[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 26 67 21 4 1 101-23 12 1 0 63-9 9 3 1 38-14
2.  Leśnik Rąpin 26 60 20 0 6 92-33 12 0 1 67-10 8 0 5 25-23
3.  Błękitni Dobiegniew 26 54 17 3 6 80-47 10 1 2 49-19 7 2 4 31-28
4.  Uran Trzebicz 26 45 14 3 9 63-41 7 1 5 34-18 7 2 4 29-23
5.  Delta Stare Polichno 26 44 13 5 8 83-57 7 3 3 38-27 6 2 5 45-30
6.  Budowlani Murzynowo 25 38 11 5 9 59-49 6 4 3 37-31 5 1 6 22-18
7.  Sokół Gościm 26 37 10 7 9 55-47 6 3 4 33-16 4 4 5 22-31
8.  Noteć Górecko 26 29 9 2 15 51-82 5 1 7 24-32 4 1 8 27-50
9.  SHR Wojcieszyce 26 28 8 4 14 46-85 6 2 5 27-26 2 2 9 19-59
10.  Lions Skwierzyna 26 27 8 3 15 48-76 5 1 7 25-33 3 2 8 23-43 2 4 1 1 0 5-4
11.  Dąb Górki Noteckie 25 27 8 3 14 55-70 3 2 7 27-33 5 1 7 28-37 2 1 0 1 1 4-5
12.  Leśnik Buszów 26 24 7 3 16 46-63 5 1 7 26-27 2 2 9 20-36
13.  Nietoperz Gardzko 26 23 6 5 15 61-79 2 3 8 33-41 4 2 7 28-38
14.  Zorza Rolewice 24 12 3 3 18 35-123 2 2 8 17-53 1 1 10 18-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)    4-0 4-1 5-1 5-0 4-0 1-1 4-0 10-0 4-1 6-2 3-0 7-0 6-3 
 2 Leśnik Rąpin2-4     5-1 3-1 5-0 3-0 4-1 7-1 3-0* 5-0 4-0 3-1 2-0 21-1 
 3 Błękitni Dobiegniew3-6 1-0     6-1 0-0 1-2 5-0 4-1 4-2 5-3 3-1 5-0 3-1 9-2 
 4 Uran Trzebicz0-1 0-1 1-3     0-1 2-1 2-1 5-1 12-1 1-2 3-2 1-0 3-3 4-1 
 5 Delta Stare Polichno0-4 5-2 2-4 2-2     2-1 2-2 4-2 3-1 2-1 3-5 2-0 3-3 8-0 
 6 Budowlani Murzynowo2-2 2-5 2-2 2-1 3-2     2-2 2-5 3-1 5-3 3-4 3-3 5-1 3-0* 
 7 Sokół Gościm0-0 0-2 2-3 1-1 2-4 1-0     5-0 8-0 4-1 3-0 1-1 1-2 5-2 
 8 Noteć Górecko2-4 2-4 0-4 0-1 4-2 0-6 1-2     2-3 3-0 1-1 2-1 4-3 3-1 
 9 SHR Wojcieszyce1-0 3-2 1-3 2-4 0-2 1-1 2-2 2-0     2-5 3-4 6-1 2-1 2-1 
 10 Lions Skwierzyna0-0 0-1 4-5 0-2 1-6 1-4 3-1 2-3 4-3     3-2 1-4 3-2 3-0 
 11 Dąb Górki Noteckie2-5 1-2 3-1 1-5 1-3 1-2 5-2 3-3 2-3 2-2     5-2 1-3 
 12 Leśnik Buszów0-2 2-0 1-1 0-2 4-3 0-4 1-3 4-0 4-1 2-3 3-0     2-4 3-4 
 13 Nietoperz Gardzko2-3 3-4 1-3 0-4 4-4 2-1 1-2 5-6 2-2 7-1 1-2 2-6     3-3 
 14 Zorza Rolewice0-7 0-2 2-0 1-4 1-18 2-3 3-5 2-2 1-1 1-5 2-1 2-5     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Zorza Rolewice 3-5 Noteć Górecko 23 sierpnia, 17:00
w Dobiegniewie
Leśnik Buszów 0-4 Budowlani Murzynowo 22 sierpnia, 15:00
Sokół Gościm 3-0 Dąb Górki Noteckie 23 sierpnia, 14:00
SHR Wojcieszyce 0-2 Delta Stare Polichno 22 sierpnia, 17:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-0 Leśnik Rąpin 23 sierpnia, 17:00
Błękitni Dobiegniew 6-1 Uran Trzebicz 22 sierpnia, 17:00
Nietoperz Gardzko 7-1 Lions Skwierzyna 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Noteć Górecko 3-0 Lions Skwierzyna 30 sierpnia, 17:00
Uran Trzebicz 3-3 Nietoperz Gardzko 29 sierpnia, 17:00
Leśnik Rąpin 5-1 Błękitni Dobiegniew 29 sierpnia, 17:00
Delta Stare Polichno 0-4 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 29 sierpnia, 17:00
Dąb Górki Noteckie 2-3 SHR Wojcieszyce 30 sierpnia, 17:00
Budowlani Murzynowo 2-2 Sokół Gościm 30 sierpnia, 16:00
Zorza Rolewice 2-1 Leśnik Buszów 30 sierpnia, 17:00
w Dobiegniewie

Kolejka 3 - 5-6 września

Leśnik Buszów 4-0 Noteć Górecko 5 września, 15:00
Sokół Gościm 5-2 Zorza Rolewice 6 września, 10:30
SHR Wojcieszyce 1-1 Budowlani Murzynowo 5 września, 17:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 6-2 Dąb Górki Noteckie 6 września, 17:00
Błękitni Dobiegniew 0-0 Delta Stare Polichno 5 września, 17:00
Nietoperz Gardzko 3-4 Leśnik Rąpin 6 września, 16:00
Lions Skwierzyna 0-2 Uran Trzebicz 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Noteć Górecko 0-1 Uran Trzebicz 13 września, 16:00
Leśnik Rąpin 5-0 Lions Skwierzyna 12 września, 16:00
Delta Stare Polichno 3-3 Nietoperz Gardzko 12 września, 16:30
Dąb Górki Noteckie 3-1 Błękitni Dobiegniew 13 września, 15:00
Budowlani Murzynowo 2-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 13 września, 16:00
Zorza Rolewice 2-2 SHR Wojcieszyce 13 września, 16:00
w Dobiegniewie
Leśnik Buszów 1-3 Sokół Gościm 12 września, 15:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Sokół Gościm 5-0 Noteć Górecko 19 września, 16:00
SHR Wojcieszyce 6-1 Leśnik Buszów 19 września, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 6-3 Zorza Rolewice 20 września, 17:00
Błękitni Dobiegniew 1-2 Budowlani Murzynowo 19 września, 16:00
Nietoperz Gardzko 1-2 Dąb Górki Noteckie 20 września, 15:00
Lions Skwierzyna 1-6 Delta Stare Polichno 19 września, 16:00
Uran Trzebicz 0-1 Leśnik Rąpin 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Noteć Górecko 2-4 Leśnik Rąpin 27 września, 16:00
Delta Stare Polichno 2-2 Uran Trzebicz 26 września, 16:00
Dąb Górki Noteckie 2-2 Lions Skwierzyna 27 września, 15:00
Budowlani Murzynowo 5-1 Nietoperz Gardzko 27 września, 16:00
Zorza Rolewice 2-0 Błękitni Dobiegniew 27 września, 17:00
w Dobiegniewie; Zorza gospodarzem
Leśnik Buszów 0-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 26 września, 13:00
Sokół Gościm 8-0 SHR Wojcieszyce 27 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

SHR Wojcieszyce 2-0 Noteć Górecko 3 października, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-1 Sokół Gościm 4 października, 16:00
Błękitni Dobiegniew 5-0 Leśnik Buszów 3 października, 15:00
Nietoperz Gardzko 3-3 Zorza Rolewice 4 października, 15:00
Lions Skwierzyna 1-4 Budowlani Murzynowo 3 października, 16:00
Uran Trzebicz 3-2 Dąb Górki Noteckie 3 października, 15:00
Leśnik Rąpin 5-0 Delta Stare Polichno 3 października, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Noteć Górecko 4-2 Delta Stare Polichno 11 października, 15:00
Dąb Górki Noteckie 1-2 Leśnik Rąpin 11 października, 14:00
Budowlani Murzynowo 2-1 Uran Trzebicz 11 października, 15:00
Zorza Rolewice 1-1 Lions Skwierzyna 11 października, 15:00
Leśnik Buszów 2-4 Nietoperz Gardzko 10 października, 15:00
Sokół Gościm 2-3 Błękitni Dobiegniew 11 października, 14:00
SHR Wojcieszyce 1-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 10 października, 16:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-0 Noteć Górecko 18 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew 4-2 SHR Wojcieszyce 17 października, 15:00
Nietoperz Gardzko 1-2 Sokół Gościm 18 października, 14:00
Lions Skwierzyna 1-4 Leśnik Buszów 17 października, 15:00
Uran Trzebicz 4-1 Zorza Rolewice 17 października, 15:00
Leśnik Rąpin 3-0 Budowlani Murzynowo 17 października, 15:00
Delta Stare Polichno 3-5 Dąb Górki Noteckie 17 października, 15:30

Kolejka 10 - 24-25 października

Noteć Górecko 1-1 Dąb Górki Noteckie 25 października, 14:00
Budowlani Murzynowo 3-2 Delta Stare Polichno 25 października, 14:00
Zorza Rolewice 0-2 Leśnik Rąpin 25 października, 14:00
Leśnik Buszów 0-2 Uran Trzebicz 24 października, 15:00
Sokół Gościm 4-1 Lions Skwierzyna 25 października, 14:30
SHR Wojcieszyce 2-1 Nietoperz Gardzko 24 października, 14:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-1 Błękitni Dobiegniew 25 października, 14:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Błękitni Dobiegniew 4-1 Noteć Górecko 7 listopada, 14:00
Nietoperz Gardzko 2-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 8 listopada, 13:00
Lions Skwierzyna 4-3 SHR Wojcieszyce 7 listopada, 14:00
Uran Trzebicz 2-1 Sokół Gościm 7 listopada, 14:00
Leśnik Rąpin 3-1 Leśnik Buszów 7 listopada, 14:00
Delta Stare Polichno 8-0 Zorza Rolewice 7 listopada, 14:00
Dąb Górki Noteckie 1-2 Budowlani Murzynowo 8 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Noteć Górecko 0-6 Budowlani Murzynowo 11 listopada, 13:00
Zorza Rolewice 1-5 Dąb Górki Noteckie 11 listopada, 14:15
Leśnik Buszów 4-3 Delta Stare Polichno 11 listopada, 14:00
Sokół Gościm 0-2 Leśnik Rąpin 11 listopada, 13:00
SHR Wojcieszyce 2-4 Uran Trzebicz 11 listopada, 13:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-1 Lions Skwierzyna 11 listopada, 13:00
Błękitni Dobiegniew 3-1 Nietoperz Gardzko 11 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Nietoperz Gardzko 5-6 Noteć Górecko 15 listopada, 13:00
Lions Skwierzyna 4-5 Błękitni Dobiegniew 14 listopada, 13:00
Uran Trzebicz 0-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 14 listopada, 13:30
Leśnik Rąpin 3-0 SHR Wojcieszyce 14 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-1
Delta Stare Polichno 2-2 Sokół Gościm 14 listopada, 13:00
Dąb Górki Noteckie 5-2 Leśnik Buszów 15 listopada, 14:00
Budowlani Murzynowo 3-0 Zorza Rolewice 15 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Noteć Górecko 3-1 Zorza Rolewice 3 kwietnia, 14:00
Budowlani Murzynowo 3-3 Leśnik Buszów 3 kwietnia, 14:00
Dąb Górki Noteckie 5-2 Sokół Gościm 3 kwietnia, 14:00
Delta Stare Polichno 3-1 SHR Wojcieszyce 2 kwietnia, 16:00
Leśnik Rąpin 2-4 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2 kwietnia, 15:00
Uran Trzebicz 1-3 Błękitni Dobiegniew 2 kwietnia, 16:00
Lions Skwierzyna 3-2 Nietoperz Gardzko 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Lions Skwierzyna 2-3 Noteć Górecko 10 kwietnia, 14:00
Nietoperz Gardzko 0-4 Uran Trzebicz 10 kwietnia, 13:00
Błękitni Dobiegniew 1-0 Leśnik Rąpin 9 kwietnia, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5-0 Delta Stare Polichno 9 kwietnia, 16:00
SHR Wojcieszyce 3-4 Dąb Górki Noteckie 9 kwietnia, 16:00
Sokół Gościm 1-0 Budowlani Murzynowo 9 kwietnia, 16:00
Leśnik Buszów 3-4 Zorza Rolewice 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Noteć Górecko 2-1 Leśnik Buszów 17 kwietnia, 14:00
Zorza Rolewice 2-3 Sokół Gościm 17 kwietnia, 16:00
Budowlani Murzynowo 3-1 SHR Wojcieszyce 17 kwietnia, 14:00
Dąb Górki Noteckie 2-5 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 17 kwietnia, 14:00
Delta Stare Polichno 2-4 Błękitni Dobiegniew 16 kwietnia, 17:00
Leśnik Rąpin 2-0 Nietoperz Gardzko 16 kwietnia, 15:00
Uran Trzebicz 1-2 Lions Skwierzyna 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Uran Trzebicz 5-1 Noteć Górecko 23 kwietnia, 16:00
Lions Skwierzyna 0-1 Leśnik Rąpin 24 kwietnia, 15:00
Nietoperz Gardzko 4-4 Delta Stare Polichno 24 kwietnia, 13:00
Błękitni Dobiegniew 3-1 Dąb Górki Noteckie 23 kwietnia, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-0 Budowlani Murzynowo 23 kwietnia, 17:00
SHR Wojcieszyce 2-1 Zorza Rolewice 23 kwietnia, 17:00
Sokół Gościm 1-1 Leśnik Buszów 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Noteć Górecko 1-2 Sokół Gościm 30 kwietnia, 14:00
Leśnik Buszów 4-1 SHR Wojcieszyce 1 maja, 14:00
Zorza Rolewice 0-7 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1 maja, 16:00
Budowlani Murzynowo 2-2 Błękitni Dobiegniew 1 maja, 14:00
Dąb Górki Noteckie 1-3 Nietoperz Gardzko 30 kwietnia, 17:30
Delta Stare Polichno 2-1 Lions Skwierzyna 30 kwietnia, 17:00
Leśnik Rąpin 3-1 Uran Trzebicz 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Leśnik Rąpin 7-1 Noteć Górecko 8 maja, 12:00
Uran Trzebicz 0-1 Delta Stare Polichno 7 maja, 16:00
Lions Skwierzyna 3-2 Dąb Górki Noteckie 8 maja, 17:00
Nietoperz Gardzko 2-1 Budowlani Murzynowo 8 maja, 13:00
Błękitni Dobiegniew 9-2 Zorza Rolewice 7 maja, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-0 Leśnik Buszów 7 maja, 17:00
SHR Wojcieszyce 2-2 Sokół Gościm 7 maja, 13:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Noteć Górecko 2-3 SHR Wojcieszyce 15 maja, 15:00
Sokół Gościm 0-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 14 maja, 17:00
Leśnik Buszów 1-1 Błękitni Dobiegniew 15 maja, 15:00
Zorza Rolewice 2-5 Nietoperz Gardzko 15 maja, 17:00
Budowlani Murzynowo 5-3 Lions Skwierzyna 15 maja, 14:00
Dąb Górki Noteckie 1-5 Uran Trzebicz 14 maja, 17:30
Delta Stare Polichno 5-2 Leśnik Rąpin 14 maja, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Delta Stare Polichno 4-2 Noteć Górecko 21 maja, 17:00
Leśnik Rąpin 4-0 Dąb Górki Noteckie 22 maja, 18:00
Uran Trzebicz 2-1 Budowlani Murzynowo 21 maja, 16:00
Lions Skwierzyna 3-0 Zorza Rolewice 21 maja, 17:00
Nietoperz Gardzko 2-6 Leśnik Buszów 22 maja, 13:00
Błękitni Dobiegniew 5-0 Sokół Gościm 21 maja, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 10-0 SHR Wojcieszyce 21 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25 maja

Noteć Górecko 2-4 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 26 maja, 14:00
SHR Wojcieszyce 1-3 Błękitni Dobiegniew 25 maja, 17:00
Sokół Gościm 1-2 Nietoperz Gardzko 25 maja, 17:00
Leśnik Buszów 2-3 Lions Skwierzyna 26 maja, 16:00
Zorza Rolewice 1-4 Uran Trzebicz 26 maja, 16:00
Budowlani Murzynowo 2-5 Leśnik Rąpin 25 maja, 16:00
Dąb Górki Noteckie 1-3 Delta Stare Polichno 26 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Dąb Górki Noteckie 3-3 Noteć Górecko 28 maja, 17:30
Delta Stare Polichno 2-1 Budowlani Murzynowo 28 maja, 17:00
Leśnik Rąpin 21-1 Zorza Rolewice 29 maja, 18:00
Uran Trzebicz 1-0 Leśnik Buszów 29 maja, 15:00
Lions Skwierzyna 3-1 Sokół Gościm 28 maja, 17:00
Nietoperz Gardzko 2-2 SHR Wojcieszyce 29 maja, 13:00
Błękitni Dobiegniew 3-6 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Noteć Górecko 0-4 Błękitni Dobiegniew 5 czerwca, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 7-0 Nietoperz Gardzko 4 czerwca, 17:00
SHR Wojcieszyce 2-5 Lions Skwierzyna 4 czerwca, 17:00
Sokół Gościm 1-1 Uran Trzebicz 4 czerwca, 17:00
Leśnik Buszów 2-0 Leśnik Rąpin 5 czerwca, 17:00
Zorza Rolewice 1-18 Delta Stare Polichno 5 czerwca, 17:00
Budowlani Murzynowo 3-4 Dąb Górki Noteckie 5 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Budowlani Murzynowo 2-5 Noteć Górecko 12 czerwca, 14:00
Dąb Górki Noteckie - Zorza Rolewice 12 czerwca, 14:00
odwołany
Delta Stare Polichno 2-0 Leśnik Buszów 12 czerwca, 14:00
Leśnik Rąpin 4-1 Sokół Gościm 12 czerwca, 14:00
Uran Trzebicz 12-1 SHR Wojcieszyce 12 czerwca, 14:00
Lions Skwierzyna 0-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 12 czerwca, 14:00
Nietoperz Gardzko 1-3 Błękitni Dobiegniew 12 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Noteć Górecko 4-3 Nietoperz Gardzko 19 czerwca, 15:00
Błękitni Dobiegniew 5-3 Lions Skwierzyna 19 czerwca, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5-1 Uran Trzebicz 18 czerwca, 17:00
SHR Wojcieszyce 3-2 Leśnik Rąpin 19 czerwca, 15:00
Sokół Gościm 2-4 Delta Stare Polichno 18 czerwca, 17:00
Leśnik Buszów 3-0 Dąb Górki Noteckie 19 czerwca, 15:00
Zorza Rolewice - Budowlani Murzynowo 19 czerwca, 15:00
gospodarze zrezygnowali z gry

Klasa okręgowa 2015/2016 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2015/2016 (Gorzów Wielkopolski I)
Klasa A 2015/2016 (Gorzów Wielkopolski II (Słubice))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas