[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Nowy Sącz-Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Kobylanka 30 73 24 1 5 105-40 15 0 0 67-18 9 1 5 38-22
2.  Ogień Sękowa 30 67 21 4 5 93-34 13 1 1 55-13 8 3 4 38-21
3.  LKS Wójtowa 30 60 18 6 6 82-48 12 2 1 48-18 6 4 5 34-30
4.  KS Bobowa 30 57 18 3 9 82-61 11 2 2 51-22 7 1 7 31-39
5.  KS Biecz 30 56 18 2 10 82-50 12 2 1 60-15 6 0 9 22-35
6.  LKS Łużna 30 46 14 4 12 66-52 9 1 5 43-25 5 3 7 23-27
7.  LKS Zagórzany 30 45 13 6 11 66-58 8 4 3 46-25 5 2 8 20-33 2 6 2 0 0 6-1
8.  Królovia Królowa Górna 30 45 13 6 11 65-70 9 2 4 36-32 4 4 7 29-38 2 0 0 0 2 1-6
9.  LKS Ropa 30 44 14 2 14 84-78 10 0 5 48-29 4 2 9 36-49
10.  Biała Brunary 30 42 12 6 12 55-59 9 2 4 31-16 3 4 8 24-43
11.  Nafta Kryg 30 39 10 9 11 41-52 5 6 4 18-21 5 3 7 23-31
12.  LKS Szymbark 30 29 8 5 17 71-81 4 5 6 38-33 4 0 11 33-48
13.  LKS Stróżówka 30 28 7 7 16 45-80 6 2 7 28-35 1 5 9 17-45
14.  Polany Berest 30 25 6 7 17 37-62 5 3 7 17-19 1 4 10 20-43
15.  KPT Nawojowa 30 16 3 7 20 25-92 3 5 7 14-32 0 2 13 11-60
16.  Galicja Nowy Sącz 30 9 2 3 25 25-107 2 2 11 21-50 0 1 14 4-57
LKS Stróżówka rozgrywa mecze na boisku OSiR Gorlice.
Galicja Nowy Sącz rozgrywa swoje mecze na boisku Zabełcza Nowy Sącz.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Kobylanka    3-1 3-2 6-2 3-1 8-1 3-0 6-4 3-2 3-2 6-1 7-2 5-0 1-0 3-0* 7-0 
 2 Ogień Sękowa1-0     5-0 2-3 3-0 3-1 3-1 4-1 6-1 5-3 1-1 4-1 7-0 2-1 5-0 4-0 
 3 LKS Wójtowa3-0 4-4     0-1 1-0 2-2 2-1 5-1 1-0 4-1 3-1 6-2 3-0* 7-2 5-2 2-1 
 4 KS Bobowa2-2 2-1 1-4     5-1 2-1 1-2 5-1 9-2 2-2 3-1 3-2 5-2 4-1 4-0 3-0* 
 5 KS Biecz0-3 3-2 1-0 4-1     1-0 3-0 2-2 6-1 2-2 3-1 7-2 7-1 4-0 10-0 7-0 
 6 LKS Łużna3-8 1-3 3-3 0-1 3-2     1-0 1-2 3-0 7-1 2-3 2-1 3-0* 4-1 5-0 5-0 
 7 LKS Zagórzany4-1 2-1 4-4 0-2 2-3 2-4     3-1 2-1 8-1 1-1 6-3 1-1 1-1 8-1 2-0 
 8 Królovia Królowa Górna0-4 2-2 2-1 1-2 6-1 3-2 0-3     4-2 4-2 2-1 2-6 1-0 3-2 3-3 3-1 
 9 LKS Ropa2-4 1-3 3-4 7-1 2-0 2-1 1-3 2-0     2-5 4-1 2-1 3-2 8-3 2-1 7-0 
 10 Biała Brunary2-1 1-3 1-2 3-1 0-1 1-0 3-0* 1-1 4-5     0-0 2-0 3-1 3-0 3-0 4-1 
 11 Nafta Kryg0-4 0-4 1-2 1-1 3-1 0-0 0-1 3-2 1-1 1-1     3-2 0-0 2-1 1-1 2-0 
 12 LKS Szymbark1-3 0-3 2-2 0-2 3-5 1-1 9-2 1-2 3-3 3-1 1-3     2-2 2-2 3-2 7-0 
 13 LKS Stróżówka2-3 0-4 3-2 5-1 3-0 1-4 2-2 1-1 1-3 2-1 1-4 2-4     1-5 3-1 1-0 
 14 Polany Berest0-3* 2-2 0-2 4-1 0-2 0-2 2-0 0-0 2-1 0-1 2-3 0-1 1-1     2-0 2-0 
 15 KPT Nawojowa1-2 0-3 1-6 3-2 0-2 0-2 2-2 2-4 0-6 0-0 1-0 2-1 1-1 0-0     1-1 
 16 Galicja Nowy Sącz1-0 0-2 0-0 3-10 1-3 1-2 1-3 2-7 4-8 0-1 1-2 0-5 3-6 1-1 3-0     

Kolejka 1 - 9 sierpnia

LKS Kobylanka 7-0 Galicja Nowy Sącz
LKS Wójtowa 2-2 LKS Łużna
Biała Brunary 3-1 LKS Stróżówka
LKS Ropa 7-1 KS Bobowa
LKS Szymbark 3-2 KPT Nawojowa
Nafta Kryg 0-1 LKS Zagórzany
KS Biecz 4-0 Polany Berest
Królovia Królowa Górna 2-2 Ogień Sękowa

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Galicja Nowy Sącz 0-2 Ogień Sękowa
Polany Berest 0-0 Królovia Królowa Górna
LKS Zagórzany 2-3 KS Biecz
KPT Nawojowa 1-0 Nafta Kryg
KS Bobowa 3-2 LKS Szymbark
LKS Stróżówka 1-3 LKS Ropa
LKS Łużna 7-1 Biała Brunary
LKS Kobylanka 3-2 LKS Wójtowa

Kolejka 3 - 23 sierpnia

LKS Wójtowa 2-1 Galicja Nowy Sącz
Biała Brunary 2-1 LKS Kobylanka
LKS Ropa 2-1 LKS Łużna
Nafta Kryg 1-1 KS Bobowa
KS Biecz 10-0 KPT Nawojowa
Królovia Królowa Górna 0-3 LKS Zagórzany
Ogień Sękowa 2-1 Polany Berest 22 sierpnia
w Bereście
LKS Stróżówka 2-4 LKS Szymbark

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Galicja Nowy Sącz 1-1 Polany Berest
LKS Zagórzany 2-1 Ogień Sękowa
KPT Nawojowa 2-4 Królovia Królowa Górna
KS Bobowa 5-1 KS Biecz
LKS Stróżówka 1-4 Nafta Kryg
LKS Łużna 2-1 LKS Szymbark
LKS Kobylanka 3-2 LKS Ropa
LKS Wójtowa 4-1 Biała Brunary

Kolejka 5 - 6 września

Biała Brunary 4-1 Galicja Nowy Sącz
LKS Ropa 3-4 LKS Wójtowa
LKS Szymbark 1-3 LKS Kobylanka
Nafta Kryg 0-0 LKS Łużna
KS Biecz 7-1 LKS Stróżówka
Królovia Królowa Górna 1-2 KS Bobowa
Ogień Sękowa 5-0 KPT Nawojowa
Polany Berest 2-0 LKS Zagórzany

Kolejka 6 - 13 września

Galicja Nowy Sącz 1-3 LKS Zagórzany
KPT Nawojowa 0-0 Polany Berest
KS Bobowa 2-1 Ogień Sękowa
LKS Stróżówka 1-1 Królovia Królowa Górna
LKS Łużna 3-2 KS Biecz
LKS Kobylanka 6-1 Nafta Kryg
LKS Wójtowa 6-2 LKS Szymbark
Biała Brunary 4-5 LKS Ropa

Kolejka 7 - 20 września

LKS Ropa 7-0 Galicja Nowy Sącz
LKS Szymbark 3-1 Biała Brunary
Nafta Kryg 1-2 LKS Wójtowa
KS Biecz 0-3 LKS Kobylanka
Królovia Królowa Górna 3-2 LKS Łużna
Ogień Sękowa 7-0 LKS Stróżówka
Polany Berest 4-1 KS Bobowa
LKS Zagórzany 8-1 KPT Nawojowa

Kolejka 8 - 27 września

Galicja Nowy Sącz 3-0 KPT Nawojowa
KS Bobowa 1-2 LKS Zagórzany
LKS Stróżówka 1-5 Polany Berest
LKS Łużna 1-3 Ogień Sękowa
LKS Kobylanka 6-4 Królovia Królowa Górna
LKS Wójtowa 1-0 KS Biecz
Biała Brunary 0-0 Nafta Kryg
LKS Ropa 2-1 LKS Szymbark

Kolejka 9 - 4 października

LKS Szymbark 7-0 Galicja Nowy Sącz
Nafta Kryg 1-1 LKS Ropa
KS Biecz 2-2 Biała Brunary
Królovia Królowa Górna 2-1 LKS Wójtowa
Ogień Sękowa 1-0 LKS Kobylanka
Polany Berest 0-2 LKS Łużna
LKS Zagórzany 1-1 LKS Stróżówka
KPT Nawojowa 3-2 KS Bobowa

Kolejka 10 - 11 października

Galicja Nowy Sącz 3-10 KS Bobowa
LKS Stróżówka 3-1 KPT Nawojowa
LKS Łużna 1-0 LKS Zagórzany
LKS Kobylanka 1-0 Polany Berest
LKS Wójtowa 4-4 Ogień Sękowa
Biała Brunary 1-1 Królovia Królowa Górna
LKS Ropa 2-0 KS Biecz
LKS Szymbark 1-3 Nafta Kryg

Kolejka 11 - 15 listopada

Nafta Kryg 2-0 Galicja Nowy Sącz 29 listopada
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (15 listopada) mecz odwołany
KS Biecz 7-2 LKS Szymbark
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Królovia Królowa Górna 4-2 LKS Ropa
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ogień Sękowa 5-3 Biała Brunary
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polany Berest 0-2 LKS Wójtowa
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Zagórzany 4-1 LKS Kobylanka
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KPT Nawojowa 0-2 LKS Łużna 24 marca
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (29 listopada) mecz się nie odbył
KS Bobowa 5-2 LKS Stróżówka
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 25 października

Galicja Nowy Sącz 3-6 LKS Stróżówka
LKS Łużna 0-1 KS Bobowa
LKS Kobylanka 3-0 KPT Nawojowa
(wo)
mecz przerwany w 13. minucie przy stanie 1-0 - goście opuścili boisko
LKS Wójtowa 2-1 LKS Zagórzany
Biała Brunary 3-0 Polany Berest
LKS Ropa 1-3 Ogień Sękowa
LKS Szymbark 1-2 Królovia Królowa Górna
Nafta Kryg 3-1 KS Biecz

Kolejka 13 - 31 października

KS Biecz 7-0 Galicja Nowy Sącz
Królovia Królowa Górna 2-1 Nafta Kryg
Ogień Sękowa 4-1 LKS Szymbark
Polany Berest 2-1 LKS Ropa
LKS Zagórzany 8-1 Biała Brunary
KPT Nawojowa 1-6 LKS Wójtowa
KS Bobowa 2-2 LKS Kobylanka
LKS Stróżówka 1-4 LKS Łużna

Kolejka 14 - 8 listopada

Galicja Nowy Sącz 1-2 LKS Łużna
LKS Kobylanka 5-0 LKS Stróżówka
LKS Wójtowa 0-1 KS Bobowa
Biała Brunary 3-0 KPT Nawojowa
LKS Ropa 1-3 LKS Zagórzany
LKS Szymbark 2-2 Polany Berest
Nafta Kryg 0-4 Ogień Sękowa
KS Biecz 2-2 Królovia Królowa Górna

Kolejka 15 - 11 listopada

Królovia Królowa Górna 3-1 Galicja Nowy Sącz 22 listopada
w pierwotnym terminie (11 listopada) mecz się nie odbył - sędziowie nie przyjechali
Ogień Sękowa 3-0 KS Biecz
Polany Berest 2-3 Nafta Kryg 22 listopada
w pierwotnym terminie (11 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Zagórzany 6-3 LKS Szymbark
mecz przerwany w 80. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
KPT Nawojowa 0-6 LKS Ropa 22 listopada
w pierwotnym terminie (11 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Bobowa 2-2 Biała Brunary
LKS Stróżówka 3-2 LKS Wójtowa 22 listopada
w pierwotnym terminie (11 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Łużna 3-8 LKS Kobylanka

Kolejka 16 - 21 marca

Galicja Nowy Sącz 1-0 LKS Kobylanka
LKS Łużna 3-3 LKS Wójtowa
LKS Stróżówka 2-1 Biała Brunary
KS Bobowa 9-2 LKS Ropa
KPT Nawojowa 2-1 LKS Szymbark
LKS Zagórzany 1-1 Nafta Kryg
Polany Berest 0-2 KS Biecz
Ogień Sękowa 4-1 Królovia Królowa Górna

Kolejka 17 - 28 marca

Ogień Sękowa 4-0 Galicja Nowy Sącz
Królovia Królowa Górna 3-2 Polany Berest
KS Biecz 3-0 LKS Zagórzany
Nafta Kryg 1-1 KPT Nawojowa
LKS Szymbark 0-2 KS Bobowa
LKS Ropa 3-2 LKS Stróżówka
Biała Brunary 1-0 LKS Łużna
LKS Wójtowa 3-0 LKS Kobylanka

Kolejka 18 - 3 kwietnia

LKS Szymbark 2-2 LKS Stróżówka
Galicja Nowy Sącz 0-0 LKS Wójtowa
LKS Kobylanka 3-2 Biała Brunary
LKS Łużna 3-0 LKS Ropa
KS Bobowa 3-1 Nafta Kryg
KPT Nawojowa 0-2 KS Biecz
LKS Zagórzany 3-1 Królovia Królowa Górna
Polany Berest 2-2 Ogień Sękowa

Kolejka 19 - 21 kwietnia

Polany Berest 2-0 Galicja Nowy Sącz 20 kwietnia
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ogień Sękowa 3-1 LKS Zagórzany
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Królovia Królowa Górna 3-3 KPT Nawojowa
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Biecz 4-1 KS Bobowa
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Nafta Kryg 0-0 LKS Stróżówka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Szymbark 1-1 LKS Łużna
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Ropa 2-4 LKS Kobylanka 23 kwietnia
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Biała Brunary 1-2 LKS Wójtowa
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 1 maja

Galicja Nowy Sącz 0-1 Biała Brunary
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Wójtowa 1-0 LKS Ropa
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Kobylanka 7-2 LKS Szymbark
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Łużna 2-3 Nafta Kryg
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Stróżówka 3-0 KS Biecz
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Bobowa 5-1 Królovia Królowa Górna
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KPT Nawojowa 0-3 Ogień Sękowa
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Zagórzany 1-1 Polany Berest
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 25 kwietnia

LKS Zagórzany 2-0 Galicja Nowy Sącz
Polany Berest 2-0 KPT Nawojowa
Ogień Sękowa 2-3 KS Bobowa
Królovia Królowa Górna 1-0 LKS Stróżówka
KS Biecz 1-0 LKS Łużna
Nafta Kryg 0-4 LKS Kobylanka
LKS Szymbark 2-2 LKS Wójtowa
LKS Ropa 2-5 Biała Brunary

Kolejka 22 - 3 maja

Galicja Nowy Sącz 4-8 LKS Ropa
Biała Brunary 2-0 LKS Szymbark
LKS Wójtowa 3-1 Nafta Kryg
LKS Kobylanka 3-1 KS Biecz
LKS Łużna 1-2 Królovia Królowa Górna
LKS Stróżówka 0-4 Ogień Sękowa
KS Bobowa 4-1 Polany Berest
KPT Nawojowa 2-2 LKS Zagórzany

Kolejka 23 - 9 maja

KPT Nawojowa 1-1 Galicja Nowy Sącz 9 czerwca
w pierwotnym terminie (9 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Zagórzany 0-2 KS Bobowa
Polany Berest 1-1 LKS Stróżówka
Ogień Sękowa 3-1 LKS Łużna
Królovia Królowa Górna 0-4 LKS Kobylanka
KS Biecz 1-0 LKS Wójtowa
Nafta Kryg 1-1 Biała Brunary
LKS Szymbark 3-3 LKS Ropa

Kolejka 24 - 28 maja

Galicja Nowy Sącz 0-5 LKS Szymbark
w pierwotnym terminie (16 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Ropa 4-1 Nafta Kryg
w pierwotnym terminie (16 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Biała Brunary 0-1 KS Biecz
w pierwotnym terminie (16 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wójtowa 5-1 Królovia Królowa Górna
w pierwotnym terminie (16 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kobylanka 3-1 Ogień Sękowa
w pierwotnym terminie (16 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łużna 4-1 Polany Berest
w pierwotnym terminie (16 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Stróżówka 2-2 LKS Zagórzany
w pierwotnym terminie (16 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Bobowa 4-0 KPT Nawojowa
w pierwotnym terminie (16 maja) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 23 maja

KS Bobowa 3-0 Galicja Nowy Sącz 11 czerwca
(wo)
w Sękowej / w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie przystąpili do meczu
KPT Nawojowa 1-1 LKS Stróżówka 11 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Zagórzany 2-4 LKS Łużna 11 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polany Berest 0-3 LKS Kobylanka 11 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim gospodarze nie przystąpili do meczu
Ogień Sękowa 5-0 LKS Wójtowa
Królovia Królowa Górna 4-2 Biała Brunary
KS Biecz 6-1 LKS Ropa 11 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nafta Kryg 3-2 LKS Szymbark

Kolejka 26 - 30 maja

Galicja Nowy Sącz 1-2 Nafta Kryg
LKS Szymbark 3-5 KS Biecz
LKS Ropa 2-0 Królovia Królowa Górna
Biała Brunary 1-3 Ogień Sękowa
LKS Wójtowa 7-2 Polany Berest
LKS Kobylanka 3-0 LKS Zagórzany
LKS Łużna 5-0 KPT Nawojowa
LKS Stróżówka 5-1 KS Bobowa

Kolejka 27 - 3 czerwca

LKS Stróżówka 1-0 Galicja Nowy Sącz
KS Bobowa 2-1 LKS Łużna
KPT Nawojowa 1-2 LKS Kobylanka
LKS Zagórzany 4-4 LKS Wójtowa 23 czerwca
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polany Berest 0-1 Biała Brunary
Ogień Sękowa 6-1 LKS Ropa
Królovia Królowa Górna 2-6 LKS Szymbark
KS Biecz 3-1 Nafta Kryg

Kolejka 28 - 6 czerwca

Galicja Nowy Sącz 1-3 KS Biecz
Nafta Kryg 3-2 Królovia Królowa Górna
LKS Szymbark 0-3 Ogień Sękowa
w Sękowej
LKS Ropa 8-3 Polany Berest 16 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Biała Brunary 3-0 LKS Zagórzany
(wo)
udzial nieupawnionego zawodnika w drużynie gości / na boisku 2-2
LKS Wójtowa 5-2 KPT Nawojowa 16 czerwca
w pierwotnym terminie (5 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kobylanka 6-2 KS Bobowa
LKS Łużna 3-0 LKS Stróżówka 16 czerwca
(wo)
drużyna gości nie skompletowała składu / w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 29 - 13 czerwca

LKS Łużna 5-0 Galicja Nowy Sącz
LKS Stróżówka 2-3 LKS Kobylanka
KS Bobowa 1-4 LKS Wójtowa
KPT Nawojowa 0-0 Biała Brunary
LKS Zagórzany 2-1 LKS Ropa
Polany Berest 0-1 LKS Szymbark
Ogień Sękowa 1-1 Nafta Kryg
Królovia Królowa Górna 6-1 KS Biecz

Kolejka 30 - 19 czerwca

Galicja Nowy Sącz 2-7 Królovia Królowa Górna
KS Biecz 3-2 Ogień Sękowa
Nafta Kryg 2-1 Polany Berest
LKS Szymbark 9-2 LKS Zagórzany
LKS Ropa 2-1 KPT Nawojowa
Biała Brunary 3-1 KS Bobowa
LKS Wójtowa 3-0 LKS Stróżówka
(wo)
mecz przerwany w 41. minucie przy stanie 2-0 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodników gości
LKS Kobylanka 8-1 LKS Łużna

Baraże o udział w klasie okręgowej (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2009/2010 (Nowy Sącz)

Klasa A 2009/2010 (Limanowa)
Klasa A 2009/2010 (Nowy Sącz)
Klasa A 2009/2010 (Podhale)

Klasa B 2009/2010 (Gorlice)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas