[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2012/2013, grupa: Gorzów Wielkopolski (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKP Pszczew 30 74 23 5 2 127-34 13 2 0 80-16 10 3 2 47-18
2.  Juwenia Boczów 30 71 22 5 3 92-30 13 1 1 52-14 9 4 2 40-16
3.  KS Nowiny Wielkie 30 63 20 3 7 84-55 11 1 3 49-29 9 2 4 35-26
4.  Zorza Kowalów 30 62 20 2 8 105-59 13 1 1 63-22 7 1 7 42-37
5.  Zieloni Lubiechnia Wielka 30 56 18 2 10 89-53 9 2 4 52-28 9 0 6 37-25
6.  Znicz Trzemeszno Lubuskie 30 44 13 5 12 72-65 8 4 3 35-18 5 1 9 37-47 2 3 1 0 1 3-3
7.  Błękitni II Lubno 30 44 13 5 12 55-69 6 2 7 29-36 7 3 5 26-33 2 3 1 0 1 3-3
8.  As Pieski 30 42 13 3 14 73-72 9 1 5 45-32 4 2 9 28-40
9.  Leśnik Lemierzyce 30 41 12 5 13 74-75 10 1 4 46-25 2 4 9 28-50
10.  Favor Bobowicko 30 35 11 2 17 49-83 8 2 5 27-29 3 0 12 22-54
11.  Polonia II Słubice 30 34 11 1 18 77-106 6 1 8 37-43 5 0 10 40-63
12.  Perła Cybinka 30 30 9 3 18 54-100 5 3 7 25-43 4 0 11 29-57 2 6 2 0 0 5-1
13.  Kosmos 78 Rudnica 30 30 9 3 18 44-70 4 1 10 22-41 5 2 8 22-29 2 0 0 0 2 1-5
14.  Lubniewiczanka Lubniewice 30 28 8 4 18 71-109 7 1 7 44-45 1 3 11 27-64
15.  Chrobry Drzeńsko 30 23 7 2 21 61-97 5 2 8 38-38 2 0 13 23-59
16.  Iskra Głuchowo 30 17 5 2 23 23-73 3 1 11 13-34 2 1 12 10-39
Odra Pławidło występuje pod nazwą Polonia II Słubice.
Iskra Głuchowo wycofała się z rozgrywek po 25. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKP Pszczew    1-1 3-1 4-1 3-1 5-1 10-2 1-0 9-3 1-0 10-1 9-1 3-3 10-1 7-0 4-0 
 2 Juwenia Boczów2-1     2-0 1-1 1-0 5-0 4-0 5-2 4-0 3-0 6-3 2-4 5-1 7-1 2-0 3-1 
 3 KS Nowiny Wielkie0-5 1-1     3-2 0-1 5-3 2-3 3-0 2-0 3-1 7-3 6-5 1-0 5-1 4-3 7-1 
 4 Zorza Kowalów3-1 2-3 3-1     3-1 5-3 5-2 3-0 8-4 8-2 9-2 4-1 3-0 1-1 3-1 3-0* 
 5 Zieloni Lubiechnia Wielka0-3 1-2 1-3 3-2     5-3 0-0 3-2 0-0 10-1 1-4 4-1 5-2 7-3 9-2 3-0* 
 6 Znicz Trzemeszno Lubuskie2-2 1-2 0-0 3-1 1-0     0-1 2-2 1-2 5-0 3-0 4-0 3-1 2-2 4-3 4-2 
 7 Błękitni II Lubno1-3 1-1 1-4 1-3 0-3 2-3     3-2 3-0 5-3 0-5* 2-5 2-0 3-3 4-1 1-0 
 8 As Pieski2-7 1-0 1-2 2-3 6-3 1-4 4-2     3-0 5-1 7-3 3-1 0-0 6-3 1-3 3-0* 
 9 Leśnik Lemierzyce2-3 2-1 2-3 5-2 2-4 3-2 1-2 1-1     4-1 10-1 4-1 2-1 5-2 2-1 1-0 
 10 Favor Bobowicko1-1 1-6 0-3 1-0 2-1 3-0* 2-0 1-0 4-4     1-5 3-0* 1-4 2-1 1-3 4-1 
 11 Polonia II Słubice1-4 3-3 1-2 2-5 1-2 3-1 1-3 8-5 0-8 4-3     5-2 0-1 4-1 4-1 0-2 
 12 Perła Cybinka1-6 0-7 3-5 2-3 0-4 2-5 1-1 0-2 1-1 3-2 3-2     2-1 3-2 4-2 0-0 
 13 Kosmos 78 Rudnica0-1 0-5 1-3 4-2 3-6 4-4 1-4 0-1 4-2 1-2 0-5 0-3*     1-0 3-0 0-3* 
 14 Lubniewiczanka Lubniewice2-7 2-3 2-2 3-10 1-4 1-3 1-2 7-5 6-0 1-0 5-1 4-1 1-4     5-3 3-0* 
 15 Chrobry Drzeńsko0-2 0-2 5-2 2-3 1-4 3-2 1-1 3-4 3-3 1-3 0-5 7-1 1-3 8-3     3-0* 
 16 Iskra Głuchowo1-1 0-3* 1-4 1-4 1-3 0-3* 0-3* 0-2 2-1 0-3* 1-0 0-3* 0-1 0-3 6-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Kosmos 78 Rudnica 4-2 Zorza Kowalów 11 sierpnia, 16:00
Polonia II Słubice 0-8 Leśnik Lemierzyce 12 sierpnia, 17:00
KS Nowiny Wielkie 2-3 Błękitni II Lubno 11 sierpnia, 16:00
GKP Pszczew 7-0 Chrobry Drzeńsko 11 sierpnia, 16:00
Iskra Głuchowo 0-2 As Pieski 12 sierpnia, 17:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 5-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 12 sierpnia, 17:00
Favor Bobowicko 2-1 Lubniewiczanka Lubniewice 12 sierpnia, 16:00
Perła Cybinka 0-7 Juwenia Boczów 12 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Zorza Kowalów 1-1 Lubniewiczanka Lubniewice 15 sierpnia, 17:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 5-0 Favor Bobowicko 15 sierpnia, 17:00
As Pieski 6-3 Zieloni Lubiechnia Wielka 15 sierpnia, 16:00
Perła Cybinka 0-0 Iskra Głuchowo 15 sierpnia, 18:00
Chrobry Drzeńsko 0-2 Juwenia Boczów 15 sierpnia, 17:00
Błękitni II Lubno 1-3 GKP Pszczew 15 sierpnia, 11:00
Leśnik Lemierzyce 2-3 KS Nowiny Wielkie 15 sierpnia, 18:00
Kosmos 78 Rudnica 0-5 Polonia II Słubice 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Polonia II Słubice 2-5 Zorza Kowalów 18 sierpnia, 17:30
KS Nowiny Wielkie 1-0 Kosmos 78 Rudnica 19 sierpnia, 15:00
GKP Pszczew 9-3 Leśnik Lemierzyce 18 sierpnia, 16:00
Iskra Głuchowo 6-0 Chrobry Drzeńsko 19 sierpnia, 17:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 4-1 Perła Cybinka 19 sierpnia, 17:00
Favor Bobowicko 1-0 As Pieski 19 sierpnia, 16:00
w Międzyrzeczu
Lubniewiczanka Lubniewice 1-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 18 sierpnia, 16:00
Błękitni II Lubno 1-1 Juwenia Boczów 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Zorza Kowalów 5-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 26 sierpnia, 17:00
As Pieski 6-3 Lubniewiczanka Lubniewice 26 sierpnia, 13:00
Perła Cybinka 3-2 Favor Bobowicko 26 sierpnia, 18:00
Chrobry Drzeńsko 1-4 Zieloni Lubiechnia Wielka 25 sierpnia, 17:00
Błękitni II Lubno 1-0 Iskra Głuchowo 26 sierpnia, 11:00
Leśnik Lemierzyce 2-1 Juwenia Boczów 25 sierpnia, 17:00
Kosmos 78 Rudnica 0-1 GKP Pszczew 25 sierpnia, 16:00
Polonia II Słubice 1-2 KS Nowiny Wielkie 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

KS Nowiny Wielkie 3-2 Zorza Kowalów 2 września, 15:00
GKP Pszczew 10-1 Polonia II Słubice 2 września, 16:00
Iskra Głuchowo 2-1 Leśnik Lemierzyce 2 września, 11:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 0-0 Błękitni II Lubno 1 września, 17:00
Favor Bobowicko 1-3 Chrobry Drzeńsko 2 września, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 4-1 Perła Cybinka 1 września, 16:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-2 As Pieski 2 września, 16:00
Kosmos 78 Rudnica 0-5 Juwenia Boczów 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Zorza Kowalów 3-0 As Pieski 9 września, 17:00
Perła Cybinka 2-5 Znicz Trzemeszno Lubuskie 9 września, 16:00
Chrobry Drzeńsko 8-3 Lubniewiczanka Lubniewice 8 września, 16:00
Błękitni II Lubno 5-3 Favor Bobowicko 9 września, 11:00
Leśnik Lemierzyce 2-4 Zieloni Lubiechnia Wielka 8 września, 16:00
Kosmos 78 Rudnica 0-3 Iskra Głuchowo 8 września, 15:00
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Polonia II Słubice 3-3 Juwenia Boczów 9 września, 16:00
KS Nowiny Wielkie 0-5 GKP Pszczew 9 września, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 września

GKP Pszczew 4-1 Zorza Kowalów 15 września, 16:00
Iskra Głuchowo 1-0 Polonia II Słubice 15 września, 16:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 5-2 Kosmos 78 Rudnica 16 września, 15:00
Favor Bobowicko 4-4 Leśnik Lemierzyce 16 września, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-2 Błękitni II Lubno 15 września, 16:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 4-3 Chrobry Drzeńsko 16 września, 16:00
w Sulęcinie
As Pieski 3-1 Perła Cybinka 16 września, 13:00
KS Nowiny Wielkie 1-1 Juwenia Boczów 16 września, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Zorza Kowalów 4-1 Perła Cybinka 23 września, 16:30
Chrobry Drzeńsko 3-4 As Pieski 22 września, 16:00
Błękitni II Lubno 2-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 23 września, 11:00
Leśnik Lemierzyce 5-2 Lubniewiczanka Lubniewice 23 września, 15:00
Kosmos 78 Rudnica 1-2 Favor Bobowicko 22 września, 15:00
Polonia II Słubice 1-2 Zieloni Lubiechnia Wielka 23 września, 16:00
KS Nowiny Wielkie 7-1 Iskra Głuchowo 22 września, 16:00
GKP Pszczew 1-1 Juwenia Boczów 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Iskra Głuchowo 1-1 GKP Pszczew 30 września, 16:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-3 KS Nowiny Wielkie 30 września, 15:00
Favor Bobowicko 1-5 Polonia II Słubice 30 września, 16:00
w Międzyrzeczu
Lubniewiczanka Lubniewice 1-4 Kosmos 78 Rudnica 29 września, 16:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-2 Leśnik Lemierzyce 30 września, 15:00
w Sulęcinie
As Pieski 4-2 Błękitni II Lubno 29 września, 17:00
Perła Cybinka 4-2 Chrobry Drzeńsko 30 września, 15:00
Zorza Kowalów 2-3 Juwenia Boczów 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Zorza Kowalów 3-1 Chrobry Drzeńsko 7 października, 16:00
Błękitni II Lubno 2-5 Perła Cybinka 7 października, 11:00
Leśnik Lemierzyce 1-1 As Pieski 7 października, 15:00
Kosmos 78 Rudnica 4-4 Znicz Trzemeszno Lubuskie 6 października, 14:00
Polonia II Słubice 4-1 Lubniewiczanka Lubniewice 7 października, 16:00
KS Nowiny Wielkie 3-1 Favor Bobowicko 7 października, 14:00
GKP Pszczew 3-1 Zieloni Lubiechnia Wielka 6 października, 16:00
Juwenia Boczów 3-1 Iskra Głuchowo 7 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Iskra Głuchowo 1-4 Zorza Kowalów 14 października, 14:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-2 Juwenia Boczów 14 października, 12:00
Favor Bobowicko 1-1 GKP Pszczew 14 października, 16:00
w Międzyrzeczu
Lubniewiczanka Lubniewice 2-2 KS Nowiny Wielkie 13 października, 15:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-0 Polonia II Słubice 13 października, 14:00
w Sulęcinie
As Pieski 0-0 Kosmos 78 Rudnica 14 października, 13:00
Perła Cybinka 1-1 Leśnik Lemierzyce 14 października, 14:00
Chrobry Drzeńsko 1-1 Błękitni II Lubno 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Zorza Kowalów 5-2 Błękitni II Lubno 20 października, 15:00
Leśnik Lemierzyce 2-1 Chrobry Drzeńsko 21 października, 15:00
Kosmos 78 Rudnica 0-3 Perła Cybinka 20 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Polonia II Słubice 8-5 As Pieski 21 października, 15:00
KS Nowiny Wielkie 5-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 21 października, 14:00
GKP Pszczew 10-1 Lubniewiczanka Lubniewice 20 października, 15:00
Juwenia Boczów 3-0 Favor Bobowicko 20 października, 15:30
w Cybince
Iskra Głuchowo 1-3 Zieloni Lubiechnia Wielka 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Zieloni Lubiechnia Wielka 3-2 Zorza Kowalów 28 października, 12:00
Favor Bobowicko 4-1 Iskra Głuchowo 28 października, 16:00
w Międzyrzeczu
Lubniewiczanka Lubniewice 2-3 Juwenia Boczów 27 października, 15:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-2 GKP Pszczew 28 października, 13:00
As Pieski 1-2 KS Nowiny Wielkie 28 października, 13:00
Perła Cybinka 3-2 Polonia II Słubice 27 października, 14:00
Chrobry Drzeńsko 1-3 Kosmos 78 Rudnica 27 października, 15:00
Błękitni II Lubno 3-0 Leśnik Lemierzyce 28 października, 11:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Zorza Kowalów 8-4 Leśnik Lemierzyce 4 listopada, 14:00
Kosmos 78 Rudnica 1-4 Błękitni II Lubno 4 listopada, 14:00
Polonia II Słubice 4-1 Chrobry Drzeńsko 4 listopada, 14:00
KS Nowiny Wielkie 6-5 Perła Cybinka 4 listopada, 14:00
GKP Pszczew 1-0 As Pieski 3 listopada, 14:00
Juwenia Boczów 5-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie 4 listopada, 14:00
w Cybince
Iskra Głuchowo 0-3 Lubniewiczanka Lubniewice 4 listopada, 14:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 10-1 Favor Bobowicko 4 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Favor Bobowicko 1-0 Zorza Kowalów 11 listopada, 15:00
w Międzyrzeczu
Lubniewiczanka Lubniewice 1-4 Zieloni Lubiechnia Wielka 10 listopada, 14:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 4-2 Iskra Głuchowo 11 listopada, 13:00
w Sulęcinie
As Pieski 1-0 Juwenia Boczów 11 listopada, 13:00
Perła Cybinka 1-6 GKP Pszczew 10 listopada, 13:00
Chrobry Drzeńsko 5-2 KS Nowiny Wielkie 10 listopada, 14:00
Błękitni II Lubno 0-5 Polonia II Słubice 11 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 1-5
Leśnik Lemierzyce 2-1 Kosmos 78 Rudnica 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Juwenia Boczów 2-4 Perła Cybinka 24 kwietnia, 18:00
w Cybince / w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zorza Kowalów 3-0 Kosmos 78 Rudnica 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Leśnik Lemierzyce 10-1 Polonia II Słubice 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błękitni II Lubno 1-4 KS Nowiny Wielkie 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Chrobry Drzeńsko 0-2 GKP Pszczew 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
As Pieski 3-0 Iskra Głuchowo 24 kwietnia, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie goście nie dojechali
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-0 Zieloni Lubiechnia Wielka 24 kwietnia, 18:00
w Sulęcinie / w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lubniewiczanka Lubniewice 1-0 Favor Bobowicko 24 kwietnia, 18:00
w Rudnicy / w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23-24 marca

Lubniewiczanka Lubniewice 3-10 Zorza Kowalów 15 maja, 18:00
w Rudnicy / w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Favor Bobowicko 3-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie 16 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpiła za mała liczba młodzieżowców
Zieloni Lubiechnia Wielka 3-2 As Pieski 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Głuchowo 0-3 Perła Cybinka
(wo)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (15 maja, 18:00)
Juwenia Boczów 2-0 Chrobry Drzeńsko 15 maja, 18:00
w Cybince / w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKP Pszczew 10-2 Błękitni II Lubno 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Nowiny Wielkie 2-0 Leśnik Lemierzyce 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia II Słubice 0-1 Kosmos 78 Rudnica 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 30 marca

Juwenia Boczów 4-0 Błękitni II Lubno 30 maja, 18:00
w Cybince / w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Kowalów 9-2 Polonia II Słubice 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kosmos 78 Rudnica 1-3 KS Nowiny Wielkie 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśnik Lemierzyce 2-3 GKP Pszczew 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chrobry Drzeńsko 3-0 Iskra Głuchowo
(wo)
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się przed drugim terminem meczu (30 maja, 18:00)
Perła Cybinka 0-4 Zieloni Lubiechnia Wielka 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
As Pieski 5-1 Favor Bobowicko 30 maja, 18:00
w Międzyrzeczu / w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-2 Lubniewiczanka Lubniewice 30 maja, 18:00
w Sulęcinie / w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-1 Zorza Kowalów 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubniewiczanka Lubniewice 7-5 As Pieski 6 kwietnia, 16:30
w Rudnicy
Favor Bobowicko 3-0 Perła Cybinka 9 czerwca, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Zieloni Lubiechnia Wielka 9-2 Chrobry Drzeńsko 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Głuchowo 0-3 Błękitni II Lubno
(wo)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (8-9 czerwca)
Juwenia Boczów 4-0 Leśnik Lemierzyce 9 czerwca, 16:00
w Cybince / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKP Pszczew 3-3 Kosmos 78 Rudnica 8 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Nowiny Wielkie 7-3 Polonia II Słubice 9 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Juwenia Boczów 5-1 Kosmos 78 Rudnica 14 kwietnia, 14:00
w Cybince
Zorza Kowalów 3-1 KS Nowiny Wielkie 14 kwietnia, 16:00
Polonia II Słubice 1-4 GKP Pszczew 13 kwietnia, 15:00
Leśnik Lemierzyce 1-0 Iskra Głuchowo 14 kwietnia, 15:00
Błękitni II Lubno 0-3 Zieloni Lubiechnia Wielka 14 kwietnia, 11:00
Chrobry Drzeńsko 1-3 Favor Bobowicko 13 kwietnia, 16:00
Perła Cybinka 3-2 Lubniewiczanka Lubniewice 14 kwietnia, 17:15
As Pieski 1-4 Znicz Trzemeszno Lubuskie 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

As Pieski 2-3 Zorza Kowalów 21 kwietnia, 12:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 4-0 Perła Cybinka 21 kwietnia, 15:00
w Sulęcinie
Lubniewiczanka Lubniewice 5-3 Chrobry Drzeńsko 20 kwietnia, 16:30
w Rudnicy
Favor Bobowicko 2-0 Błękitni II Lubno 21 kwietnia, 16:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 0-0 Leśnik Lemierzyce 20 kwietnia, 15:00
Iskra Głuchowo 0-1 Kosmos 78 Rudnica 20 kwietnia, 16:00
Juwenia Boczów 6-3 Polonia II Słubice 21 kwietnia, 17:00
w Cybince
GKP Pszczew 3-1 KS Nowiny Wielkie 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Juwenia Boczów 2-0 KS Nowiny Wielkie 28 kwietnia, 14:00
w Cybince
Zorza Kowalów 3-1 GKP Pszczew 28 kwietnia, 11:00
Polonia II Słubice 0-2 Iskra Głuchowo 27 kwietnia, 15:00
Kosmos 78 Rudnica 3-6 Zieloni Lubiechnia Wielka 28 kwietnia, 15:00
Leśnik Lemierzyce 4-1 Favor Bobowicko 27 kwietnia, 13:00
Błękitni II Lubno 3-3 Lubniewiczanka Lubniewice 28 kwietnia, 11:00
Chrobry Drzeńsko 3-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie 27 kwietnia, 16:00
Perła Cybinka 0-2 As Pieski 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Perła Cybinka 2-3 Zorza Kowalów 1 maja, 17:00
As Pieski 1-3 Chrobry Drzeńsko 1 maja, 17:00
w Zemsku
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-1 Błękitni II Lubno 1 maja, 18:00
w Sulęcinie
Lubniewiczanka Lubniewice 6-0 Leśnik Lemierzyce 1 maja, 17:00
w Rudnicy
Favor Bobowicko 1-4 Kosmos 78 Rudnica 1 maja, 16:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-4 Polonia II Słubice 1 maja, 12:00
Iskra Głuchowo 1-4 KS Nowiny Wielkie 1 maja, 17:00
Juwenia Boczów 2-1 GKP Pszczew 1 maja, 11:00
w Cybince

Kolejka 24 - 4-5 maja

Juwenia Boczów 1-1 Zorza Kowalów 5 maja, 16:00
w Cybince
GKP Pszczew 4-0 Iskra Głuchowo 4 maja, 13:00
KS Nowiny Wielkie 0-1 Zieloni Lubiechnia Wielka 5 maja, 16:00
Polonia II Słubice 4-3 Favor Bobowicko 5 maja, 16:00
Kosmos 78 Rudnica 1-0 Lubniewiczanka Lubniewice 5 maja, 15:00
Leśnik Lemierzyce 3-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie 4 maja, 16:00
Błękitni II Lubno 3-2 As Pieski 5 maja, 11:00
Chrobry Drzeńsko 7-1 Perła Cybinka 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Chrobry Drzeńsko 2-3 Zorza Kowalów 11 maja, 17:00
Perła Cybinka 1-1 Błękitni II Lubno 12 maja, 18:00
As Pieski 3-0 Leśnik Lemierzyce 11 maja, 10:00
w Międzyrzeczu
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-1 Kosmos 78 Rudnica 11 maja, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 5-1 Polonia II Słubice 11 maja, 17:00
w Rudnicy
Favor Bobowicko 0-3 KS Nowiny Wielkie 12 maja, 16:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 0-3 GKP Pszczew 11 maja, 11:00
Iskra Głuchowo 0-3 Juwenia Boczów 11 maja, 18:00
(wo)
w Cybince / drużyna gospodarzy nie stawiła się na spotkanie

Kolejka 26 - 18-19 maja

Zorza Kowalów 3-0 Iskra Głuchowo
(wo)
Juwenia Boczów 1-0 Zieloni Lubiechnia Wielka 19 maja, 17:00
w Cybince
GKP Pszczew 1-0 Favor Bobowicko 18 maja, 15:00
KS Nowiny Wielkie 5-1 Lubniewiczanka Lubniewice 19 maja, 14:00
Polonia II Słubice 3-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie 18 maja, 16:00
Kosmos 78 Rudnica 0-1 As Pieski 19 maja, 16:00
Leśnik Lemierzyce 4-1 Perła Cybinka 19 maja, 16:00
Błękitni II Lubno 4-1 Chrobry Drzeńsko 19 maja, 11:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Błękitni II Lubno 1-3 Zorza Kowalów 26 maja, 11:00
Chrobry Drzeńsko 3-3 Leśnik Lemierzyce 25 maja, 17:00
Perła Cybinka 2-1 Kosmos 78 Rudnica 25 maja, 18:00
As Pieski 7-3 Polonia II Słubice 25 maja, 12:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-0 KS Nowiny Wielkie 26 maja, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 2-7 GKP Pszczew 25 maja, 17:00
w Rudnicy
Favor Bobowicko 1-6 Juwenia Boczów 26 maja, 16:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 3-0 Iskra Głuchowo
(wo)

Kolejka 28 - 2 czerwca

Zorza Kowalów 3-1 Zieloni Lubiechnia Wielka 2 czerwca, 17:00
Iskra Głuchowo 0-3 Favor Bobowicko
(wo)
Juwenia Boczów 7-1 Lubniewiczanka Lubniewice 2 czerwca, 17:00
w Cybince
GKP Pszczew 5-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie 2 czerwca, 18:00
KS Nowiny Wielkie 3-0 As Pieski 2 czerwca, 14:00
Polonia II Słubice 5-2 Perła Cybinka 2 czerwca, 17:00
Kosmos 78 Rudnica 3-0 Chrobry Drzeńsko 2 czerwca, 16:00
Leśnik Lemierzyce 1-2 Błękitni II Lubno 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Leśnik Lemierzyce 5-2 Zorza Kowalów 16 czerwca, 18:00
Błękitni II Lubno 2-0 Kosmos 78 Rudnica 16 czerwca, 18:00
Chrobry Drzeńsko 0-5 Polonia II Słubice 16 czerwca, 18:00
Perła Cybinka 3-5 KS Nowiny Wielkie 16 czerwca, 18:00
As Pieski 2-7 GKP Pszczew 16 czerwca, 18:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-2 Juwenia Boczów 16 czerwca, 18:00
w Trzemesznie
Lubniewiczanka Lubniewice 3-0 Iskra Głuchowo
(wo)
Favor Bobowicko 2-1 Zieloni Lubiechnia Wielka 16 czerwca, 18:00
w Międzyrzeczu

REKLAMA

Kolejka 30 - 23 czerwca

Zorza Kowalów 8-2 Favor Bobowicko 23 czerwca, 18:00
Zieloni Lubiechnia Wielka 7-3 Lubniewiczanka Lubniewice 23 czerwca, 18:00
Iskra Głuchowo 0-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
(wo)
Juwenia Boczów 5-2 As Pieski 23 czerwca, 18:00
w Cybince
GKP Pszczew 9-1 Perła Cybinka 23 czerwca, 18:00
KS Nowiny Wielkie 4-3 Chrobry Drzeńsko 22 czerwca, 16:00
Polonia II Słubice 1-3 Błękitni II Lubno 23 czerwca, 18:00
Kosmos 78 Rudnica 4-2 Leśnik Lemierzyce 23 czerwca, 18:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2012/2013 (Gorzów Wielkopolski (wschód))

Klasa B 2012/2013 (Drezdenko)
Klasa B 2012/2013 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa B 2012/2013 (Słubice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas