[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2009/2010, grupa: lubelsko-podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spartakus Szarowola 30 70 22 4 4 57-16 10 2 3 33-10 12 2 1 24-6
2.  Górnik II Łęczna 30 65 20 5 5 47-19 10 3 2 22-9 10 2 3 25-10
3.  Avia Świdnik 30 53 14 11 5 34-22 5 6 4 15-11 9 5 1 19-11
4.  Stal Sanok 30 45 13 6 11 37-37 6 2 7 18-18 7 4 4 19-19
5.  Siarka Tarnobrzeg 30 44 11 11 8 33-34 5 6 4 19-24 6 5 4 14-10 2 4 1 1 0 2-0
6.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 44 11 11 8 32-28 5 5 5 12-11 6 6 3 20-17 2 1 0 1 1 0-2
7.  Unia Nowa Sarzyna 30 43 11 10 9 35-31 5 7 3 17-15 6 3 6 18-16
8.  Izolator Boguchwała 30 39 10 9 11 38-31 8 2 5 25-12 2 7 6 13-19
9.  Podlasie Biała Podlaska 30 38 10 8 12 27-28 5 4 6 9-11 5 4 6 18-17 2 6 2 0 0 4-2
10.  Wisła Puławy 30 38 10 8 12 43-40 5 5 5 22-19 5 3 7 21-21 2 0 0 0 2 2-4
11.  Stal Poniatowa 30 35 9 8 13 21-37 5 3 7 13-20 4 5 6 8-17 2 4 1 1 0 2-1
12.  Karpaty Krosno 30 35 8 11 11 30-36 6 4 5 20-19 2 7 6 10-17 2 1 0 1 1 1-2
13.  Stal Mielec 30 34 7 13 10 33-33 4 7 4 14-14 3 6 6 19-19
14.  Stal Kraśnik 30 26 6 8 16 22-43 2 5 8 11-24 4 3 8 11-19
15.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 21 4 9 17 17-41 0 5 10 4-18 4 4 7 13-23
16.  Wisłoka Dębica 30 20 4 8 18 21-51 3 4 8 12-26 1 4 10 9-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Spartakus Szarowola    5-0 0-0 5-0 1-0 1-4 1-2 0-0 2-1 2-1 6-0 1-0 1-0 0-1 2-0 6-1 
 2 Górnik II Łęczna0-1     1-3 1-1 2-0 2-0 1-0 1-0 3-0 4-2 2-0 0-0 1-0 1-0 1-1 2-1 
 3 Avia Świdnik0-2 0-1     0-1 1-2 1-1 1-1 0-0 1-1 2-1 2-0 1-1 1-0 3-0 2-0 0-0 
 4 Stal Sanok1-3 0-1 0-1     2-0 0-1 0-2 3-3 1-0 2-3 1-0 2-0 1-1 4-1 0-2 1-0 
 5 Siarka Tarnobrzeg0-4 0-5 1-2 0-4     0-0 3-1 2-1 0-0 2-1 0-0 0-0 2-2 2-1 5-1 2-2 
 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski1-0 2-1 0-1 0-0 0-2     0-2 2-0 0-0 1-1 0-1 0-1 1-1 2-0 1-1 2-0 
 7 Unia Nowa Sarzyna1-1 1-0 2-0 2-3 0-2 1-2     0-0 2-1 1-1 1-0 1-1 2-2 0-0 1-1 2-1 
 8 Izolator Boguchwała1-2 0-1 1-2 3-0 1-1 5-1 1-0     0-2 0-1 3-0 2-0 3-1 1-1 3-0 1-0 
 9 Podlasie Biała Podlaska0-1 0-0 1-2 0-1 0-3 1-0 0-1 0-0     1-0 1-1 2-0 1-0 1-0 1-1 0-1 
 10 Wisła Puławy0-2 0-0 1-2 1-2 3-1 0-0 0-0 2-0 2-3     1-1 3-3 0-2 2-1 3-0 4-2 
 11 Stal Poniatowa0-1 0-4 1-2 1-0 0-0 1-2 2-4 3-0 0-3 0-0     2-1 1-1 0-2 1-0 1-0 
 12 Karpaty Krosno1-2 0-1 2-2 2-1 0-0 1-3 2-0 2-1 3-2 3-2 0-0     4-3 0-1 0-1 0-0 
 13 Stal Mielec0-0 0-3 0-0 1-2 0-0 1-1 2-1 1-1 0-2 2-0 0-1 2-2     1-1 2-0 2-0 
 14 Stal Kraśnik0-2 1-2 1-2 1-1 0-2 2-2 1-1 1-4 0-1 0-2 0-0 1-0 1-1     0-3 2-1 
 15 Orlęta Radzyń Podlaski1-2 1-2 0-0 0-1 0-0 0-2 0-2 0-1 1-1 1-3 0-2 0-0 0-1 0-1     0-0 
 16 Wisłoka Dębica0-1 0-4 0-0 2-2 0-1 1-1 2-1 2-2 2-1 0-3 0-2 0-1 0-4 2-1 1-2     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Spartakus Szarowola 0-1 Stal Kraśnik 9 sierpnia, 17:00 (500)
Filip Drozd 33
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Stal Mielec 9 sierpnia, 17:00 (2500)
Patrik Magier 55
Wisłoka Dębica 2-1 Unia Nowa Sarzyna 8 sierpnia, 17:00 (400)
Tomasz Barycza 2, Damian Pyskaty 59 - Stanisław Bednarz 10
Wisła Puławy 2-0 Izolator Boguchwała 8 sierpnia, 17:00 (1000)
Rafał Dryk 58, Wojciech Kępka 90
w Zwoleniu
Karpaty Krosno 2-2 Avia Świdnik 8 sierpnia, 17:00 (700)
Lech Czaja 5, Maciej Biliński 20 - Bartłomiej Mazurek 46, Andrij Habjan 60
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Stal Poniatowa 8 sierpnia, 17:00 (500)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Górnik II Łęczna 9 sierpnia, 17:00 (800)
Wojciech Jakubiec 79 - Dariusz Osuch 54, Krzysztof Bodziak 72
Stal Sanok 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 sierpnia, 17:00 (1000)
Jarosław Pacholarz 43

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Stal Sanok 1-3 Spartakus Szarowola 12 sierpnia, 17:00 (800)
Paweł Kosiba 9 - Ihor Kozełko 28, 36, Ihor Paśkiw 64
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 15 sierpnia, 17:00 (700)
Przemysław Wawryca 5 - Patryk Romaniuk 33
Górnik II Łęczna 2-0 Siarka Tarnobrzeg 15 sierpnia, 13:00 (300)
Maciej Iwanicki 13, 26
Stal Poniatowa 2-1 Karpaty Krosno 16 sierpnia, 17:00 (600)
Ołeksandr Omeljanow 65, Dominik Pietras 90 - Krzysztof Szymański 19
Avia Świdnik 2-1 Wisła Puławy 16 sierpnia, 17:00 (800)
Damian Rusiecki 68, 82 (k) - Łukasz Giza 64
Izolator Boguchwała 1-0 Wisłoka Dębica 16 sierpnia, 11:00 (450)
Tomasz Płonka 18
Unia Nowa Sarzyna 2-1 Podlasie Biała Podlaska 16 sierpnia, 17:00 (600)
Mateusz Kocur 6, Daniel Radawiec 16 - Damian Guzek 38
Stal Mielec 1-1 Stal Kraśnik 15 sierpnia, 17:00 (600)
Damian Skiba 86 - Daniel Szewc 20 (k)

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Spartakus Szarowola 1-0 Stal Mielec 23 sierpnia, 17:00 (300)
Ihor Paśkiw 80
Stal Kraśnik 1-1 Unia Nowa Sarzyna 20 sierpnia, 17:00 (400)
Łukasz Gromba 53 - Stanisław Bednarz 40 (k)
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Izolator Boguchwała 22 sierpnia, 17:00 (1000)
Wisłoka Dębica 0-0 Avia Świdnik 21 sierpnia, 17:00 (400)
Wisła Puławy 1-1 Stal Poniatowa 22 sierpnia, 17:00 (800)
Piotr Mokiejewski 8 - Rafał Szczawiński 15
w Zwoleniu
Karpaty Krosno 0-1 Górnik II Łęczna 21 sierpnia, 17:00 (600)
Michał Grobelny 33
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 sierpnia, 17:00 (700)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Stal Sanok 23 sierpnia, 16:00 (500)
Rafał Nikody 13

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Spartakus Szarowola 30 sierpnia, 16:00 (400)
Patryk Romaniuk 48 - Dmytro Browkin 42, 88
Stal Sanok 2-0 Siarka Tarnobrzeg 29 sierpnia, 17:00 (700)
Marcin Borowczyk 39, Fabian Pańko 67
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Karpaty Krosno 30 sierpnia, 16:00 (800)
Krzysztof Szymański 25
Górnik II Łęczna 4-2 Wisła Puławy 29 sierpnia, 11:00 (400)
Michał Grobelny 31, Bartłomiej Niedziela 59, 71, Paweł Głowacki 81 - Łukasz Giza 55, Wojciech Kępka 83 (k)
Stal Poniatowa 1-0 Wisłoka Dębica 30 sierpnia, 17:00 (600)
Krzysztof Jabłoński 90
Avia Świdnik 1-1 Podlasie Biała Podlaska 28 sierpnia, 17:00 (400)
Damian Rusiecki 59 - Marek Piotrowicz 87
Izolator Boguchwała 1-1 Stal Kraśnik 30 sierpnia, 11:00 (450)
Maciej Porada 17 - Daniel Szewc 45
Unia Nowa Sarzyna 2-2 Stal Mielec 30 sierpnia, 17:00 (500)
Kamil Oślizło 35, Stanisław Bednarz 78 - Damian Skiba 22, Jakub Kędzior 24

Kolejka 5 - 5-6 września

Spartakus Szarowola 1-2 Unia Nowa Sarzyna 6 września, 16:30 (400)
Ihor Łuć 81 - Stanisław Bednarz 9 (k), Kamil Oślizło 54
Stal Mielec 1-1 Izolator Boguchwała 5 września, 16:00 (400)
Paweł Mroziński 88 - Tomasz Płonka 24
czerwoną kartką za drugą żółtą został ukarany po meczu Krystian Getinger
Stal Kraśnik 1-2 Avia Świdnik 6 września, 16:00 (250)
Łukasz Gromba 24 - Patryk Grzegorczyk 50, Damian Rusiecki 54
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Stal Poniatowa 5 września, 17:00 (1000)
Zbigniew Stonio 90 - Marcin Nowak 28
Wisłoka Dębica 0-4 Górnik II Łęczna 5 września, 16:00 (400)
Paweł Tomczyk 20, 84, Krystian Wójcik 41, Damian Flis 50
Wisła Puławy 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 września, 16:00 (600)
w Zwoleniu
Karpaty Krosno 2-1 Stal Sanok 5 września, 16:00 (1700)
Maciej Biliński 16, Krzysztof Szymański 23 - Paweł Kosiba 28
Siarka Tarnobrzeg 5-1 Orlęta Radzyń Podlaski 5 września, 17:00 (450)
Tomasz Walat 7, 63, Przemysław Stąporski 31, Damian Sałek 64, Mirosław Kabata 84 - Patryk Romaniuk 18

Kolejka 6 - 12-13 września

Siarka Tarnobrzeg 0-4 Spartakus Szarowola 12 września, 16:00 (350)
Kamil Droździel 17, Dmytro Browkin 50, Mychajło Diaczuk-Stawyćkyj 57, 90
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Karpaty Krosno 13 września, 16:00 (500)
Stal Sanok 2-3 Wisła Puławy 12 września, 16:00 (650)
Piotr Spaliński 64, 87 - Wojciech Kępka 45, Łukasz Giza 56, 90
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Wisłoka Dębica 13 września, 16:00 (500)
Przemysław Wawryca 70, Piotr Gozdek 90
Górnik II Łęczna 3-0 Podlasie Biała Podlaska 12 września, 12:00 (200)
Grzegorz Szymanek 53, Kamil Stachyra 60, 79
Stal Poniatowa 0-2 Stal Kraśnik 13 września, 16:00 (600)
Piotr Binkiewicz 14, Anatolij Ławryszyn 58
Avia Świdnik 1-0 Stal Mielec 13 września, 16:00 (350)
Krystian Pydych 67 (s)
Izolator Boguchwała 1-0 Unia Nowa Sarzyna 12 września, 16:00 (350)
Krzysztof Szpond 80 (k)

Kolejka 7 - 19-20 września

Spartakus Szarowola 0-0 Izolator Boguchwała 20 września, 16:00 (400)
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Avia Świdnik 20 września, 14:00 (400)
Stanisław Bednarz 58, Mateusz Kocur 84
Stal Mielec 0-1 Stal Poniatowa 19 września, 16:00 (300)
Michał Czarnecki 17
Stal Kraśnik 1-2 Górnik II Łęczna 20 września, 16:00 (500)
Daniel Szewc 50 - Paweł Jędrzejuk 67, Paweł Klimkiewicz 82
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 września, 16:00 (1200)
Marek Piotrowicz 72
Wisłoka Dębica 2-2 Stal Sanok 19 września, 15:00 (550)
Tomasz Barycza 25, Damian Mądro 48 (k) - Piotr Spaliński 50, Daniel Niemczyk 76
Wisła Puławy 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 19 września, 16:00 (500)
Wojciech Kępka 11, 38, Łukasz Giza 54
w Zwoleniu
Karpaty Krosno 0-0 Siarka Tarnobrzeg 19 września, 16:00 (700)

Kolejka 8 - 26-27 września

Karpaty Krosno 1-2 Spartakus Szarowola 26 września, 15:00 (400)
Maciej Biliński 77 - Dmytro Browkin 58, 90
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Wisła Puławy 26 września, 16:00 (500)
Piotr Mazurkiewicz 19, Przemysław Stąporski 76 - Piotr Mokiejewski 38
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Wisłoka Dębica 27 września, 15:00 (500)
Stal Sanok 1-0 Podlasie Biała Podlaska 26 września, 15:00 (400)
Piotr Spaliński 74
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Stal Kraśnik 27 września, 16:00 (500)
Paweł Zatorski 41, Przemysław Wawryca 47
Górnik II Łęczna 1-0 Stal Mielec 26 września, 13:00 (150)
Dariusz Osuch 69
Stal Poniatowa 2-4 Unia Nowa Sarzyna 27 września, 16:00 (400)
Dominik Pietras 18, 49 - Damian Juda 11, 64, Stanisław Bednarz 23 (k), Daniel Radawiec 57
Avia Świdnik 0-0 Izolator Boguchwała 27 września, 15:00 (500)

Kolejka 9 - 3-4 października

Spartakus Szarowola 0-0 Avia Świdnik 4 października, 15:30 (250)
Izolator Boguchwała 3-0 Stal Poniatowa 4 października, 11:00 (350)
Dominik Pietras 10 (s), Tomasz Płonka 14, Maciej Porada 89
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Górnik II Łęczna 4 października, 14:00 (300)
Kamil Mierzwa 48
Stal Mielec 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 października, 15:00 (200)
Daniel Góra 74 - Rafał Myszkowski 81
Stal Kraśnik 1-1 Stal Sanok 4 października, 15:00 (400)
Nazar Litun 55 - Marcin Borowczyk 61 (k)
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 3 października, 16:00 (1200)
Patrik Magier 71 (k) - Marcin Chyła 28
Wisłoka Dębica 0-1 Siarka Tarnobrzeg 4 października, 15:00 (1000)
Tomasz Walat 75
Wisła Puławy 3-3 Karpaty Krosno 3 października, 14:00 (500)
Dawid Matyjaszek 11, Andrij Procyk 51, Łukasz Giza 55 - Jakub Popielarz 16, Bartłomiej Buczek 20, Krzysztof Szymański 73
w Zwoleniu

Kolejka 10 - 10-11 października

Wisła Puławy 0-2 Spartakus Szarowola 10 października, 14:00 (400)
Taras Hamarnyk 55, Dmytro Browkin 72
w Zwoleniu
Karpaty Krosno 0-0 Wisłoka Dębica 10 października, 15:00 (500)
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Podlasie Biała Podlaska 10 października, 15:00 (250)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Stal Kraśnik 11 października, 14:00 (150)
Łukasz Gromba 18
Stal Sanok 1-1 Stal Mielec 10 października, 14:00 (450)
Maciej Kuzicki 33 - Daniel Góra 38
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Unia Nowa Sarzyna 11 października, 15:00 (350)
Stanisław Bednarz 22, Damian Juda 62
Górnik II Łęczna 1-0 Izolator Boguchwała 10 października, 13:00 (150)
Damian Flis 22
Stal Poniatowa 1-2 Avia Świdnik 11 października, 15:00 (400)
Michał Czarnecki 80 - Bartłomiej Mazurek 4, Damian Rusiecki 73

Kolejka 11 - 21 października

Spartakus Szarowola 6-0 Stal Poniatowa 21 października, 15:00 (100)
Nazarij Raisza 3, 77, Dmytro Browkin 8, 25 (k), 33, Ihor Kozełko 90
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Avia Świdnik 0-1 Górnik II Łęczna 21 października, 15:00
Paweł Jędrzejuk 85
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Izolator Boguchwała 5-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 października, 15:00 (200)
Tomasz Płonka 7, Michał Bereś 22, 57, Maciej Porada 45, Maciej Rusin 73 - Ireneusz Baran 37
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Nowa Sarzyna 2-3 Stal Sanok 21 października, 15:00 (200)
Daniel Radawiec 21, Damian Juda 61 - Marcin Borowczyk 29 (k), 90 (k), Piotr Łuczka 84
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stal Mielec 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 21 października, 15:00 (150)
Rafał Pydych 28, 87
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stal Kraśnik 0-2 Siarka Tarnobrzeg 21 października, 15:00 (300)
Marcin Stępień 2 (k), Konrad Pluta 24
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Karpaty Krosno 21 października, 15:00 (500)
Damian Guzek 32, 56
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisłoka Dębica 0-3 Wisła Puławy 21 października, 15:00 (200)
Łukasz Giza 14, 90, Wojciech Kępka 87
w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 24-25 października

Wisłoka Dębica 0-1 Spartakus Szarowola 24 października, 14:00 (200)
Iwan Dykyj 78
Wisła Puławy 2-3 Podlasie Biała Podlaska 24 października, 13:00 (450)
Łukasz Giza 35, Dawid Matyjaszek 46 - Marek Piotrowicz 5, Patrik Magier 8, Artur Bożyk 37
w Zwoleniu
Karpaty Krosno 0-1 Stal Kraśnik 24 października, 15:00 (300)
Marceli Pacek 73
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Stal Mielec 24 października, 15:00 (500)
Mirosław Kabata 74, Paweł Krzemiński 77 - Łukasz Korab 50, Krystian Getinger 68
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Unia Nowa Sarzyna 25 października, 14:00 (250)
Robert Micek 52, Damian Juda 74
Stal Sanok 3-3 Izolator Boguchwała 24 października, 14:00 (500)
Piotr Spaliński 10, Fabian Pańko 77, Marcin Borowczyk 90 (k) - Tomasz Płonka 22, 50, Maciej Rusin 31
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Avia Świdnik 25 października, 14:00 (300)
Marcin Kubiak 31
Stal Poniatowa 0-4 Górnik II Łęczna 24 października, 11:00 (100)
Dariusz Osuch 5, Michał Grobelny 13, Damian Flis 21, Konrad Wasil 41

Kolejka 13 - 28-31 października

Stal Poniatowa 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 października, 13:00 (150)
Krzysztof Jabłoński 12 - Piotr Gozdek 16, Ireneusz Baran 47
Avia Świdnik 0-1 Stal Sanok 28 października, 14:00 (250)
Marcin Borowczyk 15
Izolator Boguchwała 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 31 października, 13:00 (150)
Maciej Rusin 26, Tomasz Płonka 38, Michał Bereś 54
Unia Nowa Sarzyna 0-2 Siarka Tarnobrzeg 29 października, 14:00 (300)
Damian Sałek 18, Piotr Mazurkiewicz 49
Stal Mielec 2-2 Karpaty Krosno 31 października, 14:00
Łukasz Korab 7, Ireneusz Ryniewicz 74 - Krzysztof Szymański 12, Radosław Macnar 84
bez udziału publiczności
Stal Kraśnik 0-2 Wisła Puławy 28 października, 14:00 (200)
Wojciech Kępka 36, Konrad Nowak 79
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Wisłoka Dębica 31 października, 13:00 (800)
Bartosz Zołotar 69
Górnik II Łęczna 0-1 Spartakus Szarowola 28 października, 13:00 (150)
Kamil Droździel 54

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Podlasie Biała Podlaska 0-1 Spartakus Szarowola 7 listopada, 13:00 (600)
Ihor Kozełko 86
Wisłoka Dębica 2-1 Stal Kraśnik 7 listopada, 13:00 (300)
Sebastian Wolak 4, Tomasz Barycza 57 - Nazar Litun 41
Wisła Puławy 0-2 Stal Mielec 7 listopada, 12:00 (200)
Piotr Mroziński 88, 90
w Zwoleniu
Karpaty Krosno 2-0 Unia Nowa Sarzyna 7 listopada, 14:00 (500)
Bartłomiej Buczek 42, Lech Czaja 90
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Izolator Boguchwała 7 listopada, 11:00 (700)
Przemysław Stąporski 22, Grzegorz Krzak 89 (s) - Krzysztof Szpond 16 (k)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Avia Świdnik 8 listopada, 13:00 (300)
Stal Sanok 1-0 Stal Poniatowa 7 listopada, 13:00 (500)
Fabian Pańko 13
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Górnik II Łęczna 8 listopada, 13:00 (600)
Tomasz Ciećko 22, Ireneusz Baran 27 - Krystian Wójcik 36

Kolejka 15 - 11 listopada

Spartakus Szarowola 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 listopada, 13:30 (600)
Ihor Kozełko 75 - Jarosław Pacholarz 4, Ireneusz Baran 14, Tomasz Ciećko 84 (k), Przemysław Wawryca 90
w Tomaszowie Lubelskim; Spartakus gospodarzem
Górnik II Łęczna 1-1 Stal Sanok 14 listopada, 14:00 (150)
Konrad Wasil 39 - Marcin Borowczyk 56
Stal Poniatowa 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 15 listopada, 12:00 (200)
Jarosław Wyroślak 22
Avia Świdnik 1-2 Siarka Tarnobrzeg 15 listopada, 13:00 (300)
Krzysztof Gralewski 13 - Piotr Mazurkiewicz 22, Przemysław Stąporski 62
Izolator Boguchwała 2-0 Karpaty Krosno 11 listopada, 11:00 (400)
Tomasz Płonka 52, Jaromir Skiba 64
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Wisła Puławy 11 listopada, 13:00 (150)
Damian Juda 3 - Wojciech Kępka 51
Stal Mielec 2-0 Wisłoka Dębica 11 listopada, 13:00
Rafał Pydych 42, Daniel Góra 85
bez udziału publiczności
Stal Kraśnik 0-1 Podlasie Biała Podlaska 11 listopada, 13:00 (150)
Wojciech Jarzynka 20

Kolejka 16 - 20-21 marca

Stal Kraśnik 0-2 Spartakus Szarowola 21 kwietnia, 16:00 (300)
Anatolij Ławryszyn 50 (s), Witalij Melnyczuk 81
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Mielec 0-2 Podlasie Biała Podlaska 20 marca, 14:00 (350)
Rafał Borysiuk 11, Mateusz Woroniecki 68
Unia Nowa Sarzyna 2-1 Wisłoka Dębica 21 kwietnia, 15:30 (200)
Stanisław Bednarz 18, Daniel Radawiec 24 - Kamil Zięba 60
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Izolator Boguchwała 0-1 Wisła Puławy 21 kwietnia, 15:00 (200)
Rafał Rzędzicki 88
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Avia Świdnik 1-1 Karpaty Krosno 21 kwietnia, 15:30 (250)
Łukasz Kamiński 90 - Marcin Łukaczyński 88
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stal Poniatowa 0-0 Siarka Tarnobrzeg 21 marca, 15:00 (400)
Górnik II Łęczna 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 21 marca, 13:20 (500)
Jarosław Pawelec 3 - Paweł Klimkiewicz 75
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Stal Sanok 21 marca, 15:00 (500)

Kolejka 17 - 27-28 marca

Spartakus Szarowola 5-0 Stal Sanok 28 marca, 15:00 (300)
Taras Hamarnyk 24, Ihor Mihałewśkyj 29, Iwan Szczehluk 43, Ihor Kozełko 64, 74
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 marca, 14:00 (800)
Ireneusz Baran 85, Jacek Kusiak 89
Siarka Tarnobrzeg 0-5 Górnik II Łęczna 27 marca, 15:00 (1000)
Krystian Wójcik 51, 90, Łukasz Jankowski 69, Krystian Michalak 85, Sławomir Skorupski 89
Karpaty Krosno 0-0 Stal Poniatowa 27 marca, 15:00 (700)
Wisła Puławy 1-2 Avia Świdnik 27 marca, 14:00 (400)
Łukasz Giza 72 (k) - Paweł Pranagal 16, Krzysztof Gralewski 90
w Zwoleniu
Wisłoka Dębica 2-2 Izolator Boguchwała 27 marca, 15:00 (400)
Maciej Piłat 82, Dawid Bielatowicz 83 - Mirosław Iwanowski 73 (k), Jaromir Skiba 74
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Unia Nowa Sarzyna 27 marca, 15:00 (1400)
Daniel Radawiec 23
Stal Kraśnik 1-1 Stal Mielec 28 marca, 15:00 (300)
Albert Szachow 7 - Damian Skiba 39

Kolejka 18 - 31 marca

Stal Mielec 0-0 Spartakus Szarowola 31 marca, 16:00 (200)
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Stal Kraśnik 31 marca, 15:15 (250)
Izolator Boguchwała 0-2 Podlasie Biała Podlaska 3 kwietnia, 11:00 (300)
Paweł Komar 22, Damian Guzek 85
Avia Świdnik 0-0 Wisłoka Dębica 31 marca, 15:30 (300)
Stal Poniatowa 0-0 Wisła Puławy 31 marca, 16:00 (400)
Górnik II Łęczna 0-0 Karpaty Krosno 31 marca, 14:00 (150)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Siarka Tarnobrzeg 31 marca, 16:00 (400)
Tomasz Sioma 31 (s), Mirosław Kabata 48
Stal Sanok 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 31 marca, 15:30 (400)
Paweł Pliszka 55 (k), Piotr Brzostek 78

Kolejka 19 - 28 kwietnia

Spartakus Szarowola 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 28 kwietnia, 17:00 (100)
Ołeksandr Temeriwśkyj 23, Mychajło Diaczuk-Stawyćkyj 88
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Siarka Tarnobrzeg 0-4 Stal Sanok 28 kwietnia, 16:30
Rafał Nikody 23, 84, Marcin Czenczek 47, Mariusz Sumara 58
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Karpaty Krosno 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 kwietnia, 17:00 (300)
Krzysztof Szymański 15 - Ireneusz Baran 19, Marcin Żurawski 27, Tomasz Ciećko 88
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wisła Puławy 0-0 Górnik II Łęczna 28 kwietnia, 17:00 (150)
w Zwoleniu / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wisłoka Dębica 0-2 Stal Poniatowa 28 kwietnia, 17:00 (200)
Karol Strug 22, Mateusz Kędzior 60 (s)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Podlasie Biała Podlaska 1-2 Avia Świdnik 28 kwietnia, 17:00 (700)
Zbigniew Stonio 69 - Radosław Muszyński 70, 86
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Stal Kraśnik 1-4 Izolator Boguchwała 28 kwietnia, 17:00 (200)
Anatolij Ławryszyn 41 - Marek Czopko 52, Maciej Rusin 55, Krzysztof Domin 73, Tomasz Płonka 90
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Stal Mielec 2-1 Unia Nowa Sarzyna 28 kwietnia, 17:00 (100)
Robert Micek 78 (s), Piotr Mroziński 81 - Damian Juda 19
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 12 maja

Unia Nowa Sarzyna 1-1 Spartakus Szarowola 12 maja, 17:00 (150)
Stanisław Bednarz 33 - Ołeksandr Temeriwśkyj 84
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Izolator Boguchwała 3-1 Stal Mielec 12 maja, 16:00 (200)
Maciej Rusin 3, Tomasz Płonka 41, 68 - Piotr Marek 78
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Avia Świdnik 3-0 Stal Kraśnik 12 maja, 17:00 (200)
Radosław Muszyński 12, Bartłomiej Mazurek 18, Andrzej Danielak 58
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stal Poniatowa 0-3 Podlasie Biała Podlaska 12 maja, 17:00 (100)
Damian Guzek 44, Artur Bożyk 86 (k), Michał Sobiczewski 89
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Górnik II Łęczna 2-1 Wisłoka Dębica 12 maja, 17:00 (100)
Michał Zuber 14, Krystian Wójcik 68 - Tomasz Barycza 60
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Wisła Puławy 12 maja, 17:00 (400)
Piotr Wójcik 21 - Nazar Litun 36
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stal Sanok 2-0 Karpaty Krosno 12 maja, 17:00 (1500)
Maciej Kuzicki 37, Rafał Nikody 60
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Siarka Tarnobrzeg 12 maja, 17:00 (500)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Spartakus Szarowola 1-0 Siarka Tarnobrzeg 25 kwietnia, 16:00 (374)
Nazarij Raisza 13
Karpaty Krosno 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 24 kwietnia, 16:00 (450)
Łukasz Młynarski 54
Wisła Puławy 1-2 Stal Sanok 24 kwietnia, 16:00 (200)
Łukasz Giza 59 (k) - Rafał Nikody 57 (k), Mariusz Sumara 90
w Zwoleniu
Wisłoka Dębica 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 kwietnia, 16:00 (250)
Tomasz Barycza 47 - Tomasz Ciećko 55
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Górnik II Łęczna 24 kwietnia, 16:00 (1300)
Stal Kraśnik 0-0 Stal Poniatowa 25 kwietnia, 16:00 (200)
Stal Mielec 0-0 Avia Świdnik 24 kwietnia, 16:00 (200)
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Izolator Boguchwała 24 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 22 - 1-2 maja

Izolator Boguchwała 1-2 Spartakus Szarowola 2 maja, 11:00 (200)
Michał Bereś 21 - Ihor Kozełko 8, Serhij Podryhula 86
Avia Świdnik 1-1 Unia Nowa Sarzyna 2 maja, 16:00 (200)
Damian Rusiecki 4 - Damian Juda 60
Stal Poniatowa 1-1 Stal Mielec 2 maja, 16:00 (300)
Ariel Lindner 34 (k) - Damian Skiba 55
Górnik II Łęczna 1-0 Stal Kraśnik 2 maja, 17:00 (300)
Krystian Michalak 90
w Kraśniku; Górnik gospodarzem
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Podlasie Biała Podlaska 2 maja, 14:00 (450)
Stal Sanok 1-0 Wisłoka Dębica 1 maja, 16:00 (700)
Paweł Kosiba 56
Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Wisła Puławy 2 maja, 16:00 (500)
Patryk Romaniuk 58 - Łukasz Giza 57, 83, Konrad Nowak 87
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Karpaty Krosno 1 maja, 16:00 (100)

Kolejka 23 - 8-9 maja

Spartakus Szarowola 1-0 Karpaty Krosno 9 maja, 16:30 (224)
Serhij Podryhula 42
Wisła Puławy 3-1 Siarka Tarnobrzeg 8 maja, 17:00 (300)
Wojciech Kępka 10 (k), 51, Konrad Nowak 60 - Marcin Stępień 24
w Zwoleniu
Wisłoka Dębica 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 8 maja, 16:00 (250)
Michał Sołek 55 - Mateusz Kędzior 31 (s), Piotr Brzostek 75
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Stal Sanok 8 maja, 17:00 (500)
Marcin Czenczek 6
Stal Kraśnik 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 maja, 17:00 (200)
Łukasz Dziedzic 2, Piotr Fulara 24 - Łukasz Chwała 35, Ireneusz Baran 60
Stal Mielec 0-3 Górnik II Łęczna 8 maja, 17:00 (150)
Łukasz Jankowski 6, Grzegorz Szymanek 23, Dawid Sołdecki 52
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Stal Poniatowa 8 maja, 16:00 (100)
Daniel Radawiec 59
Izolator Boguchwała 1-2 Avia Świdnik 8 maja, 15:30 (300)
Jaromir Skiba 86 - Damian Rusiecki 48, Radosław Muszyński 79

Kolejka 24 - 15-16 maja

Avia Świdnik 0-2 Spartakus Szarowola 16 maja, 16:00 (350)
Ihor Kozełko 22, Serhij Podryhula 89
Stal Poniatowa 3-0 Izolator Boguchwała 16 maja, 17:00 (200)
Tomasz Prasnal 18, Marcin Nowak 24, 88
Górnik II Łęczna 1-0 Unia Nowa Sarzyna 16 maja, 13:00 (100)
Dawid Sołdecki 27
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Stal Mielec 15 maja, 17:00 (200)
Ireneusz Baran 90 - Piotr Mroziński 70
Stal Sanok 4-1 Stal Kraśnik 15 maja, 16:00 (350)
Rafał Nikody 23 (k), 39 (k), Piotr Spaliński 58, Marek Węgrzyn 67 - Filip Drozd 10
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Podlasie Biała Podlaska 16 maja, 17:00 (800)
Mateusz Bojarczuk 90 (s) - Artur Bożyk 45
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Wisłoka Dębica 15 maja, 17:00 (600)
Jakub Kwieciński 29, Piotr Kamiński 55 - Tomasz Barycza 2, 71
Karpaty Krosno 3-2 Wisła Puławy 15 maja, 17:00 (450)
Bartłomiej Buczek 57, 90 (k), Marcin Włodarski 90 - Konrad Nowak 15, Łukasz Giza 73

Kolejka 25 - 22-23 maja

Spartakus Szarowola 2-1 Wisła Puławy 23 maja, 17:00 (168)
Pawło Stadnyćkyj 1, Damian Pietroń 88 (s) - Łukasz Giza 5
Wisłoka Dębica 0-1 Karpaty Krosno 22 maja, 17:00 (450)
Marcin Majcher 23
Podlasie Biała Podlaska 0-3 Siarka Tarnobrzeg 22 maja, 17:00 (650)
Bartosz Madeja 78, Piotr Kamiński 89, Paweł Krzemiński 90
Stal Kraśnik 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 23 maja, 17:00 (400)
Paweł Pliszka 57 (k), Paweł Klimkiewicz 60, 86
Stal Mielec 1-2 Stal Sanok 22 maja, 17:00 (400)
Dawid Chudziak 50 (s) - Maciej Kuzicki 12, Fabian Pańko 82
Unia Nowa Sarzyna 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 maja, 16:00 (300)
Piotr Reptak 17 - Tomasz Ciećko 59, 90
Izolator Boguchwała 0-1 Górnik II Łęczna 23 maja, 17:00 (350)
Kamil Jabłoński 87
Avia Świdnik 2-0 Stal Poniatowa 22 maja, 16:00 (350)
Damian Rusiecki 26, Radosław Muszyński 72

Kolejka 26 - 29-30 maja

Stal Poniatowa 0-1 Spartakus Szarowola 30 maja, 17:00 (200)
Ihor Kozełko 35
Górnik II Łęczna 1-3 Avia Świdnik 30 maja, 11:00
Krystian Michalak 24 - Bartłomiej Mazurek 6, 35, Andrzej Danielak 60
bez udziału publiczności
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Izolator Boguchwała 30 maja, 16:00 (500)
Ireneusz Baran 62, 90
Stal Sanok 0-2 Unia Nowa Sarzyna 29 maja, 17:00 (300)
Stanisław Bednarz 45, Paweł Wtorek 64
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Stal Mielec 30 maja, 17:00 (900)
Damian Skiba 47
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Stal Kraśnik 29 maja, 17:00 (200)
Tomasz Walat 8, Marcin Stępień 17 - Artur Bańka 59
Karpaty Krosno 3-2 Podlasie Biała Podlaska 29 maja, 17:00 (500)
Bartłomiej Buczek 3, Paweł Sedlaczek 6, Marcin Łukaczyński 76 - Wojciech Jarzynka 4, Michał Magier 56
Wisła Puławy 4-2 Wisłoka Dębica 29 maja, 12:00 (250)
Wojciech Kępka 48, Rafał Dryk 73, Piotr Mokiejewski 75, Bartłomiej Dydo 90 (s) - Damian Pyskaty 55, Kamil Zięba 66
w Zwoleniu

Kolejka 27 - 2 czerwca

Górnik II Łęczna 2-0 Stal Poniatowa 2 czerwca, 11:00 (50)
Mateusz Żukowski 62, 79
Spartakus Szarowola 6-1 Wisłoka Dębica 2 czerwca, 17:00 (62)
Nazarij Raisza 2, Serhij Podryhula 6, Mychajło Diaczuk-Stawyćkyj 17, Ihor Kozełko 29, 34, Kamil Droździel 49 - Dawid Bielatowicz 45
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Wisła Puławy 2 czerwca, 17:00 (500)
Marek Piotrowicz 62
Stal Kraśnik 1-0 Karpaty Krosno 2 czerwca, 17:00
Łukasz Dziedzic 90 (k)
Stal Mielec 0-0 Siarka Tarnobrzeg 2 czerwca, 13:00
bez udziału publiczności
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2 czerwca, 17:00 (200)
Robert Micek 10 - Dariusz Ptaszyński 51
Izolator Boguchwała 3-0 Stal Sanok 2 czerwca, 15:00 (200)
Maciej Porada 21, Tomasz Płonka 39, Maciej Rusin 76
Avia Świdnik 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca, 16:00 (150)
Michał Jeleniewski 60 - Ireneusz Baran 38
w 58. minucie mecz został przerwany na ponad 20 minut z powodu burzy

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Spartakus Szarowola 5-0 Górnik II Łęczna 5 czerwca, 17:00 (214)
Ihor Mihałewśkyj 11, Ihor Kozełko 45, Nazarij Raisza 52, Ihor Łuć 73 (k), Kamil Droździel 88
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Stal Poniatowa 6 czerwca, 17:00 (500)
Marcin Nowak 85
Stal Sanok 0-1 Avia Świdnik 5 czerwca, 17:00 (250)
Bartłomiej Mazurek 23
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Izolator Boguchwała 6 czerwca, 17:00 (500)
Maciej Rusin 59
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Unia Nowa Sarzyna 8 czerwca, 17:00 (200)
Daniel Beszczyński 40, Mirosław Kabata 80, Bartosz Madeja 90 - Bartosz Horajecki 10
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Krosno 4-3 Stal Mielec 8 czerwca, 17:00 (600)
Bartłomiej Buczek 16, Robert Drąg 60, 63, 81 - Damian Skiba 36, 90 (k), Igor Wójtowicz 71
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Puławy 2-1 Stal Kraśnik 5 czerwca, 17:00 (400)
Michał Chwiszczuk 11, Rafał Dryk 48 - Piotr Binkiewicz 62
w Zwoleniu
Wisłoka Dębica 2-1 Podlasie Biała Podlaska 5 czerwca, 17:00 (100)
Maciej Piłat 64, Tomasz Barycza 76 (k) - Artur Bożyk 34

Kolejka 29 - 12 czerwca

Spartakus Szarowola 2-1 Podlasie Biała Podlaska 12 czerwca, 17:00 (107)
Ihor Kozełko 17, Nazarij Raisza 58 - Łukasz Jaszczyński 71
Stal Kraśnik 2-1 Wisłoka Dębica 12 czerwca, 17:00 (250)
Albert Szachow 61, Ołeksandr Stadnyćkyj 81 - Kamil Zięba 48
Stal Mielec 2-0 Wisła Puławy 12 czerwca, 17:00 (150)
Igor Wójtowicz 20, Piotr Mroziński 23
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Karpaty Krosno 11 czerwca, 17:00 (200)
Daniel Radawiec 17 - Paweł Mroczka 5
Izolator Boguchwała 1-1 Siarka Tarnobrzeg 12 czerwca, 17:00 (200)
Michał Bereś 82 - Piotr Mazurkiewicz 31
Avia Świdnik 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 12 czerwca, 17:00 (150)
Bartłomiej Mazurek 57, Michał Jeleniewski 86
Stal Poniatowa 1-0 Stal Sanok 12 czerwca, 17:00 (250)
Piotr Styżej 44
Górnik II Łęczna 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 czerwca, 17:00 (34)
Norbert Raczkiewicz 28, Jarosław Pawelec 39

Kolejka 30 - 20 czerwca

Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Spartakus Szarowola 20 czerwca, 17:00 (600)
Tomasz Ciećko 79
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gości - Bohdan Kohut
Stal Sanok 0-1 Górnik II Łęczna 19 czerwca, 17:00 (200)
Michał Zielony 14
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Stal Poniatowa 19 czerwca, 17:00 (200)
Krzysztof Jabłoński 43, Łukasz Kaczmarek 45
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Avia Świdnik 19 czerwca, 17:00 (450)
Roman Bobak 82 - Damian Rusiecki 36, Łukasz Kamiński 76
Karpaty Krosno 2-1 Izolator Boguchwała 20 czerwca, 17:00 (350)
Bartłomiej Buczek 15 (k), Marcin Włodarski 76 - Mirosław Iwanowski 38
Wisła Puławy 0-0 Unia Nowa Sarzyna 20 czerwca, 17:00 (150)
w Zwoleniu
Wisłoka Dębica 0-4 Stal Mielec 20 czerwca, 17:00 (500)
Damian Skiba 41, Piotr Mroziński 53, Igor Wójtowicz 54, Daniel Góra 90
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Stal Kraśnik 20 czerwca, 17:00 (400)
Adrian Jesionek 44

II liga 2009/2010 (wschodnia)

III liga 2009/2010 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2009/2010 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2009/2010 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2009/2010 (lubelska)
IV liga 2009/2010 (podkarpacka)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas