[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granica Stubno 30 63 19 6 5 76-24 11 2 2 55-15 8 4 3 21-9 2 3 1 0 1 4-3
2.  Tęcza Kosienice 30 63 20 3 7 93-51 12 2 1 52-20 8 1 6 41-31 2 3 1 0 1 3-4
3.  Pogórze Dubiecko 30 53 16 5 9 67-50 10 1 4 37-15 6 4 5 30-35 2 4 1 1 0 4-1
4.  San Ostrów 30 53 14 11 5 49-35 7 5 3 24-17 7 6 2 25-18 2 1 0 1 1 1-4
5.  Viking Orły 30 52 15 7 8 48-32 5 6 4 23-17 10 1 4 25-15
6.  Wiar Huwniki 30 51 16 3 11 61-45 9 3 3 31-20 7 0 8 30-25
7.  Polonia II Przemyśl 30 48 13 9 8 58-31 8 4 3 38-13 5 5 5 20-18
8.  Leśnik Bircza 30 43 12 7 11 72-61 9 3 3 45-23 3 4 8 27-38
9.  Orzeł Torki 30 39 11 6 13 51-58 6 3 6 25-29 5 3 7 26-29
10.  Czarni Bolestraszyce 30 38 10 8 12 54-54 7 4 4 28-25 3 4 8 26-29
11.  LKS Ujkowice 30 35 9 8 13 46-45 7 5 3 25-17 2 3 10 21-28
12.  Wiar Krówniki 30 33 9 6 15 55-76 6 1 8 33-40 3 5 7 22-36 2 6 2 0 0 5-3
13.  ULKS Hermanowice 30 33 9 6 15 40-59 6 2 7 25-29 3 4 8 15-30 2 0 0 0 2 3-5
14.  LKS Nakło 30 31 9 4 17 45-78 5 2 8 18-36 4 2 9 27-42
15.  Fenix Leszno 30 29 7 8 15 50-87 4 4 7 21-32 3 4 8 29-55
16.  Artmax Pikulice 30 6 1 3 26 28-107 0 3 12 16-49 1 0 14 12-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Granica Stubno    3-1 9-0 2-2 4-0* 3-1 1-3 4-1 0-1 4-1 2-2 6-1 3-0 4-1 3-1 7-0 
 2 Tęcza Kosienice2-1     7-3 1-2 2-1 1-0 4-2 6-4 2-0 2-2 3-1 5-1 1-1 5-0 5-2 6-0 
 3 Pogórze Dubiecko1-0 1-2     1-1 0-1 3-1 2-0 3-1 4-2 2-1 1-3 1-0 5-0 6-1 0-1 7-1 
 4 San Ostrów0-0 4-0 0-3     0-2 1-2 1-1 1-1 2-0 2-1 1-0 2-1 2-2 4-1 2-2 2-1 
 5 Viking Orły0-0 1-4 1-2 1-2     1-0 0-0 2-2 4-3 1-1 1-0 0-0 0-0 0-2 9-1 2-0 
 6 Wiar Huwniki0-1 1-5 3-2 3-1 2-0     0-0 3-0 1-1 3-2 4-3 5-2 0-1 2-0 2-2 2-0 
 7 Polonia II Przemyśl0-0 3-0 1-2 1-2 1-1 0-3*     3-1 0-0 2-2 2-1 2-0 6-1 3-0 9-0 5-0 
 8 Leśnik Bircza2-4 2-5 1-2 2-2 2-0 4-1 2-0     3-3 0-0 3-1 6-1 2-0 5-1 4-2 7-1 
 9 Orzeł Torki0-3 3-2 2-2 1-0 0-2 1-2 1-2 0-3     0-4 2-1 3-3 2-1 0-0 5-3 5-1 
 10 Czarni Bolestraszyce1-0 1-0 0-3 1-1 0-5 3-2 1-1 3-2 3-5     1-1 1-1 1-0 1-2 7-2 4-0 
 11 LKS Ujkowice0-0 2-3 1-1 0-0 0-1 2-1 2-0 3-2 4-1 3-2     1-1 0-2 3-0 2-2 2-1 
 12 Wiar Krówniki1-3 5-1 3-2 1-2 1-2 3-1 1-5 3-4 1-4 3-0 1-4     3-2 3-3 2-6 2-1 
 13 ULKS Hermanowice2-4 1-4 1-1 1-1 0-1 0-2 1-0 1-2 1-3 4-2 2-1 1-2     4-3 3-2 3-1 
 14 LKS Nakło0-3 1-5 3-0 1-2 0-3 1-4 1-1 3-1 1-0 0-5 2-1 2-5 1-0     1-1 1-5 
 15 Fenix Leszno0-1 1-7 3-3 0-1 1-3 1-4 0-2 2-2 3-0 1-0 2-1 0-0 3-3 1-5     3-0 
 16 Artmax Pikulice0-1 2-2 0-4 2-6 2-3 1-6 1-3 1-1 0-3 2-3 1-1 1-4 1-2 1-8 1-2     

Kolejka 1 - 9 sierpnia

Pogórze Dubiecko 1-1 San Ostrów
LKS Ujkowice 2-1 Artmax Pikulice
Fenix Leszno 1-5 LKS Nakło
Polonia II Przemyśl 6-1 ULKS Hermanowice
Granica Stubno 4-0 Viking Orły
(wo)
na boisku 4-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Wiar Krówniki 3-0 Czarni Bolestraszyce
Leśnik Bircza 4-1 Wiar Huwniki
Tęcza Kosienice 2-0 Orzeł Torki

Kolejka 2 - 16 sierpnia

San Ostrów 2-0 Orzeł Torki
Wiar Huwniki 1-5 Tęcza Kosienice
Czarni Bolestraszyce 3-2 Leśnik Bircza
Viking Orły 0-0 Wiar Krówniki
ULKS Hermanowice 2-4 Granica Stubno
LKS Nakło 1-1 Polonia II Przemyśl
Artmax Pikulice 1-2 Fenix Leszno
Pogórze Dubiecko 1-3 LKS Ujkowice

Kolejka 3 - 23 sierpnia

LKS Ujkowice 0-0 San Ostrów
Fenix Leszno 3-3 Pogórze Dubiecko
Polonia II Przemyśl 5-0 Artmax Pikulice
Granica Stubno 4-1 LKS Nakło
Wiar Krówniki 3-2 ULKS Hermanowice
Leśnik Bircza 2-0 Viking Orły
Tęcza Kosienice 2-2 Czarni Bolestraszyce 26 sierpnia
Orzeł Torki 1-2 Wiar Huwniki

Kolejka 4 - 30 sierpnia

San Ostrów 1-2 Wiar Huwniki
Czarni Bolestraszyce 3-5 Orzeł Torki
Viking Orły 1-4 Tęcza Kosienice
ULKS Hermanowice 1-2 Leśnik Bircza
LKS Nakło 2-5 Wiar Krówniki
Artmax Pikulice 0-1 Granica Stubno
Pogórze Dubiecko 2-0 Polonia II Przemyśl
LKS Ujkowice 2-2 Fenix Leszno

Kolejka 5 - 6 września

Fenix Leszno 0-1 San Ostrów
Polonia II Przemyśl 2-1 LKS Ujkowice
Granica Stubno 9-0 Pogórze Dubiecko
Wiar Krówniki 2-1 Artmax Pikulice 9 września
Leśnik Bircza 5-1 LKS Nakło
Tęcza Kosienice 1-1 ULKS Hermanowice
Orzeł Torki 0-2 Viking Orły
Wiar Huwniki 3-2 Czarni Bolestraszyce 8 września

Kolejka 6 - 13 września

San Ostrów 2-1 Czarni Bolestraszyce
Viking Orły 1-0 Wiar Huwniki
ULKS Hermanowice 1-3 Orzeł Torki
LKS Nakło 1-5 Tęcza Kosienice
Artmax Pikulice 1-1 Leśnik Bircza
Pogórze Dubiecko 1-0 Wiar Krówniki
LKS Ujkowice 0-0 Granica Stubno
Fenix Leszno 0-2 Polonia II Przemyśl

Kolejka 7 - 20 września

Polonia II Przemyśl 1-2 San Ostrów
Granica Stubno 3-1 Fenix Leszno
Wiar Krówniki 1-4 LKS Ujkowice
Leśnik Bircza 1-2 Pogórze Dubiecko
Tęcza Kosienice 6-0 Artmax Pikulice
Orzeł Torki 0-0 LKS Nakło 30 września
Wiar Huwniki 0-1 ULKS Hermanowice
Czarni Bolestraszyce 0-5 Viking Orły

Kolejka 8 - 27 września

San Ostrów 0-2 Viking Orły
ULKS Hermanowice 4-2 Czarni Bolestraszyce
LKS Nakło 1-4 Wiar Huwniki
Artmax Pikulice 0-3 Orzeł Torki
Pogórze Dubiecko 1-2 Tęcza Kosienice
LKS Ujkowice 3-2 Leśnik Bircza
Fenix Leszno 0-0 Wiar Krówniki
Polonia II Przemyśl 0-0 Granica Stubno

Kolejka 9 - 4 października

Granica Stubno 2-2 San Ostrów
Wiar Krówniki 1-5 Polonia II Przemyśl
Leśnik Bircza 4-2 Fenix Leszno
Tęcza Kosienice 3-1 LKS Ujkowice
Orzeł Torki 2-2 Pogórze Dubiecko
Wiar Huwniki 2-0 Artmax Pikulice
Czarni Bolestraszyce 1-2 LKS Nakło
Viking Orły 0-0 ULKS Hermanowice

Kolejka 10 - 11 października

San Ostrów 2-2 ULKS Hermanowice
LKS Nakło 0-3 Viking Orły
Artmax Pikulice 2-3 Czarni Bolestraszyce
Pogórze Dubiecko 3-1 Wiar Huwniki
LKS Ujkowice 4-1 Orzeł Torki
Fenix Leszno 1-7 Tęcza Kosienice
Polonia II Przemyśl 3-1 Leśnik Bircza
Granica Stubno 6-1 Wiar Krówniki

Kolejka 11 - 18 października

Wiar Krówniki 1-2 San Ostrów
Leśnik Bircza 2-4 Granica Stubno 15 listopada
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Kosienice 4-2 Polonia II Przemyśl
Orzeł Torki 5-3 Fenix Leszno
Wiar Huwniki 4-3 LKS Ujkowice 15 listopada
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Bolestraszyce 0-3 Pogórze Dubiecko
Viking Orły 2-0 Artmax Pikulice
ULKS Hermanowice 4-3 LKS Nakło

Kolejka 12 - 25 października

San Ostrów 4-1 LKS Nakło
Artmax Pikulice 1-2 ULKS Hermanowice
Pogórze Dubiecko 0-1 Viking Orły
LKS Ujkowice 3-2 Czarni Bolestraszyce
Fenix Leszno 1-4 Wiar Huwniki
Polonia II Przemyśl 0-0 Orzeł Torki
Granica Stubno 3-1 Tęcza Kosienice
Wiar Krówniki 3-4 Leśnik Bircza

Kolejka 13 - 31 października

Leśnik Bircza 2-2 San Ostrów
Tęcza Kosienice 5-1 Wiar Krówniki
Orzeł Torki 0-3 Granica Stubno
Wiar Huwniki 0-0 Polonia II Przemyśl
Czarni Bolestraszyce 7-2 Fenix Leszno
Viking Orły 1-0 LKS Ujkowice
ULKS Hermanowice 1-1 Pogórze Dubiecko
LKS Nakło 1-5 Artmax Pikulice

Kolejka 14 - 8 listopada

San Ostrów 2-1 Artmax Pikulice
Pogórze Dubiecko 6-1 LKS Nakło
LKS Ujkowice 0-2 ULKS Hermanowice
Fenix Leszno 1-3 Viking Orły
Polonia II Przemyśl 2-2 Czarni Bolestraszyce
Granica Stubno 3-1 Wiar Huwniki
Wiar Krówniki 1-4 Orzeł Torki
Leśnik Bircza 2-5 Tęcza Kosienice

Kolejka 15 - 11 listopada

Tęcza Kosienice 1-2 San Ostrów 22 listopada
Orzeł Torki 0-3 Leśnik Bircza
Wiar Huwniki 5-2 Wiar Krówniki
Czarni Bolestraszyce 1-0 Granica Stubno
Viking Orły 0-0 Polonia II Przemyśl
ULKS Hermanowice 3-2 Fenix Leszno
LKS Nakło 2-1 LKS Ujkowice
Artmax Pikulice 0-4 Pogórze Dubiecko

Kolejka 16 - 3 kwietnia

San Ostrów 0-3 Pogórze Dubiecko
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
Artmax Pikulice 1-1 LKS Ujkowice
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
LKS Nakło 1-1 Fenix Leszno
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
ULKS Hermanowice 1-0 Polonia II Przemyśl
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
Viking Orły 0-0 Granica Stubno
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
Czarni Bolestraszyce 1-1 Wiar Krówniki
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
Wiar Huwniki 3-0 Leśnik Bircza
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
Orzeł Torki 3-2 Tęcza Kosienice
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany

Kolejka 17 - 28 marca

Orzeł Torki 1-0 San Ostrów
Tęcza Kosienice 1-0 Wiar Huwniki
Leśnik Bircza 0-0 Czarni Bolestraszyce
Wiar Krówniki 1-2 Viking Orły
Granica Stubno 3-0 ULKS Hermanowice
Polonia II Przemyśl 3-0 LKS Nakło
Fenix Leszno 3-0 Artmax Pikulice
LKS Ujkowice 1-1 Pogórze Dubiecko

Kolejka 18 - 7 kwietnia

San Ostrów 1-0 LKS Ujkowice
Pogórze Dubiecko 0-1 Fenix Leszno
Artmax Pikulice 1-3 Polonia II Przemyśl
LKS Nakło 0-3 Granica Stubno
ULKS Hermanowice 1-2 Wiar Krówniki
Viking Orły 2-2 Leśnik Bircza
Czarni Bolestraszyce 1-0 Tęcza Kosienice
Wiar Huwniki 1-1 Orzeł Torki

Kolejka 19 - 28 kwietnia

Wiar Huwniki 3-1 San Ostrów
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Torki 0-4 Czarni Bolestraszyce
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tęcza Kosienice 2-1 Viking Orły
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Leśnik Bircza 2-0 ULKS Hermanowice
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wiar Krówniki 3-3 LKS Nakło
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Granica Stubno 7-0 Artmax Pikulice
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonia II Przemyśl 1-2 Pogórze Dubiecko
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Fenix Leszno 2-1 LKS Ujkowice
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 19 maja

San Ostrów 2-2 Fenix Leszno
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Ujkowice 2-0 Polonia II Przemyśl 9 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogórze Dubiecko 1-0 Granica Stubno 9 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Artmax Pikulice 1-4 Wiar Krówniki 9 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Nakło 3-1 Leśnik Bircza 9 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Hermanowice 1-4 Tęcza Kosienice 9 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Viking Orły 4-3 Orzeł Torki
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Bolestraszyce 3-2 Wiar Huwniki
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Czarni Bolestraszyce 1-1 San Ostrów
Wiar Huwniki 2-0 Viking Orły
Orzeł Torki 2-1 ULKS Hermanowice
Tęcza Kosienice 5-0 LKS Nakło
Leśnik Bircza 7-1 Artmax Pikulice
Wiar Krówniki 3-2 Pogórze Dubiecko
Granica Stubno 2-2 LKS Ujkowice
Polonia II Przemyśl 9-0 Fenix Leszno

Kolejka 22 - 2 maja

San Ostrów 1-1 Polonia II Przemyśl
Fenix Leszno 0-1 Granica Stubno
LKS Ujkowice 1-1 Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko 3-1 Leśnik Bircza
Artmax Pikulice 2-2 Tęcza Kosienice
LKS Nakło 1-0 Orzeł Torki
ULKS Hermanowice 0-2 Wiar Huwniki
Viking Orły 1-1 Czarni Bolestraszyce

Kolejka 23 - 9 maja

Viking Orły 1-2 San Ostrów
Czarni Bolestraszyce 1-0 ULKS Hermanowice
Wiar Huwniki 2-0 LKS Nakło
Orzeł Torki 5-1 Artmax Pikulice
Tęcza Kosienice 7-3 Pogórze Dubiecko
Leśnik Bircza 3-1 LKS Ujkowice
Wiar Krówniki 2-6 Fenix Leszno
Granica Stubno 1-3 Polonia II Przemyśl

Kolejka 24 - 16 maja

San Ostrów 0-0 Granica Stubno
Polonia II Przemyśl 2-0 Wiar Krówniki
Fenix Leszno 2-2 Leśnik Bircza
LKS Ujkowice 2-3 Tęcza Kosienice
Pogórze Dubiecko 4-2 Orzeł Torki
Artmax Pikulice 1-6 Wiar Huwniki
LKS Nakło 0-5 Czarni Bolestraszyce
ULKS Hermanowice 0-1 Viking Orły 6 czerwca
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 23 maja

ULKS Hermanowice 1-1 San Ostrów
Viking Orły 0-2 LKS Nakło
Czarni Bolestraszyce 4-0 Artmax Pikulice
Wiar Huwniki 3-2 Pogórze Dubiecko
Orzeł Torki 2-1 LKS Ujkowice
Tęcza Kosienice 5-2 Fenix Leszno 26 maja
Leśnik Bircza 2-0 Polonia II Przemyśl
Wiar Krówniki 1-3 Granica Stubno

Kolejka 26 - 30 maja

San Ostrów 2-1 Wiar Krówniki
Granica Stubno 4-1 Leśnik Bircza
Polonia II Przemyśl 3-0 Tęcza Kosienice
Fenix Leszno 3-0 Orzeł Torki
LKS Ujkowice 2-1 Wiar Huwniki
Pogórze Dubiecko 2-1 Czarni Bolestraszyce
Artmax Pikulice 2-3 Viking Orły
LKS Nakło 1-0 ULKS Hermanowice

Kolejka 27 - 2 czerwca

LKS Nakło 1-2 San Ostrów
ULKS Hermanowice 3-1 Artmax Pikulice
Viking Orły 1-2 Pogórze Dubiecko
Czarni Bolestraszyce 1-1 LKS Ujkowice 4 czerwca
Wiar Huwniki 2-2 Fenix Leszno
Orzeł Torki 1-2 Polonia II Przemyśl
Tęcza Kosienice 2-1 Granica Stubno 23 czerwca
w pierwotnym terminie (2 czerwca) odwołany
Leśnik Bircza 6-1 Wiar Krówniki

Kolejka 28 - 6 czerwca

San Ostrów 1-1 Leśnik Bircza
Wiar Krówniki 5-1 Tęcza Kosienice
Granica Stubno 0-1 Orzeł Torki
Polonia II Przemyśl 0-3 Wiar Huwniki
(wo)
na boisku 1-1
Fenix Leszno 1-0 Czarni Bolestraszyce
LKS Ujkowice 0-1 Viking Orły
Pogórze Dubiecko 5-0 ULKS Hermanowice
Artmax Pikulice 1-8 LKS Nakło

Kolejka 29 - 13 czerwca

Artmax Pikulice 2-6 San Ostrów
LKS Nakło 3-0 Pogórze Dubiecko
ULKS Hermanowice 2-1 LKS Ujkowice
Viking Orły 9-1 Fenix Leszno
Czarni Bolestraszyce 1-1 Polonia II Przemyśl
Wiar Huwniki 0-1 Granica Stubno
Orzeł Torki 3-3 Wiar Krówniki
Tęcza Kosienice 6-4 Leśnik Bircza

Kolejka 30 - 20 czerwca

San Ostrów 4-0 Tęcza Kosienice
Leśnik Bircza 3-3 Orzeł Torki
Wiar Krówniki 3-1 Wiar Huwniki
Granica Stubno 4-1 Czarni Bolestraszyce
Polonia II Przemyśl 1-1 Viking Orły
Fenix Leszno 3-3 ULKS Hermanowice
LKS Ujkowice 3-0 LKS Nakło
Pogórze Dubiecko 7-1 Artmax Pikulice

Klasa okręgowa 2009/2010 (Jarosław)

Klasa A 2009/2010 (Jarosław)
Klasa A 2009/2010 (Lubaczów)
Klasa A 2009/2010 (Przeworsk)

Klasa B 2009/2010 (Przemyśl)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas