[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
13 goli - Jakub Kaszuba (Cracovia (ME)),
12 goli - Dariusz Góral (Śląsk Wrocław (ME)),
10 goli - Patryk Stefański (Ruch Chorzów (ME)),
9 goli - Michał Fidziukiewicz (Jagiellonia Białystok (ME)), Maciej Górski (Legia Warszawa (ME)), Jakub Kosecki (Legia Warszawa (ME)),
8 goli - Michał Ciarkowski (Polonia Warszawa (ME)), Kamil Drygas (Lech Poznań (ME)), Paweł Lesik (Ruch Chorzów (ME)), Marek Sobik (Odra Wodzisław Śląski (ME)),
7 goli - Adam Duda (Lechia Gdańsk (ME)), Bartosz Flis (Ruch Chorzów (ME)), Grzegorz Kuświk (GKS Bełchatów (ME)), Kamil Rado (Wisła Kraków (ME)), Grzegorz Starościak (Polonia Bytom (ME)), Jakub Świerczok (Polonia Bytom (ME)), Łukasz Tumicz (Jagiellonia Białystok (ME)),
6 goli - Adam Banasiak (Legia Warszawa (ME)), Patryk Bryła (Zagłębie Lubin (ME)), Krzysztof Bułka (Arka Gdynia (ME)), Mateusz Dreszer (Polonia Bytom (ME)), Bartłomiej Dudzic (Cracovia (ME)), Piotr Gawęcki (Korona Kielce (ME)), Kamil Jeleń (Wisła Kraków (ME)), Dawid Łoziński (Lech Poznań (ME)), Robert Menzel (Śląsk Wrocław (ME)), Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin (ME)),
5 goli - Kamil Biliński (Śląsk Wrocław (ME)), Dawid Hanzel (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Kamil Jackiewicz (Zagłębie Lubin (ME)), Łukasz Jamróz (Korona Kielce (ME)), Patryk Jędrzejowski (Śląsk Wrocław (ME)), Piotr Konieczny (Polonia Bytom (ME)), Deivydas Matulevičius (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Tomasz Młynek (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Krystian Pieczara (GKS Bełchatów (ME)), Mateusz Stąporski (GKS Bełchatów (ME)), Michał Szubert (Ruch Chorzów (ME)), Dawid Tomanek (Piast Gliwice (ME)), Artur Węska (Zagłębie Lubin (ME)), Mariusz Zawodziński (GKS Bełchatów (ME)), Michał Żyro (Legia Warszawa (ME)),
4 gole - Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów (ME)), Maciej Batko (Wisła Kraków (ME)), Adrian Błąd (Zagłębie Lubin (ME)), Mateusz Bodzioch (Piast Gliwice (ME)), David Caiado (Zagłębie Lubin (ME)), Anderson Denyro Cueto Sánchez (Lech Poznań (ME)), Daniel Gołębiewski (Polonia Warszawa (ME)), Przemysław Kazimierczak (Arka Gdynia (ME)), Bartłomiej Makowski (Polonia Warszawa (ME)), Tomasz Margol (GKS Bełchatów (ME)), Mateusz Możdżeń (Lech Poznań (ME)), Mateusz Mrożek (Piast Gliwice (ME)), Maciej Papież (Wisła Kraków (ME)), Jacek Pawłowski (Polonia Warszawa (ME)), Daniel Rabenda (Korona Kielce (ME)), Mateusz Rajfur (Wisła Kraków (ME)), Przemysław Szuszkiewicz (Śląsk Wrocław (ME)), Łukasz Teodorczyk (Polonia Warszawa (ME)), Piotr Wasikowski (Legia Warszawa (ME)),
3 gole - Piotr Augustyniak (Legia Warszawa (ME)), Jacek Bańczyk (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Karol Bukowski (Piast Gliwice (ME)), Łukasz Burliga (Wisła Kraków (ME)), Krzysztof Chrapek (Lech Poznań (ME)), Paweł Czoska (Arka Gdynia (ME)), Karol Fryzowicz (Zagłębie Lubin (ME)), Adam Gajda (Lech Poznań (ME)), Haris Handžić (Lech Poznań (ME)), Daniel Iwan (Piast Gliwice (ME)), Sebastian Janik (Wisła Kraków (ME)), Mateusz Jeleń (Cracovia (ME)), Krzysztof Kiercz (Korona Kielce (ME)), Dominik Lemanek (Polonia Warszawa (ME)), Michał Michałek (Korona Kielce (ME)), Maciej Mizgajski (Piast Gliwice (ME)), Andrzej Niewiedział (Polonia Bytom (ME)), Dawid Plizga (Zagłębie Lubin (ME)), Tomasz Podgórski (Piast Gliwice (ME)), Łukasz Skrobacz (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Jakub Więzik (Śląsk Wrocław (ME)), Wojciech Wilczyński (Arka Gdynia (ME)), Jakub Zabłocki (Lechia Gdańsk (ME)), Rafał Zembrowski (Polonia Warszawa (ME)),
2 gole - Paweł Adamiec (GKS Bełchatów (ME)), Gustavo Adolfo Lamos Cárdenas (Jagiellonia Białystok (ME)), Grzegorz Arłukowicz (Jagiellonia Białystok (ME)), Mariusz Baranowski (Śląsk Wrocław (ME)), Filip Barski (Śląsk Wrocław (ME)), Tomasz Barszcz (Polonia Warszawa (ME)), Łukasz Beyl (Arka Gdynia (ME)), Tomasz Bobrowski (Lechia Gdańsk (ME)), Łukasz Bocian (GKS Bełchatów (ME)), Konrad Cebula (Cracovia (ME)), Damian Czarnecki (Korona Kielce (ME)), Jan Duraj (Śląsk Wrocław (ME)), Krystian Feciuch (Polonia Warszawa (ME)), Dominik Furman (Legia Warszawa (ME)), Patryk Gondek (Jagiellonia Białystok (ME)), Daniel Henz (Jagiellonia Białystok (ME)), Krzysztof Janus (GKS Bełchatów (ME)), Radosław Jasiński (Lech Poznań (ME)), Igor Jurga (Lech Poznań (ME)), Krzysztof Kaczmarek (Śląsk Wrocław (ME)), Kamil Karcz (Cracovia (ME)), Szymon Kaźmierowski (Polonia Warszawa (ME)), Mariusz Korzępa (Lechia Gdańsk (ME)), Sebastian Leszczak (Wisła Kraków (ME)), Adrian Ligenza (Wisła Kraków (ME)), Loïc Lo Bello (Polonia Warszawa (ME)), Povilas Lukšys (Polonia Bytom (ME)), Wojciech Łuczak (Cracovia (ME)), Roman Maciejak (Piast Gliwice (ME)), Bartosz Malinowski (Korona Kielce (ME)), Vladimir Milenković (Polonia Bytom (ME)), Karol Mojecki (Arka Gdynia (ME)), Damian Mucha (Piast Gliwice (ME)), Mariusz Muszalik (Piast Gliwice (ME)), Robert Nazar (Polonia Bytom (ME)), Mateusz Olszak (Lech Poznań (ME)), Maciej Osłowski (Lechia Gdańsk (ME)), Adrian Paluchowski (Legia Warszawa (ME) 1, Piast Gliwice (ME) 1), Kamil Poźniak (GKS Bełchatów (ME)), Tomasz Przybylski (Piast Gliwice (ME)), Adrian Rakowski (Zagłębie Lubin (ME)), Jarosław Ratajczak (Lech Poznań (ME)), Hernán Rengifo Trigoso (Lech Poznań (ME)), Mateusz Rosłoń (Legia Warszawa (ME)), Andrzej Rybski (Lechia Gdańsk (ME)), Mariusz Sacha (Cracovia (ME)), Szymon Skrzypczak (Zagłębie Lubin (ME)), Jakub Snadny (Cracovia (ME)), Michał Steć (Jagiellonia Białystok (ME)), Bartłomiej Strzębski (Korona Kielce (ME)), Łukasz Ślifirczyk (Polonia Bytom (ME)), Daniel Tanżyna (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Damian Tofil (Lechia Gdańsk (ME)), Bartosz Tomczuk (Cracovia (ME)), Wojciech Trochim (Legia Warszawa (ME)), Mateusz Urbański (Cracovia (ME)), Paweł Wicher (Lech Poznań (ME)), Robert Wojsyk (Polonia Bytom (ME)), Paweł Wszołek (Polonia Warszawa (ME)), Damian Zbozień (Legia Warszawa (ME)),
1 gol - Panče Ḱumbev (Legia Warszawa (ME)), César Alexis Cortés Pinto (Polonia Warszawa (ME)), Karol Armata (Arka Gdynia (ME)), Tomasz Baliga (Cracovia (ME)), Mateusz Bartków (Zagłębie Lubin (ME)), Jakub Bąk (Korona Kielce (ME)), Dariusz Bernaś (Ruch Chorzów (ME)), Maciej Biernacki (Polonia Warszawa (ME)), Wojciech Blaszke (Piast Gliwice (ME)), Ariel Borysiuk (Legia Warszawa (ME)), Bartosz Brodziński (Arka Gdynia (ME)), Daniel Brud (Wisła Kraków (ME)), Paweł Buśkiewicz (Korona Kielce (ME)), Łukasz Cetera (Piast Gliwice (ME)), Adrian Chomiuk (Polonia Bytom (ME)), Bartłomiej Chwalibogowski (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Daniel Chyła (Zagłębie Lubin (ME)), Daniel Ciach (Polonia Warszawa (ME)), Łukasz Cichos (Korona Kielce (ME)), Piotr Cudny (Polonia Warszawa (ME)), Marcin Czaicki (Ruch Chorzów (ME)), Piotr Ćwielong (Wisła Kraków (ME)), Damian Dąbrowski (Zagłębie Lubin (ME)), Marcin Dąbrowski (GKS Bełchatów (ME)), Mateusz Dąbrowski (Arka Gdynia (ME)), Joseph Désiré Mawaye (Arka Gdynia (ME)), Bartłomiej Dołubizna (Jagiellonia Białystok (ME)), Szymon Drewniak (Lech Poznań (ME)), Marcin Dymkowski (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Dawid Dynarek (Cracovia (ME)), Michał Efir (Legia Warszawa (ME)), Ariel Famulski (Zagłębie Lubin (ME)), Daniel Feruga (Ruch Chorzów (ME)), Bartłomiej Filip (Cracovia (ME)), Paweł Gamla (Piast Gliwice (ME)), Piotr Giza (Legia Warszawa (ME)), Łukasz Gładczuk (Lechia Gdańsk (ME)), Jacek Głowaczewski (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Mariusz Gogol (Jagiellonia Białystok (ME)), Grzegorz Goncerz (Ruch Chorzów (ME)), Karol Gregorek (GKS Bełchatów (ME)), Jakub Grzegorzewski (Cracovia (ME)), Radosław Grzesiak (Cracovia (ME)), Michał Haftkowski (Ruch Chorzów (ME)), Mateusz Jacak (GKS Bełchatów (ME)), Andrzej Jakimczuk (Jagiellonia Białystok (ME)), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów (ME)), Dariusz Jarecki (Jagiellonia Białystok (ME)), Damian Jaroń (Polonia Warszawa (ME)), Łukasz Jarosiński (Wisła Kraków (ME)), Szymon Jary (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Tomasz Jarzębowski (Legia Warszawa (ME)), Krzysztof Kaliciak (Cracovia (ME)), Patryk Kamiński (Legia Warszawa (ME)), Vladimir Karalić (Polonia Bytom (ME)), Jakub Kawa (Lechia Gdańsk (ME)), Piotr Kieruzel (Ruch Chorzów (ME)), Tomasz Kila (Lechia Gdańsk (ME)), Piotr Klepczarek (Jagiellonia Białystok (ME)), Mateusz Klich (Cracovia (ME)), Robert Kolendowicz (Zagłębie Lubin (ME)), Ernest Konon (Korona Kielce (ME)), Mariusz Korzeniowski (Ruch Chorzów (ME)), Maciej Korzym (GKS Bełchatów (ME)), Patryk Koziara (Legia Warszawa (ME)), Artur Lenartowski (Piast Gliwice (ME)), Adrian Ligienza (Wisła Kraków (ME)), Paweł Lisowski (Ruch Chorzów (ME)), Wojciech Lisowski (Legia Warszawa (ME)), Michał Łabędzki (Arka Gdynia (ME)), Dariusz Łatka (Korona Kielce (ME)), Mateusz Łuczak (Lechia Gdańsk (ME)), Łukasz Maciongowski (Ruch Chorzów (ME)), Mateusz Majcherczyk (Wisła Kraków (ME)), Łukasz Maliszewski (Korona Kielce (ME)), Karol Markowski (Korona Kielce (ME)), Jakub Marynowicz (Lech Poznań (ME)), Marek Masiuda (Wisła Kraków (ME)), Szymon Matuszek (Piast Gliwice (ME)), Radosław Mikołajczak (Legia Warszawa (ME)), Tomasz Mikołajczak (Lech Poznań (ME)), Damian Misan (Cracovia (ME)), Adam Mójta (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Piotr Murawski (Jagiellonia Białystok (ME)), Marek Nowak (Korona Kielce (ME)), Michał Nowak (Śląsk Wrocław (ME)), Bartłomiej Olejniczak (Lech Poznań (ME)), Gheorghii Ovseannicov (Cracovia (ME)), Patryk Pabiniak (Piast Gliwice (ME)), Andrzej Paprocki (Korona Kielce (ME)), Kamil Patelczyk (Arka Gdynia (ME)), Mikołaj Pieniądz (Cracovia (ME)), Marcin Pietroń (Piast Gliwice (ME)), Mateusz Pogonowski (Legia Warszawa (ME)), Michał Prażuch (Polonia Warszawa (ME)), Tomasz Preizner (Lechia Gdańsk (ME)), Michał Pruchnik (Lechia Gdańsk (ME)), Tomas Radzinevičius (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Adrian Rajczak (Legia Warszawa (ME)), Michał Renusz (Jagiellonia Białystok (ME)), Piotr Robakowski (Arka Gdynia (ME)), Daniel Rygel (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Stojko Sakalijew (Arka Gdynia (ME)), Maciej Scherfchen (Ruch Chorzów (ME)), Lumír Sedláček (Piast Gliwice (ME)), Bartłomiej Sikorski (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Dariusz Słomian (GKS Bełchatów (ME)), Tomasz Sokołowski (Arka Gdynia (ME)), Bartosz Sopel (Piast Gliwice (ME)), Łukasz Sosnowski (Cracovia (ME)), Marcin Stanicki (Polonia Bytom (ME)), Filip Starzyński (Ruch Chorzów (ME)), Marcin Staszewski (Piast Gliwice (ME)), Krzysztof Strugarek (Polonia Bytom (ME)), Patryk Sypień (Zagłębie Lubin (ME)), Maciej Szajna (Korona Kielce (ME)), Mateusz Szałek (Lech Poznań (ME)), Mateusz Szwoch (Arka Gdynia (ME)), Bartosz Ślusarski (Cracovia (ME)), Michał Świderski (Jagiellonia Białystok (ME)), Maciej Tataj (Korona Kielce (ME)), Błażej Telichowski (Polonia Bytom (ME)), Piotr Wanatowicz (Wisła Kraków (ME)), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa (ME)), Janusz Weber (Lechia Gdańsk (ME)), Tomasz Wełna (Polonia Warszawa (ME)), Łukasz Wiśniewski (Lechia Gdańsk (ME)), Mateusz Wiśniewski (Arka Gdynia (ME)), Kamil Witkowski (Cracovia (ME)), Krzysztof Wolkiewicz (Lech Poznań (ME)), Błażej Wróbel (GKS Bełchatów (ME)), Łukasz Zaniewski (Jagiellonia Białystok (ME)).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia (ME): 6 - Krzysztof Bułka, 4 - Przemysław Kazimierczak, 3 - Paweł Czoska, Wojciech Wilczyński, 2 - Łukasz Beyl, Karol Mojecki, 1 - Karol Armata, Bartosz Brodziński, Mateusz Dąbrowski, Joseph Désiré Mawaye, Michał Łabędzki, Kamil Patelczyk, Piotr Robakowski, Stojko Sakalijew, Tomasz Sokołowski, Mateusz Szwoch, Mateusz Wiśniewski
Cracovia (ME): 13 - Jakub Kaszuba, 6 - Bartłomiej Dudzic, 3 - Mateusz Jeleń, 2 - Konrad Cebula, Kamil Karcz, Wojciech Łuczak, Mariusz Sacha, Jakub Snadny, Bartosz Tomczuk, Mateusz Urbański, 1 - Tomasz Baliga, Dawid Dynarek, Bartłomiej Filip, Jakub Grzegorzewski, Radosław Grzesiak, Krzysztof Kaliciak, Mateusz Klich, Damian Misan, Gheorghii Ovseannicov, Mikołaj Pieniądz, Łukasz Sosnowski, Bartosz Ślusarski, Kamil Witkowski
GKS Bełchatów (ME): 7 - Grzegorz Kuświk, 5 - Krystian Pieczara, Mateusz Stąporski, Mariusz Zawodziński, 4 - Bartłomiej Bartosiak, Tomasz Margol, 2 - Paweł Adamiec, Łukasz Bocian, Krzysztof Janus, Kamil Poźniak, 1 - Marcin Dąbrowski, Karol Gregorek, Mateusz Jacak, Maciej Korzym, Dariusz Słomian, Błażej Wróbel
Jagiellonia Białystok (ME): 9 - Michał Fidziukiewicz, 7 - Łukasz Tumicz, 2 - Gustavo Adolfo Lamos Cárdenas, Grzegorz Arłukowicz, Patryk Gondek, Daniel Henz, Michał Steć, 1 - Bartłomiej Dołubizna, Mariusz Gogol, Andrzej Jakimczuk, Dariusz Jarecki, Piotr Klepczarek, Piotr Murawski, Michał Renusz, Michał Świderski, Łukasz Zaniewski
Korona Kielce (ME): 6 - Piotr Gawęcki, 5 - Łukasz Jamróz, 4 - Daniel Rabenda, 3 - Krzysztof Kiercz, Michał Michałek, 2 - Damian Czarnecki, Bartosz Malinowski, Bartłomiej Strzębski, 1 - Jakub Bąk, Paweł Buśkiewicz, Łukasz Cichos, Ernest Konon, Dariusz Łatka, Łukasz Maliszewski, Karol Markowski, Marek Nowak, Andrzej Paprocki, Maciej Szajna, Maciej Tataj
Lech Poznań (ME): 8 - Kamil Drygas, 6 - Dawid Łoziński, 4 - Anderson Denyro Cueto Sánchez, Mateusz Możdżeń, 3 - Krzysztof Chrapek, Adam Gajda, Haris Handžić, 2 - Radosław Jasiński, Igor Jurga, Mateusz Olszak, Jarosław Ratajczak, Hernán Rengifo Trigoso, Paweł Wicher, 1 - Szymon Drewniak, Jakub Marynowicz, Tomasz Mikołajczak, Bartłomiej Olejniczak, Mateusz Szałek, Krzysztof Wolkiewicz
Lechia Gdańsk (ME): 7 - Adam Duda, 3 - Jakub Zabłocki, 2 - Tomasz Bobrowski, Mariusz Korzępa, Maciej Osłowski, Andrzej Rybski, Damian Tofil, 1 - Łukasz Gładczuk, Jakub Kawa, Tomasz Kila, Mateusz Łuczak, Tomasz Preizner, Michał Pruchnik, Janusz Weber, Łukasz Wiśniewski
Legia Warszawa (ME): 9 - Maciej Górski, Jakub Kosecki, 6 - Adam Banasiak, 5 - Michał Żyro, 4 - Piotr Wasikowski, 3 - Piotr Augustyniak, 2 - Dominik Furman, Mateusz Rosłoń, Wojciech Trochim, Damian Zbozień, 1 - Panče Ḱumbev, Ariel Borysiuk, Michał Efir, Piotr Giza, Tomasz Jarzębowski, Patryk Kamiński, Patryk Koziara, Wojciech Lisowski, Radosław Mikołajczak, Adrian Paluchowski, Mateusz Pogonowski, Adrian Rajczak, Jakub Wawrzyniak
Odra Wodzisław Śląski (ME): 8 - Marek Sobik, 5 - Dawid Hanzel, Deivydas Matulevičius, Tomasz Młynek, 3 - Jacek Bańczyk, Łukasz Skrobacz, 2 - Daniel Tanżyna, 1 - Bartłomiej Chwalibogowski, Marcin Dymkowski, Jacek Głowaczewski, Szymon Jary, Adam Mójta, Tomas Radzinevičius, Daniel Rygel, Bartłomiej Sikorski
Piast Gliwice (ME): 5 - Dawid Tomanek, 4 - Mateusz Bodzioch, Mateusz Mrożek, 3 - Karol Bukowski, Daniel Iwan, Maciej Mizgajski, Tomasz Podgórski, 2 - Roman Maciejak, Damian Mucha, Mariusz Muszalik, Tomasz Przybylski, 1 - Wojciech Blaszke, Łukasz Cetera, Paweł Gamla, Artur Lenartowski, Szymon Matuszek, Patryk Pabiniak, Adrian Paluchowski, Marcin Pietroń, Lumír Sedláček, Bartosz Sopel, Marcin Staszewski
Polonia Bytom (ME): 7 - Grzegorz Starościak, Jakub Świerczok, 6 - Mateusz Dreszer, 5 - Piotr Konieczny, 3 - Andrzej Niewiedział, 2 - Povilas Lukšys, Vladimir Milenković, Robert Nazar, Łukasz Ślifirczyk, Robert Wojsyk, 1 - Adrian Chomiuk, Vladimir Karalić, Marcin Stanicki, Krzysztof Strugarek, Błażej Telichowski
Polonia Warszawa (ME): 8 - Michał Ciarkowski, 4 - Daniel Gołębiewski, Bartłomiej Makowski, Jacek Pawłowski, Łukasz Teodorczyk, 3 - Dominik Lemanek, Rafał Zembrowski, 2 - Tomasz Barszcz, Krystian Feciuch, Szymon Kaźmierowski, Loïc Lo Bello, Paweł Wszołek, 1 - César Alexis Cortés Pinto, Maciej Biernacki, Daniel Ciach, Piotr Cudny, Damian Jaroń, Michał Prażuch, Tomasz Wełna
Ruch Chorzów (ME): 10 - Patryk Stefański, 8 - Paweł Lesik, 7 - Bartosz Flis, 5 - Michał Szubert, 1 - Dariusz Bernaś, Marcin Czaicki, Daniel Feruga, Grzegorz Goncerz, Michał Haftkowski, Łukasz Janoszka, Piotr Kieruzel, Mariusz Korzeniowski, Paweł Lisowski, Łukasz Maciongowski, Maciej Scherfchen, Filip Starzyński
Śląsk Wrocław (ME): 12 - Dariusz Góral, 6 - Robert Menzel, 5 - Kamil Biliński, Patryk Jędrzejowski, 4 - Przemysław Szuszkiewicz, 3 - Jakub Więzik, 2 - Mariusz Baranowski, Filip Barski, Jan Duraj, Krzysztof Kaczmarek, 1 - Michał Nowak
Wisła Kraków (ME): 7 - Kamil Rado, 6 - Kamil Jeleń, 4 - Maciej Batko, Maciej Papież, Mateusz Rajfur, 3 - Łukasz Burliga, Sebastian Janik, 2 - Sebastian Leszczak, Adrian Ligenza, 1 - Daniel Brud, Piotr Ćwielong, Łukasz Jarosiński, Adrian Ligienza, Mateusz Majcherczyk, Marek Masiuda, Piotr Wanatowicz
Zagłębie Lubin (ME): 6 - Patryk Bryła, Arkadiusz Woźniak, 5 - Kamil Jackiewicz, Artur Węska, 4 - Adrian Błąd, David Caiado, 3 - Karol Fryzowicz, Dawid Plizga, 2 - Adrian Rakowski, Szymon Skrzypczak, 1 - Mateusz Bartków, Daniel Chyła, Damian Dąbrowski, Ariel Famulski, Robert Kolendowicz, Patryk Sypień

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas