[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kasztelania Santok 26 66 21 3 2 112-27 10 2 1 59-14 11 1 1 53-13
2.  Leśnik Rąpin 26 54 17 3 6 73-45 9 1 3 40-22 8 2 3 33-23
3.  Błękitni Dobiegniew 26 44 13 5 8 69-55 8 1 4 43-25 5 4 4 26-30
4.  Muszelka Ogardy 26 43 14 1 11 69-55 8 1 4 40-18 6 0 7 29-37
5.  Sokół Gościm 26 42 13 3 10 44-39 9 2 2 25-13 4 1 8 19-26
6.  Budowlani Murzynowo 26 39 11 6 9 61-49 6 2 5 35-28 5 4 4 26-21
7.  Noteć Górecko 26 37 11 4 11 72-68 5 3 5 40-31 6 1 6 32-37 2 3 1 0 1 9-7
8.  Uran Trzebicz 26 37 11 4 11 48-64 9 2 2 35-25 2 2 9 13-39 2 3 1 0 1 7-9
9.  Arka Mierzęcin 26 36 11 3 12 66-59 7 0 6 30-22 4 3 6 36-37
10.  Delta Stare Polichno 26 31 9 4 13 63-62 6 1 6 36-29 3 3 7 27-33 2 6 2 0 0 8-1
11.  Leśnik Buszów 26 31 9 4 13 38-69 6 3 4 25-30 3 1 9 13-39 2 0 0 0 2 1-8
12.  Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 26 27 9 0 17 40-77 4 0 9 14-40 5 0 8 26-37
13.  Noteć Stare Bielice 26 23 7 2 17 48-76 3 2 8 22-30 4 0 9 26-46
14.  Nietoperz Gardzko 26 13 3 4 19 27-85 2 3 8 17-42 1 1 11 10-43
Nietoperz Gardzko wycofał się z rozgrywek po 23. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kasztelania Santok    2-3 7-0 6-1 2-0 3-3 8-1 8-0 5-3 4-1 5-0 5-1 3-0* 1-1 
 2 Leśnik Rąpin2-3     1-1 2-3 3-2 3-2 1-3 3-0 4-2 5-2 3-2 5-2 5-0 3-0* 
 3 Błękitni Dobiegniew1-7 4-5     5-1 6-1 2-1 4-1 0-1 2-2 4-1 5-0 3-0 1-2 6-3 
 4 Muszelka Ogardy1-2 1-1 1-2     3-1 1-2 4-0 3-2 1-2 5-3 7-0 5-0 5-3 3-0* 
 5 Sokół Gościm1-1 2-0 2-0 3-2     3-2 1-3 1-1 2-1 0-2 4-1 2-0 1-0 3-0* 
 6 Budowlani Murzynowo1-2 0-3 2-2 5-1 0-4     4-1 4-0 1-5 3-3 3-0* 4-2 3-4 5-1 
 7 Noteć Górecko0-4 0-2 2-2 4-5 1-1 3-2     7-3 4-5 3-2 1-1 0-2 10-2 5-0 
 8 Uran Trzebicz1-5 2-2 0-2 4-3 3-2 1-1 4-2     3-2 2-1 4-2 6-0 3-2 2-1 
 9 Arka Mierzęcin4-1 2-1 6-2 2-3 0-3* 0-1 1-2 2-1     2-1 2-3 0-3 6-1 3-0* 
 10 Delta Stare Polichno0-1 3-6 3-3 2-4 3-1 1-2 1-3 0-2 2-1     4-0 6-3 4-2 7-1 
 11 Leśnik Buszów0-9 1-3 6-3 2-1 2-1 1-1 1-1 1-0 5-5 1-4     0-2 4-0 1-0 
 12 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)1-6 0-3 0-5 1-0 2-0 1-6 3-1 2-1 3-4 0-3* 0-1     0-7 1-3 
 13 Noteć Stare Bielice1-4 1-4 0-2 0-2 0-1 1-2 3-5 6-0 2-2 3-3 1-0 1-5     3-0* 
 14 Nietoperz Gardzko0-8 5-0 0-2 1-3 1-2 1-1 2-9 2-2 3-2 1-1 0-3* 0-6 1-3     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Błękitni Dobiegniew 1-2 Noteć Stare Bielice 20 sierpnia, 15:30
Sokół Gościm 2-0 Leśnik Rąpin 20 sierpnia, 17:30
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-6 Budowlani Murzynowo 20 sierpnia, 17:00
Arka Mierzęcin 2-1 Delta Stare Polichno 20 sierpnia, 16:00
Noteć Górecko 0-4 Kasztelania Santok 20 sierpnia, 16:00
Nietoperz Gardzko 2-2 Uran Trzebicz 20 sierpnia, 15:00
Muszelka Ogardy 7-0 Leśnik Buszów 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Noteć Stare Bielice 1-0 Leśnik Buszów 27 sierpnia, 17:00
Uran Trzebicz 4-3 Muszelka Ogardy 26 sierpnia, 16:00
Kasztelania Santok 1-1 Nietoperz Gardzko 26 sierpnia, 17:00
Delta Stare Polichno 1-3 Noteć Górecko 26 sierpnia, 14:00
Budowlani Murzynowo 1-5 Arka Mierzęcin 27 sierpnia, 17:00
Leśnik Rąpin 5-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 26 sierpnia, 16:00
Błękitni Dobiegniew 6-1 Sokół Gościm 27 sierpnia, 15:30

Kolejka 3 - 2-3 września

Sokół Gościm 1-0 Noteć Stare Bielice 2 września, 17:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-5 Błękitni Dobiegniew 3 września, 17:00
Arka Mierzęcin 2-1 Leśnik Rąpin 3 września, 16:00
Noteć Górecko 3-2 Budowlani Murzynowo 2 września, 17:00
Nietoperz Gardzko 1-1 Delta Stare Polichno 3 września, 15:00
Muszelka Ogardy 1-2 Kasztelania Santok 2 września, 14:00
Leśnik Buszów 1-0 Uran Trzebicz 3 września, 15:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Noteć Stare Bielice 6-0 Uran Trzebicz 9 września, 17:00
Kasztelania Santok 5-0 Leśnik Buszów 9 września, 16:00
Delta Stare Polichno 2-4 Muszelka Ogardy 9 września, 16:30
Budowlani Murzynowo 5-1 Nietoperz Gardzko 10 września, 16:00
Leśnik Rąpin 1-3 Noteć Górecko 9 września, 16:00
Błękitni Dobiegniew 2-2 Arka Mierzęcin 10 września, 15:30
Sokół Gościm 2-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 9 września, 17:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-7 Noteć Stare Bielice 17 września, 16:00
Arka Mierzęcin 0-3 Sokół Gościm 16 września, 14:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Noteć Górecko 2-2 Błękitni Dobiegniew 17 września, 15:00
Nietoperz Gardzko 5-0 Leśnik Rąpin 17 września, 15:00
Muszelka Ogardy 1-2 Budowlani Murzynowo 16 września, 17:00
Leśnik Buszów 1-4 Delta Stare Polichno 17 września, 14:00
Uran Trzebicz 1-5 Kasztelania Santok 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Noteć Stare Bielice 1-4 Kasztelania Santok 24 września, 16:00
Delta Stare Polichno 0-2 Uran Trzebicz 23 września, 16:00
Budowlani Murzynowo 3-0 Leśnik Buszów 24 września, 16:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali kart zdrowia
Leśnik Rąpin 2-3 Muszelka Ogardy 24 września, 13:00
Błękitni Dobiegniew 6-3 Nietoperz Gardzko 24 września, 15:00
Sokół Gościm 1-3 Noteć Górecko 23 września, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-4 Arka Mierzęcin 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Arka Mierzęcin 6-1 Noteć Stare Bielice 1 października, 15:00
Noteć Górecko 0-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1 października, 14:00
Nietoperz Gardzko 1-2 Sokół Gościm 1 października, 15:00
Muszelka Ogardy 1-2 Błękitni Dobiegniew 30 września, 16:00
Leśnik Buszów 1-3 Leśnik Rąpin 1 października, 14:00
Uran Trzebicz 1-1 Budowlani Murzynowo 30 września, 16:00
Kasztelania Santok 4-1 Delta Stare Polichno 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Noteć Stare Bielice 3-3 Delta Stare Polichno 8 października, 15:00
Budowlani Murzynowo 1-2 Kasztelania Santok 8 października, 15:00
Leśnik Rąpin 3-0 Uran Trzebicz 7 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew 5-0 Leśnik Buszów 7 października, 15:00
Sokół Gościm 3-2 Muszelka Ogardy 7 października, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-3 Nietoperz Gardzko 8 października, 15:00
Arka Mierzęcin 1-2 Noteć Górecko 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Noteć Górecko 10-2 Noteć Stare Bielice 15 października, 14:00
Nietoperz Gardzko 3-2 Arka Mierzęcin 15 października, 15:00
Muszelka Ogardy 5-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 14 października, 15:00
Leśnik Buszów 2-1 Sokół Gościm 15 października, 14:00
Uran Trzebicz 0-2 Błękitni Dobiegniew 14 października, 14:00
Kasztelania Santok 2-3 Leśnik Rąpin 14 października, 15:00
Delta Stare Polichno 1-2 Budowlani Murzynowo 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Noteć Stare Bielice 1-2 Budowlani Murzynowo 22 października, 14:00
Leśnik Rąpin 5-2 Delta Stare Polichno 21 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew 1-7 Kasztelania Santok 21 października, 15:00
Sokół Gościm 1-1 Uran Trzebicz 22 października, 14:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-1 Leśnik Buszów 22 października, 15:00
Arka Mierzęcin 2-3 Muszelka Ogardy 22 października, 14:00
Noteć Górecko 5-0 Nietoperz Gardzko 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Nietoperz Gardzko 1-3 Noteć Stare Bielice 29 października, 15:00
Muszelka Ogardy 4-0 Noteć Górecko 28 października, 14:00
Leśnik Buszów 5-5 Arka Mierzęcin 29 października, 14:00
Uran Trzebicz 6-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 28 października, 15:00
Kasztelania Santok 2-0 Sokół Gościm 28 października, 15:00
Delta Stare Polichno 3-3 Błękitni Dobiegniew 29 października, 14:00
Budowlani Murzynowo 0-3 Leśnik Rąpin 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Noteć Stare Bielice 1-4 Leśnik Rąpin 4 listopada, 14:00
Błękitni Dobiegniew 2-1 Budowlani Murzynowo 4 listopada, 14:00
Sokół Gościm 0-2 Delta Stare Polichno 4 listopada, 14:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-6 Kasztelania Santok 5 listopada, 14:00
Arka Mierzęcin 2-1 Uran Trzebicz 5 listopada, 14:00
Noteć Górecko 1-1 Leśnik Buszów 5 listopada, 13:00
Nietoperz Gardzko 1-3 Muszelka Ogardy 5 listopada, 15:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Muszelka Ogardy 5-3 Noteć Stare Bielice 11 listopada, 14:00
Leśnik Buszów 1-0 Nietoperz Gardzko 12 listopada, 14:00
Uran Trzebicz 4-2 Noteć Górecko 12 listopada, 13:00
Kasztelania Santok 5-3 Arka Mierzęcin 11 listopada, 14:00
Delta Stare Polichno 6-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 12 listopada, 13:30
Budowlani Murzynowo 0-4 Sokół Gościm 12 listopada, 14:00
Leśnik Rąpin 1-1 Błękitni Dobiegniew 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Noteć Stare Bielice 0-2 Błękitni Dobiegniew 25 marca, 14:00
Leśnik Rąpin 3-2 Sokół Gościm 24 marca, 14:00
Budowlani Murzynowo 4-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 25 marca, 15:00
Delta Stare Polichno 2-1 Arka Mierzęcin 25 marca, 15:00
Kasztelania Santok 8-1 Noteć Górecko 24 marca, 17:00
Uran Trzebicz 2-1 Nietoperz Gardzko 24 marca, 16:00
Leśnik Buszów 2-1 Muszelka Ogardy 25 marca, 14:00

Kolejka 15 - 31 marca

Leśnik Buszów 4-0 Noteć Stare Bielice 31 marca, 14:00
Muszelka Ogardy 3-2 Uran Trzebicz 31 marca, 14:00
Nietoperz Gardzko 0-8 Kasztelania Santok 31 marca, 14:00
Noteć Górecko 3-2 Delta Stare Polichno 31 marca, 14:00
Arka Mierzęcin 0-1 Budowlani Murzynowo 31 marca, 14:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-3 Leśnik Rąpin 31 marca, 14:00
Sokół Gościm 2-0 Błękitni Dobiegniew 31 marca, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Noteć Stare Bielice 0-1 Sokół Gościm 8 kwietnia, 14:00
Błękitni Dobiegniew 3-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 7 kwietnia, 15:00
Leśnik Rąpin 4-2 Arka Mierzęcin 7 kwietnia, 14:00
Budowlani Murzynowo 4-1 Noteć Górecko 8 kwietnia, 15:00
Delta Stare Polichno 7-1 Nietoperz Gardzko 7 kwietnia, 17:00
Kasztelania Santok 6-1 Muszelka Ogardy 7 kwietnia, 16:00
Uran Trzebicz 4-2 Leśnik Buszów 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Uran Trzebicz 3-2 Noteć Stare Bielice 15 kwietnia, 15:00
Leśnik Buszów 0-9 Kasztelania Santok 14 kwietnia, 15:00
Muszelka Ogardy 5-3 Delta Stare Polichno 14 kwietnia, 16:00
Nietoperz Gardzko 1-1 Budowlani Murzynowo 15 kwietnia, 14:00
Noteć Górecko 0-2 Leśnik Rąpin 15 kwietnia, 14:00
Arka Mierzęcin 6-2 Błękitni Dobiegniew 15 kwietnia, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-0 Sokół Gościm 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Noteć Stare Bielice 1-5 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 22 kwietnia, 14:00
Sokół Gościm 2-1 Arka Mierzęcin 21 kwietnia, 17:00
Błękitni Dobiegniew 4-1 Noteć Górecko 21 kwietnia, 15:00
Leśnik Rąpin 3-0 Nietoperz Gardzko 21 kwietnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Budowlani Murzynowo 5-1 Muszelka Ogardy 22 kwietnia, 15:00
Delta Stare Polichno 4-0 Leśnik Buszów 21 kwietnia, 17:00
Kasztelania Santok 8-0 Uran Trzebicz 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Kasztelania Santok 3-0 Noteć Stare Bielice 28 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Uran Trzebicz 2-1 Delta Stare Polichno 28 kwietnia, 16:00
Leśnik Buszów 1-1 Budowlani Murzynowo 29 kwietnia, 14:00
Muszelka Ogardy 1-1 Leśnik Rąpin 28 kwietnia, 17:00
Nietoperz Gardzko 0-2 Błękitni Dobiegniew 29 kwietnia, 16:00
Noteć Górecko 1-1 Sokół Gościm 29 kwietnia, 15:00
Arka Mierzęcin 0-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Noteć Stare Bielice 2-2 Arka Mierzęcin 5 maja, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-1 Noteć Górecko 6 maja, 16:00
Sokół Gościm 3-0 Nietoperz Gardzko 5 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Błękitni Dobiegniew 5-1 Muszelka Ogardy 5 maja, 15:00
Leśnik Rąpin 3-2 Leśnik Buszów 6 maja, 12:00
Budowlani Murzynowo 4-0 Uran Trzebicz 6 maja, 16:00
Delta Stare Polichno 0-1 Kasztelania Santok 5 maja, 18:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Delta Stare Polichno 4-2 Noteć Stare Bielice 12 maja, 18:00
Kasztelania Santok 3-3 Budowlani Murzynowo 12 maja, 17:00
Uran Trzebicz 2-2 Leśnik Rąpin 12 maja, 16:00
Leśnik Buszów 6-3 Błękitni Dobiegniew 13 maja, 14:00
Muszelka Ogardy 3-1 Sokół Gościm 12 maja, 17:00
Nietoperz Gardzko 0-6 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 13 maja, 16:05
Noteć Górecko 4-5 Arka Mierzęcin 13 maja, 16:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Noteć Stare Bielice 3-5 Noteć Górecko 20 maja, 15:00
Arka Mierzęcin 3-0 Nietoperz Gardzko 20 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-0 Muszelka Ogardy 19 maja, 17:00
Sokół Gościm 4-1 Leśnik Buszów 19 maja, 17:00
Błękitni Dobiegniew 0-1 Uran Trzebicz 19 maja, 16:00
Leśnik Rąpin 2-3 Kasztelania Santok 19 maja, 17:00
Budowlani Murzynowo 3-3 Delta Stare Polichno 20 maja, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Budowlani Murzynowo 3-4 Noteć Stare Bielice 27 maja, 16:00
Delta Stare Polichno 3-6 Leśnik Rąpin 26 maja, 18:00
Kasztelania Santok 7-0 Błękitni Dobiegniew 26 maja, 17:00
Uran Trzebicz 3-2 Sokół Gościm 27 maja, 15:00
Leśnik Buszów 0-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 27 maja, 14:00
Muszelka Ogardy 1-2 Arka Mierzęcin 26 maja, 17:00
Nietoperz Gardzko 2-9 Noteć Górecko 27 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Noteć Stare Bielice 3-0 Nietoperz Gardzko
(wo)
Noteć Górecko 4-5 Muszelka Ogardy 3 czerwca, 17:00
Arka Mierzęcin 2-3 Leśnik Buszów 3 czerwca, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-1 Uran Trzebicz 3 czerwca, 17:00
Sokół Gościm 1-1 Kasztelania Santok 2 czerwca, 17:00
Błękitni Dobiegniew 4-1 Delta Stare Polichno 2 czerwca, 15:00
Leśnik Rąpin 3-2 Budowlani Murzynowo 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Leśnik Rąpin 5-0 Noteć Stare Bielice 9 czerwca, 17:00
Budowlani Murzynowo 2-2 Błękitni Dobiegniew 9 czerwca, 17:00
Delta Stare Polichno 3-1 Sokół Gościm 9 czerwca, 17:00
Kasztelania Santok 5-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 9 czerwca, 17:00
Uran Trzebicz 3-2 Arka Mierzęcin 9 czerwca, 17:00
Leśnik Buszów 1-1 Noteć Górecko 9 czerwca, 17:00
Muszelka Ogardy 3-0 Nietoperz Gardzko
(wo)

Kolejka 26 - 17 czerwca

Noteć Stare Bielice 0-2 Muszelka Ogardy 16 czerwca, 17:00
Nietoperz Gardzko 0-3 Leśnik Buszów
(wo)
Noteć Górecko 7-3 Uran Trzebicz 17 czerwca, 17:00
Arka Mierzęcin 4-1 Kasztelania Santok 16 czerwca, 17:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-3 Delta Stare Polichno 16 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 8-1
Sokół Gościm 3-2 Budowlani Murzynowo 16 czerwca, 17:00
Błękitni Dobiegniew 4-5 Leśnik Rąpin 16 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2017/2018 (Gorzów Wielkopolski I)
Klasa A 2017/2018 (Gorzów Wielkopolski II (Słubice))

Klasa B 2017/2018 (Gorzów Wielkopolski II (Drezdenko))

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas