[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Tuczempy 30 81 26 3 1 96-15 14 1 0 54-7 12 2 1 42-8
2.  Sokół Sieniawa 30 63 20 3 7 64-24 12 1 2 39-10 8 2 5 25-14
3.  Pogórze Rokietnica 30 60 18 6 6 68-34 8 3 4 37-19 10 3 2 31-15
4.  Golbalux Wiązownica 30 54 16 6 8 55-37 8 3 4 30-17 8 3 4 25-20
5.  LKS Skołoszów 30 51 14 9 7 55-34 6 4 5 25-17 8 5 2 30-17
6.  Czuwaj Przemyśl 30 49 14 7 9 45-39 9 3 3 27-9 5 4 6 18-30 2 4 1 1 0 2-1
7.  Syrenka Roźwienica 30 49 14 7 9 56-44 6 4 5 29-24 8 3 4 27-20 2 1 0 1 1 1-2
8.  Pogoń Małkowice 30 48 13 9 8 44-26 8 3 4 28-13 5 6 4 16-13
9.  Bizon Medyka 30 41 11 8 11 47-52 5 3 7 23-28 6 5 4 24-24
10.  Budowlani Szówsko 30 36 9 9 12 42-54 6 4 5 25-21 3 5 7 17-33
11.  MKS Radymno 30 31 8 7 15 41-53 5 3 7 18-22 3 4 8 23-31
12.  Pogoń-Sokół Lubaczów 30 29 9 2 19 43-70 4 1 10 25-34 5 1 9 18-36
13.  Błękitni Grzęska 30 28 7 7 16 45-68 4 6 5 28-23 3 1 11 17-45
14.  Łęk Ostrów 30 23 7 2 21 39-73 4 1 10 22-31 3 1 11 17-42
15.  Czarni Oleszyce 30 15 4 3 23 38-92 2 2 11 19-44 2 1 12 19-48 2 4 1 1 0 5-4
16.  Wisłok Świętoniowa 30 15 3 6 21 37-100 1 5 9 22-45 2 1 12 15-55 2 1 0 1 1 4-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Tuczempy    3-0 4-1 5-2 2-0 7-0 4-0 1-1 1-0 4-1 2-1 3-0 3-1 5-0 4-0 6-0 
 2 Sokół Sieniawa1-3     0-0 1-0 0-1 2-0 4-1 1-0 3-1 5-0 2-1 6-0 3-1 5-0 3-1 3-1 
 3 Pogórze Rokietnica1-2 3-0*     1-0 0-1 1-3 2-2 0-0 0-0 4-1 4-2 3-5 5-1 3-1 2-0 8-1 
 4 Golbalux Wiązownica0-3 0-1 0-0     0-1 2-2 2-0 1-1 5-1 2-1 3-0 0-2 4-0 4-1 3-1 4-3 
 5 LKS Skołoszów0-3 1-0 1-3 1-1     3-0 0-0 1-2 2-2 1-2 3-0 3-1 1-2 3-0* 1-1 4-0 
 6 Czuwaj Przemyśl1-0 1-2 0-2 0-1 2-2     1-0 1-0 1-0 0-0 2-0 0-0 3-0 2-0 8-0 5-2 
 7 Syrenka Roźwienica0-3 1-0 0-3* 2-0 2-4 1-1     0-0 1-1 6-1 3-3 0-3 5-0 0-1 4-2 4-2 
 8 Pogoń Małkowice0-1 1-0 4-3 1-2 3-0 1-1 1-1     1-2 0-0 2-0 5-0 3-0 4-1 2-1 0-1 
 9 Bizon Medyka0-2 0-0 0-2 3-4 1-1 1-2 0-4 0-2     2-1 4-2 2-0 2-2 1-4 3-2 4-0 
 10 Budowlani Szówsko0-4 0-1 0-3 2-2 1-1 1-1 0-4 1-0 0-1     0-0 4-0 5-2 5-0 3-2 3-0 
 11 MKS Radymno0-2 1-3 0-4 1-1 1-1 3-1 0-1 0-3 0-0 1-2     2-0 0-2 2-1 1-0 6-1 
 12 Pogoń-Sokół Lubaczów1-5 1-2 2-3 1-5 0-4 1-2 1-2 1-2 2-3 1-1 1-2     3-1 2-1 5-1 3-0 
 13 Błękitni Grzęska2-2 1-1 1-2 1-2 2-2 5-1 1-3 1-1 3-4 0-0 1-1 2-1     2-1 6-1 0-1 
 14 Łęk Ostrów0-2 0-1 1-2 1-3 0-2 2-1 1-3 1-3 0-2 4-1 2-2 1-3 5-1     1-4 3-1 
 15 Czarni Oleszyce2-2 0-9 0-1 0-1 0-4 0-1 2-4 3-0 1-3 2-5 1-5 2-3 3-1 1-3     2-2 
 16 Wisłok Świętoniowa0-8 1-5 2-2 0-1 3-6 0-2 1-2 1-1 4-4 1-1 1-4 3-0 0-3 3-3 2-3     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pogoń Małkowice 4-3 Pogórze Rokietnica 9 sierpnia, 15:00
Błękitni Grzęska 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 9 sierpnia, 17:00
Czarni Oleszyce 2-2 Piast Tuczempy 9 sierpnia, 17:00
Łęk Ostrów 0-1 Sokół Sieniawa 9 sierpnia, 13:00
Bizon Medyka 1-2 Czuwaj Przemyśl 9 sierpnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 2-4 LKS Skołoszów 8 sierpnia, 11:00
MKS Radymno 1-1 Golbalux Wiązownica 8 sierpnia, 17:00
Wisłok Świętoniowa 1-1 Budowlani Szówsko 9 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pogórze Rokietnica 4-1 Budowlani Szówsko 16 sierpnia, 16:00
Golbalux Wiązownica 4-3 Wisłok Świętoniowa 15 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 3-0 MKS Radymno 16 sierpnia, 17:00
Czuwaj Przemyśl 1-0 Syrenka Roźwienica 15 sierpnia, 15:30
Sokół Sieniawa 3-1 Bizon Medyka 16 sierpnia, 16:00
Piast Tuczempy 5-0 Łęk Ostrów 15 sierpnia, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 5-1 Czarni Oleszyce 16 sierpnia, 17:00
Pogoń Małkowice 3-0 Błękitni Grzęska 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Błękitni Grzęska 1-2 Pogórze Rokietnica 23 sierpnia, 14:00
Czarni Oleszyce 3-0 Pogoń Małkowice 22 sierpnia, 17:00
Łęk Ostrów 1-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 23 sierpnia, 17:00
Bizon Medyka 0-2 Piast Tuczempy 23 sierpnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 1-0 Sokół Sieniawa 22 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 3-1 Czuwaj Przemyśl 22 sierpnia, 17:00
Wisłok Świętoniowa 3-6 LKS Skołoszów 22 sierpnia, 11:00
Budowlani Szówsko 2-2 Golbalux Wiązownica 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pogórze Rokietnica 1-0 Golbalux Wiązownica 30 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 1-2 Budowlani Szówsko 30 sierpnia, 16:00
Czuwaj Przemyśl 5-2 Wisłok Świętoniowa 29 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa 2-1 MKS Radymno 29 sierpnia, 16:00
Piast Tuczempy 4-0 Syrenka Roźwienica 30 sierpnia, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-3 Bizon Medyka 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Małkowice 4-1 Łęk Ostrów 30 sierpnia, 16:00
Błękitni Grzęska 6-1 Czarni Oleszyce 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Czarni Oleszyce 0-1 Pogórze Rokietnica 5 września, 16:00
Łęk Ostrów 5-1 Błękitni Grzęska 6 września, 16:00
Bizon Medyka 0-2 Pogoń Małkowice 6 września, 16:00
Syrenka Roźwienica 0-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 6 września, 16:30
MKS Radymno 0-2 Piast Tuczempy 6 września, 14:00
Wisłok Świętoniowa 1-5 Sokół Sieniawa 6 września, 14:00
Budowlani Szówsko 1-1 Czuwaj Przemyśl 6 września, 17:00
Golbalux Wiązownica 0-1 LKS Skołoszów 6 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Pogórze Rokietnica 0-1 LKS Skołoszów 13 września, 16:00
Czuwaj Przemyśl 0-1 Golbalux Wiązownica 12 września, 16:00
Sokół Sieniawa 5-0 Budowlani Szówsko 13 września, 11:00
Piast Tuczempy 6-0 Wisłok Świętoniowa 13 września, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 MKS Radymno 12 września, 16:30
Pogoń Małkowice 1-1 Syrenka Roźwienica 13 września, 16:00
Błękitni Grzęska 3-4 Bizon Medyka 13 września, 16:00
Czarni Oleszyce 1-3 Łęk Ostrów 12 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Łęk Ostrów 1-2 Pogórze Rokietnica 20 września, 16:00
Bizon Medyka 3-2 Czarni Oleszyce 20 września, 16:00
Syrenka Roźwienica 5-0 Błękitni Grzęska 19 września, 11:00
MKS Radymno 0-3 Pogoń Małkowice 19 września, 16:00
Wisłok Świętoniowa 3-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 20 września, 14:00
Budowlani Szówsko 0-4 Piast Tuczempy 20 września, 16:00
Golbalux Wiązownica 0-1 Sokół Sieniawa 20 września, 16:00
LKS Skołoszów 3-0 Czuwaj Przemyśl 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Pogórze Rokietnica 1-3 Czuwaj Przemyśl 27 września, 16:00
Sokół Sieniawa 0-1 LKS Skołoszów 27 września, 16:00
Piast Tuczempy 5-2 Golbalux Wiązownica 26 września, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 Budowlani Szówsko 27 września, 16:00
Pogoń Małkowice 0-1 Wisłok Świętoniowa 27 września, 16:00
Błękitni Grzęska 1-1 MKS Radymno 27 września, 15:00
Czarni Oleszyce 2-4 Syrenka Roźwienica 26 września, 15:30
Łęk Ostrów 0-2 Bizon Medyka 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Bizon Medyka 0-2 Pogórze Rokietnica 4 października, 15:00
Syrenka Roźwienica 0-1 Łęk Ostrów 4 października, 15:00
MKS Radymno 1-0 Czarni Oleszyce 3 października, 15:00
Wisłok Świętoniowa 0-3 Błękitni Grzęska 4 października, 14:00
Budowlani Szówsko 1-0 Pogoń Małkowice 4 października, 15:00
Golbalux Wiązownica 0-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 4 października, 15:00
LKS Skołoszów 0-3 Piast Tuczempy 4 października, 14:00
Czuwaj Przemyśl 1-2 Sokół Sieniawa 3 października, 14:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Pogórze Rokietnica 3-0 Sokół Sieniawa 11 października, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 2-0 / drużyna gości opuściła plac gry
Piast Tuczempy 7-0 Czuwaj Przemyśl 10 października, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-4 LKS Skołoszów 11 października, 15:00
Pogoń Małkowice 1-2 Golbalux Wiązownica 11 października, 14:00
Błękitni Grzęska 0-0 Budowlani Szówsko 11 października, 15:00
Czarni Oleszyce 2-2 Wisłok Świętoniowa 11 października, 14:00
Łęk Ostrów 2-2 MKS Radymno 11 października, 15:00
Bizon Medyka 0-4 Syrenka Roźwienica 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

MKS Radymno 0-0 Bizon Medyka 17 października, 14:00
Wisłok Świętoniowa 3-3 Łęk Ostrów 18 października, 14:00
Budowlani Szówsko 3-2 Czarni Oleszyce 18 października, 14:00
Golbalux Wiązownica 4-0 Błękitni Grzęska 18 października, 14:00
LKS Skołoszów 1-2 Pogoń Małkowice 18 października, 14:00
Czuwaj Przemyśl 0-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 października, 14:00
Sokół Sieniawa 1-3 Piast Tuczempy 21 października, 15:00
w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogórze Rokietnica 2-2 Syrenka Roźwienica 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Pogórze Rokietnica 1-2 Piast Tuczempy 25 października, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Sokół Sieniawa 25 października, 14:00
Pogoń Małkowice 1-1 Czuwaj Przemyśl 25 października, 14:00
Błękitni Grzęska 2-2 LKS Skołoszów 25 października, 14:00
Czarni Oleszyce 0-1 Golbalux Wiązownica 25 października, 14:00
Łęk Ostrów 4-1 Budowlani Szówsko 25 października, 13:30
Bizon Medyka 4-0 Wisłok Świętoniowa 25 października, 14:00
Syrenka Roźwienica 3-3 MKS Radymno 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 31 października

MKS Radymno 0-4 Pogórze Rokietnica 31 października, 11:00
Wisłok Świętoniowa 1-2 Syrenka Roźwienica 31 października, 14:00
Budowlani Szówsko 0-1 Bizon Medyka 31 października, 11:00
Golbalux Wiązownica 4-1 Łęk Ostrów 31 października, 11:00
LKS Skołoszów 1-1 Czarni Oleszyce 31 października, 11:00
Czuwaj Przemyśl 3-0 Błękitni Grzęska 31 października, 11:00
Sokół Sieniawa 1-0 Pogoń Małkowice 31 października, 11:00
Piast Tuczempy 3-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 31 października, 13:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Pogórze Rokietnica 3-5 Pogoń-Sokół Lubaczów 8 listopada, 14:00
Pogoń Małkowice 0-1 Piast Tuczempy 8 listopada, 13:00
Błękitni Grzęska 1-1 Sokół Sieniawa 8 listopada, 13:00
Czarni Oleszyce 0-1 Czuwaj Przemyśl 8 listopada, 13:00
Łęk Ostrów 0-2 LKS Skołoszów 8 listopada, 13:30
Bizon Medyka 3-4 Golbalux Wiązownica 8 listopada, 14:00
Syrenka Roźwienica 6-1 Budowlani Szówsko 7 listopada, 11:00
MKS Radymno 6-1 Wisłok Świętoniowa 7 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Wisłok Świętoniowa 2-2 Pogórze Rokietnica 11 listopada, 14:00
Budowlani Szówsko 0-0 MKS Radymno 11 listopada, 13:00
Golbalux Wiązownica 2-0 Syrenka Roźwienica 11 listopada, 13:00
LKS Skołoszów 2-2 Bizon Medyka 11 listopada, 13:00
Czuwaj Przemyśl 2-0 Łęk Ostrów 11 listopada, 11:00
Sokół Sieniawa 3-1 Czarni Oleszyce 21 listopada, 12:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Tuczempy 3-1 Błękitni Grzęska 21 listopada, 12:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Pogoń Małkowice 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 3 kwietnia

Pogórze Rokietnica 0-0 Pogoń Małkowice 3 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1 Błękitni Grzęska 3 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Tuczempy 4-0 Czarni Oleszyce 3 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Sieniawa 5-0 Łęk Ostrów 3 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czuwaj Przemyśl 1-0 Bizon Medyka 3 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Skołoszów 0-0 Syrenka Roźwienica 3 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Golbalux Wiązownica 3-0 MKS Radymno 3 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Budowlani Szówsko 3-0 Wisłok Świętoniowa 3 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 27-28 marca

Budowlani Szówsko 0-3 Pogórze Rokietnica 28 marca, 14:00
Wisłok Świętoniowa 0-1 Golbalux Wiązownica 28 marca, 13:00
MKS Radymno 1-1 LKS Skołoszów 28 marca, 14:00
Syrenka Roźwienica 1-1 Czuwaj Przemyśl 27 marca, 11:00
Bizon Medyka 0-0 Sokół Sieniawa 28 marca, 15:00
Łęk Ostrów 0-2 Piast Tuczempy 28 marca, 16:15
Czarni Oleszyce 2-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 28 marca, 15:00
Błękitni Grzęska 1-1 Pogoń Małkowice 28 marca, 13:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Pogórze Rokietnica 5-1 Błękitni Grzęska 7 kwietnia, 16:00
Pogoń Małkowice 2-1 Czarni Oleszyce 7 kwietnia, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 Łęk Ostrów 7 kwietnia, 16:00
Piast Tuczempy 1-0 Bizon Medyka 7 kwietnia, 16:00
Sokół Sieniawa 4-1 Syrenka Roźwienica 7 kwietnia, 16:00
Czuwaj Przemyśl 2-0 MKS Radymno 7 kwietnia, 16:00
LKS Skołoszów 4-0 Wisłok Świętoniowa 7 kwietnia, 16:00
Golbalux Wiązownica 2-1 Budowlani Szówsko 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 21 kwietnia

Golbalux Wiązownica 0-0 Pogórze Rokietnica 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Budowlani Szówsko 1-1 LKS Skołoszów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wisłok Świętoniowa 0-2 Czuwaj Przemyśl 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
MKS Radymno 1-3 Sokół Sieniawa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Syrenka Roźwienica 0-3 Piast Tuczempy 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Bizon Medyka 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Łęk Ostrów 1-3 Pogoń Małkowice 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Oleszyce 3-1 Błękitni Grzęska 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 12 maja

Pogórze Rokietnica 2-0 Czarni Oleszyce 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Błękitni Grzęska 2-1 Łęk Ostrów 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń Małkowice 1-2 Bizon Medyka 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Syrenka Roźwienica 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Tuczempy 2-1 MKS Radymno 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Sieniawa 3-1 Wisłok Świętoniowa 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czuwaj Przemyśl 0-0 Budowlani Szówsko 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Skołoszów 1-1 Golbalux Wiązownica 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

LKS Skołoszów 1-3 Pogórze Rokietnica 25 kwietnia, 16:00
Golbalux Wiązownica 2-2 Czuwaj Przemyśl 25 kwietnia, 16:00
Budowlani Szówsko 0-1 Sokół Sieniawa 25 kwietnia, 16:00
Wisłok Świętoniowa 0-8 Piast Tuczempy 24 kwietnia, 14:00
MKS Radymno 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 24 kwietnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 0-0 Pogoń Małkowice 24 kwietnia, 11:00
Bizon Medyka 2-2 Błękitni Grzęska 25 kwietnia, 16:00
Łęk Ostrów 1-4 Czarni Oleszyce 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Pogórze Rokietnica 3-1 Łęk Ostrów 2 maja, 16:00
Czarni Oleszyce 1-3 Bizon Medyka 1 maja, 14:00
Błękitni Grzęska 1-3 Syrenka Roźwienica 1 maja, 17:00
Pogoń Małkowice 2-0 MKS Radymno 2 maja, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-0 Wisłok Świętoniowa 1 maja, 17:00
Piast Tuczempy 4-1 Budowlani Szówsko 1 maja, 17:00
Sokół Sieniawa 1-0 Golbalux Wiązownica 2 maja, 15:00
Czuwaj Przemyśl 2-2 LKS Skołoszów 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Czuwaj Przemyśl 0-2 Pogórze Rokietnica 8 maja, 15:00
LKS Skołoszów 1-0 Sokół Sieniawa 9 maja, 16:00
Golbalux Wiązownica 0-3 Piast Tuczempy 9 maja, 18:00
Budowlani Szówsko 4-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 9 maja, 17:00
Wisłok Świętoniowa 1-1 Pogoń Małkowice 9 maja, 17:00
MKS Radymno 0-2 Błękitni Grzęska 8 maja, 17:00
Syrenka Roźwienica 4-2 Czarni Oleszyce 8 maja, 11:00
Bizon Medyka 1-4 Łęk Ostrów 9 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Pogórze Rokietnica 0-0 Bizon Medyka 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łęk Ostrów 1-3 Syrenka Roźwienica 16 maja, 17:00
Czarni Oleszyce 1-5 MKS Radymno 15 maja, 17:00
Błękitni Grzęska 0-1 Wisłok Świętoniowa 15 maja, 17:30
Pogoń Małkowice 0-0 Budowlani Szówsko 16 maja, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-5 Golbalux Wiązownica 16 maja, 16:00
Piast Tuczempy 2-0 LKS Skołoszów 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Sieniawa 2-0 Czuwaj Przemyśl 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 22-23 maja

Sokół Sieniawa 0-0 Pogórze Rokietnica 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czuwaj Przemyśl 1-0 Piast Tuczempy 22 maja, 13:00
LKS Skołoszów 3-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 23 maja, 17:00
Golbalux Wiązownica 1-1 Pogoń Małkowice 23 maja, 16:00
Budowlani Szówsko 5-2 Błękitni Grzęska 23 maja, 17:00
Wisłok Świętoniowa 2-3 Czarni Oleszyce 22 maja, 14:00
MKS Radymno 2-1 Łęk Ostrów 23 maja, 14:00
Syrenka Roźwienica 1-1 Bizon Medyka 23 maja, 11:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

Syrenka Roźwienica 0-3 Pogórze Rokietnica 29 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Bizon Medyka 4-2 MKS Radymno 30 maja, 17:00
Łęk Ostrów 3-1 Wisłok Świętoniowa 30 maja, 17:00
Czarni Oleszyce 2-5 Budowlani Szówsko 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (29 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Grzęska 1-2 Golbalux Wiązownica 30 maja, 18:00
Pogoń Małkowice 3-0 LKS Skołoszów 30 maja, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Czuwaj Przemyśl 29 maja, 17:30
Piast Tuczempy 3-0 Sokół Sieniawa 30 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2 czerwca

Piast Tuczempy 4-1 Pogórze Rokietnica 2 czerwca, 17:30
Sokół Sieniawa 6-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany złego stanu boiska
Czuwaj Przemyśl 1-0 Pogoń Małkowice 2 czerwca, 17:00
LKS Skołoszów 1-2 Błękitni Grzęska 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany
Golbalux Wiązownica 3-1 Czarni Oleszyce 2 czerwca, 17:30
Budowlani Szówsko 5-0 Łęk Ostrów 2 czerwca, 17:30
Wisłok Świętoniowa 4-4 Bizon Medyka 2 czerwca, 17:30
MKS Radymno 0-1 Syrenka Roźwienica 2 czerwca, 17:30

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Pogórze Rokietnica 4-2 MKS Radymno 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Syrenka Roźwienica 4-2 Wisłok Świętoniowa 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bizon Medyka 2-1 Budowlani Szówsko 6 czerwca, 17:00
Łęk Ostrów 1-3 Golbalux Wiązownica 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Oleszyce 0-4 LKS Skołoszów 6 czerwca, 16:00
w Skołoszowie; Czarni gospodarzem
Błękitni Grzęska 5-1 Czuwaj Przemyśl 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Małkowice 1-0 Sokół Sieniawa 6 czerwca, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-5 Piast Tuczempy 6 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Pogoń-Sokół Lubaczów 2-3 Pogórze Rokietnica 13 czerwca, 16:00
Piast Tuczempy 1-1 Pogoń Małkowice 12 czerwca, 17:00
Sokół Sieniawa 3-1 Błękitni Grzęska 13 czerwca, 16:00
Czuwaj Przemyśl 8-0 Czarni Oleszyce 12 czerwca, 14:00
LKS Skołoszów 3-0 Łęk Ostrów 13 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Golbalux Wiązownica 5-1 Bizon Medyka 13 czerwca, 16:00
Budowlani Szówsko 0-4 Syrenka Roźwienica 13 czerwca, 17:00
Wisłok Świętoniowa 1-4 MKS Radymno 12 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

Pogórze Rokietnica 8-1 Wisłok Świętoniowa 20 czerwca, 17:00
MKS Radymno 1-2 Budowlani Szówsko 19 czerwca, 17:00
Syrenka Roźwienica 2-0 Golbalux Wiązownica 20 czerwca, 17:00
Bizon Medyka 1-1 LKS Skołoszów 20 czerwca, 17:00
Łęk Ostrów 2-1 Czuwaj Przemyśl 20 czerwca, 17:00
Czarni Oleszyce 0-9 Sokół Sieniawa 19 czerwca, 14:00
Błękitni Grzęska 2-2 Piast Tuczempy 20 czerwca, 17:00
Pogoń Małkowice 5-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 20 czerwca, 17:00

IV liga 2009/2010 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Dębica)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Krosno)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Stalowa Wola)

Klasa A 2009/2010 (Jarosław)
Klasa A 2009/2010 (Lubaczów)
Klasa A 2009/2010 (Przemyśl)
Klasa A 2009/2010 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas