[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Stalowa Wola
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Nowa Dęba 30 77 25 2 3 96-17 14 0 1 49-6 11 2 2 47-11
2.  Bukowa Jastkowice 30 64 20 4 6 65-28 13 0 2 37-8 7 4 4 28-20
3.  Tłoki Gorzyce 30 63 19 6 5 88-30 13 2 0 58-12 6 4 5 30-18
4.  Słowianin Grębów 30 54 17 3 10 55-44 8 1 6 26-22 9 2 4 29-22
5.  LZS Ździary 30 50 14 8 8 58-48 8 4 3 28-22 6 4 5 30-26
6.  KP Zarzecze 30 49 14 7 9 65-39 9 4 2 46-18 5 3 7 19-21
7.  Olimpia Pysznica 30 44 14 2 14 54-47 8 2 5 29-20 6 0 9 25-27
8.  Korona Majdan Królewski 30 39 10 9 11 51-54 9 3 3 42-23 1 6 8 9-31 2 4 1 1 0 3-2
9.  OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 30 39 11 6 13 54-49 6 4 5 30-21 5 2 8 24-28 2 1 0 1 1 2-3
10.  LZS Podwolina 30 37 10 7 13 54-67 5 4 6 25-29 5 3 7 29-38
11.  San Wrzawy 30 36 10 6 14 43-53 7 4 4 27-22 3 2 10 16-31
12.  Strażak Przyszów 30 34 10 4 16 50-62 7 1 7 26-24 3 3 9 24-38
13.  Sokół Kamień 30 33 8 9 13 46-59 5 5 5 29-22 3 4 8 17-37
14.  Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 30 27 7 6 17 40-78 5 4 6 32-31 2 2 11 8-47
15.  Advit Łętownia 30 16 4 4 22 24-106 2 3 10 12-37 2 1 12 12-69
16.  Orzeł Rudnik nad Sanem 30 14 3 5 22 27-89 2 3 10 18-39 1 2 12 9-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Stal Nowa Dęba    1-0 1-0 1-0 2-0 2-0 2-4 4-0 2-0 8-1 1-0 5-1 8-0 3-0* 7-0 2-0 
 2 Bukowa Jastkowice4-1     1-0 2-3 2-0 1-0 2-0 3-0 2-0 0-2 4-0 2-1 2-1 2-0 5-0* 5-0 
 3 Tłoki Gorzyce1-1 2-0     7-1 2-2 3-0 3-2 3-0 1-0 5-2 1-0 6-2 5-2 11-0 7-0 1-0 
 4 Słowianin Grębów0-1 1-0 0-4     4-2 1-4 0-3 2-1 0-1 4-1 1-1 3-1 1-3 5-0 2-0 2-0 
 5 LZS Ździary2-2 0-4 0-6 3-2     0-2 3-1 1-0 2-2 1-0 0-0 2-1 0-0 2-0 8-0 4-2 
 6 KP Zarzecze1-3 1-1 2-1 2-2 1-1     3-0 4-1 2-1 1-4 10-1 2-1 2-1 0-0 5-1 10-0 
 7 Olimpia Pysznica0-3 1-4 1-0 0-3 0-1 1-0     3-0 2-1 0-1 3-1 2-2 6-1 4-0 5-2 1-1 
 8 Korona Majdan Królewski0-4 1-1 4-4 3-0 2-0 3-0 1-4     3-2 3-2 3-2 1-2 0-0 3-0 7-1 8-1 
 9 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)1-3 6-1 1-1 0-1 0-2 3-2 1-2 0-0     2-0 1-3 1-1 1-0 3-3 7-2 3-0 
 10 LZS Podwolina0-4 1-2 1-1 1-1 6-6 0-5 1-0 0-1 2-1     1-3 6-2 2-1 0-1 1-1 3-0 
 11 San Wrzawy0-1 0-3 1-1 1-2 1-0 1-1 3-1 2-2 4-1 1-6     3-2 2-2 3-0* 2-0 3-0* 
 12 Strażak Przyszów0-4 1-3 1-0 1-2 1-2 3-0 2-1 5-0 2-4 1-3 1-0     2-2 3-1 0-1 3-1 
 13 Sokół Kamień1-0 1-1 1-3 0-2 2-2 0-0 1-2 2-2 2-3 6-1 2-1 1-2     5-2 5-1 0-0 
 14 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)1-6 0-3* 2-3 0-3* 1-4 3-3 2-0 1-1 0-3* 3-3 2-0 1-1 5-0     7-1 4-0 
 15 Advit Łętownia0-6 2-3 1-2 0-5 1-4 0-1 0-4 1-1 3-3 1-1 1-0 1-0 0-2 0-1     1-4 
 16 Orzeł Rudnik nad Sanem0-8 2-2 1-4 1-2 1-4 0-1 3-1 0-0 1-2 2-2 0-4 2-5 1-2 3-0* 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Bukowa Jastkowice 2-3 Słowianin Grębów 2 sierpnia, 17:00
San Wrzawy 0-1 Stal Nowa Dęba 2 sierpnia, 17:00
LZS Ździary 2-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2 sierpnia, 17:00
Korona Majdan Królewski 3-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2 sierpnia, 17:00
Sokół Kamień 0-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 2 sierpnia, 17:00
Tłoki Gorzyce 7-0 Advit Łętownia 2 sierpnia, 17:00
KP Zarzecze 2-1 Strażak Przyszów 2 sierpnia, 17:00
LZS Podwolina 1-0 Olimpia Pysznica 2 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Słowianin Grębów 0-3 Olimpia Pysznica 9 sierpnia, 17:00
w Pysznicy, Słowianin gospodarzem
Strażak Przyszów 1-3 LZS Podwolina 9 sierpnia, 17:00
Advit Łętownia 0-1 KP Zarzecze 9 sierpnia, 17:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-4 Tłoki Gorzyce 9 sierpnia, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-0 Sokół Kamień 16 września, 16:00
w pierwotnym terminie (9 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu awarii autobusu gości
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-1 Korona Majdan Królewski 9 sierpnia, 17:00
Stal Nowa Dęba 2-0 LZS Ździary 8 sierpnia, 14:30
Bukowa Jastkowice 4-0 San Wrzawy 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

San Wrzawy 1-2 Słowianin Grębów 16 sierpnia, 17:00
LZS Ździary 0-4 Bukowa Jastkowice 16 sierpnia, 17:00
Korona Majdan Królewski 0-4 Stal Nowa Dęba 16 sierpnia, 17:00
Tłoki Gorzyce 1-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 15 sierpnia, 17:00
KP Zarzecze 10-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 16 sierpnia, 17:00
LZS Podwolina 1-1 Advit Łętownia 16 sierpnia, 17:00
Olimpia Pysznica 2-2 Strażak Przyszów 16 sierpnia, 17:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 5-0 Sokół Kamień 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Słowianin Grębów 3-1 Strażak Przyszów 23 sierpnia, 17:00
w Skowierzynie
Advit Łętownia 0-4 Olimpia Pysznica 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 2-2 LZS Podwolina 23 sierpnia, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-2 KP Zarzecze 23 sierpnia, 17:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-3 Tłoki Gorzyce 23 sierpnia, 17:00
Stal Nowa Dęba 8-0 Sokół Kamień 22 sierpnia, 16:00
Bukowa Jastkowice 3-0 Korona Majdan Królewski 23 sierpnia, 17:00
San Wrzawy 1-0 LZS Ździary 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

LZS Ździary 3-2 Słowianin Grębów 30 sierpnia, 17:00
Korona Majdan Królewski 3-2 San Wrzawy 30 sierpnia, 17:00
Sokół Kamień 1-1 Bukowa Jastkowice 30 sierpnia, 17:00
Tłoki Gorzyce 1-1 Stal Nowa Dęba 29 sierpnia, 17:00
KP Zarzecze 0-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 30 sierpnia, 17:00
LZS Podwolina 2-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 30 sierpnia, 17:00
Olimpia Pysznica 1-1 Orzeł Rudnik nad Sanem 30 sierpnia, 17:00
Strażak Przyszów 0-1 Advit Łętownia 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Słowianin Grębów 2-0 Advit Łętownia 6 września, 17:00
w Skowierzynie
Orzeł Rudnik nad Sanem 2-5 Strażak Przyszów 6 września, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-2 Olimpia Pysznica 6 września, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3-3 LZS Podwolina 6 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 2-0 KP Zarzecze 5 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-0 Tłoki Gorzyce 6 września, 17:00
San Wrzawy 2-2 Sokół Kamień 6 września, 16:00
LZS Ździary 1-0 Korona Majdan Królewski 6 września, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Korona Majdan Królewski 3-0 Słowianin Grębów 13 września, 16:00
Sokół Kamień 2-2 LZS Ździary 13 września, 16:00
Tłoki Gorzyce 1-0 San Wrzawy 13 września, 16:00
KP Zarzecze 1-1 Bukowa Jastkowice 13 września, 16:00
LZS Podwolina 0-4 Stal Nowa Dęba 13 września, 16:00
Olimpia Pysznica 4-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 13 września, 16:00
Strażak Przyszów 2-4 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 13 września, 16:00
w Stalowej Woli
Advit Łętownia 1-4 Orzeł Rudnik nad Sanem 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Słowianin Grębów 2-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 20 września, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 7-2 Advit Łętownia 20 września, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-1 Strażak Przyszów 20 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 2-4 Olimpia Pysznica 19 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 0-2 LZS Podwolina 20 września, 16:00
San Wrzawy 1-1 KP Zarzecze 20 września, 16:00
LZS Ździary 0-6 Tłoki Gorzyce 20 września, 16:00
Korona Majdan Królewski 0-0 Sokół Kamień 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Sokół Kamień 0-2 Słowianin Grębów 27 września, 16:00
Tłoki Gorzyce 3-0 Korona Majdan Królewski 26 września, 16:00
KP Zarzecze 1-1 LZS Ździary 27 września, 16:00
LZS Podwolina 1-3 San Wrzawy 27 września, 16:00
Olimpia Pysznica 1-4 Bukowa Jastkowice 27 września, 16:00
Strażak Przyszów 0-4 Stal Nowa Dęba 27 września, 16:00
Advit Łętownia 0-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 27 września, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Słowianin Grębów 0-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 4 października, 15:00
w Skowierzynie
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 4-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 4 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 7-0 Advit Łętownia 3 października, 15:00
Bukowa Jastkowice 2-1 Strażak Przyszów 4 października, 15:00
San Wrzawy 3-1 Olimpia Pysznica 4 października, 15:00
LZS Ździary 1-0 LZS Podwolina 4 października, 15:00
Korona Majdan Królewski 3-0 KP Zarzecze 4 października, 15:00
Sokół Kamień 1-3 Tłoki Gorzyce 4 października, 15:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Tłoki Gorzyce 7-1 Słowianin Grębów 10 października, 15:30
KP Zarzecze 2-1 Sokół Kamień 11 października, 15:00
LZS Podwolina 0-1 Korona Majdan Królewski 11 października, 15:00
Olimpia Pysznica 0-1 LZS Ździary 11 października, 15:00
Strażak Przyszów 1-0 San Wrzawy 11 października, 15:00
Advit Łętownia 2-3 Bukowa Jastkowice 11 października, 15:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 0-8 Stal Nowa Dęba 11 października, 15:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-3 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Słowianin Grębów 5-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 31 października, 12:00
w Skowierzynie / w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stal Nowa Dęba 2-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bukowa Jastkowice 5-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 31 października, 14:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
San Wrzawy 2-0 Advit Łętownia 31 października, 14:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Ździary 2-1 Strażak Przyszów 31 października, 14:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Korona Majdan Królewski 1-4 Olimpia Pysznica 18 października, 14:00
Sokół Kamień 6-1 LZS Podwolina 31 października, 14:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tłoki Gorzyce 3-0 KP Zarzecze 18 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

KP Zarzecze 2-2 Słowianin Grębów 25 października, 14:00
LZS Podwolina 1-1 Tłoki Gorzyce 25 października, 14:00
Olimpia Pysznica 6-1 Sokół Kamień 25 października, 14:00
Strażak Przyszów 5-0 Korona Majdan Królewski 25 października, 14:00
Advit Łętownia 1-4 LZS Ździary 24 października, 14:30
Orzeł Rudnik nad Sanem 0-4 San Wrzawy 25 października, 14:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 6-1 Bukowa Jastkowice 25 października, 14:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-6 Stal Nowa Dęba 25 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Słowianin Grębów 0-1 Stal Nowa Dęba 7 listopada, 12:00
w Skowierzynie
Bukowa Jastkowice 2-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 8 listopada, 14:00
San Wrzawy 4-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 8 listopada, 14:00
LZS Ździary 4-2 Orzeł Rudnik nad Sanem 7 listopada, 14:00
Korona Majdan Królewski 7-1 Advit Łętownia 8 listopada, 14:00
Sokół Kamień 1-2 Strażak Przyszów 8 listopada, 14:00
Tłoki Gorzyce 3-2 Olimpia Pysznica 8 listopada, 14:00
KP Zarzecze 1-4 LZS Podwolina 8 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

LZS Podwolina 1-1 Słowianin Grębów 11 listopada, 14:00
Olimpia Pysznica 1-0 KP Zarzecze 11 listopada, 14:00
Strażak Przyszów 1-0 Tłoki Gorzyce 11 listopada, 14:00
Advit Łętownia 0-2 Sokół Kamień 11 listopada, 14:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 0-0 Korona Majdan Królewski 11 listopada, 14:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-2 LZS Ździary 11 listopada, 14:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-0 San Wrzawy 11 listopada, 14:00
Stal Nowa Dęba 1-0 Bukowa Jastkowice 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 27-28 marca

Słowianin Grębów 1-0 Bukowa Jastkowice 28 marca, 14:00
w Skowierzynie
Stal Nowa Dęba 1-0 San Wrzawy 27 marca, 14:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-4 LZS Ździary 28 marca, 14:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-0 Korona Majdan Królewski 28 marca, 14:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-2 Sokół Kamień 28 marca, 14:00
Advit Łętownia 1-2 Tłoki Gorzyce 28 marca, 14:00
Strażak Przyszów 3-0 KP Zarzecze 28 marca, 14:00
Olimpia Pysznica 0-1 LZS Podwolina 28 marca, 14:00

Kolejka 17 - 3 kwietnia

Olimpia Pysznica 0-3 Słowianin Grębów 3 kwietnia, 11:00
w Skowierzynie
LZS Podwolina 6-2 Strażak Przyszów 3 kwietnia, 15:00
KP Zarzecze 5-1 Advit Łętownia 3 kwietnia, 15:00
Tłoki Gorzyce 1-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 3 kwietnia, 12:00
Sokół Kamień 2-3 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3 kwietnia, 14:00
Korona Majdan Królewski 3-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3 kwietnia, 15:00
LZS Ździary 2-2 Stal Nowa Dęba 3 kwietnia, 15:00
San Wrzawy 0-3 Bukowa Jastkowice 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 21 kwietnia

Sokół Kamień 5-2 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Słowianin Grębów 1-1 San Wrzawy 21 kwietnia, 16:30
w Skowierzynie / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Bukowa Jastkowice 2-0 LZS Ździary 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Stal Nowa Dęba 4-0 Korona Majdan Królewski 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-1 Tłoki Gorzyce 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Rudnik nad Sanem 0-1 KP Zarzecze 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Advit Łętownia 1-1 LZS Podwolina 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Strażak Przyszów 2-1 Olimpia Pysznica 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 19 - 28 kwietnia

Strażak Przyszów 1-2 Słowianin Grębów 28 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia Pysznica 5-2 Advit Łętownia 28 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Podwolina 3-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 28 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
KP Zarzecze 2-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tłoki Gorzyce 11-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 28 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Kamień 1-0 Stal Nowa Dęba 28 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Korona Majdan Królewski 1-1 Bukowa Jastkowice 28 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Ździary 0-0 San Wrzawy 28 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

Słowianin Grębów 4-2 LZS Ździary 25 kwietnia, 11:00
San Wrzawy 2-2 Korona Majdan Królewski 25 kwietnia, 15:00
Bukowa Jastkowice 2-1 Sokół Kamień 25 kwietnia, 15:00
Stal Nowa Dęba 1-0 Tłoki Gorzyce 24 kwietnia, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3-3 KP Zarzecze 25 kwietnia, 15:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-0 LZS Podwolina 25 kwietnia, 15:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 3-1 Olimpia Pysznica 25 kwietnia, 15:00
Advit Łętownia 1-0 Strażak Przyszów 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 1-2 maja

Advit Łętownia 0-5 Słowianin Grębów 2 maja, 16:00
Strażak Przyszów 3-1 Orzeł Rudnik nad Sanem 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (2 maja, 16:00) przerwany w 50. minucie przy stanie 0-0 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 maja, 17:30) dokończenie meczu odwołane z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie dokończony
Olimpia Pysznica 2-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2 maja, 16:00
LZS Podwolina 0-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2 maja, 16:00
KP Zarzecze 1-3 Stal Nowa Dęba 2 maja, 16:00
Tłoki Gorzyce 2-0 Bukowa Jastkowice 1 maja, 16:00
Sokół Kamień 2-1 San Wrzawy 2 maja, 16:00
Korona Majdan Królewski 2-0 LZS Ździary 2 maja, 16:00

Kolejka 22 - 8-9 maja

Słowianin Grębów 2-1 Korona Majdan Królewski 26 maja, 17:30
w pierwotnym (9 maja, 16:00) i w drugim (19 maja 17:30) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Ździary 0-0 Sokół Kamień 8 maja, 16:00
San Wrzawy 1-1 Tłoki Gorzyce 9 maja, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-0 KP Zarzecze 9 maja, 16:00
Stal Nowa Dęba 8-1 LZS Podwolina 8 maja, 16:30
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-0 Olimpia Pysznica 9 maja, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-1 Strażak Przyszów 9 maja, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-2 Advit Łętownia 9 maja, 16:00

Kolejka 23 - 12 maja

Orzeł Rudnik nad Sanem 1-2 Słowianin Grębów 12 maja, 17:00
Advit Łętownia 3-3 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 12 maja, 16:00
Strażak Przyszów 3-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 12 maja, 16:00
Olimpia Pysznica 0-3 Stal Nowa Dęba 12 maja, 16:00
LZS Podwolina 1-2 Bukowa Jastkowice 12 maja, 16:00
KP Zarzecze 10-1 San Wrzawy 12 maja, 16:00
Tłoki Gorzyce 2-2 LZS Ździary 12 maja, 17:00
Sokół Kamień 2-2 Korona Majdan Królewski 12 maja, 16:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Słowianin Grębów 1-3 Sokół Kamień 16 maja, 17:00
Korona Majdan Królewski 4-4 Tłoki Gorzyce 16 maja, 16:00
LZS Ździary 0-2 KP Zarzecze 16 maja, 17:00
San Wrzawy 1-6 LZS Podwolina 16 maja, 16:00
Bukowa Jastkowice 2-0 Olimpia Pysznica 16 maja, 16:00
Stal Nowa Dęba 5-1 Strażak Przyszów 16 maja, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 7-1 Advit Łętownia 16 maja, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 22-23 maja

OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-1 Słowianin Grębów 23 maja, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 3-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
(wo)
drużyna gości została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
Advit Łętownia 0-6 Stal Nowa Dęba 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Przyszów 1-3 Bukowa Jastkowice 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Pysznica 3-1 San Wrzawy 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (9 czerwca, 17:00) odwołany
LZS Podwolina 6-6 LZS Ździary 23 maja, 16:00
KP Zarzecze 4-1 Korona Majdan Królewski 23 maja, 16:00
Tłoki Gorzyce 5-2 Sokół Kamień 8 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 26 - 29-30 maja

Słowianin Grębów 0-4 Tłoki Gorzyce 30 maja, 18:00
Sokół Kamień 0-0 KP Zarzecze 30 maja, 16:00
Korona Majdan Królewski 3-2 LZS Podwolina 30 maja, 16:00
LZS Ździary 3-1 Olimpia Pysznica 30 maja, 16:00
San Wrzawy 3-2 Strażak Przyszów 30 maja, 16:00
Bukowa Jastkowice 5-0 Advit Łętownia 30 maja, 16:00
(wo)
przerwany przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Stal Nowa Dęba 2-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 29 maja, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-3 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
(wo)
drużyna gospodarzy została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi

Kolejka 27 - 3 czerwca

Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-3 Słowianin Grębów
(wo)
drużyna gospodarzy wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-3 Stal Nowa Dęba 3 czerwca, 17:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 2-2 Bukowa Jastkowice 3 czerwca, 17:00
Advit Łętownia 1-0 San Wrzawy 3 czerwca, 17:00
Strażak Przyszów 1-2 LZS Ździary 3 czerwca, 17:00
Olimpia Pysznica 3-0 Korona Majdan Królewski 3 czerwca, 17:00
LZS Podwolina 2-1 Sokół Kamień 3 czerwca, 17:00
KP Zarzecze 2-1 Tłoki Gorzyce 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Słowianin Grębów 1-4 KP Zarzecze 6 czerwca, 17:00
w Skowierzynie
Tłoki Gorzyce 5-2 LZS Podwolina 6 czerwca, 17:00
Sokół Kamień 1-2 Olimpia Pysznica 6 czerwca, 17:00
Korona Majdan Królewski 1-2 Strażak Przyszów 6 czerwca, 17:00
LZS Ździary 8-0 Advit Łętownia 6 czerwca, 17:00
San Wrzawy 3-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 16 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia powodziowego / w drugim terminie goście nie dojechali
Bukowa Jastkowice 2-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 6 czerwca, 17:00
w Pysznicy
Stal Nowa Dęba 3-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
(wo)
drużyna gości została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi

Kolejka 29 - 13 czerwca

Stal Nowa Dęba 1-0 Słowianin Grębów 13 czerwca, 17:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-3 Bukowa Jastkowice
(wo)
drużyna gospodarzy została wycofana z rozgrywek z powodu powodzi
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-3 San Wrzawy 13 czerwca, 17:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-4 LZS Ździary 13 czerwca, 17:00
Advit Łętownia 1-1 Korona Majdan Królewski 13 czerwca, 17:00
Strażak Przyszów 2-2 Sokół Kamień 13 czerwca, 17:00
Olimpia Pysznica 1-0 Tłoki Gorzyce 13 czerwca, 17:00
LZS Podwolina 0-5 KP Zarzecze 13 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

Słowianin Grębów 4-1 LZS Podwolina 20 czerwca, 15:00
KP Zarzecze 3-0 Olimpia Pysznica 19 czerwca, 17:00
Tłoki Gorzyce 6-2 Strażak Przyszów 20 czerwca, 17:00
Sokół Kamień 5-1 Advit Łętownia 20 czerwca, 17:00
Korona Majdan Królewski 8-1 Orzeł Rudnik nad Sanem 19 czerwca, 17:00
LZS Ździary 2-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 19 czerwca, 17:00
San Wrzawy 3-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
(wo)
drużyna gości została wycofana z rozgrywek z powodu powiedzi
Bukowa Jastkowice 4-1 Stal Nowa Dęba 19 czerwca, 16:30
w Nowej Dębie; Bukowa gospodarzem

IV liga 2009/2010 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Dębica)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Krosno)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Rzeszów)

Klasa A 2009/2010 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2009/2010 (Stalowa Wola II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas