[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Gorzów Wielkopolski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Słońsk 30 69 20 9 1 81-24 11 4 0 39-9 9 5 1 42-15
2.  Meprozet Stare Kurowo 30 59 19 2 9 75-38 13 0 2 46-17 6 2 7 29-21
3.  Odra Górzyca 30 56 16 8 6 65-42 10 4 1 39-20 6 4 5 26-22
4.  Pogoń Krzeszyce 30 54 17 3 10 59-45 10 1 4 36-23 7 2 6 23-22 2 4 1 1 0 6-1
5.  Stal Sulęcin 30 54 16 6 8 68-44 9 3 3 39-21 7 3 5 29-23 2 1 0 1 1 1-6
6.  Błękitni Dobiegniew 30 46 13 7 10 57-45 7 4 4 26-15 6 3 6 31-30
7.  Toroma Torzym 30 44 13 5 12 53-48 7 4 4 35-24 6 1 8 18-24
8.  Polonia Lipki Wielkie 30 43 13 4 13 56-62 8 2 5 27-26 5 2 8 29-36
9.  Zjednoczeni Przytoczna 30 40 12 4 14 61-67 7 1 7 31-26 5 3 7 30-41 2 3 1 0 1 4-3
10.  LZS Bobrówko 30 40 12 4 14 51-56 8 1 6 25-25 4 3 8 26-31 2 3 1 0 1 3-4
11.  Róża Różanki 30 36 11 3 16 49-56 8 3 4 29-21 3 0 12 20-35 2 3 1 0 1 2-1
12.  Iskra Janczewo 30 36 10 6 14 31-46 5 3 7 17-20 5 3 7 14-26 2 3 1 0 1 1-2
13.  GKS Bledzew 30 33 9 6 15 38-48 4 5 6 22-22 5 1 9 16-26
14.  Warta Gorzów Wielkopolski 30 32 9 5 16 34-53 6 1 8 18-25 3 4 8 16-28
15.  SHR Wojcieszyce 30 28 9 1 20 54-88 4 1 10 28-46 5 0 10 26-42
16.  Pogoń Skwierzyna 30 12 3 3 24 14-84 2 1 12 9-40 1 2 12 5-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Warta Słońsk    2-1 0-0 4-1 3-1 4-0 1-0 2-0 3-3 4-0 2-1 3-0 1-1 5-0 5-1 0-0 
 2 Meprozet Stare Kurowo1-3     3-1 2-0 2-0 2-1 2-1 2-4 5-3 2-1 5-1 2-1 2-1 5-0 3-0 8-0 
 3 Odra Górzyca2-2 1-3     1-0 3-1 3-2 2-1 7-4 2-2 5-1 4-2 0-0 1-0 1-1 4-1 3-0* 
 4 Pogoń Krzeszyce1-1 3-1 1-6     6-1 3-2 1-3 3-2 1-2 1-2 1-0 2-0 5-0 2-1 3-2 3-0* 
 5 Stal Sulęcin2-3 2-0 1-2 0-0     3-3 1-2 3-1 7-1 3-2 5-2 2-2 1-0 2-1 4-2 3-0 
 6 Błękitni Dobiegniew1-1 0-0 3-1 3-0 3-3     2-2 0-3* 3-0 3-0 2-1 0-1 0-1 2-0 1-2 3-0* 
 7 Toroma Torzym1-1 0-2 0-1 1-0 0-5 2-3     2-2 5-2 2-0 3-1 2-1 7-1 2-2 6-1 2-2 
 8 Polonia Lipki Wielkie1-3 1-0 2-3 1-5 0-0 1-4 2-0     4-1 2-1 3-2 1-1 0-3 2-0 4-3 3-0* 
 9 Zjednoczeni Przytoczna1-3 3-3 0-2 2-3 2-1 2-3 4-1 2-0     2-0 2-0 6-0 1-4 2-1 1-2 1-3 
 10 LZS Bobrówko0-5 3-2 2-2 1-2 0-1 2-1 1-2 1-0 3-2     1-4 4-0 2-0 1-0 1-4 3-0* 
 11 Róża Różanki1-4 2-1 1-1 5-1 1-1 0-2 1-0 3-2 1-3 2-2     2-0 2-1 1-2 2-1 5-0 
 12 Iskra Janczewo0-4 0-2 0-1 0-2 1-3 1-1 0-1 0-1 4-2 2-2 1-0     1-0 1-1 3-0 3-0* 
 13 GKS Bledzew2-2 1-3 1-0 1-1 1-4 1-2 0-2 3-3 0-0 1-3 3-0 0-1     1-1 4-0 3-0* 
 14 Warta Gorzów Wielkopolski2-1 1-0 2-1 0-2 0-2 2-2 2-0 3-4 0-2 0-4 2-1 0-1 0-1     1-4 3-0 
 15 SHR Wojcieszyce0-6 2-8 3-3 1-2 1-3 1-4 5-0 5-1 3-4 0-6 1-2 2-3 2-1 1-3     1-0 
 16 Pogoń Skwierzyna0-3* 0-3* 3-2 0-4 0-3* 3-1 0-3* 0-2 0-3* 2-2 0-3* 0-3 1-2 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Iskra Janczewo 3-0 SHR Wojcieszyce 11 sierpnia, 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-1 Róża Różanki 12 sierpnia, 11:00
GKS Bledzew 3-3 Polonia Lipki Wielkie 11 sierpnia, 17:00
Stal Sulęcin 3-0 Pogoń Skwierzyna 11 sierpnia, 18:00
Błękitni Dobiegniew 0-0 Meprozet Stare Kurowo 11 sierpnia, 17:00
Warta Słońsk 4-1 Pogoń Krzeszyce 11 sierpnia, 11:00
LZS Bobrówko 1-2 Toroma Torzym 11 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 0-2 Odra Górzyca 11 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

SHR Wojcieszyce 3-3 Odra Górzyca 15 sierpnia, 16:00
Toroma Torzym 5-2 Zjednoczeni Przytoczna 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Krzeszyce 1-2 LZS Bobrówko 15 sierpnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 1-3 Warta Słońsk 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Skwierzyna 3-1 Błękitni Dobiegniew 15 sierpnia, 17:30
Polonia Lipki Wielkie 0-0 Stal Sulęcin 15 sierpnia, 16:00
Róża Różanki 2-1 GKS Bledzew 15 sierpnia, 18:00
Iskra Janczewo 1-1 Warta Gorzów Wielkopolski 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Warta Gorzów Wielkopolski 1-4 SHR Wojcieszyce 19 sierpnia, 11:00
GKS Bledzew 0-1 Iskra Janczewo 18 sierpnia, 17:00
Stal Sulęcin 5-2 Róża Różanki 18 sierpnia, 18:00
Błękitni Dobiegniew 0-3 Polonia Lipki Wielkie 18 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gospodarzy nie zagrała wymagana liczba młodzieżowców
Warta Słońsk 0-0 Pogoń Skwierzyna 19 sierpnia, 15:00
LZS Bobrówko 3-2 Meprozet Stare Kurowo 18 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-3 Pogoń Krzeszyce 18 sierpnia, 18:00
Odra Górzyca 2-1 Toroma Torzym 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

SHR Wojcieszyce 5-0 Toroma Torzym 25 sierpnia, 18:00
Pogoń Krzeszyce 1-6 Odra Górzyca 25 sierpnia, 12:00
Meprozet Stare Kurowo 5-3 Zjednoczeni Przytoczna 25 sierpnia, 16:30
Pogoń Skwierzyna 2-2 LZS Bobrówko 25 sierpnia, 17:30
Polonia Lipki Wielkie 1-3 Warta Słońsk 25 sierpnia, 17:00
Róża Różanki 0-2 Błękitni Dobiegniew 26 sierpnia, 18:00
Iskra Janczewo 1-3 Stal Sulęcin 26 sierpnia, 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0-1 GKS Bledzew 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

GKS Bledzew 4-0 SHR Wojcieszyce 1 września, 16:00
Stal Sulęcin 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski 1 września, 18:00
Błękitni Dobiegniew 0-1 Iskra Janczewo 1 września, 17:00
Warta Słońsk 2-1 Róża Różanki 2 września, 14:00
LZS Bobrówko 1-0 Polonia Lipki Wielkie 1 września, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-3 Pogoń Skwierzyna 1 września, 18:00
Odra Górzyca 1-3 Meprozet Stare Kurowo 1 września, 17:00
Toroma Torzym 1-0 Pogoń Krzeszyce 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

SHR Wojcieszyce 1-2 Pogoń Krzeszyce 8 września, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Toroma Torzym 8 września, 15:30
Pogoń Skwierzyna 3-2 Odra Górzyca 8 września, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 4-1 Zjednoczeni Przytoczna 8 września, 17:00
Róża Różanki 2-2 LZS Bobrówko 9 września, 17:00
Iskra Janczewo 0-4 Warta Słońsk 9 września, 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-2 Błękitni Dobiegniew 8 września, 16:00
GKS Bledzew 1-4 Stal Sulęcin 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Stal Sulęcin 4-2 SHR Wojcieszyce 15 września, 17:00
Błękitni Dobiegniew 0-1 GKS Bledzew 15 września, 16:00
Warta Słońsk 5-0 Warta Gorzów Wielkopolski 16 września, 14:00
LZS Bobrówko 4-0 Iskra Janczewo 15 września, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-0 Róża Różanki 15 września, 17:00
Odra Górzyca 7-4 Polonia Lipki Wielkie 15 września, 17:00
Toroma Torzym 2-2 Pogoń Skwierzyna 15 września, 16:00
Pogoń Krzeszyce 3-1 Meprozet Stare Kurowo 15 września, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 września

SHR Wojcieszyce 2-8 Meprozet Stare Kurowo 22 września, 17:00
Pogoń Skwierzyna 0-4 Pogoń Krzeszyce 22 września, 16:00
Polonia Lipki Wielkie 2-0 Toroma Torzym 22 września, 16:00
Róża Różanki 1-1 Odra Górzyca 23 września, 16:00
Iskra Janczewo 4-2 Zjednoczeni Przytoczna 23 września, 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0-4 LZS Bobrówko 22 września, 16:00
GKS Bledzew 2-2 Warta Słońsk 22 września, 16:00
Stal Sulęcin 3-3 Błękitni Dobiegniew 22 września, 17:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Błękitni Dobiegniew 1-2 SHR Wojcieszyce 29 września, 16:00
Warta Słońsk 3-1 Stal Sulęcin 30 września, 14:00
LZS Bobrówko 2-0 GKS Bledzew 29 września, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski 29 września, 17:00
Odra Górzyca 0-0 Iskra Janczewo 29 września, 17:00
Toroma Torzym 3-1 Róża Różanki 29 września, 16:00
Pogoń Krzeszyce 3-2 Polonia Lipki Wielkie 29 września, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 8-0 Pogoń Skwierzyna 29 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

SHR Wojcieszyce 1-0 Pogoń Skwierzyna 7 października, 13:00
Polonia Lipki Wielkie 1-0 Meprozet Stare Kurowo 6 października, 15:00
Róża Różanki 5-1 Pogoń Krzeszyce 7 października, 15:00
Iskra Janczewo 0-1 Toroma Torzym 7 października, 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-1 Odra Górzyca 6 października, 16:00
GKS Bledzew 0-0 Zjednoczeni Przytoczna 6 października, 15:00
Stal Sulęcin 3-2 LZS Bobrówko 6 października, 16:00
Błękitni Dobiegniew 1-1 Warta Słońsk 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Warta Słońsk 5-1 SHR Wojcieszyce 14 października, 13:00
LZS Bobrówko 2-1 Błękitni Dobiegniew 13 października, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-1 Stal Sulęcin 13 października, 16:00
Odra Górzyca 1-0 GKS Bledzew 14 października, 15:00
Toroma Torzym 2-2 Warta Gorzów Wielkopolski 13 października, 15:00
Pogoń Krzeszyce 2-0 Iskra Janczewo 13 października, 14:00
Meprozet Stare Kurowo 5-1 Róża Różanki 13 października, 14:30
Pogoń Skwierzyna 0-2 Polonia Lipki Wielkie 13 października, 14:30

Kolejka 12 - 20-21 października

SHR Wojcieszyce 5-1 Polonia Lipki Wielkie 21 października, 13:00
Róża Różanki 5-0 Pogoń Skwierzyna 21 października, 15:00
Iskra Janczewo 0-2 Meprozet Stare Kurowo 21 października, 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 Pogoń Krzeszyce 21 października, 15:00
GKS Bledzew 0-2 Toroma Torzym 20 października, 15:00
Stal Sulęcin 1-2 Odra Górzyca 20 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew 3-0 Zjednoczeni Przytoczna 20 października, 15:00
Warta Słońsk 4-0 LZS Bobrówko 21 października, 13:00

Kolejka 13 - 27-28 października

LZS Bobrówko 1-4 SHR Wojcieszyce 27 października, 14:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-3 Warta Słońsk 27 października, 15:00
Odra Górzyca 3-2 Błękitni Dobiegniew 27 października, 11:00
Toroma Torzym 0-5 Stal Sulęcin 27 października, 15:00
Pogoń Krzeszyce 5-0 GKS Bledzew 27 października, 13:00
Meprozet Stare Kurowo 5-0 Warta Gorzów Wielkopolski 27 października, 14:00
Pogoń Skwierzyna 0-3 Iskra Janczewo 27 października, 14:00
Polonia Lipki Wielkie 3-2 Róża Różanki 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

SHR Wojcieszyce 1-2 Róża Różanki 4 listopada, 13:00
Iskra Janczewo 0-1 Polonia Lipki Wielkie 4 listopada, 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 3-0 Pogoń Skwierzyna 4 listopada, 14:00
GKS Bledzew 1-3 Meprozet Stare Kurowo 3 listopada, 13:00
Stal Sulęcin 0-0 Pogoń Krzeszyce 3 listopada, 14:00
Błękitni Dobiegniew 2-2 Toroma Torzym 3 listopada, 14:00
Warta Słońsk 0-0 Odra Górzyca 4 listopada, 12:00
LZS Bobrówko 3-2 Zjednoczeni Przytoczna 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Zjednoczeni Przytoczna 1-2 SHR Wojcieszyce 10 listopada, 14:00
Odra Górzyca 5-1 LZS Bobrówko 10 listopada, 11:00
Toroma Torzym 1-1 Warta Słońsk 10 listopada, 14:00
Pogoń Krzeszyce 3-2 Błękitni Dobiegniew 10 listopada, 13:00
Meprozet Stare Kurowo 2-0 Stal Sulęcin 10 listopada, 13:00
Pogoń Skwierzyna 1-2 GKS Bledzew 10 listopada, 11:00
Polonia Lipki Wielkie 2-0 Warta Gorzów Wielkopolski 10 listopada, 13:00
Róża Różanki 2-0 Iskra Janczewo 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

SHR Wojcieszyce 2-3 Iskra Janczewo 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Róża Różanki 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Lipki Wielkie 0-3 GKS Bledzew 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogoń Skwierzyna 0-3 Stal Sulęcin
(wo)
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Błękitni Dobiegniew 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogoń Krzeszyce 1-1 Warta Słońsk 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Toroma Torzym 2-0 LZS Bobrówko 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Odra Górzyca 2-2 Zjednoczeni Przytoczna 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23-24 marca

Odra Górzyca 4-1 SHR Wojcieszyce 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zjednoczeni Przytoczna 4-1 Toroma Torzym 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Bobrówko 1-2 Pogoń Krzeszyce 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Warta Słońsk 2-1 Meprozet Stare Kurowo 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błękitni Dobiegniew 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Stal Sulęcin 3-1 Polonia Lipki Wielkie 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Bledzew 3-0 Róża Różanki 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Warta Gorzów Wielkopolski 0-1 Iskra Janczewo 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 30 marca

SHR Wojcieszyce 1-3 Warta Gorzów Wielkopolski 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Janczewo 1-0 GKS Bledzew 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Róża Różanki 1-1 Stal Sulęcin 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Lipki Wielkie 1-4 Błękitni Dobiegniew 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Skwierzyna 0-3 Warta Słońsk
(wo)
Meprozet Stare Kurowo 2-1 LZS Bobrówko 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Krzeszyce 1-2 Zjednoczeni Przytoczna 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Toroma Torzym 0-1 Odra Górzyca 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Toroma Torzym 6-1 SHR Wojcieszyce 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Górzyca 1-0 Pogoń Krzeszyce 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zjednoczeni Przytoczna 3-3 Meprozet Stare Kurowo 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Bobrówko 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Warta Słońsk 2-0 Polonia Lipki Wielkie 7 kwietnia, 16:00
Błękitni Dobiegniew 2-1 Róża Różanki 8 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Sulęcin 2-2 Iskra Janczewo 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Bledzew 1-1 Warta Gorzów Wielkopolski 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

SHR Wojcieszyce 2-1 GKS Bledzew 13 kwietnia, 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 Stal Sulęcin 13 kwietnia, 16:00
w Karninie
Iskra Janczewo 1-1 Błękitni Dobiegniew 14 kwietnia, 12:00
Róża Różanki 1-4 Warta Słońsk 14 kwietnia, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 2-1 LZS Bobrówko 13 kwietnia, 16:00
Pogoń Skwierzyna 0-3 Zjednoczeni Przytoczna
(wo)
Meprozet Stare Kurowo 3-1 Odra Górzyca 13 kwietnia, 14:00
Pogoń Krzeszyce 1-3 Toroma Torzym 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Pogoń Krzeszyce 3-2 SHR Wojcieszyce 20 kwietnia, 16:00
Toroma Torzym 0-2 Meprozet Stare Kurowo 20 kwietnia, 16:00
Odra Górzyca 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Zjednoczeni Przytoczna 2-0 Polonia Lipki Wielkie 20 kwietnia, 16:00
LZS Bobrówko 1-4 Róża Różanki 20 kwietnia, 17:00
Warta Słońsk 3-0 Iskra Janczewo 21 kwietnia, 16:00
Błękitni Dobiegniew 2-0 Warta Gorzów Wielkopolski 20 kwietnia, 16:00
Stal Sulęcin 1-0 GKS Bledzew 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

SHR Wojcieszyce 1-3 Stal Sulęcin 27 kwietnia, 17:00
GKS Bledzew 1-2 Błękitni Dobiegniew 27 kwietnia, 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-1 Warta Słońsk 28 kwietnia, 11:00
w Wojcieszycach
Iskra Janczewo 2-2 LZS Bobrówko 28 kwietnia, 12:00
Róża Różanki 1-3 Zjednoczeni Przytoczna 28 kwietnia, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 2-3 Odra Górzyca 27 kwietnia, 16:00
Pogoń Skwierzyna 0-3 Toroma Torzym
(wo)
Meprozet Stare Kurowo 2-0 Pogoń Krzeszyce 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 1 maja

Meprozet Stare Kurowo 3-0 SHR Wojcieszyce 1 maja, 16:00
Pogoń Krzeszyce 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Toroma Torzym 2-2 Polonia Lipki Wielkie 1 maja, 17:00
Odra Górzyca 4-2 Róża Różanki 1 maja, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 6-0 Iskra Janczewo 1 maja, 17:00
LZS Bobrówko 1-0 Warta Gorzów Wielkopolski 1 maja, 17:00
Warta Słońsk 1-1 GKS Bledzew 1 maja, 17:00
Błękitni Dobiegniew 3-3 Stal Sulęcin 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

SHR Wojcieszyce 1-4 Błękitni Dobiegniew 4 maja, 17:00
Stal Sulęcin 2-3 Warta Słońsk 4 maja, 17:30
GKS Bledzew 1-3 LZS Bobrówko 4 maja, 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 Zjednoczeni Przytoczna 5 maja, 14:00
Iskra Janczewo 0-1 Odra Górzyca 5 maja, 12:00
Róża Różanki 1-0 Toroma Torzym 5 maja, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 1-5 Pogoń Krzeszyce 4 maja, 17:00
Pogoń Skwierzyna 0-3 Meprozet Stare Kurowo
(wo)

Kolejka 25 - 11-12 maja

Pogoń Skwierzyna 0-3 SHR Wojcieszyce
(wo)
Meprozet Stare Kurowo 2-4 Polonia Lipki Wielkie 11 maja, 16:00
Pogoń Krzeszyce 1-0 Róża Różanki 11 maja, 17:00
Toroma Torzym 2-1 Iskra Janczewo 11 maja, 17:00
Odra Górzyca 1-1 Warta Gorzów Wielkopolski 11 maja, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-4 GKS Bledzew 11 maja, 17:00
LZS Bobrówko 0-1 Stal Sulęcin 11 maja, 17:00
Warta Słońsk 4-0 Błękitni Dobiegniew 11 maja, 13:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

SHR Wojcieszyce 0-6 Warta Słońsk 18 maja, 17:00
Błękitni Dobiegniew 3-0 LZS Bobrówko 18 maja, 16:00
Stal Sulęcin 7-1 Zjednoczeni Przytoczna 18 maja, 17:30
GKS Bledzew 1-0 Odra Górzyca 18 maja, 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-0 Toroma Torzym 19 maja, 16:00
Iskra Janczewo 0-2 Pogoń Krzeszyce 19 maja, 12:00
Róża Różanki 2-1 Meprozet Stare Kurowo 19 maja, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)

Kolejka 27 - 25-26 maja

Polonia Lipki Wielkie 4-3 SHR Wojcieszyce 25 maja, 17:00
Pogoń Skwierzyna 0-3 Róża Różanki
(wo)
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Iskra Janczewo 25 maja, 17:00
Pogoń Krzeszyce 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski 25 maja, 17:00
Toroma Torzym 7-1 GKS Bledzew 25 maja, 17:00
Odra Górzyca 3-1 Stal Sulęcin 25 maja, 11:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-3 Błękitni Dobiegniew 25 maja, 17:00
LZS Bobrówko 0-5 Warta Słońsk 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

SHR Wojcieszyce 0-6 LZS Bobrówko 2 czerwca, 17:00
Warta Słońsk 3-3 Zjednoczeni Przytoczna 2 czerwca, 18:00
Błękitni Dobiegniew 3-1 Odra Górzyca 1 czerwca, 15:00
Stal Sulęcin 1-2 Toroma Torzym 2 czerwca, 19:00
GKS Bledzew 1-1 Pogoń Krzeszyce 1 czerwca, 18:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Meprozet Stare Kurowo 1 czerwca, 16:00
Iskra Janczewo 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Róża Różanki 3-2 Polonia Lipki Wielkie 2 czerwca, 17:30

Kolejka 29 - 15 czerwca

Róża Różanki 2-1 SHR Wojcieszyce 15 czerwca, 18:00
Polonia Lipki Wielkie 1-1 Iskra Janczewo 15 czerwca, 18:00
Pogoń Skwierzyna 0-3 Warta Gorzów Wielkopolski
(wo)
Meprozet Stare Kurowo 2-1 GKS Bledzew 15 czerwca, 18:00
Pogoń Krzeszyce 6-1 Stal Sulęcin 15 czerwca, 18:00
Toroma Torzym 2-3 Błękitni Dobiegniew 15 czerwca, 18:00
Odra Górzyca 2-2 Warta Słońsk 14 czerwca, 19:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-0 LZS Bobrówko 15 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 22 czerwca

SHR Wojcieszyce 3-4 Zjednoczeni Przytoczna 22 czerwca, 18:00
LZS Bobrówko 2-2 Odra Górzyca 22 czerwca, 18:00
Warta Słońsk 1-0 Toroma Torzym 22 czerwca, 18:00
Błękitni Dobiegniew 3-0 Pogoń Krzeszyce 22 czerwca, 18:00
Stal Sulęcin 2-0 Meprozet Stare Kurowo 22 czerwca, 16:00
GKS Bledzew 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Warta Gorzów Wielkopolski 3-4 Polonia Lipki Wielkie 21 czerwca, 18:30
w Lipkach Wielkich; Warta gospodarzem
Iskra Janczewo 1-0 Róża Różanki 22 czerwca, 18:00

IV liga 2012/2013 (lubuska)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Zielona Góra)

Klasa A 2012/2013 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2012/2013 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas