[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Zina IV liga 2009/2010, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Stąporków 30 58 18 4 8 71-39 13 2 0 51-18 5 2 8 20-21 2 3 1 0 1 3-2
2.  Orlęta Kielce 30 58 18 4 8 59-40 12 1 2 36-17 6 3 6 23-23 2 3 1 0 1 2-3
3.  Pogoń 1945 Staszów 30 57 18 3 9 64-37 11 2 2 39-13 7 1 7 25-24 2 6 2 0 0 7-2
4.  KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 30 57 17 6 7 65-40 10 3 2 35-16 7 3 5 30-24 2 0 0 0 2 2-7
5.  Alit Ożarów 30 51 15 6 9 47-31 9 2 4 22-12 6 4 5 25-19
6.  Wisła Sandomierz 30 50 14 8 8 50-34 10 2 3 29-13 4 6 5 21-21
7.  Łysica Bodzentyn 30 48 13 9 8 50-35 8 6 1 27-16 5 3 7 23-19
8.  Granat Skarżysko-Kamienna 30 46 13 7 10 44-36 8 4 3 28-11 5 3 7 16-25
9.  ŁKS Łagów 30 43 13 4 13 58-51 8 3 4 35-21 5 1 9 23-30 2 4 1 1 0 2-0
10.  Sparta Kazimierza Wielka 30 43 13 4 13 57-50 7 2 6 31-22 6 2 7 26-28 2 1 0 1 1 0-2
11.  Partyzant Radoszyce 30 37 10 7 13 41-44 7 3 5 27-22 3 4 8 14-22
12.  Spartakus Razem Daleszyce 30 33 9 6 15 36-49 4 5 6 20-17 5 1 9 16-32
13.  Piaskowianka Piaski 30 31 9 4 17 36-53 6 1 8 24-24 3 3 9 12-29
14.  Neptun Końskie 30 26 8 2 20 33-80 7 1 7 21-27 1 1 13 12-53
15.  Sparta Dwikozy 30 15 5 0 25 21-83 3 0 12 12-34 2 0 13 9-49
16.  Heko Czermno 30 29 9 2 19 29-59 5 1 9 14-27 4 1 10 15-32
Heko Czermno wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MKS Stąporków    2-0 3-2 3-1 2-2 2-2 1-0 2-1 4-2 4-1 3-1 4-1 6-2 3-2 9-1 3-0* 
 2 Orlęta Kielce2-1     2-1 2-7 1-2 3-2 0-0 6-1 4-0 2-1 1-0 2-0 2-0 4-1 2-1 3-0* 
 3 Pogoń 1945 Staszów2-0 3-2     4-1 1-4 1-1 1-0 3-2 3-1 1-1 1-0 0-1 3-0 9-0 4-0 3-0* 
 4 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski3-1 3-2 1-3     1-0 1-3 2-1 1-1 3-1 3-0 0-0 2-1 1-0 2-2 9-1 3-0* 
 5 Alit Ożarów1-0 1-0 0-1 1-4     1-1 3-1 3-0 2-1 1-2 2-0 1-2 0-0 2-0 1-0 3-0* 
 6 Wisła Sandomierz2-4 1-1 1-0 1-2 1-1     2-1 4-0 0-2 3-2 1-0 3-0 1-0 3-0 3-0 3-0* 
 7 Łysica Bodzentyn2-1 2-2 0-0 2-2 2-0 2-0     0-0 3-2 1-5 3-1 1-1 3-0 3-1 2-0 1-1 
 8 Granat Skarżysko-Kamienna0-0 4-1 3-0 3-0 0-0 1-1 3-1     0-1 3-1 1-1 0-2 4-0 4-0 2-0 0-3 
 9 ŁKS Łagów4-2 3-0 0-2 2-0 6-2 3-4 1-4 0-0     0-0 1-1 6-2 1-2 3-1 4-1 1-0 
 10 Sparta Kazimierza Wielka0-3 1-2 3-1 2-3 2-1 3-0* 1-3 0-2 0-2     3-3 5-0 1-1 5-1 2-0 3-0* 
 11 Partyzant Radoszyce1-1 1-2 0-3 1-1 0-4 2-1 3-1 0-2 3-1 1-3     5-0 1-1 4-0 2-0 3-2 
 12 Spartakus Razem Daleszyce0-2 1-3 1-3 0-0 0-0 0-0 1-1 1-2 0-0 4-0 0-1     5-2 2-1 4-0 1-2 
 13 Piaskowianka Piaski0-2 0-1 2-4 1-0 1-2 1-1 0-2 1-0 5-1 2-4 3-0 0-3     3-2 4-0 1-2 
 14 Neptun Końskie2-1 0-5 4-1 1-4 0-4 0-3 1-1 4-0 0-4 1-2 2-0 1-0 1-0     1-2 3-0* 
 15 Sparta Dwikozy1-2 0-1 0-2 1-4 2-1 0-2 0-4 0-2 3-2 1-4 1-3 2-0 0-1 0-1     1-5 
 16 Heko Czermno1-0 1-1 4-2 0-1 0-2 1-0 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 0-3* 0-3* 0-3* 6-0 0-3*     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Piaskowianka Piaski 1-1 Wisła Sandomierz 9 sierpnia, 17:00
Heko Czermno 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 8 sierpnia, 11:00
MKS Stąporków 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna 9 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 3-0 Orlęta Kielce 9 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 0-1 Spartakus Razem Daleszyce 9 sierpnia, 17:00
Łysica Bodzentyn 3-1 Neptun Końskie 9 sierpnia, 17:00
Alit Ożarów 2-0 Partyzant Radoszyce 9 sierpnia, 17:00
Sparta Dwikozy 1-4 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Wisła Sandomierz 1-2 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 16 sierpnia, 11:00
w Samborcu; bez udziału publiczności
Partyzant Radoszyce 2-0 Sparta Dwikozy 16 sierpnia, 17:00
Neptun Końskie 0-4 Alit Ożarów 15 sierpnia, 17:30
Spartakus Razem Daleszyce 1-1 Łysica Bodzentyn 15 sierpnia, 11:00
Orlęta Kielce 2-1 Pogoń 1945 Staszów 16 sierpnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-1 ŁKS Łagów 16 sierpnia, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-3 MKS Stąporków 16 sierpnia, 17:00
Piaskowianka Piaski 1-2 Heko Czermno 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Heko Czermno 1-0 Wisła Sandomierz 22 sierpnia, 11:00
MKS Stąporków 6-2 Piaskowianka Piaski 23 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 23 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 3-2 Granat Skarżysko-Kamienna 23 sierpnia, 17:00
Łysica Bodzentyn 2-2 Orlęta Kielce 22 sierpnia, 15:00
Alit Ożarów 1-2 Spartakus Razem Daleszyce 22 sierpnia, 14:00
Sparta Dwikozy 0-1 Neptun Końskie 23 sierpnia, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Partyzant Radoszyce 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Wisła Sandomierz 1-0 Partyzant Radoszyce 30 sierpnia, 11:00
w Samborcu
Neptun Końskie 1-4 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 4-0 Sparta Dwikozy 29 sierpnia, 11:00
Orlęta Kielce 1-2 Alit Ożarów 30 sierpnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 Łysica Bodzentyn 30 sierpnia, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-1 Pogoń 1945 Staszów 30 sierpnia, 17:00
Piaskowianka Piaski 5-1 ŁKS Łagów 30 sierpnia, 17:00
Heko Czermno 1-0 MKS Stąporków 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

MKS Stąporków 2-2 Wisła Sandomierz 6 września, 16:00
ŁKS Łagów 1-0 Heko Czermno 6 września, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 3-0 Piaskowianka Piaski 6 września, 16:00
Łysica Bodzentyn 1-5 Sparta Kazimierza Wielka 6 września, 11:00
Alit Ożarów 3-0 Granat Skarżysko-Kamienna 5 września, 16:00
Sparta Dwikozy 0-1 Orlęta Kielce 6 września, 16:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Spartakus Razem Daleszyce 6 września, 11:00
Partyzant Radoszyce 4-0 Neptun Końskie 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Wisła Sandomierz 3-0 Neptun Końskie 13 września, 11:00
w Samborcu
Spartakus Razem Daleszyce 0-1 Partyzant Radoszyce 13 września, 11:30
Orlęta Kielce 2-7 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 13 września, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Sparta Dwikozy 13 września, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Alit Ożarów 13 września, 16:00
Piaskowianka Piaski 0-2 Łysica Bodzentyn 13 września, 16:00
Heko Czermno 4-2 Pogoń 1945 Staszów 13 września, 16:00
MKS Stąporków 4-2 ŁKS Łagów 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

ŁKS Łagów 3-4 Wisła Sandomierz 20 września, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 2-0 MKS Stąporków 20 września, 16:00
Łysica Bodzentyn 1-1 Heko Czermno 20 września, 11:00
Alit Ożarów 0-0 Piaskowianka Piaski 19 września, 11:00
Sparta Dwikozy 1-4 Sparta Kazimierza Wielka 20 września, 16:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 20 września, 11:00
Partyzant Radoszyce 1-2 Orlęta Kielce 20 września, 16:00
Neptun Końskie 1-0 Spartakus Razem Daleszyce 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Wisła Sandomierz 3-0 Spartakus Razem Daleszyce 27 września, 11:00
w Samborcu
Orlęta Kielce 4-1 Neptun Końskie 27 września, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Partyzant Radoszyce 27 września, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-3 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 26 września, 16:00
Piaskowianka Piaski 4-0 Sparta Dwikozy 27 września, 15:00
Heko Czermno 0-2 Alit Ożarów 27 września, 15:00
MKS Stąporków 1-0 Łysica Bodzentyn 27 września, 15:00
ŁKS Łagów 0-2 Pogoń 1945 Staszów 27 września, 15:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Pogoń 1945 Staszów 1-1 Wisła Sandomierz 4 października, 15:00
Łysica Bodzentyn 3-2 ŁKS Łagów 3 października, 15:00
Alit Ożarów 1-0 MKS Stąporków 3 października, 15:00
Sparta Dwikozy 1-5 Heko Czermno 4 października, 15:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Piaskowianka Piaski 4 października, 11:00
Partyzant Radoszyce 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 4 października, 15:00
Neptun Końskie 4-0 Granat Skarżysko-Kamienna 3 października, 15:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-3 Orlęta Kielce 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Wisła Sandomierz 1-1 Orlęta Kielce 11 października, 10:00
w Samborcu
Granat Skarżysko-Kamienna 0-2 Spartakus Razem Daleszyce 11 października, 14:00
Sparta Kazimierza Wielka 5-1 Neptun Końskie 11 października, 14:00
Piaskowianka Piaski 3-0 Partyzant Radoszyce 11 października, 14:00
Heko Czermno 0-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 10 października, 14:00
MKS Stąporków 9-1 Sparta Dwikozy 11 października, 14:00
ŁKS Łagów 6-2 Alit Ożarów 11 października, 14:00
Pogoń 1945 Staszów 1-0 Łysica Bodzentyn 11 października, 14:00

Kolejka 11 - 28 października

Łysica Bodzentyn 2-0 Wisła Sandomierz 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Alit Ożarów 0-1 Pogoń 1945 Staszów 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Dwikozy 3-2 ŁKS Łagów 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 MKS Stąporków 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Partyzant Radoszyce 3-2 Heko Czermno 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Neptun Końskie 1-0 Piaskowianka Piaski 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Spartakus Razem Daleszyce 4-0 Sparta Kazimierza Wielka 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orlęta Kielce 6-1 Granat Skarżysko-Kamienna 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 24-25 października

Wisła Sandomierz 4-0 Granat Skarżysko-Kamienna 24 października, 11:00
w Samborcu
Sparta Kazimierza Wielka 1-2 Orlęta Kielce 25 października, 13:00
Piaskowianka Piaski 0-3 Spartakus Razem Daleszyce 25 października, 13:00
Heko Czermno 6-0 Neptun Końskie 25 października, 13:00
MKS Stąporków 3-1 Partyzant Radoszyce 25 października, 13:00
ŁKS Łagów 2-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 25 października, 13:00
Pogoń 1945 Staszów 4-0 Sparta Dwikozy 25 października, 13:00
Łysica Bodzentyn 2-0 Alit Ożarów 24 października, 13:00

Kolejka 13 - 31 października

Alit Ożarów 1-1 Wisła Sandomierz 31 października, 13:00
Sparta Dwikozy 0-4 Łysica Bodzentyn 31 października, 13:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-3 Pogoń 1945 Staszów 31 października, 11:00
Partyzant Radoszyce 3-1 ŁKS Łagów 31 października, 13:00
Neptun Końskie 2-1 MKS Stąporków 31 października, 13:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-2 Heko Czermno 31 października, 13:00
Orlęta Kielce 2-0 Piaskowianka Piaski 31 października, 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 Sparta Kazimierza Wielka 31 października, 13:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Wisła Sandomierz 3-2 Sparta Kazimierza Wielka 8 listopada, 12:00
w Samborcu
Piaskowianka Piaski 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna 8 listopada, 13:00
Heko Czermno 1-1 Orlęta Kielce 8 listopada, 12:00
MKS Stąporków 4-1 Spartakus Razem Daleszyce 8 listopada, 12:00
ŁKS Łagów 3-1 Neptun Końskie 8 listopada, 12:00
Pogoń 1945 Staszów 1-0 Partyzant Radoszyce 8 listopada, 12:00
Łysica Bodzentyn 2-2 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 7 listopada, 13:00
Alit Ożarów 1-0 Sparta Dwikozy 7 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Sparta Dwikozy 0-2 Wisła Sandomierz 11 listopada, 12:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Alit Ożarów 11 listopada, 11:00
Partyzant Radoszyce 3-1 Łysica Bodzentyn 22 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Neptun Końskie 4-1 Pogoń 1945 Staszów 11 listopada, 12:00
Spartakus Razem Daleszyce 0-0 ŁKS Łagów 21 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Kielce 2-1 MKS Stąporków 11 listopada, 12:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-3 Heko Czermno 11 listopada, 12:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Piaskowianka Piaski 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Wisła Sandomierz 1-0 Piaskowianka Piaski 7 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Heko Czermno
(wo)
Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 MKS Stąporków 7 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orlęta Kielce 4-0 ŁKS Łagów 7 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Spartakus Razem Daleszyce 1-3 Pogoń 1945 Staszów 7 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Neptun Końskie 1-1 Łysica Bodzentyn 7 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Partyzant Radoszyce 0-4 Alit Ożarów 7 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 9-1 Sparta Dwikozy 7 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 27-28 marca

KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-3 Wisła Sandomierz 28 marca, 11:00
Sparta Dwikozy 1-3 Partyzant Radoszyce 28 marca, 15:00
Alit Ożarów 2-0 Neptun Końskie 27 marca, 15:00
Łysica Bodzentyn 1-1 Spartakus Razem Daleszyce 28 marca, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 3-2 Orlęta Kielce 28 marca, 15:00
ŁKS Łagów 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 28 marca, 15:00
MKS Stąporków 4-1 Sparta Kazimierza Wielka 28 marca, 15:00
Heko Czermno 0-3 Piaskowianka Piaski
(wo)

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Wisła Sandomierz 3-0 Heko Czermno
(wo)
Piaskowianka Piaski 0-2 MKS Stąporków 3 kwietnia, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-2 ŁKS Łagów 3 kwietnia, 11:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-0 Pogoń 1945 Staszów 3 kwietnia, 11:00
Orlęta Kielce 0-0 Łysica Bodzentyn 3 kwietnia, 11:00
Spartakus Razem Daleszyce 0-0 Alit Ożarów 3 kwietnia, 11:00
Neptun Końskie 1-2 Sparta Dwikozy 3 kwietnia, 11:00
Partyzant Radoszyce 1-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 21 kwietnia

Partyzant Radoszyce 2-1 Wisła Sandomierz 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Neptun Końskie 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sparta Dwikozy 2-0 Spartakus Razem Daleszyce 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Alit Ożarów 1-0 Orlęta Kielce 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Łysica Bodzentyn 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń 1945 Staszów 1-1 Sparta Kazimierza Wielka 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
ŁKS Łagów 1-2 Piaskowianka Piaski 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
MKS Stąporków 3-0 Heko Czermno
(wo)

Kolejka 20 - 12 maja

Wisła Sandomierz 2-4 MKS Stąporków 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Heko Czermno 0-3 ŁKS Łagów
(wo)
Piaskowianka Piaski 2-4 Pogoń 1945 Staszów 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Kazimierza Wielka 1-3 Łysica Bodzentyn 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 Alit Ożarów 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orlęta Kielce 2-1 Sparta Dwikozy 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Spartakus Razem Daleszyce 0-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Neptun Końskie 2-0 Partyzant Radoszyce 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Neptun Końskie 0-3 Wisła Sandomierz 25 kwietnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 5-0 Spartakus Razem Daleszyce 25 kwietnia, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 3-2 Orlęta Kielce 25 kwietnia, 11:00
Sparta Dwikozy 0-2 Granat Skarżysko-Kamienna 25 kwietnia, 17:00
Alit Ożarów 1-2 Sparta Kazimierza Wielka 24 kwietnia, 17:00
Łysica Bodzentyn 3-0 Piaskowianka Piaski 25 kwietnia, 11:00
Pogoń 1945 Staszów 3-0 Heko Czermno
(wo)
ŁKS Łagów 4-2 MKS Stąporków 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Wisła Sandomierz 0-2 ŁKS Łagów 2 maja, 17:00
MKS Stąporków 3-2 Pogoń 1945 Staszów 1 maja, 13:00
Heko Czermno 0-3 Łysica Bodzentyn
(wo)
Piaskowianka Piaski 1-2 Alit Ożarów 2 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-0 Sparta Dwikozy 2 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1 maja, 17:00
Orlęta Kielce 1-0 Partyzant Radoszyce 2 maja, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-1 Neptun Końskie 2 maja, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Spartakus Razem Daleszyce 0-0 Wisła Sandomierz 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Neptun Końskie 0-5 Orlęta Kielce 9 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-2 Granat Skarżysko-Kamienna 9 maja, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Sparta Kazimierza Wielka 9 maja, 11:00
Sparta Dwikozy 0-1 Piaskowianka Piaski 9 maja, 17:00
Alit Ożarów 3-0 Heko Czermno
(wo)
Łysica Bodzentyn 2-1 MKS Stąporków 9 maja, 13:30
Pogoń 1945 Staszów 3-1 ŁKS Łagów 9 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Wisła Sandomierz 1-0 Pogoń 1945 Staszów 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁKS Łagów 1-4 Łysica Bodzentyn 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Stąporków 2-2 Alit Ożarów 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Heko Czermno 0-3 Sparta Dwikozy
(wo)
Piaskowianka Piaski 1-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 15 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-3 Partyzant Radoszyce 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granat Skarżysko-Kamienna 4-0 Neptun Końskie 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Kielce 2-0 Spartakus Razem Daleszyce 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 22-23 maja

Orlęta Kielce 3-2 Wisła Sandomierz 23 maja, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-2 Granat Skarżysko-Kamienna 23 maja, 17:00
Neptun Końskie 1-2 Sparta Kazimierza Wielka 23 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 1-1 Piaskowianka Piaski 27 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Heko Czermno
(wo)
Sparta Dwikozy 1-2 MKS Stąporków 27 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Alit Ożarów 2-1 ŁKS Łagów 22 maja, 11:30
w Ćmielowie
Łysica Bodzentyn 0-0 Pogoń 1945 Staszów 23 maja, 13:30

Kolejka 26 - 29-30 maja

Wisła Sandomierz 2-1 Łysica Bodzentyn 30 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1-4 Alit Ożarów 30 maja, 17:00
ŁKS Łagów 4-1 Sparta Dwikozy 30 maja, 17:00
MKS Stąporków 3-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 30 maja, 17:00
Heko Czermno 0-3 Partyzant Radoszyce
(wo)
Piaskowianka Piaski 3-2 Neptun Końskie 30 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 5-0 Spartakus Razem Daleszyce 30 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4-1 Orlęta Kielce 30 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Wisła Sandomierz 3 czerwca, 17:00
Orlęta Kielce 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 3 czerwca, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 5-2 Piaskowianka Piaski 3 czerwca, 17:00
Neptun Końskie 3-0 Heko Czermno
(wo)
Partyzant Radoszyce 1-1 MKS Stąporków 3 czerwca, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 ŁKS Łagów 3 czerwca, 11:00
Sparta Dwikozy 0-2 Pogoń 1945 Staszów 3 czerwca, 17:00
Alit Ożarów 3-1 Łysica Bodzentyn 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Wisła Sandomierz 1-1 Alit Ożarów 6 czerwca, 17:00
Łysica Bodzentyn 2-0 Sparta Dwikozy 6 czerwca, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 4-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 6 czerwca, 11:00
ŁKS Łagów 1-1 Partyzant Radoszyce 6 czerwca, 17:00
MKS Stąporków 3-2 Neptun Końskie 6 czerwca, 17:00
Heko Czermno 0-3 Spartakus Razem Daleszyce
(wo)
Piaskowianka Piaski 0-1 Orlęta Kielce 6 czerwca, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-2 Granat Skarżysko-Kamienna 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Wisła Sandomierz 13 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Granat Skarżysko-Kamienna 4-0 Piaskowianka Piaski 13 czerwca, 17:00
Orlęta Kielce 3-0 Heko Czermno
(wo)
Spartakus Razem Daleszyce 0-2 MKS Stąporków 13 czerwca, 17:00
Neptun Końskie 0-4 ŁKS Łagów 13 czerwca, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-3 Pogoń 1945 Staszów 13 czerwca, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Łysica Bodzentyn 13 czerwca, 17:00
Sparta Dwikozy 2-1 Alit Ożarów 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Wisła Sandomierz 3-0 Sparta Dwikozy 20 czerwca, 17:00
Alit Ożarów 1-4 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 20 czerwca, 17:00
Łysica Bodzentyn 3-1 Partyzant Radoszyce 20 czerwca, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 9-0 Neptun Końskie 20 czerwca, 17:00
ŁKS Łagów 6-2 Spartakus Razem Daleszyce 20 czerwca, 17:00
MKS Stąporków 2-0 Orlęta Kielce 20 czerwca, 17:00
Heko Czermno 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna
(wo)
Piaskowianka Piaski 2-4 Sparta Kazimierza Wielka 20 czerwca, 17:00

III liga 2009/2010 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2009/2010 (małopolska)

Zina Klasa okręgowa 2009/2010 (świętokrzyska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas