[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start II Krasnystaw 22 52 17 1 4 72-32 11 0 0 45-9 6 1 4 27-23
2.  Sawena Sawin 22 51 17 0 5 76-31 10 0 1 45-12 7 0 4 31-19
3.  Victoria Żmudź 22 45 14 3 5 84-36 8 2 1 40-12 6 1 4 44-24
4.  Vojsławia Wojsławice 22 37 12 1 9 70-74 8 0 3 38-24 4 1 6 32-50
5.  Astra Leśniowice 22 33 11 0 11 70-53 7 0 4 43-22 4 0 7 27-31
6.  Pocisk Orchówek 22 32 10 2 10 43-57 6 1 4 24-22 4 1 6 19-35
7.  Hutnik Dubeczno 22 31 9 4 9 55-58 4 2 5 27-30 5 2 4 28-28
8.  Leszkopol Bezek 22 28 8 4 10 62-49 7 3 1 40-21 1 1 9 22-28
9.  Spółdzielca Siedliszcze 22 25 7 4 11 55-53 5 1 5 36-29 2 3 6 19-24
10.  Sokół Dubienka 22 19 5 4 13 36-79 3 3 5 22-36 2 1 8 14-43
11.  Zryw Gorzków 22 17 5 2 15 24-67 3 1 7 15-31 2 1 8 9-36
12.  Bug Hanna 22 12 3 3 16 31-89 2 1 8 14-41 1 2 8 17-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Start II Krasnystaw    3-2 5-3 9-0 3-2 2-1 2-0 1-0 3-0 3-0 8-0 6-1 
 2 Sawena Sawin1-2     3-2 9-1 2-0 5-0 5-1 5-3 2-1 6-0 3-0* 4-2 
 3 Victoria Żmudź3-1 3-1     3-0 2-3 4-0 6-3 3-0 3-3 1-1 4-0 8-0 
 4 Vojsławia Wojsławice2-3 0-1 1-6     2-1 7-1 6-1 4-3 5-2 4-2 3-1 4-3 
 5 Astra Leśniowice2-3 0-1 0-4 6-1     6-3 3-4 4-1 1-0 5-2 10-2 6-1 
 6 Pocisk Orchówek0-3 2-3 3-1 3-2 1-3     1-3 3-2 5-2 3-1 1-0 2-2 
 7 Hutnik Dubeczno3-1 0-6 2-2 5-7 6-2 0-2     2-1 1-2 1-4 1-1 6-2 
 8 Leszkopol Bezek4-2 4-3 3-8 3-3 6-1 5-1 0-0     1-1 8-0 3-1 3-1 
 9 Spółdzielca Siedliszcze3-3 2-3 2-8 3-4 5-0 2-4 1-2 4-3     6-1 2-1 6-0 
 10 Sokół Dubienka1-4 4-2 1-6 3-7 4-2 2-2 1-7 1-0 2-2     1-2 2-2 
 11 Zryw Gorzków2-0 1-5 1-3 5-2 0-7 2-3 0-4 1-1 1-0 1-3     1-3 
 12 Bug Hanna2-5 0-4 3-1 1-5 0-6 0-2 3-3 0-8 0-6 5-0 0-1     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Hutnik Dubeczno 1-1 Zryw Gorzków 30 sierpnia, 17:00
Leszkopol Bezek 3-3 Vojsławia Wojsławice 30 sierpnia, 13:00
Pocisk Orchówek 3-1 Victoria Żmudź 30 sierpnia, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-3 Sawena Sawin 30 sierpnia, 17:00
Sokół Dubienka 1-4 Start II Krasnystaw 30 sierpnia, 13:00
Astra Leśniowice 6-1 Bug Hanna 30 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Sawena Sawin 6-0 Sokół Dubienka 6 września, 13:00
Victoria Żmudź 3-3 Spółdzielca Siedliszcze 6 września, 13:00
Vojsławia Wojsławice 7-1 Pocisk Orchówek 6 września, 13:00
Zryw Gorzków 1-1 Leszkopol Bezek 6 września, 13:00
Astra Leśniowice 3-4 Hutnik Dubeczno 6 września, 13:00
Bug Hanna 2-5 Start II Krasnystaw 6 września, 15:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Leszkopol Bezek 6-1 Astra Leśniowice 13 września, 13:00
Pocisk Orchówek 1-0 Zryw Gorzków 13 września, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-4 Vojsławia Wojsławice 13 września, 13:00
Sokół Dubienka 1-6 Victoria Żmudź 13 września, 13:00
Start II Krasnystaw 3-2 Sawena Sawin 13 września, 13:00
Hutnik Dubeczno 6-2 Bug Hanna 13 września, 16:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Victoria Żmudź 3-1 Start II Krasnystaw 19 września, 12:00
Vojsławia Wojsławice 4-2 Sokół Dubienka 20 września, 13:00
Zryw Gorzków 1-0 Spółdzielca Siedliszcze 20 września, 13:00
Astra Leśniowice 6-3 Pocisk Orchówek 20 września, 13:00
Hutnik Dubeczno 2-1 Leszkopol Bezek 20 września, 16:00
Bug Hanna 0-4 Sawena Sawin 20 września, 15:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Pocisk Orchówek 1-3 Hutnik Dubeczno 27 września, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 5-0 Astra Leśniowice 27 września, 13:00
Sokół Dubienka 1-2 Zryw Gorzków 27 września, 13:00
Start II Krasnystaw 9-0 Vojsławia Wojsławice 26 września, 16:00
Sawena Sawin 3-2 Victoria Żmudź 27 września, 15:00
Leszkopol Bezek 3-1 Bug Hanna 27 września, 13:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Vojsławia Wojsławice 0-1 Sawena Sawin
Zryw Gorzków 2-0 Start II Krasnystaw
Astra Leśniowice 5-2 Sokół Dubienka
Hutnik Dubeczno 1-2 Spółdzielca Siedliszcze
Leszkopol Bezek 5-1 Pocisk Orchówek
Bug Hanna 3-1 Victoria Żmudź

Kolejka 7 - 10-11 października

Spółdzielca Siedliszcze 4-3 Leszkopol Bezek
Sokół Dubienka 1-7 Hutnik Dubeczno
Start II Krasnystaw 3-2 Astra Leśniowice
Sawena Sawin 3-0 Zryw Gorzków
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Żmudź 3-0 Vojsławia Wojsławice
Pocisk Orchówek 2-2 Bug Hanna

Kolejka 8 - 11 listopada

Zryw Gorzków 1-3 Victoria Żmudź 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Astra Leśniowice 0-1 Sawena Sawin 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Hutnik Dubeczno 3-1 Start II Krasnystaw 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Leszkopol Bezek 8-0 Sokół Dubienka 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pocisk Orchówek 5-2 Spółdzielca Siedliszcze 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bug Hanna 1-5 Vojsławia Wojsławice 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 9 - 24-25 października

Sokół Dubienka 2-2 Pocisk Orchówek 25 października, 13:00
Start II Krasnystaw 1-0 Leszkopol Bezek 25 października, 10:00
Sawena Sawin 5-1 Hutnik Dubeczno 25 października, 13:00
Victoria Żmudź 2-3 Astra Leśniowice 25 października, 13:00
Vojsławia Wojsławice 3-1 Zryw Gorzków 25 października, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 6-0 Bug Hanna 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 31 października

Astra Leśniowice 6-1 Vojsławia Wojsławice 31 października, 13:00
Hutnik Dubeczno 2-2 Victoria Żmudź 31 października, 13:00
Leszkopol Bezek 4-3 Sawena Sawin 31 października, 13:00
Pocisk Orchówek 0-3 Start II Krasnystaw 31 października, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 6-1 Sokół Dubienka 31 października, 14:00
Bug Hanna 0-1 Zryw Gorzków 31 października, 13:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Start II Krasnystaw 3-0 Spółdzielca Siedliszcze 8 listopada, 10:00
Sawena Sawin 5-0 Pocisk Orchówek 8 listopada, 13:00
Victoria Żmudź 3-0 Leszkopol Bezek 8 listopada, 13:00
Vojsławia Wojsławice 6-1 Hutnik Dubeczno 8 listopada, 13:00
Zryw Gorzków 0-7 Astra Leśniowice 8 listopada, 13:00
Sokół Dubienka 2-2 Bug Hanna 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 28 kwietnia

Zryw Gorzków 0-4 Hutnik Dubeczno
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Vojsławia Wojsławice 4-3 Leszkopol Bezek
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Victoria Żmudź 4-0 Pocisk Orchówek
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sawena Sawin 2-1 Spółdzielca Siedliszcze
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Start II Krasnystaw 3-0 Sokół Dubienka
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Bug Hanna 0-6 Astra Leśniowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 3 czerwca

Sokół Dubienka 4-2 Sawena Sawin
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Spółdzielca Siedliszcze 2-8 Victoria Żmudź 9 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pocisk Orchówek 3-2 Vojsławia Wojsławice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Leszkopol Bezek 3-1 Zryw Gorzków
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Hutnik Dubeczno 6-2 Astra Leśniowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Start II Krasnystaw 6-1 Bug Hanna
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Astra Leśniowice 4-1 Leszkopol Bezek
Zryw Gorzków 2-3 Pocisk Orchówek
Vojsławia Wojsławice 5-2 Spółdzielca Siedliszcze
Victoria Żmudź 1-1 Sokół Dubienka
Sawena Sawin 1-2 Start II Krasnystaw
Bug Hanna 3-3 Hutnik Dubeczno

Kolejka 15 - 1-2 maja

Start II Krasnystaw 5-3 Victoria Żmudź
Sokół Dubienka 3-7 Vojsławia Wojsławice 3 maja
Spółdzielca Siedliszcze 2-1 Zryw Gorzków
Pocisk Orchówek 1-3 Astra Leśniowice
Leszkopol Bezek 0-0 Hutnik Dubeczno
Sawena Sawin 4-2 Bug Hanna

Kolejka 16 - 8-9 maja

Hutnik Dubeczno 0-2 Pocisk Orchówek
Astra Leśniowice 1-0 Spółdzielca Siedliszcze
Zryw Gorzków 1-3 Sokół Dubienka
Vojsławia Wojsławice 2-3 Start II Krasnystaw
Victoria Żmudź 3-1 Sawena Sawin
Bug Hanna 0-8 Leszkopol Bezek

Kolejka 17 - 15-16 maja

Sawena Sawin 9-1 Vojsławia Wojsławice 16 maja, 13:00
Start II Krasnystaw 8-0 Zryw Gorzków 15 maja, 16:00
Sokół Dubienka 4-2 Astra Leśniowice 16 maja, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Hutnik Dubeczno 16 maja, 16:00
Pocisk Orchówek 3-2 Leszkopol Bezek 16 maja, 15:00
Victoria Żmudź 8-0 Bug Hanna 16 maja, 17:00

Kolejka 18 - 22-23 maja

Leszkopol Bezek 1-1 Spółdzielca Siedliszcze
Hutnik Dubeczno 1-4 Sokół Dubienka
Astra Leśniowice 2-3 Start II Krasnystaw
Zryw Gorzków 1-5 Sawena Sawin
Vojsławia Wojsławice 1-6 Victoria Żmudź
Bug Hanna 0-2 Pocisk Orchówek

Kolejka 19 - 29-30 maja

Victoria Żmudź 4-0 Zryw Gorzków
Sawena Sawin 2-0 Astra Leśniowice
Start II Krasnystaw 2-0 Hutnik Dubeczno
Sokół Dubienka 1-0 Leszkopol Bezek
Spółdzielca Siedliszcze 2-4 Pocisk Orchówek
Vojsławia Wojsławice 4-3 Bug Hanna

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Pocisk Orchówek 3-1 Sokół Dubienka 6 czerwca, 15:00
Leszkopol Bezek 4-2 Start II Krasnystaw 6 czerwca, 13:00
Hutnik Dubeczno 0-6 Sawena Sawin 6 czerwca, 13:00
Astra Leśniowice 0-4 Victoria Żmudź 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 13:00) nie odbył się
Zryw Gorzków 5-2 Vojsławia Wojsławice 6 czerwca, 13:00
Bug Hanna 0-6 Spółdzielca Siedliszcze 6 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 13 czerwca

Vojsławia Wojsławice 2-1 Astra Leśniowice 13 czerwca, 13:00
Victoria Żmudź 6-3 Hutnik Dubeczno 13 czerwca, 13:00
Sawena Sawin 5-3 Leszkopol Bezek 13 czerwca, 13:00
Start II Krasnystaw 2-1 Pocisk Orchówek 13 czerwca, 13:00
Sokół Dubienka 2-2 Spółdzielca Siedliszcze 13 czerwca, 13:00
Zryw Gorzków 1-3 Bug Hanna 13 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 20 czerwca

Spółdzielca Siedliszcze 3-3 Start II Krasnystaw 20 czerwca, 13:00
Pocisk Orchówek 2-3 Sawena Sawin 20 czerwca, 13:00
Leszkopol Bezek 3-8 Victoria Żmudź 20 czerwca, 13:00
Hutnik Dubeczno 5-7 Vojsławia Wojsławice 20 czerwca, 13:00
Astra Leśniowice 10-2 Zryw Gorzków 20 czerwca, 13:00
Bug Hanna 5-0 Sokół Dubienka 20 czerwca, 13:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Chełm)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Chełm)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas