[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

V liga 2009/2010, grupa: Nowy Sącz-Tarnów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sandecja II Nowy Sącz 30 71 22 5 3 84-16 14 1 0 56-7 8 4 3 28-9
2.  Dunajec Zakliczyn 30 60 19 3 8 68-34 9 2 4 37-13 10 1 4 31-21
3.  LKS Nowa Jastrząbka 30 56 17 5 8 56-38 12 2 1 35-14 5 3 7 21-24
4.  Helena Nowy Sącz 30 54 16 6 8 61-40 9 4 2 38-14 7 2 6 23-26
5.  MLKS Żabno 30 52 15 7 8 69-40 9 2 4 38-17 6 5 4 31-23
6.  Barciczanka Barcice 30 49 15 4 11 55-41 8 2 5 35-22 7 2 6 20-19
7.  Skalnik Kamionka Wielka 30 48 13 9 8 53-47 8 4 3 27-18 5 5 5 26-29
8.  LKS II Nieciecza 30 40 11 7 12 57-58 7 6 2 37-23 4 1 10 20-35
9.  Grybovia Grybów 30 39 11 6 13 44-45 7 2 6 22-24 4 4 7 22-21
10.  Łosoś Łososina Dolna 30 36 10 6 14 46-62 10 1 4 37-28 0 5 10 9-34
11.  Orzeł Dębno 30 33 9 6 15 45-63 5 5 5 24-25 4 1 10 21-38
12.  Olimpia Pisarzowa 30 32 9 5 16 51-71 6 3 6 26-25 3 2 10 25-46 2 4 1 1 0 7-3
13.  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 32 9 5 16 34-51 7 3 5 23-18 2 2 11 11-33 2 1 0 1 1 3-7
14.  Wisła Grobla 30 29 7 8 15 49-75 5 5 5 23-22 2 3 10 26-53
15.  Wisła Szczucin 30 26 7 5 18 41-68 5 3 7 21-30 2 2 11 20-38
16.  Victoria Witowice Dolne 30 16 3 7 20 21-85 3 2 10 12-43 0 5 10 9-42
Olimpia Pisarzowa rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku LKS Mordarka.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sandecja II Nowy Sącz    2-0 7-0 3-0 1-1 2-0 6-0 1-0 2-0 2-0 5-2 3-1 1-0 3-0 5-3 13-0 
 2 Dunajec Zakliczyn0-1     0-1 2-3 1-1 2-0 3-3 4-0 0-1 2-0 3-0 8-1 3-1 6-1 2-0 1-0 
 3 LKS Nowa Jastrząbka1-0 1-2     4-1 4-0 3-1 3-3 1-0 1-0 4-1 3-2 3-0 1-0 4-3 2-1 0-0 
 4 Helena Nowy Sącz0-0 0-1 2-0     2-1 5-1 1-1 3-0 2-4 5-1 4-0 2-2 2-1 7-2 3-0 0-0 
 5 MLKS Żabno0-1 5-0 2-2 0-4     0-1 2-0 5-1 2-0 7-0 1-1 3-2 3-0 3-4 3-0 2-1 
 6 Barciczanka Barcice1-2 0-1 2-6 4-0 1-4     2-0 3-2 3-0 2-2 2-3 2-0 1-1 4-0 5-1 3-0 
 7 Skalnik Kamionka Wielka2-1 0-1 1-1 1-0 3-3 1-1     3-1 0-0 2-1 0-1 3-0 2-0 5-2 2-5 2-1 
 8 LKS II Nieciecza1-1 4-4 2-0 3-1 0-0 0-2 5-1     1-1 0-0 2-0 2-2 3-0 6-3 1-6 7-2 
 9 Grybovia Grybów1-0 0-5 2-0 2-2 0-3 0-1 0-2 0-2     1-1 1-0 6-1 2-3 3-2 2-1 2-1 
 10 Łosoś Łososina Dolna0-6 4-2 1-0 0-2 4-2 2-0 0-3 6-3 3-2     4-0 2-4 5-1 2-2 1-0 3-1 
 11 Orzeł Dębno0-1 1-4 0-2 1-1 1-5 2-1 2-2 2-0 1-1 1-0     4-5 4-0 1-1 3-1 1-1 
 12 Olimpia Pisarzowa1-2 2-3 2-1 0-1 1-2 0-6 1-1 1-3 2-1 4-1 4-1     2-2 4-0 0-0 2-1 
 13 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska0-0 1-0 3-1 0-1 1-1 0-1 1-3 1-2 2-1 0-0 3-2 1-5     2-1 3-0 5-0 
 14 Wisła Grobla2-2 1-2 0-0 3-4 1-0 0-2 1-3 3-3 1-1 1-0 2-3 1-0 2-1     5-1 0-0 
 15 Wisła Szczucin0-5 0-3 0-2 2-1 1-2 1-2 2-1 0-2 1-4 2-2 4-2 3-1 2-0 2-2     1-1 
 16 Victoria Witowice Dolne0-6 0-3 0-5 1-2 2-6 1-1 0-3 2-1 0-6 1-0 0-4 3-1 0-1 1-3 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Łosoś Łososina Dolna 4-2 Dunajec Zakliczyn 9 sierpnia, 18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Wisła Grobla 8 sierpnia, 18:00
Grybovia Grybów 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 9 sierpnia, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Olimpia Pisarzowa 9 sierpnia, 17:30
LKS Nowa Jastrząbka 4-0 MLKS Żabno 8 sierpnia, 18:00
Barciczanka Barcice 5-1 Wisła Szczucin 9 sierpnia, 17:30
Helena Nowy Sącz 0-0 Victoria Witowice Dolne 8 sierpnia, 17:30
Orzeł Dębno 2-0 LKS II Nieciecza 8 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Dunajec Zakliczyn 1-0 Victoria Witowice Dolne 15 sierpnia, 17:30
Wisła Szczucin 2-1 Helena Nowy Sącz 16 sierpnia, 17:30
MLKS Żabno 0-1 Barciczanka Barcice 16 sierpnia, 17:00
Olimpia Pisarzowa 2-1 LKS Nowa Jastrząbka 16 sierpnia, 17:00
Orzeł Dębno 2-2 Skalnik Kamionka Wielka 16 sierpnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 1-0 LKS II Nieciecza 16 sierpnia, 18:00
Wisła Grobla 1-1 Grybovia Grybów 16 sierpnia, 17:30
Łosoś Łososina Dolna 5-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 Dunajec Zakliczyn 19 sierpnia, 17:30
Grybovia Grybów 1-1 Łosoś Łososina Dolna 19 sierpnia, 17:30
LKS II Nieciecza 6-3 Wisła Grobla 19 sierpnia, 17:30
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 19 sierpnia, 17:30
LKS Nowa Jastrząbka 3-2 Orzeł Dębno 19 sierpnia, 17:30
Barciczanka Barcice 2-0 Olimpia Pisarzowa 19 sierpnia, 17:30
Helena Nowy Sącz 2-1 MLKS Żabno 19 sierpnia, 17:30
Victoria Witowice Dolne 1-1 Wisła Szczucin 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Dunajec Zakliczyn 2-0 Wisła Szczucin 22 sierpnia, 17:00
MLKS Żabno 2-1 Victoria Witowice Dolne 23 sierpnia, 17:30
Olimpia Pisarzowa 0-1 Helena Nowy Sącz 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Dębno 2-1 Barciczanka Barcice 22 sierpnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 7-0 LKS Nowa Jastrząbka 23 sierpnia, 17:30
na boisku Dunajca
Wisła Grobla 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 23 sierpnia, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 6-3 LKS II Nieciecza 23 sierpnia, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Grybovia Grybów 22 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Grybovia Grybów 0-5 Dunajec Zakliczyn 30 sierpnia, 17:00
LKS II Nieciecza 3-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Łosoś Łososina Dolna 30 sierpnia, 17:00
LKS Nowa Jastrząbka 4-3 Wisła Grobla 29 sierpnia, 17:00
Barciczanka Barcice 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 30 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 4-0 Orzeł Dębno 29 sierpnia, 17:00
Victoria Witowice Dolne 3-1 Olimpia Pisarzowa 30 sierpnia, 14:00
pierwotnie o 17:00 - zmiana godziny na prośbę gospodarzy
Wisła Szczucin 1-2 MLKS Żabno 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2 września

Dunajec Zakliczyn 1-1 MLKS Żabno 2 września, 17:00
Olimpia Pisarzowa 0-0 Wisła Szczucin 2 września, 17:00
Orzeł Dębno 1-1 Victoria Witowice Dolne 2 września, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Helena Nowy Sącz 2 września, 17:00
na boisku Dunajca
Wisła Grobla 0-2 Barciczanka Barcice 2 września, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 1-0 LKS Nowa Jastrząbka 2 września, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 2 września, 17:00
Grybovia Grybów 0-2 LKS II Nieciecza 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

LKS II Nieciecza 4-4 Dunajec Zakliczyn 5 września, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Grybovia Grybów 6 września, 17:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 6 września, 17:00
Helena Nowy Sącz 7-2 Wisła Grobla 5 września, 17:00
Victoria Witowice Dolne 0-6 Sandecja II Nowy Sącz 6 września, 17:00
Wisła Szczucin 4-2 Orzeł Dębno 6 września, 17:00
MLKS Żabno 3-2 Olimpia Pisarzowa 5 września, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Barciczanka Barcice 6 września, 17:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Dunajec Zakliczyn 8-1 Olimpia Pisarzowa 13 września, 16:30
Orzeł Dębno 1-5 MLKS Żabno 12 września, 16:30
Sandecja II Nowy Sącz 5-3 Wisła Szczucin 13 września, 16:30
Wisła Grobla 0-0 Victoria Witowice Dolne 13 września, 15:00
Łosoś Łososina Dolna 0-2 Helena Nowy Sącz 13 września, 16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Barciczanka Barcice 12 września, 11:00
Grybovia Grybów 2-0 LKS Nowa Jastrząbka 12 września, 16:30
LKS II Nieciecza 5-1 Skalnik Kamionka Wielka 13 września, 16:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Skalnik Kamionka Wielka 0-1 Dunajec Zakliczyn 20 września, 16:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-0 LKS II Nieciecza 20 września, 11:00
Barciczanka Barcice 3-0 Grybovia Grybów 20 września, 16:00
Helena Nowy Sącz 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 19 września, 16:00
Victoria Witowice Dolne 1-0 Łosoś Łososina Dolna 20 września, 16:00
Wisła Szczucin 2-2 Wisła Grobla 19 września, 17:00
pierwotnie 20 września - zmienione na prośbę gospodarzy
MLKS Żabno 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 19 września, 16:00
Olimpia Pisarzowa 4-1 Orzeł Dębno 20 września, 16:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Dunajec Zakliczyn 3-0 Orzeł Dębno 27 września, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 Olimpia Pisarzowa 27 września, 16:00
Wisła Grobla 1-0 MLKS Żabno 27 września, 15:00
Łosoś Łososina Dolna 1-0 Wisła Szczucin 27 września, 16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5-0 Victoria Witowice Dolne 27 września, 16:00
Grybovia Grybów 2-2 Helena Nowy Sącz 27 września, 15:00
LKS II Nieciecza 0-2 Barciczanka Barcice 26 września, 11:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 LKS Nowa Jastrząbka 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

LKS Nowa Jastrząbka 1-2 Dunajec Zakliczyn 4 października, 11:00
Barciczanka Barcice 2-0 Skalnik Kamionka Wielka 4 października, 15:30
Helena Nowy Sącz 3-0 LKS II Nieciecza 3 października, 15:00
Victoria Witowice Dolne 0-6 Grybovia Grybów 4 października, 15:30
Wisła Szczucin 2-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4 października, 15:00
MLKS Żabno 7-0 Łosoś Łososina Dolna 3 października, 15:30
Olimpia Pisarzowa 4-0 Wisła Grobla 4 października, 15:00
Orzeł Dębno 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 4 października, 15:30

Kolejka 12 - 10-11 października

Dunajec Zakliczyn 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 11 października, 15:00
Wisła Grobla 2-3 Orzeł Dębno 11 października, 14:00
Łosoś Łososina Dolna 2-4 Olimpia Pisarzowa 11 października, 15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 MLKS Żabno 10 października, 15:00
Grybovia Grybów 2-1 Wisła Szczucin 11 października, 14:00
LKS II Nieciecza 7-2 Victoria Witowice Dolne 10 października, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Helena Nowy Sącz 11 października, 15:00
LKS Nowa Jastrząbka 3-1 Barciczanka Barcice 11 października, 15:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Barciczanka Barcice 0-1 Dunajec Zakliczyn 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Helena Nowy Sącz 2-0 LKS Nowa Jastrząbka 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Witowice Dolne 0-3 Skalnik Kamionka Wielka 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisła Szczucin 0-2 LKS II Nieciecza 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MLKS Żabno 2-0 Grybovia Grybów 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Pisarzowa 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Dębno 1-0 Łosoś Łososina Dolna 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Wisła Grobla 8 listopada, 13:00
na boisku Dunajca; w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 14 - 24-25 października

Dunajec Zakliczyn 6-1 Wisła Grobla 25 października, 13:30
Łosoś Łososina Dolna 0-6 Sandecja II Nowy Sącz 25 października, 13:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-2 Orzeł Dębno 24 października, 14:00
Grybovia Grybów 6-1 Olimpia Pisarzowa 25 października, 11:00
LKS II Nieciecza 0-0 MLKS Żabno 24 października, 14:00
LKS Nowa Jastrząbka 0-0 Victoria Witowice Dolne 25 października, 13:30
Barciczanka Barcice 4-0 Helena Nowy Sącz 24 października, 14:00
Wisła Szczucin 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 25 października, 13:30

Kolejka 15 - 31 października

Helena Nowy Sącz 0-1 Dunajec Zakliczyn 31 października, 13:00
Victoria Witowice Dolne 1-1 Barciczanka Barcice 31 października, 13:00
Wisła Szczucin 0-2 LKS Nowa Jastrząbka 31 października, 13:00
MLKS Żabno 2-0 Skalnik Kamionka Wielka 31 października, 13:00
Olimpia Pisarzowa 1-3 LKS II Nieciecza 31 października, 13:00
Orzeł Dębno 1-1 Grybovia Grybów 31 października, 13:00
Sandecja II Nowy Sącz 1-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 31 października, 13:00
na boisku Dunajca
Wisła Grobla 1-0 Łosoś Łososina Dolna 31 października, 13:00

Kolejka 16 - 27-28 marca

LKS II Nieciecza 2-0 Orzeł Dębno 27 marca, 11:00
Dunajec Zakliczyn 2-0 Łosoś Łososina Dolna 27 marca, 15:00
Wisła Grobla 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 28 marca, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Grybovia Grybów 28 marca, 16:00
na boisku Dunajca
Olimpia Pisarzowa 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 28 marca, 16:00
MLKS Żabno 2-2 LKS Nowa Jastrząbka 27 marca, 15:00
Wisła Szczucin 1-2 Barciczanka Barcice 28 marca, 15:00
Victoria Witowice Dolne 1-2 Helena Nowy Sącz 28 marca, 16:00

Kolejka 17 - 3 kwietnia

Victoria Witowice Dolne 0-3 Dunajec Zakliczyn 3 kwietnia, 14:00
Helena Nowy Sącz 3-0 Wisła Szczucin 3 kwietnia, 14:00
Barciczanka Barcice 1-4 MLKS Żabno 3 kwietnia, 12:00
LKS Nowa Jastrząbka 3-0 Olimpia Pisarzowa 3 kwietnia, 14:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-1 Orzeł Dębno 3 kwietnia, 12:00
pierwotnie o 14:00
LKS II Nieciecza 1-1 Sandecja II Nowy Sącz 3 kwietnia, 11:00
Grybovia Grybów 3-2 Wisła Grobla 3 kwietnia, 13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Łosoś Łososina Dolna 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 26 maja

Dunajec Zakliczyn 3-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w drugim (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Łosoś Łososina Dolna 3-2 Grybovia Grybów 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w drugim (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisła Grobla 3-3 LKS II Nieciecza 24 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w drugim (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w trzecim terminie (26 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sandecja II Nowy Sącz 6-0 Skalnik Kamionka Wielka 27 maja, 17:30
na stadionie Startu / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w drugim (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Dębno 0-2 LKS Nowa Jastrząbka 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w drugim (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Pisarzowa 0-6 Barciczanka Barcice 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w drugim (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MLKS Żabno 0-4 Helena Nowy Sącz 26 maja, 17:30
na stadionie Tarnovii / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w drugim (18 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisła Szczucin 1-1 Victoria Witowice Dolne 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w drugim (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 19 - 9 czerwca

Wisła Szczucin 0-3 Dunajec Zakliczyn 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Witowice Dolne 2-6 MLKS Żabno 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Helena Nowy Sącz 2-2 Olimpia Pisarzowa 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Barciczanka Barcice 2-3 Orzeł Dębno 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Nowa Jastrząbka 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Skalnik Kamionka Wielka 5-2 Wisła Grobla 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS II Nieciecza 0-0 Łosoś Łososina Dolna 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Grybovia Grybów 2-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

Dunajec Zakliczyn 0-1 Grybovia Grybów 25 kwietnia, 16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 LKS II Nieciecza 24 kwietnia, 16:00
Łosoś Łososina Dolna 0-3 Skalnik Kamionka Wielka 25 kwietnia, 17:00
Wisła Grobla 0-0 LKS Nowa Jastrząbka 25 kwietnia, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Barciczanka Barcice 25 kwietnia, 16:00
na boisku Dunajca
Orzeł Dębno 1-1 Helena Nowy Sącz 25 kwietnia, 16:30
Olimpia Pisarzowa 2-1 Victoria Witowice Dolne 25 kwietnia, 16:00
MLKS Żabno 3-0 Wisła Szczucin 25 kwietnia, 16:00
w Niecieczy

Kolejka 21 - 1 maja

MLKS Żabno 5-0 Dunajec Zakliczyn 1 maja, 17:00
Wisła Szczucin 3-1 Olimpia Pisarzowa 1 maja, 16:00
Victoria Witowice Dolne 0-4 Orzeł Dębno 1 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 1 maja, 12:00
jednocześnie mecz PP Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 4-0 Wisła Grobla 1 maja, 17:00
LKS Nowa Jastrząbka 4-1 Łosoś Łososina Dolna 1 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1 maja, 16:00
LKS II Nieciecza 1-1 Grybovia Grybów 1 maja, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Barciczanka Barcice 2-2 Łosoś Łososina Dolna 3 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn 4-0 LKS II Nieciecza 3 maja, 17:00
Grybovia Grybów 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 3 maja, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-1 LKS Nowa Jastrząbka 3 maja, 17:00
Wisła Grobla 3-4 Helena Nowy Sącz 3 maja, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 13-0 Victoria Witowice Dolne 3 maja, 17:00
na boisku Startu
Orzeł Dębno 3-1 Wisła Szczucin 3 maja, 17:00
Olimpia Pisarzowa 1-2 MLKS Żabno 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Olimpia Pisarzowa 2-3 Dunajec Zakliczyn 9 maja, 17:00
MLKS Żabno 1-1 Orzeł Dębno 8 maja, 17:00
Wisła Szczucin 0-5 Sandecja II Nowy Sącz 9 maja, 17:00
Victoria Witowice Dolne 1-3 Wisła Grobla 9 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 5-1 Łosoś Łososina Dolna 8 maja, 17:00
Barciczanka Barcice 1-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 9 maja, 17:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-0 Grybovia Grybów 9 maja, 11:30
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 LKS II Nieciecza 9 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Dunajec Zakliczyn 3-3 Skalnik Kamionka Wielka 16 maja, 17:00
LKS II Nieciecza 2-0 LKS Nowa Jastrząbka 15 maja, 11:00
Grybovia Grybów 0-1 Barciczanka Barcice 16 maja, 11:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Helena Nowy Sącz 15 maja, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 3-1 Victoria Witowice Dolne 20 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisła Grobla 5-1 Wisła Szczucin 20 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sandecja II Nowy Sącz 1-1 MLKS Żabno 15 maja, 17:00
na boisku Startu
Orzeł Dębno 4-5 Olimpia Pisarzowa 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 25 - 22-23 maja

Orzeł Dębno 1-4 Dunajec Zakliczyn 22 maja, 18:00
Olimpia Pisarzowa 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 maja 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MLKS Żabno 3-4 Wisła Grobla 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Szczucin 2-2 Łosoś Łososina Dolna 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 maja 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Witowice Dolne 0-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 23 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 2-4 Grybovia Grybów 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barciczanka Barcice 3-2 LKS II Nieciecza 20 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Nowa Jastrząbka 3-3 Skalnik Kamionka Wielka 23 maja, 17:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

Dunajec Zakliczyn 0-1 LKS Nowa Jastrząbka 30 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Barciczanka Barcice 30 maja, 17:00
LKS II Nieciecza 3-1 Helena Nowy Sącz 29 maja, 14:00
w Niedomicach
Grybovia Grybów 2-1 Victoria Witowice Dolne 30 maja, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Wisła Szczucin 29 maja, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 4-2 MLKS Żabno 30 maja, 17:00
Wisła Grobla 1-0 Olimpia Pisarzowa 30 maja, 18:00
w Borku koło Grobli
Sandecja II Nowy Sącz 5-2 Orzeł Dębno 30 maja, 11:00
na boisku Startu

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Dunajec Zakliczyn 2 czerwca, 17:00
na boisku Startu
Orzeł Dębno 1-1 Wisła Grobla 22 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Pisarzowa 4-1 Łosoś Łososina Dolna 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MLKS Żabno 3-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Szczucin 1-4 Grybovia Grybów 2 czerwca, 17:00
Victoria Witowice Dolne 2-1 LKS II Nieciecza 22 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Helena Nowy Sącz 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / drugi 23 zmieniony na 12 czerwca
Barciczanka Barcice 2-6 LKS Nowa Jastrząbka 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Dunajec Zakliczyn 2-0 Barciczanka Barcice 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Nowa Jastrząbka 4-1 Helena Nowy Sącz 6 czerwca, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Victoria Witowice Dolne 6 czerwca, 17:00
LKS II Nieciecza 1-6 Wisła Szczucin 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grybovia Grybów 0-3 MLKS Żabno 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-5 Olimpia Pisarzowa 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łosoś Łososina Dolna 4-0 Orzeł Dębno 6 czerwca, 18:00
Wisła Grobla 2-2 Sandecja II Nowy Sącz 13 czerwca, 17:00
w Borku k/Grobli / w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 29 - 30 czerwca

Skalnik Kamionka Wielka 2-5 Wisła Szczucin 30 czerwca, 18:00
Wisła Grobla 1-2 Dunajec Zakliczyn 30 czerwca, 18:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Łosoś Łososina Dolna 30 czerwca, 18:00
Orzeł Dębno 4-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 czerwca, 18:00
Olimpia Pisarzowa 2-1 Grybovia Grybów 30 czerwca, 18:00
MLKS Żabno 5-1 LKS II Nieciecza 30 czerwca, 18:00
Victoria Witowice Dolne 0-5 LKS Nowa Jastrząbka 30 czerwca, 18:00
Helena Nowy Sącz 5-1 Barciczanka Barcice 30 czerwca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 26 czerwca

Dunajec Zakliczyn 2-3 Helena Nowy Sącz 26 czerwca, 17:30
Barciczanka Barcice 3-0 Victoria Witowice Dolne 26 czerwca, 17:30
LKS Nowa Jastrząbka 2-1 Wisła Szczucin 26 czerwca, 17:30
Skalnik Kamionka Wielka 3-3 MLKS Żabno 26 czerwca, 17:30
LKS II Nieciecza 2-2 Olimpia Pisarzowa 26 czerwca, 17:30
Grybovia Grybów 1-0 Orzeł Dębno 26 czerwca, 17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 26 czerwca, 17:30
Łosoś Łososina Dolna 2-2 Wisła Grobla 26 czerwca, 17:30

IV liga 2009/2010 (małopolska)

V liga 2009/2010 (Kraków-Wadowice)

Liga okręgowa 2009/2010 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2009/2010 (Tarnów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas