszów 19 września, 17:00
Olimpia Kamienna Góra 2-1 Włókniarz Mirsk 19 września, 16:00
Sparta Zebrzydowa 4-2 Orzeł Lubawka 20 września, 11:00
Granica Bogatynia 2-1 Jawa Otok 19 września, 16:00
Gryf Gryfów Śląski 0-1 Piast Zawidów 19 września, 17:00
Olimpia Kowary 5-1 Czarni Lwówek Śląski 19 września, 17:00
GKS Raciborowice 3-1 Orzeł Wojcieszów 20 września, 16:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Pauza: Orzeł Wojcieszów.
 
Czarni Lwówek Śląski 4-1 GKS Raciborowice 26 września, 16:00
Piast Zawidów 3-0 Olimpia Kowary 27 września, 16:00
Jawa Otok 2-2 Gryf Gryfów Śląski 26 września, 16:00
Orzeł Lubawka 0-8 Granica Bogatynia 27 września, 17:00
Włókniarz Mirsk 3-1 Sparta Zebrzydowa 26 września, 16:00
Victoria Ruszów 3-2 Olimpia Kamienna Góra 27 września, 15:00
Olsza Olszyna Lubańska 2-1 Julia Szklarska Poręba 27 września, 15:00
Łużyce Lubań 0-2 Nysa Zgorzelec 26 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Pauza: Nysa Zgorzelec.
 
Julia Szklarska Poręba 2-0 Łużyce Lubań 3 października, 16:30
Olimpia Kamienna Góra 4-0 Olsza Olszyna Lubańska 3 października, 16:00
Sparta Zebrzydowa 2-2 Victoria Ruszów 4 października, 11:00
Granica Bogatynia 3-1 Włókniarz Mirsk 3 października, 16:00
Gryf Gryfów Śląski 3-0 Orzeł Lubawka 3 października, 16:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Olimpia Kowary 4-0 Jawa Otok 3 października, 15:00
GKS Raciborowice 0-0 Piast Zawidów 4 października, 15:00
Orzeł Wojcieszów 4-1 Czarni Lwówek Śląski 3 października, 15:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Pauza: Czarni Lwówek Śląski.
 
Piast Zawidów 3-1 Orzeł Wojcieszów 11 października, 15:00
Jawa Otok 1-3 GKS Raciborowice 10 października, 14:00
Orzeł Lubawka 3-3 Olimpia Kowary 11 października, 16:00
Włókniarz Mirsk 2-4 Gryf Gryfów Śląski 10 października, 14:00
Victoria Ruszów 2-0 Granica Bogatynia 11 października, 15:00
Olsza Olszyna Lubańska 2-3 Sparta Zebrzydowa 11 października, 15:00
Łużyce Lubań 1-0 Olimpia Kamienna Góra 10 października, 15:00
Nysa Zgorzelec 6-1 Julia Szklarska Poręba 10 października, 16:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Pauza: Julia Szklarska Poręba.
 
Olimpia Kamienna Góra 1-3 Nysa Zgorzelec 15 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Zebrzydowa 0-2 Łużyce Lubań 18 października, 11:00
Granica Bogatynia 6-1 Olsza Olszyna Lubańska 17 października, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Victoria Ruszów 15 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Kowary 2-0 Włókniarz Mirsk 15 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Raciborowice 1-0 Orzeł Lubawka 18 października, 15:00
Orzeł Wojcieszów 3-0 Jawa Otok 21 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 listopada, 13:30) goście nie dojechali
Czarni Lwówek Śląski 2-5 Piast Zawidów 18 października, 14:00

Kolejka 14 - 24-25 października

Pauza: Piast Zawidów.
 
Jawa Otok 3-3 Czarni Lwówek Śląski 24 października, 14:00
Orzeł Lubawka 2-2 Orzeł Wojcieszów 25 października, 15:00
Włókniarz Mirsk 0-1 GKS Raciborowice 24 października, 14:00
Victoria Ruszów 4-0 Olimpia Kowary 25 października, 15:00
Olsza Olszyna Lubańska 1-1 Gryf Gryfów Śląski 25 października, 15:00
Łużyce Lubań 0-0 Granica Bogatynia 25 października, 15:00
Nysa Zgorzelec 3-0 Sparta Zebrzydowa 24 października, 14:00
Julia Szklarska Poręba 0-4 Olimpia Kamienna Góra 25 października, 12:00

Kolejka 15 - 31 października

Pauza: Olimpia Kamienna Góra.
 
Sparta Zebrzydowa 3-0 Julia Szklarska Poręba 31 października, 14:00
Granica Bogatynia 2-2 Nysa Zgorzelec 31 października, 14:00
Gryf Gryfów Śląski 3-0 Łużyce Lubań 31 października, 14:00
Olimpia Kowary 4-0 Olsza Olszyna Lubańska 31 października, 14:00
GKS Raciborowice 6-3 Victoria Ruszów 31 października, 14:00
Orzeł Wojcieszów 4-2 Włókniarz Mirsk 31 października, 14:00
Czarni Lwówek Śląski 5-0 Orzeł Lubawka 31 października, 14:00
Piast Zawidów 2-0 Jawa Otok 31 października, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Pauza: Jawa Otok.
 
Orzeł Lubawka 0-2 Piast Zawidów 8 listopada, 14:00
Włókniarz Mirsk 4-0 Czarni Lwówek Śląski 7 listopada, 14:00
Victoria Ruszów 3-3 Orzeł Wojcieszów 8 listopada, 14:00
Olsza Olszyna Lubańska 1-4 GKS Raciborowice 7 listopada, 14:00
Łużyce Lubań 4-1 Olimpia Kowary 7 listopada, 14:00
Nysa Zgorzelec 2-0 Gryf Gryfów Śląski 7 listopada, 14:00
Julia Szklarska Poręba 3-2 Granica Bogatynia 8 listopada, 14:00
Olimpia Kamienna Góra 1-7 Sparta Zebrzydowa 7 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: Sparta Zebrzydowa.
 
Granica Bogatynia 3-1 Olimpia Kamienna Góra 11 listopada, 14:00
Gryf Gryfów Śląski 2-4 Julia Szklarska Poręba 11 listopada, 14:00
Olimpia Kowary 2-3 Nysa Zgorzelec 11 listopada, 14:00
GKS Raciborowice 0-0 Łużyce Lubań 11 listopada, 14:00
Orzeł Wojcieszów 3-1 Olsza Olszyna Lubańska 11 listopada, 14:00
Czarni Lwówek Śląski 0-0 Victoria Ruszów 11 listopada, 14:00
Piast Zawidów 4-1 Włókniarz Mirsk 11 listopada, 14:00
Jawa Otok 6-5 Orzeł Lubawka 11 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 20 czerwca

Pauza: Orzeł Lubawka.
 
Jawa Otok 2-3 Włókniarz Mirsk 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Zawidów 3-0 Victoria Ruszów 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Lwówek Śląski 4-1 Olsza Olszyna Lubańska 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wojcieszów 2-2 Łużyce Lubań 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Raciborowice 3-0 Nysa Zgorzelec 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Kowary 2-2 Julia Szklarska Poręba 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf Gryfów Śląski 1-2 Olimpia Kamienna Góra 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granica Bogatynia 3-1 Sparta Zebrzydowa 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 27-28 marca

Pauza: Granica Bogatynia.
 
Sparta Zebrzydowa 0-0 Gryf Gryfów Śląski 28 marca, 15:00
Olimpia Kamienna Góra 3-0 Olimpia Kowary 28 marca, 16:00
Julia Szklarska Poręba 0-0 GKS Raciborowice 28 marca, 14:00
Nysa Zgorzelec 1-2 Orzeł Wojcieszów 27 marca, 16:00
Łużyce Lubań 1-2 Czarni Lwówek Śląski 27 marca, 16:00
Olsza Olszyna Lubańska 0-1 Piast Zawidów 28 marca, 16:00
Victoria Ruszów 3-1 Jawa Otok 28 marca, 16:00
Włókniarz Mirsk 6-2 Orzeł Lubawka 27 marca, 16:00

Kolejka 20 - 3 kwietnia

Pauza: Włókniarz Mirsk.
 
Orzeł Lubawka 0-4 Victoria Ruszów 3 kwietnia, 16:00
Jawa Otok 1-1 Olsza Olszyna Lubańska 3 kwietnia, 16:00
Piast Zawidów 2-0 Łużyce Lubań 3 kwietnia, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 1-2 Nysa Zgorzelec 3 kwietnia, 16:00
Orzeł Wojcieszów 1-0 Julia Szklarska Poręba 3 kwietnia, 12:00
GKS Raciborowice 7-1 Olimpia Kamienna Góra 3 kwietnia, 16:00
Olimpia Kowary 2-1 Sparta Zebrzydowa 3 kwietnia, 16:00
Gryf Gryfów Śląski 0-0 Granica Bogatynia 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 9 czerwca

Pauza: Gryf Gryfów Śląski.
 
Granica Bogatynia 2-1 Olimpia Kowary 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sparta Zebrzydowa 1-3 GKS Raciborowice 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Olimpia Kamienna Góra 2-1 Orzeł Wojcieszów 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Julia Szklarska Poręba 2-1 Czarni Lwówek Śląski 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Nysa Zgorzelec 0-0 Piast Zawidów 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Łużyce Lubań 0-1 Jawa Otok 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Olsza Olszyna Lubańska 1-0 Orzeł Lubawka 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Victoria Ruszów 0-1 Włókniarz Mirsk 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 22 - 21 kwietnia

Pauza: Victoria Ruszów.
 
Włókniarz Mirsk 3-1 Olsza Olszyna Lubańska 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Lubawka 1-3 Łużyce Lubań 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jawa Otok 0-2 Nysa Zgorzelec 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Zawidów 4-1 Julia Szklarska Poręba 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Lwówek Śląski 1-1 Olimpia Kamienna Góra 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Wojcieszów 2-5 Sparta Zebrzydowa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Raciborowice 1-1 Granica Bogatynia 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia Kowary 3-1 Gryf Gryfów Śląski 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 23 - 24-25 kwietnia

Pauza: Olimpia Kowary.
 
Gryf Gryfów Śląski 1-2 GKS Raciborowice 24 kwietnia, 16:00
Granica Bogatynia 3-1 Orzeł Wojcieszów 24 kwietnia, 16:00
Sparta Zebrzydowa 4-0 Czarni Lwówek Śląski 25 kwietnia, 11:00
Olimpia Kamienna Góra 0-0 Piast Zawidów 25 kwietnia, 17:00
Julia Szklarska Poręba 3-1 Jawa Otok 25 kwietnia, 17:00
Nysa Zgorzelec 9-1 Orzeł Lubawka 24 kwietnia, 17:00
Łużyce Lubań 1-2 Włókniarz Mirsk 24 kwietnia, 17:00
Olsza Olszyna Lubańska 1-4 Victoria Ruszów 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 28 kwietnia

Pauza: Olsza Olszyna Lubańska.
 
Victoria Ruszów 2-4 Łużyce Lubań 28 kwietnia, 17:00
Włókniarz Mirsk 2-1 Nysa Zgorzelec 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Lubawka 1-4 Julia Szklarska Poręba 28 kwietnia, 17:00
Jawa Otok 2-1 Olimpia Kamienna Góra 28 kwietnia, 17:00
Piast Zawidów 1-0 Sparta Zebrzydowa 28 kwietnia, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 1-2 Granica Bogatynia 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Wojcieszów 5-0 Gryf Gryfów Śląski 28 kwietnia, 17:00
GKS Raciborowice 2-0 Olimpia Kowary 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 1-2 maja

Pauza: GKS Raciborowice.
 
Olimpia Kowary 4-3 Orzeł Wojcieszów 1 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 2-3 Czarni Lwówek Śląski 1 maja, 17:00
Granica Bogatynia 1-2 Piast Zawidów 1 maja, 16:00
Sparta Zebrzydowa 1-1 Jawa Otok 2 maja, 11:00
Olimpia Kamienna Góra 3-1 Orzeł Lubawka 2 maja, 17:00
Julia Szklarska Poręba 2-1 Włókniarz Mirsk 1 maja, 18:00
Nysa Zgorzelec 3-0 Victoria Ruszów 1 maja, 17:00
Łużyce Lubań 1-0 Olsza Olszyna Lubańska 1 maja, 17:00

Kolejka 26 - 5 maja

Pauza: Łużyce Lubań.
 
Olsza Olszyna Lubańska 1-3 Nysa Zgorzelec 5 maja, 17:00
Victoria Ruszów 2-0 Julia Szklarska Poręba 5 maja, 17:00
Włókniarz Mirsk 1-0 Olimpia Kamienna Góra 5 maja, 17:00
Orzeł Lubawka 1-6 Sparta Zebrzydowa 5 maja, 17:00
Jawa Otok 1-4 Granica Bogatynia 5 maja, 17:00
Piast Zawidów 3-0 Gryf Gryfów Śląski 5 maja, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 3-3 Olimpia Kowary 5 maja, 17:00
Orzeł Wojcieszów 1-3 GKS Raciborowice 5 maja, 17:00

Kolejka 27 - 8-9 maja

Pauza: Orzeł Wojcieszów.
 
GKS Raciborowice 0-1 Czarni Lwówek Śląski 9 maja, 17:00
Olimpia Kowary 4-1 Piast Zawidów 8 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 2-0 Jawa Otok 8 maja, 17:00
Granica Bogatynia 3-0 Orzeł Lubawka 8 maja, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Sparta Zebrzydowa 0-0 Włókniarz Mirsk 9 maja, 11:00
Olimpia Kamienna Góra 4-1 Victoria Ruszów 9 maja, 17:00
Julia Szklarska Poręba 7-1 Olsza Olszyna Lubańska 9 maja, 17:00
Nysa Zgorzelec 1-1 Łużyce Lubań 8 maja, 17:00

Kolejka 28 - 15-16 maja

Pauza: Nysa Zgorzelec.
 
Łużyce Lubań 3-2 Julia Szklarska Poręba 15 maja, 17:00
Olsza Olszyna Lubańska 1-2 Olimpia Kamienna Góra 16 maja, 17:00
Victoria Ruszów 2-6 Sparta Zebrzydowa 16 maja, 16:00
Włókniarz Mirsk 3-2 Granica Bogatynia 15 maja, 17:00
Orzeł Lubawka 2-0 Gryf Gryfów Śląski 15 maja, 16:00
Jawa Otok 1-2 Olimpia Kowary 15 maja, 17:00
Piast Zawidów 0-2 GKS Raciborowice 16 maja, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 4-2 Orzeł Wojcieszów 15 maja, 17:00

Kolejka 29 - 26 maja

Pauza: Czarni Lwówek Śląski.
 
Orzeł Wojcieszów 1-0 Piast Zawidów 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwonany z powodu złego stanu boiska
GKS Raciborowice 0-1 Jawa Otok 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwonany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Kowary 5-0 Orzeł Lubawka 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwonany z powodu złego stanu boiska
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Włókniarz Mirsk 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwonany z powodu złego stanu boiska
Granica Bogatynia 1-0 Victoria Ruszów 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwonany z powodu złego stanu boiska
Sparta Zebrzydowa 4-1 Olsza Olszyna Lubańska 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwonany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Kamienna Góra 0-2 Łużyce Lubań 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwonany z powodu złego stanu boiska
Julia Szklarska Poręba 1-1 Nysa Zgorzelec 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwonany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 30 - 22-23 maja

Pauza: Julia Szklarska Poręba.
 
Nysa Zgorzelec 4-3 Olimpia Kamienna Góra 22 maja, 17:00
Łużyce Lubań 1-0 Sparta Zebrzydowa 22 maja, 17:00
Olsza Olszyna Lubańska 2-3 Granica Bogatynia 23 maja, 17:00
Victoria Ruszów 1-0 Gryf Gryfów Śląski 23 maja, 16:00
Włókniarz Mirsk 4-0 Olimpia Kowary 22 maja, 17:00
Orzeł Lubawka 2-2 GKS Raciborowice 23 maja, 17:00
Jawa Otok 2-1 Orzeł Wojcieszów 22 maja, 17:00
w Bolesławcu
Piast Zawidów 3-0 Czarni Lwówek Śląski 23 maja, 17:00

Kolejka 31 - 29-30 maja

Pauza: Piast Zawidów.
 
Czarni Lwówek Śląski 3-0 Jawa Otok 29 maja, 17:00
Orzeł Wojcieszów 5-1 Orzeł Lubawka 29 maja, 17:00
GKS Raciborowice 1-2 Włókniarz Mirsk 30 maja, 13:00
Olimpia Kowary 4-1 Victoria Ruszów 29 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 6-1 Olsza Olszyna Lubańska 29 maja, 17:00
Granica Bogatynia 1-0 Łużyce Lubań 29 maja, 16:00
Sparta Zebrzydowa 1-1 Nysa Zgorzelec 30 maja, 11:00
Olimpia Kamienna Góra 2-3 Julia Szklarska Poręba 30 maja, 17:00

Kolejka 32 - 3 czerwca

Pauza: Olimpia Kamienna Góra.
 
Julia Szklarska Poręba 3-1 Sparta Zebrzydowa 3 czerwca, 18:00
Nysa Zgorzelec 1-2 Granica Bogatynia 3 czerwca, 11:00
Łużyce Lubań 2-0 Gryf Gryfów Śląski 3 czerwca, 17:00
Olsza Olszyna Lubańska 1-1 Olimpia Kowary 3 czerwca, 17:00
Victoria Ruszów 2-3 GKS Raciborowice 3 czerwca, 17:00
Włókniarz Mirsk 8-2 Orzeł Wojcieszów 3 czerwca, 17:00
Orzeł Lubawka 2-2 Czarni Lwówek Śląski 3 czerwca, 17:00
Jawa Otok 1-2 Piast Zawidów 3 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 6 czerwca

Pauza: Jawa Otok.
 
Piast Zawidów 5-1 Orzeł Lubawka 6 czerwca, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 1-0 Włókniarz Mirsk 6 czerwca, 17:00
Orzeł Wojcieszów 0-0 Victoria Ruszów 6 czerwca, 17:00
GKS Raciborowice 2-1 Olsza Olszyna Lubańska 6 czerwca, 17:00
Olimpia Kowary 1-2 Łużyce Lubań 6 czerwca, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 0-3 Nysa Zgorzelec 6 czerwca, 17:00
Granica Bogatynia 4-0 Julia Szklarska Poręba 6 czerwca, 17:00
Sparta Zebrzydowa 2-1 Olimpia Kamienna Góra 6 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 13 czerwca

Pauza: Sparta Zebrzydowa.
 
Olimpia Kamienna Góra 2-2 Granica Bogatynia 13 czerwca, 17:00
Julia Szklarska Poręba 2-0 Gryf Gryfów Śląski 13 czerwca, 17:00
Nysa Zgorzelec 6-0 Olimpia Kowary 13 czerwca, 17:00
Łużyce Lubań 4-4 GKS Raciborowice 13 czerwca, 17:00
Olsza Olszyna Lubańska 1-6 Orzeł Wojcieszów 13 czerwca, 17:00
Victoria Ruszów 1-2 Czarni Lwówek Śląski 13 czerwca, 17:00
Włókniarz Mirsk 1-1 Piast Zawidów 13 czerwca, 17:00
Orzeł Lubawka 1-0 Jawa Otok 13 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Jelenia Góra)

IV liga 2009/2010 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Legnica)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Wrocław)

Klasa A 2009/2010 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2009/2010 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2009/2010 (Jelenia Góra III)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas