[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włodawianka Włodawa 26 67 22 1 3 114-38 12 0 1 59-14 10 1 2 55-24
2.  Brat Siennica Nadolna 26 51 16 3 7 79-51 10 1 2 50-20 6 2 5 29-31
3.  Ogniwo Wierzbica 26 50 15 5 6 75-49 10 1 2 49-25 5 4 4 26-24
4.  Granica Dorohusk 26 44 12 8 6 56-40 6 6 1 32-13 6 2 5 24-27 2 3 1 0 1 8-5
5.  GKS Pławanice/Kamień 26 44 14 2 10 67-49 7 0 6 37-26 7 2 4 30-23 2 3 1 0 1 5-8
6.  Ruch Izbica 26 41 11 8 7 43-39 4 6 3 20-19 7 2 4 23-20
7.  Agros Suchawa 26 38 11 5 10 52-44 8 1 4 31-13 3 4 6 21-31
8.  Kłos Chełm 26 36 10 6 10 59-48 8 3 2 40-21 2 3 8 19-27
9.  Frassati Fajsławice 26 34 10 4 12 51-53 7 0 6 33-23 3 4 6 18-30
10.  Vitrum Wola Uhruska 26 30 8 6 12 34-45 4 4 5 15-18 4 2 7 19-27
11.  Unia Białopole 26 23 5 8 13 36-69 2 5 6 21-39 3 3 7 15-30
12.  Tatran Kraśniczyn 26 19 5 4 17 44-77 2 3 8 20-26 3 1 9 24-51
13.  Hutnik Ruda-Huta 26 18 4 6 16 20-66 3 3 7 11-26 1 3 9 9-40
14.  Unia Rejowiec 26 17 5 2 19 34-96 4 1 8 23-40 1 1 11 11-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Włodawianka Włodawa    6-3 4-2 4-0 3-0 5-1 2-0 3-1 1-2 4-0 6-0 7-2 4-3 10-0 
 2 Brat Siennica Nadolna6-2     2-2 4-0 5-0 1-0 6-3 3-2 1-3 1-3 4-3 9-2 6-0 2-0 
 3 Ogniwo Wierzbica1-5 4-2     5-2 3-3 4-0 7-2 7-2 3-0 5-2 2-1 5-3 3-0 0-3* 
 4 Granica Dorohusk0-1 3-3 1-1     6-2 0-0 1-1 4-1 1-0 3-0 0-0 5-1 5-0 3-3 
 5 GKS Pławanice/Kamień1-3 4-1 2-4 3-2     0-3* 1-2 3-2 4-1 1-2 7-1 4-2 1-2 6-1 
 6 Ruch Izbica3-3 1-2 4-1 1-1 0-1     2-2 0-0 1-5 2-2 2-1 2-1 0-0 2-0 
 7 Agros Suchawa0-3 1-0 2-0 0-1 0-3 1-2     2-0 8-0 2-1 1-1 3-1 4-0 7-1 
 8 Kłos Chełm5-1 4-3 3-3 2-3 3-3 0-3* 2-2     3-0 4-1 3-0 4-0 2-1 5-1 
 9 Frassati Fajsławice1-2 1-2 1-2 3-5 3-1 3-1 1-0 1-0     1-5 0-1 7-2 4-0 7-2 
 10 Vitrum Wola Uhruska2-4 0-2 2-1 0-0 0-3* 0-2 3-1 3-1 1-1     0-2 1-1 0-0 3-0 
 11 Unia Białopole1-7 4-4 1-3 0-2 0-3 2-2 3-2 0-7 1-1 2-2     2-4 2-2 3-0 
 12 Tatran Kraśniczyn2-5 0-1 1-1 2-4 0-3 1-3 0-2 0-2 2-2 0-1 2-2     3-0 7-0 
 13 Hutnik Ruda-Huta0-6 2-3 0-2 2-1 0-4 2-4 1-1 1-1 1-1 1-0 0-1 0-2     1-0 
 14 Unia Rejowiec2-13 1-3 1-4 1-3 0-4 1-2 2-3 0-0 3-2 1-0 3-2 2-3 6-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Brat Siennica Nadolna 1-3 Vitrum Wola Uhruska 22 sierpnia, 13:00
Agros Suchawa 0-3 Włodawianka Włodawa 22 sierpnia, 13:00
Frassati Fajsławice 7-2 Unia Rejowiec 23 sierpnia, 17:00
Granica Dorohusk 0-0 Unia Białopole 22 sierpnia, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 0-2 Tatran Kraśniczyn 23 sierpnia, 13:00
Kłos Chełm 0-3 Ruch Izbica 22 sierpnia, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 72. minucie przy stanie 1-3 po zejściu gospodarzy z boiska
Ogniwo Wierzbica 3-3 GKS Pławanice/Kamień 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Vitrum Wola Uhruska 0-3 GKS Pławanice/Kamień 23 września, 16:30
(wo)
na boisku 1-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ruch Izbica 4-1 Ogniwo Wierzbica 30 sierpnia, 16:00
Tatran Kraśniczyn 0-2 Kłos Chełm 30 sierpnia, 15:00
Unia Białopole 2-2 Hutnik Ruda-Huta 30 sierpnia, 13:00
Unia Rejowiec 1-3 Granica Dorohusk 30 sierpnia, 15:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Frassati Fajsławice 30 sierpnia, 16:00
Brat Siennica Nadolna 6-3 Agros Suchawa 30 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 2 września

Agros Suchawa 2-1 Vitrum Wola Uhruska 2 września, 17:00
Frassati Fajsławice 1-2 Brat Siennica Nadolna 2 września, 17:00
Granica Dorohusk 0-1 Włodawianka Włodawa 2 września, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Unia Rejowiec 2 września, 17:00
Kłos Chełm 3-0 Unia Białopole 2 września, 17:00
Ogniwo Wierzbica 5-3 Tatran Kraśniczyn 2 września, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 0-3 Ruch Izbica 2 września, 17:00
(wo)
na boisku 4-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 4 - 5-6 września

Vitrum Wola Uhruska 0-2 Ruch Izbica 6 września, 13:00
Tatran Kraśniczyn 0-3 GKS Pławanice/Kamień 6 września, 15:00
Unia Białopole 1-3 Ogniwo Wierzbica 6 września, 15:00
Włodawianka Włodawa 4-3 Hutnik Ruda-Huta 6 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 4-0 Granica Dorohusk 6 września, 13:00
Agros Suchawa 8-0 Frassati Fajsławice 6 września, 13:00
Kłos Chełm 5-1 Unia Rejowiec 5 września, 17:00
w Rożdzałowie

Kolejka 5 - 12-13 września

Frassati Fajsławice 1-5 Vitrum Wola Uhruska 13 września, 16:00
Granica Dorohusk 1-1 Agros Suchawa 13 września, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 2-3 Brat Siennica Nadolna 13 września, 16:00
Ogniwo Wierzbica 0-3 Unia Rejowiec 13 września, 13:00
(wo)
na boisku 5-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Pławanice/Kamień 7-1 Unia Białopole 13 września, 17:00
Ruch Izbica 2-1 Tatran Kraśniczyn 13 września, 16:00
Włodawianka Włodawa 3-1 Kłos Chełm 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 20 września

Vitrum Wola Uhruska 1-1 Tatran Kraśniczyn 20 września, 13:00
Unia Białopole 2-2 Ruch Izbica 20 września, 13:00
Unia Rejowiec 0-4 GKS Pławanice/Kamień 20 września, 15:00
Włodawianka Włodawa 4-2 Ogniwo Wierzbica 20 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 3-2 Kłos Chełm 20 września, 13:00
Agros Suchawa 4-0 Hutnik Ruda-Huta 20 września, 13:00
Frassati Fajsławice 3-5 Granica Dorohusk 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Granica Dorohusk 3-0 Vitrum Wola Uhruska 27 września, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Frassati Fajsławice 27 września, 16:00
Kłos Chełm 2-2 Agros Suchawa 27 września, 13:00
Ogniwo Wierzbica 4-2 Brat Siennica Nadolna 27 września, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 1-3 Włodawianka Włodawa 27 września, 16:00
Ruch Izbica 2-0 Unia Rejowiec 27 września, 16:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Unia Białopole 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Vitrum Wola Uhruska 0-2 Unia Białopole 3 października, 11:00
Unia Rejowiec 2-3 Tatran Kraśniczyn 4 października, 15:00
Włodawianka Włodawa 5-1 Ruch Izbica 4 października, 15:00
Brat Siennica Nadolna 5-0 GKS Pławanice/Kamień 4 października, 13:00
Agros Suchawa 2-0 Ogniwo Wierzbica 4 października, 15:00
Frassati Fajsławice 1-0 Kłos Chełm 4 października, 15:00
Granica Dorohusk 5-0 Hutnik Ruda-Huta 4 października, 15:30

Kolejka 9 - 10-11 października

Hutnik Ruda-Huta 1-0 Vitrum Wola Uhruska 11 października, 16:00
Kłos Chełm 2-3 Granica Dorohusk 11 października, 13:00
Ogniwo Wierzbica 3-0 Frassati Fajsławice 11 października, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 1-2 Agros Suchawa 11 października, 15:00
Ruch Izbica 1-2 Brat Siennica Nadolna 11 października, 13:00
Tatran Kraśniczyn 2-5 Włodawianka Włodawa 11 października, 13:00
Unia Białopole 3-0 Unia Rejowiec 11 października, 14:30

Kolejka 10 - 17-18 października

Vitrum Wola Uhruska 3-0 Unia Rejowiec 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Włodawianka Włodawa 6-0 Unia Białopole 18 października, 14:00
Brat Siennica Nadolna 9-2 Tatran Kraśniczyn 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Agros Suchawa 1-2 Ruch Izbica 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Frassati Fajsławice 3-1 GKS Pławanice/Kamień 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Granica Dorohusk 1-1 Ogniwo Wierzbica 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Kłos Chełm 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 24-25 października

Kłos Chełm 4-1 Vitrum Wola Uhruska 25 października, 13:00
Ogniwo Wierzbica 3-0 Hutnik Ruda-Huta 25 października, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 3-2 Granica Dorohusk 25 października, 14:00
Tatran Kraśniczyn 0-2 Agros Suchawa 25 października, 13:00
Unia Białopole 4-4 Brat Siennica Nadolna 25 października, 13:00
Unia Rejowiec 2-13 Włodawianka Włodawa 25 października, 13:00
Frassati Fajsławice 3-1 Ruch Izbica 25 października, 13:00

Kolejka 12 - 31 października

Vitrum Wola Uhruska 2-4 Włodawianka Włodawa 31 października, 13:00
Brat Siennica Nadolna 2-0 Unia Rejowiec 31 października, 13:00
Agros Suchawa 1-1 Unia Białopole 31 października, 13:00
Frassati Fajsławice 7-2 Tatran Kraśniczyn 31 października, 14:00
Granica Dorohusk 0-0 Ruch Izbica 31 października, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 0-4 GKS Pławanice/Kamień 31 października, 14:00
Kłos Chełm 3-3 Ogniwo Wierzbica 31 października, 13:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Ogniwo Wierzbica 5-2 Vitrum Wola Uhruska 8 listopada, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 3-2 Kłos Chełm 8 listopada, 14:00
Ruch Izbica 0-0 Hutnik Ruda-Huta 8 listopada, 13:00
Tatran Kraśniczyn 2-4 Granica Dorohusk
Unia Białopole 1-1 Frassati Fajsławice 8 listopada, 13:00
Unia Rejowiec 2-3 Agros Suchawa 8 listopada, 13:00
Włodawianka Włodawa 6-3 Brat Siennica Nadolna 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21 kwietnia

Vitrum Wola Uhruska 0-2 Brat Siennica Nadolna 21 kwietnia, 17:15
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Włodawianka Włodawa 2-0 Agros Suchawa 21 kwietnia, 17:15
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Rejowiec 3-2 Frassati Fajsławice 21 kwietnia, 17:15
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Białopole 0-2 Granica Dorohusk 21 kwietnia, 17:15
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tatran Kraśniczyn 3-0 Hutnik Ruda-Huta 21 kwietnia, 17:15
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ruch Izbica 0-0 Kłos Chełm 21 kwietnia, 17:15
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GKS Pławanice/Kamień 2-4 Ogniwo Wierzbica 21 kwietnia, 17:15
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 15 - 5 maja

GKS Pławanice/Kamień 1-2 Vitrum Wola Uhruska 5 maja, 17:15
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ogniwo Wierzbica 4-0 Ruch Izbica 5 maja, 17:15
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kłos Chełm 4-0 Tatran Kraśniczyn 5 maja, 17:15
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Unia Białopole 5 maja, 17:15
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Granica Dorohusk 3-3 Unia Rejowiec 5 maja, 17:15
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Frassati Fajsławice 1-2 Włodawianka Włodawa 5 maja, 17:15
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Agros Suchawa 1-0 Brat Siennica Nadolna 5 maja, 17:15
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 16 - 24-25 kwietnia

Vitrum Wola Uhruska 3-1 Agros Suchawa 25 kwietnia, 17:15
Brat Siennica Nadolna 1-3 Frassati Fajsławice 25 kwietnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 4-0 Granica Dorohusk 24 kwietnia, 15:00
Unia Rejowiec 6-1 Hutnik Ruda-Huta 25 kwietnia, 16:00
Unia Białopole 0-7 Kłos Chełm 25 kwietnia, 15:00
Tatran Kraśniczyn 1-1 Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica 0-1 GKS Pławanice/Kamień 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 1-2 maja

Unia Rejowiec 0-0 Kłos Chełm 2 maja, 16:00
Ruch Izbica 2-2 Vitrum Wola Uhruska 2 maja, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 4-2 Tatran Kraśniczyn 2 maja, 17:00
Ogniwo Wierzbica 2-1 Unia Białopole 2 maja, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 0-6 Włodawianka Włodawa 2 maja, 16:00
Granica Dorohusk 3-3 Brat Siennica Nadolna 2 maja, 16:00
Frassati Fajsławice 1-0 Agros Suchawa 2 maja, 17:00

Kolejka 18 - 8-9 maja

Kłos Chełm 5-1 Włodawianka Włodawa 8 maja, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Frassati Fajsławice 9 maja, 14:00
Agros Suchawa 0-1 Granica Dorohusk 9 maja, 16:00
Brat Siennica Nadolna 6-0 Hutnik Ruda-Huta 9 maja, 16:00
Unia Rejowiec 1-4 Ogniwo Wierzbica 8 maja, 16:00
Unia Białopole 0-3 GKS Pławanice/Kamień 8 maja, 16:00
Tatran Kraśniczyn 1-3 Ruch Izbica 9 maja, 16:00

Kolejka 19 - 15-16 maja

Tatran Kraśniczyn 0-1 Vitrum Wola Uhruska 16 maja, 16:00
Ruch Izbica 2-1 Unia Białopole 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Pławanice/Kamień 6-1 Unia Rejowiec 16 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 1-5 Włodawianka Włodawa 16 maja, 16:00
Kłos Chełm 4-3 Brat Siennica Nadolna 15 maja, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Agros Suchawa 16 maja, 17:00
Granica Dorohusk 1-0 Frassati Fajsławice 15 maja, 17:00

Kolejka 20 - 22-23 maja

Vitrum Wola Uhruska 0-0 Granica Dorohusk 23 maja, 17:15
Frassati Fajsławice 4-0 Hutnik Ruda-Huta 22 maja, 17:00
Agros Suchawa 2-0 Kłos Chełm 22 maja, 17:00
Brat Siennica Nadolna 2-2 Ogniwo Wierzbica 22 maja, 11:00
Włodawianka Włodawa 3-0 GKS Pławanice/Kamień 23 maja, 16:00
Unia Rejowiec 1-2 Ruch Izbica 23 maja, 15:00
Unia Białopole 2-4 Tatran Kraśniczyn 23 maja, 15:30

Kolejka 21 - 29-30 maja

Unia Białopole 2-2 Vitrum Wola Uhruska 30 maja, 15:30
Tatran Kraśniczyn 7-0 Unia Rejowiec 30 maja, 16:00
Ruch Izbica 3-3 Włodawianka Włodawa 30 maja, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 4-1 Brat Siennica Nadolna 30 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 7-2 Agros Suchawa 30 maja, 16:00
Kłos Chełm 3-0 Frassati Fajsławice 29 maja, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Granica Dorohusk 30 maja, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 czerwca

Vitrum Wola Uhruska 0-0 Hutnik Ruda-Huta 3 czerwca, 16:00
Granica Dorohusk 4-1 Kłos Chełm 3 czerwca, 17:00
Frassati Fajsławice 1-2 Ogniwo Wierzbica 3 czerwca, 17:00
Agros Suchawa 0-3 GKS Pławanice/Kamień 3 czerwca, 16:00
Brat Siennica Nadolna 1-0 Ruch Izbica 3 czerwca, 16:00
Włodawianka Włodawa 7-2 Tatran Kraśniczyn 3 czerwca, 16:00
Unia Rejowiec 3-2 Unia Białopole 3 czerwca, 16:00

Kolejka 23 - 6 czerwca

Unia Rejowiec 1-0 Vitrum Wola Uhruska 6 czerwca, 16:00
Unia Białopole 1-7 Włodawianka Włodawa 6 czerwca, 15:30
Tatran Kraśniczyn 0-1 Brat Siennica Nadolna 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Izbica 2-2 Agros Suchawa 6 czerwca, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 4-1 Frassati Fajsławice 6 czerwca, 16:00
Ogniwo Wierzbica 5-2 Granica Dorohusk 6 czerwca, 16:00
Kłos Chełm 2-1 Hutnik Ruda-Huta 6 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 12-13 czerwca

Ruch Izbica 1-5 Frassati Fajsławice 13 czerwca, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 3-1 Kłos Chełm 13 czerwca, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 0-2 Ogniwo Wierzbica 13 czerwca, 17:00
Granica Dorohusk 6-2 GKS Pławanice/Kamień 12 czerwca, 13:00
Agros Suchawa 3-1 Tatran Kraśniczyn 13 czerwca, 16:00
Brat Siennica Nadolna 4-3 Unia Białopole 13 czerwca, 16:00
Włodawianka Włodawa 10-0 Unia Rejowiec 12 czerwca, 17:00
goście nie wyszli na drugą połowę

Kolejka 25 - 20 czerwca

Włodawianka Włodawa 4-0 Vitrum Wola Uhruska 20 czerwca, 17:15
Unia Rejowiec 1-3 Brat Siennica Nadolna 20 czerwca, 17:15
Unia Białopole 3-2 Agros Suchawa 20 czerwca, 17:15
Tatran Kraśniczyn 2-2 Frassati Fajsławice 20 czerwca, 17:15
Ruch Izbica 1-1 Granica Dorohusk 20 czerwca, 17:15
GKS Pławanice/Kamień 1-2 Hutnik Ruda-Huta 20 czerwca, 17:15
Ogniwo Wierzbica 7-2 Kłos Chełm 20 czerwca, 17:15

Kolejka 26 - 27 czerwca

Vitrum Wola Uhruska 2-1 Ogniwo Wierzbica 27 czerwca, 17:15
Kłos Chełm 3-3 GKS Pławanice/Kamień 27 czerwca, 17:15
Hutnik Ruda-Huta 2-4 Ruch Izbica 27 czerwca, 17:15
Granica Dorohusk 5-1 Tatran Kraśniczyn 27 czerwca, 17:15
Frassati Fajsławice 0-1 Unia Białopole 27 czerwca, 17:15
Agros Suchawa 7-1 Unia Rejowiec 27 czerwca, 17:15
Brat Siennica Nadolna 6-2 Włodawianka Włodawa 27 czerwca, 17:15

Baraże o udział w klasie okręgowej (Chełm)

IV liga 2009/2010 (lubelska)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Lublin)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Zamość)

Klasa A 2009/2010 (Chełm)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas