[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 30 61 17 10 3 65-28 10 4 1 38-14 7 6 2 27-14 2 4 1 1 0 3-1
2.  Janina Libiąż 30 61 19 4 7 52-21 9 3 3 26-6 10 1 4 26-15 2 1 0 1 1 1-3
3.  Poprad Muszyna 30 57 17 6 7 66-35 11 3 1 43-13 6 3 6 23-22
4.  Lubań Maniowy 30 54 16 6 8 65-39 11 3 1 42-16 5 3 7 23-23
5.  Orkan Szczyrzyc 30 52 15 7 8 43-22 9 3 3 23-5 6 4 5 20-17
6.  Orzeł Balin 30 49 14 7 9 46-32 8 4 3 26-17 6 3 6 20-15
7.  IKS Olkusz 30 47 14 5 11 46-40 7 2 6 21-14 7 3 5 25-26
8.  Wolania Wola Rzędzińska 30 41 11 8 11 52-42 7 5 3 31-18 4 3 8 21-24
9.  Karpaty Siepraw 30 40 11 7 12 50-48 6 4 5 20-18 5 3 7 30-30 4 8 2 2 0 9-6
10.  LKS Mogilany 30 40 11 7 12 43-44 7 3 5 25-18 4 4 7 18-26 4 3 0 3 1 3-4
11.  Limanovia Limanowa 30 40 10 10 10 43-44 5 4 6 21-25 5 6 4 22-19 4 3 0 3 1 5-7
12.  Bocheński KS 30 38 9 11 10 40-29 6 5 4 27-13 3 6 6 13-16
13.  MKS Trzebinia/Siersza 30 35 9 8 13 42-45 7 3 5 27-16 2 5 8 15-29
14.  Tuchovia Tuchów 30 32 9 5 16 33-49 6 3 6 18-16 3 2 10 15-33
15.  Olimpia Wojnicz 30 17 4 5 21 18-67 3 4 8 12-27 1 1 13 6-40
16.  Skawa Wadowice 30 2 0 2 28 14-133 0 1 14 10-72 0 1 14 4-61
W związku z wycofaniem Hutnika Kraków z rozgrywek III ligi dodatkowy awans uzyskał Poprad Muszyna.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Szreniawa Nowy Wiśnicz    1-1 3-2 3-0 5-0 2-0 3-2 1-1 2-4 2-1 3-0 1-1 3-0 1-1 4-0 4-1 
 2 Janina Libiąż0-2     4-1 1-0 0-1 0-0 0-1 1-0 2-1 3-0 0-0 0-0 1-0 8-0 2-0 4-0 
 3 Poprad Muszyna4-2 2-0     4-4 1-1 1-0 1-2 1-0 4-2 5-0 1-1 3-0 5-1 2-0 1-0 8-0 
 4 Lubań Maniowy2-2 1-0 3-1     0-1 2-2 4-1 4-4 3-1 2-0 5-2 2-1 5-1 3-0 2-0 4-0 
 5 Orkan Szczyrzyc1-1 1-0 0-0 1-0     1-0 0-2 0-1 2-0 4-0 0-1 0-0 3-0 2-0 3-0 5-0 
 6 Orzeł Balin1-4 0-1 1-2 2-1 1-1     6-2 2-0 2-1 3-1 1-1 2-1 1-1 1-0 2-0 1-1 
 7 IKS Olkusz0-1 0-1 1-1 0-0 1-0 2-0     2-3 3-1 2-0 1-3 0-1 1-0 1-3 2-0 5-0 
 8 Wolania Wola Rzędzińska1-1 5-2 0-1 1-0 1-1 0-2 3-1     3-3 1-1 1-3 1-1 1-0 1-0 7-2 5-0 
 9 Karpaty Siepraw0-2 0-2 1-0 2-3 1-1 3-2 0-0 0-1     1-1 4-2 1-0 0-1 2-1 1-1 4-1 
 10 LKS Mogilany1-2 0-1 2-2 1-3 2-0 0-3* 1-1 2-1 1-2     0-0 1-0 2-1 7-2 3-0 2-0 
 11 Limanovia Limanowa1-4 2-3 0-1 1-1 1-2 1-0 0-1 2-1 2-2 1-1     1-1 4-7 2-0 2-1 1-0 
 12 Bocheński KS0-0 0-1 1-2 2-3 1-0 1-2 2-2 2-0 1-0 1-1 1-1     1-1 2-0 4-0 8-0 
 13 MKS Trzebinia/Siersza1-0 0-1 5-2 1-3 1-0 1-2 4-1 4-1 0-3 0-1 1-1 1-1     0-0 5-0 3-0 
 14 Tuchovia Tuchów0-0 1-2 1-0 2-0 0-1 1-2 1-3 1-1 0-3 0-2 1-0 2-0 2-2     2-0 4-0 
 15 Olimpia Wojnicz1-1 1-3 0-4 2-1 1-4 0-0 0-1 2-1 1-1 0-1 0-3 1-2 0-0 0-4     3-1 
 16 Skawa Wadowice1-5 1-8 0-4 0-4 1-7 0-5 1-5 0-6 4-6 1-8 0-4 0-4 0-0 1-4 0-2     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Orzeł Balin 1-1 Skawa Wadowice 8 sierpnia, 18:00 (250)
Olimpia Wojnicz 0-1 LKS Mogilany 9 sierpnia, 18:00 (250)
Lubań Maniowy 2-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 9 sierpnia, 17:00 (250)
Limanovia Limanowa 2-0 Tuchovia Tuchów 8 sierpnia, 17:00 (150)
Orkan Szczyrzyc 0-2 IKS Olkusz 9 sierpnia, 18:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 9 sierpnia, 18:00 (400)
Janina Libiąż 2-1 Karpaty Siepraw 8 sierpnia, 17:00 (450)
Bocheński KS 1-2 Poprad Muszyna 9 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Skawa Wadowice 0-4 Poprad Muszyna 15 sierpnia, 17:00 (150)
Karpaty Siepraw 1-0 Bocheński KS 15 sierpnia, 17:00 (200)
MKS Trzebinia/Siersza 0-1 Janina Libiąż 15 sierpnia, 18:00 (250)
IKS Olkusz 2-3 Wolania Wola Rzędzińska 15 sierpnia, 17:00 (200)
Tuchovia Tuchów 0-1 Orkan Szczyrzyc 16 sierpnia, 18:00 (280)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-0 Limanovia Limanowa 16 sierpnia, 17:00 (200)
LKS Mogilany 1-3 Lubań Maniowy 16 sierpnia, 17:00 (150)
Orzeł Balin 2-0 Olimpia Wojnicz 15 sierpnia, 18:00 (150)

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Olimpia Wojnicz 3-1 Skawa Wadowice 23 sierpnia, 18:00 (200)
Lubań Maniowy 2-2 Orzeł Balin 23 sierpnia, 17:00 (150)
Limanovia Limanowa 1-1 LKS Mogilany 22 sierpnia, 17:00 (200)
Orkan Szczyrzyc 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 23 sierpnia, 18:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Tuchovia Tuchów 23 sierpnia, 18:00 (400)
Janina Libiąż 0-1 IKS Olkusz 22 sierpnia, 17:00 (250)
Bocheński KS 1-1 MKS Trzebinia/Siersza 22 sierpnia, 17:00 (250)
Karpaty Siepraw 1-0 Poprad Muszyna 21 sierpnia, 18:00 (150)

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Skawa Wadowice 4-6 Karpaty Siepraw 29 sierpnia, 17:00 (250)
MKS Trzebinia/Siersza 5-2 Poprad Muszyna 29 sierpnia, 17:00 (150)
IKS Olkusz 0-1 Bocheński KS 29 sierpnia, 17:00 (200)
Tuchovia Tuchów 1-2 Janina Libiąż 30 sierpnia, 17:00 (200)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 30 sierpnia, 17:00 (400)
LKS Mogilany 2-0 Orkan Szczyrzyc 30 sierpnia, 17:00 (150)
Orzeł Balin 1-1 Limanovia Limanowa 29 sierpnia, 17:00 (150)
Olimpia Wojnicz 2-1 Lubań Maniowy 30 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 5 - 5-6 września

Lubań Maniowy 4-0 Skawa Wadowice 6 września, 16:00 (150)
Limanovia Limanowa 2-1 Olimpia Wojnicz 5 września, 16:00 (200)
Orkan Szczyrzyc 1-0 Orzeł Balin 6 września, 15:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 LKS Mogilany 5 września, 17:00 (250)
Janina Libiąż 0-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 5 września, 17:00 (350)
Bocheński KS 2-0 Tuchovia Tuchów 5 września, 17:00 (200)
Poprad Muszyna 1-2 IKS Olkusz 6 września, 14:00 (400)
Karpaty Siepraw 0-1 MKS Trzebinia/Siersza 6 września, 17:00 (200)

Kolejka 6 - 12-13 września

Skawa Wadowice 0-0 MKS Trzebinia/Siersza 12 września, 17:00 (200)
IKS Olkusz 3-1 Karpaty Siepraw 12 września, 11:00 (150)
Tuchovia Tuchów 1-0 Poprad Muszyna 13 września, 16:00 (150)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-1 Bocheński KS 13 września, 16:00 (600)
LKS Mogilany 0-1 Janina Libiąż 13 września, 16:30 (200)
Orzeł Balin 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 12 września, 11:00 (100)
Olimpia Wojnicz 1-4 Orkan Szczyrzyc 13 września, 17:00 (120)
Lubań Maniowy 5-2 Limanovia Limanowa 13 września, 16:00 (200)

Kolejka 7 - 19-20 września

Limanovia Limanowa 1-0 Skawa Wadowice 19 września, 16:00 (150)
Orkan Szczyrzyc 1-0 Lubań Maniowy 20 września, 16:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 7-2 Olimpia Wojnicz 20 września, 16:00 (400)
Janina Libiąż 0-0 Orzeł Balin 19 września, 16:00 (400)
Bocheński KS 1-1 LKS Mogilany 19 września, 16:00 (250)
Poprad Muszyna 4-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 19 września, 16:00 (300)
Karpaty Siepraw 2-1 Tuchovia Tuchów 20 września, 16:00 (200)
MKS Trzebinia/Siersza 4-1 IKS Olkusz 19 września, 16:00 (150)

Kolejka 8 - 26-27 września

Tuchovia Tuchów 2-2 MKS Trzebinia/Siersza 27 września, 16:00 (150)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-4 Karpaty Siepraw 27 września, 16:00 (250)
LKS Mogilany 2-2 Poprad Muszyna 27 września, 15:00 (100)
Orzeł Balin 2-1 Bocheński KS 26 września, 16:00 (150)
Olimpia Wojnicz 1-3 Janina Libiąż 27 września, 16:00 (200)
Lubań Maniowy 4-4 Wolania Wola Rzędzińska 27 września, 16:00 (150)
Limanovia Limanowa 1-2 Orkan Szczyrzyc 26 września, 16:00 (250)
IKS Olkusz 5-0 Skawa Wadowice 26 września, 16:00 (100)

Kolejka 9 - 3-4 października

Orkan Szczyrzyc 5-0 Skawa Wadowice 4 października, 15:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 1-3 Limanovia Limanowa 4 października, 15:00 (350)
Janina Libiąż 1-0 Lubań Maniowy 3 października, 15:00 (300)
Bocheński KS 4-0 Olimpia Wojnicz 3 października, 15:00 (200)
Poprad Muszyna 1-0 Orzeł Balin 3 października, 12:00 (150)
Karpaty Siepraw 1-1 LKS Mogilany 4 października, 15:00 (300)
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3 października, 15:00 (150)
IKS Olkusz 1-3 Tuchovia Tuchów 3 października, 11:00 (100)

Kolejka 10 - 10-11 października

Skawa Wadowice 1-4 Tuchovia Tuchów 10 października, 15:00 (150)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-2 IKS Olkusz 10 października, 15:00 (100)
LKS Mogilany 2-1 MKS Trzebinia/Siersza 11 października, 15:00 (100)
Orzeł Balin 2-1 Karpaty Siepraw 10 października, 15:00 (150)
Olimpia Wojnicz 0-4 Poprad Muszyna 11 października, 15:00 (150)
Lubań Maniowy 2-1 Bocheński KS 11 października, 15:00 (180)
Limanovia Limanowa 2-3 Janina Libiąż 10 października, 15:00 (200)
Orkan Szczyrzyc 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 10 października, 15:00 (100)

Kolejka 11 - 21-22 listopada

Wolania Wola Rzędzińska 5-0 Skawa Wadowice 21 listopada, 13:00 (150)
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) i w drugim terminie (14 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Janina Libiąż 0-1 Orkan Szczyrzyc 21 listopada, 11:00 (350)
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) i w drugim terminie (15 listopada, 11:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bocheński KS 1-1 Limanovia Limanowa 21 listopada, 13:00 (150)
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) i w drugim terminie (15 listopada, 11:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Poprad Muszyna 4-4 Lubań Maniowy 21 listopada, 13:00 (200)
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) i w drugim terminie (15 listopada, 12:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Karpaty Siepraw 1-1 Olimpia Wojnicz 21 listopada, 13:00 (20)
w Krakowie na sztucznym boisku Hutnika; w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) i w drugim terminie (15 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MKS Trzebinia/Siersza 1-2 Orzeł Balin 21 listopada, 13:00 (150)
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) i w drugim terminie (14 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
IKS Olkusz 2-0 LKS Mogilany 21 listopada, 13:00 (100)
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) i w drugim terminie (14 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tuchovia Tuchów 0-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 21 listopada, 13:00 (150)
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) i w drugim terminie (15 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 24-25 października

Skawa Wadowice 1-5 Szreniawa Nowy Wiśnicz 24 października, 15:00 (50)
LKS Mogilany 7-2 Tuchovia Tuchów 25 października, 14:00 (100)
Orzeł Balin 6-2 IKS Olkusz 24 października, 15:00 (250)
Olimpia Wojnicz 0-0 MKS Trzebinia/Siersza 25 października, 14:00 (100)
Lubań Maniowy 3-1 Karpaty Siepraw 25 października, 14:00 (180)
Limanovia Limanowa 0-1 Poprad Muszyna 24 października, 15:00 (100)
Orkan Szczyrzyc 0-0 Bocheński KS 25 października, 14:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 5-2 Janina Libiąż 24 października, 15:00 (200)

Kolejka 13 - 30-31 października

Janina Libiąż 4-0 Skawa Wadowice 31 października, 13:00 (250)
Bocheński KS 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 31 października, 11:00 (250)
Poprad Muszyna 1-1 Orkan Szczyrzyc 31 października, 11:00 (120)
Karpaty Siepraw 4-2 Limanovia Limanowa 31 października, 11:00 (50)
MKS Trzebinia/Siersza 1-3 Lubań Maniowy 31 października, 13:00 (150)
IKS Olkusz 2-0 Olimpia Wojnicz 31 października, 11:00 (80)
Tuchovia Tuchów 1-2 Orzeł Balin 31 października, 13:00 (100)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-1 LKS Mogilany 31 października, 13:00 (100)

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Skawa Wadowice 1-8 LKS Mogilany 7 listopada, 13:00 (100)
Orzeł Balin 1-4 Szreniawa Nowy Wiśnicz 7 listopada, 13:00 (150)
Olimpia Wojnicz 0-4 Tuchovia Tuchów 8 listopada, 13:00 (180)
Lubań Maniowy 4-1 IKS Olkusz 8 listopada, 13:00 (200)
Limanovia Limanowa 4-7 MKS Trzebinia/Siersza 7 listopada, 13:00 (100)
Orkan Szczyrzyc 2-0 Karpaty Siepraw 8 listopada, 13:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 0-1 Poprad Muszyna 7 listopada, 13:00 (150)
Janina Libiąż 0-0 Bocheński KS 7 listopada, 13:00 (250)

Kolejka 15 - 11 listopada

Bocheński KS 8-0 Skawa Wadowice 11 listopada, 11:00 (75)
Poprad Muszyna 2-0 Janina Libiąż 11 listopada, 12:00 (200)
Karpaty Siepraw 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 11 listopada, 12:00 (50)
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Orkan Szczyrzyc 11 listopada, 13:00 (100)
IKS Olkusz 1-3 Limanovia Limanowa 11 listopada, 13:00 (100)
Tuchovia Tuchów 2-0 Lubań Maniowy 15 listopada, 13:00 (170)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Szreniawa Nowy Wiśnicz 4-0 Olimpia Wojnicz 15 listopada, 12:00 (100)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Mogilany 0-3 Orzeł Balin 14 listopada, 13:00 (50)
(wo)
na boisku 1-1 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawiony zawodnik / w Krakowie; na sztucznym boisku w Skotnikach / w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 16 - 20-21 marca

Skawa Wadowice 0-5 Orzeł Balin 21 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Mogilany 3-0 Olimpia Wojnicz 21 kwietnia, 17:00 (80)
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-0 Lubań Maniowy 21 marca, 15:00 (200)
Tuchovia Tuchów 1-0 Limanovia Limanowa 21 marca, 14:00 (200)
IKS Olkusz 1-0 Orkan Szczyrzyc 21 kwietnia, 17:00 (70)
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Trzebinia/Siersza 4-1 Wolania Wola Rzędzińska 21 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Siepraw 0-2 Janina Libiąż 21 kwietnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Poprad Muszyna 3-0 Bocheński KS 21 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 27-28 marca

Poprad Muszyna 8-0 Skawa Wadowice 27 marca, 14:00 (300)
Bocheński KS 1-0 Karpaty Siepraw 27 marca, 15:00 (300)
Janina Libiąż 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 27 marca, 15:00 (500)
Wolania Wola Rzędzińska 3-1 IKS Olkusz 27 marca, 15:00 (200)
Orkan Szczyrzyc 2-0 Tuchovia Tuchów 28 marca, 15:00 (150)
Limanovia Limanowa 1-4 Szreniawa Nowy Wiśnicz 28 marca, 15:00 (300)
Lubań Maniowy 2-0 LKS Mogilany 28 marca, 15:00 (150)
Olimpia Wojnicz 0-0 Orzeł Balin 28 marca, 15:00 (180)

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Poprad Muszyna 4-2 Karpaty Siepraw 3 kwietnia, 12:00 (300)
Skawa Wadowice 0-2 Olimpia Wojnicz 3 kwietnia, 15:00 (100)
Orzeł Balin 2-1 Lubań Maniowy 3 kwietnia, 15:00 (150)
LKS Mogilany 0-0 Limanovia Limanowa 3 kwietnia, 15:00 (180)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 5-0 Orkan Szczyrzyc 31 marca, 15:00 (150)
Tuchovia Tuchów 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 3 kwietnia, 15:00 (350)
IKS Olkusz 0-1 Janina Libiąż 3 kwietnia, 15:00 (300)
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Bocheński KS 3 kwietnia, 15:00 (200)

Kolejka 19 - 28 kwietnia

Karpaty Siepraw 4-1 Skawa Wadowice 28 kwietnia, 17:30 (50)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Poprad Muszyna 5-1 MKS Trzebinia/Siersza 28 kwietnia, 16:30 (250)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Bocheński KS 2-2 IKS Olkusz 28 kwietnia, 17:30 (250)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Janina Libiąż 8-0 Tuchovia Tuchów 28 kwietnia, 17:30 (500)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 28 kwietnia, 17:30 (200)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orkan Szczyrzyc 4-0 LKS Mogilany 28 kwietnia, 17:30 (150)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Limanovia Limanowa 1-0 Orzeł Balin 28 kwietnia, 17:30 (200)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lubań Maniowy 2-0 Olimpia Wojnicz 28 kwietnia, 17:30 (150)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 5 maja

Skawa Wadowice 0-4 Lubań Maniowy 5 maja, 18:00 (150)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia Wojnicz 0-3 Limanovia Limanowa 5 maja, 18:00 (120)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Balin 1-1 Orkan Szczyrzyc 5 maja, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Mogilany 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 9 czerwca, 17:30 (50)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-1 Janina Libiąż 5 maja, 18:00 (250)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tuchovia Tuchów 2-0 Bocheński KS 5 maja, 18:00 (120)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
IKS Olkusz 1-1 Poprad Muszyna 5 maja, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
MKS Trzebinia/Siersza 0-3 Karpaty Siepraw 5 maja, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

MKS Trzebinia/Siersza 3-0 Skawa Wadowice 24 kwietnia, 17:00 (150)
Karpaty Siepraw 0-0 IKS Olkusz 25 kwietnia, 17:00 (150)
Poprad Muszyna 2-0 Tuchovia Tuchów 24 kwietnia, 17:00 (300)
Bocheński KS 0-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 24 kwietnia, 17:00 (400)
Janina Libiąż 3-0 LKS Mogilany 24 kwietnia, 17:00 (500)
Wolania Wola Rzędzińska 0-2 Orzeł Balin 25 kwietnia, 16:00 (250)
Orkan Szczyrzyc 3-0 Olimpia Wojnicz 25 kwietnia, 17:00 (100)
Limanovia Limanowa 1-1 Lubań Maniowy 25 kwietnia, 16:00 (250)

Kolejka 22 - 1-2 maja

Skawa Wadowice 0-4 Limanovia Limanowa 1 maja, 17:00 (100)
Lubań Maniowy 0-1 Orkan Szczyrzyc 1 maja, 17:00 (150)
Olimpia Wojnicz 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 2 maja, 17:00 (150)
Orzeł Balin 0-1 Janina Libiąż 1 maja, 17:00 (500)
LKS Mogilany 1-0 Bocheński KS 2 maja, 17:00 (100)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-2 Poprad Muszyna 12 czerwca, 17:30 (200)
w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tuchovia Tuchów 0-3 Karpaty Siepraw 2 maja, 17:00 (100)
IKS Olkusz 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 1 maja, 17:00 (250)

Kolejka 23 - 8-9 maja

Skawa Wadowice 1-5 IKS Olkusz 8 maja, 17:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Tuchovia Tuchów 8 maja, 17:00 (50)
Karpaty Siepraw 0-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 9 maja, 17:00 (300)
Poprad Muszyna 5-0 LKS Mogilany 8 maja, 17:00 (100)
Bocheński KS 1-2 Orzeł Balin 8 maja, 17:00 (100)
Janina Libiąż 2-0 Olimpia Wojnicz 8 maja, 17:00 (400)
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Lubań Maniowy 8 maja, 17:00 (100)
Orkan Szczyrzyc 0-1 Limanovia Limanowa 9 maja, 17:00 (400)

Kolejka 24 - 15-16 maja

Skawa Wadowice 1-7 Orkan Szczyrzyc 15 maja, 17:00 (100)
Limanovia Limanowa 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 12 czerwca, 11:00 (100)
w pierwotnym (16 maja, 17:00) i drugim terminie (2 czerwca 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubań Maniowy 1-0 Janina Libiąż 2 czerwca, 17:30 (150)
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Wojnicz 1-2 Bocheński KS 12 czerwca, 18:00 (50)
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) i drugim terminie (2 czerwca 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Balin 1-2 Poprad Muszyna 15 maja, 17:00 (150)
LKS Mogilany 1-2 Karpaty Siepraw 2 czerwca, 17:30 (150)
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-0 MKS Trzebinia/Siersza 2 czerwca, 17:30 (150)
w pierwotnym terminie (16 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tuchovia Tuchów 1-3 IKS Olkusz 2 czerwca, 17:30 (100)
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 22-23 maja

Tuchovia Tuchów 4-0 Skawa Wadowice 23 maja, 17:00 (200)
IKS Olkusz 0-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 22 maja, 17:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 0-1 LKS Mogilany 26 maja, 17:30 (100)
w pierwotnym terminie (22 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Siepraw 3-2 Orzeł Balin 9 czerwca, 18:00 (70)
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (26 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Poprad Muszyna 1-0 Olimpia Wojnicz 22 maja, 17:00 (250)
Bocheński KS 2-3 Lubań Maniowy 22 maja, 14:00 (100)
Janina Libiąż 0-0 Limanovia Limanowa 22 maja, 17:00 (500)
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Orkan Szczyrzyc 23 maja, 17:00 (250)

Kolejka 26 - 29-30 maja

Skawa Wadowice 0-6 Wolania Wola Rzędzińska 30 maja, 16:00 (100)
Orkan Szczyrzyc 1-0 Janina Libiąż 13 czerwca, 17:30 (200)
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Limanovia Limanowa 1-1 Bocheński KS 30 maja, 17:00 (200)
Lubań Maniowy 3-1 Poprad Muszyna 30 maja, 18:00 (150)
Olimpia Wojnicz 1-1 Karpaty Siepraw 30 maja, 17:00 (100)
Orzeł Balin 1-1 MKS Trzebinia/Siersza 29 maja, 17:00 (150)
LKS Mogilany 1-1 IKS Olkusz 30 maja, 17:00 (120)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-1 Tuchovia Tuchów 30 maja, 17:00 (300)

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Szreniawa Nowy Wiśnicz 4-1 Skawa Wadowice 5 czerwca, 16:00 (30)
na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach
Tuchovia Tuchów 0-2 LKS Mogilany 12 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
IKS Olkusz 2-0 Orzeł Balin 5 czerwca, 18:00 (150)
jednocześnie mecz pucharowy
MKS Trzebinia/Siersza 5-0 Olimpia Wojnicz 5 czerwca, 18:00 (120)
Karpaty Siepraw 2-3 Lubań Maniowy 12 czerwca, 18:00 (120)
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Poprad Muszyna 1-1 Limanovia Limanowa 16 czerwca, 17:30 (200)
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bocheński KS 1-0 Orkan Szczyrzyc 6 czerwca, 17:00 (300)
Janina Libiąż 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 6 czerwca, 17:20 (250)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 zaczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 28 - 19 czerwca

Skawa Wadowice 1-8 Janina Libiąż 16 czerwca, 18:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Bocheński KS 19 czerwca, 17:00 (250)
Orkan Szczyrzyc 0-0 Poprad Muszyna 19 czerwca, 17:00 (200)
Limanovia Limanowa 2-2 Karpaty Siepraw 19 czerwca, 11:00 (100)
Lubań Maniowy 5-1 MKS Trzebinia/Siersza 19 czerwca, 17:00 (130)
Olimpia Wojnicz 0-1 IKS Olkusz 19 czerwca, 17:00 (50)
Orzeł Balin 1-0 Tuchovia Tuchów 19 czerwca, 17:00 (150)
LKS Mogilany 1-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 19 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 29 - 23 czerwca

LKS Mogilany 2-0 Skawa Wadowice 23 czerwca, 18:00 (100)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 Orzeł Balin 23 czerwca, 18:00 (200)
Tuchovia Tuchów 2-0 Olimpia Wojnicz 23 czerwca, 18:00 (100)
IKS Olkusz 0-0 Lubań Maniowy 23 czerwca, 18:00 (200)
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Limanovia Limanowa 23 czerwca, 18:00 (70)
Karpaty Siepraw 1-1 Orkan Szczyrzyc 23 czerwca, 18:00 (70)
Poprad Muszyna 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 23 czerwca, 18:00 (150)
Bocheński KS 0-1 Janina Libiąż 23 czerwca, 18:00 (300)

Kolejka 30 - 27 czerwca

Skawa Wadowice 0-4 Bocheński KS 27 czerwca, 16:00 (100)
Janina Libiąż 4-1 Poprad Muszyna 27 czerwca, 16:00 (1200)
Wolania Wola Rzędzińska 3-3 Karpaty Siepraw 27 czerwca, 16:00 (150)
Orkan Szczyrzyc 3-0 MKS Trzebinia/Siersza 27 czerwca, 16:00 (100)
Limanovia Limanowa 0-1 IKS Olkusz 27 czerwca, 16:00 (100)
Lubań Maniowy 3-0 Tuchovia Tuchów 27 czerwca, 16:00 (180)
Olimpia Wojnicz 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 27 czerwca, 16:00 (80)
Orzeł Balin 3-1 LKS Mogilany 27 czerwca, 16:00 (100)

III liga 2009/2010 (małopolsko-świętokrzyska)

Zina IV liga 2009/2010 (świętokrzyska)

V liga 2009/2010 (Kraków-Wadowice)
V liga 2009/2010 (Nowy Sącz-Tarnów)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas