[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Partyzant Targowiska 30 64 20 4 6 71-29 9 3 3 34-16 11 1 3 37-13
2.  Polonia Przemyśl 30 62 20 2 8 49-22 11 1 3 26-9 9 1 5 23-13
3.  Orzeł Przeworsk 30 61 19 4 7 45-22 12 2 1 29-5 7 2 6 16-17
4.  Żurawianka Żurawica 30 54 16 6 8 55-31 11 3 1 37-14 5 3 7 18-17
5.  Pogoń Leżajsk 30 49 12 13 5 38-23 5 6 4 9-8 7 7 1 29-15
6.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 48 14 6 10 44-35 9 2 4 29-14 5 4 6 15-21
7.  KS Zaczernie 30 46 12 10 8 52-39 7 6 2 28-17 5 4 6 24-22
8.  MKS Kańczuga 30 41 11 8 11 35-45 7 3 5 19-16 4 5 6 16-29 2 3 1 0 1 5-2
9.  Sokół Nisko 30 41 12 5 13 46-46 7 3 5 28-24 5 2 8 18-22 2 3 1 0 1 2-5
10.  Rzemieślnik Pilzno 30 38 11 5 14 45-47 7 2 6 29-24 4 3 8 16-23 2 3 1 0 1 4-2
11.  JKS 1909 Jarosław 30 38 11 5 14 44-52 6 2 7 25-28 5 3 7 19-24 2 3 1 0 1 2-4
12.  Strumyk Malawa 30 37 11 4 15 49-47 6 4 5 28-21 5 0 10 21-26
13.  Błękitni Ropczyce 30 36 10 6 14 43-56 6 3 6 26-29 4 3 8 17-27
14.  Wisłok Wiśniowa 30 24 6 6 18 38-75 6 3 6 23-30 0 3 12 15-45
15.  Igloopol Dębica 30 20 5 5 20 28-62 4 1 10 10-25 1 4 10 18-37
16.  LZS Turbia 30 15 4 3 23 28-79 3 2 10 15-35 1 1 13 13-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Partyzant Targowiska    0-3 2-0 2-0 0-2 1-1 1-1 4-0 2-1 3-0 5-0 0-3* 4-0 3-3 4-1 3-1 
 2 Polonia Przemyśl0-2     2-0 0-2 2-0 4-1 1-1 4-0 2-0 4-1 0-1 1-0 1-0 2-0 1-0 2-1 
 3 Orzeł Przeworsk0-1 1-0     1-0 0-0 3-0 2-1 4-0 3-1 1-1 1-0 2-0 1-0 6-0 3-1 1-0 
 4 Żurawianka Żurawica1-0 3-0 0-0     2-2 2-1 2-0 4-1 2-2 1-0 1-2 3-2 5-1 2-0 4-3 5-0 
 5 Pogoń Leżajsk0-1 1-0 0-1 0-1     0-0 1-2 1-1 1-0 0-0 1-1 1-0 0-0 2-1 0-0 1-0 
 6 Kolbuszowianka Kolbuszowa1-2 0-1 0-0 3-0 0-1     3-1 2-2 1-0 2-0 3-1 2-1 1-0 4-1 1-2 6-2 
 7 KS Zaczernie4-1 3-2 1-3 0-0 1-1 2-2     3-1 1-1 2-0 4-1 1-0 1-2 3-1 1-1 1-1 
 8 MKS Kańczuga1-4 2-1 1-0 1-1 0-3 0-0 0-1     4-0 0-2 0-0 3-2 0-2 4-0 1-0 2-0 
 9 Sokół Nisko0-2 1-3 0-2 1-0 1-1 2-3 2-4 2-1     2-1 0-0 3-2 5-2 1-1 4-2 4-0 
 10 Rzemieślnik Pilzno2-1 0-1 1-3 2-0 2-8 3-0 2-1 1-1 1-2     1-2 0-1 2-2 5-0 4-2 3-0* 
 11 JKS 1909 Jarosław1-4 0-1 3-1 0-2 0-2 2-4 1-1 1-2 1-0 0-3     4-2 3-2 2-2 3-1 4-1 
 12 Strumyk Malawa1-1 0-0 1-2 3-1 2-3 1-0 1-1 2-2 0-1 3-2 1-2     1-2 3-2 5-0 4-2 
 13 Błękitni Ropczyce0-5 1-3 2-0 1-1 2-2 0-1 0-2 1-2 2-0 2-2 0-5 4-1     3-1 3-2 5-2 
 14 Wisłok Wiśniowa2-6 1-2 1-2 2-5 1-1 1-0 3-2 0-0 1-4 1-0 2-1 1-2 2-1     2-2 3-2 
 15 Igloopol Dębica0-6 0-4 0-1 1-0 0-0 0-1 2-1 0-1 0-1 1-2 2-1 1-2 0-2 3-2     0-1 
 16 LZS Turbia0-1 0-2 3-1 0-5 2-3 0-1 1-5 0-2 1-5 1-2 3-2 0-3 1-1 2-1 1-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Błękitni Ropczyce 1-1 Żurawianka Żurawica 8 sierpnia, 17:00 (200)
Igloopol Dębica 2-1 KS Zaczernie 8 sierpnia, 11:00 (300)
JKS 1909 Jarosław 2-2 Wisłok Wiśniowa 8 sierpnia, 17:00 (300)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Partyzant Targowiska 9 sierpnia, 17:00 (500)
LZS Turbia 0-3 Strumyk Malawa 9 sierpnia, 17:00 (100)
MKS Kańczuga 4-0 Sokół Nisko 9 sierpnia, 14:00 (500)
Orzeł Przeworsk 1-1 Rzemieślnik Pilzno 8 sierpnia, 17:00 (700)
Pogoń Leżajsk 1-0 Polonia Przemyśl 8 sierpnia, 14:00 (250)

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Żurawianka Żurawica 3-0 Polonia Przemyśl 15 sierpnia, 17:30 (800)
Rzemieślnik Pilzno 2-8 Pogoń Leżajsk 16 sierpnia, 17:00 (400)
Sokół Nisko 0-2 Orzeł Przeworsk 15 sierpnia, 17:00 (250)
Strumyk Malawa 2-2 MKS Kańczuga 16 sierpnia, 11:30 (600)
Partyzant Targowiska 3-1 LZS Turbia 15 sierpnia, 17:00 (900)
Wisłok Wiśniowa 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 16 sierpnia, 17:00 (600)
KS Zaczernie 4-1 JKS 1909 Jarosław 16 sierpnia, 14:00 (500)
Błękitni Ropczyce 3-2 Igloopol Dębica 15 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Igloopol Dębica 1-0 Żurawianka Żurawica 22 sierpnia, 15:00 (200)
JKS 1909 Jarosław 3-2 Błękitni Ropczyce 22 sierpnia, 17:00 (200)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-1 KS Zaczernie 23 sierpnia, 17:00 (250)
LZS Turbia 2-1 Wisłok Wiśniowa 23 sierpnia, 17:00 (150)
MKS Kańczuga 1-4 Partyzant Targowiska 23 sierpnia, 14:00 (400)
Orzeł Przeworsk 2-0 Strumyk Malawa 22 sierpnia, 17:00 (700)
Pogoń Leżajsk 1-0 Sokół Nisko 22 sierpnia, 17:00 (500)
Polonia Przemyśl 4-1 Rzemieślnik Pilzno 22 sierpnia, 11:00 (200)

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Żurawianka Żurawica 1-0 Rzemieślnik Pilzno 29 sierpnia, 13:00 (200)
Sokół Nisko 1-3 Polonia Przemyśl 1 września, 17:00 (150)
Strumyk Malawa 2-3 Pogoń Leżajsk 30 sierpnia, 11:30 (300)
Partyzant Targowiska 2-0 Orzeł Przeworsk 29 sierpnia, 17:00 (600)
Wisłok Wiśniowa 0-0 MKS Kańczuga 29 sierpnia, 17:00 (250)
KS Zaczernie 1-1 LZS Turbia 30 sierpnia, 14:00 (300)
Błękitni Ropczyce 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 29 sierpnia, 17:00 (100)
Igloopol Dębica 2-1 JKS 1909 Jarosław 29 sierpnia, 17:00 (250)

Kolejka 5 - 5-6 września

JKS 1909 Jarosław 0-2 Żurawianka Żurawica 5 września, 16:00 (500)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Igloopol Dębica 6 września, 16:00 (250)
LZS Turbia 1-1 Błękitni Ropczyce 6 września, 16:00 (100)
MKS Kańczuga 0-1 KS Zaczernie 5 września, 11:00 (200)
Orzeł Przeworsk 6-0 Wisłok Wiśniowa 6 września, 16:00 (700)
Pogoń Leżajsk 0-1 Partyzant Targowiska 5 września, 17:00 (600)
Polonia Przemyśl 1-0 Strumyk Malawa 5 września, 11:00 (250)
Rzemieślnik Pilzno 1-2 Sokół Nisko 6 września, 17:00 (400)

Kolejka 6 - 12-13 września

Żurawianka Żurawica 2-2 Sokół Nisko 12 września, 16:00 (250)
Strumyk Malawa 3-2 Rzemieślnik Pilzno 13 września, 11:30 (300)
Partyzant Targowiska 0-3 Polonia Przemyśl 12 września, 16:00 (800)
Wisłok Wiśniowa 1-1 Pogoń Leżajsk 11 września, 17:00 (200)
KS Zaczernie 1-3 Orzeł Przeworsk 13 września, 14:00 (500)
Błękitni Ropczyce 1-2 MKS Kańczuga 12 września, 16:00 (200)
Igloopol Dębica 0-1 LZS Turbia 12 września, 16:00 (200)
JKS 1909 Jarosław 2-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 12 września, 16:00 (150)

Kolejka 7 - 19-20 września

Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-0 Żurawianka Żurawica 20 września, 16:00 (200)
LZS Turbia 3-2 JKS 1909 Jarosław 20 września, 16:00 (300)
MKS Kańczuga 1-0 Igloopol Dębica 19 września, 16:00 (200)
Orzeł Przeworsk 1-0 Błękitni Ropczyce 20 września, 16:00 (600)
Pogoń Leżajsk 1-2 KS Zaczernie 19 września, 16:00 (200)
Polonia Przemyśl 2-0 Wisłok Wiśniowa 19 września, 11:00 (300)
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Partyzant Targowiska 20 września, 16:00 (500)
Sokół Nisko 3-2 Strumyk Malawa 19 września, 16:00 (100)

Kolejka 8 - 26-27 września

Żurawianka Żurawica 3-2 Strumyk Malawa 26 września, 16:00 (300)
Partyzant Targowiska 2-1 Sokół Nisko 26 września, 16:00 (400)
Wisłok Wiśniowa 1-0 Rzemieślnik Pilzno 27 września, 15:00 (350)
KS Zaczernie 3-2 Polonia Przemyśl 27 września, 14:00 (400)
Błękitni Ropczyce 2-2 Pogoń Leżajsk 26 września, 11:00 (100)
Igloopol Dębica 0-1 Orzeł Przeworsk 26 września, 16:00 (300)
JKS 1909 Jarosław 1-2 MKS Kańczuga 26 września, 16:00 (300)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 6-2 LZS Turbia 27 września, 16:00 (300)

Kolejka 9 - 3-4 października

LZS Turbia 0-5 Żurawianka Żurawica 4 października, 15:00 (300)
MKS Kańczuga 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 4 października, 15:00 (300)
Orzeł Przeworsk 1-0 JKS 1909 Jarosław 4 października, 14:00 (1200)
Pogoń Leżajsk 0-0 Igloopol Dębica 3 października, 15:00 (200)
Polonia Przemyśl 1-0 Błękitni Ropczyce 4 października, 15:00 (200)
Rzemieślnik Pilzno 2-1 KS Zaczernie 4 października, 15:00 (200)
Sokół Nisko 1-1 Wisłok Wiśniowa 3 października, 15:00 (200)
Strumyk Malawa 1-1 Partyzant Targowiska 4 października, 11:30 (400)

Kolejka 10 - 10-11 października

Żurawianka Żurawica 1-0 Partyzant Targowiska 10 października, 15:00 (350)
Wisłok Wiśniowa 1-2 Strumyk Malawa 11 października, 15:00 (100)
KS Zaczernie 1-1 Sokół Nisko 11 października, 11:00 (200)
Błękitni Ropczyce 2-2 Rzemieślnik Pilzno 10 października, 15:00 (100)
Igloopol Dębica 0-4 Polonia Przemyśl 21 października, 15:00 (100)
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
JKS 1909 Jarosław 0-2 Pogoń Leżajsk 10 października, 15:00 (350)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Orzeł Przeworsk 11 października, 15:00 (150)
LZS Turbia 0-2 MKS Kańczuga 11 października, 15:00 (200)

Kolejka 11 - 17-18 października

MKS Kańczuga 1-1 Żurawianka Żurawica 21 października, 15:00 (200)
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Przeworsk 1-0 LZS Turbia 18 października, 14:00 (500)
Pogoń Leżajsk 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 17 października, 15:00 (200)
Polonia Przemyśl 0-1 JKS 1909 Jarosław 17 października, 11:00 (350)
Rzemieślnik Pilzno 4-2 Igloopol Dębica 18 października, 15:00 (400)
Sokół Nisko 5-2 Błękitni Ropczyce 17 października, 15:00 (200)
Strumyk Malawa 1-1 KS Zaczernie 18 października, 11:30 (400)
Partyzant Targowiska 3-3 Wisłok Wiśniowa 18 października, 14:00 (600)

Kolejka 12 - 24-25 października

Żurawianka Żurawica 2-0 Wisłok Wiśniowa 24 października, 14:00 (200)
KS Zaczernie 4-1 Partyzant Targowiska 24 października, 11:00 (200)
Błękitni Ropczyce 4-1 Strumyk Malawa 24 października, 14:00 (100)
Igloopol Dębica 0-1 Sokół Nisko 24 października, 11:00 (100)
JKS 1909 Jarosław 0-3 Rzemieślnik Pilzno 25 października, 14:00 (200)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-1 Polonia Przemyśl 25 października, 14:00 (250)
LZS Turbia 2-3 Pogoń Leżajsk 24 października, 14:00 (100)
MKS Kańczuga 1-0 Orzeł Przeworsk 24 października, 14:00 (1000)

Kolejka 13 - 31 października

Orzeł Przeworsk 1-0 Żurawianka Żurawica 31 października, 14:00 (600)
Pogoń Leżajsk 1-1 MKS Kańczuga 31 października, 14:00 (200)
Polonia Przemyśl 2-1 LZS Turbia 31 października, 11:00 (150)
Rzemieślnik Pilzno 3-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 31 października, 14:00 (100)
Sokół Nisko 0-0 JKS 1909 Jarosław 31 października, 14:00 (200)
Strumyk Malawa 5-0 Igloopol Dębica 31 października, 11:30 (200)
Partyzant Targowiska 4-0 Błękitni Ropczyce 31 października, 11:00 (150)
Wisłok Wiśniowa 3-2 KS Zaczernie 31 października, 14:00 (200)

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Żurawianka Żurawica 2-0 KS Zaczernie 7 listopada, 13:00 (250)
Błękitni Ropczyce 3-1 Wisłok Wiśniowa 7 listopada, 14:00 (150)
Igloopol Dębica 0-6 Partyzant Targowiska 8 listopada, 11:00
JKS 1909 Jarosław 4-2 Strumyk Malawa 7 listopada, 14:00 (200)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Sokół Nisko 8 listopada, 14:00 (200)
LZS Turbia 1-2 Rzemieślnik Pilzno 7 listopada, 13:00
MKS Kańczuga 2-1 Polonia Przemyśl 8 listopada, 13:00
Orzeł Przeworsk 0-0 Pogoń Leżajsk 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pogoń Leżajsk 0-1 Żurawianka Żurawica 11 listopada, 13:00 (200)
Polonia Przemyśl 2-0 Orzeł Przeworsk 11 listopada, 11:00 (300)
Rzemieślnik Pilzno 1-1 MKS Kańczuga 11 listopada, 13:00 (100)
Sokół Nisko 4-0 LZS Turbia 11 listopada, 13:00 (200)
Strumyk Malawa 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 21 listopada, 12:00 (200)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Targowiska 5-0 JKS 1909 Jarosław 21 listopada, 12:00 (250)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłok Wiśniowa 2-2 Igloopol Dębica 21 listopada, 12:00 (200)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zaczernie 1-2 Błękitni Ropczyce 11 listopada, 13:00 (200)

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Żurawianka Żurawica 5-1 Błękitni Ropczyce 7 kwietnia, 16:00 (250)
w pierwotnym terminie (20 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zaczernie 1-1 Igloopol Dębica 7 kwietnia, 16:00 (150)
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłok Wiśniowa 2-1 JKS 1909 Jarosław 7 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Targowiska 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 7 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strumyk Malawa 4-2 LZS Turbia 7 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Nisko 2-1 MKS Kańczuga 7 kwietnia, 16:00 (200)
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rzemieślnik Pilzno 1-3 Orzeł Przeworsk 7 kwietnia, 16:00 (150)
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Przemyśl 2-0 Pogoń Leżajsk 7 kwietnia, 16:00 (200)
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 27-28 marca

Polonia Przemyśl 0-2 Żurawianka Żurawica 27 marca, 15:00 (600)
Pogoń Leżajsk 0-0 Rzemieślnik Pilzno 27 marca, 14:00 (150)
Orzeł Przeworsk 3-1 Sokół Nisko 28 marca, 13:00 (700)
MKS Kańczuga 3-2 Strumyk Malawa 28 marca, 16:00 (200)
LZS Turbia 0-1 Partyzant Targowiska 28 marca, 15:00 (150)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 4-1 Wisłok Wiśniowa 28 marca, 15:00 (300)
JKS 1909 Jarosław 1-1 KS Zaczernie 27 marca, 16:00 (400)
Igloopol Dębica 0-2 Błękitni Ropczyce 28 marca, 15:00 (500)

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Żurawianka Żurawica 4-3 Igloopol Dębica 3 kwietnia, 11:00 (250)
Błękitni Ropczyce 0-5 JKS 1909 Jarosław 3 kwietnia, 11:00 (150)
KS Zaczernie 2-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 kwietnia, 11:00 (300)
Wisłok Wiśniowa 3-2 LZS Turbia 3 kwietnia, 12:00 (200)
Partyzant Targowiska 4-0 MKS Kańczuga 3 kwietnia, 12:00 (600)
Strumyk Malawa 1-2 Orzeł Przeworsk 3 kwietnia, 15:00 (200)
Sokół Nisko 1-1 Pogoń Leżajsk 3 kwietnia, 12:00
Rzemieślnik Pilzno 0-1 Polonia Przemyśl 3 kwietnia, 11:00 (250)

Kolejka 19 - 21 kwietnia

Rzemieślnik Pilzno 2-0 Żurawianka Żurawica 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonia Przemyśl 2-0 Sokół Nisko 21 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń Leżajsk 1-0 Strumyk Malawa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Przeworsk 0-1 Partyzant Targowiska 21 kwietnia, 17:00 (400)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
MKS Kańczuga 4-0 Wisłok Wiśniowa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Turbia 1-5 KS Zaczernie 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Błękitni Ropczyce 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
JKS 1909 Jarosław 3-1 Igloopol Dębica 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 28 kwietnia

Żurawianka Żurawica 1-2 JKS 1909 Jarosław 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Igloopol Dębica 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błękitni Ropczyce 5-2 LZS Turbia 28 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Zaczernie 3-1 MKS Kańczuga 28 kwietnia, 17:00 (400)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wisłok Wiśniowa 1-2 Orzeł Przeworsk 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Partyzant Targowiska 0-2 Pogoń Leżajsk 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Strumyk Malawa 0-0 Polonia Przemyśl 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół Nisko 2-1 Rzemieślnik Pilzno 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Sokół Nisko 1-0 Żurawianka Żurawica 24 kwietnia, 16:00 (100)
Rzemieślnik Pilzno 0-1 Strumyk Malawa 25 kwietnia, 16:00 (250)
Polonia Przemyśl 0-2 Partyzant Targowiska 25 kwietnia, 11:00
Pogoń Leżajsk 2-1 Wisłok Wiśniowa 24 kwietnia, 16:00 (100)
Orzeł Przeworsk 2-1 KS Zaczernie 25 kwietnia, 15:30 (500)
MKS Kańczuga 0-2 Błękitni Ropczyce 25 kwietnia, 13:00 (150)
LZS Turbia 1-1 Igloopol Dębica 25 kwietnia, 16:00 (100)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-1 JKS 1909 Jarosław 25 kwietnia, 16:00 (400)

Kolejka 22 - 1-2 maja

Żurawianka Żurawica 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 maja, 11:00 (200)
JKS 1909 Jarosław 4-1 LZS Turbia 1 maja, 17:00
Igloopol Dębica 0-1 MKS Kańczuga 2 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Orzeł Przeworsk 1 maja, 11:00 (100)
KS Zaczernie 1-1 Pogoń Leżajsk 1 maja, 17:00 (500)
Wisłok Wiśniowa 1-2 Polonia Przemyśl 2 maja, 16:00 (250)
Partyzant Targowiska 3-0 Rzemieślnik Pilzno 1 maja, 17:00
Strumyk Malawa 0-1 Sokół Nisko 2 maja, 11:30 (300)

Kolejka 23 - 8-9 maja

Strumyk Malawa 3-1 Żurawianka Żurawica 8 maja, 16:00
Sokół Nisko 0-2 Partyzant Targowiska 8 maja, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 5-0 Wisłok Wiśniowa 9 maja, 17:00
Polonia Przemyśl 1-1 KS Zaczernie 9 maja, 11:00 (200)
Pogoń Leżajsk 0-0 Błękitni Ropczyce 8 maja, 17:00 (300)
Orzeł Przeworsk 3-1 Igloopol Dębica 8 maja, 17:00 (400)
MKS Kańczuga 0-0 JKS 1909 Jarosław 8 maja, 17:00
LZS Turbia 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 maja, 16:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Żurawianka Żurawica 5-0 LZS Turbia 15 maja, 17:00 (300)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-2 MKS Kańczuga 16 maja, 17:00 (100)
JKS 1909 Jarosław 3-1 Orzeł Przeworsk 15 maja, 17:00 (1200)
Igloopol Dębica 0-0 Pogoń Leżajsk 16 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 1-3 Polonia Przemyśl 15 maja, 17:00 (120)
KS Zaczernie 2-0 Rzemieślnik Pilzno 15 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 1-4 Sokół Nisko 15 maja, 16:00 (100)
Partyzant Targowiska 0-3 Strumyk Malawa 15 maja, 16:00 (400)
(wo)
na boisku 4-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 25 - 22-23 maja

Partyzant Targowiska 2-0 Żurawianka Żurawica 22 maja, 12:00 (400)
Strumyk Malawa 3-2 Wisłok Wiśniowa 23 maja, 11:30 (300)
Sokół Nisko 2-4 KS Zaczernie 22 maja, 13:00 (200)
Rzemieślnik Pilzno 2-2 Błękitni Ropczyce 23 maja, 17:00 (600)
Polonia Przemyśl 1-0 Igloopol Dębica 22 maja, 15:00
Pogoń Leżajsk 1-1 JKS 1909 Jarosław 22 maja, 17:00
Orzeł Przeworsk 3-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Kańczuga 2-0 LZS Turbia 22 maja, 17:00 (200)

Kolejka 26 - 29-30 maja

Żurawianka Żurawica 4-1 MKS Kańczuga 29 maja, 17:00 (300)
LZS Turbia 3-1 Orzeł Przeworsk 30 maja, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-1 Pogoń Leżajsk 30 maja, 17:00 (200)
JKS 1909 Jarosław 0-1 Polonia Przemyśl 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 maja, 17:00) odwołany na wniosek policji
Igloopol Dębica 1-2 Rzemieślnik Pilzno 30 maja, 17:00 (300)
Błękitni Ropczyce 2-0 Sokół Nisko 29 maja, 11:00
KS Zaczernie 1-0 Strumyk Malawa 29 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 2-6 Partyzant Targowiska 30 maja, 16:00 (300)

Kolejka 27 - 2 czerwca

Wisłok Wiśniowa 2-5 Żurawianka Żurawica 2 czerwca, 17:00 (200)
Partyzant Targowiska 1-1 KS Zaczernie 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Strumyk Malawa 1-2 Błękitni Ropczyce 2 czerwca, 17:00
Sokół Nisko 4-2 Igloopol Dębica 2 czerwca, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu problemów gości z dotarciem na zawody
Rzemieślnik Pilzno 1-2 JKS 1909 Jarosław 2 czerwca, 17:40 (150)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu problemów gości z dotarciem na zawody
Polonia Przemyśl 4-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 czerwca, 17:00 (150)
Pogoń Leżajsk 1-0 LZS Turbia 2 czerwca, 17:00 (100)
Orzeł Przeworsk 4-0 MKS Kańczuga 2 czerwca, 17:00 (500)

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Żurawianka Żurawica 0-0 Orzeł Przeworsk 5 czerwca, 17:00 (500)
MKS Kańczuga 0-3 Pogoń Leżajsk 6 czerwca, 17:00
LZS Turbia 0-2 Polonia Przemyśl 6 czerwca, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 Rzemieślnik Pilzno 6 czerwca, 17:00
JKS 1909 Jarosław 1-0 Sokół Nisko 5 czerwca, 17:00 (400)
Igloopol Dębica 1-2 Strumyk Malawa 6 czerwca, 17:00
Błękitni Ropczyce 0-5 Partyzant Targowiska 5 czerwca, 17:00 (200)
KS Zaczernie 3-1 Wisłok Wiśniowa 5 czerwca, 17:00 (250)

Kolejka 29 - 12 czerwca

KS Zaczernie 0-0 Żurawianka Żurawica 12 czerwca, 16:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Błękitni Ropczyce 12 czerwca, 16:00 (100)
Partyzant Targowiska 4-1 Igloopol Dębica 12 czerwca, 16:00
Strumyk Malawa 1-2 JKS 1909 Jarosław 12 czerwca, 16:00
Sokół Nisko 2-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 12 czerwca, 16:00 (150)
Rzemieślnik Pilzno 3-0 LZS Turbia 12 czerwca, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 18. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Polonia Przemyśl 4-0 MKS Kańczuga 12 czerwca, 16:00
Pogoń Leżajsk 0-1 Orzeł Przeworsk 12 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Żurawianka Żurawica 2-2 Pogoń Leżajsk 19 czerwca, 16:00 (200)
Orzeł Przeworsk 1-0 Polonia Przemyśl 19 czerwca, 16:00 (400)
MKS Kańczuga 0-2 Rzemieślnik Pilzno 19 czerwca, 16:00
LZS Turbia 1-5 Sokół Nisko 19 czerwca, 16:00 (150)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Strumyk Malawa 19 czerwca, 16:00
JKS 1909 Jarosław 1-4 Partyzant Targowiska 19 czerwca, 16:00 (300)
Igloopol Dębica 3-2 Wisłok Wiśniowa 19 czerwca, 16:00 (100)
Błękitni Ropczyce 0-2 KS Zaczernie 19 czerwca, 16:00

III liga 2009/2010 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2009/2010 (lubelska)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Dębica)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Krosno)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas