[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Tymbark 30 61 19 4 7 69-41 10 3 2 36-17 9 1 5 33-24
2.  Watra Białka Tatrzańska 30 60 19 3 8 85-41 12 2 1 49-13 7 1 7 36-28
3.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 57 18 3 9 79-61 13 1 1 49-17 5 2 8 30-44
4.  KS Zakopane 30 53 16 5 9 65-38 10 1 4 43-18 6 4 5 22-20 2 3 1 0 1 5-2
5.  Poprad Rytro 30 53 15 8 7 65-55 12 2 1 45-23 3 6 6 20-32 2 3 1 0 1 2-5
6.  Orzeł Wojnarowa 30 50 15 5 10 57-55 11 1 3 35-20 4 4 7 22-35 2 4 1 1 0 3-2
7.  Dobrzanka Dobra 30 50 15 5 10 72-49 8 4 3 39-18 7 1 7 33-31 2 1 0 1 1 2-3
8.  Gród Podegrodzie 30 42 12 6 12 41-42 6 3 6 21-23 6 3 6 20-19
9.  Przełęcz Tylicz 30 41 12 5 13 55-68 8 3 4 35-32 4 2 9 20-36
10.  ULKS Korzenna 30 37 11 4 15 47-66 6 2 7 23-30 5 2 8 24-36
11.  Jordan Jordanów 30 36 12 0 18 63-64 9 0 6 40-16 3 0 12 23-48
12.  LKS Uście Gorlickie 30 32 8 8 14 48-60 4 4 7 28-38 4 4 7 20-22
13.  Wierchy Rabka Zdrój 30 31 9 4 17 62-82 6 2 7 31-39 3 2 10 31-43 2 3 1 0 1 4-3
14.  Sokół Słopnice 30 31 8 7 15 59-75 4 3 8 32-33 4 4 7 27-42 2 3 1 0 1 3-4
15.  Orawa Jabłonka 30 28 8 4 18 61-81 5 1 9 32-30 3 3 9 29-51
16.  Poroniec Poronin 30 18 3 9 18 45-95 0 8 7 25-43 3 1 11 20-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Tymbark    2-0 2-1 1-1 3-3 0-3 2-1 1-0 4-0 0-3 6-1 0-0 2-1 6-0 2-1 5-2 
 2 Watra Białka Tatrzańska3-1     3-0 3-1 5-2 0-1 6-0 1-1 3-2 4-0 4-0 1-1 3-1 3-0 7-1 3-2 
 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój4-1 1-0     3-1 2-2 5-1 4-3 3-0 4-1 2-0 7-4 2-1 1-0 2-3 2-0 7-0 
 4 KS Zakopane2-3 1-0 1-2     5-0 2-0 2-1 4-1 1-2 3-0 4-1 0-3* 3-2 5-0 8-1 2-2 
 5 Poprad Rytro3-0 4-2 2-2 2-0     0-0 0-3 1-0 3-2 4-1 4-2 4-2 3-2 5-2 5-3 5-2 
 6 Orzeł Wojnarowa1-4 3-2 3-1 0-1 2-1     2-1 1-3 2-0 2-2 2-0 2-1 5-2 3-1 6-1 1-0 
 7 Dobrzanka Dobra1-2 4-0 2-0 0-2 4-0 1-1     2-2 3-0 5-1 3-0 4-2 2-2 3-3 3-0 2-3 
 8 Gród Podegrodzie0-3 0-3 3-4 2-0 0-0 2-3 2-2     0-2 0-0 0-3 1-0 1-0 2-0 4-2 4-1 
 9 Przełęcz Tylicz2-0 1-8 4-3 2-2 2-2 3-2 2-1 3-1     0-1 4-0 2-1 5-2 2-4 1-1 2-4 
 10 ULKS Korzenna2-1 1-3 2-5 2-1 0-0 3-0 0-4 0-3 3-1     2-1 0-2 2-3 2-2 1-3 3-1 
 11 Jordan Jordanów0-2 4-0 5-0 1-2 0-1 2-0 4-1 0-1 4-1 3-2     0-1 8-1 2-3 4-1 3-0 
 12 LKS Uście Gorlickie2-4 0-3 2-3 2-2 4-3 3-2 0-4 1-1 1-2 1-5 2-0     0-4 1-1 3-3 6-1 
 13 Wierchy Rabka Zdrój0-5 1-5 3-2 0-5 0-2 3-3 1-2 1-0 2-3 4-1 3-1 3-3     3-1 1-6 6-0 
 14 Sokół Słopnice0-2 3-3 7-1 1-1 0-1 2-3 3-5 1-3 1-1 3-4 2-3 2-1 2-1     2-4 3-0 
 15 Orawa Jabłonka3-4 1-2 1-2 0-1 3-1 6-0 1-2 0-1 4-2 4-2 5-2 0-1 1-5 3-3     0-2 
 16 Poroniec Poronin1-1 2-5 4-4 1-2 2-2 3-3 2-3 0-3* 1-1 1-2 0-5 1-1 5-5 0-4 2-2     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Wierchy Rabka Zdrój 3-3 Orzeł Wojnarowa 9 sierpnia, 17:00
Przełęcz Tylicz 2-1 LKS Uście Gorlickie 9 sierpnia, 14:00
ULKS Korzenna 2-1 KS Tymbark 9 sierpnia, 17:30
KS Zakopane 2-1 Dobrzanka Dobra 9 sierpnia, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 9 sierpnia, 17:00
Sokół Słopnice 3-0 Poroniec Poronin 9 sierpnia, 17:00
Orawa Jabłonka 3-1 Poprad Rytro 9 sierpnia, 17:00
Jordan Jordanów 0-1 Gród Podegrodzie 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Poprad Rytro 4-2 Watra Białka Tatrzańska 15 sierpnia, 17:00
Przełęcz Tylicz 3-1 Gród Podegrodzie 15 sierpnia, 14:00
LKS Uście Gorlickie 3-2 Orzeł Wojnarowa 16 sierpnia, 17:00
Orawa Jabłonka 0-1 KS Zakopane 15 sierpnia, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 16 sierpnia, 17:00
ULKS Korzenna 0-4 Dobrzanka Dobra 15 sierpnia, 17:30
Poroniec Poronin 1-1 KS Tymbark 15 sierpnia, 17:00
Jordan Jordanów 2-3 Sokół Słopnice 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Gród Podegrodzie 1-0 Wierchy Rabka Zdrój 23 sierpnia, 17:00
KS Zakopane 3-0 ULKS Korzenna 23 sierpnia, 14:00
Orzeł Wojnarowa 2-0 Przełęcz Tylicz 2 września, 16:30
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dobrzanka Dobra 4-2 LKS Uście Gorlickie 2 września, 17:30
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ogniwo Piwniczna Zdrój 7-4 Jordan Jordanów 23 sierpnia, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Sokół Słopnice 23 sierpnia, 17:00
Poroniec Poronin 2-2 Poprad Rytro 23 sierpnia, 17:00
KS Tymbark 2-1 Orawa Jabłonka 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

KS Tymbark 2-0 Watra Białka Tatrzańska 2 września, 16:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 Przełęcz Tylicz 26 sierpnia, 17:00
ULKS Korzenna 1-3 Orawa Jabłonka 26 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie 1-0 LKS Uście Gorlickie 26 sierpnia, 17:00
Dobrzanka Dobra 1-1 Orzeł Wojnarowa 26 sierpnia, 17:00
Sokół Słopnice 2-1 Wierchy Rabka Zdrój 26 sierpnia, 17:00
Poprad Rytro 4-2 Jordan Jordanów 26 sierpnia, 17:00
KS Zakopane 2-2 Poroniec Poronin 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Wierchy Rabka Zdrój 0-2 Poprad Rytro 30 sierpnia, 16:30
Watra Białka Tatrzańska 3-1 KS Zakopane 30 sierpnia, 14:00
Jordan Jordanów 0-2 KS Tymbark 30 sierpnia, 16:30
Poroniec Poronin 1-2 ULKS Korzenna 30 sierpnia, 16:30
Przełęcz Tylicz 2-4 Sokół Słopnice 30 sierpnia, 14:00
LKS Uście Gorlickie 2-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 sierpnia, 16:30
Orawa Jabłonka 1-2 Dobrzanka Dobra 30 sierpnia, 16:30
Orzeł Wojnarowa 1-3 Gród Podegrodzie 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 6 - 6 września

Dobrzanka Dobra 2-2 Gród Podegrodzie 6 września, 16:30
Orawa Jabłonka 0-2 Poroniec Poronin 6 września, 14:00
KS Tymbark 2-1 Wierchy Rabka Zdrój 6 września, 17:00
KS Zakopane 4-1 Jordan Jordanów 6 września, 14:00
ULKS Korzenna 1-3 Watra Białka Tatrzańska 6 września, 15:00
Sokół Słopnice 2-1 LKS Uście Gorlickie 6 września, 16:30
Poprad Rytro 3-2 Przełęcz Tylicz 6 września, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 5-1 Orzeł Wojnarowa 6 września, 16:30

Kolejka 7 - 13 września

Jordan Jordanów 3-2 ULKS Korzenna 13 września, 13:30
Gród Podegrodzie 3-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój 13 września, 16:30
Poroniec Poronin 2-3 Dobrzanka Dobra 13 września, 16:30
Przełęcz Tylicz 2-0 KS Tymbark 13 września, 11:00
Orzeł Wojnarowa 3-1 Sokół Słopnice 13 września, 16:30
Watra Białka Tatrzańska 7-1 Orawa Jabłonka 11 września, 16:30
Wierchy Rabka Zdrój 0-5 KS Zakopane 13 września, 16:30
LKS Uście Gorlickie 4-3 Poprad Rytro 13 września, 14:00

Kolejka 8 - 20 września

KS Zakopane 1-2 Przełęcz Tylicz 20 września, 15:00
Poprad Rytro 0-0 Orzeł Wojnarowa 20 września, 16:00
Dobrzanka Dobra 2-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 20 września, 13:30
KS Tymbark 0-0 LKS Uście Gorlickie 20 września, 16:00
Poroniec Poronin 2-5 Watra Białka Tatrzańska 20 września, 16:00
Orawa Jabłonka 5-2 Jordan Jordanów 20 września, 16:00
ULKS Korzenna 2-3 Wierchy Rabka Zdrój 20 września, 16:00
Sokół Słopnice 1-3 Gród Podegrodzie 20 września, 13:30

Kolejka 9 - 27 września

Watra Białka Tatrzańska 6-0 Dobrzanka Dobra 27 września, 14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-3 Sokół Słopnice 27 września, 16:00
Przełęcz Tylicz 0-1 ULKS Korzenna 27 września, 16:00
LKS Uście Gorlickie 2-2 KS Zakopane 27 września, 16:00
Gród Podegrodzie 0-0 Poprad Rytro 27 września, 16:00
Orzeł Wojnarowa 1-4 KS Tymbark 27 września, 11:00
Jordan Jordanów 3-0 Poroniec Poronin 27 września, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 1-6 Orawa Jabłonka 27 września, 13:00

Kolejka 10 - 4 października

Watra Białka Tatrzańska 4-0 Jordan Jordanów 4 października, 15:30
ULKS Korzenna 0-2 LKS Uście Gorlickie 4 października, 15:30
KS Tymbark 1-0 Gród Podegrodzie 4 października, 12:00
Poprad Rytro 2-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 października, 15:30
Orawa Jabłonka 4-2 Przełęcz Tylicz 4 października, 15:30
Poroniec Poronin 5-5 Wierchy Rabka Zdrój 4 października, 12:00
KS Zakopane 2-0 Orzeł Wojnarowa 4 października, 14:00
Dobrzanka Dobra 3-3 Sokół Słopnice 4 października, 11:00

Kolejka 11 - 11 października

Jordan Jordanów 4-1 Dobrzanka Dobra 11 października, 15:00
Gród Podegrodzie 2-0 KS Zakopane 10 października, 15:30
Orzeł Wojnarowa 2-2 ULKS Korzenna 11 października, 11:00
Wierchy Rabka Zdrój 1-5 Watra Białka Tatrzańska 11 października, 15:00
Sokół Słopnice 0-1 Poprad Rytro 11 października, 11:00
Przełęcz Tylicz 2-4 Poroniec Poronin 11 października, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 KS Tymbark 11 października, 12:00
LKS Uście Gorlickie 3-3 Orawa Jabłonka 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 marca

KS Tymbark 6-0 Sokół Słopnice 28 marca, 12:30
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) i w drugim terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orawa Jabłonka 6-0 Orzeł Wojnarowa 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:30) i w drugim terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jordan Jordanów 8-1 Wierchy Rabka Zdrój 28 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) i w drugim terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dobrzanka Dobra 4-0 Poprad Rytro 28 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) i w drugim terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
ULKS Korzenna 0-3 Gród Podegrodzie 27 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) i w drugim terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Poroniec Poronin 1-1 LKS Uście Gorlickie 28 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) i w drugim terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Zakopane 1-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 28 marca, 15:00
w Piwnicznej Zdroju; w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) i w drugim terminie (11 listopada, 10:30) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Watra Białka Tatrzańska 3-2 Przełęcz Tylicz 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00), w drugim terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych, w kolejnych terminach (28 marca, 15:00, 19 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 25 października

Sokół Słopnice 1-1 KS Zakopane 21 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:30) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Uście Gorlickie 0-3 Watra Białka Tatrzańska 25 października, 13:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 ULKS Korzenna 25 października, 14:00
Poprad Rytro 3-0 KS Tymbark 25 października, 14:30
Wierchy Rabka Zdrój 1-2 Dobrzanka Dobra 25 października, 14:30
Orzeł Wojnarowa 1-0 Poroniec Poronin 25 października, 14:30
Gród Podegrodzie 4-2 Orawa Jabłonka 25 października, 14:30
Przełęcz Tylicz 4-0 Jordan Jordanów 25 października, 14:30

Kolejka 14 - 31 października

Dobrzanka Dobra 1-2 KS Tymbark 31 października, 11:00
Wierchy Rabka Zdrój 2-3 Przełęcz Tylicz 31 października, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 0-1 Orzeł Wojnarowa 31 października, 14:00
Jordan Jordanów 0-1 LKS Uście Gorlickie 31 października, 14:00
KS Zakopane 5-0 Poprad Rytro 31 października, 14:00
ULKS Korzenna 2-2 Sokół Słopnice 31 października, 14:00
Poroniec Poronin 0-3 Gród Podegrodzie 31 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-2; przerwany w 90. minucie z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika gospodarzy
Orawa Jabłonka 1-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 31 października, 11:00

Kolejka 15 - 8 listopada

Gród Podegrodzie 0-3 Watra Białka Tatrzańska 8 listopada, 13:30
KS Tymbark 1-1 KS Zakopane 8 listopada, 11:00
LKS Uście Gorlickie 0-4 Wierchy Rabka Zdrój 8 listopada, 13:30
Orzeł Wojnarowa 2-0 Jordan Jordanów 7 listopada, 13:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 7-0 Poroniec Poronin 8 listopada, 13:30
Sokół Słopnice 2-4 Orawa Jabłonka 8 listopada, 11:00
Poprad Rytro 4-1 ULKS Korzenna 8 listopada, 13:30
Przełęcz Tylicz 2-1 Dobrzanka Dobra 8 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 3 kwietnia

Poprad Rytro 5-3 Orawa Jabłonka 3 kwietnia, 12:00
Gród Podegrodzie 0-3 Jordan Jordanów 3 kwietnia, 11:00
Orzeł Wojnarowa 5-2 Wierchy Rabka Zdrój 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) nie odbył się; goście nie zostali poinformowani o zmianie terminu
LKS Uście Gorlickie 1-2 Przełęcz Tylicz 3 kwietnia, 14:00
KS Tymbark 0-3 ULKS Korzenna 3 kwietnia, 14:00
Dobrzanka Dobra 0-2 KS Zakopane 3 kwietnia, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Watra Białka Tatrzańska 3 kwietnia, 11:00
Poroniec Poronin 0-4 Sokół Słopnice 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

KS Zakopane 8-1 Orawa Jabłonka 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w drugim (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Wierchy Rabka Zdrój 13 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dobrzanka Dobra 5-1 ULKS Korzenna 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w drugim (13 maja, 17:30) mecz się nie odbył
KS Tymbark 5-2 Poroniec Poronin 13 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół Słopnice 2-3 Jordan Jordanów 13 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Watra Białka Tatrzańska 5-2 Poprad Rytro 13 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Gród Podegrodzie 0-2 Przełęcz Tylicz 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Wojnarowa 2-1 LKS Uście Gorlickie 13 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 18 - 9 czerwca

Poprad Rytro 5-2 Poroniec Poronin 26 maja, 18:00
Orawa Jabłonka 3-4 KS Tymbark 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wierchy Rabka Zdrój 1-0 Gród Podegrodzie 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
ULKS Korzenna 2-1 KS Zakopane 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 10:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Przełęcz Tylicz 3-2 Orzeł Wojnarowa 6 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Uście Gorlickie 0-4 Dobrzanka Dobra 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jordan Jordanów 5-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Słopnice 3-3 Watra Białka Tatrzańska 10 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 19 - 21 kwietnia

LKS Uście Gorlickie 1-1 Gród Podegrodzie 21 kwietnia, 17:30
Orzeł Wojnarowa 2-1 Dobrzanka Dobra 21 kwietnia, 17:30
Wierchy Rabka Zdrój 3-1 Sokół Słopnice 21 kwietnia, 17:30
Jordan Jordanów 0-1 Poprad Rytro 21 kwietnia, 17:30
Poroniec Poronin 1-2 KS Zakopane 21 kwietnia, 17:30
Watra Białka Tatrzańska 3-1 KS Tymbark 21 kwietnia, 17:30
Przełęcz Tylicz 4-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 21 kwietnia, 17:30
Orawa Jabłonka 4-2 ULKS Korzenna 21 kwietnia, 17:30

Kolejka 20 - 25 kwietnia

Dobrzanka Dobra 3-0 Orawa Jabłonka 25 kwietnia, 14:30
Gród Podegrodzie 2-3 Orzeł Wojnarowa 25 kwietnia, 17:00
Poprad Rytro 3-2 Wierchy Rabka Zdrój 25 kwietnia, 17:30
KS Zakopane 1-0 Watra Białka Tatrzańska 25 kwietnia, 17:00
KS Tymbark 6-1 Jordan Jordanów 25 kwietnia, 17:00
ULKS Korzenna 3-1 Poroniec Poronin 25 kwietnia, 17:00
Sokół Słopnice 1-1 Przełęcz Tylicz 25 kwietnia, 17:00
w Laskowej
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 LKS Uście Gorlickie 25 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 1 maja

LKS Uście Gorlickie 1-1 Sokół Słopnice 1 maja, 17:00
Przełęcz Tylicz 2-2 Poprad Rytro 1 maja, 14:00
Orzeł Wojnarowa 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 maja, 11:00
Gród Podegrodzie 2-2 Dobrzanka Dobra 1 maja, 16:00
Poroniec Poronin 2-2 Orawa Jabłonka 1 maja, 14:00
Wierchy Rabka Zdrój 0-5 KS Tymbark 1 maja, 11:00
Jordan Jordanów 1-2 KS Zakopane 1 maja, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 4-0 ULKS Korzenna 1 maja, 14:00

Kolejka 22 - 3 maja

Sokół Słopnice 2-3 Orzeł Wojnarowa 3 maja, 15:00
Orawa Jabłonka 1-2 Watra Białka Tatrzańska 26 maja, 18:00
KS Zakopane 3-2 Wierchy Rabka Zdrój 3 maja, 15:00
Poprad Rytro 4-2 LKS Uście Gorlickie 3 maja, 16:30
ULKS Korzenna 2-1 Jordan Jordanów 3 maja, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-0 Gród Podegrodzie 3 maja, 17:30
Dobrzanka Dobra 2-3 Poroniec Poronin 3 maja, 15:00
KS Tymbark 4-0 Przełęcz Tylicz 3 maja, 16:00

Kolejka 23 - 9 maja

Orzeł Wojnarowa 2-1 Poprad Rytro 9 maja, 17:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-3 Dobrzanka Dobra 9 maja, 16:00
LKS Uście Gorlickie 2-4 KS Tymbark 9 maja, 17:30
Watra Białka Tatrzańska 3-2 Poroniec Poronin 9 maja, 13:30
Jordan Jordanów 4-1 Orawa Jabłonka 9 maja, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 ULKS Korzenna 9 maja, 17:30
Gród Podegrodzie 2-0 Sokół Słopnice 9 maja, 14:30
Przełęcz Tylicz 2-2 KS Zakopane 9 maja, 17:30

Kolejka 24 - 16 maja

Sokół Słopnice 7-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Korzenna 3-1 Przełęcz Tylicz 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zakopane 0-3 LKS Uście Gorlickie 27 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 4-3 / w pierwotnym terminie (16 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Poprad Rytro 1-0 Gród Podegrodzie 27 czerwca, 11:00
w Barcicach / w pierwotnym terminie (16 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Tymbark 0-3 Orzeł Wojnarowa 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Poroniec Poronin 0-5 Jordan Jordanów 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orawa Jabłonka 1-5 Wierchy Rabka Zdrój 16 maja, 14:30
Dobrzanka Dobra 4-0 Watra Białka Tatrzańska 27 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 23 maja

Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-2 Poprad Rytro 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym termionie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przełęcz Tylicz 1-1 Orawa Jabłonka 23 maja, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 Poroniec Poronin 23 maja, 17:30
Orzeł Wojnarowa 0-1 KS Zakopane 23 maja, 17:30
Sokół Słopnice 3-5 Dobrzanka Dobra 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym termionie (23 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jordan Jordanów 4-0 Watra Białka Tatrzańska 23 maja, 17:30
LKS Uście Gorlickie 1-5 ULKS Korzenna 23 maja, 11:00
Gród Podegrodzie 0-3 KS Tymbark 23 maja, 17:30

Kolejka 26 - 29-30 maja

Poprad Rytro 5-2 Sokół Słopnice 30 maja, 17:30
Poroniec Poronin 1-1 Przełęcz Tylicz 30 maja, 14:30
KS Tymbark 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 maja, 15:00
Orawa Jabłonka 0-1 LKS Uście Gorlickie 29 maja, 17:00
Dobrzanka Dobra 3-0 Jordan Jordanów 30 maja, 14:30
KS Zakopane 4-1 Gród Podegrodzie 30 maja, 16:00
ULKS Korzenna 3-0 Orzeł Wojnarowa 30 maja, 17:30
Watra Białka Tatrzańska 3-1 Wierchy Rabka Zdrój 30 maja, 17:30

Kolejka 27 - 3 czerwca

LKS Uście Gorlickie 6-1 Poroniec Poronin 3 czerwca, 13:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-1 KS Zakopane 3 czerwca, 15:00
w Zakopanem
Przełęcz Tylicz 1-8 Watra Białka Tatrzańska 3 czerwca, 15:00
Sokół Słopnice 0-2 KS Tymbark 3 czerwca, 15:00
w Laskowej
Orzeł Wojnarowa 6-1 Orawa Jabłonka 3 czerwca, 17:00
w Korzennej
Wierchy Rabka Zdrój 3-1 Jordan Jordanów 3 czerwca, 17:00
Poprad Rytro 0-3 Dobrzanka Dobra 3 czerwca, 18:00
Gród Podegrodzie 0-0 ULKS Korzenna 3 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 6 czerwca

Dobrzanka Dobra 2-2 Wierchy Rabka Zdrój 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Poroniec Poronin 3-3 Orzeł Wojnarowa 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orawa Jabłonka 0-1 Gród Podegrodzie 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jordan Jordanów 4-1 Przełęcz Tylicz 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zakopane 5-0 Sokół Słopnice 6 czerwca, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 1-1 LKS Uście Gorlickie 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Korzenna 2-5 Ogniwo Piwniczna Zdrój 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Tymbark 3-3 Poprad Rytro 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Sokół Słopnice 3-4 ULKS Korzenna 12 czerwca, 18:00
w Laskowej
Gród Podegrodzie 4-1 Poroniec Poronin 12 czerwca, 18:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 Orawa Jabłonka 12 czerwca, 18:00
KS Tymbark 2-1 Dobrzanka Dobra 13 czerwca, 18:00
Przełęcz Tylicz 5-2 Wierchy Rabka Zdrój 12 czerwca, 18:00
Orzeł Wojnarowa 3-2 Watra Białka Tatrzańska 13 czerwca, 17:00
LKS Uście Gorlickie 2-0 Jordan Jordanów 12 czerwca, 18:00
Poprad Rytro 2-0 KS Zakopane 13 czerwca, 18:00
w Barcicach

Kolejka 30 - 20 czerwca

Poroniec Poronin 4-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój 20 czerwca, 17:30
Orawa Jabłonka 3-3 Sokół Słopnice 20 czerwca, 17:30
ULKS Korzenna 0-0 Poprad Rytro 20 czerwca, 17:30
Dobrzanka Dobra 3-0 Przełęcz Tylicz 20 czerwca, 17:30
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Gród Podegrodzie 20 czerwca, 17:30
KS Zakopane 2-3 KS Tymbark 20 czerwca, 17:30
Wierchy Rabka Zdrój 3-3 LKS Uście Gorlickie 20 czerwca, 17:30
Jordan Jordanów 2-0 Orzeł Wojnarowa 20 czerwca, 17:30

Baraże o udział w klasie okręgowej (Nowy Sącz)

V liga 2009/2010 (Nowy Sącz-Tarnów)

Liga okręgowa 2009/2010 (Tarnów)

Klasa A 2009/2010 (Limanowa)
Klasa A 2009/2010 (Nowy Sącz)
Klasa A 2009/2010 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2009/2010 (Podhale)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas