[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GLKS Rokitno 26 51 16 3 7 60-37 8 2 3 26-15 8 1 4 34-22
2.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 49 15 4 7 54-31 9 2 2 33-11 6 2 5 21-20
3.  Victoria Parczew 26 44 14 2 10 63-41 7 0 6 35-15 7 2 4 28-26
4.  Unia Krzywda 26 43 12 7 7 50-36 7 3 3 23-17 5 4 4 27-19 2 4 1 1 0 1-0
5.  Lutnia Piszczac 26 43 13 4 9 52-38 7 3 3 28-15 6 1 6 24-23 2 1 0 1 1 0-1
6.  Sokół Adamów 26 42 12 6 8 43-41 7 4 2 25-17 5 2 6 18-24
7.  LZS Dobryń 26 40 11 7 8 46-37 5 4 4 21-15 6 3 4 25-22
8.  Agrosport Leśna Podlaska 26 34 10 4 12 41-54 4 2 7 18-33 6 2 5 23-21
9.  Lesovia Trzebieszów 26 33 8 9 9 44-46 4 5 4 24-25 4 4 5 20-21
10.  ŁKS Łazy 26 31 9 4 13 43-62 5 2 6 24-31 4 2 7 19-31
11.  Orkan Wojcieszków 26 29 8 5 13 32-50 6 1 6 20-24 2 4 7 12-26 2 4 1 1 0 2-1
12.  Unia Żabików 26 29 8 5 13 46-58 4 2 7 22-29 4 3 6 24-29 2 1 0 1 1 1-2
13.  Grom Kąkolewnica 26 25 6 7 13 42-54 5 3 5 24-24 1 4 8 18-30
14.  Polesie Serokomla 26 18 5 3 18 42-73 3 2 8 28-36 2 1 10 14-37
W związku z rezygnacją z awansu GLKS-u Rokitno promocję uzyskał Dwernicki Stoczek Łukowski.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 GLKS Rokitno    2-2 2-2 1-2 3-0 2-1 1-2 2-0 2-1 4-1 2-1 2-1 2-0 1-2 
 2 Dwernicki Stoczek Łukowski4-1     3-0 2-2 2-1 1-2 2-1 3-0 1-2 1-0 4-0 4-0 2-2 4-0 
 3 Victoria Parczew2-5 0-2     1-0 4-1 1-2 0-2 0-1 0-1 8-0 3-1 7-0 3-0 6-0 
 4 Unia Krzywda4-2 0-1 1-3     1-0 6-2 1-1 0-3 3-1 1-0 2-1 1-1 3-2 0-0 
 5 Lutnia Piszczac3-0 2-2 5-1 0-0     0-1 3-1 2-1 3-1 1-2 3-0* 1-3 2-2 3-1 
 6 Sokół Adamów2-4 4-2 3-1 1-0 0-4     4-2 2-0 1-1 1-1 0-0 2-2 3-0* 2-0 
 7 LZS Dobryń0-1 2-1 0-2 2-0 2-2 1-1     2-2 0-0 2-3 3-1 1-2 1-0 5-0 
 8 Agrosport Leśna Podlaska0-3 3-1 0-4 2-1 1-5 0-2 2-3     1-1 3-3 1-2 1-6 2-1 2-1 
 9 Lesovia Trzebieszów2-2 0-1 1-3 3-7 2-1 5-0 2-2 2-2     3-2 2-2 0-3 0-0 2-0 
 10 ŁKS Łazy0-4 0-2 1-1 1-3 0-2 2-1 1-5 2-4 2-1     3-0 5-3 2-2 5-3 
 11 Orkan Wojcieszków0-2 2-1 1-2 1-4 2-4 1-0 4-0 2-0 1-1 3-1     2-1 0-4 1-4 
 12 Unia Żabików3-2 0-2 5-2 1-4 0-1 1-1 0-3 0-3 2-3 2-3 0-0     5-3 3-2 
 13 Grom Kąkolewnica0-4 1-2 2-4 1-1 5-0 3-2 1-1 2-4 2-1 2-1 1-2 1-1     3-1 
 14 Polesie Serokomla2-4 4-2 2-3 3-3 1-3 1-3 1-2 2-3 3-6 0-2 2-2 2-1 5-2     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Agrosport Leśna Podlaska 2-1 Unia Krzywda 23 sierpnia, 16:00
Polesie Serokomla 2-1 Unia Żabików 23 sierpnia, 16:00
LZS Dobryń 2-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 23 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 0-2 Lutnia Piszczac 23 sierpnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 0-2 GLKS Rokitno 23 sierpnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-2 Sokół Adamów 23 sierpnia, 16:00
Victoria Parczew 0-1 Lesovia Trzebieszów 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Unia Krzywda 3-1 Lesovia Trzebieszów 26 sierpnia, 17:00
Sokół Adamów 3-1 Victoria Parczew 16 września, 16:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) przełożony na prośbę gości
GLKS Rokitno 2-0 Grom Kąkolewnica 26 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 3-0 Orkan Wojcieszków 26 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-0 ŁKS Łazy 26 sierpnia, 17:00
Unia Żabików 0-3 LZS Dobryń 26 sierpnia, 17:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-1 Polesie Serokomla 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Polesie Serokomla 3-3 Unia Krzywda 30 sierpnia, 16:00
LZS Dobryń 2-2 Agrosport Leśna Podlaska 30 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 5-3 Unia Żabików 30 sierpnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 30 sierpnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 5-0 Lutnia Piszczac 30 sierpnia, 16:00
Victoria Parczew 2-5 GLKS Rokitno 30 sierpnia, 16:00
Lesovia Trzebieszów 5-0 Sokół Adamów 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Unia Krzywda 6-2 Sokół Adamów 6 września, 16:00
GLKS Rokitno 2-1 Lesovia Trzebieszów 6 września, 16:00
Lutnia Piszczac 5-1 Victoria Parczew 6 września, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 Grom Kąkolewnica 6 września, 16:00
Unia Żabików 0-0 Orkan Wojcieszków 6 września, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-3 ŁKS Łazy 6 września, 16:00
Polesie Serokomla 1-2 LZS Dobryń 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

LZS Dobryń 2-0 Unia Krzywda 13 września, 16:00
ŁKS Łazy 5-3 Polesie Serokomla 13 września, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-0 Agrosport Leśna Podlaska 13 września, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-1 Unia Żabików 13 września, 16:00
Victoria Parczew 0-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 13 września, 16:00
Lesovia Trzebieszów 2-1 Lutnia Piszczac 13 września, 16:00
Sokół Adamów 2-4 GLKS Rokitno 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 20 września

Unia Krzywda 4-2 GLKS Rokitno 20 września, 14:00
Lutnia Piszczac 0-1 Sokół Adamów 20 września, 14:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Lesovia Trzebieszów 20 września, 14:00
Unia Żabików 5-2 Victoria Parczew 20 września, 14:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-1 Grom Kąkolewnica 20 września, 14:00
Polesie Serokomla 2-2 Orkan Wojcieszków 20 września, 14:00
LZS Dobryń 2-3 ŁKS Łazy 20 września, 14:00

Kolejka 7 - 26-27 września

ŁKS Łazy 1-3 Unia Krzywda 27 września, 14:00
Orkan Wojcieszków 4-0 LZS Dobryń 27 września, 14:00
Grom Kąkolewnica 3-1 Polesie Serokomla 27 września, 14:00
Victoria Parczew 0-1 Agrosport Leśna Podlaska 27 września, 14:00
Lesovia Trzebieszów 0-3 Unia Żabików 27 września, 14:00
Sokół Adamów 4-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 27 września, 14:00
GLKS Rokitno 3-0 Lutnia Piszczac 27 września, 14:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Unia Krzywda 1-0 Lutnia Piszczac 4 października, 14:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 4-1 GLKS Rokitno 4 października, 14:00
Unia Żabików 1-1 Sokół Adamów 4 października, 14:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-1 Lesovia Trzebieszów 4 października, 14:00
Polesie Serokomla 2-3 Victoria Parczew 4 października, 14:00
LZS Dobryń 1-0 Grom Kąkolewnica 4 października, 14:00
ŁKS Łazy 3-0 Orkan Wojcieszków 4 października, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Orkan Wojcieszków 1-4 Unia Krzywda 11 października, 13:00
Grom Kąkolewnica 2-1 ŁKS Łazy 11 października, 13:00
Victoria Parczew 0-2 LZS Dobryń 11 października, 13:00
Lesovia Trzebieszów 2-0 Polesie Serokomla 11 października, 13:00
Sokół Adamów 2-0 Agrosport Leśna Podlaska 11 października, 13:00
GLKS Rokitno 2-1 Unia Żabików 11 października, 13:00
Lutnia Piszczac 2-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 11 października, 13:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Unia Krzywda 0-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 18 października, 13:00
Unia Żabików 0-1 Lutnia Piszczac 18 października, 13:00
Agrosport Leśna Podlaska 0-3 GLKS Rokitno 18 października, 13:00
Polesie Serokomla 1-3 Sokół Adamów 18 października, 13:00
LZS Dobryń 0-0 Lesovia Trzebieszów 18 października, 13:00
ŁKS Łazy 1-1 Victoria Parczew 18 października, 13:00
Orkan Wojcieszków 0-4 Grom Kąkolewnica 18 października, 14:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Grom Kąkolewnica 1-1 Unia Krzywda 25 października, 13:00
Victoria Parczew 3-1 Orkan Wojcieszków 25 października, 13:00
Lesovia Trzebieszów 3-2 ŁKS Łazy 25 października, 13:00
Sokół Adamów 4-2 LZS Dobryń 25 października, 13:00
GLKS Rokitno 1-2 Polesie Serokomla 25 października, 13:00
Lutnia Piszczac 2-1 Agrosport Leśna Podlaska 25 października, 13:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 4-0 Unia Żabików 25 października, 13:00

Kolejka 12 - 31 października

Unia Krzywda 1-1 Unia Żabików 31 października, 13:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 31 października, 13:00
Polesie Serokomla 1-3 Lutnia Piszczac 31 października, 13:00
LZS Dobryń 0-1 GLKS Rokitno 31 października, 13:00
ŁKS Łazy 2-1 Sokół Adamów 31 października, 13:00
Orkan Wojcieszków 1-1 Lesovia Trzebieszów 31 października, 13:00
Grom Kąkolewnica 2-4 Victoria Parczew 15 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Victoria Parczew 1-0 Unia Krzywda 8 listopada, 13:00
Lesovia Trzebieszów 0-0 Grom Kąkolewnica 8 listopada, 13:00
Sokół Adamów 0-0 Orkan Wojcieszków 8 listopada, 13:00
GLKS Rokitno 4-1 ŁKS Łazy 8 listopada, 13:00
Lutnia Piszczac 3-1 LZS Dobryń 8 listopada, 13:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 4-0 Polesie Serokomla 8 listopada, 13:00
Unia Żabików 0-3 Agrosport Leśna Podlaska 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 26 maja

Unia Krzywda 0-3 Agrosport Leśna Podlaska 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Żabików 3-2 Polesie Serokomla 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 LZS Dobryń 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lutnia Piszczac 1-2 ŁKS Łazy 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GLKS Rokitno 2-1 Orkan Wojcieszków 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół Adamów 3-0 Grom Kąkolewnica 26 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lesovia Trzebieszów 1-3 Victoria Parczew 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 15 - 16 czerwca

Lesovia Trzebieszów 3-7 Unia Krzywda 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Parczew 1-2 Sokół Adamów 18 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Grom Kąkolewnica 0-4 GLKS Rokitno 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orkan Wojcieszków 2-4 Lutnia Piszczac 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
ŁKS Łazy 0-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Dobryń 1-2 Unia Żabików 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polesie Serokomla 2-3 Agrosport Leśna Podlaska 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 16 - 25 kwietnia

Unia Krzywda 0-0 Polesie Serokomla 25 kwietnia, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-3 LZS Dobryń 25 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 2-3 ŁKS Łazy 25 kwietnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 4-0 Orkan Wojcieszków 25 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 2-2 Grom Kąkolewnica 25 kwietnia, 16:00
GLKS Rokitno 2-2 Victoria Parczew 25 kwietnia, 16:00
Sokół Adamów 1-1 Lesovia Trzebieszów 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 2 maja

Sokół Adamów 1-0 Unia Krzywda 2 maja, 16:00
Lesovia Trzebieszów 2-2 GLKS Rokitno 2 maja, 16:00
Victoria Parczew 4-1 Lutnia Piszczac 2 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-1 Unia Żabików 2 maja, 16:00
ŁKS Łazy 2-4 Agrosport Leśna Podlaska 2 maja, 16:00
LZS Dobryń 5-0 Polesie Serokomla 2 maja, 16:00

Kolejka 18 - 9 maja

Unia Krzywda 1-1 LZS Dobryń 9 maja, 16:00
Polesie Serokomla 0-2 ŁKS Łazy 9 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-2 Orkan Wojcieszków 9 maja, 16:00
Unia Żabików 5-3 Grom Kąkolewnica 9 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-0 Victoria Parczew 9 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 3-1 Lesovia Trzebieszów 9 maja, 16:00
GLKS Rokitno 2-1 Sokół Adamów 9 maja, 16:00

Kolejka 19 - 16 maja

GLKS Rokitno 1-2 Unia Krzywda 16 maja, 16:00
Sokół Adamów 0-4 Lutnia Piszczac 16 maja, 16:00
Lesovia Trzebieszów 0-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 16 maja, 16:00
Victoria Parczew 7-0 Unia Żabików 16 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 2-4 Agrosport Leśna Podlaska 16 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-4 Polesie Serokomla 16 maja, 16:00
ŁKS Łazy 1-5 LZS Dobryń 16 maja, 16:00

Kolejka 20 - 23 maja

Unia Krzywda 1-0 ŁKS Łazy 23 maja, 16:00
LZS Dobryń 3-1 Orkan Wojcieszków 23 maja, 16:00
Polesie Serokomla 5-2 Grom Kąkolewnica 23 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 0-4 Victoria Parczew 23 maja, 16:00
Unia Żabików 2-3 Lesovia Trzebieszów 23 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Sokół Adamów 23 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 3-0 GLKS Rokitno 23 maja, 16:00

Kolejka 21 - 30 maja

Lutnia Piszczac 0-0 Unia Krzywda 30 maja, 16:00
GLKS Rokitno 2-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 30 maja, 16:00
Sokół Adamów 2-2 Unia Żabików 30 maja, 16:00
Lesovia Trzebieszów 2-2 Agrosport Leśna Podlaska 30 maja, 16:00
Victoria Parczew 6-0 Polesie Serokomla 30 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-1 LZS Dobryń 30 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 3-1 ŁKS Łazy 30 maja, 16:00

Kolejka 22 - 3 czerwca

Unia Krzywda 2-1 Orkan Wojcieszków 3 czerwca, 17:00
ŁKS Łazy 2-2 Grom Kąkolewnica 3 czerwca, 14:00
LZS Dobryń 0-2 Victoria Parczew 3 czerwca, 17:00
Polesie Serokomla 3-6 Lesovia Trzebieszów 3 czerwca, 17:00
Agrosport Leśna Podlaska 0-2 Sokół Adamów 3 czerwca, 18:00
Unia Żabików 3-2 GLKS Rokitno 3 czerwca, 17:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Lutnia Piszczac 3 czerwca, 17:00

Kolejka 23 - 6 czerwca

Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 Unia Krzywda 6 czerwca, 16:00
Lutnia Piszczac 1-3 Unia Żabików 6 czerwca, 16:00
GLKS Rokitno 2-0 Agrosport Leśna Podlaska 6 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 2-0 Polesie Serokomla 6 czerwca, 16:00
Lesovia Trzebieszów 2-2 LZS Dobryń 6 czerwca, 16:00
Victoria Parczew 8-0 ŁKS Łazy 6 czerwca, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-2 Orkan Wojcieszków 6 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 13 czerwca

Unia Krzywda 3-2 Grom Kąkolewnica 13 czerwca, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-2 Victoria Parczew 13 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 2-1 Lesovia Trzebieszów 13 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 1-1 Sokół Adamów 13 czerwca, 16:00
Polesie Serokomla 2-4 GLKS Rokitno 13 czerwca, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-5 Lutnia Piszczac 13 czerwca, 16:00
Unia Żabików 0-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 13 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 20 czerwca

Unia Żabików 1-4 Unia Krzywda 20 czerwca, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-0 Agrosport Leśna Podlaska 20 czerwca, 16:00
Lutnia Piszczac 3-1 Polesie Serokomla 20 czerwca, 16:00
GLKS Rokitno 1-2 LZS Dobryń 20 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 1-1 ŁKS Łazy 20 czerwca, 16:00
Lesovia Trzebieszów 2-2 Orkan Wojcieszków 20 czerwca, 16:00
Victoria Parczew 3-0 Grom Kąkolewnica 20 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 27 czerwca

Unia Krzywda 1-3 Victoria Parczew 26 czerwca, 17:00
Grom Kąkolewnica 2-1 Lesovia Trzebieszów 27 czerwca, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-0 Sokół Adamów 27 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 0-4 GLKS Rokitno 27 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 2-2 Lutnia Piszczac 27 czerwca, 16:00
Polesie Serokomla 4-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 27 czerwca, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-6 Unia Żabików 27 czerwca, 16:00

IV liga 2009/2010 (lubelska)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Chełm)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Lublin)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Zamość)

Klasa A 2009/2010 (Biała Podlaska)

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas