[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przełęcz Dukla 26 52 16 4 6 68-36 11 1 1 43-13 5 3 5 25-23
2.  Rafineria/Czarni II Jasło 26 51 16 3 7 64-37 10 0 3 37-12 6 3 4 27-25
3.  Orzeł Bieździedza 26 44 13 5 8 59-40 7 2 4 30-20 6 3 4 29-20
4.  Ostoja Kołaczyce 26 41 12 5 9 43-31 5 4 4 26-14 7 1 5 17-17
5.  Orzeł Faliszówka 26 40 13 1 12 66-61 10 1 2 49-25 3 0 10 17-36
6.  Sobniów Jasło 26 39 12 3 11 32-35 8 2 3 17-13 4 1 8 15-22
7.  Gaudium Łężyny 26 36 10 6 10 58-45 4 4 5 29-24 6 2 5 29-21 2 6 2 0 0 7-2
8.  Huragan Jasionka 26 36 11 3 12 57-58 7 2 4 29-24 4 1 8 28-34 2 0 0 0 2 2-7
9.  Zamczysko Mrukowa 26 34 9 7 10 42-66 6 4 3 28-28 3 3 7 14-38
10.  Victoria Kobylany 26 33 9 6 11 49-48 6 3 4 28-19 3 3 7 21-29 2 3 1 0 1 3-2
11.  LKS Głowienka 26 33 10 3 13 41-43 8 0 5 25-19 2 3 8 16-24 2 3 1 0 1 2-3
12.  Burza Rogi 26 30 8 6 12 30-36 5 4 4 15-11 3 2 8 15-25
13.  Jasiołka Świerzowa 26 26 8 2 16 39-82 6 1 6 23-31 2 1 10 16-51
14.  GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 26 23 7 2 17 37-67 3 0 10 17-36 4 2 7 20-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Przełęcz Dukla    2-5 4-0 3-1 5-0 2-1 3-2 4-3 4-0 8-0 1-0 3-0 3-0 1-1 
 2 Rafineria/Czarni II Jasło1-0     3-0 0-3 3-0 4-0 0-3* 1-6 5-0 1-0 4-0 5-0 6-0 4-0 
 3 Orzeł Bieździedza1-5 1-1     0-1 1-0 1-0 3-1 4-2 4-0 2-4 1-1 0-2 6-1 6-2 
 4 Ostoja Kołaczyce1-1 5-0 2-2     2-3 0-1 2-0 2-3 1-1 2-0 1-2 0-0 5-0 3-1 
 5 Orzeł Faliszówka2-1 4-1 4-3 5-1     1-2 0-8 5-2 6-0 5-2 4-1 2-1 11-3 0-0 
 6 Sobniów Jasło2-1 0-1 1-0 2-1 0-3     1-1 2-0 0-0 3-1 2-1 2-1 2-0 0-3* 
 7 Gaudium Łężyny2-3 1-2 1-1 0-1 4-1 1-4     4-0 7-3 1-1 1-1 2-1 2-2 3-4 
 8 Huragan Jasionka2-2 1-2 2-5 2-1 3-1 2-0 2-3     4-1 1-1 4-3 3-2 0-3* 3-0 
 9 Zamczysko Mrukowa2-2 5-2 0-5 1-1 4-0 2-1 2-2 2-1     1-4 0-5 1-1 4-3 4-1 
 10 Victoria Kobylany3-2 1-1 2-2 0-1 4-1 3-1 0-1 2-3 1-1     3-1 1-2 5-2 3-1 
 11 LKS Głowienka0-1 2-0 1-3 3-2 4-2 1-0 2-0 5-1 2-3 1-0     3-2 1-2 0-3 
 12 Burza Rogi2-0 1-1 0-2 0-1 1-0 3-1 2-3 0-0 1-0 1-1 0-0     3-0 1-2 
 13 Jasiołka Świerzowa2-3 1-7 0-3* 1-2 2-5 1-1 4-2 2-1 2-3 2-1 2-1 1-0     3-2 
 14 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny3-4 1-4 0-3 0-1 3-1 1-3 0-3 1-6 1-2 1-6 1-0 2-3 3-0     

Kolejka 1 - 9 sierpnia

Orzeł Bieździedza 2-4 Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny 7-3 Zamczysko Mrukowa
Sobniów Jasło 2-0 Huragan Jasionka
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1-0 LKS Głowienka
Burza Rogi 3-0 Jasiołka Świerzowa
Orzeł Faliszówka 2-1 Przełęcz Dukla
Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 Ostoja Kołaczyce
gospodarze nie stawili się na mecz

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Victoria Kobylany 1-1 Rafineria/Czarni II Jasło
Ostoja Kołaczyce 2-3 Orzeł Faliszówka
Przełęcz Dukla 3-0 Burza Rogi
Jasiołka Świerzowa 3-2 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny
LKS Głowienka 1-0 Sobniów Jasło
Huragan Jasionka 2-3 Gaudium Łężyny
Zamczysko Mrukowa 0-5 Orzeł Bieździedza

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Zamczysko Mrukowa 1-4 Victoria Kobylany
Orzeł Bieździedza 4-2 Huragan Jasionka
Gaudium Łężyny 1-1 LKS Głowienka
Sobniów Jasło 2-0 Jasiołka Świerzowa
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 3-4 Przełęcz Dukla
Burza Rogi 0-1 Ostoja Kołaczyce
Orzeł Faliszówka 4-1 Rafineria/Czarni II Jasło

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Victoria Kobylany 4-1 Orzeł Faliszówka
Rafineria/Czarni II Jasło 5-0 Burza Rogi
Ostoja Kołaczyce 3-1 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny
Przełęcz Dukla 2-1 Sobniów Jasło
Jasiołka Świerzowa 4-2 Gaudium Łężyny
LKS Głowienka 1-3 Orzeł Bieździedza
Huragan Jasionka 4-1 Zamczysko Mrukowa

Kolejka 5 - 6 września

Huragan Jasionka 1-1 Victoria Kobylany
Zamczysko Mrukowa 0-5 LKS Głowienka
Orzeł Bieździedza 6-1 Jasiołka Świerzowa
Gaudium Łężyny 2-3 Przełęcz Dukla
Sobniów Jasło 2-1 Ostoja Kołaczyce
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1-4 Rafineria/Czarni II Jasło
Burza Rogi 1-0 Orzeł Faliszówka

Kolejka 6 - 13 września

Victoria Kobylany 1-2 Burza Rogi
Orzeł Faliszówka 0-0 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny
Rafineria/Czarni II Jasło 4-0 Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce 2-0 Gaudium Łężyny
Przełęcz Dukla 4-0 Orzeł Bieździedza
Jasiołka Świerzowa 2-3 Zamczysko Mrukowa
LKS Głowienka 5-1 Huragan Jasionka

Kolejka 7 - 20 września

LKS Głowienka 1-0 Victoria Kobylany
Huragan Jasionka 0-3 Jasiołka Świerzowa
(wo)
drużyna gospodarzy nie posiadała ważnych kart zdrowia
Zamczysko Mrukowa 2-2 Przełęcz Dukla
Orzeł Bieździedza 0-1 Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny 1-2 Rafineria/Czarni II Jasło
Sobniów Jasło 0-3 Orzeł Faliszówka
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 2-3 Burza Rogi

Kolejka 8 - 27 września

Victoria Kobylany 3-1 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny
Burza Rogi 3-1 Sobniów Jasło
Orzeł Faliszówka 0-8 Gaudium Łężyny
Rafineria/Czarni II Jasło 3-0 Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce 1-1 Zamczysko Mrukowa
Przełęcz Dukla 4-3 Huragan Jasionka
Jasiołka Świerzowa 2-1 LKS Głowienka

Kolejka 9 - 4 października

Jasiołka Świerzowa 2-1 Victoria Kobylany
LKS Głowienka 0-1 Przełęcz Dukla
Huragan Jasionka 2-1 Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa 5-2 Rafineria/Czarni II Jasło
Orzeł Bieździedza 1-0 Orzeł Faliszówka
Gaudium Łężyny 2-1 Burza Rogi
Sobniów Jasło 0-3 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny
(wo)
na boisku 3-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 10 - 11 października

Victoria Kobylany 3-1 Sobniów Jasło 28 października
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 0-3 Gaudium Łężyny
Burza Rogi 0-2 Orzeł Bieździedza
Orzeł Faliszówka 6-0 Zamczysko Mrukowa
Rafineria/Czarni II Jasło 1-6 Huragan Jasionka
Ostoja Kołaczyce 1-2 LKS Głowienka
Przełęcz Dukla 3-0 Jasiołka Świerzowa 28 października
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 8 listopada

Przełęcz Dukla 8-0 Victoria Kobylany
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jasiołka Świerzowa 1-2 Ostoja Kołaczyce
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Głowienka 2-0 Rafineria/Czarni II Jasło
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Huragan Jasionka 3-1 Orzeł Faliszówka
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zamczysko Mrukowa 1-1 Burza Rogi
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Bieździedza 6-2 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gaudium Łężyny 1-4 Sobniów Jasło
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 25 października

Sobniów Jasło 1-0 Orzeł Bieździedza
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1-2 Zamczysko Mrukowa
Burza Rogi 0-0 Huragan Jasionka
Orzeł Faliszówka 4-1 LKS Głowienka
Rafineria/Czarni II Jasło 6-0 Jasiołka Świerzowa
Ostoja Kołaczyce 1-1 Przełęcz Dukla
Gaudium Łężyny 1-1 Victoria Kobylany

Kolejka 13 - 31 października

Przełęcz Dukla 2-5 Rafineria/Czarni II Jasło
Jasiołka Świerzowa 2-5 Orzeł Faliszówka
LKS Głowienka 3-2 Burza Rogi
Huragan Jasionka 3-0 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny
Zamczysko Mrukowa 2-1 Sobniów Jasło
w Pielgrzymce
Orzeł Bieździedza 3-1 Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany 0-1 Ostoja Kołaczyce

Kolejka 14 - 5 maja

Victoria Kobylany 2-2 Orzeł Bieździedza
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zamczysko Mrukowa 2-2 Gaudium Łężyny
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Huragan Jasionka 2-0 Sobniów Jasło
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Głowienka 0-3 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Jasiołka Świerzowa 1-0 Burza Rogi
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Przełęcz Dukla 5-0 Orzeł Faliszówka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ostoja Kołaczyce 5-0 Rafineria/Czarni II Jasło
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 15 - 13 czerwca

Rafineria/Czarni II Jasło 1-0 Victoria Kobylany
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Faliszówka 5-1 Ostoja Kołaczyce
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Burza Rogi 2-0 Przełęcz Dukla
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 3-0 Jasiołka Świerzowa
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sobniów Jasło 2-1 LKS Głowienka
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Gaudium Łężyny 4-0 Huragan Jasionka
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Bieździedza 4-0 Zamczysko Mrukowa
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 16 - 25 kwietnia

Victoria Kobylany 1-1 Zamczysko Mrukowa
Huragan Jasionka 2-5 Orzeł Bieździedza
LKS Głowienka 2-0 Gaudium Łężyny
Jasiołka Świerzowa 1-1 Sobniów Jasło 30 czerwca
w pierwotnym terminie (25 kwietnia) odwołany z powodu uroczystości pogrzebowych Stanisława Zająca / w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przełęcz Dukla 1-1 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny
Ostoja Kołaczyce 0-0 Burza Rogi
Rafineria/Czarni II Jasło 3-0 Orzeł Faliszówka 24 kwietnia
w pierwotnym terminie (25 kwietnia) odwołany z powodu uroczystości pogrzebowych Stanisława Zająca

Kolejka 17 - 2 maja

Orzeł Faliszówka 5-2 Victoria Kobylany
Burza Rogi 1-1 Rafineria/Czarni II Jasło
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 0-1 Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło 2-1 Przełęcz Dukla
Gaudium Łężyny 2-2 Jasiołka Świerzowa 9 czerwca
nie odbył się
Orzeł Bieździedza 1-1 LKS Głowienka
Zamczysko Mrukowa 2-1 Huragan Jasionka 9 czerwca
w pierwotnym terminie (2 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 9 maja

Victoria Kobylany 2-3 Huragan Jasionka 8 maja
LKS Głowienka 2-3 Zamczysko Mrukowa
Jasiołka Świerzowa 0-3 Orzeł Bieździedza
(wo)
na boisku 1-3 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Przełęcz Dukla 3-2 Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce 0-1 Sobniów Jasło
Rafineria/Czarni II Jasło 4-0 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny
Orzeł Faliszówka 2-1 Burza Rogi

Kolejka 19 - 26 maja

Burza Rogi 1-1 Victoria Kobylany
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 3-1 Orzeł Faliszówka
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sobniów Jasło 0-1 Rafineria/Czarni II Jasło
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gaudium Łężyny 0-1 Ostoja Kołaczyce
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Bieździedza 1-5 Przełęcz Dukla
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamczysko Mrukowa 4-3 Jasiołka Świerzowa
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Jasionka 4-3 LKS Głowienka
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 23 maja

Victoria Kobylany 3-1 LKS Głowienka
Jasiołka Świerzowa 2-1 Huragan Jasionka
Przełęcz Dukla 4-0 Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce 2-2 Orzeł Bieździedza
Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 Gaudium Łężyny
(wo)
na boisku 7-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Orzeł Faliszówka 1-2 Sobniów Jasło 23 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Rogi 1-2 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny

Kolejka 21 - 30 maja

GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1-6 Victoria Kobylany
Sobniów Jasło 2-1 Burza Rogi
Gaudium Łężyny 4-1 Orzeł Faliszówka
Orzeł Bieździedza 1-1 Rafineria/Czarni II Jasło
Zamczysko Mrukowa 1-1 Ostoja Kołaczyce
Huragan Jasionka 2-2 Przełęcz Dukla
LKS Głowienka 1-2 Jasiołka Świerzowa

Kolejka 22 - 3 czerwca

Victoria Kobylany 5-2 Jasiołka Świerzowa
Przełęcz Dukla 1-0 LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce 2-3 Huragan Jasionka
Rafineria/Czarni II Jasło 5-0 Zamczysko Mrukowa
Orzeł Faliszówka 4-3 Orzeł Bieździedza
Burza Rogi 2-3 Gaudium Łężyny
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1-3 Sobniów Jasło

Kolejka 23 - 6 czerwca

Sobniów Jasło 3-1 Victoria Kobylany 16 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gaudium Łężyny 3-4 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 16 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Bieździedza 0-2 Burza Rogi 16 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zamczysko Mrukowa 4-0 Orzeł Faliszówka
Huragan Jasionka 1-2 Rafineria/Czarni II Jasło
LKS Głowienka 3-2 Ostoja Kołaczyce 16 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jasiołka Świerzowa 2-3 Przełęcz Dukla

Kolejka 24 - 20 czerwca

Victoria Kobylany 3-2 Przełęcz Dukla
Ostoja Kołaczyce 5-0 Jasiołka Świerzowa
Rafineria/Czarni II Jasło 4-0 LKS Głowienka
Orzeł Faliszówka 5-2 Huragan Jasionka
Burza Rogi 1-0 Zamczysko Mrukowa
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 0-3 Orzeł Bieździedza
Sobniów Jasło 1-1 Gaudium Łężyny 7 lipca
w pierwotnym terminie (20 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 27 czerwca

Victoria Kobylany 0-1 Gaudium Łężyny
Orzeł Bieździedza 1-0 Sobniów Jasło
Zamczysko Mrukowa 4-1 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny
Huragan Jasionka 3-2 Burza Rogi
LKS Głowienka 4-2 Orzeł Faliszówka
Jasiołka Świerzowa 1-7 Rafineria/Czarni II Jasło
Przełęcz Dukla 3-1 Ostoja Kołaczyce

Kolejka 26 - 4 lipca

Ostoja Kołaczyce 2-0 Victoria Kobylany
Rafineria/Czarni II Jasło 1-0 Przełęcz Dukla
Orzeł Faliszówka 11-3 Jasiołka Świerzowa
Burza Rogi 0-0 LKS Głowienka
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1-6 Huragan Jasionka
Sobniów Jasło 0-0 Zamczysko Mrukowa
Gaudium Łężyny 1-1 Orzeł Bieździedza

Klasa okręgowa 2009/2010 (Krosno)

Klasa A 2009/2010 (Krosno I)

Klasa B 2009/2010 (Krosno I)
Klasa B 2009/2010 (Krosno II)
Klasa B 2009/2010 (Krosno III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas