[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Zina Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 32 69 21 6 5 72-25 13 1 2 43-4 8 5 3 29-21
2.  Lechia Strawczyn 32 62 19 5 8 93-51 13 1 2 63-24 6 4 6 30-27 2 4 1 1 0 5-3
3.  Moravia Morawica 32 62 19 5 8 67-39 9 5 2 36-16 10 0 6 31-23 2 1 0 1 1 3-5
4.  Unia Sędziszów 32 61 18 7 7 50-30 12 3 1 25-8 6 4 6 25-22
5.  LZS Samborzec 32 53 16 5 11 62-54 10 4 2 37-20 6 1 9 25-34
6.  Zenit Chmielnik 32 52 15 7 10 63-40 12 1 3 43-19 3 6 7 20-21
7.  Zryw Łopuszno 32 51 14 9 9 68-52 10 4 2 34-15 4 5 7 34-37
8.  Wicher Miedziana Góra 32 48 13 9 10 59-52 9 2 5 39-27 4 7 5 20-25
9.  OKS Opatów 32 41 12 5 15 32-46 6 3 7 15-15 6 2 8 17-31
10.  Koprzywianka Koprzywnica 32 39 11 6 15 46-69 6 3 7 25-28 5 3 8 21-41 2 3 1 0 1 2-1
11.  Victoria Skalbmierz 32 39 10 9 13 46-43 7 3 6 32-20 3 6 7 14-23 2 3 1 0 1 1-2
12.  GKS Rudki 32 37 10 7 15 45-51 7 4 5 26-19 3 3 10 19-32
13.  Nidzianka Bieliny 32 36 10 6 16 51-81 4 5 7 29-34 6 1 9 22-47
14.  Skała Tumlin 32 35 9 8 15 51-60 7 5 4 36-23 2 3 11 15-37
15.  Samson Samsonów 32 34 8 10 14 37-64 3 7 6 19-25 5 3 8 18-39
16.  Zorza Tempo Pacanów 32 24 6 6 20 39-75 4 3 9 23-36 2 3 11 16-39
17.  Baszta Rytwiany 32 17 5 2 25 27-76 4 2 10 18-32 1 0 15 9-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)    1-2 4-0 4-0 1-0 1-0 1-1 0-1 3-0 3-0 2-0 3-0 8-0 4-0 2-0 3-0 3-0 
 2 Lechia Strawczyn0-3     4-2 3-0 5-2 4-0 3-2 4-2 4-2 6-1 0-2 2-2 7-1 5-1 7-1 5-2 4-1 
 3 Moravia Morawica2-0 1-1     2-3 2-0 1-1 4-4 2-0 4-0 1-1 3-1 0-0 1-4 1-0 4-1 4-0 4-0 
 4 Unia Sędziszów2-0 3-2 2-1     4-0 1-0 2-1 0-0 3-0 1-2 0-0 1-0 3-2 1-0 0-0 1-0 1-0 
 5 LZS Samborzec2-1 4-0 2-1 0-4     4-0 1-1 2-2 2-2 0-2 3-3 3-2 4-1 2-0 2-0 2-1 4-0 
 6 Zenit Chmielnik0-1 2-1 1-4 1-4 1-0     1-0 1-1 5-2 6-2 3-1 2-1 7-0 5-1 5-0 2-1 1-0 
 7 Zryw Łopuszno2-3 3-3 1-0 1-1 4-1 2-1     1-1 2-0 2-0 0-1 2-1 7-1 3-0 2-1 0-0 2-1 
 8 Wicher Miedziana Góra4-5 1-1 4-5 3-2 1-3 1-1 2-0     1-2 5-1 1-0 3-1 4-0 2-1 0-3 4-1 3-1 
 9 OKS Opatów0-3 1-0 0-1 2-1 1-0 2-1 1-2 1-2     0-1 0-0 0-1 1-2 1-1 0-0 4-0 1-0 
 10 Koprzywianka Koprzywnica2-2 2-2 1-0 0-3 1-2 1-0 4-5 1-0 1-2     0-1 3-1 1-1 0-3 0-2 4-2 4-2 
 11 Victoria Skalbmierz1-1 3-0* 0-1 2-0 1-4 1-1 4-1 1-1 0-1 0-2     2-0 1-3 5-1 4-0 2-3 5-1 
 12 GKS Rudki2-2 1-4 0-2 1-0 2-1 1-1 0-0 4-1 0-1 4-1 4-0     1-0 2-2 2-3 2-0 0-1 
 13 Nidzianka Bieliny2-2 1-4 1-2 0-0 2-3 0-5 2-0 3-1 1-2 5-5 1-1 3-3     0-4 6-0 0-1 2-1 
 14 Skała Tumlin0-1 0-2 2-3 0-2 4-2 1-1 5-3 1-1 2-0 5-0 2-2 4-1 1-0     2-2 2-2 5-1 
 15 Samson Samsonów0-0 1-6 1-2 0-2 1-2 0-0 1-1 1-1 2-1 3-1 2-2 1-2 1-3 0-0     2-2 3-0 
 16 Zorza Tempo Pacanów1-3 3-0 0-6 2-2 1-2 1-5 4-8 1-2 1-1 0-0 1-0 0-3 0-1 4-0 2-3     2-0 
 17 Baszta Rytwiany1-2 0-2 0-1 1-1 3-3 0-3 2-5 2-4 0-1 0-2 1-0 3-1 0-3 2-1 1-2 2-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Baszta Rytwiany.
 
Skała Tumlin 2-2 Zorza Tempo Pacanów 9 sierpnia, 17:00
Zenit Chmielnik 5-2 OKS Opatów 9 sierpnia, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 0-1 Victoria Skalbmierz 9 sierpnia, 17:00
Zryw Łopuszno 2-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9 sierpnia, 13:00
Unia Sędziszów 3-2 Nidzianka Bieliny 9 sierpnia, 17:00
GKS Rudki 0-2 Moravia Morawica 9 sierpnia, 17:00
LZS Samborzec 2-2 Wicher Miedziana Góra 9 sierpnia, 17:00
Samson Samsonów 1-6 Lechia Strawczyn 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Pauza: Lechia Strawczyn.
 
Wicher Miedziana Góra 0-3 Samson Samsonów 12 sierpnia, 17:30
Moravia Morawica 2-0 LZS Samborzec 12 sierpnia, 17:30
Nidzianka Bieliny 3-3 GKS Rudki 12 sierpnia, 17:30
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-0 Unia Sędziszów 12 sierpnia, 17:30
Victoria Skalbmierz 4-1 Zryw Łopuszno 12 sierpnia, 17:30
OKS Opatów 0-1 Koprzywianka Koprzywnica 12 sierpnia, 17:30
Zorza Tempo Pacanów 1-5 Zenit Chmielnik 12 sierpnia, 17:30
Baszta Rytwiany 2-1 Skała Tumlin 12 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Pauza: Skała Tumlin.
 
Zenit Chmielnik 1-0 Baszta Rytwiany 16 sierpnia, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 4-2 Zorza Tempo Pacanów 16 sierpnia, 17:00
Zryw Łopuszno 2-0 OKS Opatów 16 sierpnia, 17:00
Unia Sędziszów 0-0 Victoria Skalbmierz 15 sierpnia, 17:00
GKS Rudki 2-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 16 sierpnia, 17:00
LZS Samborzec 4-1 Nidzianka Bieliny 16 sierpnia, 17:00
Samson Samsonów 1-2 Moravia Morawica 16 sierpnia, 17:00
Lechia Strawczyn 4-2 Wicher Miedziana Góra 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Pauza: Wicher Miedziana Góra.
 
Moravia Morawica 1-1 Lechia Strawczyn 23 sierpnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 6-0 Samson Samsonów 22 sierpnia, 16:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 LZS Samborzec 23 sierpnia, 17:00
Victoria Skalbmierz 2-0 GKS Rudki 23 sierpnia, 17:00
OKS Opatów 2-1 Unia Sędziszów 23 sierpnia, 17:00
Zorza Tempo Pacanów 4-8 Zryw Łopuszno 23 sierpnia, 17:00
Baszta Rytwiany 0-2 Koprzywianka Koprzywnica 22 sierpnia, 11:00
Skała Tumlin 1-1 Zenit Chmielnik 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Pauza: Zenit Chmielnik.
 
Koprzywianka Koprzywnica 0-3 Skała Tumlin 30 sierpnia, 17:00
Zryw Łopuszno 2-1 Baszta Rytwiany 29 sierpnia, 15:00
Unia Sędziszów 1-0 Zorza Tempo Pacanów 30 sierpnia, 17:00
GKS Rudki 0-1 OKS Opatów 30 sierpnia, 17:00
LZS Samborzec 3-3 Victoria Skalbmierz 30 sierpnia, 17:00
Samson Samsonów 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 29 sierpnia, 15:00
Lechia Strawczyn 7-1 Nidzianka Bieliny 30 sierpnia, 17:00
Wicher Miedziana Góra 4-5 Moravia Morawica 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Pauza: Moravia Morawica.
 
Nidzianka Bieliny 3-1 Wicher Miedziana Góra 6 września, 16:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Lechia Strawczyn 5 września, 17:00
Victoria Skalbmierz 4-0 Samson Samsonów 6 września, 16:00
OKS Opatów 1-0 LZS Samborzec 6 września, 16:00
Zorza Tempo Pacanów 0-3 GKS Rudki 6 września, 16:00
Baszta Rytwiany 1-1 Unia Sędziszów 6 września, 16:00
Skała Tumlin 5-3 Zryw Łopuszno 6 września, 16:00
Zenit Chmielnik 6-2 Koprzywianka Koprzywnica 5 września, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Pauza: Koprzywianka Koprzywnica.
 
Zryw Łopuszno 2-1 Zenit Chmielnik 13 września, 16:00
Unia Sędziszów 1-0 Skała Tumlin 13 września, 16:00
GKS Rudki 0-1 Baszta Rytwiany 13 września, 16:00
LZS Samborzec 2-1 Zorza Tempo Pacanów 13 września, 16:00
Samson Samsonów 2-1 OKS Opatów 13 września, 16:00
Lechia Strawczyn 0-2 Victoria Skalbmierz 13 września, 16:00
Wicher Miedziana Góra 4-5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 13 września, 13:00
Moravia Morawica 1-4 Nidzianka Bieliny 12 września, 11:30

Kolejka 8 - 19-20 września

Pauza: Nidzianka Bieliny.
 
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-0 Moravia Morawica 19 września, 16:00
Victoria Skalbmierz 1-1 Wicher Miedziana Góra 20 września, 16:00
OKS Opatów 1-0 Lechia Strawczyn 20 września, 16:00
Zorza Tempo Pacanów 2-3 Samson Samsonów 20 września, 16:00
Baszta Rytwiany 3-3 LZS Samborzec 20 września, 16:00
Skała Tumlin 4-1 GKS Rudki 20 września, 16:00
Zenit Chmielnik 1-4 Unia Sędziszów 20 września, 16:00
Koprzywianka Koprzywnica 4-5 Zryw Łopuszno 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Pauza: Zryw Łopuszno.
 
Unia Sędziszów 1-2 Koprzywianka Koprzywnica 27 września, 15:00
GKS Rudki 1-1 Zenit Chmielnik 26 września, 13:00
LZS Samborzec 2-0 Skała Tumlin 27 września, 15:00
Samson Samsonów 3-0 Baszta Rytwiany 27 września, 15:00
Lechia Strawczyn 5-2 Zorza Tempo Pacanów 27 września, 15:00
Wicher Miedziana Góra 1-2 OKS Opatów 27 września, 13:00
Moravia Morawica 3-1 Victoria Skalbmierz 26 września, 15:00
Nidzianka Bieliny 2-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 27 września, 15:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Pauza: GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny).
 
Victoria Skalbmierz 1-3 Nidzianka Bieliny 4 października, 15:00
OKS Opatów 0-1 Moravia Morawica 4 października, 15:00
Zorza Tempo Pacanów 1-2 Wicher Miedziana Góra 4 października, 15:00
Baszta Rytwiany 0-2 Lechia Strawczyn 4 października, 15:00
Skała Tumlin 2-2 Samson Samsonów 4 października, 15:00
Zenit Chmielnik 1-0 LZS Samborzec 4 października, 15:00
Koprzywianka Koprzywnica 3-1 GKS Rudki 4 października, 15:00
Zryw Łopuszno 1-1 Unia Sędziszów 4 października, 15:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Pauza: Unia Sędziszów.
 
GKS Rudki 0-0 Zryw Łopuszno 10 października, 15:00
LZS Samborzec 0-2 Koprzywianka Koprzywnica 11 października, 14:00
Samson Samsonów 0-0 Zenit Chmielnik 10 października, 11:00
Lechia Strawczyn 5-1 Skała Tumlin 11 października, 14:00
Wicher Miedziana Góra 3-1 Baszta Rytwiany 11 października, 13:00
Moravia Morawica 4-0 Zorza Tempo Pacanów 10 października, 11:00
Nidzianka Bieliny 1-2 OKS Opatów 11 października, 14:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Victoria Skalbmierz 10 października, 14:00

Kolejka 12 - 28 października

Pauza: Victoria Skalbmierz.
 
OKS Opatów 0-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zorza Tempo Pacanów 0-1 Nidzianka Bieliny 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Baszta Rytwiany 0-1 Moravia Morawica 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Skała Tumlin 1-1 Wicher Miedziana Góra 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zenit Chmielnik 2-1 Lechia Strawczyn 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Koprzywianka Koprzywnica 0-2 Samson Samsonów 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zryw Łopuszno 4-1 LZS Samborzec 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Sędziszów 1-0 GKS Rudki 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 13 - 24-25 października

Pauza: GKS Rudki.
 
LZS Samborzec 0-4 Unia Sędziszów 25 października, 13:00
Samson Samsonów 1-1 Zryw Łopuszno 25 października, 13:00
Lechia Strawczyn 6-1 Koprzywianka Koprzywnica 25 października, 13:00
Wicher Miedziana Góra 1-1 Zenit Chmielnik 25 października, 13:00
Moravia Morawica 1-0 Skała Tumlin 24 października, 13:00
Nidzianka Bieliny 2-1 Baszta Rytwiany 25 października, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Zorza Tempo Pacanów 24 października, 13:00
Victoria Skalbmierz 0-1 OKS Opatów 25 października, 13:00

Kolejka 14 - 31 października

Pauza: OKS Opatów.
 
Zorza Tempo Pacanów 1-0 Victoria Skalbmierz 31 października, 13:00
Baszta Rytwiany 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 31 października, 10:30
Skała Tumlin 1-0 Nidzianka Bieliny 31 października, 13:00
Zenit Chmielnik 1-4 Moravia Morawica 31 października, 13:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-0 Wicher Miedziana Góra 31 października, 13:00
Zryw Łopuszno 3-3 Lechia Strawczyn 31 października, 13:00
Unia Sędziszów 0-0 Samson Samsonów 31 października, 13:00
GKS Rudki 2-1 LZS Samborzec 31 października, 13:00

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Pauza: LZS Samborzec.
 
Samson Samsonów 1-2 GKS Rudki 8 listopada, 12:00
Lechia Strawczyn 3-0 Unia Sędziszów 8 listopada, 12:00
Wicher Miedziana Góra 2-0 Zryw Łopuszno 8 listopada, 13:00
Moravia Morawica 1-1 Koprzywianka Koprzywnica 8 listopada, 12:00
Nidzianka Bieliny 0-5 Zenit Chmielnik 8 listopada, 12:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-0 Skała Tumlin 7 listopada, 12:00
Victoria Skalbmierz 5-1 Baszta Rytwiany 8 listopada, 12:00
OKS Opatów 4-0 Zorza Tempo Pacanów 8 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Zorza Tempo Pacanów.
 
Baszta Rytwiany 0-1 OKS Opatów 22 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skała Tumlin 2-2 Victoria Skalbmierz 11 listopada, 12:00
Zenit Chmielnik 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 22 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koprzywianka Koprzywnica 1-1 Nidzianka Bieliny 11 listopada, 12:00
Zryw Łopuszno 1-0 Moravia Morawica 11 listopada, 12:00
Unia Sędziszów 0-0 Wicher Miedziana Góra 11 listopada, 12:00
GKS Rudki 1-4 Lechia Strawczyn 11 listopada, 12:00
LZS Samborzec 2-0 Samson Samsonów 11 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Pauza: Samson Samsonów.
 
Lechia Strawczyn 5-2 LZS Samborzec 15 listopada, 12:00
Wicher Miedziana Góra 3-1 GKS Rudki 15 listopada, 13:00
Moravia Morawica 2-3 Unia Sędziszów 15 listopada, 12:00
Nidzianka Bieliny 2-0 Zryw Łopuszno 15 listopada, 12:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Koprzywianka Koprzywnica 14 listopada, 12:00
Victoria Skalbmierz 1-1 Zenit Chmielnik 15 listopada, 12:00
OKS Opatów 1-1 Skała Tumlin 14 listopada, 12:00
Zorza Tempo Pacanów 2-0 Baszta Rytwiany 15 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Pauza: Baszta Rytwiany.
 
Zorza Tempo Pacanów 4-0 Skała Tumlin 7 kwietnia, 16:30
OKS Opatów 2-1 Zenit Chmielnik 7 kwietnia, 16:30
Victoria Skalbmierz 0-2 Koprzywianka Koprzywnica 7 kwietnia, 16:30
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Zryw Łopuszno 7 kwietnia, 16:30
Nidzianka Bieliny 0-0 Unia Sędziszów 7 kwietnia, 16:30
Moravia Morawica 0-0 GKS Rudki 7 kwietnia, 16:30
Wicher Miedziana Góra 1-3 LZS Samborzec 7 kwietnia, 16:30
Lechia Strawczyn 7-1 Samson Samsonów 7 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 28 kwietnia

Pauza: Lechia Strawczyn.
 
Samson Samsonów 1-1 Wicher Miedziana Góra 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Samborzec 2-1 Moravia Morawica 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Rudki 1-0 Nidzianka Bieliny 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Sędziszów 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zryw Łopuszno 0-1 Victoria Skalbmierz 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Koprzywianka Koprzywnica 1-2 OKS Opatów 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zenit Chmielnik 2-1 Zorza Tempo Pacanów 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Skała Tumlin 5-1 Baszta Rytwiany 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (19 maja, 17:30) goście nie dojechali

Kolejka 20 - 27-28 marca

Pauza: Skała Tumlin.
 
Baszta Rytwiany 0-3 Zenit Chmielnik 28 marca, 15:00
Zorza Tempo Pacanów 0-0 Koprzywianka Koprzywnica 28 marca, 15:00
OKS Opatów 1-2 Zryw Łopuszno 28 marca, 15:00
Victoria Skalbmierz 2-0 Unia Sędziszów 28 marca, 15:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 GKS Rudki 28 marca, 15:00
Nidzianka Bieliny 2-3 LZS Samborzec 28 marca, 15:00
Moravia Morawica 4-1 Samson Samsonów 28 marca, 15:00
Wicher Miedziana Góra 1-1 Lechia Strawczyn 28 marca, 15:00

Kolejka 21 - 3 kwietnia

Pauza: Wicher Miedziana Góra.
 
Lechia Strawczyn 4-2 Moravia Morawica 3 kwietnia, 11:00
Samson Samsonów 1-3 Nidzianka Bieliny 3 kwietnia, 11:00
LZS Samborzec 2-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 kwietnia, 11:00
GKS Rudki 4-0 Victoria Skalbmierz 3 kwietnia, 11:00
Unia Sędziszów 3-0 OKS Opatów 3 kwietnia, 11:00
Zryw Łopuszno 0-0 Zorza Tempo Pacanów 3 kwietnia, 11:00
Koprzywianka Koprzywnica 4-2 Baszta Rytwiany 3 kwietnia, 11:00
Zenit Chmielnik 5-1 Skała Tumlin 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 20 kwietnia

Pauza: Zenit Chmielnik.
 
Skała Tumlin 5-0 Koprzywianka Koprzywnica 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Baszta Rytwiany 2-5 Zryw Łopuszno 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zorza Tempo Pacanów 2-2 Unia Sędziszów 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
OKS Opatów 0-1 GKS Rudki 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Victoria Skalbmierz 1-4 LZS Samborzec 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Samson Samsonów 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Nidzianka Bieliny 1-4 Lechia Strawczyn 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Moravia Morawica 2-0 Wicher Miedziana Góra 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 23 - 26 maja

Pauza: Moravia Morawica.
 
Wicher Miedziana Góra 4-0 Nidzianka Bieliny 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lechia Strawczyn 0-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Samson Samsonów 2-2 Victoria Skalbmierz 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Samborzec 2-2 OKS Opatów 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Rudki 2-0 Zorza Tempo Pacanów 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Unia Sędziszów 1-0 Baszta Rytwiany 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (26 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Łopuszno 3-0 Skała Tumlin 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Koprzywianka Koprzywnica 1-0 Zenit Chmielnik 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

Pauza: Koprzywianka Koprzywnica.
 
Zenit Chmielnik 1-0 Zryw Łopuszno 25 kwietnia, 17:00
Skała Tumlin 0-2 Unia Sędziszów 25 kwietnia, 17:00
Baszta Rytwiany 3-1 GKS Rudki 25 kwietnia, 15:00
Zorza Tempo Pacanów 1-2 LZS Samborzec 25 kwietnia, 17:00
OKS Opatów 0-0 Samson Samsonów 25 kwietnia, 17:00
Victoria Skalbmierz 3-0 Lechia Strawczyn 25 kwietnia, 17:00
(wo)
mecz przerwany w drugiej połowie przy stanie 2-1 po zejściu gości z boiska
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 Wicher Miedziana Góra 25 kwietnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Moravia Morawica 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 1-2 maja

Pauza: Nidzianka Bieliny.
 
Moravia Morawica 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1 maja, 17:00
Wicher Miedziana Góra 1-0 Victoria Skalbmierz 2 maja, 15:00
Lechia Strawczyn 4-2 OKS Opatów 2 maja, 17:00
Samson Samsonów 2-2 Zorza Tempo Pacanów 2 maja, 17:00
LZS Samborzec 4-0 Baszta Rytwiany 2 maja, 17:00
GKS Rudki 2-2 Skała Tumlin 2 maja, 17:00
Unia Sędziszów 1-0 Zenit Chmielnik 2 maja, 17:00
Zryw Łopuszno 2-0 Koprzywianka Koprzywnica 2 maja, 17:00

Kolejka 26 - 8-9 maja

Pauza: Zryw Łopuszno.
 
Koprzywianka Koprzywnica 0-3 Unia Sędziszów 9 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 2-1 GKS Rudki 9 maja, 17:00
Skała Tumlin 4-2 LZS Samborzec 9 maja, 17:00
Baszta Rytwiany 1-2 Samson Samsonów 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Tempo Pacanów 3-0 Lechia Strawczyn 8 maja, 16:00
OKS Opatów 1-2 Wicher Miedziana Góra 9 maja, 17:00
Victoria Skalbmierz 0-1 Moravia Morawica 9 maja, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 8-0 Nidzianka Bieliny 9 maja, 17:00

Kolejka 27 - 12 maja

Pauza: GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny).
 
Nidzianka Bieliny 1-1 Victoria Skalbmierz 12 maja, 17:00
Moravia Morawica 4-0 OKS Opatów 12 maja, 17:00
Wicher Miedziana Góra 4-1 Zorza Tempo Pacanów 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 maja, 15:00) goście nie dojechali
Lechia Strawczyn 4-1 Baszta Rytwiany 12 maja, 17:00
Samson Samsonów 0-0 Skała Tumlin 12 maja, 17:00
LZS Samborzec 4-0 Zenit Chmielnik 12 maja, 17:00
GKS Rudki 4-1 Koprzywianka Koprzywnica 12 maja, 17:00
Unia Sędziszów 2-1 Zryw Łopuszno 12 maja, 17:00

Kolejka 28 - 15-16 maja

Pauza: Unia Sędziszów.
 
Zryw Łopuszno 2-1 GKS Rudki 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koprzywianka Koprzywnica 1-2 LZS Samborzec 16 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 5-0 Samson Samsonów 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skała Tumlin 0-2 Lechia Strawczyn 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Baszta Rytwiany 2-4 Wicher Miedziana Góra 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (15 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Tempo Pacanów 0-6 Moravia Morawica 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
OKS Opatów 1-2 Nidzianka Bieliny 16 maja, 17:00
Victoria Skalbmierz 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 29 - 22-23 maja

Pauza: Victoria Skalbmierz.
 
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 OKS Opatów 23 maja, 17:00
Nidzianka Bieliny 0-1 Zorza Tempo Pacanów 22 maja, 17:00
Moravia Morawica 4-0 Baszta Rytwiany 22 maja, 12:00
Wicher Miedziana Góra 2-1 Skała Tumlin 23 maja, 15:00
Lechia Strawczyn 4-0 Zenit Chmielnik 23 maja, 17:00
Samson Samsonów 3-1 Koprzywianka Koprzywnica 23 maja, 17:00
LZS Samborzec 1-1 Zryw Łopuszno 23 maja, 17:00
GKS Rudki 1-0 Unia Sędziszów 22 maja, 12:00

Kolejka 30 - 29-30 maja

Pauza: GKS Rudki.
 
Unia Sędziszów 4-0 LZS Samborzec 30 maja, 17:00
Zryw Łopuszno 2-1 Samson Samsonów 30 maja, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 2-2 Lechia Strawczyn 30 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 1-1 Wicher Miedziana Góra 30 maja, 17:00
Skała Tumlin 2-3 Moravia Morawica 30 maja, 17:00
Baszta Rytwiany 0-3 Nidzianka Bieliny 30 maja, 17:30
Zorza Tempo Pacanów 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 maja, 17:00
OKS Opatów 0-0 Victoria Skalbmierz 30 maja, 17:00

Kolejka 31 - 3 czerwca

Pauza: OKS Opatów.
 
Victoria Skalbmierz 2-3 Zorza Tempo Pacanów 3 czerwca, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Baszta Rytwiany 3 czerwca, 17:00
Nidzianka Bieliny 0-4 Skała Tumlin 3 czerwca, 17:00
Moravia Morawica 1-1 Zenit Chmielnik 3 czerwca, 17:00
Wicher Miedziana Góra 5-1 Koprzywianka Koprzywnica 3 czerwca, 15:00
Lechia Strawczyn 3-2 Zryw Łopuszno 3 czerwca, 17:00
Samson Samsonów 0-2 Unia Sędziszów 3 czerwca, 17:00
LZS Samborzec 3-2 GKS Rudki 3 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 5-6 czerwca

Pauza: LZS Samborzec.
 
GKS Rudki 2-3 Samson Samsonów 6 czerwca, 17:00
Unia Sędziszów 3-2 Lechia Strawczyn 6 czerwca, 10:00
Zryw Łopuszno 1-1 Wicher Miedziana Góra 6 czerwca, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-0 Moravia Morawica 6 czerwca, 17:00
Zenit Chmielnik 7-0 Nidzianka Bieliny 6 czerwca, 17:00
Skała Tumlin 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6 czerwca, 17:00
Baszta Rytwiany 1-0 Victoria Skalbmierz 5 czerwca, 17:00
Zorza Tempo Pacanów 1-1 OKS Opatów 6 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 20 czerwca

Pauza: Zorza Tempo Pacanów.
 
OKS Opatów 1-0 Baszta Rytwiany 20 czerwca, 17:00
Victoria Skalbmierz 5-1 Skała Tumlin 20 czerwca, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Zenit Chmielnik 20 czerwca, 17:00
Nidzianka Bieliny 5-5 Koprzywianka Koprzywnica 20 czerwca, 17:00
Moravia Morawica 4-4 Zryw Łopuszno 20 czerwca, 17:00
Wicher Miedziana Góra 3-2 Unia Sędziszów 20 czerwca, 17:00
Lechia Strawczyn 2-2 GKS Rudki 20 czerwca, 17:00
Samson Samsonów 1-2 LZS Samborzec 20 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 26 czerwca

Pauza: Samson Samsonów.
 
LZS Samborzec 4-0 Lechia Strawczyn 26 czerwca, 17:00
GKS Rudki 4-1 Wicher Miedziana Góra 26 czerwca, 17:00
Unia Sędziszów 2-1 Moravia Morawica 26 czerwca, 10:00
Zryw Łopuszno 7-1 Nidzianka Bieliny 26 czerwca, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 2-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 26 czerwca, 17:00
Zenit Chmielnik 3-1 Victoria Skalbmierz 26 czerwca, 17:00
Skała Tumlin 2-0 OKS Opatów 26 czerwca, 17:00
Baszta Rytwiany 2-1 Zorza Tempo Pacanów 26 czerwca, 17:00

Zina IV liga 2009/2010 (świętokrzyska)

Klasa A 2009/2010 (świętokrzyska I)
Klasa A 2009/2010 (świętokrzyska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas