[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Błękitni Dobiegniew Klub Piłkarski Błękitni Dobiegniew
Rok założenia: 1946
Barwy: błękitne
Adres: Leśna 2, 66-520 Dobiegniew
telefon: (505) 720-992
WWW: http://blekitnidobiegniew.futbolowo.pl/ (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski
pojemność - 1 200 miejsc (700 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 102 m x 60 m
Prezes: Czesław Bołądź
Trener: Paweł Pfal (od 1 kwietnia 2009)


Sukcesy

3. miejsce w IV lidze - 1996/97
 
Kadra


Bramkarze: Maciej Wolarek (28.11.92), Mariusz Chrebor (14.09.89, J), Arkadiusz Siera (04.01.94, W, juniorzy).
Obrońcy: Łukasz Bulera (26.06.78), Grzegorz Cieślak (09.02.73), Przemysław Łapeta (18.04.88), Jacek Łoziński (06.08.83).
Pomocnicy: Piotr Jaskólski (11.04.86), Mateusz Kronkowski (22.06.90, juniorzy), Marek Leśniak (21.05.87), Patryk Mołdysz (04.12.90, juniorzy), Remigiusz Pasternak (01.03.88, 178/69, Warta Słońsk, J -> Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Paweł Sosnówka (14.12.84, brak klubu), Jarosław Staszak (09.08.76), Jakub Żendełek (04.11.91), Maciej Ułasowiec (15.03.89, 184/75, W, Łucznik Strzelce Krajeńskie), Tomasz Ścibor (13.10.86, W, Laktoza Łyszkowice), Michał Kaszaraba (14.11.81).
Napastnicy: Sebastian Ciszewski (10.10.92, juniorzy), Jakub Ryżyk (13.09.89).
 
Uwagi

• Nazwy: (1946) KKS [Kolejowy Klub Sportowy] Kolejarz -> (1950) KP [Klub Piłkarski] Błękitni.
• Nieoficjalna strona klubowa także pod adresem: http://ksblekitnidobiegniew.futbolowo.pl
 
Dane z sezonu: 2009/10
Zobacz także dane z sezonu: 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Franciszek Filas, Dawid Michniewicz, Remigiusz Pasternak, Marek Sobczak, Maciej Ułasowiec, Adam Wójcik.
 
Rozgrywki z udziałem
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Gorzów Wielkopolski (wschód)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Lubuski ZPN
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Gorzów Wielkopolski (wschód)
   2004/05 - Baraże o udział w lidze okręgowej, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2004/05 - Baraże uzupełniające o udział w lidze okręgowej, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubuski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: lubuska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: lubuska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: lubuska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: lubuska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: lubuska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Lubuski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2017/18 - Klasa A 2017/2018, grupa: Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

 

Napisz do nas