[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Gorzów Wielkopolski I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Róża Różanki 26 67 22 1 3 96-25 12 0 1 58-9 10 1 2 38-16
2.  Orzeł Trzcinna 26 52 15 7 4 87-46 9 3 1 52-20 6 4 3 35-26
3.  Kosmos 78 Rudnica 26 49 15 4 7 97-53 9 2 2 58-27 6 2 5 39-26
4.  Zjednoczeni Jeniniec 26 46 14 4 8 70-61 9 1 3 41-20 5 3 5 29-41 2 3 1 0 1 5-5
5.  Warta Jeżyki 26 46 15 1 10 71-53 8 1 4 39-27 7 0 6 32-26 2 3 1 0 1 5-5
6.  KS Nowiny Wielkie 26 39 11 6 9 57-49 6 4 3 28-18 5 2 6 29-31
7.  Spartan Sosny 26 38 12 2 12 58-63 6 2 5 36-29 6 0 7 22-34 2 4 1 1 0 6-3
8.  Błękitni Lubno 26 38 10 8 8 51-48 5 4 4 24-20 5 4 4 27-28 2 1 0 1 1 3-6
9.  Lubniewiczanka Lubniewice 26 37 12 1 13 76-62 8 0 5 49-25 4 1 8 27-37
10.  Tor-Bud Baczyna 26 28 8 4 14 55-77 6 3 4 32-25 2 1 10 23-52
11.  Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 26 25 7 4 15 45-88 5 1 7 27-38 2 3 8 18-50
12.  Zew Dąbroszyn 26 21 6 3 17 51-82 3 1 9 23-45 3 2 8 28-37
13.  KS Glisno 26 20 6 2 18 29-86 3 1 9 14-28 3 1 9 15-58
14.  Warta Kołczyn 26 14 3 5 18 36-86 2 3 8 27-40 1 2 10 9-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Róża Różanki    5-1 4-3 9-0 0-3* 5-0 3-0 2-0 5-0 7-0 6-0 2-1 8-1 2-0 
 2 Orzeł Trzcinna1-2     2-1 7-3 3-2 2-2 8-3 2-2 5-1 6-3 1-1 3-0 3-0* 9-0 
 3 Kosmos 78 Rudnica2-3 4-3     6-2 5-1 1-1 4-0 1-2 2-2 9-4 5-3 8-4 7-0 4-2 
 4 Zjednoczeni Jeniniec4-3 1-2 2-0     0-2 4-0 1-3 7-1 4-3 5-3 4-1 1-1 5-1 3-0 
 5 Warta Jeżyki0-3* 2-2 3-6 3-5     4-3 3-2 1-3 4-2 2-0 5-0 4-0 3-0* 5-1 
 6 KS Nowiny Wielkie1-1 1-1 0-0 0-1 0-4     3-4 1-0 5-4 3-0 1-1 3-1 4-0* 6-1 
 7 Spartan Sosny1-8 0-2 2-1 1-1 2-0 1-3     3-3 2-4 5-0 9-3 2-1 8-1 0-2 
 8 Błękitni Lubno0-3 2-2 1-3 1-1 3-2 4-1 0-3     2-0 1-1 2-2 5-0 1-2 2-0 
 9 Lubniewiczanka Lubniewice5-2 3-0 3-5 4-1 1-2 1-3 7-1 2-3     3-1 6-2 1-5 8-0 5-0 
 10 Tor-Bud Baczyna1-4 4-4 0-2 2-2 6-1 4-2 3-0 1-4 2-1     0-1 2-1 3-3 4-0 
 11 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)0-3* 1-6 1-3 2-4 4-2 2-1 1-0 3-6 3-0 3-1     3-7 3-4 1-1 
 12 Zew Dąbroszyn1-4 1-7 3-11 1-4 1-2 0-5 1-3 2-2 0-3 1-3 4-0     4-0 4-1 
 13 KS Glisno0-1 1-3 1-0 3-0* 0-3 0-4 0-1 3-1 1-2 2-5 1-2 1-5     1-1 
 14 Warta Kołczyn0-1 1-2 4-4 2-5 1-8 3-4 0-2 0-0 2-5 5-2 6-2 2-2 1-3     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Warta Kołczyn 0-0 Błękitni Lubno 22 sierpnia, 17:00
Zew Dąbroszyn 4-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 22 sierpnia, 17:00
w Sarbinowie
KS Glisno 1-0 Kosmos 78 Rudnica 22 sierpnia, 18:00
w Lubniewicach
Zjednoczeni Jeniniec 4-3 Lubniewiczanka Lubniewice 23 sierpnia, 14:00
Warta Jeżyki 0-3 Róża Różanki 16 września, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie gospodarze nie skompletowali składu
Tor-Bud Baczyna 4-2 KS Nowiny Wielkie 22 sierpnia, 17:00
Spartan Sosny 0-2 Orzeł Trzcinna 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Błękitni Lubno 2-2 Orzeł Trzcinna 30 sierpnia, 12:00
KS Nowiny Wielkie 3-4 Spartan Sosny 30 sierpnia, 17:00
Róża Różanki 7-0 Tor-Bud Baczyna 30 sierpnia, 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-2 Warta Jeżyki 29 sierpnia, 18:00
Kosmos 78 Rudnica 6-2 Zjednoczeni Jeniniec 29 sierpnia, 17:00
w Jenincu
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-4 KS Glisno 30 sierpnia, 17:00
Warta Kołczyn 2-2 Zew Dąbroszyn 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Zew Dąbroszyn 2-2 Błękitni Lubno 5 września, 17:00
w Sarbinowie
KS Glisno 1-1 Warta Kołczyn 5 września, 17:00
w Lubniewicach
Zjednoczeni Jeniniec 4-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 6 września, 14:00
Warta Jeżyki 3-6 Kosmos 78 Rudnica 5 września, 17:00
Spartan Sosny 1-8 Róża Różanki 6 września, 17:00
Orzeł Trzcinna 2-2 KS Nowiny Wielkie 6 września, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 3-1 Tor-Bud Baczyna 5 września, 13:30

Kolejka 4 - 12-13 września

Błękitni Lubno 4-1 KS Nowiny Wielkie 13 września, 12:00
Róża Różanki 5-1 Orzeł Trzcinna 13 września, 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice 7-1 Spartan Sosny 12 września, 17:00
Kosmos 78 Rudnica 9-4 Tor-Bud Baczyna 12 września, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 4-2 Warta Jeżyki 12 września, 13:00
Warta Kołczyn 2-5 Zjednoczeni Jeniniec 13 września, 16:00
Zew Dąbroszyn 4-0 KS Glisno 12 września, 17:00
w Sarbinowie

Kolejka 5 - 19-20 września

KS Glisno 3-1 Błękitni Lubno 19 września, 17:00
w Lubniewicach
Zjednoczeni Jeniniec 1-1 Zew Dąbroszyn 20 września, 14:00
Warta Jeżyki 5-1 Warta Kołczyn 19 września, 17:00
Tor-Bud Baczyna 0-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 19 września, 17:00
Spartan Sosny 2-1 Kosmos 78 Rudnica 20 września, 16:00
Orzeł Trzcinna 5-1 Lubniewiczanka Lubniewice 20 września, 14:30
KS Nowiny Wielkie 1-1 Róża Różanki 20 września, 17:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Błękitni Lubno 0-3 Róża Różanki 27 września, 12:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-3 KS Nowiny Wielkie 26 września, 16:00
Kosmos 78 Rudnica 4-3 Orzeł Trzcinna 26 września, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Spartan Sosny 26 września, 15:00
Warta Kołczyn 5-2 Tor-Bud Baczyna 27 września, 16:00
Zew Dąbroszyn 1-2 Warta Jeżyki 26 września, 16:00
w Sarbinowie
KS Glisno 3-0 Zjednoczeni Jeniniec 27 września, 16:00
(wo)
w Lubniewicach / na boisku 2-2

Kolejka 7 - 3-4 października

Zjednoczeni Jeniniec 7-1 Błękitni Lubno 4 października, 14:00
Warta Jeżyki 3-0 KS Glisno 3 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Tor-Bud Baczyna 2-1 Zew Dąbroszyn 3 października, 16:00
Spartan Sosny 0-2 Warta Kołczyn 4 października, 15:00
Orzeł Trzcinna 1-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 4 października, 14:30
KS Nowiny Wielkie 0-0 Kosmos 78 Rudnica 4 października, 16:00
Róża Różanki 5-0 Lubniewiczanka Lubniewice 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Błękitni Lubno 2-0 Lubniewiczanka Lubniewice 11 października, 12:00
Kosmos 78 Rudnica 2-3 Róża Różanki 10 października, 15:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-1 KS Nowiny Wielkie 11 października, 16:00
Warta Kołczyn 1-2 Orzeł Trzcinna 11 października, 15:00
Zew Dąbroszyn 1-3 Spartan Sosny 10 października, 16:00
w Sarbinowie
KS Glisno 2-5 Tor-Bud Baczyna 11 października, 15:00
w Lubniewicach
Zjednoczeni Jeniniec 0-2 Warta Jeżyki 11 października, 14:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Warta Jeżyki 1-3 Błękitni Lubno 17 października, 16:00
Tor-Bud Baczyna 2-2 Zjednoczeni Jeniniec 17 października, 16:00
Spartan Sosny 8-1 KS Glisno 18 października, 15:00
Orzeł Trzcinna 3-0 Zew Dąbroszyn 18 października, 14:30
KS Nowiny Wielkie 6-1 Warta Kołczyn 18 października, 16:00
Róża Różanki 6-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 17 października, 11:00
Lubniewiczanka Lubniewice 3-5 Kosmos 78 Rudnica 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Błękitni Lubno 1-3 Kosmos 78 Rudnica 25 października, 12:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Lubniewiczanka Lubniewice 25 października, 11:00
Warta Kołczyn 0-1 Róża Różanki 25 października, 15:00
Zew Dąbroszyn 0-5 KS Nowiny Wielkie 24 października, 15:00
w Sarbinowie
KS Glisno 1-3 Orzeł Trzcinna 25 października, 14:00
w Lubniewicach
Zjednoczeni Jeniniec 1-3 Spartan Sosny 25 października, 14:00
Warta Jeżyki 2-0 Tor-Bud Baczyna 24 października, 16:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Tor-Bud Baczyna 1-4 Błękitni Lubno 7 listopada, 14:00
Spartan Sosny 2-0 Warta Jeżyki 8 listopada, 14:00
Orzeł Trzcinna 7-3 Zjednoczeni Jeniniec 8 listopada, 14:00
KS Nowiny Wielkie 4-0 KS Glisno 8 listopada, 15:00
(wo)
na boisku 4-2
Róża Różanki 2-1 Zew Dąbroszyn 8 listopada, 13:30
Lubniewiczanka Lubniewice 5-0 Warta Kołczyn 7 listopada, 14:00
Kosmos 78 Rudnica 5-3 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 7 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Błękitni Lubno 2-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 11 listopada, 12:00
Warta Kołczyn 4-4 Kosmos 78 Rudnica 11 listopada, 14:00
Zew Dąbroszyn 0-3 Lubniewiczanka Lubniewice 11 listopada, 14:00
w Sarbinowie
KS Glisno 0-1 Róża Różanki 11 listopada, 14:00
w Lubniewicach
Zjednoczeni Jeniniec 4-0 KS Nowiny Wielkie 11 listopada, 14:00
Warta Jeżyki 2-2 Orzeł Trzcinna 11 listopada, 14:00
Tor-Bud Baczyna 3-0 Spartan Sosny 11 listopada, 14:15

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Spartan Sosny 3-3 Błękitni Lubno 14 listopada, 14:00
Orzeł Trzcinna 6-3 Tor-Bud Baczyna 15 listopada, 14:00
KS Nowiny Wielkie 0-4 Warta Jeżyki 15 listopada, 14:00
Róża Różanki 9-0 Zjednoczeni Jeniniec 15 listopada, 13:30
Lubniewiczanka Lubniewice 8-0 KS Glisno 14 listopada, 13:00
Kosmos 78 Rudnica 8-4 Zew Dąbroszyn 14 listopada, 14:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Warta Kołczyn 15 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Błękitni Lubno 2-0 Warta Kołczyn 3 kwietnia, 12:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-7 Zew Dąbroszyn 3 kwietnia, 15:00
Kosmos 78 Rudnica 7-0 KS Glisno 2 kwietnia, 14:00
Lubniewiczanka Lubniewice 4-1 Zjednoczeni Jeniniec 2 kwietnia, 16:00
Róża Różanki 0-3 Warta Jeżyki 3 kwietnia, 16:00
(wo)
nie odbył się
KS Nowiny Wielkie 3-0 Tor-Bud Baczyna 3 kwietnia, 14:00
Orzeł Trzcinna 8-3 Spartan Sosny 3 kwietnia, 14:30

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Orzeł Trzcinna 2-2 Błękitni Lubno 10 kwietnia, 14:30
Spartan Sosny 1-3 KS Nowiny Wielkie 10 kwietnia, 14:00
Tor-Bud Baczyna 1-4 Róża Różanki 9 kwietnia, 16:00
Warta Jeżyki 4-2 Lubniewiczanka Lubniewice 9 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Jeniniec 2-0 Kosmos 78 Rudnica 10 kwietnia, 14:00
KS Glisno 1-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 9 kwietnia, 17:00
w Lubniewicach
Zew Dąbroszyn 4-1 Warta Kołczyn 9 kwietnia, 15:00
w Sarbinowie

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Tor-Bud Baczyna 2-1 Lubniewiczanka Lubniewice 16 kwietnia, 16:00
Błękitni Lubno 5-0 Zew Dąbroszyn 17 kwietnia, 12:00
Warta Kołczyn 1-3 KS Glisno 17 kwietnia, 15:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-4 Zjednoczeni Jeniniec 16 kwietnia, 16:00
Kosmos 78 Rudnica 5-1 Warta Jeżyki 16 kwietnia, 14:00
Róża Różanki 3-0 Spartan Sosny 17 kwietnia, 16:00
KS Nowiny Wielkie 1-1 Orzeł Trzcinna 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

KS Nowiny Wielkie 1-0 Błękitni Lubno 24 kwietnia, 14:00
Orzeł Trzcinna 1-2 Róża Różanki 24 kwietnia, 14:30
Spartan Sosny 2-4 Lubniewiczanka Lubniewice 24 kwietnia, 14:00
Tor-Bud Baczyna 0-2 Kosmos 78 Rudnica 23 kwietnia, 17:00
Warta Jeżyki 5-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 23 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Jeniniec 3-0 Warta Kołczyn 24 kwietnia, 14:00
KS Glisno 1-5 Zew Dąbroszyn 23 kwietnia, 17:00
w Lubniewicach

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Błękitni Lubno 1-2 KS Glisno 1 maja, 12:00
Zew Dąbroszyn 1-4 Zjednoczeni Jeniniec 30 kwietnia, 16:00
w Sarbinowie
Warta Kołczyn 1-8 Warta Jeżyki 1 maja, 15:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-1 Tor-Bud Baczyna 30 kwietnia, 9:00
Kosmos 78 Rudnica 4-0 Spartan Sosny 30 kwietnia, 14:00
Lubniewiczanka Lubniewice 3-0 Orzeł Trzcinna 30 kwietnia, 16:00
Róża Różanki 5-0 KS Nowiny Wielkie 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Róża Różanki 2-0 Błękitni Lubno 8 maja, 17:00
KS Nowiny Wielkie 5-4 Lubniewiczanka Lubniewice 8 maja, 16:00
Orzeł Trzcinna 2-1 Kosmos 78 Rudnica 8 maja, 14:30
Spartan Sosny 9-3 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 8 maja, 14:00
Tor-Bud Baczyna 4-0 Warta Kołczyn 7 maja, 17:00
Warta Jeżyki 4-0 Zew Dąbroszyn 7 maja, 17:00
Zjednoczeni Jeniniec 5-1 KS Glisno 8 maja, 14:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Błękitni Lubno 1-1 Zjednoczeni Jeniniec 15 maja, 12:00
KS Glisno 0-3 Warta Jeżyki 15 maja, 18:00
w Lubniewicach
Zew Dąbroszyn 1-3 Tor-Bud Baczyna 14 maja, 16:00
w Sarbinowie
Warta Kołczyn 0-2 Spartan Sosny 15 maja, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-6 Orzeł Trzcinna 15 maja, 17:00
Kosmos 78 Rudnica 1-1 KS Nowiny Wielkie 14 maja, 15:00
Lubniewiczanka Lubniewice 5-2 Róża Różanki 14 maja, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Lubniewiczanka Lubniewice 2-3 Błękitni Lubno 21 maja, 17:00
Róża Różanki 4-3 Kosmos 78 Rudnica 22 maja, 17:00
KS Nowiny Wielkie 1-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 22 maja, 16:00
Orzeł Trzcinna 9-0 Warta Kołczyn 22 maja, 14:30
Spartan Sosny 2-1 Zew Dąbroszyn 22 maja, 14:00
Tor-Bud Baczyna 3-3 KS Glisno 21 maja, 17:00
Warta Jeżyki 3-5 Zjednoczeni Jeniniec 21 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25 maja

Błękitni Lubno 3-2 Warta Jeżyki 26 maja, 18:00
Zjednoczeni Jeniniec 5-3 Tor-Bud Baczyna 26 maja, 15:00
KS Glisno 0-1 Spartan Sosny 25 maja, 17:00
Zew Dąbroszyn 1-7 Orzeł Trzcinna 25 maja, 16:00
Warta Kołczyn 3-4 KS Nowiny Wielkie 26 maja, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Róża Różanki 25 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się
Kosmos 78 Rudnica 2-2 Lubniewiczanka Lubniewice 26 marca, 15:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Kosmos 78 Rudnica 1-2 Błękitni Lubno 28 maja, 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice 6-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 29 maja, 17:00
Róża Różanki 2-0 Warta Kołczyn 29 maja, 17:00
KS Nowiny Wielkie 3-1 Zew Dąbroszyn 29 maja, 16:00
Orzeł Trzcinna 3-0 KS Glisno 29 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Spartan Sosny 1-1 Zjednoczeni Jeniniec 29 maja, 14:00
Tor-Bud Baczyna 6-1 Warta Jeżyki 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Błękitni Lubno 1-1 Tor-Bud Baczyna 4 czerwca, 17:00
Warta Jeżyki 3-2 Spartan Sosny 4 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Jeniniec 1-2 Orzeł Trzcinna 5 czerwca, 15:00
KS Glisno 0-4 KS Nowiny Wielkie 5 czerwca, 12:00
Zew Dąbroszyn 1-4 Róża Różanki 4 czerwca, 16:00
Warta Kołczyn 2-5 Lubniewiczanka Lubniewice 5 czerwca, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-3 Kosmos 78 Rudnica 4 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-6 Błękitni Lubno 12 czerwca, 11:00
Kosmos 78 Rudnica 4-2 Warta Kołczyn 12 czerwca, 14:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-5 Zew Dąbroszyn 12 czerwca, 14:00
Róża Różanki 8-1 KS Glisno 12 czerwca, 14:00
KS Nowiny Wielkie 0-1 Zjednoczeni Jeniniec 12 czerwca, 14:00
Orzeł Trzcinna 3-2 Warta Jeżyki 12 czerwca, 14:00
Spartan Sosny 5-0 Tor-Bud Baczyna 12 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Błękitni Lubno 0-3 Spartan Sosny 18 czerwca, 17:00
Tor-Bud Baczyna 4-4 Orzeł Trzcinna 19 czerwca, 15:00
Warta Jeżyki 4-3 KS Nowiny Wielkie 18 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Jeniniec 4-3 Róża Różanki 19 czerwca, 15:00
KS Glisno 1-2 Lubniewiczanka Lubniewice 19 czerwca, 15:00
Zew Dąbroszyn 3-11 Kosmos 78 Rudnica 19 czerwca, 15:00
Warta Kołczyn 6-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 19 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2015/2016 (Gorzów Wielkopolski II (Słubice))
Klasa A 2015/2016 (Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas