[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Młoda Ekstraklasa 2009/2010
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Lubin (ME) 30 68 22 2 6 47-24 13 2 0 31-9 9 0 6 16-15
2.  Legia Warszawa (ME) 30 57 17 6 7 58-31 11 2 2 33-11 6 4 5 25-20
3.  Lech Poznań (ME) 30 55 16 7 7 48-27 7 4 4 22-14 9 3 3 26-13
4.  Ruch Chorzów (ME) 30 49 12 13 5 43-26 7 6 2 21-11 5 7 3 22-15
5.  GKS Bełchatów (ME) 30 45 12 9 9 45-35 6 5 4 22-16 6 4 5 23-19 2 4 1 1 0 3-1
6.  Odra Wodzisław Śląski (ME) 30 45 12 9 9 39-36 5 5 5 18-21 7 4 4 21-15 2 1 0 1 1 1-3
7.  Cracovia (ME) 30 43 13 4 13 49-49 9 0 6 23-19 4 4 7 26-30
8.  Wisła Kraków (ME) 30 42 11 9 10 42-37 7 4 4 27-21 4 5 6 15-16
9.  Polonia Warszawa (ME) 30 40 11 7 12 45-52 5 4 6 22-24 6 3 6 23-28
10.  Korona Kielce (ME) 30 39 12 3 15 43-53 6 2 7 19-23 6 1 8 24-30
11.  Polonia Bytom (ME) 30 38 12 2 16 46-48 6 2 7 20-20 6 0 9 26-28
12.  Śląsk Wrocław (ME) 30 36 11 3 16 47-51 6 2 7 28-29 5 1 9 19-22
13.  Piast Gliwice (ME) 30 35 10 5 15 46-56 6 3 6 27-27 4 2 9 19-29
14.  Arka Gdynia (ME) 30 28 7 7 16 30-46 5 3 7 19-23 2 4 9 11-23
15.  Jagiellonia Białystok (ME) 30 25 6 7 17 37-66 5 3 7 22-30 1 4 10 15-36 2 4 1 1 0 6-1
16.  Lechia Gdańsk (ME) 30 25 6 7 17 29-57 3 3 9 16-26 3 4 8 13-31 2 1 0 1 1 1-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zagłębie Lubin (ME)    2-1 1-0 0-0 1-0 1-0 3-0 1-0 2-0 5-2 4-2 5-1 2-1 1-1 2-1 1-0 
 2 Legia Warszawa (ME)0-1     4-1 2-1 2-1 0-1 1-1 1-0 3-0 3-1 1-0 3-1 4-0 1-1 4-2 4-0 
 3 Lech Poznań (ME)1-0 2-0     2-1 1-1 0-1 2-2 0-0 2-0 1-2 0-3* 1-0 0-3* 3-0 6-0 1-1 
 4 Ruch Chorzów (ME)2-0 0-0 1-1     6-3 0-0 1-1 0-0 1-0 1-2 2-1 0-0 1-0 3-1 2-0 1-2 
 5 GKS Bełchatów (ME)2-0 1-1 0-2 2-0     3-1 2-2 0-2 0-0 4-0 1-3 1-0 4-2 0-0 1-1 1-2 
 6 Odra Wodzisław Śląski (ME)0-2 2-2 1-1 0-5 0-0     1-0 1-2 2-3 1-1 3-0 0-2 3-1 1-0 2-1 1-1 
 7 Cracovia (ME)1-0 0-2 0-3 1-2 2-0 2-1     1-0 1-2 1-2 2-3 3-1 1-0 2-1 3-1 3-1 
 8 Wisła Kraków (ME)3-4 2-1 1-0 1-1 1-2 1-3 1-0     2-2 3-2 0-3 2-0 4-0 1-1 3-0 2-2 
 9 Polonia Warszawa (ME)4-0 0-1 3-3 1-1 1-1 1-3 2-1 0-2     0-3* 3-2 0-4 2-2 2-0 0-1 3-0 
 10 Korona Kielce (ME)0-1 4-2 0-2 0-0 0-3 1-3 2-3 2-1 2-1     2-5 3-0 0-1 1-0 1-1 1-0 
 11 Polonia Bytom (ME)0-2 1-2 1-2 2-2 0-1 0-0 2-3 3-2 0-1 2-0     1-0 2-1 1-2 3-2 2-0 
 12 Śląsk Wrocław (ME)0-2 3-2 0-1 1-2 2-1 2-2 2-5 1-1 2-3 3-2 3-0     3-4 3-1 2-1 1-2 
 13 Piast Gliwice (ME)0-1 1-4 0-1 2-2 1-5 0-0 4-3 3-1 4-2 2-0 1-0 2-3     1-2 3-3 3-0 
 14 Arka Gdynia (ME)2-0 0-0 1-4 0-2 0-1 0-2 3-1 2-2 1-2 0-1 3-2 0-3* 2-1     3-0 2-2 
 15 Jagiellonia Białystok (ME)0-2 2-6 0-4 1-1 1-3 3-1 2-1 0-0 2-3 3-2 0-1 0-4 1-1 2-1     5-0 
 16 Lechia Gdańsk (ME)0-1 0-1 0-1 0-2 1-1 1-3 2-3 1-2 4-4 1-4 3-1 1-0 0-2 1-0 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Arka Gdynia (ME) 2-2 Lechia Gdańsk (ME) 1 sierpnia, 17:30 (300)
Krzysztof Bułka 56, Wojciech Wilczyński 84 (k) - Maciej Osłowski 78 (k), Adam Duda 90
Odra Wodzisław Śląski (ME) 2-1 Jagiellonia Białystok (ME) 2 sierpnia, 17:00 (100)
Tomasz Młynek 18, Szymon Jary 75 - Michał Steć 60
GKS Bełchatów (ME) 1-3 Polonia Bytom (ME) 1 sierpnia, 17:30
Paweł Adamiec 64 - Krzysztof Strugarek 6, Mateusz Dreszer 19, Andrzej Niewiedział 32
Cracovia (ME) 3-1 Śląsk Wrocław (ME) 2 sierpnia, 13:00 (100)
Mariusz Sacha 20, Jakub Kaszuba 27, Mateusz Klich 48 - Mateusz Urbański 17 (s)
na stadionie przy ul. Wielickiej
Ruch Chorzów (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 2 sierpnia, 17:00
Polonia Warszawa (ME) 0-3 Korona Kielce (ME) 3 sierpnia, 16:00 (300)
(wo)
Daniel Gołębiewski 14, 36
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Damian Jaroń
Zagłębie Lubin (ME) 2-1 Legia Warszawa (ME) 3 sierpnia, 17:00
Kamil Jackiewicz 54, Artur Węska 64 - Wojciech Trochim 47
Lech Poznań (ME) 0-3 Piast Gliwice (ME) 3 sierpnia, 15:00 (100)
(wo)
Karol Bukowski 88 (k)
we Wronkach / na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Polonia Bytom (ME) 0-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 9 sierpnia, 11:00
Piast Gliwice (ME) 2-2 Ruch Chorzów (ME) 9 sierpnia, 16:00 (100)
Patryk Pabiniak 12, Paweł Gamla 88 - Paweł Lisowski 54, Wojciech Blaszke 75 (s)
Lechia Gdańsk (ME) 2-3 Cracovia (ME) 10 sierpnia, 17:00 (300)
Jakub Zabłocki 4, 57 - Dawid Dynarek 49 (k), Bartłomiej Dudzic 69, 87
Legia Warszawa (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 8 sierpnia, 14:00
Maciej Górski 31 - Tomasz Sokołowski 36
Śląsk Wrocław (ME) 2-3 Polonia Warszawa (ME) 10 sierpnia, 11:00 (200)
Kamil Biliński 30, Dariusz Góral 61 - Damian Jaroń 24, Szymon Kaźmierowski 42, Michał Ciarkowski 73 (k)
Lech Poznań (ME) 1-2 Korona Kielce (ME) 9 sierpnia, 15:00 (170)
Paweł Wicher 18 - Daniel Rabenda 61, Bartosz Malinowski 88
we Wronkach
Jagiellonia Białystok (ME) 1-3 GKS Bełchatów (ME) 9 sierpnia, 12:00
Andrzej Jakimczuk 85 - Grzegorz Kuświk 15, 49, Tomasz Margol 30
Wisła Kraków (ME) 3-4 Zagłębie Lubin (ME) 8 sierpnia, 17:00
Kamil Jeleń 1, Sebastian Leszczak 87, Mateusz Rajfur 90 - Kamil Jackiewicz 14, Arkadiusz Woźniak 20, 34, Artur Węska 70
na stadionie Wawelu

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

GKS Bełchatów (ME) 0-2 Wisła Kraków (ME) 16 sierpnia, 17:00
Piotr Ćwielong 44, Kamil Rado 55
Zagłębie Lubin (ME) 2-1 Piast Gliwice (ME) 16 sierpnia, 17:00
Patryk Sypień 8, Adrian Błąd 88 - Roman Maciejak 35
Polonia Bytom (ME) 1-0 Śląsk Wrocław (ME) 15 sierpnia, 12:00 (100)
Robert Wojsyk 45
Cracovia (ME) 0-2 Legia Warszawa (ME) 16 sierpnia, 11:00 (300)
Wojciech Trochim 13, Panče Ḱumbev 71
na stadionie przy ul. Wielickiej
Arka Gdynia (ME) 0-2 Ruch Chorzów (ME) 15 sierpnia, 12:00
Bartosz Flis 25, Patryk Stefański 32
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-1 Lechia Gdańsk (ME) 17 sierpnia, 17:00
Tomasz Młynek 42 - Mateusz Łuczak 90
Polonia Warszawa (ME) 3-3 Lech Poznań (ME) 17 sierpnia, 17:00 (450)
Michał Ciarkowski 37 (k), Loïc Lo Bello 42, Dominik Lemanek 85 - Radosław Jasiński 15, Mateusz Możdżeń 56, Haris Handžić 81
Korona Kielce (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 16 sierpnia, 11:00 (100)
Piotr Gawęcki 20 - Patryk Gondek 90
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Lechia Gdańsk (ME) 4-4 Polonia Warszawa (ME) 23 sierpnia, 16:00
Andrzej Rybski 3, 25, Jakub Zabłocki 9, Jakub Kawa 31 - Michał Ciarkowski 16, 70, 87 (k), Loïc Lo Bello 42
Piast Gliwice (ME) 1-5 GKS Bełchatów (ME) 23 sierpnia, 15:00
Wojciech Blaszke 4 - Mateusz Jacak 18, Krystian Pieczara 19, 68, Łukasz Bocian 33, Krzysztof Janus 57
Legia Warszawa (ME) 0-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 24 sierpnia, 20:00 (150)
Marek Sobik 49
Śląsk Wrocław (ME) 2-1 Jagiellonia Białystok (ME) 24 sierpnia, 11:00 (100)
Jakub Więzik 85, Robert Menzel 90 - Michał Fidziukiewicz 38 (k)
Lech Poznań (ME) 2-2 Cracovia (ME) 26 sierpnia, 11:00 (150)
Dawid Łoziński 30 (k), Igor Jurga 39 - Kamil Karcz 6 (k), 51
we Wronkach
Ruch Chorzów (ME) 2-0 Zagłębie Lubin (ME) 22 sierpnia, 12:00
Paweł Lesik 45 (k), Łukasz Janoszka 73
na bocznym boisku
Korona Kielce (ME) 2-5 Polonia Bytom (ME) 23 sierpnia, 15:00 (200)
Michał Michałek 63, Maciej Szajna 88 - Robert Nazar 3, Andrzej Niewiedział 27, Robert Wojsyk 35, Mateusz Dreszer 76, Marcin Stanicki 85
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Wisła Kraków (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 22 sierpnia, 11:00
Adrian Ligenza 4 - Michał Łabędzki 73
na stadionie Wawelu

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Arka Gdynia (ME) 2-0 Zagłębie Lubin (ME) 31 sierpnia, 16:00 (100)
Przemysław Kazimierczak 30, Paweł Czoska 56 (k)
Cracovia (ME) 1-2 Korona Kielce (ME) 30 sierpnia, 17:00 (300)
Jakub Kaszuba 22 - Piotr Gawęcki 15, Andrzej Paprocki 59
na stadionie przy ul. Wielickiej
Odra Wodzisław Śląski (ME) 3-1 Piast Gliwice (ME) 29 sierpnia, 11:00
Tomas Radzinevičius 44, Marek Sobik 47, Tomasz Młynek 90 - Damian Mucha 10
Polonia Warszawa (ME) 1-1 Ruch Chorzów (ME) 31 sierpnia, 16:00 (300)
Maciej Biernacki 76 - Paweł Lesik 79 (k)
Polonia Bytom (ME) 1-2 Legia Warszawa (ME) 29 sierpnia, 12:00
Piotr Konieczny 48 - Ariel Borysiuk 65, Piotr Wasikowski 77
Jagiellonia Białystok (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 30 sierpnia, 17:00 (200)
Śląsk Wrocław (ME) 1-2 Lechia Gdańsk (ME) 31 sierpnia, 11:00 (150)
Jan Duraj 60 - Tomasz Bobrowski 71, Adam Duda 80
GKS Bełchatów (ME) 0-2 Lech Poznań (ME) 31 sierpnia, 17:00
Paweł Wicher 10, Kamil Drygas 18

Kolejka 6 - 12-13 września

Arka Gdynia (ME) 3-1 Cracovia (ME) 13 września, 12:00 (50)
Krzysztof Bułka 18, 59, Bartosz Brodziński 45 - Jakub Kaszuba 26 (k)
Piast Gliwice (ME) 1-0 Polonia Bytom (ME) 12 września, 11:00 (70)
Mateusz Mrożek 15
Wisła Kraków (ME) 2-2 Lechia Gdańsk (ME) 14 września, 11:00
Kamil Rado 73, Łukasz Burliga 83 - Damian Tofil 53, Adam Duda 80
Zagłębie Lubin (ME) 2-0 Polonia Warszawa (ME) 14 września, 17:00
Arkadiusz Woźniak 37, Kamil Jackiewicz 77
Legia Warszawa (ME) 3-1 Śląsk Wrocław (ME) 13 września, 12:00
Damian Zbozień 30, 83 (k), Tomasz Jarzębowski 45 - Krzysztof Kaczmarek 45
Korona Kielce (ME) 1-3 Odra Wodzisław Śląski (ME) 12 września, 15:00 (200)
Łukasz Cichos 25 - Marek Sobik 10, 90, Daniel Tanżyna 20
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 6-0 Jagiellonia Białystok (ME) 13 września, 11:00 (50)
Haris Handžić 12, 16, Mateusz Olszak 23, 45, Jarosław Ratajczak 57, Krzysztof Chrapek 61
we Wronkach
Ruch Chorzów (ME) 6-3 GKS Bełchatów (ME) 13 września, 12:00
Patryk Stefański 7, 30, 70, Piotr Kieruzel 22, Paweł Lesik 45, Marcin Czaicki 83 - Mateusz Stąporski 19, Paweł Adamiec 53, Grzegorz Kuświk 59

Kolejka 7 - 19-20 września

GKS Bełchatów (ME) 2-0 Zagłębie Lubin (ME) 19 września, 16:00
Tomasz Margol 39, Grzegorz Kuświk 75
Polonia Warszawa (ME) 2-0 Arka Gdynia (ME) 23 września, 16:00 (200)
Jacek Pawłowski 17, 76
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jagiellonia Białystok (ME) 1-1 Piast Gliwice (ME) 20 września, 12:00 (100)
Piotr Murawski 50 - Artur Lenartowski 80
Lechia Gdańsk (ME) 0-1 Legia Warszawa (ME) 23 września, 17:00
Maciej Górski 54
w pierwotnym terminie (21 września, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Bytom (ME) 3-2 Wisła Kraków (ME) 19 września, 11:00
Łukasz Ślifirczyk 50, 82, Piotr Konieczny 90 - Maciej Batko 30, Sebastian Janik 90
Śląsk Wrocław (ME) 3-2 Korona Kielce (ME) 19 września, 12:00 (70)
Dariusz Góral 51, 77, Krzysztof Kaczmarek 90 - Łukasz Jamróz 62, Paweł Buśkiewicz 85
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-1 Lech Poznań (ME) 20 września, 11:00
Marek Sobik 43 - Bartłomiej Olejniczak 86
Cracovia (ME) 1-2 Ruch Chorzów (ME) 20 września, 12:00 (200)
Mariusz Sacha 73 - Bartosz Flis 50, Patryk Stefański 86
na stadionie przy ul. Wielickiej

Kolejka 8 - 26-27 września

Polonia Warszawa (ME) 0-2 Wisła Kraków (ME) 27 września, 16:00 (250)
Mateusz Rajfur 19, Maciej Batko 75
Ruch Chorzów (ME) 0-0 Śląsk Wrocław (ME) 28 września, 15:00 (100)
Arka Gdynia (ME) 3-2 Polonia Bytom (ME) 29 września, 16:00 (50)
Krzysztof Bułka 13, 29, Wojciech Wilczyński 63 - Andrzej Niewiedział 33, Povilas Lukšys 66
GKS Bełchatów (ME) 3-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 27 września, 16:00
Grzegorz Kuświk 22, Mariusz Zawodziński 41, 85 - Deivydas Matulevičius 51
Cracovia (ME) 3-1 Jagiellonia Białystok (ME) 27 września, 12:00 (150)
Jakub Kaszuba 21, 76, Damian Misan 48 - Łukasz Zaniewski 55
na stadionie przy ul. Wielickiej
Piast Gliwice (ME) 2-0 Korona Kielce (ME) 27 września, 15:00 (100)
Mateusz Bodzioch 4, Tomasz Podgórski 90
Zagłębie Lubin (ME) 1-0 Lechia Gdańsk (ME) 26 września, 15:00
Arkadiusz Woźniak 6
Lech Poznań (ME) 2-0 Legia Warszawa (ME) 28 września, 17:00 (150)
Mateusz Możdżeń 44, Dawid Łoziński 90 (k)
we Wronkach

Kolejka 9 - 3-4 października

Korona Kielce (ME) 0-3 GKS Bełchatów (ME) 4 października, 12:00 (100)
Grzegorz Kuświk 19, Mariusz Zawodziński 48, Krzysztof Janus 89
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Ruch Chorzów (ME) 0-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 5 października, 17:00 (150)
Lech Poznań (ME) 3-0 Arka Gdynia (ME) 5 października, 15:00 (100)
Krzysztof Chrapek 1, Hernán Rengifo Trigoso 55, 84
we Wronkach
Zagłębie Lubin (ME) 3-0 Cracovia (ME) 3 października, 15:00 (100)
Daniel Chyła 60 (k), Karol Fryzowicz 81, Kamil Jackiewicz 86
Piast Gliwice (ME) 4-2 Polonia Warszawa (ME) 3 października, 12:00 (70)
Damian Mucha 30, Tomasz Podgórski 53 (k), Daniel Iwan 56, 69 - Michał Ciarkowski 61, 72
Legia Warszawa (ME) 4-2 Jagiellonia Białystok (ME) 4 października, 12:00
Piotr Augustyniak 8, 84, Mateusz Rosłoń 14, Adrian Rajczak 82 - Daniel Henz 12 (k), Grzegorz Arłukowicz 35
Wisła Kraków (ME) 2-0 Śląsk Wrocław (ME) 3 października, 15:00
Kamil Rado 3, Marek Masiuda 38
Lechia Gdańsk (ME) 3-1 Polonia Bytom (ME) 2 października, 12:00
Mariusz Korzępa 11, Janusz Weber 19, Adam Duda 35 - Robert Nazar 17

Kolejka 10 - 17-18 października

Odra Wodzisław Śląski (ME) 2-3 Polonia Warszawa (ME) 18 października, 11:00
Tomasz Młynek 43, Marcin Dymkowski 90 (k) - Daniel Gołębiewski 49, 58 (k), Jacek Pawłowski 86
Jagiellonia Białystok (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 19 października, 17:00 (150)
Kamil Jackiewicz 13, Szymon Skrzypczak 90
Polonia Bytom (ME) 2-3 Cracovia (ME) 18 października, 12:00 (100)
Povilas Lukšys 21, Piotr Konieczny 90 (k) - Jakub Grzegorzewski 16, Jakub Kaszuba 31 (k), Mateusz Jeleń 39
Śląsk Wrocław (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 17 października, 14:00 (100)
Kamil Biliński 61 (k), Jan Duraj 87 - Krystian Pieczara 6
Lechia Gdańsk (ME) 0-2 Ruch Chorzów (ME) 19 października, 12:00
Bartosz Flis 29, Patryk Stefański 58
Wisła Kraków (ME) 1-0 Lech Poznań (ME) 19 października, 12:00
Sebastian Leszczak 33
Legia Warszawa (ME) 4-0 Piast Gliwice (ME) 18 października, 12:00 (40)
Jakub Kosecki 30, 53, 87, Michał Żyro 36
Arka Gdynia (ME) 0-1 Korona Kielce (ME) 18 października, 15:00
Michał Kowol 69 (s)

Kolejka 11 - 24-25 października

Ruch Chorzów (ME) 2-1 Polonia Bytom (ME) 24 października, 12:00 (50)
Michał Haftkowski 25, Bartosz Flis 47 - Jakub Świerczok 90
Korona Kielce (ME) 4-2 Legia Warszawa (ME) 26 października, 17:00 (500)
Krzysztof Kiercz 11, Michał Michałek 53 (k), Piotr Gawęcki 68, Bartłomiej Strzębski 90 - Adrian Paluchowski 21, Adam Banasiak 27
od 90. minuty w bramce Legii stał Bartosz Widejko
Piast Gliwice (ME) 3-1 Wisła Kraków (ME) 25 października, 14:00
Dawid Tomanek 19, Lumír Sedláček 31, Marcin Pietroń 78 - Kamil Rado 21
Zagłębie Lubin (ME) 5-1 Śląsk Wrocław (ME) 25 października, 11:00 (70)
Arkadiusz Woźniak 45, David Caiado 46, 62, 73, Adrian Błąd 88 - Mariusz Baranowski 55
Lech Poznań (ME) 1-1 Lechia Gdańsk (ME) 26 października, 11:00 (50)
Anderson Denyro Cueto Sánchez 2 - Mariusz Korzępa 45
we Wronkach
Polonia Warszawa (ME) 1-1 GKS Bełchatów (ME) 26 października, 12:00
Rafał Zembrowski 50 - Krystian Pieczara 74
w Nowym Dworze Mazowieckim
Jagiellonia Białystok (ME) 2-1 Arka Gdynia (ME) 24 października, 12:00 (100)
Gustavo Adolfo Lamos Cárdenas 20, Piotr Robakowski 89 (s) - Karol Armata 40
Cracovia (ME) 2-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 26 października, 14:00
Jakub Snadny 7, Konrad Cebula 26 - Adam Mójta 33
w Zabierzowie

Kolejka 12 - 31 października

Śląsk Wrocław (ME) 0-1 Lech Poznań (ME) 2 listopada, 18:00 (200)
Tomasz Mikołajczak 78
Wisła Kraków (ME) 3-2 Korona Kielce (ME) 31 października, 12:00
Sebastian Janik 20, Łukasz Burliga 26, Maciej Batko 34 - Karol Markowski 64, Krzysztof Kiercz 90 (k)
na stadionie Wawelu
Lechia Gdańsk (ME) 0-2 Piast Gliwice (ME) 31 października, 11:00
Karol Bukowski 22, Mateusz Mrożek 66
Ruch Chorzów (ME) 0-0 Legia Warszawa (ME) 30 października, 13:00 (80)
Polonia Bytom (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 30 października, 15:00
Adrian Błąd 15, Szymon Skrzypczak 65
GKS Bełchatów (ME) 2-2 Cracovia (ME) 31 października, 12:00 (70)
Kamil Kupiec 22 (s), Bartłomiej Bartosiak 79 - Jakub Kaszuba 50, Bartłomiej Dudzic 89
czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Tomasz Wyciszkiewicz
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-0 Arka Gdynia (ME) 31 października, 11:00
Daniel Rygel 6 (k)
Polonia Warszawa (ME) 0-1 Jagiellonia Białystok (ME) 2 listopada, 14:00 (200)
Michał Świderski 76

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Legia Warszawa (ME) 1-0 Wisła Kraków (ME) 9 listopada, 18:00 (200)
Michał Żyro 14
w Nowym Dworze Mazowieckim
Cracovia (ME) 1-2 Polonia Warszawa (ME) 8 listopada, 12:00
Jakub Kaszuba 90 - Piotr Cudny 40, Szymon Kaźmierowski 90
w Zabierzowie
Lech Poznań (ME) 0-3 Polonia Bytom (ME) 8 listopada, 11:00
(wo)
Dawid Łoziński 28
we Wronkach / na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Przemysław Królak
Arka Gdynia (ME) 0-1 GKS Bełchatów (ME) 8 listopada, 14:00 (30)
Mateusz Stąporski 84
Korona Kielce (ME) 1-0 Lechia Gdańsk (ME) 8 listopada, 11:00 (150)
Daniel Rabenda 15
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Piast Gliwice (ME) 2-3 Śląsk Wrocław (ME) 8 listopada, 12:00
Łukasz Cetera 53, Daniel Iwan 63 - Mariusz Baranowski 73 (k), Jakub Więzik 79, Filip Barski 84
Zagłębie Lubin (ME) 1-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 7 listopada, 14:00
David Caiado 34
Jagiellonia Białystok (ME) 1-1 Ruch Chorzów (ME) 8 listopada, 12:00 (100)
Michał Fidziukiewicz 90 (k) - Daniel Feruga 72

Kolejka 14 - 21-22 listopada

Polonia Warszawa (ME) 0-1 Legia Warszawa (ME) 23 listopada, 18:00 (300)
Piotr Wasikowski 80
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-2 Śląsk Wrocław (ME) 22 listopada, 13:00
Patryk Jędrzejowski 61, Robert Menzel 87
na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świerklanach Dolnych
GKS Bełchatów (ME) 1-2 Lechia Gdańsk (ME) 22 listopada, 12:00 (100)
Mateusz Stąporski 63 - Łukasz Gładczuk 49, Tomasz Preizner 68
Zagłębie Lubin (ME) 5-2 Korona Kielce (ME) 21 listopada, 14:00 (150)
Robert Kolendowicz 12, Damian Dąbrowski 45, Patryk Bryła 59, 85, Maciej Szajna 72 (s) - Michał Michałek 9, Daniel Rabenda 90
Ruch Chorzów (ME) 1-1 Lech Poznań (ME) 22 listopada, 13:00 (30)
Patryk Stefański 57 - Jakub Marynowicz 77
na bocznym boisku
Arka Gdynia (ME) 2-1 Piast Gliwice (ME) 22 listopada, 12:00 (100)
Mateusz Wiśniewski 77, Kamil Patelczyk 80 - Szymon Matuszek 48
Jagiellonia Białystok (ME) 0-1 Polonia Bytom (ME) 21 listopada, 12:00 (100)
Piotr Konieczny 70 (k)
Cracovia (ME) 1-0 Wisła Kraków (ME) 23 listopada, 13:30 (160)
Mateusz Urbański 90
w Zabierzowie

Kolejka 15 - 28-29 listopada

Polonia Bytom (ME) 0-1 Polonia Warszawa (ME) 28 listopada, 12:00
Michał Prażuch 33
Wisła Kraków (ME) 1-3 Odra Wodzisław Śląski (ME) 30 listopada, 13:00
Kamil Jeleń 20 - Daniel Tanżyna 28, Deivydas Matulevičius 37, 61
na stadionie Wawelu
Lech Poznań (ME) 1-0 Zagłębie Lubin (ME) 30 listopada, 17:00 (100)
Dawid Łoziński 17
we Wronkach
Lechia Gdańsk (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 30 listopada, 12:00 (50)
Maciej Osłowski 59 - Michał Fidziukiewicz 90
Legia Warszawa (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 29 listopada, 13:00 (180)
Adam Banasiak 9 (k), Michał Żyro 50 - Krystian Pieczara 43
na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią
Śląsk Wrocław (ME) 3-1 Arka Gdynia (ME) 15 listopada, 12:00 (100)
Dariusz Góral 2, 28, Kamil Biliński 51 (k) - Paweł Czoska 57 (k)
Piast Gliwice (ME) 4-3 Cracovia (ME) 15 listopada, 12:00
Roman Maciejak 26, Mateusz Mrożek 41, Dawid Tomanek 78, Tomasz Podgórski 90 - Bartłomiej Dudzic 27, Mateusz Urbański 55, Jakub Kaszuba 90
Korona Kielce (ME) 0-0 Ruch Chorzów (ME) 29 listopada, 11:00 (100)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 16 - 5-6 września

Wisła Kraków (ME) 1-1 Ruch Chorzów (ME) 5 września, 11:00
Sebastian Janik 61 - Paweł Lesik 59 (k)
na stadionie Wawelu
Korona Kielce (ME) 2-1 Polonia Warszawa (ME) 6 września, 11:00 (200)
Bartosz Malinowski 15, Bartłomiej Strzębski 36 - Michał Ciarkowski 37
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Legia Warszawa (ME) 0-1 Zagłębie Lubin (ME) 6 września, 11:00 (80)
Adrian Błąd 49
Piast Gliwice (ME) 0-1 Lech Poznań (ME) 5 września, 11:00
Kamil Drygas 18
Lechia Gdańsk (ME) 1-0 Arka Gdynia (ME) 6 września, 20:15 (300)
Tomasz Bobrowski 90
Jagiellonia Białystok (ME) 3-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 6 września, 11:00 (100)
Daniel Henz 23, Gustavo Adolfo Lamos Cárdenas 50, Patryk Gondek 73 - Dawid Hanzel 16
Polonia Bytom (ME) 0-1 GKS Bełchatów (ME) 5 września, 13:00
Mateusz Stąporski 59
Śląsk Wrocław (ME) 2-5 Cracovia (ME) 5 września, 15:00
Kamil Biliński 21, 86 - Mateusz Jeleń 7, Kamil Witkowski 9, Bartłomiej Dudzic 76, Konrad Cebula 79, Jakub Snadny 87

Kolejka 17 - 10-11 października

Korona Kielce (ME) 0-2 Lech Poznań (ME) 10 października, 11:00 (70)
Krzysztof Chrapek 22, Anderson Denyro Cueto Sánchez 82
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
GKS Bełchatów (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 10 października, 12:00 (70)
Tomasz Margol 90 - Michał Steć 65
Zagłębie Lubin (ME) 1-0 Wisła Kraków (ME) 11 października, 18:15
Adrian Rakowski 68
Odra Wodzisław Śląski (ME) 3-0 Polonia Bytom (ME) 10 października, 11:00
Łukasz Skrobacz 18, 22, 83 (k)
Ruch Chorzów (ME) 1-0 Piast Gliwice (ME) 10 października, 12:00 (50)
Bartosz Flis 4
Cracovia (ME) 3-1 Lechia Gdańsk (ME) 11 października, 12:00 (50)
Mateusz Jeleń 19 (k), Bartłomiej Dudzic 43 (k), Jakub Kaszuba 86 - Damian Tofil 51
na stadionie przy ul. Wielickiej
Arka Gdynia (ME) 0-0 Legia Warszawa (ME) 12 października, 16:00 (70)
Polonia Warszawa (ME) 0-4 Śląsk Wrocław (ME) 10 października, 11:00 (100)
Jakub Więzik 59, Patryk Jędrzejowski 78, Robert Menzel 83, 85

Kolejka 18 - 29-30 maja

Jagiellonia Białystok (ME) 3-2 Korona Kielce (ME) 30 maja, 13:00 (70)
Michał Renusz 15, Michał Fidziukiewicz 53 (k), Bartłomiej Dołubizna 86 - Damian Czarnecki 10, Łukasz Jamróz 23
w Wysokiem Mazowieckiem‎
Wisła Kraków (ME) 1-2 GKS Bełchatów (ME) 29 maja, 15:00
Maciej Papież 45 - Błażej Wróbel 20 (k), Marcin Dąbrowski 48
w Wolbromiu
Piast Gliwice (ME) 0-1 Zagłębie Lubin (ME) 29 maja, 15:00
Arkadiusz Woźniak 22
Śląsk Wrocław (ME) 3-0 Polonia Bytom (ME) 30 maja, 18:00 (200)
Przemysław Szuszkiewicz 60 (k), Dariusz Góral 73, Robert Menzel 80
Legia Warszawa (ME) 1-1 Cracovia (ME) 30 maja, 18:00 (400)
Dominik Furman 90 (k) - Bartosz Tomczuk 80
Ruch Chorzów (ME) 3-1 Arka Gdynia (ME) 29 maja, 12:00 (40)
Michał Szubert 40, 61, Paweł Lesik 70 - Karol Mojecki 53
na bocznym boisku
Lechia Gdańsk (ME) 1-3 Odra Wodzisław Śląski (ME) 29 maja, 12:00
Tomasz Kila 24 - Marek Sobik 25, Jacek Głowaczewski 41, Tomasz Młynek 80
Lech Poznań (ME) 2-0 Polonia Warszawa (ME) 29 maja, 13:00
Adam Gajda 13, 50
we Wronkach

Kolejka 19 - 6-7 marca

Jagiellonia Białystok (ME) 0-4 Śląsk Wrocław (ME) 19 maja, 12:00
Bartosz Sulkowski 8 (s), Dariusz Góral 18, Robert Menzel 25, Patryk Jędrzejowski 45
w pierwotnym terminie (6-7 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Cracovia (ME) 0-3 Lech Poznań (ME) 12 maja, 17:00 (50)
Szymon Drewniak 54, Dawid Łoziński 59, Adam Gajda 61
na stadionie przy ul. Wielickiej / w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zagłębie Lubin (ME) 0-0 Ruch Chorzów (ME) 8 marca, 17:00
Polonia Bytom (ME) 2-0 Korona Kielce (ME) 6 marca, 12:00
Mateusz Dreszer 40, Jakub Świerczok 77
Arka Gdynia (ME) 2-2 Wisła Kraków (ME) 7 marca, 15:30 (200)
Stojko Sakalijew 40, Łukasz Beyl 45 - Mateusz Rajfur 13, Maciej Papież 52
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Warszawa (ME) 3-0 Lechia Gdańsk (ME) 8 marca, 11:00 (50)
Bartłomiej Makowski 35, Tomasz Wełna 45, Jacek Pawłowski 78
na stadionie MBOPN
GKS Bełchatów (ME) 4-2 Piast Gliwice (ME) 12 maja, 17:00 (60)
Bartłomiej Bartosiak 12, Mariusz Zawodziński 20, Kamil Poźniak 21, 30 - Dawid Tomanek 71, 77
w pierwotnym terminie (8 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Odra Wodzisław Śląski (ME) 2-2 Legia Warszawa (ME) 6 marca, 11:00
Deivydas Matulevičius 45, Jacek Bańczyk 54 (k) - Adam Banasiak 38 (k), Michał Efir 90
w Świerklanach Dolnych

Kolejka 20 - 13-14 marca

Legia Warszawa (ME) 1-0 Polonia Bytom (ME) 14 marca, 12:00
Patryk Kamiński 90
na stadionie MBOPN
Wisła Kraków (ME) 3-0 Jagiellonia Białystok (ME) 25 maja, 14:00
Maciej Papież 48, Maciej Batko 69, Adrian Ligienza 75
na stadionie Wawelu / w pierwotnym terminie (14 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (12 maja, 12:00) odwołany z powodu egzaminów maturalnych zawodników drużyny gości
Lechia Gdańsk (ME) 1-0 Śląsk Wrocław (ME) 15 marca, 12:00
Adam Duda 90
Lech Poznań (ME) 1-1 GKS Bełchatów (ME) 15 marca, 15:00 (60)
Kamil Drygas 45 - Bartłomiej Bartosiak 35
we Wronkach
Zagłębie Lubin (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 14 marca, 12:00
Ariel Famulski 79 - Krzysztof Bułka 25
Korona Kielce (ME) 2-3 Cracovia (ME) 25 marca, 13:00 (100)
Marek Nowak 17, Jakub Bąk 21 - Mikołaj Pieniądz 10, Bartłomiej Filip 49, Tomasz Baliga 87
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Gliwice (ME) 0-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 24 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Chorzów (ME) 1-0 Polonia Warszawa (ME) 14 marca, 17:00
Dariusz Bernaś 78

Kolejka 21 - 20-21 marca

Śląsk Wrocław (ME) 3-2 Legia Warszawa (ME) 21 marca, 12:00 (150)
Przemysław Szuszkiewicz 56, 72 (k), Michał Nowak 81 - Adam Banasiak 44, Maciej Górski 47
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-1 Korona Kielce (ME) 21 marca, 11:00
Dawid Hanzel 7 - Łukasz Maliszewski 78
w Świerklanach Dolnych
Jagiellonia Białystok (ME) 0-4 Lech Poznań (ME) 21 marca, 12:00 (100)
Kamil Drygas 20, Krzysztof Wolkiewicz 72, Anderson Denyro Cueto Sánchez 79, Jarosław Ratajczak 90
GKS Bełchatów (ME) 2-0 Ruch Chorzów (ME) 20 marca, 13:00
Grzegorz Kuświk 2, Mateusz Stąporski 60
Cracovia (ME) 2-1 Arka Gdynia (ME) 21 marca, 12:00 (150)
Jakub Kaszuba 23, Radosław Grzesiak 59 - Mateusz Dąbrowski 14
na stadionie przy ul. Wielickiej
Polonia Bytom (ME) 2-1 Piast Gliwice (ME) 20 marca, 12:00
Vladimir Milenković 41, 60 - Marcin Staszewski 10
Lechia Gdańsk (ME) 1-2 Wisła Kraków (ME) 22 marca, 11:00
Adam Duda 50 - Kamil Jeleń 13, Kamil Rado 32
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Traugutta
Polonia Warszawa (ME) 4-0 Zagłębie Lubin (ME) 22 marca, 17:00 (200)
Łukasz Teodorczyk 24, Dominik Lemanek 53 (k), Paweł Wszołek 58, Tomasz Barszcz 59

Kolejka 22 - 27-28 marca

Wisła Kraków (ME) 0-3 Polonia Bytom (ME) 28 marca, 14:00
Grzegorz Starościak 23, Mateusz Dreszer 45, Vladimir Karalić 85
w Wolbromiu
Korona Kielce (ME) 3-0 Śląsk Wrocław (ME) 28 marca, 12:00 (100)
Dariusz Łatka 2, Łukasz Bochorodycz 40 (s), Łukasz Jamróz 77
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 0-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 27 marca, 12:00
Dawid Hanzel 9
we Wronkach
Ruch Chorzów (ME) 1-1 Cracovia (ME) 29 marca, 17:00 (50)
Łukasz Maciongowski 28 - Bartosz Ślusarski 40
Zagłębie Lubin (ME) 1-0 GKS Bełchatów (ME) 27 marca, 15:00 (100)
Artur Węska 75
Arka Gdynia (ME) 1-2 Polonia Warszawa (ME) 28 marca, 12:00
Joseph Désiré Mawaye 43 - Krystian Feciuch 23, Rafał Zembrowski 83
na Narodowym Stadionie Rugby
Piast Gliwice (ME) 3-3 Jagiellonia Białystok (ME) 27 marca, 12:00
Mariusz Muszalik 21, 29, Mateusz Mrożek 54 - Michał Fidziukiewicz 14, 15, Łukasz Tumicz 77
Legia Warszawa (ME) 4-0 Lechia Gdańsk (ME) 27 marca, 12:00
Maciej Górski 27, 55, Piotr Wasikowski 41, Adam Banasiak 59
na stadionie MBOPN

Kolejka 23 - 3 kwietnia

Jagiellonia Białystok (ME) 2-1 Cracovia (ME) 1 kwietnia, 12:00 (50)
Grzegorz Arłukowicz 47, Michał Fidziukiewicz 50 - Krzysztof Kaliciak 29
Korona Kielce (ME) 0-1 Piast Gliwice (ME) 1 kwietnia, 14:45
Karol Bukowski 53
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się ze 105-minutowym opóźnieniem z powodu problemów z dotarciem drużyny gości
Lechia Gdańsk (ME) 0-1 Zagłębie Lubin (ME) 2 kwietnia, 11:00
Karol Fryzowicz 52
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Legia Warszawa (ME) 4-1 Lech Poznań (ME) 1 kwietnia, 15:00 (130)
Maciej Górski 27, 37, Jakub Kosecki 41, Piotr Augustyniak 66 - Mateusz Szałek 40
Wisła Kraków (ME) 2-2 Polonia Warszawa (ME) 2 kwietnia, 12:00
Kamil Jeleń 9, Piotr Wanatowicz 89 - Paweł Wszołek 68, Daniel Ciach 84 (k)
w Wolbromiu
Śląsk Wrocław (ME) 1-2 Ruch Chorzów (ME) 3 kwietnia, 15:00 (100)
Przemysław Szuszkiewicz 76 (k) - Mariusz Korzeniowski 46, Paweł Lesik 80 (k)
Polonia Bytom (ME) 1-2 Arka Gdynia (ME) 1 kwietnia, 12:00
Adrian Chomiuk 28 - Paweł Czoska 11, Karol Mojecki 81
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-0 GKS Bełchatów (ME) 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 24 - 21 kwietnia

Cracovia (ME) 1-0 Zagłębie Lubin (ME) 20 kwietnia, 16:00 (100)
Wojciech Łuczak 7
na stadionie przy ul. Wielickiej / w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonia Warszawa (ME) 2-2 Piast Gliwice (ME) 19 kwietnia, 14:00 (100)
Bartłomiej Makowski 9, Dominik Lemanek 51 (k) - Dawid Tomanek 39, Tomasz Przybylski 42
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 20:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Jagiellonia Białystok (ME) 2-6 Legia Warszawa (ME) 19 kwietnia, 14:00
Michał Fidziukiewicz 23, Łukasz Tumicz 76 - Jakub Kosecki 8, 45, 87, Wojciech Lisowski 31, Jakub Wawrzyniak 52, Mateusz Pogonowski 78
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Śląsk Wrocław (ME) 1-1 Wisła Kraków (ME) 21 kwietnia, 14:00 (50)
Dariusz Góral 59 - Kamil Jeleń 68
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonia Bytom (ME) 2-0 Lechia Gdańsk (ME) 21 kwietnia, 13:00
Grzegorz Starościak 15, Błażej Telichowski 35
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GKS Bełchatów (ME) 4-0 Korona Kielce (ME) 21 kwietnia, 16:00 (80)
Maciej Korzym 15, Dariusz Słomian 23, Bartłomiej Bartosiak 59, Karol Gregorek 79
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-5 Ruch Chorzów (ME) 21 kwietnia, 17:00
Bartosz Flis 5, Patryk Stefański 27, 55, Paweł Lesik 30, Grzegorz Goncerz 39
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Arka Gdynia (ME) 1-4 Lech Poznań (ME) 19 kwietnia, 12:00 (100)
Piotr Robakowski 84 - Kamil Drygas 22, 36, Mateusz Możdżeń 78, Anderson Denyro Cueto Sánchez 90
na Narodowym Stadionie Rugby / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 25 - 24-25 kwietnia

Ruch Chorzów (ME) 1-2 Lechia Gdańsk (ME) 24 kwietnia, 12:00
Michał Szubert 82 - Łukasz Wiśniewski 11, Adam Duda 79
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lech Poznań (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 25 kwietnia, 17:00
we Wronkach
Piast Gliwice (ME) 1-4 Legia Warszawa (ME) 24 kwietnia, 12:00
Adrian Paluchowski 20 - Patryk Koziara 35, Bartosz Sopel 42 (s), Michał Żyro 45, Jakub Kosecki 88
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Korona Kielce (ME) 1-0 Arka Gdynia (ME) 24 kwietnia, 11:00 (100)
Piotr Gawęcki 80
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Warszawa (ME) 1-3 Odra Wodzisław Śląski (ME) 25 kwietnia, 12:00 (50)
Tomasz Barszcz 61 - Marek Sobik 26, Jacek Bańczyk 71 (k), Bartłomiej Chwalibogowski 81
Zagłębie Lubin (ME) 2-1 Jagiellonia Białystok (ME) 24 kwietnia, 15:00
Artur Węska 53, Patryk Bryła 90 - Łukasz Jasiński 11 (s)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Cracovia (ME) 2-3 Polonia Bytom (ME) 25 kwietnia, 12:00 (200)
Jakub Kaszuba 4, Gheorghii Ovseannicov 18 - Mateusz Dreszer 22, Grzegorz Starościak 37, 65
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 1-0 Śląsk Wrocław (ME) 25 kwietnia, 13:00 (90)
Mariusz Zawodziński 49
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 26 - 28 kwietnia

Arka Gdynia (ME) 3-0 Jagiellonia Białystok (ME) 28 kwietnia, 12:00 (100)
Mateusz Szwoch 59, Wojciech Wilczyński 65, Przemysław Kazimierczak 75
na Narodowym Stadionie Rugby
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-0 Cracovia (ME) 28 kwietnia, 15:00 (50)
Marek Sobik 82
Polonia Bytom (ME) 2-2 Ruch Chorzów (ME) 29 kwietnia, 16:00
Grzegorz Starościak 19, 32 - Maciej Scherfchen 34, Michał Szubert 60
Legia Warszawa (ME) 3-1 Korona Kielce (ME) 27 kwietnia, 17:00
Maciej Górski 63, 90, Piotr Giza 71 - Krzysztof Kiercz 87
Wisła Kraków (ME) 4-0 Piast Gliwice (ME) 28 kwietnia, 17:00
Maciej Papież 9, Kamil Rado 45, Mateusz Majcherczyk 74, Adrian Ligenza 86
na stadionie Wawelu
Śląsk Wrocław (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 28 kwietnia, 18:30 (350)
Dawid Plizga 4, 71
Lechia Gdańsk (ME) 0-1 Lech Poznań (ME) 28 kwietnia, 11:00
Radosław Jasiński 35
GKS Bełchatów (ME) 0-0 Polonia Warszawa (ME) 28 kwietnia, 12:00 (90)
na bocznym boisku

Kolejka 27 - 1-2 maja

Legia Warszawa (ME) 2-1 Ruch Chorzów (ME) 3 maja, 18:00
Adam Banasiak 57, Jakub Kosecki 69 - Michał Szubert 25
Zagłębie Lubin (ME) 4-2 Polonia Bytom (ME) 3 maja, 16:00 (100)
Patryk Bryła 15, 90, Adrian Rakowski 28, Dawid Plizga 69 - Jakub Świerczok 37, Mateusz Dreszer 58
Cracovia (ME) 2-0 GKS Bełchatów (ME) 1 maja, 13:00 (100)
Jakub Kaszuba 27, Wojciech Łuczak 86
na stadionie przy ul. Wielickiej
Arka Gdynia (ME) 0-2 Odra Wodzisław Śląski (ME) 2 maja, 12:00
Deivydas Matulevičius 42, Dawid Hanzel 84
na Narodowym Stadionie Rugby
Jagiellonia Białystok (ME) 2-3 Polonia Warszawa (ME) 2 maja, 12:00 (100)
Łukasz Tumicz 15, 25 - Krystian Feciuch 13, César Alexis Cortés Pinto 26, Łukasz Teodorczyk 89
Lech Poznań (ME) 1-0 Śląsk Wrocław (ME) 3 maja, 12:00 (100)
Igor Jurga 6
we Wronkach
Korona Kielce (ME) 2-1 Wisła Kraków (ME) 1 maja, 12:00 (150)
Ernest Konon 12, Maciej Tataj 67 - Kamil Rado 59 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Piast Gliwice (ME) 3-0 Lechia Gdańsk (ME) 1 maja, 12:00 (100)
Bartosz Sopel 18, Tomasz Przybylski 45, Mateusz Bodzioch 52

Kolejka 28 - 8-9 maja

GKS Bełchatów (ME) 0-0 Arka Gdynia (ME) 7 maja, 12:00 (120)
na bocznym boisku
Lechia Gdańsk (ME) 1-4 Korona Kielce (ME) 8 maja, 11:00 (50)
Krzysztof Kiercz 30 (s) - Piotr Gawęcki 33, 47, Łukasz Jamróz 65, Daniel Rabenda 84
Śląsk Wrocław (ME) 3-4 Piast Gliwice (ME) 9 maja, 13:00 (100)
Dariusz Góral 20, 29, 53 - Mateusz Bodzioch 18, Maciej Mizgajski 45, 50 (k), 58
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 9 maja, 17:00
Karol Fryzowicz 38, Artur Węska 90
Ruch Chorzów (ME) 2-0 Jagiellonia Białystok (ME) 8 maja, 13:00 (30)
Bartosz Flis 9, Patryk Stefański 52
Wisła Kraków (ME) 2-1 Legia Warszawa (ME) 9 maja, 12:00
Łukasz Jarosiński 84, Daniel Brud 89 - Michał Żyro 45
w Wolbromiu
Polonia Warszawa (ME) 2-1 Cracovia (ME) 8 maja, 16:00 (150)
Bartłomiej Makowski 46, Rafał Zembrowski 48 (k) - Bartosz Tomczuk 57 (k)
Polonia Bytom (ME) 1-2 Lech Poznań (ME) 8 maja, 12:00
Jakub Świerczok 57 - Dawid Łoziński 85, Mateusz Możdżeń 89

Kolejka 29 - 23 maja

Lech Poznań (ME) 2-1 Ruch Chorzów (ME) 23 maja, 18:00
Kamil Drygas 12, 65 - Filip Starzyński 7
we Wronkach
Piast Gliwice (ME) 1-2 Arka Gdynia (ME) 23 maja, 18:00 (200)
Mateusz Bodzioch 29 - Łukasz Beyl 10, Przemysław Kazimierczak 39
Polonia Bytom (ME) 3-2 Jagiellonia Białystok (ME) 23 maja, 18:00
Jakub Świerczok 39 (k), 54, Grzegorz Starościak 59 - Łukasz Tumicz 14, 28
Wisła Kraków (ME) 1-0 Cracovia (ME) 23 maja, 18:00 (100)
Łukasz Burliga 51
na stadionie Wawelu / bez udziału publiczności
Legia Warszawa (ME) 3-0 Polonia Warszawa (ME) 23 maja, 18:00 (50)
Piotr Wasikowski 31, Dominik Furman 67 (k), Radosław Mikołajczak 77
Śląsk Wrocław (ME) 2-2 Odra Wodzisław Śląski (ME) 23 maja, 18:00 (200)
Patryk Jędrzejowski 28, Filip Barski 33 - Bartłomiej Sikorski 15, Jacek Bańczyk 31 (k)
Lechia Gdańsk (ME) 1-1 GKS Bełchatów (ME) 23 maja, 18:00
Michał Pruchnik 48 - Łukasz Bocian 78
Korona Kielce (ME) 0-1 Zagłębie Lubin (ME) 23 maja, 18:00 (200)
Mateusz Bartków 3
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

REKLAMA

Kolejka 30 - 15 maja

Cracovia (ME) 1-0 Piast Gliwice (ME) 26 maja, 17:00 (100)
Łukasz Sosnowski 81
na stadionie przy ul. Wielickiej / w pierwotnym terminie (16 maja, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ruch Chorzów (ME) 1-2 Korona Kielce (ME) 26 maja, 17:00 (30)
Paweł Lesik 41 - Damian Czarnecki 31, Łukasz Jamróz 83
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Warszawa (ME) 3-2 Polonia Bytom (ME) 17 maja, 15:00
Łukasz Teodorczyk 12, 47, Bartłomiej Makowski 62 - Jakub Świerczok 37 (k), Piotr Konieczny 58
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-2 Wisła Kraków (ME) 16 maja, 12:00
Dawid Hanzel 61 - Mateusz Rajfur 10, Kamil Jeleń 18
Zagłębie Lubin (ME) 1-0 Lech Poznań (ME) 17 maja, 20:15
Patryk Bryła 77
Jagiellonia Białystok (ME) 5-0 Lechia Gdańsk (ME) 16 maja, 12:00
Michał Fidziukiewicz 18, Dariusz Jarecki 25, Łukasz Tumicz 35, Mariusz Gogol 65, Piotr Klepczarek 85
GKS Bełchatów (ME) 1-1 Legia Warszawa (ME) 16 maja, 12:00
Tomasz Margol 19 - Mateusz Rosłoń 45
Arka Gdynia (ME) 0-3 Śląsk Wrocław (ME) 16 maja, 12:00 (100)
(wo)
Przemysław Kazimierczak 51 - Patryk Jędrzejowski 32, Dariusz Góral 48
na Narodowym Stadionie Rugby / na boisku 1-2; w drużynie Arki wystąpił nieuprawniony zawodnik

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas