[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Gorzów Wielkopolski (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kasztelania Santok 30 70 21 7 2 89-25 14 1 0 51-8 7 6 2 38-17
2.  Spartak Deszczno 30 66 20 6 4 98-40 11 3 1 52-14 9 3 3 46-26 2 6 2 0 0 9-4
3.  Radowiak Drezdenko 30 66 21 3 6 77-36 12 1 2 44-16 9 2 4 33-20 2 0 0 0 2 4-9
4.  Budowlani Murzynowo 30 57 18 3 9 81-49 8 1 6 31-20 10 2 3 50-29 2 6 2 0 0 6-0
5.  Leśnik Rąpin 30 57 17 6 7 77-52 11 2 2 45-18 6 4 5 32-34 2 0 0 0 2 0-6
6.  Błyskawica Gościmiec 30 49 14 7 9 73-64 7 4 4 38-28 7 3 5 35-36
7.  Muszelka Ogardy 30 48 15 3 12 68-61 7 3 5 36-24 8 0 7 32-37
8.  Nietoperz Gardzko 30 44 14 2 14 63-65 7 0 8 31-30 7 2 6 32-35
9.  Warta Jeżyki 30 37 11 4 15 71-85 7 1 7 47-43 4 3 8 24-42
10.  Delta Stare Polichno 30 33 10 3 17 66-60 6 1 8 39-35 4 2 9 27-25 2 3 1 0 1 7-5
11.  Tor-Bud Baczyna 30 33 11 0 19 75-103 6 0 9 47-51 5 0 10 28-52 2 3 1 0 1 5-7
12.  Uran Trzebicz 30 32 8 8 14 38-57 5 5 5 29-29 3 3 9 9-28
13.  Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 30 31 9 4 17 54-77 5 4 6 31-34 4 0 11 23-43
14.  Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 30 29 7 8 15 50-71 3 6 6 24-32 4 2 9 26-39
15.  Sokół Gościm 30 22 5 7 18 41-76 3 3 9 20-30 2 4 9 21-46
16.  Dąb Górki Noteckie 30 9 2 3 25 36-136 0 2 13 14-66 2 1 12 22-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kasztelania Santok    2-1 3-1 2-1 4-0 3-0* 4-0 2-0 4-1 3-0 7-1 3-0 1-0 7-0 2-2 4-1 
 2 Spartak Deszczno1-1     5-3 4-0 0-0 3-1 3-4 3-0 7-0 1-0 3-0 4-0 6-1 3-1 1-1 8-2 
 3 Radowiak Drezdenko2-2 1-4     5-1 4-1 4-1 1-0 0-1 3-0 2-0 4-2 2-1 4-2 3-1 2-0 7-0 
 4 Budowlani Murzynowo1-3 1-2 0-2     5-0 2-3 3-0 1-2 3-2 2-0 2-1 4-0 1-0 2-2 3-1 1-2 
 5 Leśnik Rąpin1-1 0-3 3-1 0-1     4-3 3-1 3-1 1-0 2-2 3-0* 4-0 4-1 3-2 5-0 9-2 
 6 Błyskawica Gościmiec4-4 2-2 2-2 1-4 4-0     2-5 2-2 0-1 2-0 0-5 1-0 5-2 3-1 6-0 4-0 
 7 Muszelka Ogardy1-1 1-2 1-4 1-5 1-1 1-3     3-0 6-0 2-0 4-5 0-0 4-0 4-1 2-0 5-2 
 8 Nietoperz Gardzko1-0 6-3 0-1 1-3 1-4 1-3 2-0     0-1 1-4 6-1 2-1 1-3 2-1 4-5 3-0 
 9 Warta Jeżyki2-0 2-4 2-3 6-6 2-5 4-2 1-0 1-6     0-3* 7-1 4-1 3-1 2-3 4-6 7-2 
 10 Delta Stare Polichno0-3 0-4 0-1 2-5 2-2 2-3 4-5 8-0 0-1     7-1 2-1 4-2 2-3 4-3 2-1 
 11 Tor-Bud Baczyna0-6 6-2 2-4 1-6 5-2 4-5 6-7 2-4 5-4 4-0     1-2 1-2 2-1 4-0 4-6 
 12 Uran Trzebicz0-5 2-2 1-0 1-2 2-3 1-1 1-3 3-2 4-4 2-2 5-0     1-3 3-1 2-0 1-1 
 13 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)3-3 0-4 0-0 1-6 1-3 3-3 3-0 1-1 6-1 1-7 3-0 0-1     0-3* 5-1 4-1 
 14 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)0-2 3-3 0-1 1-1 1-6 3-3 2-3 3-6 1-1 1-0 0-3* 0-0 3-0     1-1 5-2 
 15 Sokół Gościm1-4 0-4 1-2 1-4 0-3 0-1 0-1 2-4 1-1 2-1 1-3 0-0 3-0 2-2     6-0 
 16 Dąb Górki Noteckie0-3 0-6 0-8 2-5 2-2 1-3 2-3 1-3 1-7 0-8 0-5 1-2 2-6 1-4 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Sokół Gościm 1-3 Tor-Bud Baczyna 11 sierpnia, 13:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-3 Spartak Deszczno 12 sierpnia, 11:00
Dąb Górki Noteckie 1-3 Nietoperz Gardzko 12 sierpnia, 15:00
w Zwierzynie
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-3 Kasztelania Santok 12 sierpnia, 18:00
Budowlani Murzynowo 2-3 Błyskawica Gościmiec 12 sierpnia, 15:00
Uran Trzebicz 2-2 Delta Stare Polichno 12 sierpnia, 17:00
Radowiak Drezdenko 4-1 Leśnik Rąpin 12 sierpnia, 17:00
Muszelka Ogardy 6-0 Warta Jeżyki 11 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tor-Bud Baczyna 5-4 Warta Jeżyki 15 sierpnia, 15:00
Leśnik Rąpin 3-1 Muszelka Ogardy 15 sierpnia, 12:00
Błyskawica Gościmiec 1-0 Uran Trzebicz 15 sierpnia, 16:00
Kasztelania Santok 2-1 Budowlani Murzynowo 15 sierpnia, 18:00
Nietoperz Gardzko 1-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 15 sierpnia, 13:00
w Bobrówku
Spartak Deszczno 8-2 Dąb Górki Noteckie 15 sierpnia, 11:00
Sokół Gościm 2-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 15 sierpnia, 18:00
Radowiak Drezdenko 2-0 Delta Stare Polichno 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Tor-Bud Baczyna 19 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 0-0
Dąb Górki Noteckie 1-1 Sokół Gościm 19 sierpnia, 15:00
w Zwierzynie
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-4 Spartak Deszczno 19 sierpnia, 18:00
Budowlani Murzynowo 1-2 Nietoperz Gardzko 19 sierpnia, 15:00
Uran Trzebicz 0-5 Kasztelania Santok 19 sierpnia, 17:00
Radowiak Drezdenko 4-1 Błyskawica Gościmiec 19 sierpnia, 15:00
Muszelka Ogardy 2-0 Delta Stare Polichno 18 sierpnia, 18:00
Warta Jeżyki 2-5 Leśnik Rąpin 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Tor-Bud Baczyna 5-2 Leśnik Rąpin 25 sierpnia, 17:00
Błyskawica Gościmiec 2-5 Muszelka Ogardy 26 sierpnia, 16:00
Kasztelania Santok 3-1 Radowiak Drezdenko 25 sierpnia, 18:00
Nietoperz Gardzko 2-1 Uran Trzebicz 26 sierpnia, 13:00
w Bobrówku
Spartak Deszczno 4-0 Budowlani Murzynowo 25 sierpnia, 17:00
Sokół Gościm 3-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 25 sierpnia, 17:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 5-2 Dąb Górki Noteckie 26 sierpnia, 11:00
Warta Jeżyki 0-3 Delta Stare Polichno 26 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 6-0

Kolejka 5 - 1-2 września

Dąb Górki Noteckie 0-5 Tor-Bud Baczyna 2 września, 14:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-3 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2 września, 17:00
(wo)
na boisku 4-1
Budowlani Murzynowo 3-1 Sokół Gościm 2 września, 15:00
Uran Trzebicz 2-2 Spartak Deszczno 1 września, 16:00
Radowiak Drezdenko 0-1 Nietoperz Gardzko 1 września, 17:00
Muszelka Ogardy 1-1 Kasztelania Santok 2 września, 16:00
Leśnik Rąpin 2-2 Delta Stare Polichno 1 września, 17:00
Błyskawica Gościmiec 0-1 Warta Jeżyki 2 września, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Tor-Bud Baczyna 4-0 Delta Stare Polichno 8 września, 17:00
Błyskawica Gościmiec 4-0 Leśnik Rąpin 9 września, 15:00
Kasztelania Santok 4-1 Warta Jeżyki 8 września, 17:00
Nietoperz Gardzko 2-0 Muszelka Ogardy 9 września, 13:00
w Bobrówku
Spartak Deszczno 5-3 Radowiak Drezdenko 8 września, 16:00
Sokół Gościm 0-0 Uran Trzebicz 8 września, 17:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Budowlani Murzynowo 9 września, 11:00
Dąb Górki Noteckie 2-6 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 9 września, 16:00
w Zwierzynie

Kolejka 7 - 15-16 września

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-0 Tor-Bud Baczyna 16 września, 16:00
Budowlani Murzynowo 1-2 Dąb Górki Noteckie 16 września, 15:00
Uran Trzebicz 3-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 15 września, 16:00
Radowiak Drezdenko 2-0 Sokół Gościm 15 września, 17:00
Muszelka Ogardy 1-2 Spartak Deszczno 15 września, 17:00
Warta Jeżyki 1-6 Nietoperz Gardzko 16 września, 16:00
Leśnik Rąpin 1-1 Kasztelania Santok 15 września, 16:00
Błyskawica Gościmiec 2-0 Delta Stare Polichno 16 września, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Tor-Bud Baczyna 4-5 Błyskawica Gościmiec 22 września, 17:00
Kasztelania Santok 3-0 Delta Stare Polichno 22 września, 17:00
Nietoperz Gardzko 1-4 Leśnik Rąpin 23 września, 13:00
w Bobrówku
Spartak Deszczno 7-0 Warta Jeżyki 22 września, 15:00
Sokół Gościm 0-1 Muszelka Ogardy 22 września, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-1 Radowiak Drezdenko 23 września, 11:00
Dąb Górki Noteckie 1-2 Uran Trzebicz 23 września, 13:00
w Zwierzynie
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-6 Budowlani Murzynowo 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Budowlani Murzynowo 2-1 Tor-Bud Baczyna 30 września, 15:00
Uran Trzebicz 1-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 29 września, 16:00
Radowiak Drezdenko 7-0 Dąb Górki Noteckie 30 września, 15:00
Muszelka Ogardy 4-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 29 września, 16:00
Warta Jeżyki 4-6 Sokół Gościm 30 września, 16:00
Leśnik Rąpin 0-3 Spartak Deszczno 29 września, 16:00
Błyskawica Gościmiec 4-4 Kasztelania Santok 30 września, 14:00
Nietoperz Gardzko 1-4 Delta Stare Polichno 30 września, 13:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Tor-Bud Baczyna 0-6 Kasztelania Santok 6 października, 16:00
Nietoperz Gardzko 1-3 Błyskawica Gościmiec 7 października, 13:00
w Bobrówku
Spartak Deszczno 1-0 Delta Stare Polichno 6 października, 14:00
Sokół Gościm 0-3 Leśnik Rąpin 6 października, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Warta Jeżyki 7 października, 11:00
Dąb Górki Noteckie 2-3 Muszelka Ogardy 7 października, 12:00
w Zwierzynie
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-0 Radowiak Drezdenko 7 października, 15:00
Budowlani Murzynowo 4-0 Uran Trzebicz 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Uran Trzebicz 5-0 Tor-Bud Baczyna 14 października, 17:00
Radowiak Drezdenko 5-1 Budowlani Murzynowo 14 października, 14:00
Muszelka Ogardy 4-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 13 października, 16:00
Warta Jeżyki 7-2 Dąb Górki Noteckie 14 października, 15:00
Leśnik Rąpin 3-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 13 października, 14:00
Błyskawica Gościmiec 2-2 Spartak Deszczno 14 października, 14:00
Kasztelania Santok 2-0 Nietoperz Gardzko 13 października, 16:00
Sokół Gościm 2-1 Delta Stare Polichno 13 października, 16:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Tor-Bud Baczyna 2-4 Nietoperz Gardzko 21 października, 13:00
Spartak Deszczno 1-1 Kasztelania Santok 20 października, 14:00
Sokół Gościm 0-1 Błyskawica Gościmiec 20 października, 15:30
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Delta Stare Polichno 21 października, 11:00
Dąb Górki Noteckie 2-2 Leśnik Rąpin 21 października, 11:00
w Zwierzynie
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 6-1 Warta Jeżyki 21 października, 14:00
Budowlani Murzynowo 3-0 Muszelka Ogardy 21 października, 15:00
Uran Trzebicz 1-0 Radowiak Drezdenko 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Radowiak Drezdenko 4-2 Tor-Bud Baczyna 28 października, 14:00
Muszelka Ogardy 0-0 Uran Trzebicz 27 października, 16:00
Warta Jeżyki 6-6 Budowlani Murzynowo 28 października, 14:00
Leśnik Rąpin 4-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 28 października, 15:00
Błyskawica Gościmiec 3-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 28 października, 14:00
Kasztelania Santok 2-2 Sokół Gościm 27 października, 16:00
Nietoperz Gardzko 6-3 Spartak Deszczno 28 października, 13:00
w Bobrówku
Dąb Górki Noteckie 0-8 Delta Stare Polichno 28 października, 14:00
w Zwierzynie

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Tor-Bud Baczyna 6-2 Spartak Deszczno 4 listopada, 13:00
Sokół Gościm 2-4 Nietoperz Gardzko 3 listopada, 14:30
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-2 Kasztelania Santok 4 listopada, 11:00
Dąb Górki Noteckie 1-3 Błyskawica Gościmiec 4 listopada, 11:00
w Zwierzynie
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-7 Delta Stare Polichno 4 listopada, 14:00
Budowlani Murzynowo 5-0 Leśnik Rąpin 4 listopada, 14:00
Uran Trzebicz 4-4 Warta Jeżyki 3 listopada, 15:00
Radowiak Drezdenko 1-0 Muszelka Ogardy 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Muszelka Ogardy 4-5 Tor-Bud Baczyna 10 listopada, 14:00
Warta Jeżyki 2-3 Radowiak Drezdenko 11 listopada, 14:00
Leśnik Rąpin 4-0 Uran Trzebicz 10 listopada, 14:00
Delta Stare Polichno 2-5 Budowlani Murzynowo 11 listopada, 14:00
Błyskawica Gościmiec 5-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 11 listopada, 13:00
Kasztelania Santok 4-1 Dąb Górki Noteckie 10 listopada, 14:00
Nietoperz Gardzko 2-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 11 listopada, 13:00
w Bobrówku
Spartak Deszczno 1-1 Sokół Gościm 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Tor-Bud Baczyna 4-0 Sokół Gościm 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Spartak Deszczno 3-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nietoperz Gardzko 3-0 Dąb Górki Noteckie 24 kwietnia, 18:00
w Bobrówku / w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kasztelania Santok 1-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błyskawica Gościmiec 1-4 Budowlani Murzynowo 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Delta Stare Polichno 2-1 Uran Trzebicz 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Leśnik Rąpin 3-1 Radowiak Drezdenko 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Warta Jeżyki 1-0 Muszelka Ogardy 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23-24 marca

Delta Stare Polichno 0-1 Radowiak Drezdenko 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Warta Jeżyki 7-1 Tor-Bud Baczyna 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Muszelka Ogardy 1-1 Leśnik Rąpin 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Uran Trzebicz 1-1 Błyskawica Gościmiec 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Budowlani Murzynowo 1-3 Kasztelania Santok 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-1 Nietoperz Gardzko 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dąb Górki Noteckie 0-6 Spartak Deszczno 14 maja, 18:00
w Zwierzynie / w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Sokół Gościm 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 30 marca

Tor-Bud Baczyna 2-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Gościm 6-0 Dąb Górki Noteckie 7 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spartak Deszczno 6-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nietoperz Gardzko 1-3 Budowlani Murzynowo 30 maja, 18:00
w Bobrówku / w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kasztelania Santok 3-0 Uran Trzebicz 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Gościmiec 2-2 Radowiak Drezdenko 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Delta Stare Polichno 4-5 Muszelka Ogardy 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśnik Rąpin 1-0 Warta Jeżyki 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Delta Stare Polichno 0-1 Warta Jeżyki 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśnik Rąpin 3-0 Tor-Bud Baczyna 8 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Muszelka Ogardy 1-3 Błyskawica Gościmiec 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radowiak Drezdenko 2-2 Kasztelania Santok 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Uran Trzebicz 3-2 Nietoperz Gardzko 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Budowlani Murzynowo 1-2 Spartak Deszczno 8 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5-1 Sokół Gościm 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Górki Noteckie 1-4 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 9 czerwca, 15:00
w Zwierzynie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Warta Jeżyki 4-2 Błyskawica Gościmiec 14 kwietnia, 15:00
Tor-Bud Baczyna 4-6 Dąb Górki Noteckie 13 kwietnia, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 14 kwietnia, 12:00
Sokół Gościm 1-4 Budowlani Murzynowo 13 kwietnia, 16:00
Spartak Deszczno 4-0 Uran Trzebicz 13 kwietnia, 15:00
Nietoperz Gardzko 0-1 Radowiak Drezdenko 14 kwietnia, 13:00
w Bobrówku
Kasztelania Santok 4-0 Muszelka Ogardy 13 kwietnia, 15:30
Delta Stare Polichno 2-2 Leśnik Rąpin 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Delta Stare Polichno 7-1 Tor-Bud Baczyna 20 kwietnia, 16:00
Leśnik Rąpin 4-3 Błyskawica Gościmiec 20 kwietnia, 14:00
Warta Jeżyki 2-0 Kasztelania Santok 21 kwietnia, 15:00
Muszelka Ogardy 3-0 Nietoperz Gardzko 20 kwietnia, 17:00
Radowiak Drezdenko 1-4 Spartak Deszczno 20 kwietnia, 15:00
Uran Trzebicz 2-0 Sokół Gościm 20 kwietnia, 15:30
Budowlani Murzynowo 2-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 21 kwietnia, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-1 Dąb Górki Noteckie 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Delta Stare Polichno 2-3 Błyskawica Gościmiec 27 kwietnia, 17:00
Tor-Bud Baczyna 1-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 27 kwietnia, 17:00
Dąb Górki Noteckie 2-5 Budowlani Murzynowo 28 kwietnia, 15:00
w Zwierzynie
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-0 Uran Trzebicz 28 kwietnia, 12:00
Sokół Gościm 1-2 Radowiak Drezdenko 27 kwietnia, 17:00
Spartak Deszczno 3-4 Muszelka Ogardy 27 kwietnia, 15:00
Nietoperz Gardzko 0-1 Warta Jeżyki 28 kwietnia, 13:00
w Bobrówku
Kasztelania Santok 4-0 Leśnik Rąpin 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Błyskawica Gościmiec 0-5 Tor-Bud Baczyna 1 maja, 14:00
Delta Stare Polichno 0-3 Kasztelania Santok 1 maja, 17:00
Leśnik Rąpin 3-1 Nietoperz Gardzko 1 maja, 14:00
Warta Jeżyki 2-4 Spartak Deszczno 1 maja, 16:00
Muszelka Ogardy 2-0 Sokół Gościm 1 maja, 16:00
Radowiak Drezdenko 3-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1 maja, 12:00
Uran Trzebicz 1-1 Dąb Górki Noteckie 1 maja, 13:00
Budowlani Murzynowo 1-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1 maja, 15:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Delta Stare Polichno 8-0 Nietoperz Gardzko 4 maja, 17:00
Tor-Bud Baczyna 1-6 Budowlani Murzynowo 4 maja, 17:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-1 Uran Trzebicz 5 maja, 17:00
Dąb Górki Noteckie 0-8 Radowiak Drezdenko 5 maja, 14:00
w Zwierzynie
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-3 Muszelka Ogardy 5 maja, 12:00
Sokół Gościm 1-1 Warta Jeżyki 4 maja, 17:00
Spartak Deszczno 0-0 Leśnik Rąpin 4 maja, 16:00
Kasztelania Santok 3-0 Błyskawica Gościmiec 4 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 25 - 11-12 maja

Kasztelania Santok 7-1 Tor-Bud Baczyna 11 maja, 16:00
Błyskawica Gościmiec 2-2 Nietoperz Gardzko 12 maja, 15:00
Delta Stare Polichno 0-4 Spartak Deszczno 11 maja, 17:00
Leśnik Rąpin 5-0 Sokół Gościm 11 maja, 17:00
Warta Jeżyki 2-3 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 12 maja, 16:00
Muszelka Ogardy 5-2 Dąb Górki Noteckie 11 maja, 17:00
Radowiak Drezdenko 4-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 11 maja, 17:00
Uran Trzebicz 1-2 Budowlani Murzynowo 12 maja, 13:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Delta Stare Polichno 4-3 Sokół Gościm 18 maja, 17:00
Tor-Bud Baczyna 1-2 Uran Trzebicz 18 maja, 17:00
Budowlani Murzynowo 0-2 Radowiak Drezdenko 18 maja, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-0 Muszelka Ogardy 19 maja, 18:00
Dąb Górki Noteckie 1-7 Warta Jeżyki 19 maja, 15:00
w Zwierzynie
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-6 Leśnik Rąpin 19 maja, 12:00
Spartak Deszczno 3-1 Błyskawica Gościmiec 18 maja, 16:00
Nietoperz Gardzko 1-0 Kasztelania Santok 19 maja, 13:00
w Bobrówku

Kolejka 27 - 25-26 maja

Nietoperz Gardzko 6-1 Tor-Bud Baczyna 26 maja, 13:00
w Bobrówku
Kasztelania Santok 2-1 Spartak Deszczno 25 maja, 16:00
Błyskawica Gościmiec 6-0 Sokół Gościm 26 maja, 15:00
Delta Stare Polichno 2-3 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 25 maja, 17:00
Leśnik Rąpin 9-2 Dąb Górki Noteckie 25 maja, 17:00
Warta Jeżyki 3-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 26 maja, 16:00
Muszelka Ogardy 1-5 Budowlani Murzynowo 25 maja, 17:00
Radowiak Drezdenko 2-1 Uran Trzebicz 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2 czerwca

Delta Stare Polichno 2-1 Dąb Górki Noteckie 1 czerwca, 17:00
Tor-Bud Baczyna 2-4 Radowiak Drezdenko 1 czerwca, 17:00
Uran Trzebicz 1-3 Muszelka Ogardy 2 czerwca, 16:00
Budowlani Murzynowo 3-2 Warta Jeżyki 2 czerwca, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-3 Leśnik Rąpin 2 czerwca, 18:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-3 Błyskawica Gościmiec 2 czerwca, 12:00
Sokół Gościm 1-4 Kasztelania Santok 1 czerwca, 17:30
Spartak Deszczno 3-0 Nietoperz Gardzko 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Spartak Deszczno 3-0 Tor-Bud Baczyna 16 czerwca, 18:00
Nietoperz Gardzko 4-5 Sokół Gościm 16 czerwca, 18:00
w Bobrówku
Kasztelania Santok 7-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 16 czerwca, 18:00
Błyskawica Gościmiec 4-0 Dąb Górki Noteckie 16 czerwca, 18:00
Delta Stare Polichno 4-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 16 czerwca, 18:00
Leśnik Rąpin 0-1 Budowlani Murzynowo 16 czerwca, 18:00
Warta Jeżyki 4-1 Uran Trzebicz 16 czerwca, 18:00
Muszelka Ogardy 1-4 Radowiak Drezdenko 16 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Tor-Bud Baczyna 6-7 Muszelka Ogardy 22 czerwca, 16:00
Radowiak Drezdenko 3-0 Warta Jeżyki 23 czerwca, 18:00
Uran Trzebicz 2-3 Leśnik Rąpin 23 czerwca, 18:00
Budowlani Murzynowo 2-0 Delta Stare Polichno 23 czerwca, 18:00
w Starym Polichnie; Budowlani gospodarzem
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-3 Błyskawica Gościmiec 23 czerwca, 18:00
Dąb Górki Noteckie 0-3 Kasztelania Santok 23 czerwca, 15:00
w Zwierzynie
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-6 Nietoperz Gardzko 23 czerwca, 18:00
Sokół Gościm 0-4 Spartak Deszczno 23 czerwca, 18:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2012/2013 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2012/2013 (Drezdenko)
Klasa B 2012/2013 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa B 2012/2013 (Słubice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas