[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Gorzów Wielkopolski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Lubno 30 76 25 1 4 105-22 14 0 1 62-9 11 1 3 43-13
2.  Pogoń Skwierzyna 30 72 24 0 6 99-34 14 0 1 54-13 10 0 5 45-21
3.  Meprozet Stare Kurowo 30 57 18 3 9 61-37 13 1 1 35-10 5 2 8 26-27
4.  Polonia II Słubice 30 55 17 4 9 93-49 11 2 2 59-18 6 2 7 34-31 2 6 2 0 0 5-1
5.  GKP II/Galaktica Dzierżów 30 55 18 1 11 82-36 10 0 5 46-20 8 1 6 36-16 2 0 0 0 2 1-5
6.  Zjednoczeni Przytoczna 30 53 17 2 11 65-63 11 1 3 40-26 6 1 8 25-37
7.  Pogoń Krzeszyce 30 45 13 6 11 60-64 10 1 4 37-25 3 5 7 23-39
8.  Toroma Torzym 30 44 13 5 12 51-66 9 3 3 27-25 4 2 9 24-41
9.  Lubuszanin Drezdenko 30 40 13 1 16 46-58 9 1 5 28-22 4 0 11 18-36
10.  Budowlani Murzynowo 30 38 11 5 14 45-61 6 2 7 26-32 5 3 7 19-29
11.  Tor-Bud Baczyna 30 37 11 4 15 68-57 5 4 6 37-30 6 0 9 31-27
12.  Gwiazda Lubczyno 30 34 11 1 18 57-67 7 0 8 35-36 4 1 10 22-31
13.  Ilanka II Rzepin 30 32 9 5 16 53-72 8 2 5 30-17 1 3 11 23-55
14.  SHR Wojcieszyce 30 24 7 3 20 31-95 4 2 9 14-42 3 1 11 17-53
15.  Lubniewiczanka Lubniewice 30 23 7 2 21 37-99 5 2 8 23-43 2 0 13 14-56
16.  Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 30 13 4 1 25 31-104 3 1 11 17-46 1 0 14 14-58
Kłos Małyszyn wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
GKP II/Galaktica Dzierżów wycofał się po zakończeniu rozgrywek, dzięki czemu dodatkowo utrzymała się Gwiazda Lubczyno.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni Lubno    1-2 2-1 2-1 1-0 8-0 4-0 5-0 3-1 7-0 1-0 3-1 8-3 10-0 3-0 4-0 
 2 Pogoń Skwierzyna3-1     4-2 3-2 3-2 3-4 6-0 5-1 1-0 2-1 5-0 1-0 1-0 8-0 6-0 3-0* 
 3 Meprozet Stare Kurowo0-2 2-1     6-1 1-0 4-0 2-1 2-0 4-0 1-0 2-1 3-1 2-1 2-2 1-0 3-0* 
 4 Polonia II Słubice2-1 3-1 6-1     3-0* 6-1 1-1 9-1 4-0 1-1 2-5 1-3 8-3 5-0 5-0 3-0* 
 5 GKP II/Galaktica Dzierżów1-2 3-1 0-3 1-2     1-3 4-1 2-0 4-1 1-2 4-2 1-0 9-0 5-1 5-1 5-1 
 6 Zjednoczeni Przytoczna1-0 0-6 1-3 5-2 1-3     3-1 3-3 4-2 2-1 3-1 1-0 2-1 3-1 8-2 3-0* 
 7 Pogoń Krzeszyce1-3 0-3 2-2 3-1 1-3 2-1     1-0 5-1 3-0 1-4 6-2 3-1 3-0* 1-0 5-4 
 8 Toroma Torzym0-4 1-3 1-1 2-2 0-7 1-0 5-2     3-2 3-0 1-0 2-1 1-1 2-1 2-1 3-0* 
 9 Lubuszanin Drezdenko0-3 0-1 1-0 0-6 1-0 2-2 6-2 1-4     0-1 2-0 4-1 2-1 3-1 4-0 2-0 
 10 Budowlani Murzynowo2-3 1-2 2-1 1-3 0-5 1-0 1-1 0-2 0-2     2-1 2-2 4-6 4-2 3-2 3-0* 
 11 Tor-Bud Baczyna2-4 2-1 1-3 2-1 2-2 0-2 2-2 2-2 1-4 2-2     2-3 5-1 1-2 7-1 6-0 
 12 Gwiazda Lubczyno1-3 3-7 0-1 0-1 2-1 0-6 1-2 5-1 2-0 4-3 1-2     1-0 3-4 5-2 7-3 
 13 Ilanka II Rzepin0-0 0-3 2-1 0-3 0-2 6-1 2-2 3-0 3-0 0-3* 0-2 3-0     3-0 5-0* 3-0* 
 14 SHR Wojcieszyce0-3 1-7 1-5 1-0 0-6 1-2 2-2 0-3 2-0 0-1 0-10 1-0 1-1     1-2 3-0* 
 15 Lubniewiczanka Lubniewice0-11 4-2 1-0 2-6 1-2 1-3 0-3 2-1 0-2 1-1 3-0 1-5 1-1 1-0     5-6 
 16 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)0-3* 0-5 3-2 3-3 0-3* 1-0 0-3* 1-6 0-3* 2-3 0-3* 0-3* 7-3 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pogoń Krzeszyce 3-0 SHR Wojcieszyce 16 sierpnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia II Słubice 6-1 Zjednoczeni Przytoczna 16 sierpnia, 17:00 (50)
Gwiazda Lubczyno 5-2 Lubniewiczanka Lubniewice 16 sierpnia, 18:00
Budowlani Murzynowo 0-2 Toroma Torzym 16 sierpnia, 15:00
Lubuszanin Drezdenko 2-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 15 sierpnia, 18:00
Pogoń Skwierzyna 3-2 GKP II/Galaktica Dzierżów 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Lubno 2-1 Meprozet Stare Kurowo 16 sierpnia, 18:00
Ilanka II Rzepin 0-2 Tor-Bud Baczyna 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

SHR Wojcieszyce 0-10 Tor-Bud Baczyna 22 sierpnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Ilanka II Rzepin 22 sierpnia, 16:30
GKP II/Galaktica Dzierżów 1-2 Błękitni Lubno 23 sierpnia, 17:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-5 Pogoń Skwierzyna 22 sierpnia, 17:00
Toroma Torzym 3-2 Lubuszanin Drezdenko 22 sierpnia, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-1 Budowlani Murzynowo 23 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-0 Gwiazda Lubczyno 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Krzeszyce 3-1 Polonia II Słubice 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Polonia II Słubice 5-0 SHR Wojcieszyce 26 sierpnia, 18:00
Gwiazda Lubczyno 1-2 Pogoń Krzeszyce 26 sierpnia, 18:00
Budowlani Murzynowo 1-0 Zjednoczeni Przytoczna 26 sierpnia, 18:00
Lubuszanin Drezdenko 4-0 Lubniewiczanka Lubniewice 26 sierpnia, 18:00
Pogoń Skwierzyna 5-1 Toroma Torzym 26 sierpnia, 18:00
Błękitni Lubno 4-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 26 sierpnia, 18:00
Ilanka II Rzepin 0-2 GKP II/Galaktica Dzierżów 26 sierpnia, 18:00
Tor-Bud Baczyna 1-3 Meprozet Stare Kurowo 26 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

SHR Wojcieszyce 1-5 Meprozet Stare Kurowo 30 sierpnia, 11:00
GKP II/Galaktica Dzierżów 4-2 Tor-Bud Baczyna 30 sierpnia, 17:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 7-3 Ilanka II Rzepin 29 sierpnia, 17:00
Toroma Torzym 0-4 Błękitni Lubno 29 sierpnia, 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice 4-2 Pogoń Skwierzyna 29 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 4-2 Lubuszanin Drezdenko 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Krzeszyce 3-0 Budowlani Murzynowo 29 sierpnia, 17:00
Polonia II Słubice 1-3 Gwiazda Lubczyno 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Gwiazda Lubczyno 3-4 SHR Wojcieszyce 5 września, 17:00
Budowlani Murzynowo 1-3 Polonia II Słubice 6 września, 15:00
Lubuszanin Drezdenko 6-2 Pogoń Krzeszyce 5 września, 17:00
Pogoń Skwierzyna 3-4 Zjednoczeni Przytoczna 5 września, 16:00
Błękitni Lubno 3-0 Lubniewiczanka Lubniewice 5 września, 17:00
Ilanka II Rzepin 3-0 Toroma Torzym 6 września, 17:00
Tor-Bud Baczyna 6-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 5 września, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 1-0 GKP II/Galaktica Dzierżów 5 września, 16:30

Kolejka 6 - 12-13 września

SHR Wojcieszyce 0-6 GKP II/Galaktica Dzierżów 12 września, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-2 Meprozet Stare Kurowo 12 września, 17:00
Toroma Torzym 1-0 Tor-Bud Baczyna 12 września, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-1 Ilanka II Rzepin 13 września, 11:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-0 Błękitni Lubno 12 września, 16:00
Pogoń Krzeszyce 0-3 Pogoń Skwierzyna 13 września, 15:00
Polonia II Słubice 4-0 Lubuszanin Drezdenko 13 września, 17:00
Gwiazda Lubczyno 4-3 Budowlani Murzynowo 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Budowlani Murzynowo 4-2 SHR Wojcieszyce 20 września, 15:00
Lubuszanin Drezdenko 4-1 Gwiazda Lubczyno 19 września, 16:00
Pogoń Skwierzyna 3-2 Polonia II Słubice 19 września, 16:00
Błękitni Lubno 4-0 Pogoń Krzeszyce 19 września, 16:00
Ilanka II Rzepin 6-1 Zjednoczeni Przytoczna 20 września, 17:00
Tor-Bud Baczyna 7-1 Lubniewiczanka Lubniewice 20 września, 11:00
Meprozet Stare Kurowo 2-0 Toroma Torzym 19 września, 16:00
GKP II/Galaktica Dzierżów 5-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

SHR Wojcieszyce 3-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 26 września, 15:00
(wo)
na boisku 0-3
Toroma Torzym 0-7 GKP II/Galaktica Dzierżów 26 września, 15:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-0 Meprozet Stare Kurowo 26 września, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-1 Tor-Bud Baczyna 26 września, 15:00
Pogoń Krzeszyce 3-1 Ilanka II Rzepin 26 września, 15:00
Polonia II Słubice 2-1 Błękitni Lubno 27 września, 16:00
Gwiazda Lubczyno 3-7 Pogoń Skwierzyna 27 września, 15:00
Budowlani Murzynowo 0-2 Lubuszanin Drezdenko 27 września, 15:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Lubuszanin Drezdenko 3-1 SHR Wojcieszyce 3 października, 15:00
Pogoń Skwierzyna 2-1 Budowlani Murzynowo 3 października, 15:00
Błękitni Lubno 3-1 Gwiazda Lubczyno 3 października, 16:00
Ilanka II Rzepin 0-3 Polonia II Słubice 4 października, 17:00
Tor-Bud Baczyna 2-2 Pogoń Krzeszyce 3 października, 14:00
Meprozet Stare Kurowo 4-0 Zjednoczeni Przytoczna 3 października, 15:00
GKP II/Galaktica Dzierżów 5-1 Lubniewiczanka Lubniewice 4 października, 15:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-6 Toroma Torzym 3 października, 15:30

Kolejka 10 - 10-11 października

SHR Wojcieszyce 0-3 Toroma Torzym 11 października, 14:00
Lubniewiczanka Lubniewice 5-6 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 10 października, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-3 GKP II/Galaktica Dzierżów 10 października, 14:00
Pogoń Krzeszyce 2-2 Meprozet Stare Kurowo 10 października, 15:30
Polonia II Słubice 2-5 Tor-Bud Baczyna 11 października, 15:00
Gwiazda Lubczyno 1-0 Ilanka II Rzepin 10 października, 15:00
Budowlani Murzynowo 2-3 Błękitni Lubno 11 października, 15:00
Lubuszanin Drezdenko 0-1 Pogoń Skwierzyna 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Pogoń Skwierzyna 8-0 SHR Wojcieszyce 17 października, 15:00
Błękitni Lubno 3-1 Lubuszanin Drezdenko 17 października, 15:00
Ilanka II Rzepin 0-3 Budowlani Murzynowo 11 listopada
(wo)
na boisku 4-0 / w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tor-Bud Baczyna 2-3 Gwiazda Lubczyno 18 października, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 6-1 Polonia II Słubice 17 października, 14:30
GKP II/Galaktica Dzierżów 4-1 Pogoń Krzeszyce 18 października, 15:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Zjednoczeni Przytoczna 17 października, 15:00
Toroma Torzym 2-1 Lubniewiczanka Lubniewice 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

SHR Wojcieszyce 1-2 Lubniewiczanka Lubniewice 25 października, 14:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-3 Toroma Torzym 24 października, 14:00
Pogoń Krzeszyce 5-4 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 24 października, 15:00
Polonia II Słubice 3-0 GKP II/Galaktica Dzierżów 24 października, 11:00
(wo)
na boisku 2-2; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gwiazda Lubczyno 0-1 Meprozet Stare Kurowo 25 października, 14:00
Budowlani Murzynowo 2-1 Tor-Bud Baczyna 25 października, 13:00
Lubuszanin Drezdenko 2-1 Ilanka II Rzepin 24 października, 15:00
Pogoń Skwierzyna 3-1 Błękitni Lubno 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 31 października

Błękitni Lubno 10-0 SHR Wojcieszyce 31 października, 15:00
Ilanka II Rzepin 0-3 Pogoń Skwierzyna 31 października, 11:00
Tor-Bud Baczyna 1-4 Lubuszanin Drezdenko 31 października, 9:30
Meprozet Stare Kurowo 1-0 Budowlani Murzynowo 31 października, 13:30
GKP II/Galaktica Dzierżów 1-0 Gwiazda Lubczyno 31 października, 14:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-3 Polonia II Słubice 31 października, 14:00
Toroma Torzym 5-2 Pogoń Krzeszyce 31 października, 14:00
Zjednoczeni Przytoczna 8-2 Lubniewiczanka Lubniewice 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

SHR Wojcieszyce 1-2 Zjednoczeni Przytoczna 8 listopada, 14:00
Pogoń Krzeszyce 1-0 Lubniewiczanka Lubniewice 8 listopada, 14:00
Gwiazda Lubczyno 7-3 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 8 listopada, 12:00
Budowlani Murzynowo 0-5 GKP II/Galaktica Dzierżów 8 listopada, 12:00
Lubuszanin Drezdenko 1-0 Meprozet Stare Kurowo 7 listopada, 13:30
Pogoń Skwierzyna 5-0 Tor-Bud Baczyna 7 listopada, 14:00
Błękitni Lubno 8-3 Ilanka II Rzepin 8 listopada, 12:00
Toroma Torzym 2-2 Polonia II Słubice 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Ilanka II Rzepin 3-0 SHR Wojcieszyce 14 listopada, 14:00
Tor-Bud Baczyna 2-4 Błękitni Lubno 14 listopada, 14:00
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Pogoń Skwierzyna 14 listopada, 13:00
GKP II/Galaktica Dzierżów 4-1 Lubuszanin Drezdenko 15 listopada, 13:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-3 Budowlani Murzynowo 14 listopada, 14:00
Toroma Torzym 2-1 Gwiazda Lubczyno 14 listopada, 14:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-1 Pogoń Krzeszyce 14 listopada, 14:00
Polonia II Słubice 5-0 Lubniewiczanka Lubniewice 14 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 28 kwietnia

SHR Wojcieszyce 2-2 Pogoń Krzeszyce 28 kwietnia, 18:00
Zjednoczeni Przytoczna 5-2 Polonia II Słubice 28 kwietnia, 18:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-5 Gwiazda Lubczyno 28 kwietnia, 18:00
Toroma Torzym 3-0 Budowlani Murzynowo 28 kwietnia, 18:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Lubuszanin Drezdenko
(wo)
GKP II/Galaktica Dzierżów 3-1 Pogoń Skwierzyna 28 kwietnia, 18:00
Meprozet Stare Kurowo 0-2 Błękitni Lubno 28 kwietnia, 18:00
Tor-Bud Baczyna 5-1 Ilanka II Rzepin 28 kwietnia, 18:00

Kolejka 17 - 20-21 marca

Tor-Bud Baczyna 1-2 SHR Wojcieszyce 21 marca, 11:00
Ilanka II Rzepin 2-1 Meprozet Stare Kurowo 21 marca, 14:00
w Ośnie Lubuskim
Błękitni Lubno 1-0 GKP II/Galaktica Dzierżów 20 marca, 15:00
Pogoń Skwierzyna 3-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
(wo)
Lubuszanin Drezdenko 1-4 Toroma Torzym 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany
Budowlani Murzynowo 3-2 Lubniewiczanka Lubniewice 20 marca, 14:00
w Lubniewicach; Budowlani gospodarzem
Gwiazda Lubczyno 0-6 Zjednoczeni Przytoczna 21 marca, 14:00
Polonia II Słubice 1-1 Pogoń Krzeszyce 20 marca, 15:00

Kolejka 18 - 27-28 marca

SHR Wojcieszyce 1-0 Polonia II Słubice 27 marca, 16:00
Pogoń Krzeszyce 6-2 Gwiazda Lubczyno 28 marca, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-1 Budowlani Murzynowo 28 marca, 14:00
Lubniewiczanka Lubniewice 0-2 Lubuszanin Drezdenko 27 marca, 15:00
Toroma Torzym 1-3 Pogoń Skwierzyna 27 marca, 14:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Błękitni Lubno
(wo)
GKP II/Galaktica Dzierżów 9-0 Ilanka II Rzepin 28 marca, 11:00
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Tor-Bud Baczyna 27 marca, 14:00

Kolejka 19 - 3 kwietnia

Meprozet Stare Kurowo 2-2 SHR Wojcieszyce 3 kwietnia, 12:00
Tor-Bud Baczyna 2-2 GKP II/Galaktica Dzierżów 3 kwietnia, 13:00
Ilanka II Rzepin 3-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
(wo)
Błękitni Lubno 5-0 Toroma Torzym 3 kwietnia, 15:00
Pogoń Skwierzyna 6-0 Lubniewiczanka Lubniewice 3 kwietnia, 12:00
Lubuszanin Drezdenko 2-2 Zjednoczeni Przytoczna 3 kwietnia, 12:00
Budowlani Murzynowo 1-1 Pogoń Krzeszyce 3 kwietnia, 14:00
Gwiazda Lubczyno 0-1 Polonia II Słubice 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 19 czerwca

SHR Wojcieszyce 1-0 Gwiazda Lubczyno 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonia II Słubice 1-1 Budowlani Murzynowo 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń Krzeszyce 5-1 Lubuszanin Drezdenko 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zjednoczeni Przytoczna 0-6 Pogoń Skwierzyna 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lubniewiczanka Lubniewice 0-11 Błękitni Lubno 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Toroma Torzym 1-1 Ilanka II Rzepin 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Tor-Bud Baczyna
(wo)
GKP II/Galaktica Dzierżów 0-3 Meprozet Stare Kurowo 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 26 czerwca

GKP II/Galaktica Dzierżów 5-1 SHR Wojcieszyce 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Meprozet Stare Kurowo 3-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
(wo)
Tor-Bud Baczyna 2-2 Toroma Torzym 20 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ilanka II Rzepin 5-0 Lubniewiczanka Lubniewice 26 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie przerwany w 20. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Błękitni Lubno 8-0 Zjednoczeni Przytoczna 26 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń Skwierzyna 6-0 Pogoń Krzeszyce 26 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lubuszanin Drezdenko 0-6 Polonia II Słubice 26 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Budowlani Murzynowo 2-2 Gwiazda Lubczyno 26 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

SHR Wojcieszyce 0-1 Budowlani Murzynowo 25 kwietnia, 12:30
Gwiazda Lubczyno 2-0 Lubuszanin Drezdenko 24 kwietnia, 17:00
Polonia II Słubice 3-1 Pogoń Skwierzyna 25 kwietnia, 17:00
Pogoń Krzeszyce 1-3 Błękitni Lubno 25 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-1 Ilanka II Rzepin 24 kwietnia, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 3-0 Tor-Bud Baczyna 24 kwietnia, 16:00
Toroma Torzym 1-1 Meprozet Stare Kurowo 24 kwietnia, 15:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 GKP II/Galaktica Dzierżów
(wo)

Kolejka 23 - 1-3 maja

Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 SHR Wojcieszyce
(wo)
GKP II/Galaktica Dzierżów 2-0 Toroma Torzym 2 maja, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 1-0 Lubniewiczanka Lubniewice 1 maja, 16:00
Tor-Bud Baczyna 0-2 Zjednoczeni Przytoczna 1 maja, 14:00
Ilanka II Rzepin 2-2 Pogoń Krzeszyce 2 maja, 14:00
Błękitni Lubno 2-1 Polonia II Słubice 1 maja, 12:00
Pogoń Skwierzyna 1-0 Gwiazda Lubczyno 1 maja, 14:00
Lubuszanin Drezdenko 0-1 Budowlani Murzynowo 1 maja, 11:00

Kolejka 24 - 8-9 maja

SHR Wojcieszyce 2-0 Lubuszanin Drezdenko 9 maja, 16:30
Budowlani Murzynowo 1-2 Pogoń Skwierzyna 9 maja, 17:00
Gwiazda Lubczyno 1-3 Błękitni Lubno 8 maja, 17:00
Polonia II Słubice 8-3 Ilanka II Rzepin 9 maja, 11:00
Pogoń Krzeszyce 1-4 Tor-Bud Baczyna 9 maja, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-3 Meprozet Stare Kurowo 8 maja, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-2 GKP II/Galaktica Dzierżów 8 maja, 16:00
Toroma Torzym 3-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
(wo)

Kolejka 25 - 15-16 maja

Toroma Torzym 2-1 SHR Wojcieszyce 15 maja, 17:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Lubniewiczanka Lubniewice
(wo)
GKP II/Galaktica Dzierżów 1-3 Zjednoczeni Przytoczna 16 maja, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 2-1 Pogoń Krzeszyce 15 maja, 16:00
Tor-Bud Baczyna 2-1 Polonia II Słubice 15 maja, 14:00
Ilanka II Rzepin 3-0 Gwiazda Lubczyno 16 maja, 16:00
Błękitni Lubno 7-0 Budowlani Murzynowo 15 maja, 17:00
Pogoń Skwierzyna 1-0 Lubuszanin Drezdenko 15 maja, 16:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

SHR Wojcieszyce 1-7 Pogoń Skwierzyna 23 maja, 16:30
Lubuszanin Drezdenko 0-3 Błękitni Lubno 22 maja, 17:00
Budowlani Murzynowo 4-6 Ilanka II Rzepin 22 maja, 17:00
Gwiazda Lubczyno 1-2 Tor-Bud Baczyna 22 maja, 17:00
Polonia II Słubice 6-1 Meprozet Stare Kurowo 23 maja, 13:00
Pogoń Krzeszyce 1-3 GKP II/Galaktica Dzierżów 22 maja, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
(wo)
Lubniewiczanka Lubniewice 2-1 Toroma Torzym 22 maja, 16:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

Lubniewiczanka Lubniewice 1-0 SHR Wojcieszyce 30 maja, 12:00
Toroma Torzym 1-0 Zjednoczeni Przytoczna 29 maja, 17:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Pogoń Krzeszyce
(wo)
GKP II/Galaktica Dzierżów 1-2 Polonia II Słubice 9 czerwca
w pierwotnym terminie (30 maja, 16:00) odwołany
Meprozet Stare Kurowo 3-1 Gwiazda Lubczyno 29 maja, 16:00
Tor-Bud Baczyna 2-2 Budowlani Murzynowo 29 maja, 14:00
Ilanka II Rzepin 3-0 Lubuszanin Drezdenko 30 maja, 16:00
Błękitni Lubno 1-2 Pogoń Skwierzyna 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3 czerwca

Lubniewiczanka Lubniewice 1-3 Zjednoczeni Przytoczna 3 czerwca, 17:00
SHR Wojcieszyce 0-3 Błękitni Lubno 3 czerwca, 16:30
Pogoń Skwierzyna 1-0 Ilanka II Rzepin 3 czerwca, 16:00
Lubuszanin Drezdenko 2-0 Tor-Bud Baczyna 3 czerwca, 17:00
Budowlani Murzynowo 2-1 Meprozet Stare Kurowo 3 czerwca, 18:00
Gwiazda Lubczyno 2-1 GKP II/Galaktica Dzierżów 3 czerwca, 17:00
Polonia II Słubice 3-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
(wo)
Pogoń Krzeszyce 1-0 Toroma Torzym 3 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Polonia II Słubice 9-1 Toroma Torzym 6 czerwca, 18:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-1 SHR Wojcieszyce 6 czerwca, 18:00
Lubniewiczanka Lubniewice 0-3 Pogoń Krzeszyce 6 czerwca, 18:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Gwiazda Lubczyno
(wo)
GKP II/Galaktica Dzierżów 1-2 Budowlani Murzynowo 6 czerwca, 18:00
Meprozet Stare Kurowo 4-0 Lubuszanin Drezdenko 6 czerwca, 18:00
Tor-Bud Baczyna 2-1 Pogoń Skwierzyna 6 czerwca, 12:00
Ilanka II Rzepin 0-0 Błękitni Lubno 6 czerwca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 12 czerwca

Lubniewiczanka Lubniewice 2-6 Polonia II Słubice 12 czerwca, 18:00
SHR Wojcieszyce 1-1 Ilanka II Rzepin 12 czerwca, 18:00
Błękitni Lubno 1-0 Tor-Bud Baczyna 12 czerwca, 18:00
Pogoń Skwierzyna 4-2 Meprozet Stare Kurowo 12 czerwca, 18:00
Lubuszanin Drezdenko 1-0 GKP II/Galaktica Dzierżów 12 czerwca, 18:00
Budowlani Murzynowo 3-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
(wo)
Gwiazda Lubczyno 5-1 Toroma Torzym 12 czerwca, 18:00
Pogoń Krzeszyce 2-1 Zjednoczeni Przytoczna 12 czerwca, 18:00

IV liga 2009/2010 (lubuska)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Zielona Góra)

Klasa A 2009/2010 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2009/2010 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas