[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łucznik Strzelce Krajeńskie 26 60 18 6 2 87-29 8 3 2 46-18 10 3 0 41-11
2.  Arka Mierzęcin 25 53 16 5 4 80-42 8 3 2 41-23 8 2 2 39-19
3.  Leśnik Rąpin 26 46 14 4 8 71-42 7 3 3 31-19 7 1 5 40-23
4.  Błękitni Dobiegniew 26 45 13 6 7 72-36 6 3 4 35-21 7 3 3 37-15
5.  Muszelka Ogardy 26 41 13 2 11 69-63 8 1 4 43-27 5 1 7 26-36
6.  Uran Trzebicz 25 40 11 7 7 58-43 5 5 2 29-20 6 2 5 29-23
7.  Sokół Gościm 26 39 12 3 11 57-44 9 1 3 42-16 3 2 8 15-28
8.  Noteć Stare Bielice 25 38 11 5 9 56-54 6 2 4 29-20 5 3 5 27-34
9.  Budowlani Murzynowo 26 30 9 3 14 62-84 4 2 7 25-33 5 1 7 37-51 4 7 2 1 1 17-7
10.  Leśnik Buszów 26 30 7 9 10 48-57 4 4 5 23-26 3 5 5 25-31 4 7 2 1 1 7-9
11.  Nietoperz Gardzko 26 30 8 6 12 69-95 5 1 7 33-52 3 5 5 36-43 4 2 0 2 2 4-12
12.  Noteć Górecko 26 19 5 4 17 44-84 2 1 10 19-52 3 3 7 25-32
13.  Dąb Górki Noteckie 23 17 5 2 16 36-98 4 2 6 22-45 1 0 10 14-53
14.  Pogoń Skwierzyna 26 17 5 2 19 24-62 2 1 10 12-31 3 1 9 12-31
Pogoń Skwierzyna wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie    4-1 2-2 3-0 4-1 4-1 3-1 2-2 9-1 1-1 1-2 3-4 5-1 5-1 
 2 Arka Mierzęcin2-4     5-3 0-3* 1-1 4-1 5-1 5-0 2-2 3-1 4-4 1-0 6-2 3-1 
 3 Leśnik Rąpin1-1 0-3     2-0 6-1 1-1 3-2 1-2 0-5 0-0 4-2 4-2 6-0 3-0* 
 4 Błękitni Dobiegniew1-2 1-1 0-3*     7-0 1-2 4-0 5-4 3-4 2-2 2-2 4-0 4-1 1-0 
 5 Muszelka Ogardy0-3 1-2 2-1 2-3     1-4 1-0 6-0 6-2 4-3 5-4 2-2 10-3 3-0* 
 6 Uran Trzebicz1-1 2-3 2-1 3-1 2-1     2-2 1-1 4-1 7-2 2-2 2-2 1-3 
 7 Sokół Gościm0-3 3-3 4-1 0-2 1-2 2-1     3-0 10-0 3-2 6-1 2-0 5-1 3-0* 
 8 Noteć Stare Bielice1-3 3-0 0-3 0-3 2-1 1-1 4-1     5-1 3-4 4-2 6-1 0-0 
 9 Budowlani Murzynowo0-3 1-3 1-4 2-2 3-4 2-1 1-2 4-2     2-3 3-3 0-6 3-0 3-0* 
 10 Leśnik Buszów2-2 1-4 3-4 1-1 0-2 4-1 0-0 1-4 1-6     1-1 3-1 3-0 3-0* 
 11 Nietoperz Gardzko1-8 2-6 3-2 1-11 4-1 1-2 4-2 4-4 0-6 0-2     4-3 6-1 3-4 
 12 Noteć Górecko2-6 1-10 0-6 1-1 3-0* 1-5 0-1 1-3 1-6 3-2 4-6     2-3 0-3 
 13 Dąb Górki Noteckie0-2 0-8 0-7 2-10 1-6 1-0 1-2 4-3 2-2 7-4 1-1     3-0* 
 14 Pogoń Skwierzyna0-3* 0-3* 1-2 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 0-3* 6-0 1-1 0-3* 0-3* 3-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Noteć Stare Bielice 0-0 Pogoń Skwierzyna 21 sierpnia, 15:00
Arka Mierzęcin 1-1 Muszelka Ogardy 21 sierpnia, 15:00
Uran Trzebicz 4-1 Budowlani Murzynowo 21 sierpnia, 15:00
Noteć Górecko 2-3 Dąb Górki Noteckie 21 sierpnia, 15:00
Nietoperz Gardzko 0-2 Leśnik Buszów 21 sierpnia, 15:00
Błękitni Dobiegniew 4-0 Sokół Gościm 21 sierpnia, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-2 Leśnik Rąpin 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pogoń Skwierzyna 1-2 Leśnik Rąpin 28 sierpnia, 18:00
Sokół Gościm 0-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 27 sierpnia, 17:00
Leśnik Buszów 1-1 Błękitni Dobiegniew 28 sierpnia, 16:00
Dąb Górki Noteckie 7-4 Nietoperz Gardzko 28 sierpnia, 13:00
Budowlani Murzynowo 0-6 Noteć Górecko 28 sierpnia, 15:00
Muszelka Ogardy 1-4 Uran Trzebicz 27 sierpnia, 17:00
Noteć Stare Bielice 3-0 Arka Mierzęcin 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Arka Mierzęcin 3-1 Pogoń Skwierzyna 4 września, 16:00
Uran Trzebicz 1-1 Noteć Stare Bielice 3 września, 16:00
Noteć Górecko 3-0 Muszelka Ogardy 4 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-5
Nietoperz Gardzko 0-6 Budowlani Murzynowo 4 września, 15:00
Błękitni Dobiegniew 4-1 Dąb Górki Noteckie 3 września, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 Leśnik Buszów 3 września, 17:00
Leśnik Rąpin 3-2 Sokół Gościm 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pogoń Skwierzyna 0-3 Sokół Gościm 11 września, 17:00
(wo)
na boisku 4-0
Leśnik Buszów 3-4 Leśnik Rąpin 11 września, 15:00
Dąb Górki Noteckie 0-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 11 września, 12:00
Budowlani Murzynowo 2-2 Błękitni Dobiegniew 11 września, 15:00
Muszelka Ogardy 5-4 Nietoperz Gardzko 10 września, 16:00
Noteć Stare Bielice 6-1 Noteć Górecko 10 września, 16:00
Arka Mierzęcin 4-1 Uran Trzebicz 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Uran Trzebicz 1-3 Pogoń Skwierzyna 17 września, 16:00
Noteć Górecko 1-10 Arka Mierzęcin 18 września, 15:00
Nietoperz Gardzko 4-4 Noteć Stare Bielice 18 września, 16:30
Błękitni Dobiegniew 7-0 Muszelka Ogardy 17 września, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 9-1 Budowlani Murzynowo 17 września, 16:00
Leśnik Rąpin 6-0 Dąb Górki Noteckie 17 września, 16:00
Sokół Gościm 3-2 Leśnik Buszów 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pogoń Skwierzyna 1-1 Leśnik Buszów 25 września, 16:00
Dąb Górki Noteckie 1-0 Sokół Gościm 25 września, 12:00
Budowlani Murzynowo 1-4 Leśnik Rąpin 25 września, 15:00
Muszelka Ogardy 0-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany
Noteć Stare Bielice 0-3 Błękitni Dobiegniew 24 września, 16:00
Arka Mierzęcin 4-4 Nietoperz Gardzko 25 września, 16:00
Uran Trzebicz 2-2 Noteć Górecko 25 września, 14:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Noteć Górecko 0-3 Pogoń Skwierzyna 2 października, 15:00
Nietoperz Gardzko 1-2 Uran Trzebicz 2 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew 1-1 Arka Mierzęcin 1 października, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-2 Noteć Stare Bielice 1 października, 16:00
Leśnik Rąpin 6-1 Muszelka Ogardy 1 października, 15:00
Sokół Gościm 10-0 Budowlani Murzynowo 1 października, 15:00
Leśnik Buszów 3-0 Dąb Górki Noteckie 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pogoń Skwierzyna 3-2 Dąb Górki Noteckie 9 października, 15:00
Budowlani Murzynowo 2-3 Leśnik Buszów 9 października, 13:00
Muszelka Ogardy 1-0 Sokół Gościm 8 października, 16:00
Noteć Stare Bielice 0-3 Leśnik Rąpin 8 października, 14:00
Arka Mierzęcin 2-4 Łucznik Strzelce Krajeńskie 9 października, 15:00
Uran Trzebicz 3-1 Błękitni Dobiegniew 9 października, 15:00
Noteć Górecko 4-6 Nietoperz Gardzko 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Nietoperz Gardzko 3-4 Pogoń Skwierzyna 16 października, 14:00
Błękitni Dobiegniew 4-0 Noteć Górecko 15 października, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 4-1 Uran Trzebicz 15 października, 15:00
Leśnik Rąpin 0-3 Arka Mierzęcin 15 października, 15:00
Sokół Gościm 3-0 Noteć Stare Bielice 15 października, 15:00
Leśnik Buszów 0-2 Muszelka Ogardy 16 października, 15:00
Dąb Górki Noteckie 4-3 Budowlani Murzynowo 16 października, 12:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pogoń Skwierzyna 6-0 Budowlani Murzynowo 23 października, 15:00
Muszelka Ogardy 10-3 Dąb Górki Noteckie 22 października, 15:00
Noteć Stare Bielice 3-4 Leśnik Buszów 23 października, 12:00
Arka Mierzęcin 5-1 Sokół Gościm 23 października, 15:00
Uran Trzebicz 2-1 Leśnik Rąpin 22 października, 15:00
Noteć Górecko 2-6 Łucznik Strzelce Krajeńskie 23 października, 14:00
Nietoperz Gardzko 1-11 Błękitni Dobiegniew 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Błękitni Dobiegniew 1-0 Pogoń Skwierzyna 29 października, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-2 Nietoperz Gardzko 29 października, 14:00
Leśnik Rąpin 4-2 Noteć Górecko 29 października, 15:00
Sokół Gościm 2-1 Uran Trzebicz 30 października, 15:00
Leśnik Buszów 1-4 Arka Mierzęcin 30 października, 14:00
Dąb Górki Noteckie 1-2 Noteć Stare Bielice 30 października, 12:00
Budowlani Murzynowo 3-4 Muszelka Ogardy 30 października, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pogoń Skwierzyna 1-2 Muszelka Ogardy 6 listopada, 14:00
Noteć Stare Bielice 5-1 Budowlani Murzynowo 6 listopada, 12:00
Arka Mierzęcin 6-2 Dąb Górki Noteckie 6 listopada, 14:00
Uran Trzebicz 7-2 Leśnik Buszów 6 listopada, 13:00
Noteć Górecko 0-1 Sokół Gościm 6 listopada, 13:00
Nietoperz Gardzko 3-2 Leśnik Rąpin 6 listopada, 14:00
Błękitni Dobiegniew 1-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Łucznik Strzelce Krajeńskie 5-1 Pogoń Skwierzyna 12 listopada, 13:00
Leśnik Rąpin 2-0 Błękitni Dobiegniew 12 listopada, 14:00
Sokół Gościm 6-1 Nietoperz Gardzko 12 listopada, 13:00
Leśnik Buszów 3-1 Noteć Górecko 13 listopada, 13:00
Dąb Górki Noteckie 1-6 Uran Trzebicz 13 listopada, 12:00
Budowlani Murzynowo 1-3 Arka Mierzęcin 13 listopada, 12:00
Muszelka Ogardy 6-0 Noteć Stare Bielice 12 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pogoń Skwierzyna 0-3 Noteć Stare Bielice
(wo)
Muszelka Ogardy 1-2 Arka Mierzęcin 25 marca, 15:00
Budowlani Murzynowo 2-1 Uran Trzebicz 26 marca, 14:00
Dąb Górki Noteckie 1-1 Noteć Górecko 26 marca, 12:00
Leśnik Buszów 1-1 Nietoperz Gardzko 26 marca, 14:00
Sokół Gościm 0-2 Błękitni Dobiegniew 25 marca, 16:00
Leśnik Rąpin 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 25 marca, 16:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Leśnik Rąpin 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Łucznik Strzelce Krajeńskie 3-1 Sokół Gościm 1 kwietnia, 16:00
Błękitni Dobiegniew 2-2 Leśnik Buszów 1 kwietnia, 16:00
Nietoperz Gardzko 6-1 Dąb Górki Noteckie 2 kwietnia, 14:00
Noteć Górecko 1-6 Budowlani Murzynowo 2 kwietnia, 15:00
Uran Trzebicz 2-1 Muszelka Ogardy 2 kwietnia, 15:00
Arka Mierzęcin 5-0 Noteć Stare Bielice 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pogoń Skwierzyna 0-3 Arka Mierzęcin
(wo)
Noteć Stare Bielice 1-1 Uran Trzebicz 9 kwietnia, 14:00
Muszelka Ogardy 2-2 Noteć Górecko 8 kwietnia, 16:00
Budowlani Murzynowo 3-3 Nietoperz Gardzko 9 kwietnia, 15:00
Dąb Górki Noteckie 0-7 Błękitni Dobiegniew 9 kwietnia, 12:00
Leśnik Buszów 2-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 9 kwietnia, 14:00
Sokół Gościm 4-1 Leśnik Rąpin 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Sokół Gościm 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Leśnik Rąpin 0-0 Leśnik Buszów 22 kwietnia, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 5-1 Dąb Górki Noteckie 22 kwietnia, 14:00
Błękitni Dobiegniew 3-4 Budowlani Murzynowo 22 kwietnia, 16:00
Nietoperz Gardzko 4-1 Muszelka Ogardy 23 kwietnia, 16:00
Noteć Górecko 1-3 Noteć Stare Bielice 23 kwietnia, 14:00
Uran Trzebicz 2-3 Arka Mierzęcin 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pogoń Skwierzyna 0-3 Uran Trzebicz
(wo)
Arka Mierzęcin 1-0 Noteć Górecko 30 kwietnia, 15:00
Noteć Stare Bielice 4-2 Nietoperz Gardzko 30 kwietnia, 14:00
Muszelka Ogardy 2-3 Błękitni Dobiegniew 29 kwietnia, 16:00
Budowlani Murzynowo 0-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 kwietnia, 15:00
Dąb Górki Noteckie 0-8 Leśnik Rąpin 30 kwietnia, 12:00
Leśnik Buszów 0-0 Sokół Gościm 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 3 maja

Leśnik Buszów 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Sokół Gościm 5-1 Dąb Górki Noteckie 3 maja, 17:00
Leśnik Rąpin 0-5 Budowlani Murzynowo 3 maja, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 4-1 Muszelka Ogardy 3 maja, 17:00
Błękitni Dobiegniew 5-4 Noteć Stare Bielice 3 maja, 17:00
Nietoperz Gardzko 2-6 Arka Mierzęcin 3 maja, 17:00
Noteć Górecko 1-5 Uran Trzebicz 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pogoń Skwierzyna 0-3 Noteć Górecko
(wo)
Uran Trzebicz 2-2 Nietoperz Gardzko 6 maja, 16:00
Arka Mierzęcin 0-3 Błękitni Dobiegniew 7 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-3
Noteć Stare Bielice 1-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 7 maja, 15:00
Muszelka Ogardy 2-1 Leśnik Rąpin 6 maja, 17:00
Budowlani Murzynowo 1-2 Sokół Gościm 7 maja, 15:00
Dąb Górki Noteckie 2-2 Leśnik Buszów 7 maja, 12:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Dąb Górki Noteckie 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Leśnik Buszów 1-6 Budowlani Murzynowo 14 maja, 14:00
Sokół Gościm 1-2 Muszelka Ogardy 14 maja, 17:00
Leśnik Rąpin 1-2 Noteć Stare Bielice 13 maja, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 4-1 Arka Mierzęcin 13 maja, 17:00
Błękitni Dobiegniew 1-2 Uran Trzebicz 13 maja, 16:00
Nietoperz Gardzko 4-3 Noteć Górecko 14 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pogoń Skwierzyna 0-3 Nietoperz Gardzko
(wo)
Noteć Górecko 1-1 Błękitni Dobiegniew 20 maja, 17:00
Uran Trzebicz 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 20 maja, 17:00
Arka Mierzęcin 5-3 Leśnik Rąpin 21 maja, 16:00
Noteć Stare Bielice 4-1 Sokół Gościm 21 maja, 16:00
Muszelka Ogardy 4-3 Leśnik Buszów 20 maja, 17:00
Budowlani Murzynowo 3-0 Dąb Górki Noteckie 21 maja, 16:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Budowlani Murzynowo 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Dąb Górki Noteckie 2-10 Muszelka Ogardy 28 maja, 15:00
Leśnik Buszów 1-4 Noteć Stare Bielice 28 maja, 15:00
Sokół Gościm 3-3 Arka Mierzęcin 27 maja, 17:00
Leśnik Rąpin 1-1 Uran Trzebicz 27 maja, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 3-4 Noteć Górecko 28 maja, 17:00
Błękitni Dobiegniew 2-2 Nietoperz Gardzko 27 maja, 16:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pogoń Skwierzyna 0-3 Błękitni Dobiegniew
(wo)
Nietoperz Gardzko 1-8 Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 czerwca, 17:00
Noteć Górecko 0-6 Leśnik Rąpin 4 czerwca, 16:00
Uran Trzebicz 2-2 Sokół Gościm 3 czerwca, 17:00
Arka Mierzęcin 3-1 Leśnik Buszów 4 czerwca, 16:00
Noteć Stare Bielice - Dąb Górki Noteckie
Muszelka Ogardy 6-2 Budowlani Murzynowo 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 11 czerwca

Muszelka Ogardy 3-0 Pogoń Skwierzyna
(wo)
Budowlani Murzynowo 4-2 Noteć Stare Bielice 11 czerwca, 17:00
Dąb Górki Noteckie - Arka Mierzęcin 11 czerwca, 17:00
Leśnik Buszów 4-1 Uran Trzebicz 11 czerwca, 17:00
Sokół Gościm 2-0 Noteć Górecko 11 czerwca, 17:00
Leśnik Rąpin 4-2 Nietoperz Gardzko 11 czerwca, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 3-0 Błękitni Dobiegniew 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 18 czerwca

Pogoń Skwierzyna 0-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie
(wo)
Błękitni Dobiegniew 0-3 Leśnik Rąpin 17 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Nietoperz Gardzko 4-2 Sokół Gościm 18 czerwca, 17:00
Noteć Górecko 3-2 Leśnik Buszów 18 czerwca, 17:00
Uran Trzebicz - Dąb Górki Noteckie
Arka Mierzęcin 2-2 Budowlani Murzynowo 18 czerwca, 17:00
Noteć Stare Bielice 2-1 Muszelka Ogardy 18 czerwca, 17:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas