[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2009/2010, grupa: małopolsko-świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Puszcza Niepołomice 34 70 22 4 8 65-27 12 2 3 43-13 10 2 5 22-14
2.  Garbarnia Kraków 34 64 19 7 8 55-34 12 2 3 31-16 7 5 5 24-18
3.  Unia Tarnów 34 63 20 3 11 53-38 10 2 5 22-14 10 1 6 31-24
4.  Dalin Myślenice 34 58 17 7 10 68-47 12 2 3 39-18 5 5 7 29-29 2 3 1 0 1 3-3
5.  Hutnik Kraków 34 58 18 4 12 77-46 12 1 4 53-22 6 3 8 24-24 2 3 1 0 1 3-3
6.  Orlicz Suchedniów 34 56 18 2 14 52-38 11 1 5 32-17 7 1 9 20-21 2 6 2 0 0 7-2
7.  Juventa Starachowice 34 56 18 2 14 50-44 11 1 5 26-12 7 1 9 24-32 2 0 0 0 2 2-7
8.  Czarni Połaniec 34 53 16 5 13 52-39 10 3 4 35-16 6 2 9 17-23
9.  Wierna Małogoszcz 34 52 13 13 8 34-26 6 8 3 15-9 7 5 5 19-17
10.  Kmita Zabierzów 34 51 14 9 11 54-41 9 4 4 34-19 5 5 7 20-22
11.  Nida Pińczów 34 49 14 7 13 44-46 7 4 6 21-19 7 3 7 23-27
12.  Beskid Andrychów 34 45 14 3 17 59-66 8 1 8 37-33 6 2 9 22-33 2 6 2 0 0 5-2
13.  Górnik Wieliczka 34 45 13 6 15 63-60 7 3 7 38-25 6 3 8 25-35 2 0 0 0 2 2-5
14.  Naprzód Jędrzejów 34 43 13 4 17 52-57 7 3 7 29-23 6 1 10 23-34
15.  MZKS Alwernia 34 34 7 13 14 28-48 5 6 6 18-22 2 7 8 10-26
16.  Lubrzanka Kajetanów 34 25 6 7 21 28-87 3 5 9 14-34 3 2 12 14-53
17.  Glinik Gorlice 34 21 5 6 23 25-67 3 3 11 15-27 2 3 12 10-40
18.  Hetman Włoszczowa 34 20 4 8 22 28-76 3 4 10 14-32 1 4 12 14-44
Hutnik Kraków wycofał się po zakończeniu rozgrywek i w nowym sezonie zagra w IV lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Puszcza Niepołomice    2-0 3-0 2-2 2-0 2-0 2-1 0-2 0-1 2-0 0-1 2-2 3-1 7-1 6-0 4-0 2-1 4-1 
 2 Garbarnia Kraków0-2     1-2 2-1 1-1 0-1 1-0 2-1 3-1 1-0 2-1 5-2 2-0 3-0 2-2 3-1 1-0 2-1 
 3 Unia Tarnów2-1 0-2     3-0 1-0 1-0 2-1 0-2 1-1 1-0 2-0 2-0 4-2 0-1 0-0 2-1 0-1 1-2 
 4 Dalin Myślenice0-1 2-2 3-1     1-0 2-0 2-2 3-1 2-1 2-3 3-2 2-0 2-0 2-1 4-0 1-2 6-1 2-1 
 5 Hutnik Kraków2-1 2-4 0-3 3-2     5-1 3-0 2-0 1-1 1-2 3-1 1-2 8-2 5-1 3-0 9-0 4-2 1-0 
 6 Orlicz Suchedniów0-1 1-0 1-4 2-4 4-1     4-0 1-0 0-2 1-0 2-0 1-2 2-1 2-0 0-0 4-0 3-2 4-0 
 7 Juventa Starachowice2-0 2-1 0-1 1-0 2-1 2-3     2-0 0-0 1-0 1-3 2-0 1-2 2-0 0-1 5-0 1-0 2-0 
 8 Czarni Połaniec0-1 3-1 1-0 1-1 4-1 3-1 1-2     1-1 2-1 0-2 2-1 3-0 4-1 2-1 1-2 0-0 7-0 
 9 Wierna Małogoszcz0-0 1-1 2-1 2-0 0-2 0-0 0-1 0-0     1-1 2-0 1-0 0-0 0-2 0-0 3-0 2-0 1-1 
 10 Kmita Zabierzów2-3 0-0 1-2 1-0 0-4 0-3 2-1 3-0 4-0     2-2 4-1 2-2 1-0 1-1 3-0 4-0 4-0 
 11 Nida Pińczów0-1 2-0 0-2 0-0 2-5 0-1 1-2 2-0 0-0 1-1     1-0 1-1 0-3 2-1 4-1 3-0* 2-1 
 12 Beskid Andrychów0-0 1-3 4-3 2-4 2-3 1-0 2-3 1-3 2-0 2-3 5-2     3-1 2-4 1-0 2-3 5-0 2-1 
 13 Górnik Wieliczka0-2 0-0 4-3 0-2 1-1 2-0 5-0 0-0 0-2 2-5 1-2 1-2     5-1 0-2 5-1 5-0 7-2 
 14 Naprzód Jędrzejów1-2 1-3 0-1 3-3 2-1 1-0 3-1 3-0 1-2 1-1 2-3 0-1 1-2     1-1 4-1 4-1 1-0 
 15 MZKS Alwernia2-4 0-0 1-2 2-3 0-0 2-0 1-0 3-1 0-4 1-1 0-0 3-1 0-2 1-0     1-1 0-2 1-1 
 16 Lubrzanka Kajetanów1-0 0-3 1-3 0-0 1-0 0-3 1-3 1-4 2-0 1-1 0-1 3-4 1-3 0-7 1-1     0-0 1-1 
 17 Glinik Gorlice2-1 1-3 0-1 2-1 1-2 0-4 2-3 0-1 0-1 0-1 1-2 1-1 1-3 0-1 2-0 0-0     2-2 
 18 Hetman Włoszczowa0-2 0-1 2-2 3-6 0-2 0-3 0-4 0-2 0-2 2-0 1-1 2-3 1-3 0-0 1-0 2-1 0-0     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Beskid Andrychów 2-0 Wierna Małogoszcz 9 sierpnia, 18:00 (1000)
Przemysław Knapik 59, Dariusz Chowaniec 75
Hetman Włoszczowa 2-2 Unia Tarnów 9 sierpnia, 18:00 (1000)
Łukasz Oduliński 5, Mateusz Gawron 75 - Bartłomiej Łapuszek 48, Kamil Pawlak 76
Czarni Połaniec 0-2 Nida Pińczów 9 sierpnia, 17:00 (200)
Łukasz Mika 30, Mateusz Kokosza 90
Garbarnia Kraków 1-0 Kmita Zabierzów 8 sierpnia, 11:00 (300)
Łukasz Szewczyk 86
Puszcza Niepołomice 4-0 Lubrzanka Kajetanów 8 sierpnia, 17:30 (200)
Rafał Kmak 9, 14, Marcin Morawski 43, Dariusz Dutka 90
Dalin Myślenice 4-0 MZKS Alwernia 8 sierpnia, 17:00 (200)
Dawid Kałat 11, Tomasz Marchiński 32, Michał Nowak 33, 61
Hutnik Kraków 5-1 Naprzód Jędrzejów 8 sierpnia, 15:00 (300)
Paweł Czajka 11, Wojciech Dziadzio 45, Krzysztof Świątek 47, 66, Sebastian Jagła 90 - Grzegorz Samburski 53
Orlicz Suchedniów 3-2 Glinik Gorlice 9 sierpnia, 18:00 (500)
Mariusz Jaros 10, 50, Łukasz Ubożak 85 - Ifeanyi Chukwuka Nwachukwu 45, Mariusz Merklinger 67
Górnik Wieliczka 5-0 Juventa Starachowice 9 sierpnia, 17:00 (100)
Kamil Sendorek 18, Piotr Gruszka 23, Łukasz Domoń 37, Łukasz Nowak 48, 61

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Orlicz Suchedniów 2-0 Naprzód Jędrzejów 12 sierpnia, 18:00 (400)
Paweł Jaworek 45, Sebastian Hajduk 84
MZKS Alwernia 0-0 Hutnik Kraków 12 sierpnia, 18:00 (400)
Lubrzanka Kajetanów 0-0 Dalin Myślenice 12 sierpnia, 18:00 (200)
Kmita Zabierzów 2-3 Puszcza Niepołomice 12 sierpnia, 18:00 (450)
Józef Mazela 60, Łukasz Kominiak 86 - Krzysztof Kusia 1, Rafał Kmak 23, Sławomir Zubel 25
Nida Pińczów 2-0 Garbarnia Kraków 12 sierpnia, 18:00 (400)
Łukasz Mika 44 (k), 88 (k)
Unia Tarnów 0-2 Czarni Połaniec 12 sierpnia, 18:00 (400)
Piotr Obierak 29, Paweł Meszek 45 (k)
Górnik Wieliczka 7-2 Hetman Włoszczowa 12 sierpnia, 18:00 (100)
Kamil Blecharski 40, Kamil Sendorek 42, 76, 89, Łukasz Nowak 67, Łukasz Górski 72, Piotr Gruszka 74 (k) - Mateusz Gawron 28, Paweł Rak 60
Wierna Małogoszcz 0-1 Juventa Starachowice 12 sierpnia, 18:00 (300)
Dariusz Anduła 72
Beskid Andrychów 5-0 Glinik Gorlice 12 sierpnia, 18:00 (800)
Dariusz Fryś 21, 54, Dariusz Chowaniec 80, Jarosław Luty 84, Grzegorz Derek 89

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Beskid Andrychów 1-0 Orlicz Suchedniów 15 sierpnia, 18:00 (1000)
Przemysław Knapik 7
Juventa Starachowice 1-0 Glinik Gorlice 16 sierpnia, 17:00 (800)
Tomasz Wójcik 74 (k)
Hetman Włoszczowa 0-2 Wierna Małogoszcz 16 sierpnia, 17:00 (800)
Paweł Cegieła 7 (s), Piotr Pawłowski 85
Czarni Połaniec 3-0 Górnik Wieliczka 16 sierpnia, 17:00 (250)
Paweł Meszek 43 (k), Piotr Kajda 54, Mateusz Sobierajski 89
Garbarnia Kraków 1-2 Unia Tarnów 15 sierpnia, 11:00 (200)
Bartosz Praciak 30 - Piotr Drozdowicz 34, Kamil Pawlak 70
Puszcza Niepołomice 0-1 Nida Pińczów 15 sierpnia, 17:30 (150)
Łukasz Mika 41
Dalin Myślenice 2-3 Kmita Zabierzów 15 sierpnia, 17:00 (300)
Patryk Banaszkiewicz 28, Tomasz Marchiński 39 - Józef Mazela 7, 13, 44
Hutnik Kraków 9-0 Lubrzanka Kajetanów 15 sierpnia, 15:00 (200)
Sebastian Jagła 15, Dawid Szewczyk 15, 59, 83, Marcin Pasionek 41, Kamil Białkowski 50, Paweł Pyciak 61, 89, Krzysztof Świątek 84 (k)
Naprzód Jędrzejów 1-1 MZKS Alwernia 16 sierpnia, 17:00 (350)
Sebastian Marzec 78 - Przemysław Cecuga 70

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Orlicz Suchedniów 0-0 MZKS Alwernia 23 sierpnia, 17:00 (400)
Lubrzanka Kajetanów 0-7 Naprzód Jędrzejów 23 sierpnia, 17:00 (100)
Tomasz Puchrowicz 16 (k), Mateusz Fryc 22, Grzegorz Samburski 45, Grzegorz Jagodzki 45 (s), Mateusz Kubicki 50, Łukasz Gajda 58, Marcin Rusin 86
Kmita Zabierzów 0-4 Hutnik Kraków 22 sierpnia, 17:30 (400)
Sebastian Jagła 27, 46, Krzysztof Świątek 41 (k), Dawid Szewczyk 63
Nida Pińczów 0-0 Dalin Myślenice 23 sierpnia, 17:00 (400)
Unia Tarnów 2-1 Puszcza Niepołomice 22 sierpnia, 17:00 (250)
Paweł Węgrzyn 53 (k), Piotr Saratowicz 85 - Krzysztof Kusia 30
Górnik Wieliczka 0-0 Garbarnia Kraków 22 sierpnia, 17:30 (150)
Wierna Małogoszcz 0-0 Czarni Połaniec 22 sierpnia, 17:00 (200)
Glinik Gorlice 2-2 Hetman Włoszczowa 22 sierpnia, 17:30 (500)
Piotr Stępkowicz 30, Dariusz Kurowski 42 - Mateusz Gawron 40, Łukasz Oduliński 85
Beskid Andrychów 2-3 Juventa Starachowice 22 sierpnia, 17:10 (1000)
Dariusz Fryś 45, 59 - Tomasz Wójcik 30, Dariusz Anduła 54, Karol Kopeć 81
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Juventa Starachowice 2-3 Orlicz Suchedniów 26 sierpnia, 17:00 (1000)
Dariusz Anduła 34, 78 - Pawło Korkiszko 60, Radosław Wilk 75, 80
Hetman Włoszczowa 2-3 Beskid Andrychów 26 sierpnia, 17:00 (300)
Łukasz Orzeł 76, Damian Stolarski 88 - Przemysław Knapik 67, 73, Dariusz Fryś 70
Czarni Połaniec 0-0 Glinik Gorlice 26 sierpnia, 17:00 (100)
Garbarnia Kraków 3-1 Wierna Małogoszcz 26 sierpnia, 17:00 (200)
Bartosz Praciak 29, Paweł Kosowicz 60, Anthony Schacherer 77 - Łukasz Kwaśniewski 33
Puszcza Niepołomice 3-1 Górnik Wieliczka 26 sierpnia, 17:00 (200)
Sławomir Zubel 14, 76, Rafał Kmak 37 - Piotr Gruszka 26
Dalin Myślenice 3-1 Unia Tarnów 26 sierpnia, 17:00 (250)
Michał Górecki 39, Jakub Górecki 79, Michał Nowak 90 - Konrad Fryś 90
Hutnik Kraków 3-1 Nida Pińczów 26 sierpnia, 17:00 (400)
Rafał Gil 18, 89, Krzysztof Świątek 23 - Wojciech Jagodziński 63
Naprzód Jędrzejów 1-1 Kmita Zabierzów 26 sierpnia, 17:00 (500)
Tomasz Puchrowicz 25 (k) - Józef Mazela 6
MZKS Alwernia 1-1 Lubrzanka Kajetanów 26 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Józkowicz 50 - Karol Bracha 76 (k)

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Orlicz Suchedniów 4-0 Lubrzanka Kajetanów 30 sierpnia, 17:00 (500)
Roman Babyn 25, Mariusz Jaros 48 (k), Radosław Wilk 56, Szymon Gryz 58
Kmita Zabierzów 1-1 MZKS Alwernia 29 sierpnia, 17:00 (150)
Rafał Strojek 8 - Michał Kuć 34
Nida Pińczów 0-3 Naprzód Jędrzejów 30 sierpnia, 17:00 (1000)
Mateusz Fryc 3, 37, Tomasz Puchrowicz 85 (k)
Unia Tarnów 1-0 Hutnik Kraków 29 sierpnia, 17:00 (800)
Tomasz Rodak 26
Górnik Wieliczka 0-2 Dalin Myślenice 29 sierpnia, 17:00 (80)
Tomasz Stelmach 34, Michał Górecki 76
Wierna Małogoszcz 0-0 Puszcza Niepołomice 30 sierpnia, 17:00 (150)
Glinik Gorlice 1-3 Garbarnia Kraków 29 sierpnia, 17:00 (400)
Piotr Stępkowicz 48 (k) - Tymoteusz Chodźko 47, Adam Przeniosło 80, Piotr Antas 89
Beskid Andrychów 1-3 Czarni Połaniec 29 sierpnia, 17:00 (900)
Dariusz Fryś 74 - Mariusz Janowski 11, Dawid Korona 18, Piotr Obierak 29
Juventa Starachowice 2-0 Hetman Włoszczowa 30 sierpnia, 17:00 (800)
Dariusz Anduła 6, 52

Kolejka 7 - 5-6 września

Hetman Włoszczowa 0-3 Orlicz Suchedniów 6 września, 17:00 (600)
Mariusz Jaros 8, 59, Michał Zegadło 73
Czarni Połaniec 1-2 Juventa Starachowice 6 września, 17:00 (150)
Paweł Meszek 84 - Bartłomiej Gołasa 25, Dariusz Anduła 76
Garbarnia Kraków 5-2 Beskid Andrychów 5 września, 11:00 (100)
Bartosz Praciak 23, 78, Mariusz Stokłosa 48, 58, Tymoteusz Chodźko 70 - Grzegorz Derek 45, Przemysław Knapik 90
Puszcza Niepołomice 2-1 Glinik Gorlice 5 września, 16:30 (150)
Sebastian Szurek 44 (s), Sławomir Zubel 71 - Ifeanyi Chukwuka Nwachukwu 87
Dalin Myślenice 2-1 Wierna Małogoszcz 5 września, 17:00 (250)
Dawid Kałat 43, 79 - Marek Gołąbek 90
Hutnik Kraków 8-2 Górnik Wieliczka 5 września, 15:00 (400)
Wojciech Dziadzio 14, 34, Krzysztof Świątek 33, 75, Rafał Tabak 42, Arkadiusz Garzeł 54, Rafał Gil 56, 84 - Łukasz Pazurkiewicz 52, Piotr Gruszka 90 (k)
Naprzód Jędrzejów 0-1 Unia Tarnów 6 września, 17:00 (600)
Paweł Węgrzyn 68
MZKS Alwernia 0-0 Nida Pińczów 5 września, 17:00 (250)
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Kmita Zabierzów 5 września, 12:00 (50)
Jarosław Mosiołek 82 - Józef Mazela 7

Kolejka 8 - 12-13 września

Orlicz Suchedniów 1-0 Kmita Zabierzów 13 września, 17:00 (600)
Radosław Wilk 45
Nida Pińczów 4-1 Lubrzanka Kajetanów 13 września, 16:00 (400)
Marcin Kołodziejczyk 27, Łukasz Mika 45 (k), Wojciech Kasza 80, Tomasz Kołodziejczyk 87 - Karol Bracha 83 (k)
Unia Tarnów 0-0 MZKS Alwernia 12 września, 11:00 (200)
Górnik Wieliczka 5-1 Naprzód Jędrzejów 12 września, 17:00 (100)
Piotr Gruszka 9, 58, Kamil Sendorek 54, 81, Artur Skiba 87 - Abu Sarr 86
Wierna Małogoszcz 0-2 Hutnik Kraków 12 września, 16:00 (150)
Michał Nawrot 71, 85
Glinik Gorlice 2-1 Dalin Myślenice 12 września, 16:00 (300)
Dariusz Kurowski 56, 73 - Tomasz Marchiński 85
Beskid Andrychów 0-0 Puszcza Niepołomice 12 września, 17:00 (500)
Juventa Starachowice 2-1 Garbarnia Kraków 13 września, 16:00 (800)
Dariusz Anduła 27, 29 - Łukasz Szewczyk 50 (k)
Hetman Włoszczowa 0-2 Czarni Połaniec 13 września, 16:00 (300)
Adrian Gębalski 15 (k), Piotr Obierak 21

Kolejka 9 - 19-20 września

Czarni Połaniec 3-1 Orlicz Suchedniów 20 września, 16:00 (300)
Adrian Gębalski 3, Paweł Meszek 87, Piotr Kajda 90 - Mariusz Jaros 45
Garbarnia Kraków 2-1 Hetman Włoszczowa 19 września, 11:00 (250)
Bartosz Praciak 24, 59 - Łukasz Orzeł 67
Puszcza Niepołomice 2-1 Juventa Starachowice 20 września, 16:00 (200)
Krzysztof Kusia 21, Łukasz Cichy 29 - Łukasz Gruszczyński 78
Dalin Myślenice 2-0 Beskid Andrychów 19 września, 16:00 (200)
Dawid Kałat 31, Michał Nowak 34
Hutnik Kraków 4-2 Glinik Gorlice 19 września, 11:00 (300)
Rafał Gil 1, 84, Paweł Czajka 20, Wojciech Dziadzio 79 - Diemé Yahiya 24, Mariusz Merklinger 66
Naprzód Jędrzejów 1-2 Wierna Małogoszcz 20 września, 16:00 (600)
Mateusz Fryc 23 - Hubert Drej 25 (k), Tomasz Foksa 69
MZKS Alwernia 0-2 Górnik Wieliczka 19 września, 16:30 (200)
Piotr Gruszka 15, Kamil Sendorek 39
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Unia Tarnów 20 września, 16:00 (100)
Michał Bracha 16 - Tomasz Rodak 32, Piotr Saratowicz 39, Marcin Kucharzyk 90
Kmita Zabierzów 2-2 Nida Pińczów 20 września, 16:30 (150)
Józef Mazela 81, Rafał Strojek 83 - Robert Chlewicki 40, Krystian Zaręba 63

Kolejka 10 - 26-27 września

Orlicz Suchedniów 2-0 Nida Pińczów 27 września, 16:00 (600)
Szymon Gryz 78, 87
Unia Tarnów 1-0 Kmita Zabierzów 26 września, 12:00 (150)
Roger Radliński 24
Górnik Wieliczka 5-1 Lubrzanka Kajetanów 26 września, 16:30 (100)
Piotr Gruszka 37, 85, Tomasz Liput 48, Kamil Sendorek 58, Łukasz Pazurkiewicz 87 - Michał Bracha 71
Wierna Małogoszcz 0-0 MZKS Alwernia 26 września, 14:00 (250)
Glinik Gorlice 0-1 Naprzód Jędrzejów 26 września, 15:00 (400)
Mateusz Fryc 60
Beskid Andrychów 2-3 Hutnik Kraków 26 września, 16:00 (1600)
Mariusz Sobala 70, Przemysław Knapik 84 - Dariusz Fryś 28 (s), Paweł Pyciak 30, Rafał Gil 52
Juventa Starachowice 1-0 Dalin Myślenice 27 września, 16:00 (1000)
Krystian Płusa 72
czerwoną kartką został także ukarany Przemysław Wesołowski - rezerwowy zawodnik gospodarzy
Hetman Włoszczowa 0-2 Puszcza Niepołomice 27 września, 16:00 (700)
Dariusz Dutka 68, Marcin Morawski 90
Czarni Połaniec 3-1 Garbarnia Kraków 27 września, 16:00 (200)
Piotr Kajda 49, Adrian Gębalski 58 (k), Jarosław Witkowski 88 - Paweł Kosowicz 90

Kolejka 11 - 3-4 października

Garbarnia Kraków 0-1 Orlicz Suchedniów 3 października, 11:00 (200)
Mariusz Jaros 35
Puszcza Niepołomice 0-2 Czarni Połaniec 3 października, 11:00 (150)
Piotr Kajda 42, Mariusz Janowski 89
Dalin Myślenice 2-1 Hetman Włoszczowa 3 października, 15:30 (100)
Tomasz Marchiński 56, Dawid Kałat 70 - Łukasz Oduliński 65
Hutnik Kraków 3-0 Juventa Starachowice 3 października, 15:00 (500)
Krzysztof Świątek 4, 84, Michał Nawrot 76
Naprzód Jędrzejów 0-1 Beskid Andrychów 4 października, 15:00 (300)
Grzegorz Derek 63
MZKS Alwernia 0-2 Glinik Gorlice 3 października, 15:30 (300)
Diemé Yahiya 48, 85 (k)
Lubrzanka Kajetanów 2-0 Wierna Małogoszcz 4 października, 15:00 (80)
Maciej Treter 17, Tomasz Kita 70 (s)
Kmita Zabierzów 2-2 Górnik Wieliczka 3 października, 15:30 (150)
Rafał Strojek 27, Łukasz Kominiak 40 - Łukasz Górski 6, Łukasz Pazurkiewicz 72
Nida Pińczów 0-2 Unia Tarnów 4 października, 15:00 (500)
Piotr Drozdowicz 66, Bartłomiej Bogacz 90

Kolejka 12 - 10-11 października

Orlicz Suchedniów 1-4 Unia Tarnów 11 października, 15:00 (400)
Radosław Wilk 7 - Piotr Drozdowicz 13, Roger Radliński 35, Marcin Kucharzyk 55, Robert Witek 63
Górnik Wieliczka 1-2 Nida Pińczów 10 października, 15:00 (60)
Łukasz Nowak 79 - Konrad Głuc 13, Krystian Zaręba 43
Wierna Małogoszcz 1-1 Kmita Zabierzów 11 października, 15:00 (100)
Tomasz Miernik 16 - Maciej Trzmielewski 22
Glinik Gorlice 0-0 Lubrzanka Kajetanów 10 października, 14:00 (300)
Beskid Andrychów 1-0 MZKS Alwernia 10 października, 15:00 (500)
Dariusz Fryś 45
Juventa Starachowice 2-0 Naprzód Jędrzejów 11 października, 15:00 (300)
Dariusz Anduła 35, Paweł Sado 62
Hetman Włoszczowa 0-2 Hutnik Kraków 11 października, 15:00 (500)
Marcin Pasionek 33, Krzysztof Świątek 80
Czarni Połaniec 1-1 Dalin Myślenice 11 października, 15:00 (200)
Maciej Witek 62 - Michał Nowak 38
Garbarnia Kraków 0-2 Puszcza Niepołomice 23 września, 16:00 (250)
Łukasz Cichy 62, 70

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Puszcza Niepołomice 2-0 Orlicz Suchedniów 14 listopada, 13:00 (150)
Marcin Morawski 32, Rafał Kmak 62
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dalin Myślenice 2-2 Garbarnia Kraków 14 listopada, 11:00
Michał Nowak 14, Dawid Kałat 32 - Krzysztof Jamka 51, Łukasz Szewczyk 75
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Hutnik Kraków 2-0 Czarni Połaniec 14 listopada, 16:30 (2000)
Michał Nawrot 56, Krzysztof Świątek 85 (k)
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Naprzód Jędrzejów 1-0 Hetman Włoszczowa 15 listopada, 13:00 (600)
Łukasz Gajda 90
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MZKS Alwernia 1-0 Juventa Starachowice 14 listopada, 13:00 (300)
Tomasz Jasieczko 22
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lubrzanka Kajetanów 3-4 Beskid Andrychów 14 listopada, 13:00 (100)
Rafał Cedro 31, Krzysztof Sobieraj 44, Michał Staszewski 51 - Przemysław Knapik 13, Artur Czarnik 15, Grzegorz Derek 87, 90
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kmita Zabierzów 4-0 Glinik Gorlice 14 listopada, 12:00 (150)
Dawid Burzyński 21, Paweł Szwajdych 55, 80, Józef Mazela 73
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nida Pińczów 0-0 Wierna Małogoszcz 15 listopada, 13:00 (300)
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Tarnów 4-2 Górnik Wieliczka 14 listopada, 13:00 (250)
Kamil Pawlak 16, 73, Tomasz Rodak 49, Jordan Ocłoń 82 - Łukasz Pazurkiewicz 5, Artur Skiba 27
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 14 - 24-25 października

Orlicz Suchedniów 2-1 Górnik Wieliczka 25 października, 14:00 (350)
Radosław Wilk 63, Pawło Korkiszko 76 - Piotr Gruszka 39
Wierna Małogoszcz 2-1 Unia Tarnów 25 października, 13:00 (300)
Michał Rogala 19, Jakub Hajduk 38 - Marcin Kucharzyk 53
Glinik Gorlice 1-2 Nida Pińczów 24 października, 14:00 (300)
Piotr Stępkowicz 90 (k) - Łukasz Mika 28 (k), 60
Beskid Andrychów 2-3 Kmita Zabierzów 24 października, 14:00 (500)
Grzegorz Derek 12, Tomasz Kaczmarczyk 90 - Dawid Burzyński 8, 18, Tomasz Kaczor 23
Juventa Starachowice 5-0 Lubrzanka Kajetanów 25 października, 14:00 (400)
Grzegorz Tobiszewski 24, 47, Dariusz Anduła 43, Karol Drej 74, 79
Hetman Włoszczowa 1-0 MZKS Alwernia 25 października, 14:00 (250)
Damian Stolarski 90
od 86. minuty zawody prowadził Jacek Kubicki z powodu kontuzji sędziego głównego
Czarni Połaniec 4-1 Naprzód Jędrzejów 25 października, 14:00 (200)
Piotr Kajda 25, 62, Adrian Gębalski 80, Jarosław Witkowski 90 - Mateusz Fryc 83
od 71. minuty w bramce Czarnych stał Piotr Kajda
Garbarnia Kraków 1-1 Hutnik Kraków 24 października, 11:00 (350)
Mariusz Stokłosa 67 - Michał Krawczyk 87
Puszcza Niepołomice 2-2 Dalin Myślenice 24 października, 14:00 (150)
Sławomir Zubel 12, Wojciech Włodarczyk 83 - Michał Górecki 4, Tomasz Marchiński 45

Kolejka 15 - 31 października

Dalin Myślenice 2-0 Orlicz Suchedniów 31 października, 13:00 (100)
Tomasz Stelmach 14, 84
Hutnik Kraków 2-1 Puszcza Niepołomice 31 października, 11:00 (400)
Rafał Gil 14, 32 - Michał Świstak 23
Naprzód Jędrzejów 1-3 Garbarnia Kraków 31 października, 13:00 (150)
Grzegorz Samburski 78 - Tymoteusz Chodźko 25, 54, 86
MZKS Alwernia 3-1 Czarni Połaniec 31 października, 13:00 (100)
Marek Baster 68, Przemysław Cecuga 70, Mariusz Gnyla 79 - Krzysztof Dukała 59 (s)
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Hetman Włoszczowa 31 października, 13:00 (60)
Piotr Siwek 83 - Mateusz Gawron 51
Kmita Zabierzów 2-1 Juventa Starachowice 30 października, 13:00 (100)
Dawid Burzyński 39, Paweł Szwajdych 54 - Dariusz Anduła 43
po meczu czerwoną kartką za drugą żółtą został ukarany zawodnik gości - Bartłomiej Gołasa
Nida Pińczów 1-0 Beskid Andrychów 31 października, 13:00 (200)
Krystian Zaręba 61
Unia Tarnów 0-1 Glinik Gorlice 31 października, 13:00 (100)
Sebastian Skowroński 80
Górnik Wieliczka 0-2 Wierna Małogoszcz 30 października, 13:00 (50)
Jakub Hajduk 40, Hubert Drej 65

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Orlicz Suchedniów 0-2 Wierna Małogoszcz 8 listopada, 13:00 (500)
Jakub Hajduk 57, Hubert Drej 69 (k)
Glinik Gorlice 1-3 Górnik Wieliczka 7 listopada, 12:00 (300)
Mariusz Merklinger 81 - Łukasz Pazurkiewicz 17, 50, Kamil Blecharski 64
Beskid Andrychów 4-3 Unia Tarnów 18 listopada, 13:00 (800)
Mariusz Sobala 30, Przemysław Knapik 72, Arkadiusz Kukuła 76, Grzegorz Derek 90 - Tomasz Rodak 6, 51, Piotr Drozdowicz 65
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) przełożony z powodu grypy panującej w drużynie gospodarzy
Juventa Starachowice 1-3 Nida Pińczów 7 listopada, 13:00 (200)
Tomasz Wójcik 51 - Wojciech Jagodziński 53, 62, Krystian Zaręba 86
Hetman Włoszczowa 2-0 Kmita Zabierzów 8 listopada, 13:00 (200)
Mateusz Gawron 43, Łukasz Oduliński 60
Czarni Połaniec 1-2 Lubrzanka Kajetanów 7 listopada, 13:00 (100)
Tomasz Kiciński 62 - Michał Bracha 70, 78
Garbarnia Kraków 2-2 MZKS Alwernia 7 listopada, 11:00
Marcin Pluta 12, Mariusz Stokłosa 24 - Przemysław Cecuga 21, Tomasz Miś 58
bez udziału publiczności
Puszcza Niepołomice 7-1 Naprzód Jędrzejów 7 listopada, 13:00 (200)
Rafał Kmak 13, 55, 72, Piotr Morawski 31, Sławomir Zubel 34, Krzysztof Kusia 53, Wojciech Włodarczyk 83 - Mateusz Fryc 76
Dalin Myślenice 1-0 Hutnik Kraków 7 listopada, 13:00 (250)
Michał Nowak 50

Kolejka 17 - 11 listopada

Hutnik Kraków 5-1 Orlicz Suchedniów 11 listopada, 11:00 (350)
Paweł Pyciak 3, 73, Krzysztof Świątek 6, 29, 90 - Mariusz Jaros 85
Naprzód Jędrzejów 3-3 Dalin Myślenice 11 listopada, 13:00 (150)
Abu Sarr 11, Mateusz Fryc 85, Tomasz Puchrowicz 90 (k) - Dawid Kałat 26, Michał Nowak 30, Tomasz Stelmach 46
MZKS Alwernia 2-4 Puszcza Niepołomice 11 listopada, 12:00 (100)
Tomasz Jasieczko 31, Tomasz Miś 78 - Sławomir Zubel 5, 8, Krzysztof Kusia 70 (k), Rafał Kmak 72
Lubrzanka Kajetanów 0-3 Garbarnia Kraków 21 listopada, 13:00 (60)
Anthony Schacherer 69, Krzysztof Kalemba 72, Bartosz Praciak 79
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kmita Zabierzów 3-0 Czarni Połaniec 11 listopada, 12:00 (100)
Dawid Burzyński 5, Piotr Koperny 15, Michał Kanclerz 25
Nida Pińczów 2-1 Hetman Włoszczowa 11 listopada, 13:00 (200)
Łukasz Mika 26, Krystian Zaręba 35 - Łukasz Oduliński 10
Unia Tarnów 2-1 Juventa Starachowice 11 listopada, 13:00 (150)
Roger Radliński 63, Robert Witek 70 - Bartłomiej Gołasa 63
Górnik Wieliczka 1-2 Beskid Andrychów 21 listopada, 13:00 (150)
Łukasz Pazurkiewicz 66 - Grzegorz Derek 19, Dariusz Fryś 45
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierna Małogoszcz 2-0 Glinik Gorlice 11 listopada, 13:00 (100)
Hubert Drej 69, 77

Kolejka 18 - 12-13 czerwca

Glinik Gorlice 0-4 Orlicz Suchedniów 12 czerwca, 18:00 (50)
Mariusz Jaros 8, Radosław Wilk 26, Damian Gil 39, 53
na bocznym boisku Glinika / w pierwotnym terminie (13 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Juventa Starachowice 1-2 Górnik Wieliczka 12 czerwca, 17:00 (100)
Maciej Pastuszka 60 - Michał Banaś 53, Maciej Pastuszka 69 (s)
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wierna Małogoszcz 1-0 Beskid Andrychów 13 czerwca, 11:30 (200)
Tomasz Trybek 90
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Tarnów 1-2 Hetman Włoszczowa 12 czerwca, 18:00 (200)
Mateusz Ślęczka 33 - Łukasz Orzeł 60, Damian Rosicki 90
w pierwotnym terminie (13 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nida Pińczów 2-0 Czarni Połaniec 13 czerwca, 17:00 (250)
Łukasz Mika 75, 90 (k)
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kmita Zabierzów 0-0 Garbarnia Kraków 12 czerwca, 18:00 (150)
w pierwotnym terminie (13 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lubrzanka Kajetanów 1-0 Puszcza Niepołomice 13 czerwca, 17:00 (50)
Michał Bracha 60
w pierwotnym (14 marca, 14:00) i w drugim (17 marca, 14:00) terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MZKS Alwernia 2-3 Dalin Myślenice 12 czerwca, 18:00 (150)
Artur Rusin 5, Józef Mazela 78 - Mariusz Kęsek 2, Michał Górecki 48, 82
w pierwotnym terminie (13 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Naprzód Jędrzejów 2-1 Hutnik Kraków 13 czerwca, 17:00 (250)
Mateusz Fryc 11, 81 - Krzysztof Przytuła 41
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 19 - 20-21 marca

Glinik Gorlice 1-1 Beskid Andrychów 20 marca, 14:00 (800)
Rafał Gadzina 35 - Arkadiusz Kukuła 73
Naprzód Jędrzejów 1-0 Orlicz Suchedniów 12 maja, 17:00 (70)
Tomasz Iwański 70 (k)
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik Kraków 3-0 MZKS Alwernia 12 maja, 17:00 (100)
Mateusz Pacanowski 35, Dawid Szewczyk 43, 61
w Alwerni; Hutnik gospodarzem / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu braku licencji Hutnika
Dalin Myślenice 1-2 Lubrzanka Kajetanów 12 maja, 17:00 (100)
Michał Górecki 10 - Michał Bracha 28, Karol Bracha 41 (k)
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puszcza Niepołomice 2-0 Kmita Zabierzów 21 marca, 14:00 (150)
Michał Świstak 31, Tomasz Bernas 46
Garbarnia Kraków 2-1 Nida Pińczów 12 maja, 17:00 (100)
Tymoteusz Chodźko 17, Krzysztof Kalemba 22 - Łukasz Mika 32 (k)
w pierwotnym terminie (20 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Połaniec 1-0 Unia Tarnów 21 marca, 14:00 (100)
Piotr Kajda 18
Hetman Włoszczowa 1-3 Górnik Wieliczka 21 marca, 14:00 (400)
Paweł Rak 49 - Łukasz Pazurkiewicz 15, Tomasz Liput 47, Dawid Skiba 53
Juventa Starachowice 0-0 Wierna Małogoszcz 21 marca, 14:00 (500)

Kolejka 20 - 27-28 marca

Orlicz Suchedniów 1-2 Beskid Andrychów 28 marca, 15:00 (500)
Paweł Jaworek 41 - Przemysław Knapik 29, Dariusz Chowaniec 37
Glinik Gorlice 2-3 Juventa Starachowice 27 marca, 15:00 (400)
Rafał Juruś 36, Rafał Gadzina 70 (k) - Karol Kopeć 37, Tomasz Wójcik 42, Dariusz Anduła 64
Wierna Małogoszcz 1-1 Hetman Włoszczowa 28 marca, 16:00 (350)
Jakub Hajduk 79 - Łukasz Oduliński 78 (k)
Górnik Wieliczka 0-0 Czarni Połaniec 27 marca, 15:00 (100)
Unia Tarnów 0-2 Garbarnia Kraków 27 marca, 15:00 (300)
Tymoteusz Chodźko 13, Dariusz Wojciechowski 63
Nida Pińczów 0-1 Puszcza Niepołomice 28 marca, 16:00 (400)
Krzysztof Kusia 45 (k)
Kmita Zabierzów 1-0 Dalin Myślenice 27 marca, 15:00 (250)
Piotr Powroźnik 58
Lubrzanka Kajetanów 1-0 Hutnik Kraków 27 marca, 15:00
Łukasz Waldon 88
w Kielcach; na stadionie przy ul. Szczepaniaka / bez udziału publiczności
MZKS Alwernia 1-0 Naprzód Jędrzejów 27 marca, 15:00 (150)
Józef Mazela 54

Kolejka 21 - 3 kwietnia

MZKS Alwernia 2-0 Orlicz Suchedniów 3 kwietnia, 13:00 (300)
Józef Mazela 30, 90
Naprzód Jędrzejów 4-1 Lubrzanka Kajetanów 3 kwietnia, 15:00 (400)
Karol Gajda 56, Mateusz Kubicki 73, Mateusz Fryc 80, 83 - Łukasz Waldon 28
Hutnik Kraków 1-2 Kmita Zabierzów 3 kwietnia, 16:00 (100)
Michał Krawczyk 20 - Mateusz Suder 57, Piotr Powroźnik 80
Dalin Myślenice 3-2 Nida Pińczów 3 kwietnia, 13:00 (200)
Mariusz Kęsek 34, 49, Przemysław Senderski 90 - Krystian Zaręba 28, Dominik Sobczyk 76
Puszcza Niepołomice 3-0 Unia Tarnów 3 kwietnia, 16:00 (200)
Sławomir Zubel 12, Krzysztof Kusia 85, 90 (k)
Garbarnia Kraków 2-0 Górnik Wieliczka 3 kwietnia, 11:00 (300)
Łukasz Szewczyk 35, Krzysztof Kalemba 49
Czarni Połaniec 1-1 Wierna Małogoszcz 3 kwietnia, 15:00 (200)
Paweł Meszek 90 (k) - Hubert Drej 56
Hetman Włoszczowa 0-0 Glinik Gorlice 3 kwietnia, 16:00 (400)
Juventa Starachowice 2-0 Beskid Andrychów 3 kwietnia, 16:00 (400)
Przemysław Ryński 47, Dariusz Anduła 75 (k)

Kolejka 22 - 10-11 kwietnia

Orlicz Suchedniów 4-0 Juventa Starachowice 21 kwietnia, 17:00 (250)
Mariusz Jaros 49, 58, 64, 70
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Beskid Andrychów 2-1 Hetman Włoszczowa 21 kwietnia, 17:00 (800)
Tomasz Kaczmarczyk 19, Dariusz Chowaniec 38 - Paweł Rak 67
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Glinik Gorlice 0-1 Czarni Połaniec 21 kwietnia, 17:00 (200)
Piotr Kajda 42
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wierna Małogoszcz 1-1 Garbarnia Kraków 21 kwietnia, 17:00 (200)
Tomasz Miernik 16 - Bartosz Praciak 90
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Górnik Wieliczka 0-2 Puszcza Niepołomice 21 kwietnia, 17:00 (100)
Arkadiusz Lewiński 17, Wojciech Ankowski 27
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Tarnów 3-0 Dalin Myślenice 21 kwietnia, 17:00 (300)
Piotr Drozdowicz 42, 56, Adrian Kroker 75
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Nida Pińczów 2-5 Hutnik Kraków 21 kwietnia, 17:00 (200)
Łukasz Mika 1, Jacek Wilkus 48 - Michał Nawrot 8, 51, Michał Krawczyk 9, 22, Dawid Szewczyk 72
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kmita Zabierzów 1-0 Naprzód Jędrzejów 21 kwietnia, 17:00 (150)
Dawid Burzyński 21
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lubrzanka Kajetanów 1-1 MZKS Alwernia 9 kwietnia, 16:30 (100)
Michał Bracha 68 - Józef Mazela 53

Kolejka 23 - 28 kwietnia

Lubrzanka Kajetanów 0-3 Orlicz Suchedniów 28 kwietnia, 17:30 (150)
Damian Gil 5, 34, 48
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
MZKS Alwernia 1-1 Kmita Zabierzów 28 kwietnia, 17:30 (200)
Józef Mazela 41 - Piotr Koperny 85
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Naprzód Jędrzejów 2-3 Nida Pińczów 28 kwietnia, 17:30 (250)
Karol Gajda 4, Tomasz Iwański 82 - Krystian Zaręba 15, Jakub Majewski 60 (s), Wojciech Kasza 85
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Hutnik Kraków 0-3 Unia Tarnów 26 maja, 18:00 (150)
Marcin Kucharzyk 3, 70, Piotr Saratowicz 66
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 18:00) odwołany
Dalin Myślenice 2-0 Górnik Wieliczka 28 kwietnia, 17:30 (100)
Jakub Górecki 40, Mariusz Kęsek 72
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Puszcza Niepołomice 0-1 Wierna Małogoszcz 28 kwietnia, 17:30 (150)
Tomasz Miernik 88
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Garbarnia Kraków 1-0 Glinik Gorlice 27 kwietnia, 17:30 (150)
Łukasz Szewczyk 20
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Połaniec 2-1 Beskid Andrychów 28 kwietnia, 17:30 (150)
Adrian Gębalski 16, Paweł Meszek 70 (k) - Dariusz Chowaniec 68
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Hetman Włoszczowa 0-4 Juventa Starachowice 28 kwietnia, 17:30 (300)
Bartosz Gębura 55, Dariusz Anduła 63, 85, Tomasz Wójcik 90
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

Orlicz Suchedniów 4-0 Hetman Włoszczowa 25 kwietnia, 17:00 (400)
Mariusz Jaros 17, 31, 53, Damian Rożej 80
Juventa Starachowice 2-0 Czarni Połaniec 25 kwietnia, 17:00 (500)
Łukasz Gruszczyński 46, Dariusz Anduła 69
Beskid Andrychów 1-3 Garbarnia Kraków 24 kwietnia, 17:00 (800)
Artur Czarnik 7 - Łukasz Szewczyk 33 (k), Mariusz Stokłosa 42, Krzysztof Kalemba 74
Glinik Gorlice 2-1 Puszcza Niepołomice 24 kwietnia, 17:00 (250)
Rafał Gadzina 22 (k), 90 - Wojciech Ankowski 58
Wierna Małogoszcz 2-0 Dalin Myślenice 25 kwietnia, 17:00 (350)
Jakub Hajduk 53, Tomasz Foksa 79
Górnik Wieliczka 1-1 Hutnik Kraków 24 kwietnia, 16:30 (50)
Karol Nędza 20 - Michał Nawrot 37 (k)
Unia Tarnów 0-1 Naprzód Jędrzejów 24 kwietnia, 17:00 (300)
Mateusz Kubicki 6
Nida Pińczów 2-1 MZKS Alwernia 25 kwietnia, 17:00 (300)
Krystian Zaręba 57, Łukasz Mika 87 (k) - Józef Mazela 62
Kmita Zabierzów 3-0 Lubrzanka Kajetanów 24 kwietnia, 17:00 (100)
Paweł Wojdała 61, Piotr Figiel 81, Piotr Powroźnik 85

Kolejka 25 - 1-2 maja

Kmita Zabierzów 0-3 Orlicz Suchedniów 1 maja, 17:00 (150)
Damian Gil 11, Kamil Mitka 35 (s), Szymon Gryz 75
Lubrzanka Kajetanów 0-1 Nida Pińczów 2 maja, 16:00 (150)
Robert Chlewicki 22
MZKS Alwernia 1-2 Unia Tarnów 1 maja, 17:00 (200)
Radosław Górka 40 - Marcin Kucharzyk 60, Bartłomiej Łapuszek 82
Naprzód Jędrzejów 1-2 Górnik Wieliczka 1 maja, 17:00 (300)
Mateusz Fryc 81 (k) - Łukasz Pazurkiewicz 68, Karol Nędza 90
Hutnik Kraków 1-1 Wierna Małogoszcz 2 maja, 11:00 (200)
Dawid Szewczyk 77 - Tomasz Kita 82
Dalin Myślenice 6-1 Glinik Gorlice 1 maja, 17:00 (100)
Dawid Kałat 49, 70, 75, Tomasz Pilch 58, Mariusz Kęsek 81, Marek Mizia 83 - Sebastian Skowroński 2
w 45. minucie przerwany na 40 minut z powodu burzy
Puszcza Niepołomice 2-2 Beskid Andrychów 1 maja, 17:30 (150)
Marcin Morawski 43, Maciej Morawski 69 - Grzegorz Derek 12, Przemysław Knapik 67
Garbarnia Kraków 1-0 Juventa Starachowice 1 maja, 13:00 (200)
Adam Przeniosło 11
Czarni Połaniec 7-0 Hetman Włoszczowa 2 maja, 17:00 (50)
Adrian Gębalski 25, 69, Paweł Meszek 27, 40 (k), Piotr Kajda 29, Mariusz Janowski 64, Jacek Cecot 88

Kolejka 26 - 8-9 maja

Orlicz Suchedniów 1-0 Czarni Połaniec 9 maja, 17:00 (500)
Damian Gil 27
Hetman Włoszczowa 0-1 Garbarnia Kraków 9 maja, 17:00 (250)
Tymoteusz Chodźko 75
Juventa Starachowice 2-0 Puszcza Niepołomice 9 maja, 17:00 (300)
Karol Drej 14, Tomasz Wójcik 90
Beskid Andrychów 2-4 Dalin Myślenice 8 maja, 17:00 (300)
Szymon Cygal 23 (s), Grzegorz Derek 71 - Michał Górecki 10, Marek Mizia 16, Jakub Górecki 35, Dawid Kałat 69 (k)
Glinik Gorlice 1-2 Hutnik Kraków 8 maja, 11:00 (250)
Sebastian Szurek 56 - Michał Krawczyk 35, Dawid Szewczyk 40 (k)
Wierna Małogoszcz 0-2 Naprzód Jędrzejów 9 maja, 17:00 (250)
Mateusz Maciejewski 22, Tomasz Iwański 70
Górnik Wieliczka 0-2 MZKS Alwernia 8 maja, 17:00 (50)
Jakub Kacprzak 28, Krzysztof Dukała 78
Unia Tarnów 2-1 Lubrzanka Kajetanów 9 maja, 17:00 (200)
Jordan Ocłoń 41, Adrian Kroker 84 - Michał Bracha 68
Nida Pińczów 1-1 Kmita Zabierzów 9 maja, 17:00 (300)
Marcin Karpiński 60 - Andrzej Kozubowski 79

Kolejka 27 - 15-16 maja

Nida Pińczów 0-1 Orlicz Suchedniów 16 czerwca, 18:00 (200)
Mariusz Jaros 33
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kmita Zabierzów 1-2 Unia Tarnów 15 maja, 17:00 (70)
Paweł Wojdała 4 - Marcin Kucharzyk 57 (k), Adrian Kroker 84
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Górnik Wieliczka 15 maja, 17:00 (50)
Karol Bracha 90 - Piotr Kapusta 2 (k), Kamil Blecharski 29, Łukasz Pazurkiewicz 45
MZKS Alwernia 0-4 Wierna Małogoszcz 9 czerwca, 18:00 (100)
Tomasz Miernik 40, 74, Paweł Bień 52, Łukasz Piotrowski 62
w pierwotnym (15 maja, 17:00) i drugim terminie (2 czerwca 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Jędrzejów 4-1 Glinik Gorlice 2 czerwca, 18:00 (250)
Tomasz Iwański 43 (k), 56, 68, Karol Gajda 61 - Wojciech Chorobik 32
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Hutnik Kraków 1-2 Beskid Andrychów 2 czerwca, 18:00 (150)
Dawid Szewczyk 36 (k) - Grzegorz Derek 42, 86
w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dalin Myślenice 2-2 Juventa Starachowice 2 czerwca, 18:00 (100)
Jakub Górecki 32, Dawid Kałat 65 - Dariusz Anduła 2, Łukasz Gruszczyński 9
w pierwotnym terminie (15 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puszcza Niepołomice 4-1 Hetman Włoszczowa 2 czerwca, 18:00 (150)
Michał Świstak 36, 45, Łukasz Cichy 46, Dariusz Dutka 86 - Łukasz Orzeł 35
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Garbarnia Kraków 2-1 Czarni Połaniec 2 czerwca, 18:00 (200)
Łukasz Szewczyk 41 (k), 70 - Piotr Kajda 57
w pierwotnym terminie (15 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 28 - 20 maja

Orlicz Suchedniów 1-0 Garbarnia Kraków 9 czerwca, 18:00 (400)
Radosław Wilk 64
w pierwotnym terminie (20 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Połaniec 0-1 Puszcza Niepołomice 9 czerwca, 18:00 (100)
Krzysztof Kusia 47 (k)
w pierwotnym terminie (20 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Hetman Włoszczowa 3-6 Dalin Myślenice 9 czerwca, 18:00 (150)
Paweł Kozieł 49, Damian Stolarski 54, Kacper Podsiedlik 58 - Dawid Kałat 22, Michał Górecki 25, Mariusz Kęsek 26, 85, Radosław Muniak 59, Jakub Górecki 88
w pierwotnym terminie (20 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Juventa Starachowice 2-1 Hutnik Kraków 20 maja, 17:00 (200)
Łukasz Pyszczek 42, Tomasz Wójcik 90 - Michał Nawrot 57
Beskid Andrychów 2-4 Naprzód Jędrzejów 9 czerwca, 18:00 (300)
Mateusz Penkala 84, Grzegorz Derek 85 - Tomasz Puchrowicz 25, Łukasz Gągorowski 50, Mateusz Fryc 51, Maciej Górecki 54
w pierwotnym terminie (20 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Glinik Gorlice 2-0 MZKS Alwernia 26 maja, 17:30 (100)
Rafał Gadzina 27 (k), 65
w pierwotnym terminie (20 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wierna Małogoszcz 3-0 Lubrzanka Kajetanów 20 maja, 17:00 (150)
Hubert Drej 2, Jakub Hajduk 48, 66
Górnik Wieliczka 2-5 Kmita Zabierzów 26 maja, 17:30 (50)
Łukasz Pazurkiewicz 18, 77 - Paweł Wojdała 2, 17, 53, Tomasz Kaczor 33, Sebastian Sepioł 70
w pierwotnym terminie (20 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Tarnów 2-0 Nida Pińczów 9 czerwca, 18:00 (200)
Marcin Kucharzyk 24, Piotr Saratowicz 54
w pierwotnym terminie (20 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 29 - 22-23 maja

Unia Tarnów 1-0 Orlicz Suchedniów 2 czerwca, 17:30 (200)
Adrian Kroker 75
w pierwotnym terminie (23 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nida Pińczów 1-1 Górnik Wieliczka 23 maja, 17:00 (400)
Dominik Sobczyk 7 - Łukasz Pazurkiewicz 55
Kmita Zabierzów 4-0 Wierna Małogoszcz 23 maja, 17:00 (100)
Paweł Wojdała 2, 39, 60, Paweł Szwajdych 45
Lubrzanka Kajetanów 0-0 Glinik Gorlice 22 maja, 17:00 (40)
MZKS Alwernia 3-1 Beskid Andrychów 16 czerwca, 18:00 (200)
Józef Mazela 53, 55, 60 - Grzegorz Derek 45
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Jędrzejów 3-1 Juventa Starachowice 25 maja, 17:00 (100)
Mateusz Fryc 35, 41, Tomasz Iwański 55 - Dariusz Anduła 64
Hutnik Kraków 1-0 Hetman Włoszczowa 23 maja, 17:00 (150)
Konrad Gorgoń 69
Dalin Myślenice 3-1 Czarni Połaniec 23 maja, 17:00 (100)
Mariusz Kęsek 10, Tomasz Rojek 66, Dawid Kałat 71 - Piotr Kajda 73
na sztucznym boisku Dalinu
Puszcza Niepołomice 2-0 Garbarnia Kraków 23 maja, 17:00 (300)
Sławomir Zubel 25, Rafał Kmak 62

Kolejka 30 - 29-30 maja

Orlicz Suchedniów 0-1 Puszcza Niepołomice 30 maja, 17:00 (450)
Piotr Morawski 53
Garbarnia Kraków 2-1 Dalin Myślenice 29 maja, 11:00 (250)
Bartosz Praciak 47, Marcin Pluta 85 - Tomasz Marchiński 76
Czarni Połaniec 4-1 Hutnik Kraków 30 maja, 17:00 (150)
Dawid Korona 8, Piotr Kajda 40, Paweł Meszek 48 (k), Adrian Gębalski 54 - Radosław Jarosz 90
Hetman Włoszczowa 0-0 Naprzód Jędrzejów 30 maja, 17:00 (500)
Juventa Starachowice 0-1 MZKS Alwernia 29 maja, 12:00 (200)
Jakub Kacprzak 60
Beskid Andrychów 2-3 Lubrzanka Kajetanów 29 maja, 17:00 (400)
Przemysław Knapik 65, 83 - Michał Staszewski 35, Michał Bracha 55, Maciej Treter 90
Glinik Gorlice 0-1 Kmita Zabierzów 29 maja, 17:00 (120)
Paweł Wojdała 77 (k)
Wierna Małogoszcz 2-0 Nida Pińczów 30 maja, 17:00 (150)
Jakub Hajduk 10, Jacek Wilkus 52 (s)
Górnik Wieliczka 4-3 Unia Tarnów 29 maja, 17:00 (50)
Piotr Zajda 6, Michał Banaś 12, Łukasz Pazurkiewicz 42, 87 - Kamil Pawlak 53, Adrian Kroker 56, Piotr Drozdowicz 68

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Górnik Wieliczka 2-0 Orlicz Suchedniów 5 czerwca, 17:00 (100)
Kamil Blecharski 52, Łukasz Pazurkiewicz 73
Unia Tarnów 1-1 Wierna Małogoszcz 5 czerwca, 17:00 (300)
Jordan Ocłoń 18 - Łukasz Piotrowski 52
Nida Pińczów 3-0 Glinik Gorlice 6 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Kmita Zabierzów 4-1 Beskid Andrychów 6 czerwca, 17:00 (100)
Paweł Wojdała 24, 54, Paweł Szwajdych 63, Mateusz Grochola 73 - Artur Czarnik 78
od 38. do 72. minuty Beskid grał w dziesiątkę z powodu braku możliwości wprowadzenia rezerwowego
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Juventa Starachowice 6 czerwca, 17:00 (100)
Michał Staszewski 37 - Krystian Płusa 25, Maciej Pastuszka 60, Artur Kidoń 69
MZKS Alwernia 1-1 Hetman Włoszczowa 5 czerwca, 17:00 (150)
Józef Mazela 60 - Mateusz Gawron 42
Naprzód Jędrzejów 3-0 Czarni Połaniec 6 czerwca, 17:00 (250)
Tomasz Iwański 47 (k), Mateusz Fryc 82, Mateusz Kubicki 90
Hutnik Kraków 2-4 Garbarnia Kraków 5 czerwca, 17:00 (200)
Bartosz Oleksiak 1, Radosław Jarosz 45 - Bartosz Praciak 3, 15, 64, Tymoteusz Chodźko 16
Dalin Myślenice 0-1 Puszcza Niepołomice 5 czerwca, 17:00 (200)
Łukasz Cichy 28

Kolejka 32 - 19-20 czerwca

Orlicz Suchedniów 2-4 Dalin Myślenice 20 czerwca, 17:00 (350)
Roman Babyn 13, Radosław Wilk 67 - Jakub Górecki 25, Tomasz Marchiński 45, Mariusz Kęsek 65, Radosław Muniak 73
Puszcza Niepołomice 2-0 Hutnik Kraków 19 czerwca, 17:00 (350)
Wojciech Ankowski 16, 71
Garbarnia Kraków 3-0 Naprzód Jędrzejów 17 czerwca, 18:00 (150)
Bartosz Praciak 41, 90, Anthony Schacherer 45
Czarni Połaniec 2-1 MZKS Alwernia 20 czerwca, 17:00 (100)
Piotr Kajda 48, Mariusz Janowski 90 - Jarosław Cecuga 56
Hetman Włoszczowa 2-1 Lubrzanka Kajetanów 20 czerwca, 18:00 (80)
Damian Stolarski 79, Grzegorz Skiba 86 - Karol Bracha 90 (k)
Juventa Starachowice 1-0 Kmita Zabierzów 20 czerwca, 18:15 (200)
Grzegorz Tobiszewski 55
Beskid Andrychów 5-2 Nida Pińczów 19 czerwca, 17:00 (300)
Mateusz Penkala 24, 77, Przemysław Knapik 26, Mariusz Sobala 28, Grzegorz Derek 35 - Robert Chlewicki 43, Łukasz Mika 66 (k)
Glinik Gorlice 0-1 Unia Tarnów 19 czerwca, 17:00
Daniel Mikołajczyk 90
na bocznym boisku Glinika / bez udziału publiczności
Wierna Małogoszcz 0-0 Górnik Wieliczka 18 czerwca, 18:00 (150)

Kolejka 33 - 23 czerwca

Wierna Małogoszcz 0-0 Orlicz Suchedniów 23 czerwca, 18:00 (100)
Górnik Wieliczka 5-0 Glinik Gorlice 23 czerwca, 18:00 (60)
Dawid Skiba 23, Karol Nędza 25, Łukasz Pazurkiewicz 29, 71 (k), Jakub Dziedzic 85
Unia Tarnów 2-0 Beskid Andrychów 23 czerwca, 18:00 (400)
Robert Witek 8, Piotr Saratowicz 37
Nida Pińczów 1-2 Juventa Starachowice 23 czerwca, 18:00 (200)
Jacek Wilkus 20 - Dariusz Anduła 60, 79 (k)
Kmita Zabierzów 4-0 Hetman Włoszczowa 23 czerwca, 18:00 (100)
Paweł Szwajdych 25, Rafał Strojek 26, Tomasz Kaczor 42, Paweł Wojdała 68
Lubrzanka Kajetanów 1-4 Czarni Połaniec 23 czerwca, 18:00 (50)
Michał Bracha 35 - Piotr Kajda 28, 73, Dawid Korona 58, Adrian Gębalski 84
MZKS Alwernia 0-0 Garbarnia Kraków 23 czerwca, 18:00 (150)
Naprzód Jędrzejów 1-2 Puszcza Niepołomice 23 czerwca, 18:00 (200)
Tomasz Puchrowicz 87 - Rafał Kmak 10, 90
Hutnik Kraków 3-2 Dalin Myślenice 23 czerwca, 18:00 (100)
Karol Lipowiecki 49, Konrad Gorgoń 68, Dawid Szewczyk 85 (k) - Dawid Kałat 19, Mariusz Kęsek 82 (k)

Kolejka 34 - 26 czerwca

Orlicz Suchedniów 4-1 Hutnik Kraków 26 czerwca, 18:00 (250)
Mariusz Jaros 27 (k), 75, Damian Gil 45, Marek Banaczkowski 87 - Kamil Białkowski 31
Dalin Myślenice 2-1 Naprzód Jędrzejów 26 czerwca, 18:00 (100)
Dawid Kałat 32, Tomasz Marchiński 33 - Tomasz Iwański 6
Puszcza Niepołomice 6-0 MZKS Alwernia 26 czerwca, 18:00 (200)
Piotr Morawski 13, Krzysztof Kusia 37, Łukasz Cichy 52, 58, Wojciech Ankowski 67, Sławomir Zubel 74
Garbarnia Kraków 3-1 Lubrzanka Kajetanów 26 czerwca, 18:00 (150)
Adam Przeniosło 45, Bartosz Praciak 53, 64 - Tomasz Skrzyniarz 54
Czarni Połaniec 2-1 Kmita Zabierzów 26 czerwca, 18:00 (100)
Piotr Kajda 4, 37 - Paweł Wojdała 16
Hetman Włoszczowa 1-1 Nida Pińczów 26 czerwca, 18:00 (100)
Paweł Musiał 8 - Wojciech Kasza 29
Juventa Starachowice 0-1 Unia Tarnów 26 czerwca, 18:00 (150)
Adrian Ślęzak 90
Beskid Andrychów 3-1 Górnik Wieliczka 26 czerwca, 18:00 (500)
Dariusz Fryś 56, 86, Grzegorz Derek 90 - Łukasz Pazurkiewicz 58
Glinik Gorlice 0-1 Wierna Małogoszcz 26 czerwca, 18:00
Marek Gołąbek 41
na bocznym boisku Glinika / bez udziału publiczności

II liga 2009/2010 (wschodnia)

III liga 2009/2010 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2009/2010 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2009/2010 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2009/2010 (małopolska)
Zina IV liga 2009/2010 (świętokrzyska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas