[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chełmianka Chełm 30 65 18 11 1 53-20 10 4 1 24-8 8 7 0 29-12
2.  Olender Sól 30 61 18 7 5 44-19 11 2 2 26-10 7 5 3 18-9
3.  Orlęta Łuków 30 57 18 3 9 54-35 11 2 2 32-16 7 1 7 22-19
4.  Start Krasnystaw 30 46 13 7 10 35-27 7 5 3 19-12 6 2 7 16-15
5.  Lewart Lubartów 30 43 13 4 13 44-34 9 2 4 24-12 4 2 9 20-22
6.  Lublinianka Lublin 30 41 12 5 13 36-41 5 3 7 14-21 7 2 6 22-20
7.  BKS Unia Bełżyce 30 40 11 7 12 57-43 8 4 3 40-15 3 3 9 17-28
8.  Orion Niedrzwica Duża 30 38 10 8 12 34-41 7 3 5 22-17 3 5 7 12-24
9.  Sparta Rejowiec Fabryczny 30 37 10 7 13 36-38 7 3 5 22-16 3 4 8 14-22 4 7 2 1 1 7-6
10.  Łada Biłgoraj 30 37 9 10 11 37-36 7 5 3 23-11 2 5 8 14-25 4 5 1 2 1 8-8
11.  Janowianka Janów Lubelski 30 37 9 10 11 48-44 8 4 3 32-17 1 6 8 16-27 4 4 1 1 2 9-10
12.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 36 10 6 14 34-52 9 2 4 27-21 1 4 10 7-31 4 7 2 1 1 5-2
13.  Huragan Międzyrzec Podlaski 30 36 10 6 14 32-58 5 4 6 18-24 5 2 8 14-34 4 5 1 2 1 3-5
14.  POM Iskra Piotrowice 30 36 10 6 14 33-36 6 4 5 17-13 4 2 9 16-23 4 4 1 1 2 2-3
15.  Hetman Żółkiewka 30 32 10 2 18 43-67 9 2 4 29-16 1 0 14 14-51
16.  Cisy Nałęczów 30 27 8 3 19 42-71 6 2 7 28-36 2 1 12 14-35
Łada Biłgoraj wycofała się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Huragan Międzyrzec Podlaski.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Chełmianka Chełm    0-0 2-0 0-0 2-1 2-4 2-1 3-0 0-0 2-0 1-0 0-0 3-1 2-1 3-0 2-0 
 2 Olender Sól1-1     2-1 1-0 0-3* 3-0 2-0 2-2 1-0 2-0 2-0 2-0 2-1 1-2 3-0 2-0 
 3 Orlęta Łuków0-3* 1-1     1-0 2-1 1-1 4-1 3-2 2-1 2-1 2-1 1-0 6-0 3-1 2-0 2-3 
 4 Start Krasnystaw0-0 1-0 0-3     1-1 1-0 1-1 0-0 0-1 1-0 1-1 0-2 3-1 2-0 4-1 4-1 
 5 Lewart Lubartów0-1 0-0 0-1 2-0     0-1 3-0 2-1 2-1 3-1 0-0 2-0 2-3 3-1 2-1 3-1 
 6 Lublinianka Lublin0-1 0-2 0-2 2-2 0-1     0-4 0-1 1-0 2-2 1-1 2-1 0-1 2-1 3-2 1-0 
 7 BKS Unia Bełżyce3-3 0-1 1-2 1-0 2-0 0-1     1-0 2-2 1-0 3-3 8-0 6-0 0-0 8-1 4-2 
 8 Orion Niedrzwica Duża1-1 0-1 2-1 0-1 1-1 1-3 1-4     3-0 1-1 2-0 2-0 2-0 2-3 3-1 1-0 
 9 Sparta Rejowiec Fabryczny1-4 0-0 1-2 0-3 1-0 2-1 1-1 3-0     1-2 2-1 2-0 0-1 1-1 1-0 6-0 
 10 Łada Biłgoraj2-2 0-0 1-0 0-1 2-0 0-1 2-1 1-0 1-1     3-4 0-0 0-0 2-0 7-0 2-1 
 11 Janowianka Janów Lubelski0-0 0-2 0-0 3-1 4-2 4-3 4-1 1-1 2-3 2-2     3-0 4-1 0-1 3-0 2-0 
 12 Roztocze Szczebrzeszyn0-2 2-1 2-1 2-1 2-4 1-0 4-1 2-2 1-1 0-3 3-0     3-0 1-0 2-1 2-4 
 13 Huragan Międzyrzec Podlaski0-3 1-2 1-3 2-1 2-1 0-2 1-1 0-1 3-1 1-1 1-1 1-1     1-0 2-5 2-1 
 14 POM Iskra Piotrowice1-1 1-2 2-0 0-1 2-0 0-2 2-0 1-2 0-1 1-1 1-0 1-0 1-1     3-1 1-1 
 15 Hetman Żółkiewka1-3 3-2 1-3 0-2 1-0 2-2 1-0 5-0 2-1 4-0 1-1 5-1 0-1 2-0     1-0 
 16 Cisy Nałęczów2-4 0-4 4-3 1-3 0-5 3-1 0-1 0-0 2-1 2-0 4-3 2-2 2-3 1-5 5-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Olender Sól 3-0 Hetman Żółkiewka 16 sierpnia, 17:00 (600)
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Chełmianka Chełm 15 sierpnia, 17:00 (500)
Orlęta Łuków 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 16 sierpnia, 17:00 (250)
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 POM Iskra Piotrowice 15 sierpnia, 17:00 (700)
Cisy Nałęczów 4-3 Janowianka Janów Lubelski 16 sierpnia, 17:00 (250)
BKS Unia Bełżyce 1-0 Orion Niedrzwica Duża 15 sierpnia, 17:00 (500)
Lewart Lubartów 0-1 Lublinianka Lublin 15 sierpnia, 17:00 (200)
Start Krasnystaw 1-0 Łada Biłgoraj 16 sierpnia, 17:00 (700)

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Start Krasnystaw 1-0 Olender Sól 23 sierpnia, 17:00 (500)
Łada Biłgoraj 2-0 Lewart Lubartów 23 sierpnia, 17:00 (600)
Lublinianka Lublin 0-4 BKS Unia Bełżyce 22 sierpnia, 11:00 (300)
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Cisy Nałęczów 23 sierpnia, 16:00 (150)
Janowianka Janów Lubelski 4-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 23 sierpnia, 16:00 (200)
POM Iskra Piotrowice 2-0 Orlęta Łuków 23 sierpnia, 16:00 (400)
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 19 sierpnia, 17:00 (200)
Chełmianka Chełm 3-0 Hetman Żółkiewka 23 sierpnia, 17:00 (900)

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Olender Sól 1-1 Chełmianka Chełm 29 sierpnia, 12:00 (150)
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 POM Iskra Piotrowice 29 sierpnia, 17:00 (300)
Orlęta Łuków 2-1 Janowianka Janów Lubelski 30 sierpnia, 17:00 (250)
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Orion Niedrzwica Duża 29 sierpnia, 17:00 (300)
Cisy Nałęczów 3-1 Lublinianka Lublin 29 sierpnia, 13:00 (200)
BKS Unia Bełżyce 1-0 Łada Biłgoraj 29 sierpnia, 11:00 (100)
Lewart Lubartów 2-0 Start Krasnystaw 29 sierpnia, 17:00 (250)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Hetman Żółkiewka 29 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 4 - 2 września

Lewart Lubartów 0-0 Olender Sól 2 września, 17:00
Start Krasnystaw 1-1 BKS Unia Bełżyce 2 września, 17:00
Łada Biłgoraj 2-1 Cisy Nałęczów 2 września, 17:00
Lublinianka Lublin 0-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 września, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Orlęta Łuków 2 września, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn 2 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 3-1 Hetman Żółkiewka 2 września, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-4 Chełmianka Chełm 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Olender Sól 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 5 września, 16:00 (300)
Chełmianka Chełm 2-1 POM Iskra Piotrowice 6 września, 17:00 (1250)
Hetman Żółkiewka 1-1 Janowianka Janów Lubelski 6 września, 17:00 (400)
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Orion Niedrzwica Duża 5 września, 16:00 (300)
Orlęta Łuków 1-1 Lublinianka Lublin 5 września, 16:00 (200)
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Łada Biłgoraj 5 września, 16:00 (200)
Cisy Nałęczów 1-3 Start Krasnystaw 6 września, 17:00 (200)
BKS Unia Bełżyce 2-0 Lewart Lubartów 6 września, 17:00 (300)

Kolejka 6 - 12-13 września

BKS Unia Bełżyce 0-1 Olender Sól 13 września, 13:00 (200)
Lewart Lubartów 3-1 Cisy Nałęczów 12 września, 16:30 (200)
Start Krasnystaw 3-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 września, 16:00 (500)
Łada Biłgoraj 1-0 Orlęta Łuków 12 września, 14:00 (150)
Lublinianka Lublin 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 12 września, 11:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 3-1 Hetman Żółkiewka 13 września, 16:00 (300)
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Chełmianka Chełm 13 września, 16:00 (400)
POM Iskra Piotrowice 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 13 września, 16:00 (300)

Kolejka 7 - 19-20 września

Olender Sól 1-2 POM Iskra Piotrowice 20 września, 15:00 (300)
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Janowianka Janów Lubelski 19 września, 16:00 (200)
Chełmianka Chełm 3-0 Orion Niedrzwica Duża 19 września, 16:00 (600)
Hetman Żółkiewka 2-2 Lublinianka Lublin 20 września, 16:00 (400)
Roztocze Szczebrzeszyn 0-3 Łada Biłgoraj 19 września, 15:00 (600)
Orlęta Łuków 1-0 Start Krasnystaw 20 września, 16:00 (300)
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Lewart Lubartów 19 września, 16:00 (250)
Cisy Nałęczów 0-1 BKS Unia Bełżyce 20 września, 16:00 (300)

Kolejka 8 - 26-27 września

Cisy Nałęczów 0-4 Olender Sól 27 września, 12:30 (150)
BKS Unia Bełżyce 6-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 27 września, 16:00 (300)
Lewart Lubartów 0-1 Orlęta Łuków 26 września, 16:00 (200)
Start Krasnystaw 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 27 września, 15:00 (600)
Łada Biłgoraj 7-0 Hetman Żółkiewka 27 września, 15:00 (700)
Lublinianka Lublin 0-1 Chełmianka Chełm 26 września, 11:00 (400)
Orion Niedrzwica Duża 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 27 września, 15:00 (300)
Janowianka Janów Lubelski 0-1 POM Iskra Piotrowice 27 września, 16:00 (300)

Kolejka 9 - 3-4 października

Olender Sól 2-0 Janowianka Janów Lubelski 4 października, 15:00
POM Iskra Piotrowice 1-2 Orion Niedrzwica Duża 4 października, 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Lublinianka Lublin 3 października, 15:00
Chełmianka Chełm 2-0 Łada Biłgoraj 4 października, 15:00
Hetman Żółkiewka 0-2 Start Krasnystaw 4 października, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-4 Lewart Lubartów 3 października, 15:00
Orlęta Łuków 4-1 BKS Unia Bełżyce 4 października, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Cisy Nałęczów 3 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Huragan Międzyrzec Podlaski 1-2 Olender Sól 10 października, 14:00 (200)
Cisy Nałęczów 4-3 Orlęta Łuków 11 października, 12:30 (200)
BKS Unia Bełżyce 8-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 października, 15:00 (200)
Lewart Lubartów 2-1 Hetman Żółkiewka 10 października, 15:30 (100)
Start Krasnystaw 0-0 Chełmianka Chełm 10 października, 15:00 (500)
Łada Biłgoraj 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 października, 14:00 (200)
Lublinianka Lublin 2-1 POM Iskra Piotrowice 10 października, 11:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Janowianka Janów Lubelski 11 października, 15:00 (150)

Kolejka 11 - 21 października

Olender Sól 2-2 Orion Niedrzwica Duża 21 października, 15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Janowianka Janów Lubelski 4-3 Lublinianka Lublin 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (21 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
POM Iskra Piotrowice 1-1 Łada Biłgoraj 21 października, 15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-3 Start Krasnystaw 21 października, 15:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Chełmianka Chełm 2-1 Lewart Lubartów 21 października, 15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Roztocze Szczebrzeszyn 2-4 Cisy Nałęczów 21 października, 15:00
w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orlęta Łuków 6-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 października, 15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
BKS Unia Bełżyce 8-1 Hetman Żółkiewka 21 października, 15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 24-25 października

Orlęta Łuków 1-1 Olender Sól 25 października, 14:00 (300)
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 24 października, 14:00 (100)
Cisy Nałęczów 5-1 Hetman Żółkiewka 24 października, 14:00 (100)
BKS Unia Bełżyce 3-3 Chełmianka Chełm 25 października, 14:00 (600)
Lewart Lubartów 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 24 października, 15:00 (150)
Start Krasnystaw 2-0 POM Iskra Piotrowice 25 października, 13:00 (400)
Łada Biłgoraj 3-4 Janowianka Janów Lubelski 25 października, 14:00 (400)
Lublinianka Lublin 0-1 Orion Niedrzwica Duża 24 października, 11:00 (200)

Kolejka 13 - 28-31 października

Olender Sól 3-0 Lublinianka Lublin 31 października, 12:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Łada Biłgoraj 31 października, 12:00
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Start Krasnystaw 31 października, 13:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 Lewart Lubartów 31 października, 11:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 BKS Unia Bełżyce 31 października, 14:00
Chełmianka Chełm 2-0 Cisy Nałęczów 31 października, 12:00
Hetman Żółkiewka 0-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 31 października, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Orlęta Łuków 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Olender Sól 7 listopada, 13:00 (300)
Orlęta Łuków 2-0 Hetman Żółkiewka 8 listopada, 13:00 (200)
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Chełmianka Chełm 7 listopada, 13:00 (200)
Cisy Nałęczów 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 listopada, 13:00 (100)
BKS Unia Bełżyce 0-0 POM Iskra Piotrowice 8 listopada, 13:00 (600)
Lewart Lubartów 0-0 Janowianka Janów Lubelski 7 listopada, 13:00 (100)
Start Krasnystaw 0-0 Orion Niedrzwica Duża 8 listopada, 13:00 (450)
Łada Biłgoraj 0-1 Lublinianka Lublin 8 listopada, 12:00 (500)

Kolejka 15 - 11-15 listopada

Olender Sól 2-0 Łada Biłgoraj 11 listopada, 12:00
Lublinianka Lublin 2-2 Start Krasnystaw 11 listopada, 12:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Lewart Lubartów 14 listopada, 12:00 (200)
Janowianka Janów Lubelski 4-1 BKS Unia Bełżyce 11 listopada, 13:00 (150)
POM Iskra Piotrowice 1-1 Cisy Nałęczów 14 listopada, 13:00 (300)
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 14 listopada, 13:00 (200)
Chełmianka Chełm 2-0 Orlęta Łuków 15 listopada, 12:00 (500)
Hetman Żółkiewka 5-1 Roztocze Szczebrzeszyn 15 listopada, 12:00 (400)

Kolejka 16 - 21 kwietnia

Hetman Żółkiewka 3-2 Olender Sól 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chełmianka Chełm 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Orlęta Łuków 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
POM Iskra Piotrowice 1-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Cisy Nałęczów 21 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orion Niedrzwica Duża 1-4 BKS Unia Bełżyce 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lublinianka Lublin 0-1 Lewart Lubartów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łada Biłgoraj 0-1 Start Krasnystaw 21 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 27-28 marca

Olender Sól 1-0 Start Krasnystaw 28 marca, 14:00
Lewart Lubartów 3-1 Łada Biłgoraj 28 marca, 15:00
BKS Unia Bełżyce 0-1 Lublinianka Lublin 28 marca, 15:00 (400)
Cisy Nałęczów 0-0 Orion Niedrzwica Duża 27 marca, 15:30
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Janowianka Janów Lubelski 27 marca, 15:00
Orlęta Łuków 3-1 POM Iskra Piotrowice 28 marca, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 27 marca, 13:00
Hetman Żółkiewka 1-3 Chełmianka Chełm 28 marca, 13:00

Kolejka 18 - 31 marca

Hetman Żółkiewka 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 31 marca, 16:00
Chełmianka Chełm 0-0 Olender Sól 7 kwietnia, 16:00 (900)
POM Iskra Piotrowice 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 3 kwietnia, 13:00
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Orlęta Łuków 31 marca, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 kwietnia, 12:00
Lublinianka Lublin 1-0 Cisy Nałęczów 31 marca, 16:00 (250)
Łada Biłgoraj 2-1 BKS Unia Bełżyce 7 kwietnia, 16:00 (400)
Start Krasnystaw 1-1 Lewart Lubartów 7 kwietnia, 16:00 (300)

Kolejka 19 - 28 kwietnia

Olender Sól 0-3 Lewart Lubartów 28 kwietnia, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
BKS Unia Bełżyce 1-0 Start Krasnystaw 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Cisy Nałęczów 2-0 Łada Biłgoraj 28 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-2 Lublinianka Lublin 28 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orlęta Łuków 3-2 Orion Niedrzwica Duża 28 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Janowianka Janów Lubelski 28 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Hetman Żółkiewka 2-0 POM Iskra Piotrowice 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Chełmianka Chełm 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 12 maja

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Olender Sól 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
POM Iskra Piotrowice 1-1 Chełmianka Chełm 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Hetman Żółkiewka 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lublinianka Lublin 0-2 Orlęta Łuków 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Łada Biłgoraj 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Start Krasnystaw 4-1 Cisy Nałęczów 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lewart Lubartów 3-0 BKS Unia Bełżyce 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Olender Sól 2-0 BKS Unia Bełżyce 25 kwietnia, 16:00 (400)
Cisy Nałęczów 0-5 Lewart Lubartów 25 kwietnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Start Krasnystaw 24 kwietnia, 16:00 (300)
Orlęta Łuków 2-1 Łada Biłgoraj 25 kwietnia, 16:00 (400)
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Lublinianka Lublin 24 kwietnia, 16:00 (400)
Hetman Żółkiewka 5-0 Orion Niedrzwica Duża 25 kwietnia, 15:00 (300)
Chełmianka Chełm 1-0 Janowianka Janów Lubelski 25 kwietnia, 17:00 (700)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 POM Iskra Piotrowice 24 kwietnia, 17:00 (200)

Kolejka 22 - 1-2 maja

POM Iskra Piotrowice 1-2 Olender Sól 2 maja, 16:00 (400)
Janowianka Janów Lubelski 2-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 maja, 16:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Chełmianka Chełm 2 maja, 16:00 (450)
Lublinianka Lublin 3-2 Hetman Żółkiewka 1 maja, 11:00 (200)
Łada Biłgoraj 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 2 maja, 17:00 (300)
Start Krasnystaw 0-3 Orlęta Łuków 2 maja, 16:00 (200)
Lewart Lubartów 2-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 maja, 17:00 (200)
BKS Unia Bełżyce 4-2 Cisy Nałęczów 1 maja, 11:00 (150)

Kolejka 23 - 8-9 maja

Olender Sól 2-0 Cisy Nałęczów 9 maja, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 BKS Unia Bełżyce 8 maja, 16:00
Orlęta Łuków 2-1 Lewart Lubartów 8 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Start Krasnystaw 8 maja, 17:00
Hetman Żółkiewka 4-0 Łada Biłgoraj 9 maja, 16:00
Chełmianka Chełm 2-4 Lublinianka Lublin 9 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Orion Niedrzwica Duża 8 maja, 11:00
POM Iskra Piotrowice 1-0 Janowianka Janów Lubelski 8 maja, 11:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Janowianka Janów Lubelski 0-2 Olender Sól 16 maja, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 2-3 POM Iskra Piotrowice 16 maja, 16:00
Lublinianka Lublin 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 maja, 11:00 (160)
Łada Biłgoraj 2-2 Chełmianka Chełm 16 maja, 17:00
Start Krasnystaw 4-1 Hetman Żółkiewka 16 maja, 17:00
Lewart Lubartów 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
BKS Unia Bełżyce 1-2 Orlęta Łuków 16 maja, 16:30
Cisy Nałęczów 2-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 15 maja, 16:30 (150)

Kolejka 25 - 22-23 maja

Olender Sól 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 22 maja, 17:00
Orlęta Łuków 2-3 Cisy Nałęczów 23 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 BKS Unia Bełżyce 22 maja, 17:00
Hetman Żółkiewka 1-0 Lewart Lubartów 23 maja, 16:00
Chełmianka Chełm 0-0 Start Krasnystaw 23 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Łada Biłgoraj 22 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice 0-2 Lublinianka Lublin 23 maja, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Orion Niedrzwica Duża 23 maja, 16:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

Hetman Żółkiewka 1-0 BKS Unia Bełżyce 30 maja, 17:00 (400)
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Olender Sól 29 maja, 16:00 (150)
Lublinianka Lublin 1-1 Janowianka Janów Lubelski 29 maja, 15:00 (200)
Łada Biłgoraj 2-0 POM Iskra Piotrowice 30 maja, 17:00
Start Krasnystaw 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 30 maja, 17:00 (400)
Lewart Lubartów 0-1 Chełmianka Chełm 30 maja, 17:00 (300)
Cisy Nałęczów 2-2 Roztocze Szczebrzeszyn 30 maja, 17:00 (200)
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-3 Orlęta Łuków 29 maja, 16:00 (400)

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Olender Sól 2-1 Orlęta Łuków 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 czerwca, 17:00
Hetman Żółkiewka 1-0 Cisy Nałęczów 3 czerwca, 17:00
Chełmianka Chełm 2-1 BKS Unia Bełżyce 2 czerwca, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Lewart Lubartów 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
POM Iskra Piotrowice 0-1 Start Krasnystaw 2 czerwca, 17:30
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Łada Biłgoraj 3 czerwca, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 1-3 Lublinianka Lublin 2 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Lublinianka Lublin 0-2 Olender Sól 5 czerwca, 11:00 (200)
Łada Biłgoraj 1-0 Orion Niedrzwica Duża 6 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw 1-1 Janowianka Janów Lubelski 6 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów 3-1 POM Iskra Piotrowice 6 czerwca, 17:00
BKS Unia Bełżyce 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 czerwca, 17:00
Cisy Nałęczów 2-4 Chełmianka Chełm 6 czerwca, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-5 Hetman Żółkiewka 5 czerwca, 16:00
Orlęta Łuków 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

Olender Sól 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 13 czerwca, 17:00
Hetman Żółkiewka 1-3 Orlęta Łuków 13 czerwca, 17:00
Chełmianka Chełm 3-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 czerwca, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 6-0 Cisy Nałęczów 13 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 BKS Unia Bełżyce 13 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 4-2 Lewart Lubartów 13 czerwca, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Start Krasnystaw 13 czerwca, 17:00
Lublinianka Lublin 2-2 Łada Biłgoraj 13 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 30 - 19 czerwca

Łada Biłgoraj 0-0 Olender Sól 19 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw 1-0 Lublinianka Lublin 19 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów 2-1 Orion Niedrzwica Duża 19 czerwca, 17:00
BKS Unia Bełżyce 3-3 Janowianka Janów Lubelski 19 czerwca, 17:00
Cisy Nałęczów 1-5 POM Iskra Piotrowice 19 czerwca, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 czerwca, 17:00
Orlęta Łuków 0-3 Chełmianka Chełm 19 czerwca, 15:00
(wo)
odwołany ze względów bezpieczeństwa
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Hetman Żółkiewka 19 czerwca, 17:00

III liga 2009/2010 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2009/2010 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Chełm)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Lublin)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas