[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Słubice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spójnia II Ośno Lubuskie 18 44 13 5 0 64-9 8 1 0 43-3 5 4 0 21-6
2.  Celuloza Kostrzyn nad Odrą 18 41 12 5 1 63-13 8 1 0 41-3 4 4 1 22-10
3.  Zew Dąbroszyn 18 38 12 2 4 71-29 7 1 1 37-13 5 1 3 34-16
4.  Tęcza Żubrów 18 25 7 4 7 37-55 6 2 1 26-15 1 2 6 11-40
5.  Walka Czarnów 18 24 7 3 8 31-44 4 2 3 19-16 3 1 5 12-28
6.  KS Glisno 18 23 7 2 9 29-40 4 2 3 16-16 3 0 6 13-24
7.  Warta Kołczyn 18 20 6 2 10 31-60 4 1 4 18-32 2 1 6 13-28
8.  Spójnia III Smogóry 18 14 4 2 12 25-46 3 2 4 14-16 1 0 8 11-30 2 3 1 0 1 6-5
9.  Orkan Długoszyn 18 14 4 2 12 34-63 3 1 5 16-25 1 1 7 18-38 2 3 1 0 1 5-6
10.  Czarni II Witnica 18 12 3 3 12 17-43 2 2 5 11-22 1 1 7 6-21
Gwiazda Lubczyno wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Czarni II Witnica wycofali się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Spójnia II Ośno Lubuskie    2-1 1-1 15-0 2-0 5-0 8-0 3-1 6-0 1-0 
 2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą0-0     4-1 8-1 9-0 3-0 2-0 7-1 5-0 3-0* 
 3 Zew Dąbroszyn0-2 1-1     3-1 6-0 7-1 5-2 6-3 5-2 4-1 
 4 Tęcza Żubrów1-1 2-4 3-1     6-4 3-1 3-2 3-0 2-2 3-0* 
 5 Walka Czarnów1-1 0-2 2-4 2-2     1-0 3-4 2-1 5-2 3-0 
 6 KS Glisno1-4 0-2 3-2 2-0 1-1     3-1 4-0 1-5 1-1 
 7 Warta Kołczyn1-7 0-7 1-10 3-3 2-3 2-0     2-0 4-2 3-0* 
 8 Spójnia III Smogóry2-2 1-1 1-2 3-0* 0-1 1-3 2-1     4-2 0-4 
 9 Orkan Długoszyn0-1 4-4 1-10 1-2 2-0 2-5 0-1 3-2     3-0* 
 10 Czarni II Witnica0-3* 0-0 0-3* 3-2 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 6-3     

Kolejka 1 - 1-2 września

Walka Czarnów 3-0 Czarni II Witnica 2 września, 16:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2 września, 16:00
Spójnia III Smogóry 3-0 Tęcza Żubrów 2 września, 13:00
(wo)
Zew Dąbroszyn 5-2 Orkan Długoszyn 2 września, 16:00
KS Glisno 3-1 Warta Kołczyn 1 września, 11:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Czarni II Witnica 2-2 Warta Kołczyn 9 września, 13:00
Orkan Długoszyn 2-5 KS Glisno 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (9 września, 13:00) odwołany
Tęcza Żubrów 3-1 Zew Dąbroszyn 9 września, 13:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 7-1 Spójnia III Smogóry 9 września, 17:00
Walka Czarnów 1-1 Spójnia II Ośno Lubuskie 9 września, 16:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Spójnia II Ośno Lubuskie 1-0 Czarni II Witnica 16 września, 16:00
Spójnia III Smogóry 0-1 Walka Czarnów 14 września, 17:00
Zew Dąbroszyn 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 16 września, 16:00
KS Glisno 2-0 Tęcza Żubrów 16 września, 13:00
Warta Kołczyn 4-2 Orkan Długoszyn 16 września, 15:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Czarni II Witnica 6-3 Orkan Długoszyn 23 września, 13:00
Tęcza Żubrów 3-2 Warta Kołczyn 23 września, 13:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-0 KS Glisno 23 września, 16:00
Walka Czarnów 2-4 Zew Dąbroszyn 23 września, 16:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 3-1 Spójnia III Smogóry 23 września, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Spójnia III Smogóry 0-4 Czarni II Witnica 30 września, 15:00
Zew Dąbroszyn 0-2 Spójnia II Ośno Lubuskie 30 września, 16:00
KS Glisno 1-1 Walka Czarnów 30 września, 14:00
Warta Kołczyn 0-7 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 30 września, 15:00
Orkan Długoszyn 1-2 Tęcza Żubrów 30 września, 12:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Czarni II Witnica 3-2 Tęcza Żubrów 7 października, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 5-0 Orkan Długoszyn 7 października, 15:00
Walka Czarnów 3-4 Warta Kołczyn 7 października, 15:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 5-0 KS Glisno 7 października, 15:00
Spójnia III Smogóry 1-2 Zew Dąbroszyn 7 października, 15:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Zew Dąbroszyn 4-1 Czarni II Witnica 14 października, 15:00
KS Glisno 4-0 Spójnia III Smogóry 14 października, 13:00
Warta Kołczyn 1-7 Spójnia II Ośno Lubuskie 14 października, 15:00
Orkan Długoszyn 2-0 Walka Czarnów 14 października, 15:00
Tęcza Żubrów 2-4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 14 października, 12:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Czarni II Witnica 0-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 21 października, 12:00
Walka Czarnów 2-2 Tęcza Żubrów 21 października, 15:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 6-0 Orkan Długoszyn 21 października, 15:00
Spójnia III Smogóry 2-1 Warta Kołczyn 21 października, 15:00
Zew Dąbroszyn 7-1 KS Glisno 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 października

KS Glisno 1-1 Czarni II Witnica 28 października, 13:00
Warta Kołczyn 1-10 Zew Dąbroszyn 28 października, 14:00
Orkan Długoszyn 3-2 Spójnia III Smogóry 28 października, 12:00
Tęcza Żubrów 1-1 Spójnia II Ośno Lubuskie 28 października, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 9-0 Walka Czarnów 28 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 kwietnia

Czarni II Witnica 0-3 Walka Czarnów
(wo)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-0 Spójnia II Ośno Lubuskie 20 kwietnia, 15:00
Tęcza Żubrów 3-0 Spójnia III Smogóry 21 kwietnia, 15:00
Orkan Długoszyn 1-10 Zew Dąbroszyn 21 kwietnia, 15:00
Warta Kołczyn 2-0 KS Glisno 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 27-28 kwietnia

Warta Kołczyn 3-0 Czarni II Witnica
(wo)
KS Glisno 1-5 Orkan Długoszyn 28 kwietnia, 15:00
Zew Dąbroszyn 3-1 Tęcza Żubrów 28 kwietnia, 16:00
Spójnia III Smogóry 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 28 kwietnia, 16:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-0 Walka Czarnów 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 4-5 maja

Czarni II Witnica 0-3 Spójnia II Ośno Lubuskie
(wo)
Walka Czarnów 2-1 Spójnia III Smogóry 5 maja, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4-1 Zew Dąbroszyn 5 maja, 15:00
Tęcza Żubrów 3-1 KS Glisno 5 maja, 15:00
Orkan Długoszyn 0-1 Warta Kołczyn 5 maja, 15:00

Kolejka 13 - 11-12 maja

Orkan Długoszyn 3-0 Czarni II Witnica
(wo)
Warta Kołczyn 3-3 Tęcza Żubrów 12 maja, 14:00
KS Glisno 0-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 12 maja, 15:00
Zew Dąbroszyn 6-0 Walka Czarnów 12 maja, 16:00
Spójnia III Smogóry 2-2 Spójnia II Ośno Lubuskie 12 maja, 13:00

Kolejka 14 - 18-19 maja

Czarni II Witnica 0-3 Spójnia III Smogóry
(wo)
Spójnia II Ośno Lubuskie 1-1 Zew Dąbroszyn 19 maja, 16:00
Walka Czarnów 1-0 KS Glisno 19 maja, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-0 Warta Kołczyn 18 maja, 15:00
Tęcza Żubrów 2-2 Orkan Długoszyn 19 maja, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 maja

Tęcza Żubrów 3-0 Czarni II Witnica
(wo)
Orkan Długoszyn 4-4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 26 maja, 15:00
Warta Kołczyn 2-3 Walka Czarnów 26 maja, 12:00
KS Glisno 1-4 Spójnia II Ośno Lubuskie 25 maja, 18:00
Zew Dąbroszyn 6-3 Spójnia III Smogóry 26 maja, 16:00

Kolejka 16 - 1-2 czerwca

Czarni II Witnica 0-3 Zew Dąbroszyn
(wo)
Spójnia III Smogóry 1-3 KS Glisno 2 czerwca, 16:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 8-0 Warta Kołczyn 2 czerwca, 16:00
Walka Czarnów 5-2 Orkan Długoszyn 2 czerwca, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 8-1 Tęcza Żubrów 1 czerwca, 15:00

Kolejka 17 - 9 czerwca

Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-0 Czarni II Witnica
(wo)
Tęcza Żubrów 6-4 Walka Czarnów 9 czerwca, 15:00
Orkan Długoszyn 0-1 Spójnia II Ośno Lubuskie 9 czerwca, 15:00
Warta Kołczyn 2-0 Spójnia III Smogóry 9 czerwca, 15:00
KS Glisno 3-2 Zew Dąbroszyn 9 czerwca, 15:00

Kolejka 18 - 16 czerwca

Czarni II Witnica 0-3 KS Glisno
(wo)
Zew Dąbroszyn 5-2 Warta Kołczyn 16 czerwca, 15:00
Spójnia III Smogóry 4-2 Orkan Długoszyn 16 czerwca, 15:00
Spójnia II Ośno Lubuskie 15-0 Tęcza Żubrów 16 czerwca, 15:00
Walka Czarnów 0-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 16 czerwca, 15:00

Klasa A 2012/2013 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2012/2013 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2012/2013 (Drezdenko)
Klasa B 2012/2013 (Gorzów Wielkopolski)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas