[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rafineria/Czarni Jasło 30 80 26 2 2 118-10 15 0 0 87-4 11 2 2 31-6
2.  GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 30 65 19 8 3 65-33 10 3 2 32-12 9 5 1 33-21
3.  Przełom Besko 30 59 18 5 7 52-28 11 0 4 27-14 7 5 3 25-14
4.  Cosmos Nowotaniec 30 50 15 5 10 64-52 8 2 5 39-27 7 3 5 25-25
5.  Piast Miejsce Piastowe 30 47 15 2 13 52-50 8 1 6 30-16 7 1 7 22-34
6.  Szarotka Uherce 30 46 12 10 8 46-37 6 6 3 31-21 6 4 5 15-16
7.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 43 12 7 11 56-37 9 4 2 33-9 3 3 9 23-28
8.  Sanovia Lesko 30 42 12 6 12 52-67 4 5 6 24-26 8 1 6 28-41
9.  LKS Skołyszyn 30 41 12 5 13 36-43 6 2 7 17-19 6 3 6 19-24
10.  Nafta Jedlicze 30 40 12 4 14 33-43 7 1 7 19-15 5 3 7 14-28
11.  Wisłoka Nowy Żmigród 30 37 11 4 15 45-68 6 2 7 27-25 5 2 8 18-43
12.  Leśnik Baligród 30 34 8 10 12 31-43 6 6 3 18-12 2 4 9 13-31
13.  Górnik Strachocina 30 33 9 6 15 38-48 3 4 8 15-20 6 2 7 23-28
14.  Kotwica Korczyna 30 31 8 7 15 37-56 4 3 8 25-31 4 4 7 12-25
15.  Start Rymanów 30 20 5 5 20 23-57 3 3 9 12-23 2 2 11 11-34
16.  Zamczysko Odrzykoń 30 7 1 4 25 7-83 1 3 11 5-40 0 1 14 2-43
Zamczysko Odrzykoń wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Rafineria/Czarni Jasło    8-0 6-1 10-0 7-0 2-0 3-2 9-0 5-0 1-0 14-0 5-0 6-1 2-0 6-0 3-0* 
 2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny1-0     1-1 3-0 4-1 0-0 0-1 3-2 3-0 2-2 4-0 3-1 0-2 3-1 1-0 4-1 
 3 Przełom Besko0-4* 0-2     4-2 2-1 0-1 1-0 4-0 1-0 0-1 2-0 4-2 3-1 3-0 2-0 1-0 
 4 Cosmos Nowotaniec0-4 4-5 1-3     2-3 1-1 2-0 2-4 3-3 5-1 5-0 2-1 3-1 4-0 2-1 3-0* 
 5 Piast Miejsce Piastowe0-1 0-0 0-4 0-2     3-0 2-1 7-0 2-0 0-1 3-2 0-1 4-1 4-1 1-2 4-0 
 6 Szarotka Uherce0-1 1-1 1-1 2-2 1-1     3-1 3-5 2-4 6-1 3-1 1-1 1-0 1-1 3-1 3-0* 
 7 Bieszczady Ustrzyki Dolne3-0* 3-3 0-0 0-0 2-0 3-0     0-3* 1-1 3-0 3-0 4-0 4-0 1-2 3-0* 3-0* 
 8 Sanovia Lesko0-3 0-2 3-2 1-4 5-2 0-1 2-2     0-1 3-0 1-1 2-2 2-3 1-1 3-1 1-1 
 9 LKS Skołyszyn0-2 2-4 0-3* 2-0 1-2 0-1 2-1 3-1     0-2 1-2 1-0 1-0 1-1 0-0 3-0 
 10 Nafta Jedlicze0-3* 0-1 1-0 1-0 5-0 0-1 4-1 0-1 0-1     0-3 1-0 1-3 0-0 3-1 3-0* 
 11 Wisłoka Nowy Żmigród1-2 1-1 0-1 1-4 0-1 2-1 2-6 1-1 3-0 0-1     4-2 0-1 4-1 5-3 3-0 
 12 Leśnik Baligród0-0 1-1 0-0 1-1 2-0 2-0 1-1 0-1 2-1 1-1 1-3     0-3 1-0 3-0* 3-0* 
 13 Górnik Strachocina0-4 1-4 0-2 0-1 1-2 0-0 1-1 6-2 1-1 0-1 0-0 2-0     0-1 0-1 3-0* 
 14 Kotwica Korczyna1-4 0-3 1-1 0-3 2-4 2-4 2-1 2-3 1-2 4-2 5-1 1-2 1-1     0-0 3-0* 
 15 Start Rymanów0-0 0-3 0-3 0-1 0-2 1-5 2-0 1-2 0-2 2-0 1-2 1-1 1-1 0-1     3-0* 
 16 Zamczysko Odrzykoń0-3* 0-3* 0-3* 0-5 0-3* 0-0 1-5 0-3* 0-3* 1-1 0-3* 0-0 1-5 0-2 2-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Piast Miejsce Piastowe 4-0 Zamczysko Odrzykoń 9 sierpnia, 16:30
Sanovia Lesko 0-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 9 sierpnia, 16:30
Górnik Strachocina 0-0 Wisłoka Nowy Żmigród 9 sierpnia, 16:30
Kotwica Korczyna 1-2 LKS Skołyszyn 9 sierpnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Rafineria/Czarni Jasło 9 sierpnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Start Rymanów 0-3 Przełom Besko 9 sierpnia, 11:00
Szarotka Uherce 6-1 Nafta Jedlicze 9 sierpnia, 16:30
Leśnik Baligród 1-1 Cosmos Nowotaniec 9 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Zamczysko Odrzykoń 0-0 Leśnik Baligród 16 sierpnia, 11:00
Cosmos Nowotaniec 1-1 Szarotka Uherce 16 sierpnia, 16:30
Nafta Jedlicze 3-1 Start Rymanów 16 sierpnia, 16:30
Przełom Besko 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 16 sierpnia, 16:30
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Kotwica Korczyna 22 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 16:30) gospodarze nie przyjechali
LKS Skołyszyn 1-0 Górnik Strachocina 16 sierpnia, 15:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-1 Sanovia Lesko 16 sierpnia, 16:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4-1 Piast Miejsce Piastowe 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4-1 Zamczysko Odrzykoń 23 sierpnia, 11:00
Piast Miejsce Piastowe 3-2 Wisłoka Nowy Żmigród 23 sierpnia, 16:30
Sanovia Lesko 0-1 LKS Skołyszyn 23 sierpnia, 16:30
Górnik Strachocina 0-4 Rafineria/Czarni Jasło 23 sierpnia, 16:30
Kotwica Korczyna 1-1 Przełom Besko 23 sierpnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Nafta Jedlicze 23 sierpnia, 15:00
Start Rymanów 0-1 Cosmos Nowotaniec 23 sierpnia, 11:00
Szarotka Uherce 1-1 Leśnik Baligród 23 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Zamczysko Odrzykoń 0-0 Szarotka Uherce 30 sierpnia, 11:00
Leśnik Baligród 3-0 Start Rymanów 30 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-2 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Cosmos Nowotaniec 2-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 sierpnia, 15:00
Nafta Jedlicze 0-0 Kotwica Korczyna 30 sierpnia, 16:30
Przełom Besko 3-1 Górnik Strachocina 30 sierpnia, 16:30
Rafineria/Czarni Jasło 9-0 Sanovia Lesko 29 sierpnia, 17:00
LKS Skołyszyn 1-2 Piast Miejsce Piastowe 30 sierpnia, 15:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 30 sierpnia, 16:30

Kolejka 5 - 5-6 września

Wisłoka Nowy Żmigród 3-0 Zamczysko Odrzykoń 6 września, 16:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3-0 LKS Skołyszyn 6 września, 11:00
Piast Miejsce Piastowe 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 6 września, 16:30
Sanovia Lesko 3-2 Przełom Besko 6 września, 16:30
Górnik Strachocina 0-1 Nafta Jedlicze 5 września, 16:30
Kotwica Korczyna 0-3 Cosmos Nowotaniec 6 września, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 Leśnik Baligród 6 września, 15:00
Start Rymanów 1-5 Szarotka Uherce 6 września, 11:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Zamczysko Odrzykoń 2-1 Start Rymanów 13 września, 11:00
Szarotka Uherce 3-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 września, 16:30
Leśnik Baligród 1-0 Kotwica Korczyna 13 września, 11:00
Cosmos Nowotaniec 3-1 Górnik Strachocina 13 września, 15:00
Nafta Jedlicze 0-1 Sanovia Lesko 13 września, 16:30
Przełom Besko 2-1 Piast Miejsce Piastowe 13 września, 16:30
Rafineria/Czarni Jasło 8-0 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 12 września, 16:30
LKS Skołyszyn 1-2 Wisłoka Nowy Żmigród 13 września, 15:00

Kolejka 7 - 19-20 września

LKS Skołyszyn 3-0 Zamczysko Odrzykoń 20 września, 15:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 20 września, 16:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1-1 Przełom Besko 20 września, 11:00
Piast Miejsce Piastowe 0-1 Nafta Jedlicze 20 września, 16:30
Sanovia Lesko 1-4 Cosmos Nowotaniec 20 września, 16:30
Górnik Strachocina 2-0 Leśnik Baligród 20 września, 16:30
Kotwica Korczyna 2-4 Szarotka Uherce 20 września, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Start Rymanów 20 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 8 - 26-27 września

Zamczysko Odrzykoń 1-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 27 września, 11:00
Start Rymanów 0-1 Kotwica Korczyna 27 września, 11:00
Szarotka Uherce 1-0 Górnik Strachocina 27 września, 15:30
Leśnik Baligród 0-1 Sanovia Lesko 27 września, 11:00
Cosmos Nowotaniec 2-3 Piast Miejsce Piastowe 27 września, 15:00
Nafta Jedlicze 0-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 27 września, 15:30
Przełom Besko 2-0 Wisłoka Nowy Żmigród 27 września, 15:30
Rafineria/Czarni Jasło 5-0 LKS Skołyszyn 26 września, 15:30

Kolejka 9 - 3-4 października

Rafineria/Czarni Jasło 3-0 Zamczysko Odrzykoń 3 października, 15:30
(wo)
goście nie przyjechali
LKS Skołyszyn 0-3 Przełom Besko 4 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Wisłoka Nowy Żmigród 0-1 Nafta Jedlicze 4 października, 15:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3-0 Cosmos Nowotaniec 4 października, 11:00
Piast Miejsce Piastowe 0-1 Leśnik Baligród 4 października, 15:30
Sanovia Lesko 0-1 Szarotka Uherce 4 października, 15:30
Górnik Strachocina 0-1 Start Rymanów 4 października, 15:30
Kotwica Korczyna 2-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Zamczysko Odrzykoń 0-2 Kotwica Korczyna 11 października, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 Górnik Strachocina 11 października, 14:00
Start Rymanów 1-2 Sanovia Lesko 11 października, 11:00
Szarotka Uherce 1-1 Piast Miejsce Piastowe 11 października, 14:00
Leśnik Baligród 1-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 11 października, 11:00
Cosmos Nowotaniec 5-0 Wisłoka Nowy Żmigród 11 października, 14:00
Nafta Jedlicze 0-1 LKS Skołyszyn 11 października, 14:00
Przełom Besko 0-4 Rafineria/Czarni Jasło 11 października, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 67. minucie przy stanie 1-4 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez bramkarza gospodarzy

Kolejka 11 - 15 listopada

Przełom Besko 1-0 Zamczysko Odrzykoń 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Rafineria/Czarni Jasło 1-0 Nafta Jedlicze 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Skołyszyn 2-0 Cosmos Nowotaniec 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisłoka Nowy Żmigród 4-2 Leśnik Baligród 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 0-0 Szarotka Uherce 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Miejsce Piastowe 1-2 Start Rymanów 14 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sanovia Lesko 2-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Górnik Strachocina 0-1 Kotwica Korczyna 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 24-25 października

Zamczysko Odrzykoń 1-5 Górnik Strachocina 25 października, 11:00
Kotwica Korczyna 2-3 Sanovia Lesko 25 października, 14:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 Piast Miejsce Piastowe 25 października, 14:00
Start Rymanów 0-3 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 25 października, 11:00
Szarotka Uherce 3-1 Wisłoka Nowy Żmigród 25 października, 14:00
Leśnik Baligród 2-1 LKS Skołyszyn 25 października, 11:00
Cosmos Nowotaniec 0-4 Rafineria/Czarni Jasło 25 października, 14:00
Nafta Jedlicze 1-0 Przełom Besko 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 31 października

Przełom Besko 4-2 Cosmos Nowotaniec 31 października, 14:00
Rafineria/Czarni Jasło 5-0 Leśnik Baligród 31 października, 11:00
LKS Skołyszyn 0-1 Szarotka Uherce 31 października, 14:00
Wisłoka Nowy Żmigród 5-3 Start Rymanów 31 października, 14:00
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 0-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 31 października, 11:00
Piast Miejsce Piastowe 4-1 Kotwica Korczyna 31 października, 14:00
Sanovia Lesko 2-3 Górnik Strachocina 31 października, 14:00
Zamczysko Odrzykoń 1-1 Nafta Jedlicze 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Górnik Strachocina 1-2 Piast Miejsce Piastowe 8 listopada, 12:00
Kotwica Korczyna 0-3 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 8 listopada, 12:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród 8 listopada, 12:00
Start Rymanów 0-2 LKS Skołyszyn 8 listopada, 11:00
Szarotka Uherce 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 8 listopada, 12:00
Leśnik Baligród 0-0 Przełom Besko 8 listopada, 11:00
Cosmos Nowotaniec 5-1 Nafta Jedlicze 8 listopada, 12:00
Sanovia Lesko 1-1 Zamczysko Odrzykoń 8 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Nafta Jedlicze 1-0 Leśnik Baligród 11 listopada, 12:00
Przełom Besko 0-1 Szarotka Uherce 11 listopada, 12:00
Rafineria/Czarni Jasło 6-0 Start Rymanów 11 listopada, 12:00
LKS Skołyszyn 2-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 22 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłoka Nowy Żmigród 4-1 Kotwica Korczyna 11 listopada, 12:00
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 0-2 Górnik Strachocina 11 listopada, 11:00
Piast Miejsce Piastowe 7-0 Sanovia Lesko 22 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamczysko Odrzykoń 0-5 Cosmos Nowotaniec 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 27-28 marca

Zamczysko Odrzykoń 0-3 Piast Miejsce Piastowe
(wo)
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3-2 Sanovia Lesko 28 marca, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 0-1 Górnik Strachocina 28 marca, 16:30
LKS Skołyszyn 1-1 Kotwica Korczyna 28 marca, 15:00
Rafineria/Czarni Jasło 3-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 28 marca, 16:30
Przełom Besko 2-0 Start Rymanów 28 marca, 16:30
Nafta Jedlicze 0-1 Szarotka Uherce 28 marca, 16:30
Cosmos Nowotaniec 2-1 Leśnik Baligród 28 marca, 15:00

Kolejka 17 - 3 kwietnia

Leśnik Baligród 3-0 Zamczysko Odrzykoń
(wo)
Szarotka Uherce 2-2 Cosmos Nowotaniec 3 kwietnia, 12:00
Start Rymanów 2-0 Nafta Jedlicze 3 kwietnia, 12:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 Przełom Besko 3 kwietnia, 12:00
Kotwica Korczyna 1-4 Rafineria/Czarni Jasło 3 kwietnia, 12:00
Górnik Strachocina 1-1 LKS Skołyszyn 3 kwietnia, 12:00
Sanovia Lesko 1-1 Wisłoka Nowy Żmigród 3 kwietnia, 12:00
bez udziału publiczności
Piast Miejsce Piastowe 0-0 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 5 maja

Zamczysko Odrzykoń 0-3 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny
(wo)
Wisłoka Nowy Żmigród 0-1 Piast Miejsce Piastowe 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Skołyszyn 3-1 Sanovia Lesko 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Rafineria/Czarni Jasło 6-1 Górnik Strachocina 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Przełom Besko 3-0 Kotwica Korczyna 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Nafta Jedlicze 4-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Cosmos Nowotaniec 2-1 Start Rymanów 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Leśnik Baligród 2-0 Szarotka Uherce 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 19 - 12-13 czerwca

Szarotka Uherce 3-0 Zamczysko Odrzykoń
(wo)
Start Rymanów 1-1 Leśnik Baligród 13 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 Cosmos Nowotaniec 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kotwica Korczyna 4-2 Nafta Jedlicze 13 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Górnik Strachocina 0-2 Przełom Besko 13 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sanovia Lesko 0-3 Rafineria/Czarni Jasło 13 czerwca, 16:30
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Miejsce Piastowe 2-0 LKS Skołyszyn 13 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4-0 Wisłoka Nowy Żmigród 13 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

Zamczysko Odrzykoń 0-3 Wisłoka Nowy Żmigród
(wo)
LKS Skołyszyn 2-4 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 25 kwietnia, 15:00
Rafineria/Czarni Jasło 7-0 Piast Miejsce Piastowe 24 kwietnia, 17:00
Przełom Besko 4-0 Sanovia Lesko 25 kwietnia, 16:30
Nafta Jedlicze 1-3 Górnik Strachocina 25 kwietnia, 16:30
Cosmos Nowotaniec 4-0 Kotwica Korczyna 25 kwietnia, 15:00
Leśnik Baligród 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 25 kwietnia, 16:30
Szarotka Uherce 3-1 Start Rymanów 25 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 1-2 maja

Start Rymanów 3-0 Zamczysko Odrzykoń
(wo)
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Szarotka Uherce 2 maja, 15:00
Kotwica Korczyna 1-2 Leśnik Baligród 2 maja, 15:00
Górnik Strachocina 0-1 Cosmos Nowotaniec 1 maja, 17:00
Sanovia Lesko 3-0 Nafta Jedlicze 2 maja, 11:00
bez udziału publiczności
Piast Miejsce Piastowe 0-4 Przełom Besko 2 maja, 16:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1-0 Rafineria/Czarni Jasło 2 maja, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 3-0 LKS Skołyszyn 2 maja, 16:30

Kolejka 22 - 8-9 maja

Zamczysko Odrzykoń 0-3 LKS Skołyszyn
(wo)
Rafineria/Czarni Jasło 14-0 Wisłoka Nowy Żmigród 8 maja, 17:00
Przełom Besko 0-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 9 maja, 16:30
Nafta Jedlicze 5-0 Piast Miejsce Piastowe 9 maja, 16:30
Cosmos Nowotaniec 2-4 Sanovia Lesko 9 maja, 15:00
Leśnik Baligród 0-3 Górnik Strachocina 8 maja, 17:00
Szarotka Uherce 1-1 Kotwica Korczyna 9 maja, 16:30
Start Rymanów 2-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 9 maja, 11:00

Kolejka 23 - 15-16 maja

Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Zamczysko Odrzykoń
(wo)
Kotwica Korczyna 0-0 Start Rymanów 15 maja, 17:00
Górnik Strachocina 0-0 Szarotka Uherce 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sanovia Lesko 2-2 Leśnik Baligród 16 maja, 16:30
Piast Miejsce Piastowe 0-2 Cosmos Nowotaniec 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2-2 Nafta Jedlicze 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłoka Nowy Żmigród 0-1 Przełom Besko 16 maja, 16:30
LKS Skołyszyn 0-2 Rafineria/Czarni Jasło 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 24 - 22-23 maja

Zamczysko Odrzykoń 0-3 Rafineria/Czarni Jasło
(wo)
Przełom Besko 1-0 LKS Skołyszyn 23 maja, 13:00
Nafta Jedlicze 0-3 Wisłoka Nowy Żmigród 23 maja, 16:30
Cosmos Nowotaniec 4-5 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 23 maja, 15:00
Leśnik Baligród 2-0 Piast Miejsce Piastowe 23 maja, 16:30
Szarotka Uherce 3-5 Sanovia Lesko 23 maja, 16:30
Start Rymanów 1-1 Górnik Strachocina 22 maja, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-2 Kotwica Korczyna 23 maja, 15:00

Kolejka 25 - 29-30 maja

Kotwica Korczyna 3-0 Zamczysko Odrzykoń
(wo)
Górnik Strachocina 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 maja, 16:30
Sanovia Lesko 3-1 Start Rymanów 30 maja, 16:30
Piast Miejsce Piastowe 3-0 Szarotka Uherce 30 maja, 16:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3-1 Leśnik Baligród 30 maja, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-4 Cosmos Nowotaniec 30 maja, 16:30
LKS Skołyszyn 0-2 Nafta Jedlicze 30 maja, 15:00
Rafineria/Czarni Jasło 6-1 Przełom Besko 29 maja, 17:00

Kolejka 26 - 3 czerwca

Zamczysko Odrzykoń 0-3 Przełom Besko
(wo)
Nafta Jedlicze 0-3 Rafineria/Czarni Jasło 3 czerwca, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Cosmos Nowotaniec 3-3 LKS Skołyszyn 3 czerwca, 16:30
Leśnik Baligród 1-3 Wisłoka Nowy Żmigród 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 16:30) nie odbył się
Szarotka Uherce 1-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3 czerwca, 16:30
Start Rymanów 0-2 Piast Miejsce Piastowe 3 czerwca, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-3 Sanovia Lesko 3 czerwca, 16:30
(wo)
na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Kotwica Korczyna 1-1 Górnik Strachocina 3 czerwca, 16:30

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Górnik Strachocina 3-0 Zamczysko Odrzykoń
(wo)
Sanovia Lesko 1-1 Kotwica Korczyna 6 czerwca, 16:30
Piast Miejsce Piastowe 2-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 6 czerwca, 16:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1-0 Start Rymanów 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłoka Nowy Żmigród 2-1 Szarotka Uherce 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Skołyszyn 1-0 Leśnik Baligród 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Rafineria/Czarni Jasło 10-0 Cosmos Nowotaniec 5 czerwca, 17:00
w Dukli; na boisku Ośrodka Kultury
Przełom Besko 0-1 Nafta Jedlicze 6 czerwca, 16:30
w Nowosielcach

Kolejka 28 - 20 czerwca

Nafta Jedlicze 3-0 Zamczysko Odrzykoń
(wo)
Cosmos Nowotaniec 1-3 Przełom Besko 20 czerwca, 16:30
Leśnik Baligród 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 20 czerwca, 16:30
Szarotka Uherce 2-4 LKS Skołyszyn 20 czerwca, 16:30
Start Rymanów 1-2 Wisłoka Nowy Żmigród 20 czerwca, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-3 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 20 czerwca, 16:30
Kotwica Korczyna 2-4 Piast Miejsce Piastowe 20 czerwca, 16:30
Górnik Strachocina 6-2 Sanovia Lesko 20 czerwca, 16:30

Kolejka 29 - 26-27 czerwca

Zamczysko Odrzykoń 0-3 Sanovia Lesko
(wo)
Piast Miejsce Piastowe 4-1 Górnik Strachocina 27 czerwca, 16:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3-1 Kotwica Korczyna 27 czerwca, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 2-6 Bieszczady Ustrzyki Dolne 27 czerwca, 16:30
LKS Skołyszyn 0-0 Start Rymanów 27 czerwca, 16:30
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Szarotka Uherce 27 czerwca, 17:00
Przełom Besko 4-2 Leśnik Baligród 26 czerwca, 15:00
w Nowosielcach
Nafta Jedlicze 1-0 Cosmos Nowotaniec 27 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 3-4 lipca

Cosmos Nowotaniec 3-0 Zamczysko Odrzykoń
(wo)
Leśnik Baligród 1-1 Nafta Jedlicze 4 lipca, 16:30
Szarotka Uherce 1-1 Przełom Besko 17 czerwca, 18:00
Start Rymanów 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 4 lipca, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 LKS Skołyszyn 3 lipca, 15:00
Kotwica Korczyna 5-1 Wisłoka Nowy Żmigród 4 lipca, 16:30
Górnik Strachocina 1-4 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4 lipca, 16:30
Sanovia Lesko 5-2 Piast Miejsce Piastowe 3 lipca, 16:30

IV liga 2009/2010 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Dębica)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Stalowa Wola)

Klasa A 2009/2010 (Krosno I)
Klasa A 2009/2010 (Krosno II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas