[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  San Hurko/Hureczko 22 46 15 1 6 58-32 7 1 3 31-20 8 0 3 27-12
2.  Fort Jaksmanice 22 43 14 1 7 60-51 8 0 3 32-20 6 1 4 28-31
3.  Biało-Czerwoni Kaszyce 22 42 13 3 6 54-28 9 1 1 36-8 4 2 5 18-20 2 3 1 0 1 7-3
4.  LKS Batycze 22 42 13 3 6 50-42 8 1 2 28-16 5 2 4 22-26 2 3 1 0 1 3-7
5.  Rada Orzechowce 22 33 8 9 5 40-29 7 3 1 25-8 1 6 4 15-21
6.  Grom Wyszatyce 22 32 9 5 8 45-38 5 3 3 26-16 4 2 5 19-22
7.  Wesoła Zadąbrowie 22 29 8 5 9 40-41 5 2 4 23-18 3 3 5 17-23
8.  Korona Trójczyce 22 28 8 4 10 36-35 4 3 4 18-13 4 1 6 18-22 2 3 1 0 1 7-4
9.  Motor Grochowce 22 28 9 1 12 35-49 5 0 6 19-21 4 1 6 16-28 2 3 1 0 1 4-7
10.  Jawor Nehrybka 22 23 6 5 11 35-54 4 2 5 24-27 2 3 6 11-27
11.  Walawianka Walawa 22 15 4 3 15 26-56 2 3 6 14-24 2 0 9 12-32
12.  Cresovia Kalników 22 13 3 4 15 30-54 2 3 6 21-21 1 1 9 9-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 San Hurko/Hureczko    2-4 4-0 2-3 7-4 1-0 2-0 1-1 1-5 2-0 5-1 4-2 
 2 Fort Jaksmanice3-2     1-0 2-4 1-0 3-4 1-5 4-3 3-0 3-0 3-2 8-0 
 3 Biało-Czerwoni Kaszyce2-0 10-2     6-1 0-0 3-0 3-4 3-0 2-0 3-1 2-0 2-0 
 4 LKS Batycze0-2 1-5 2-1     2-2 2-1 5-2 2-1 3-2 4-0 4-0* 3-0 
 5 Rada Orzechowce1-2 2-2 1-1 3-0     1-0 1-0 4-0 5-1 1-1 2-0 4-1 
 6 Grom Wyszatyce2-1 3-0 3-3 1-1 0-0     5-1 1-3 1-2 2-3 3-0* 5-2 
 7 Wesoła Zadąbrowie2-3 1-6 2-1 3-1 1-1 3-1     0-2 1-2 6-0 3-0 1-1 
 8 Korona Trójczyce1-4 4-0 2-0 1-1 3-0 0-1 1-1     5-1 1-1 0-3* 0-1 
 9 Motor Grochowce0-3 2-4 2-3 1-2 3-1 2-4 2-0 3-2     1-2 2-0 1-0 
 10 Jawor Nehrybka0-4 1-2 2-4 3-2 1-4 2-3 2-2 3-2 2-2     6-2 2-0 
 11 Walawianka Walawa1-4 1-3 0-2 2-4 2-2 2-2 0-0 0-2 0-1 3-2     3-2 
 12 Cresovia Kalników0-2 4-0 1-3 2-3 1-1 3-3 1-2 1-2 5-0 1-1 2-4     

Kolejka 1 - 16 sierpnia

Korona Trójczyce 1-4 San Hurko/Hureczko
Jawor Nehrybka 3-2 LKS Batycze
Walawianka Walawa 0-2 Biało-Czerwoni Kaszyce
Fort Jaksmanice 3-4 Grom Wyszatyce
Rada Orzechowce 4-1 Cresovia Kalników
Motor Grochowce 2-0 Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 2 - 23 sierpnia

San Hurko/Hureczko 2-0 Wesoła Zadąbrowie
Cresovia Kalników 5-0 Motor Grochowce
Grom Wyszatyce 0-0 Rada Orzechowce
Biało-Czerwoni Kaszyce 10-2 Fort Jaksmanice
LKS Batycze 4-0 Walawianka Walawa
(wo)
na boisku 4-1
Korona Trójczyce 1-1 Jawor Nehrybka

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Jawor Nehrybka 0-4 San Hurko/Hureczko
Walawianka Walawa 0-2 Korona Trójczyce
Fort Jaksmanice 2-4 LKS Batycze
Rada Orzechowce 1-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce 2-4 Grom Wyszatyce
Wesoła Zadąbrowie 1-1 Cresovia Kalników

Kolejka 4 - 6 września

San Hurko/Hureczko 4-2 Cresovia Kalników
Grom Wyszatyce 5-1 Wesoła Zadąbrowie
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-0 Motor Grochowce
LKS Batycze 2-2 Rada Orzechowce
Korona Trójczyce 4-0 Fort Jaksmanice
Jawor Nehrybka 6-2 Walawianka Walawa

Kolejka 5 - 13 września

Walawianka Walawa 1-4 San Hurko/Hureczko
Fort Jaksmanice 3-0 Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce 4-0 Korona Trójczyce
Motor Grochowce 1-2 LKS Batycze
Wesoła Zadąbrowie 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Cresovia Kalników 3-3 Grom Wyszatyce

Kolejka 6 - 20 września

San Hurko/Hureczko 1-0 Grom Wyszatyce
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-0 Cresovia Kalników
LKS Batycze 5-2 Wesoła Zadąbrowie
Korona Trójczyce 5-1 Motor Grochowce
Jawor Nehrybka 1-4 Rada Orzechowce
Walawianka Walawa 1-3 Fort Jaksmanice

Kolejka 7 - 27 września

Fort Jaksmanice 3-2 San Hurko/Hureczko
Rada Orzechowce 2-0 Walawianka Walawa
Motor Grochowce 1-2 Jawor Nehrybka
Wesoła Zadąbrowie 0-2 Korona Trójczyce
Cresovia Kalników 2-3 LKS Batycze
Grom Wyszatyce 3-3 Biało-Czerwoni Kaszyce

Kolejka 8 - 4 października

San Hurko/Hureczko 4-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Batycze 2-1 Grom Wyszatyce
Korona Trójczyce 0-1 Cresovia Kalników
Jawor Nehrybka 2-2 Wesoła Zadąbrowie
Walawianka Walawa 0-1 Motor Grochowce
Fort Jaksmanice 1-0 Rada Orzechowce

Kolejka 9 - 11 października

Rada Orzechowce 1-2 San Hurko/Hureczko
Motor Grochowce 2-4 Fort Jaksmanice
Wesoła Zadąbrowie 3-0 Walawianka Walawa
Cresovia Kalników 1-1 Jawor Nehrybka
Grom Wyszatyce 1-3 Korona Trójczyce
Biało-Czerwoni Kaszyce 6-1 LKS Batycze

Kolejka 10 - 18 października

San Hurko/Hureczko 2-3 LKS Batycze
Korona Trójczyce 2-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Jawor Nehrybka 2-3 Grom Wyszatyce
Walawianka Walawa 3-2 Cresovia Kalników
Fort Jaksmanice 1-5 Wesoła Zadąbrowie
Rada Orzechowce 5-1 Motor Grochowce

Kolejka 11 - 25 października

Motor Grochowce 0-3 San Hurko/Hureczko
Wesoła Zadąbrowie 1-1 Rada Orzechowce
Cresovia Kalników 4-0 Fort Jaksmanice
Grom Wyszatyce 3-0 Walawianka Walawa
(wo)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 2-0
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-1 Jawor Nehrybka
LKS Batycze 2-1 Korona Trójczyce

Kolejka 12 - 21 kwietnia

San Hurko/Hureczko 1-1 Korona Trójczyce
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Batycze 4-0 Jawor Nehrybka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-0 Walawianka Walawa
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Grom Wyszatyce 3-0 Fort Jaksmanice
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Cresovia Kalników 1-1 Rada Orzechowce
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wesoła Zadąbrowie 1-2 Motor Grochowce
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 26 maja

Wesoła Zadąbrowie 2-3 San Hurko/Hureczko
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Motor Grochowce 1-0 Cresovia Kalników
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rada Orzechowce 1-0 Grom Wyszatyce
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Fort Jaksmanice 1-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Walawianka Walawa 2-4 LKS Batycze
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jawor Nehrybka 3-2 Korona Trójczyce
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 25 kwietnia

San Hurko/Hureczko 2-0 Jawor Nehrybka
Korona Trójczyce 0-3 Walawianka Walawa
(wo)
na boisku 3-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Batycze 1-5 Fort Jaksmanice
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-0 Rada Orzechowce
Grom Wyszatyce 1-2 Motor Grochowce 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (25 kwietnia) odwołany
Cresovia Kalników 1-2 Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 15 - 2 maja

Cresovia Kalników 0-2 San Hurko/Hureczko
Wesoła Zadąbrowie 3-1 Grom Wyszatyce
Motor Grochowce 2-3 Biało-Czerwoni Kaszyce
Rada Orzechowce 3-0 LKS Batycze
Fort Jaksmanice 4-3 Korona Trójczyce
Walawianka Walawa 3-2 Jawor Nehrybka 12 maja, 17:00

Kolejka 16 - 9 maja

San Hurko/Hureczko 5-1 Walawianka Walawa
Jawor Nehrybka 1-2 Fort Jaksmanice
Korona Trójczyce 3-0 Rada Orzechowce
LKS Batycze 3-2 Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-4 Wesoła Zadąbrowie
Grom Wyszatyce 5-2 Cresovia Kalników

Kolejka 17 - 16 maja

Grom Wyszatyce 2-1 San Hurko/Hureczko
Cresovia Kalników 1-3 Biało-Czerwoni Kaszyce
Wesoła Zadąbrowie 3-1 LKS Batycze
Motor Grochowce 3-2 Korona Trójczyce
Rada Orzechowce 1-1 Jawor Nehrybka
Fort Jaksmanice 3-2 Walawianka Walawa

Kolejka 18 - 23 maja

San Hurko/Hureczko 2-4 Fort Jaksmanice
Walawianka Walawa 2-2 Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka 2-2 Motor Grochowce
Korona Trójczyce 1-1 Wesoła Zadąbrowie
LKS Batycze 3-0 Cresovia Kalników
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-0 Grom Wyszatyce

Kolejka 19 - 30 maja

Biało-Czerwoni Kaszyce 2-0 San Hurko/Hureczko
Grom Wyszatyce 1-1 LKS Batycze
Cresovia Kalników 1-2 Korona Trójczyce
Wesoła Zadąbrowie 6-0 Jawor Nehrybka
Motor Grochowce 2-0 Walawianka Walawa
Rada Orzechowce 2-2 Fort Jaksmanice

Kolejka 20 - 6 czerwca

San Hurko/Hureczko 7-4 Rada Orzechowce
Fort Jaksmanice 3-0 Motor Grochowce
Walawianka Walawa 0-0 Wesoła Zadąbrowie 16 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jawor Nehrybka 2-0 Cresovia Kalników
Korona Trójczyce 0-1 Grom Wyszatyce
LKS Batycze 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce

Kolejka 21 - 13 czerwca

LKS Batycze 0-2 San Hurko/Hureczko
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-0 Korona Trójczyce
Grom Wyszatyce 2-3 Jawor Nehrybka
Cresovia Kalników 2-4 Walawianka Walawa
Wesoła Zadąbrowie 1-6 Fort Jaksmanice
Motor Grochowce 3-1 Rada Orzechowce

Kolejka 22 - 20 czerwca

San Hurko/Hureczko 1-5 Motor Grochowce
Rada Orzechowce 1-0 Wesoła Zadąbrowie
Fort Jaksmanice 8-0 Cresovia Kalników
Walawianka Walawa 2-2 Grom Wyszatyce
Jawor Nehrybka 2-4 Biało-Czerwoni Kaszyce
Korona Trójczyce 1-1 LKS Batycze

Klasa A 2009/2010 (Przemyśl)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas