[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraklasa 2009/2010
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 30 65 19 8 3 51-20 12 2 1 28-10 7 6 2 23-10
2.  Wisła Kraków 30 62 19 5 6 48-20 8 3 4 18-9 11 2 2 30-11
3.  Ruch Chorzów 30 53 16 5 9 40-30 10 2 3 22-12 6 3 6 18-18
4.  Legia Warszawa 30 52 15 7 8 36-22 9 4 2 26-11 6 3 6 10-11
5.  GKS Bełchatów 30 48 13 9 8 37-27 9 3 3 23-11 4 6 5 14-16
6.  Korona Kielce 30 37 9 10 11 35-41 6 5 4 23-20 3 5 7 12-21 4 7 2 1 1 3-2
7.  Polonia Bytom 30 37 9 10 11 29-31 7 5 3 19-12 2 5 8 10-19 4 5 1 2 1 2-2
8.  Lechia Gdańsk 30 37 9 10 11 30-32 4 6 5 12-14 5 4 6 18-18 4 3 0 3 1 2-3
9.  Śląsk Wrocław 30 36 8 12 10 32-33 7 4 4 19-14 1 8 6 13-19
10.  Zagłębie Lubin 30 35 8 11 11 30-38 3 8 4 14-16 5 3 7 16-22
11.  Jagiellonia Białystok 30 34 11 11 8 29-27 9 5 1 18-6 2 6 7 11-21 2 4 1 1 0 1-0
12.  Cracovia 30 34 9 7 14 25-39 5 3 7 18-23 4 4 7 7-16 2 1 0 1 1 0-1
13.  Polonia Warszawa 30 33 9 6 15 25-38 6 3 6 13-15 3 3 9 12-23
14.  Arka Gdynia 30 28 7 7 16 28-39 4 5 6 14-17 3 2 10 14-22
15.  Odra Wodzisław Śląski 30 27 7 6 17 27-45 5 3 7 15-20 2 3 10 12-25 2 3 1 0 1 3-2
16.  Piast Gliwice 30 27 7 6 17 30-50 4 4 7 17-23 3 2 10 13-27 2 3 1 0 1 2-3
Jagiellonia Białystok została ukarana odjęciem 10 punktów za udział w korupcji.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lech Poznań    1-0 3-1 1-0 2-2 2-0 3-0 2-1 1-0 2-0 2-0 3-1 2-4 2-0 1-0 1-1 
 2 Wisła Kraków0-0     2-0 0-1 3-0 0-1 1-1 3-0 1-0 1-0 2-1 0-1 2-1 0-1 1-1 2-1 
 3 Ruch Chorzów1-2 1-3     1-0 1-0 0-0 2-1 1-0 0-0 0-2 5-2 2-0 2-0 1-0 3-2 2-0 
 4 Legia Warszawa2-0 0-3 2-0     2-2 5-2 1-0 2-0 1-1 4-0 2-1 0-0 1-1 1-0 0-1 3-0 
 5 GKS Bełchatów1-1 1-0 2-1 0-1     1-0 2-2 2-1 2-0 1-3 1-1 3-0 3-0 1-0 3-0 0-1 
 6 Korona Kielce0-5 2-3 3-0 0-1 1-1     1-0 1-0 1-1 3-3 1-0 1-1 4-0 1-2 1-1 3-2 
 7 Polonia Bytom1-1 1-3 0-1 1-0 1-0 1-0     1-1 0-0 2-1 1-1 1-2 1-0 3-1 1-1 4-0 
 8 Lechia Gdańsk0-0 0-1 1-1 2-3 0-2 1-1 0-0     1-1 1-0 2-0 1-0 1-1 2-1 0-2 0-1 
 9 Śląsk Wrocław0-3 1-3 0-0 0-0 0-0 1-1 2-1 1-2     2-0 1-2 2-0 1-0 2-1 4-0 2-1 
 10 Zagłębie Lubin0-1 1-4 0-1 0-0 1-1 2-2 2-0 2-2 1-1     0-0 0-0 2-0 0-2 2-1 1-1 
 11 Jagiellonia Białystok2-3 0-0 1-0 2-0 2-1 2-0 0-0 0-0 2-0 0-0     0-0 1-0 2-1 2-1 2-0 
 12 Cracovia1-0 1-1 1-4 1-2 0-1 3-0 1-2 2-6 1-0 1-1 0-1     1-2 1-1 1-0 3-2 
 13 Polonia Warszawa0-3 0-1 1-1 1-0 0-0 1-1 1-0 0-1 3-2 0-1 2-0 0-1     2-1 2-1 0-2 
 14 Arka Gdynia1-1 0-1 0-3 0-1 2-1 1-2 2-2 1-2 1-1 0-2 0-0 2-0 0-0     2-0 2-1 
 15 Odra Wodzisław Śląski0-0 1-3 1-3 1-0 0-1 0-2 0-1 0-0 2-4 1-2 2-2 1-0 2-1 2-1     2-0 
 16 Piast Gliwice1-3 1-4 1-2 1-1 1-2 1-0 1-0 0-2 2-2 4-1 0-0 0-1 0-2 2-2 2-1     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Wisła Kraków 2-0 Ruch Chorzów 1 sierpnia, 15:30 (1500)
Arkadiusz Głowacki 20, Wojciech Łobodziński 24
w Sosnowcu
Korona Kielce 4-0 Polonia Warszawa 2 sierpnia, 19:15 (12 574)
Andradina 34, Krzysztof Gajtkowski 42, Jacek Markiewicz 61, Cezary Wilk 84
żółtą kartką został także ukarany Radosław Majdan - rezerwowy zawodnik gości
Legia Warszawa 4-0 Zagłębie Lubin 2 sierpnia, 19:15 (4500)
Adrian Paluchowski 32, 48, 62, Artur Jędrzejczyk 67
Piast Gliwice 1-3 Lech Poznań 2 sierpnia, 17:00 (4500)
Roman Maciejak 69 - Sławomir Peszko 51, Hernán Rengifo 59, Jakub Wilk 66
Lechia Gdańsk 2-1 Arka Gdynia 31 lipca, 20:00 (12 500)
Karol Piątek 23, 45 (k) - Marcin Wachowicz 13
Jagiellonia Białystok 2-1 Odra Wodzisław Śląski 1 sierpnia, 17:00 (4815)
Tomasz Frankowski 51, Kamil Grosicki 66 - Piotr Piechniak 44
Polonia Bytom 1-0 GKS Bełchatów 31 lipca, 17:45 (5000)
Szymon Sawala 72
Śląsk Wrocław 2-0 Cracovia 1 sierpnia, 19:15 (6500)
Sebastian Dudek 4, Krzysztof Wołczek 78

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Korona Kielce 0-5 Lech Poznań 9 sierpnia, 17:00 (15 500)
Łukasz Nawotczyński 3 (s), Sławomir Peszko 20, Jakub Wilk 58, Robert Lewandowski 85, 87
GKS Bełchatów 1-1 Jagiellonia Białystok 8 sierpnia, 18:15 (3000)
Mariusz Ujek 53 - Bruno 31
W 77. minucie Mariusz Ujek (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-4 Wisła Kraków 7 sierpnia, 20:00 (10 215)
David Caiado 90 - Marcelo 1, Patryk Małecki 27, 81, Łukasz Jasiński 69 (s)
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Polonia Bytom 8 sierpnia, 16:30 (4072)
Miroslav Barčík 9
Ruch Chorzów 2-0 Piast Gliwice 8 sierpnia, 18:45 (7500)
Rafał Grodzicki 26, Artur Sobiech 53
Cracovia 2-6 Lechia Gdańsk 7 sierpnia, 17:45
Piotr Polczak 29, Jakub Kaszuba 53 - Marcin Kaczmarek 6, Piotr Wiśniewski 15, Hubert Wołąkiewicz 31 (k), Maciej Rogalski 63, Paweł Nowak 71, 74
w Sosnowcu / bez udziału publiczności
Arka Gdynia 0-1 Legia Warszawa 9 sierpnia, 17:00 (7000)
Maciej Rybus 84
Polonia Warszawa 3-2 Śląsk Wrocław 9 sierpnia, 14:45 (3000)
Filip Ivanovski 47, Marcelo Sarvas 90, Daniel Gołębiewski 90 - Marek Gancarczyk 37, Sebastian Dudek 77 (k)

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Jagiellonia Białystok 2-0 Korona Kielce 15 sierpnia, 17:00 (5600)
Igor Lewczuk 34, Tomasz Frankowski 83
Wisła Kraków 3-0 GKS Bełchatów 15 sierpnia, 20:45 (2000)
Arkadiusz Głowacki 27 (k), Paweł Brożek 29, Marcelo 73
w Sosnowcu
Piast Gliwice 4-1 Zagłębie Lubin 15 sierpnia, 14:45 (3500)
Kamil Wilczek 17, 55, Kamil Glik 34, Sebastian Olszar 72 - Ilijan Micanski 9
Śląsk Wrocław 2-1 Polonia Bytom 14 sierpnia, 20:00 (7000)
Tomasz Szewczuk 35, Krzysztof Wołczek 73 - Grzegorz Podstawek 40
Legia Warszawa 0-0 Cracovia 15 sierpnia, 19:15 (3500)
Ruch Chorzów 1-0 Arka Gdynia 14 sierpnia, 17:45 (7000)
Artur Sobiech 20
W 88. minucie Grzegorz Niciński (Arka Gdynia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lechia Gdańsk 0-2 Odra Wodzisław Śląski 16 sierpnia, 18:45 (11 000)
Daniel Bueno 80, Tomas Radzinevičius 90
Lech Poznań 2-4 Polonia Warszawa 16 sierpnia, 19:15 (5200)
Hernán Rengifo 26, Sławomir Peszko 55 - Marcelo Sarvas 37, Tomasz Jodłowiec 48, Milan Nikolić 85, Filip Ivanovski 90
we Wronkach

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Jagiellonia Białystok 2-0 Śląsk Wrocław 22 sierpnia, 18:15 (5600)
Bruno 20, Marco Reich 79
Cracovia 1-0 Lech Poznań 23 sierpnia, 14:45
Paweł Sasin 69
w Sosnowcu / bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 0-1 Ruch Chorzów 21 sierpnia, 17:45 (7000)
Wojciech Grzyb 20 (k)
Polonia Bytom 1-0 Korona Kielce 22 sierpnia, 17:00 (5000)
Grzegorz Podstawek 45
Arka Gdynia 0-1 Wisła Kraków 21 sierpnia, 20:00 (6000)
Adrian Mrowiec 45 (s)
Polonia Warszawa 0-1 Lechia Gdańsk 22 sierpnia, 19:15 (3500)
Arkadiusz Mysona 20
GKS Bełchatów 0-1 Piast Gliwice 22 sierpnia, 14:45 (2500)
Daniel Iwan 26
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Legia Warszawa 23 sierpnia, 16:45 (5500)
Piotr Piechniak 75

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Legia Warszawa 1-0 Polonia Bytom 28 sierpnia, 20:00 (4500)
Sebastian Szałachowski 18
Wisła Kraków 2-1 Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 16:00 (2500)
Júnior Díaz 21, Paweł Brożek 30 - Mariusz Pawełek 82 (s)
w Sosnowcu
Lechia Gdańsk 1-1 Śląsk Wrocław 29 sierpnia, 17:00 (12 000)
Maciej Rogalski 55 (k) - Marek Gancarczyk 45
Lech Poznań 2-2 GKS Bełchatów 30 sierpnia, 16:45 (3500)
Robert Lewandowski 59, Hernán Rengifo 75 - Jacek Popek 33, Mateusz Cetnarski 50
we Wronkach
Zagłębie Lubin 0-2 Arka Gdynia 30 sierpnia, 14:45 (8529)
Przemysław Trytko 42, Bartosz Ława 84
Korona Kielce 1-1 Cracovia 29 sierpnia, 19:15 (8848)
Andradina 47 - Radosław Matusiak 13
Piast Gliwice 2-1 Odra Wodzisław Śląski 28 sierpnia, 17:45 (4000)
Sebastian Olszar 13, Paweł Gamla 68 - Marcin Wodecki 51
Ruch Chorzów 2-0 Polonia Warszawa 29 sierpnia, 14:45 (7500)
Artur Sobiech 39, Andrzej Niedzielan 74

Kolejka 6 - 12-13 września

Śląsk Wrocław 0-0 Legia Warszawa 12 września, 18:15 (8500)
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Korona Kielce 11 września, 17:45 (3000)
Paweł Sobolewski 27, Édson 65
Jagiellonia Białystok 2-3 Lech Poznań 12 września, 19:15 (5600)
Tomasz Frankowski 11, Remigiusz Jezierski 20 - Robert Lewandowski 27, Sławomir Peszko 43, Manuel Arboleda 88
GKS Bełchatów 2-1 Ruch Chorzów 12 września, 14:45 (3500)
Jakub Tosik 54, Mariusz Ujek 88 - Tomasz Brzyski 78
Cracovia 1-1 Arka Gdynia 12 września, 17:00 (1350)
Dariusz Pawlusiński 27 - Bartosz Ława 55
w Sosnowcu
Polonia Bytom 4-0 Piast Gliwice 11 września, 20:00 (5500)
Grzegorz Podstawek 35, 45, Jacek Trzeciak 80, 87 (k)
Lechia Gdańsk 0-1 Wisła Kraków 13 września, 16:45 (12 500)
Patryk Małecki 60
Polonia Warszawa 0-1 Zagłębie Lubin 13 września, 14:45 (3000)
Dariusz Jackiewicz 77

Kolejka 7 - 19-20 września

Wisła Kraków 1-1 Polonia Bytom 20 września, 16:45 (2000)
Piotr Ćwielong 84 - Marek Bažík 16
w Sosnowcu
Korona Kielce 1-1 Śląsk Wrocław 19 września, 17:00 (11 254)
Andradina 78 - Vuk Sotirović 89
Lech Poznań 1-0 Odra Wodzisław Śląski 19 września, 18:15 (4000)
Jakub Wilk 18
we Wronkach
Ruch Chorzów 2-0 Cracovia 19 września, 19:15 (8800)
Wojciech Grzyb 13, Andrzej Niedzielan 75
Zagłębie Lubin 1-1 GKS Bełchatów 18 września, 17:45 (6993)
Martins Ekwueme 51 - Dariusz Pietrasiak 86 (k)
Arka Gdynia 0-0 Polonia Warszawa 19 września, 14:45 (5500)
Piast Gliwice 0-0 Jagiellonia Białystok 20 września, 14:45 (3500)
Legia Warszawa 2-0 Lechia Gdańsk 18 września, 20:00 (4000)
Takesure Chinyama 22, Miroslav Radović 56

Kolejka 8 - 26-27 września

Jagiellonia Białystok 0-0 Cracovia 26 września, 19:15 (5200)
Korona Kielce 3-2 Piast Gliwice 26 września, 17:00 (10 221)
Andradina 54, Aleksandar Vuković 73, Cezary Wilk 78 - Sebastian Olszar 18, Mariusz Muszalik 50
Lechia Gdańsk 1-0 Zagłębie Lubin 25 września, 20:00 (10 023)
Michał Łabędzki 89 (s)
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań 25 września, 20:00 (5000)
Bartłomiej Grzelak 62, Takesure Chinyama 70
Wisła Kraków 2-1 Polonia Warszawa 26 września, 18:15 (1800)
Patryk Małecki 15, Paweł Brożek 22 - Mariusz Pawełek 27 (s)
w Sosnowcu
Śląsk Wrocław 0-0 Ruch Chorzów 27 września, 14:45 (5500)
Polonia Bytom 3-1 Arka Gdynia 27 września, 17:15 (6000)
Tomasz Nowak 15, Maciej Szmatiuk 44 (s), Miroslav Barčík 57 - Marcin Wachowicz 48
Odra Wodzisław Śląski 0-1 GKS Bełchatów 26 września, 14:45 (2500)
Mateusz Cetnarski 13

Kolejka 9 - 3-4 października

Cracovia 1-1 Zagłębie Lubin 2 października, 17:45 (200)
Mariusz Sacha 10 - Mouhamadou Traoré 65
w Sosnowcu
Polonia Warszawa 0-2 Piast Gliwice 4 października, 14:45 (2000)
Sebastian Olszar 67, Jakub Smektała 69
Jagiellonia Białystok 2-0 Legia Warszawa 3 października, 16:15 (6000)
Kamil Grosicki 32, 60
Śląsk Wrocław 1-3 Wisła Kraków 2 października, 20:00 (7500)
Sebastian Dudek 80 (k) - Paweł Brożek 30, Piotr Ćwielong 57, Patryk Małecki 78
Polonia Bytom 1-1 Lechia Gdańsk 3 października, 19:15 (5500)
Marek Bažík 20 - Piotr Wiśniewski 76
GKS Bełchatów 1-0 Korona Kielce 3 października, 17:00 (2800)
Jacek Popek 10
W 56. minucie Dariusz Pietrasiak (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 1-3 Ruch Chorzów 3 października, 14:45 (4800)
Aleksander Kwiek 87 - Łukasz Janoszka 4, 59, Andrzej Niedzielan 19
Arka Gdynia 1-1 Lech Poznań 4 października, 14:45 (7500)
Maciej Szmatiuk 19 - Robert Lewandowski 76

Kolejka 10 - 17-18 października

Ruch Chorzów 1-0 Lechia Gdańsk 16 października, 20:00 (7500)
Andrzej Niedzielan 44
Lech Poznań 1-0 Wisła Kraków 18 października, 17:00 (3500)
Robert Lewandowski 60
we Wronkach
Piast Gliwice 1-1 Legia Warszawa 17 października, 16:00 (2500)
Paweł Gamla 47 - Maciej Iwański 77
Korona Kielce 1-2 Arka Gdynia 17 października, 19:15 (8084)
Jacek Kiełb 2 - Lubomir Lubenow 26, Adrian Mrowiec 89 (k)
Polonia Warszawa 2-1 Odra Wodzisław Śląski 17 października, 17:00 (1700)
Michał Chałbiński 2, Milan Nikolić 69 - Marcin Wodecki 88
W 90. minucie Jacek Kowalczyk (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 0-0 Jagiellonia Białystok 18 października, 14:45 (6050)
Cracovia 1-2 Polonia Bytom 17 października, 14:45 (220)
Mariusz Sacha 34 - Grzegorz Podstawek 42, Piotr Polczak 83 (s)
w Sosnowcu
GKS Bełchatów 2-0 Śląsk Wrocław 16 października, 17:45 (2200)
Maciej Korzym 12, Jakub Tosik 70

Kolejka 11 - 24-25 października

Arka Gdynia 0-0 Jagiellonia Białystok 23 października, 17:45 (5000)
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Cracovia 25 października, 14:45 (3000)
Jacek Kowalczyk 71
Polonia Bytom 0-1 Ruch Chorzów 23 października, 20:00 (8000)
Wojciech Grzyb 54
Legia Warszawa 5-2 Korona Kielce 24 października, 16:15 (3000)
Bartłomiej Grzelak 30, Marcin Mięciel 68, 72, Sebastian Szałachowski 85, Marcin Smoliński 87 - Krzysztof Gajtkowski 1, Paweł Sobolewski 83
Wisła Kraków 2-1 Piast Gliwice 24 października, 17:00 (1300)
Paweł Brożek 24, Marcelo 75 - Jakub Biskup 55
w Sosnowcu
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Lubin 24 października, 19:15 (6000)
Vuk Sotirović 61, Janusz Gancarczyk 78
Lechia Gdańsk 0-0 Lech Poznań 25 października, 17:15 (10 000)
GKS Bełchatów 3-0 Polonia Warszawa 24 października, 14:45 (2000)
Tomasz Wróbel 1, Carlo Costly 29, Jacek Popek 80 (k)

Kolejka 12 - 31 października

Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów 31 października, 18:30 (3000)
Marcin Mięciel 8, 41
Zagłębie Lubin 2-0 Polonia Bytom 29 października, 20:00 (6500)
Wojciech Skaba 76 (s), Mouhamadou Traoré 81
Cracovia 0-1 GKS Bełchatów 30 października, 17:45 (200)
Maciej Korzym 49
w Sosnowcu
Arka Gdynia 2-0 Odra Wodzisław Śląski 31 października, 13:45 (4000)
Przemysław Trytko 3, 6
Jagiellonia Białystok 1-0 Polonia Warszawa 31 października, 18:30 (5100)
Tomasz Frankowski 60
Lech Poznań 1-0 Śląsk Wrocław 31 października, 16:00 (2220)
Bartosz Bosacki 36 (k)
we Wronkach
Korona Kielce 2-3 Wisła Kraków 30 października, 20:00 (12 565)
Ernest Konon 69, Piotr Gawęcki 89 - Andraž Kirm 31, Marcelo 36, Tomáš Jirsák 56
Piast Gliwice 0-2 Lechia Gdańsk 30 października, 20:00 (2800)
Krzysztof Bąk 15, Piotr Wiśniewski 89

Kolejka 13 - 7-8 listopada

GKS Bełchatów 1-0 Arka Gdynia 7 listopada, 17:00 (2500)
Dawid Nowak 61
Lechia Gdańsk 1-1 Korona Kielce 6 listopada, 20:00 (8000)
Marcin Kaczmarek 27 - Cezary Wilk 79
Śląsk Wrocław 2-1 Piast Gliwice 7 listopada, 14:45 (4500)
Vuk Sotirović 36, 39 - Łukasz Krzycki 71
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Zagłębie Lubin 6 listopada, 17:45 (3000)
Martins Ekwueme 12 (s) - Mouhamadou Traoré 27, 69
Ruch Chorzów 5-2 Jagiellonia Białystok 8 listopada, 14:45 (7500)
Artur Sobiech 15, 36, Łukasz Janoszka 44, Andrzej Niedzielan 60, 89 - Remigiusz Jezierski 25, Marco Reich 59
Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa 6 listopada, 20:00 (3500)
Miroslav Radović 34
w Sosnowcu
Polonia Warszawa 0-1 Cracovia 7 listopada, 19:15 (3200)
Mariusz Sacha 26
Polonia Bytom 1-1 Lech Poznań 7 listopada, 18:15 (5500)
Marcin Radzewicz 71 - Robert Lewandowski 63

Kolejka 14 - 21-22 listopada

Lech Poznań 3-1 Ruch Chorzów 21 listopada, 17:00 (3000)
Robert Lewandowski 12, 44, Ivan Đurđević 75 - Artur Sobiech 46
we Wronkach
Piast Gliwice 2-2 Arka Gdynia 21 listopada, 14:45 (1000)
Sebastian Olszar 18, Paweł Gamla 75 - Wojciech Wilczyński 45, Marcin Budziński 90
w Wodzisławiu Śląskim
Polonia Bytom 1-1 Jagiellonia Białystok 20 listopada, 20:00 (4500)
Szymon Sawala 16 - Tomasz Frankowski 38
Wisła Kraków 0-1 Cracovia 22 listopada, 17:00 (3000)
Michał Goliński 50
w Sosnowcu
Legia Warszawa 1-1 Polonia Warszawa 20 listopada, 20:00 (3500)
Bartłomiej Grzelak 52 - Łukasz Piątek 65
Śląsk Wrocław 4-0 Odra Wodzisław Śląski 21 listopada, 19:15 (5000)
Amir Spahić 7, Sebastian Mila 16 (k), 44, Vuk Sotirović 27
Lechia Gdańsk 0-2 GKS Bełchatów 21 listopada, 17:00 (7000)
Maciej Małkowski 31, Dawid Nowak 86
W 83. minucie Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
Korona Kielce 3-3 Zagłębie Lubin 20 listopada, 17:45 (8583)
Jacek Markiewicz 12, Cezary Wilk 19, Paweł Sobolewski 63 - Ilijan Micanski 28, 89, Costa Nhamoinesu 75

Kolejka 15 - 28-29 listopada

Cracovia 3-2 Piast Gliwice 28 listopada, 14:45 (800)
Radosław Matusiak 4, Michał Goliński 32, Mateusz Klich 72 - Przemysław Łudziński 13, Mateusz Kowalski 90
w Sosnowcu
Ruch Chorzów 0-0 Korona Kielce 28 listopada, 19:15 (7500)
Polonia Warszawa 1-0 Polonia Bytom 27 listopada, 20:00 (3234)
Łukasz Trałka 66
Odra Wodzisław Śląski 1-3 Wisła Kraków 29 listopada, 14:45 (3500)
Tomas Radzinevičius 87 - Andraž Kirm 25, 37, Patryk Małecki 28
żółta kartka Marcelo nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Zagłębie Lubin 0-1 Lech Poznań 27 listopada, 20:00 (10 000)
Sławomir Peszko 34
Jagiellonia Białystok 0-0 Lechia Gdańsk 28 listopada, 17:00 (5000)
GKS Bełchatów 0-1 Legia Warszawa 28 listopada, 16:15 (5500)
Maciej Iwański 84
Arka Gdynia 1-1 Śląsk Wrocław 29 listopada, 17:15 (4000)
Przemysław Trytko 3 - Sebastian Mila 4

Kolejka 16 - 5-6 grudnia

Arka Gdynia 1-2 Lechia Gdańsk 25 listopada, 18:30 (6000)
Marcin Wachowicz 69 - Jakub Zabłocki 6, Ivans Lukjanovs 53
Odra Wodzisław Śląski 2-2 Jagiellonia Białystok 5 grudnia, 17:00 (2500)
Daniel Bueno 39, 46 - Tomasz Frankowski 59 (k), 90 (k)
GKS Bełchatów 2-2 Polonia Bytom 5 grudnia, 16:15 (2500)
Dariusz Pietrasiak 35 (k), Mate Lacić 90 - Marek Bažík 25, Michał Zieliński 49
Cracovia 1-0 Śląsk Wrocław 5 grudnia, 14:45 (800)
Mariusz Sacha 45
w Sosnowcu
Ruch Chorzów 1-3 Wisła Kraków 6 grudnia, 14:45 (10 000)
Andrzej Niedzielan 59 - Piotr Brożek 66, Marcelo 78, Patryk Małecki 90
Polonia Warszawa 1-1 Korona Kielce 6 grudnia, 14:45 (3456)
Filip Ivanovski 29 - Hernâni 90
Zagłębie Lubin 0-0 Legia Warszawa 4 grudnia, 20:00 (9300)
Lech Poznań 1-1 Piast Gliwice 5 grudnia, 19:15 (3000)
Sławomir Peszko 12 - Sławomir Szary 5
we Wronkach

Kolejka 17 - 12-13 grudnia

Polonia Bytom 1-1 Odra Wodzisław Śląski 12 grudnia, 17:00 (4000)
Rafał Grzyb 50 - Marcin Wodecki 44
Piast Gliwice 1-2 Ruch Chorzów 11 grudnia, 17:45 (2000)
Jakub Biskup 15 - Artur Sobiech 3, Piotr Stawarczyk 32
w Wodzisławiu Śląskim
Lechia Gdańsk 1-0 Cracovia 12 grudnia, 14:45 (6500)
Tomasz Dawidowski 75
Legia Warszawa 1-0 Arka Gdynia 13 grudnia, 14:45 (2000)
Maciej Iwański 50 (k)
Śląsk Wrocław 1-0 Polonia Warszawa 12 grudnia, 19:15 (5500)
Antoni Łukasiewicz 90
Lech Poznań 2-0 Korona Kielce 12 grudnia, 16:15 (3000)
Tomasz Mikołajczak 77, 87
we Wronkach
Jagiellonia Białystok 2-1 GKS Bełchatów 13 grudnia, 14:45 (4100)
Tomasz Frankowski 16, Pavol Staňo 66 - Grzegorz Kuświk 87
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin 11 grudnia, 20:00
Marcelo 33
w Sosnowcu; bez udziału publiczności

Kolejka 18 - 27-28 lutego

GKS Bełchatów 1-0 Wisła Kraków 27 lutego, 16:15 (4500)
Dawid Nowak 2
Zagłębie Lubin 1-1 Piast Gliwice 28 lutego, 14:45 (7215)
Łukasz Hanzel 43 - Kamil Wilczek 72
Polonia Bytom 0-0 Śląsk Wrocław 27 lutego, 17:00 (5000)
Cracovia 1-2 Legia Warszawa 26 lutego, 20:00 (3500)
Dariusz Pawlusiński 11 - Sebastian Szałachowski 68, Bartłomiej Grzelak 71
na Stadionie Suche Stawy
Arka Gdynia 0-3 Ruch Chorzów 27 lutego, 19:15
Artur Sobiech 12, Marcin Zając 51, Arkadiusz Piech 90
na Narodowym Stadionie Rugby / bez udziału publiczności
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Lechia Gdańsk 26 lutego, 17:45 (4500)
Polonia Warszawa 0-3 Lech Poznań 28 lutego, 17:00 (4500)
Robert Lewandowski 25, 72, Tomasz Mikołajczak 86
Korona Kielce 1-0 Jagiellonia Białystok 27 lutego, 14:45 (9476)
Pavol Staňo 19

Kolejka 19 - 6-7 marca

Lechia Gdańsk 1-1 Polonia Warszawa 6 marca, 17:00 (7500)
Oļegs Laizāns 29 - Daniel Gołębiewski 47
Piast Gliwice 1-2 GKS Bełchatów 7 marca, 14:45 (1200)
Paweł Gamla 90 - Patryk Rachwał 33, Janusz Gol 43
w Wodzisławiu Śląskim
Legia Warszawa 0-1 Odra Wodzisław Śląski 7 marca, 14:15 (3500)
Piotr Piechniak 44
Śląsk Wrocław 1-2 Jagiellonia Białystok 6 marca, 14:45 (5500)
Piotr Celeban 77 - Jarosław Lato 33, Remigiusz Jezierski 51
Lech Poznań 3-1 Cracovia 6 marca, 16:15 (11 166)
Siergiej Kriwiec 23, Robert Lewandowski 37, Sławomir Peszko 64 - Alexandru Suvorov 20
Ruch Chorzów 0-2 Zagłębie Lubin 6 marca, 19:15 (7500)
Ilijan Micanski 64, 84
Korona Kielce 1-0 Polonia Bytom 5 marca, 17:45 (8527)
Pavol Staňo 66
czerwona kartka Michała Zielińskiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Wisła Kraków 0-1 Arka Gdynia 5 marca, 20:00
Joël Tshibamba 35
na Stadionie Suche Stawy / bez udziału publiczności

Kolejka 20 - 13-14 marca

Arka Gdynia 0-2 Zagłębie Lubin 14 marca, 14:45
Ilijan Micanski 35 (k), 72
na Narodowym Stadionie Rugby / bez udziału publiczności
Cracovia 3-0 Korona Kielce 13 marca, 14:45 (3700)
Radosław Matusiak 42, 45, Michał Goliński 71
na Stadionie Suche Stawy
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Piast Gliwice 12 marca, 17:45 (4000)
Daniel Bueno 4, Marcin Dymkowski 59
Polonia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów 13 marca, 17:00 (2200)
Adrian Mierzejewski 14 - Marcin Zając 2
Polonia Bytom 1-0 Legia Warszawa 13 marca, 18:15 (5000)
Marek Bažík 71
Jagiellonia Białystok 0-0 Wisła Kraków 12 marca, 20:00 (6000)
Śląsk Wrocław 1-2 Lechia Gdańsk 13 marca, 19:15 (7000)
Łukasz Madej 7 - Ivans Lukjanovs 13, Hubert Wołąkiewicz 74 (k)
GKS Bełchatów 1-1 Lech Poznań 14 marca, 17:00 (5200)
Tomasz Wróbel 55 - Siergiej Kriwiec 35

Kolejka 21 - 20-21 marca

Arka Gdynia 2-0 Cracovia 19 marca, 17:45 (2500)
Joël Tshibamba 50, Tadas Labukas 80
na Narodowym Stadionie Rugby
Piast Gliwice 1-0 Polonia Bytom 21 marca, 14:45 (2000)
Kamil Wilczek 12
w Wodzisławiu Śląskim
Wisła Kraków 3-0 Lechia Gdańsk 20 marca, 16:00 (6000)
Marcelo 65, Tomáš Jirsák 86, Rafał Boguski 87
na Stadionie Suche Stawy
Zagłębie Lubin 2-0 Polonia Warszawa 20 marca, 19:15 (7757)
Ilijan Micanski 71, Wojciech Kędziora 90
druga żółta kartka Mouhamadou Traoré nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Legia Warszawa 1-1 Śląsk Wrocław 20 marca, 14:45 (3000)
Dickson Choto 11 - Sebastian Dudek 58 (k)
Korona Kielce 1-1 Odra Wodzisław Śląski 20 marca, 17:00 (8831)
Maciej Tataj 43 - Hernâni 70 (s)
Lech Poznań 2-0 Jagiellonia Białystok 21 marca, 17:00 (11 166)
Robert Lewandowski 27, Tomasz Mikołajczak 62
Ruch Chorzów 1-0 GKS Bełchatów 19 marca, 20:00 (7500)
Wojciech Grzyb 78 (k)

Kolejka 22 - 27-28 marca

GKS Bełchatów 1-3 Zagłębie Lubin 26 marca, 17:45 (3500)
Grzegorz Kuświk 71 - Mouhamadou Traoré 20, Wojciech Kędziora 59, Ilijan Micanski 65
Polonia Warszawa 2-1 Arka Gdynia 27 marca, 14:45 (2700)
Łukasz Piątek 58, Daniel Gołębiewski 72 - Bartosz Ława 20
Jagiellonia Białystok 2-0 Piast Gliwice 28 marca, 14:45 (6000)
Tomasz Frankowski 17, 66
Lechia Gdańsk 2-3 Legia Warszawa 26 marca, 20:00 (10 000)
Paweł Nowak 1, Hubert Wołąkiewicz 10 (k) - Maciej Rybus 32, Tomasz Kiełbowicz 53, Iñaki Astiz 78
Polonia Bytom 1-3 Wisła Kraków 27 marca, 18:15 (5000)
David Kotrys 18 - Piotr Brożek 19, Rafał Boguski 67, Júnior Díaz 90
Śląsk Wrocław 1-1 Korona Kielce 27 marca, 19:15 (5900)
Piotr Celeban 55 - Pavol Staňo 27
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Lech Poznań 28 marca, 17:00 (6000)
Cracovia 1-4 Ruch Chorzów 27 marca, 17:00 (3500)
Mariusz Sacha 86 - Marcin Zając 9, Artur Sobiech 49, 81, Łukasz Janoszka 62
na Stadionie Suche Stawy

Kolejka 23 - 3 kwietnia

Polonia Warszawa 0-1 Wisła Kraków 3 kwietnia, 16:15 (3300)
Łukasz Piątek 90 (s)
Ruch Chorzów 0-0 Śląsk Wrocław 3 kwietnia, 19:15 (9000)
Arka Gdynia 2-2 Polonia Bytom 31 marca, 18:15 (3000)
Szymon Sawala 53 (s), Tadas Labukas 80 (k) - Marek Bažík 11, Grzegorz Podstawek 90
na Narodowym Stadionie Rugby
GKS Bełchatów 3-0 Odra Wodzisław Śląski 1 kwietnia, 20:00 (3000)
Dawid Nowak 15, 76, Mateusz Cetnarski 72
Cracovia 0-1 Jagiellonia Białystok 1 kwietnia, 17:45 (2500)
Remigiusz Jezierski 67
na Stadionie Suche Stawy
Piast Gliwice 1-0 Korona Kielce 3 kwietnia, 14:45 (4000)
Kamil Wilczek 53
Zagłębie Lubin 2-2 Lechia Gdańsk 3 kwietnia, 17:00 (9129)
Ilijan Micanski 2, Mouhamadou Traoré 32 - Krzysztof Bąk 45, Paweł Buzała 83
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 3 kwietnia, 19:00 (13 500)
Semir Štilić 76
żółta kartka Roberta Lewandowskiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie

Kolejka 24 - 10-11 kwietnia

Korona Kielce 1-1 GKS Bełchatów 20 kwietnia, 20:45 (7175)
Andradina 63 (k) - Mateusz Cetnarski 85
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 19:15) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu uroczystości pogrzebowych Przemysława Gosiewskiego
Ruch Chorzów 3-2 Odra Wodzisław Śląski 20 kwietnia, 18:45 (7000)
Łukasz Janoszka 11, 83, 86 - Brasília 45, Aleksander Kwiek 67
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:45) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lech Poznań 2-0 Arka Gdynia 9 kwietnia, 20:00 (13 370)
Semir Štilić 13, Grzegorz Wojtkowiak 53
Zagłębie Lubin 0-0 Cracovia 9 kwietnia, 17:45 (7653)
Piast Gliwice 0-2 Polonia Warszawa 19 kwietnia, 17:45 (3500)
Łukasz Piątek 29, Adrian Mierzejewski 78
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:45) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Legia Warszawa 2-1 Jagiellonia Białystok 19 kwietnia, 20:00
Tomasz Kiełbowicz 5, Bartłomiej Grzelak 34 - Thiago Cionek 67
W 28. minucie Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
na Stadionie Polonii Warszawa / bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wisła Kraków 1-0 Śląsk Wrocław 20 kwietnia, 18:45 (5000)
Paweł Brożek 31
na Stadionie Suche Stawy / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 18:15) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lechia Gdańsk 0-0 Polonia Bytom 20 kwietnia, 16:30 (5000)
W 7. minucie Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 25 - 24-25 kwietnia

Odra Wodzisław Śląski 2-1 Polonia Warszawa 24 kwietnia, 19:15 (3200)
Piotr Piechniak 57, Tomasz Jodłowiec 90 (s) - Daniel Gołębiewski 25
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 19:15) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jagiellonia Białystok 0-0 Zagłębie Lubin 24 kwietnia, 14:45 (4200)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:45) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Bytom 1-2 Cracovia 24 kwietnia, 12:30 (4200)
Szymon Sawala 43 - Radosław Matusiak 7 (k), Bartosz Ślusarski 89
W 22. minucie Radosław Matusiak (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
w pierwotnym (17 kwietnia, 14:45) i w drugim terminie (18 kwietnia, 12:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Śląsk Wrocław 0-0 GKS Bełchatów 24 kwietnia, 17:00 (4200)
w pierwotnym (17 kwietnia, 19:15) i w drugim terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lechia Gdańsk 1-1 Ruch Chorzów 25 kwietnia, 17:00 (7000)
Grzegorz Baran 36 (s) - Łukasz Janoszka 35
w pierwotnym (16 kwietnia, 17:45) i w drugim terminie (18 kwietnia, 14:45) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań 24 kwietnia, 16:00 (6000)
na Stadionie Suche Stawy / w pierwotnym (17 kwietnia, 16:00) i w drugim terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Legia Warszawa 3-0 Piast Gliwice 23 kwietnia, 20:00 (2500)
Marcin Mięciel 3, Maciej Iwański 40, Bartłomiej Grzelak 61
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 20:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Arka Gdynia 1-2 Korona Kielce 23 kwietnia, 17:45 (2700)
Przemysław Trytko 17 - Jacek Kiełb 3, Andradina 59
na Narodowym Stadionie Rugby / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / żółtą kartką został także ukarany Radosław Cierzniak - rezerwowy zawodnik gości

Kolejka 26 - 27 kwietnia

Ruch Chorzów 2-1 Polonia Bytom 28 kwietnia, 16:30 (8000)
Damian Świerblewski 54, 85 - Błażej Telichowski 18
Korona Kielce 0-1 Legia Warszawa 26 kwietnia, 20:00 (10 212)
Jakub Wawrzyniak 61
Piast Gliwice 1-4 Wisła Kraków 27 kwietnia, 18:45 (3000)
Mariusz Muszalik 27 - Rafał Boguski 18, 61, Paweł Brożek 48, Radosław Sobolewski 87
Zagłębie Lubin 1-1 Śląsk Wrocław 27 kwietnia, 20:45 (10 102)
Ilijan Micanski 78 - Sebastian Mila 89
Lech Poznań 2-1 Lechia Gdańsk 28 kwietnia, 18:45 (12 000)
Bartosz Bosacki 27 (k), Sławomir Peszko 79 - Sergejs Kožans 33
Polonia Warszawa 0-0 GKS Bełchatów 27 kwietnia, 18:15 (2000)
Jagiellonia Białystok 2-1 Arka Gdynia 28 kwietnia, 18:45 (4200)
Kamil Grosicki 59, Tomasz Frankowski 89 (k) - Joël Tshibamba 37
Cracovia 1-0 Odra Wodzisław Śląski 27 kwietnia, 16:00 (2200)
Marek Wasiluk 7 (k)
na Stadionie Suche Stawy

Kolejka 27 - 1-2 maja

Śląsk Wrocław 0-3 Lech Poznań 2 maja, 17:00 (6000)
Robert Lewandowski 22, 57, Dimitrije Injac 47
Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce 30 kwietnia, 20:00 (4500)
Jacek Kiełb 9
na Stadionie Suche Stawy / żółta kartka Michała Zielińskiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Lechia Gdańsk 0-1 Piast Gliwice 1 maja, 14:45 (4200)
Bartosz Iwan 39
Ruch Chorzów 1-0 Legia Warszawa 1 maja, 18:15 (9000)
Arkadiusz Piech 46
Polonia Bytom 2-1 Zagłębie Lubin 2 maja, 14:45 (3500)
Szymon Sawala 55, Błażej Telichowski 64 - Ilijan Micanski 16 (k)
od 24. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Tomasz Garbowski (Kluczbork)
GKS Bełchatów 3-0 Cracovia 30 kwietnia, 17:45 (2500)
Mateusz Cetnarski 23, Dawid Nowak 43, 78
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Arka Gdynia 1 maja, 17:00 (4000)
Piotr Piechniak 28, Marcin Dymkowski 71 - Bartosz Ława 54
Polonia Warszawa 2-0 Jagiellonia Białystok 1 maja, 19:15 (2300)
Daniel Gołębiewski 27, Tomasz Jodłowiec 58

Kolejka 28 - 7-8 maja

Legia Warszawa 0-3 Wisła Kraków 8 maja, 16:00 (4500)
Paweł Brożek 16, 47, 70
Cracovia 1-2 Polonia Warszawa 7 maja, 17:45 (2200)
Radosław Matusiak 45 - Daniel Gołębiewski 30, Tomasz Brzyski 72
na Stadionie Suche Stawy
Lech Poznań 3-0 Polonia Bytom 8 maja, 18:30 (13 300)
Wojciech Skaba 7 (s), Manuel Arboleda 21, Robert Lewandowski 34
Arka Gdynia 2-1 GKS Bełchatów 6 maja, 18:30 (2500)
Joël Tshibamba 17, Maciej Szmatiuk 90 - Maciej Korzym 40
na Narodowym Stadionie Rugby
Korona Kielce 1-0 Lechia Gdańsk 8 maja, 19:15 (9968)
Artur Jędrzejczyk 58
Piast Gliwice 2-2 Śląsk Wrocław 8 maja, 14:45 (3500)
Sebastian Olszar 48, 52 - Vuk Sotirović 29, Tomasz Szewczuk 68
Zagłębie Lubin 2-1 Odra Wodzisław Śląski 8 maja, 17:00 (6127)
Ilijan Micanski 1, Fernando Dinis 76 - Aleksander Kwiek 47 (k)
Jagiellonia Białystok 1-0 Ruch Chorzów 7 maja, 20:00 (4800)
Andrius Skerla 51

Kolejka 29 - 11 maja

Polonia Warszawa 1-0 Legia Warszawa 11 maja, 19:00 (5500)
Andreu 24
Odra Wodzisław Śląski 2-4 Śląsk Wrocław 11 maja, 19:00 (4500)
Marcin Dymkowski 55, Daniel Bueno 73 - Sebastian Mila 62, 87, Vuk Sotirović 76, 84
GKS Bełchatów 2-1 Lechia Gdańsk 11 maja, 19:00 (1500)
Dawid Nowak 32, 90 (k) - Marko Bajić 40
Zagłębie Lubin 2-2 Korona Kielce 11 maja, 19:00 (6215)
Wojciech Kędziora 16, Ilijan Micanski 85 - Maciej Tataj 58, 86
Ruch Chorzów 1-2 Lech Poznań 11 maja, 19:00 (10 500)
Michał Pulkowski 46 - Robert Lewandowski 69, Siergiej Kriwiec 90
Arka Gdynia 2-1 Piast Gliwice 11 maja, 19:00 (3500)
Wojciech Wilczyński 20, Przemysław Trytko 86 - Kamil Glik 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Jagiellonia Białystok 0-0 Polonia Bytom 11 maja, 19:00 (5000)
Cracovia 1-1 Wisła Kraków 11 maja, 19:00 (5000)
Mariusz Jop 90 (s) - Rafał Boguski 79
na Stadionie Suche Stawy

Kolejka 30 - 15 maja

Polonia Bytom 1-0 Polonia Warszawa 15 maja, 17:00 (4000)
Błażej Telichowski 31
Wisła Kraków 1-1 Odra Wodzisław Śląski 15 maja, 17:00 (5200)
Patryk Małecki 36 - Daniel Bueno 90
na Stadionie Suche Stawy
Lech Poznań 2-0 Zagłębie Lubin 15 maja, 17:00 (13 500)
Wojciech Kędziora 23 (s), Robert Lewandowski 58
Lechia Gdańsk 2-0 Jagiellonia Białystok 15 maja, 17:00 (6500)
Hubert Wołąkiewicz 21 (k), Paweł Buzała 82
Legia Warszawa 2-2 GKS Bełchatów 15 maja, 17:00 (2000)
Maciej Iwański 20, 83 - Zbigniew Zakrzewski 55, Bartłomiej Bartosiak 81
Śląsk Wrocław 2-1 Arka Gdynia 15 maja, 17:00 (7000)
Mariusz Pawelec 76, Vuk Sotirović 83 - Joël Tshibamba 21
Piast Gliwice 0-1 Cracovia 15 maja, 17:00 (3500)
Bartosz Ślusarski 90
Korona Kielce 3-0 Ruch Chorzów 15 maja, 17:00 (10 908)
Maciej Tataj 33, 60, Krzysztof Pilarz 69 (s)

I liga 2009/2010

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas