[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga 2009/2010
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 34 77 23 8 3 62-17 12 5 0 36-9 11 3 3 26-8
2.  Górnik Zabrze 34 61 18 7 9 47-30 10 3 4 26-16 8 4 5 21-14
3.  Sandecja Nowy Sącz 34 59 17 8 9 55-42 11 5 1 37-19 6 3 8 18-23
4.  Łódzki KS 34 55 16 7 11 51-45 9 4 4 31-24 7 3 7 20-21
5.  Pogoń Szczecin 34 51 13 12 9 46-35 8 5 4 26-16 5 7 5 20-19
6.  MKS Kluczbork 34 46 12 10 12 43-37 6 5 6 18-15 6 5 6 25-22 4 9 3 0 1 8-4
7.  Flota Świnoujście 34 46 12 10 12 33-36 9 4 4 21-15 3 6 8 12-21 4 6 2 0 2 5-7
8.  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 34 46 13 7 14 37-46 11 2 4 20-11 2 5 10 17-35 4 3 1 0 3 4-6
9.  GKP Gorzów Wielkopolski 34 45 11 12 11 34-33 6 9 2 20-12 5 3 9 14-21
10.  Warta Poznań 34 44 12 8 14 49-45 7 4 6 31-22 5 4 8 18-23 4 7 2 1 1 7-6
11.  Górnik Łęczna 34 44 11 11 12 38-45 8 4 5 22-20 3 7 7 16-25 4 5 1 2 1 6-5
12.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 44 10 14 10 45-38 3 8 6 18-17 7 6 4 27-21 4 4 1 1 2 6-8
13.  GKS Katowice 34 43 11 10 13 41-41 6 7 4 20-13 5 3 9 21-28
14.  Dolcan Ząbki 34 42 10 12 12 37-43 7 6 4 24-16 3 6 8 13-27
15.  Wisła Płock 34 40 9 13 12 43-51 6 4 7 24-27 3 9 5 19-24
16.  Znicz Pruszków 34 39 11 6 17 32-48 9 3 5 17-11 2 3 12 15-37
17.  Stal Stalowa Wola 34 25 5 10 19 32-58 4 4 9 22-30 1 6 10 10-28
18.  Motor Lublin 34 23 4 11 19 27-62 2 6 9 14-32 2 5 10 13-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Widzew Łódź    3-0 1-0 2-1 2-1 3-2 0-0 1-1 2-0 1-0 0-0 2-2 2-1 3-0 3-0 7-0 3-0 1-1 
 2 Górnik Zabrze0-1     1-0 1-1 1-3 3-2 1-1 3-1 1-0 2-3 1-0 1-0 2-0 1-2 1-1 2-0 3-0 2-1 
 3 Sandecja Nowy Sącz1-6 2-1     4-1 3-1 4-0 1-0 3-0 2-1 1-1 2-2 1-1 1-0 2-2 2-2 3-1 3-0 2-0 
 4 Łódzki KS1-4 1-4 1-3     2-2 0-0 1-1 1-0 2-1 1-0 4-2 2-2 1-2 3-0 1-0 3-0 2-1 5-2 
 5 Pogoń Szczecin1-2 0-2 4-0 0-2     0-1 0-0 2-1 1-0 1-1 2-2 2-2 3-0 2-0 3-3 1-0 2-0 2-0 
 6 MKS Kluczbork2-0 0-1 1-1 0-0 2-0     0-2 2-1 1-2 1-2 0-0 1-3 3-0 1-1 0-0 1-0 3-0 0-2 
 7 Flota Świnoujście1-1 0-0 3-0 1-0 1-1 1-4     2-1 2-0 1-1 0-1 0-3 1-0 1-0 3-1 1-2 1-0 2-0 
 8 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski0-2 2-1 3-1 1-0 0-1 0-2 2-0     0-1 2-1 2-0 1-0 1-1 1-0 1-1 1-0 2-0 1-0 
 9 GKP Gorzów Wielkopolski0-0 1-0 0-0 1-2 1-0 1-1 1-1 1-1     2-0 1-0 1-2 2-0 3-0 1-1 2-2 0-0 2-2 
 10 Warta Poznań0-2 2-1 1-0 1-2 1-2 1-3 2-0 6-0 2-3     1-1 4-1 3-3 1-1 2-0 2-3 0-0 2-0 
 11 Górnik Łęczna0-2 1-1 0-1 1-0 0-3 2-1 1-0 3-1 2-2 1-2     2-0 1-0 1-1 0-3 2-1 2-2 3-0 
 12 Podbeskidzie Bielsko-Biała0-1 0-1 1-2 2-1 0-0 1-1 1-2 0-1 0-0 3-0 2-2     1-3 4-0 0-0 1-1 2-2 0-0 
 13 GKS Katowice0-3 0-0 0-1 4-1 2-2 0-1 2-1 4-1 1-1 2-0 0-0 0-1     0-0 0-0 2-0 1-1 2-0 
 14 Dolcan Ząbki1-0 0-1 1-1 0-0 1-1 1-1 3-0 0-0 3-1 1-2 4-0 0-3 3-2     3-1 2-1 1-1 0-1 
 15 Wisła Płock0-1 1-2 2-4 1-2 0-1 0-4 2-1 1-3 1-0 1-1 3-1 1-1 3-3 3-1     3-1 1-0 1-1 
 16 Znicz Pruszków1-0 0-0 1-0 0-1 0-0 2-0 1-2 3-2 1-0 1-0 2-0 0-1 0-2 0-1 1-1     2-1 2-0 
 17 Stal Stalowa Wola0-1 1-3 2-0 2-3 0-0 2-2 2-0 1-1 0-1 1-0 1-3 2-4 1-2 1-4 0-1 3-2     3-3 
 18 Motor Lublin0-0 0-3 1-4 0-3 3-2 1-0 1-1 2-2 0-1 1-4 0-2 1-1 0-2 0-0 3-4 1-1 0-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Flota Świnoujście 2-0 Motor Lublin 2 sierpnia, 17:00 (2000)
Omar Jarun 5, Sylwester Kret 75
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 sierpnia, 17:00 (4000)
Dariusz Gawęcki 20 - Damian Świerblewski 43
W 9. minucie Wojciech Fabianowski (Sandecja Nowy Sącz) nie wykorzystał rzutu karnego.
MKS Kluczbork 1-2 GKP Gorzów Wielkopolski 1 sierpnia, 17:00 (3000)
Waldemar Sobota 19 - Mouhamadou Traoré 31, Krzysztof Stodoła 75 (s)
Pogoń Szczecin 3-0 GKS Katowice 1 sierpnia, 20:30 (12 000)
Piotr Petasz 64, Mikołaj Lebedyński 74, 90
Znicz Pruszków 1-1 Wisła Płock 1 sierpnia, 19:00 (1800)
Tomasz Chałas 24 - Marcin Pacan 39
Górnik Zabrze 3-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 sierpnia, 19:15 (15 000)
Dawid Jarka 37, Grzegorz Bonin 42, Robert Szczot 66 - Hubert Robaszek 18
Górnik Łęczna 0-2 Widzew Łódź 2 sierpnia, 17:30 (4500)
Marcin Robak 22 (k), Piotr Kuklis 82
Stal Stalowa Wola 1-4 Dolcan Ząbki 1 sierpnia, 17:00 (3500)
Jurij Mychalczuk 90 - Grzegorz Lech 15, Maciej Tataj 30, 75, Benjamin Imeh 56
Łódzki KS 1-0 Warta Poznań 19 sierpnia, 19:00 (5000)
Adrian Świątek 33
w pierwotnym terminie (1 sierpnia, 18:00) przełożony

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Motor Lublin 1-4 Warta Poznań 8 sierpnia, 17:00 (1500)
Michał Maciejewski 76 - Marcin Klatt 14, 43, 78, Arkadiusz Miklosik 50
Dolcan Ząbki 0-0 Łódzki KS 8 sierpnia, 17:00 (1500)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Górnik Łęczna 8 sierpnia, 20:00 (4000)
Hubert Robaszek 14, Adam Cieśliński 20 (k)
Wisła Płock 1-2 Górnik Zabrze 10 sierpnia, 19:15 (3500)
Mateusz Żytko 86 (k) - Przemysław Pitry 25, Robert Szczot 84
GKS Katowice 2-0 Znicz Pruszków 7 sierpnia, 19:00 (5500)
Mateusz Sroka 2, Piotr Plewnia 75
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 Pogoń Szczecin 8 sierpnia, 18:00 (5000)
Mouhamadou Traoré 66
po meczu czerwoną kartką za drugą żółtą został ukarany zawodnik gości - Piotr Petasz
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 MKS Kluczbork 8 sierpnia, 17:00 (3000)
Piotr Rocki 7 - Martin Matúš 10 (s)
Flota Świnoujście 3-0 Sandecja Nowy Sącz 8 sierpnia, 17:00 (2500)
Damian Staniszewski 26, Łukasz Polak 31, Sylwester Kret 84
Stal Stalowa Wola 0-1 Widzew Łódź 8 sierpnia, 17:00 (5000)
Marcin Robak 63

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Sandecja Nowy Sącz 2-0 Motor Lublin 15 sierpnia, 17:00 (4200)
Dariusz Zawadzki 26 (k), Przemysław Żmuda 80 (s)
MKS Kluczbork 0-2 Flota Świnoujście 15 sierpnia, 17:00 (2800)
Rafał Andraszak 32, Krzysztof Rusinek 85
Pogoń Szczecin 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 sierpnia, 19:00 (10 700)
Olgierd Moskalewicz 14, Piotr Prędota 82 - Sławomir Cienciała 45, Juraj Dančík 90
Znicz Pruszków 1-0 GKP Gorzów Wielkopolski 16 sierpnia, 19:00 (1400)
Kamil Majkowski 36
Górnik Zabrze 2-0 GKS Katowice 16 sierpnia, 14:00 (20 000)
Paweł Strąk 23, Aleš Besta 29
Górnik Łęczna 0-3 Wisła Płock 16 sierpnia, 17:00 (1500)
Daniel Koczon 27, 37, 75
Stal Stalowa Wola 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 sierpnia, 17:00 (4000)
Ihor Mihałewśkyj 9 - Marcin Folc 37
Warta Poznań 1-1 Dolcan Ząbki 15 sierpnia, 17:00 (2500)
Piotr Reiss 45 - Maciej Tataj 9
Widzew Łódź 2-1 Łódzki KS 14 sierpnia, 19:10 (9000)
Adrian Budka 58, Radosław Matusiak 60 - Mariusz Mowlik 49
po meczu czerwoną kartką za drugą żółtą został ukarany zawodnik gości - Mladen Kašćelan

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Motor Lublin 0-0 Dolcan Ząbki 22 sierpnia, 17:00 (1200)
Widzew Łódź 1-0 Warta Poznań 23 sierpnia, 19:15 (6969)
Darvydas Šernas 85
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Łódzki KS 24 sierpnia, 19:15 (3500)
Adam Cieśliński 84
Wisła Płock 1-0 Stal Stalowa Wola 22 sierpnia, 19:00 (2000)
Bartosz Wiśniewski 40
GKS Katowice 0-0 Górnik Łęczna 22 sierpnia, 19:00 (4000)
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 Górnik Zabrze 22 sierpnia, 17:30 (4000)
Łukasz Maliszewski 61
od 88. minuty w bramce Górnika stał Michał Karwan
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Znicz Pruszków 22 sierpnia, 17:00 (2500)
Piotr Bagnicki 73 - Paweł Kaczmarek 89 (k)
Flota Świnoujście 1-1 Pogoń Szczecin 22 sierpnia, 17:00 (5500)
Charles Nwaogu 6 - Maksymilian Rogalski 82
Sandecja Nowy Sącz 4-0 MKS Kluczbork 22 sierpnia, 17:00 (3800)
Dariusz Gawęcki 45, Dariusz Zawadzki 49, Michał Jonczyk 68, Piotr Chlipała 70

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

MKS Kluczbork 0-2 Motor Lublin 29 sierpnia, 17:00 (1800)
Marcin Popławski 28, Wojciech Białek I 74
Pogoń Szczecin 4-0 Sandecja Nowy Sącz 29 sierpnia, 19:00 (7500)
Piotr Petasz 56, Piotr Prędota 63, Olgierd Moskalewicz 76, 83
Znicz Pruszków 1-2 Flota Świnoujście 28 sierpnia, 20:30 (1500)
Tomasz Chałas 38 - Charles Nwaogu 20, 87
Górnik Zabrze 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 sierpnia, 15:30 (16 000)
Aleš Besta 19
Górnik Łęczna 2-2 GKP Gorzów Wielkopolski 30 sierpnia, 17:00 (1500)
Sławomir Nazaruk 13, 32 - Paweł Kaczorowski 25, Mateusz Piątkowski 45
Stal Stalowa Wola 1-2 GKS Katowice 29 sierpnia, 17:00 (2500)
Jurij Mychalczuk 90 - Krzysztof Kaliciak 23 (k), 39
Łódzki KS 1-0 Wisła Płock 30 sierpnia, 18:00 (5000)
Adrian Świątek 62
Warta Poznań 6-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia, 17:00 (2000)
Tomasz Magdziarz 11 (k), 55 (k), Piotr Reiss 35, Marcin Wojciechowski 63, Marcin Klatt 66, Jacek Kopaniarz 88
Dolcan Ząbki 1-0 Widzew Łódź 29 sierpnia, 17:00 (2100)
Maciej Tataj 25

Kolejka 6 - 2 września

Motor Lublin 0-0 Widzew Łódź 2 września, 17:00 (3300)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Dolcan Ząbki 2 września, 18:00 (2500)
Adrian Sobczyński 39
Wisła Płock 1-1 Warta Poznań 2 września, 19:00 (2000)
Mateusz Żytko 90 (k) - Paweł Iwanicki 19
GKS Katowice 4-1 Łódzki KS 2 września, 19:00 (8000)
Krzysztof Kaliciak 11, Bartosz Iwan 38, Grzegorz Goncerz 45, 79 - Janusz Wolański 50
GKP Gorzów Wielkopolski 0-0 Stal Stalowa Wola 2 września, 17:00 (3000)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Górnik Łęczna 2 września, 19:15 (3200)
Damian Świerblewski 50, Damian Chmiel 90 - Janusz Surdykowski 31, Bartłomiej Niedziela 87
Flota Świnoujście 0-0 Górnik Zabrze 2 września, 17:00 (3500)
Sandecja Nowy Sącz 3-1 Znicz Pruszków 2 września, 17:00 (3000)
Maciej Bębenek 44, Michał Jonczyk 53, Arkadiusz Aleksander 56 - Tomasz Chałas 39
MKS Kluczbork 2-0 Pogoń Szczecin 2 września, 17:00 (1800)
Kamil Nitkiewicz 65, Waldemar Sobota 90

Kolejka 7 - 5-6 września

Pogoń Szczecin 2-0 Motor Lublin 6 września, 18:00 (5000)
Maciej Mysiak 27, Marcin Nowak 42
Znicz Pruszków 2-0 MKS Kluczbork 5 września, 17:30 (1000)
Paweł Kaczmarek 45 (k), Norbert Jędrzejczyk 90
Górnik Zabrze 1-0 Sandecja Nowy Sącz 6 września, 18:00 (14 000)
Michał Pazdan 18
Górnik Łęczna 1-0 Flota Świnoujście 6 września, 17:00 (1200)
Wallace 8
Stal Stalowa Wola 2-4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 września, 16:00 (1500)
Ihor Mihałewśkyj 3, Krzysztof Trela 28 - Dariusz Kołodziej 45, 65 (k), Sylwester Patejuk 70, Damian Świerblewski 78
Łódzki KS 2-1 GKP Gorzów Wielkopolski 5 września, 17:00 (4000)
Paweł Wojciechowski 58 (s), Rafał Kujawa 61 - Adam Czerkas 35
W 90. minucie Mateusz Piątkowski (GKP Gorzów Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Warta Poznań 3-3 GKS Katowice 5 września, 15:00 (1000)
Marcin Klatt 45, 48, Piotr Reiss 70 - Krzysztof Kaliciak 15, Bartosz Iwan 38, 67
Dolcan Ząbki 3-1 Wisła Płock 5 września, 16:00 (800)
Marcin Hirsz 25, Benjamin Imeh 45, Grzegorz Lech 70 - Daniel Koczon 4
Widzew Łódź 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 7 września, 18:45 (6350)
Marcin Robak 29 - Marcin Kajca 51
W 15. minucie Adam Cieśliński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 8 - 12-13 września

Motor Lublin 2-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 września, 16:00 (1500)
Wojciech Białek I 27, 87 - Marcin Folc 45, Krystian Kanarski 76
GKS Katowice 0-0 Dolcan Ząbki 11 września, 19:00 (4000)
GKP Gorzów Wielkopolski 2-0 Warta Poznań 12 września, 17:00 (3000)
Łukasz Maliszewski 61, Brain Obem 78
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Łódzki KS 12 września, 19:00 (3200)
Sylwester Patejuk 44, Martin Matúš 79 - Rafał Kujawa 45
Flota Świnoujście 1-0 Stal Stalowa Wola 13 września, 12:00 (818)
Ferdinand Chi Fon 35
Sandecja Nowy Sącz 2-2 Górnik Łęczna 12 września, 16:00 (3500)
Dariusz Gawęcki 21, Dariusz Zawadzki 79 - Rafał Niżnik 9, Sławomir Nazaruk 77
MKS Kluczbork 0-1 Górnik Zabrze 12 września, 13:00 (3000)
Przemysław Pitry 34
Pogoń Szczecin 1-0 Znicz Pruszków 12 września, 18:00 (6000)
Olgierd Moskalewicz 40
Widzew Łódź 3-0 Wisła Płock 11 września, 19:10 (6630)
Piotr Grzelczak 39, Mindaugas Panka 40, Łukasz Grzeszczyk 66

Kolejka 9 - 16 września

Znicz Pruszków 2-0 Motor Lublin 16 września, 19:00 (600)
Adrian Kasztelan 53, Artur Januszewski 85
Górnik Zabrze 1-3 Pogoń Szczecin 16 września, 18:30 (12 000)
Damian Gorawski 81 - Olgierd Moskalewicz 45, Krzysztof Hrymowicz 87, Krzysztof Przytuła 90
Górnik Łęczna 2-1 MKS Kluczbork 16 września, 16:00 (1000)
Bartłomiej Niedziela 60, 72 - Rafał Niziołek 62
Stal Stalowa Wola 2-0 Sandecja Nowy Sącz 16 września, 16:00 (1500)
Cezary Czpak 69, Jaromir Wieprzęć 74
Łódzki KS 1-1 Flota Świnoujście 17 września, 19:00 (4000)
Łukasz Gikiewicz 65 - Ferdinand Chi Fon 3
W 90. minucie Adrian Świątek (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.
w 90. minucie czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Kamil Gołębiewski
Warta Poznań 4-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 września, 16:00 (1200)
Piotr Reiss 19, 86, Marcin Wojciechowski 32, Marcin Klatt 45 - Sylwester Patejuk 1
Dolcan Ząbki 3-1 GKP Gorzów Wielkopolski 16 września, 16:00 (450)
Maciej Tataj 58, 78, 90 - Paweł Kaczorowski 71
Widzew Łódź 2-1 GKS Katowice 15 września, 19:10 (6780)
Marcin Robak 6, Mateusz Sroka 38 (s) - Grzegorz Górski 86
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Wisła Płock 16 września, 18:00 (2000)
Marcin Folc 80 - Bartosz Wiśniewski 54

Kolejka 10 - 19-20 września

GKS Katowice 4-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 października, 19:00 (3000)
Bartosz Iwan 31, Krzysztof Kaliciak 43, 73, Gražvydas Mikulėnas 83 - Mikołaj Skórnicki 47
w pierwotnym terminie (22 września, 17:45) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKP Gorzów Wielkopolski 0-0 Widzew Łódź 19 września, 16:15 (4700)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-0 Dolcan Ząbki 19 września, 19:00 (2800)
Łukasz Kanik 2, Sylwester Patejuk 43, Clemence Matawu 67, Piotr Malinowski 82
Flota Świnoujście 1-1 Warta Poznań 20 września, 16:00 (1500)
Sławomir Mazurkiewicz 30 - Piotr Reiss 64
Sandecja Nowy Sącz 4-1 Łódzki KS 20 września, 16:00 (4800)
Piotr Bania 13, Dariusz Gawęcki 24, Arkadiusz Aleksander 80, Michał Jonczyk 90 - Łukasz Gikiewicz 83
MKS Kluczbork 3-0 Stal Stalowa Wola 19 września, 16:00 (1800)
Tomasz Kazimierowicz 70, Kamil Nitkiewicz 79, Arkadiusz Półchłopek 88
Pogoń Szczecin 2-2 Górnik Łęczna 19 września, 19:00 (8000)
Piotr Petasz 45, 78 - Sławomir Nazaruk 26, Krzysztof Kazimierczak 66
Znicz Pruszków 0-0 Górnik Zabrze 20 września, 19:00 (1800)
w 76. minucie mecz został przerwany na 24 minuty z powodu awarii oświetlenia
Wisła Płock 1-1 Motor Lublin 20 września, 17:00 (1000)
Daniel Koczon 4 - Przemysław Żmuda 30

Kolejka 11 - 26-27 września

Górnik Zabrze 2-1 Motor Lublin 26 września, 20:00 (10 000)
Aleš Besta 53, Grzegorz Bonin 89 - Michał Maciejewski 30
Górnik Łęczna 2-1 Znicz Pruszków 27 września, 16:00 (1200)
Préjuce Nakoulma 51, Sławomir Nazaruk 56 - Paweł Kaczmarek 8
Stal Stalowa Wola 0-0 Pogoń Szczecin 26 września, 16:00 (3000)
Łódzki KS 0-0 MKS Kluczbork 13 października, 19:00 (3500)
Warta Poznań 1-0 Sandecja Nowy Sącz 26 września, 16:00 (1500)
Marcin Klatt 47
Dolcan Ząbki 3-0 Flota Świnoujście 26 września, 15:00 (600)
Piotr Kosiorowski 71, 86 (k), Dariusz Dadacz 90
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 GKP Gorzów Wielkopolski 26 września, 18:00 (2500)
Łukasz Maliszewski 42
Wisła Płock 3-3 GKS Katowice 26 września, 19:00 (1000)
Daniel Koczon 20, Bartłomiej Sielewski 43, Sławomir Jarczyk 85 - Krzysztof Kaliciak 23, Grzegorz Goncerz 30, Bartosz Iwan 34
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Widzew Łódź 27 września, 20:15 (3200)
Marcin Robak 56

Kolejka 12 - 30 września

Motor Lublin 0-2 GKS Katowice 30 września, 16:00 (1500)
Bartosz Iwan 67, Krzysztof Kaliciak 73
GKP Gorzów Wielkopolski 1-1 Wisła Płock 7 października, 15:00 (1500)
Grzegorz Wan 2 - Bartłomiej Sielewski 90 (k)
w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 września, 19:00 (1800)
Piotr Wtorek 86
Flota Świnoujście 1-1 Widzew Łódź 22 października, 15:00 (1000)
Damian Staniszewski 44 - Darvydas Šernas 46
W 77. minucie Marcin Robak (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) przełożony
Sandecja Nowy Sącz 2-2 Dolcan Ząbki 30 września, 15:00 (2700)
Dariusz Gawęcki 67, Maciej Bębenek 89 - Grzegorz Lech 69, 81
MKS Kluczbork 1-2 Warta Poznań 30 września, 16:00 (1500)
Tomasz Kazimierowicz 9 - Tomasz Magdziarz 16 (k), Tomasz Jagieniak 56 (s)
Pogoń Szczecin 0-2 Łódzki KS 30 września, 18:15 (6000)
Rafał Kujawa 27, Łukasz Gikiewicz 63
Znicz Pruszków 2-1 Stal Stalowa Wola 20 października, 18:00 (500)
Kacper Tatara 27, Tomasz Feliksiak 63 - Abel Salami 64
w pierwotnym terminie (30 września, 18:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Górnik Zabrze 1-0 Górnik Łęczna 30 września, 18:00 (8500)
Michał Pazdan 75
W 44. minucie Grzegorz Bonin (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 13 - 3-4 października

Górnik Łęczna 3-0 Motor Lublin 4 października, 15:00 (4000)
Préjuce Nakoulma 26, Rafał Niżnik 60, Radosław Bartoszewicz 71
Stal Stalowa Wola 1-3 Górnik Zabrze 3 października, 15:00 (3000)
Bartłomiej Piszczek 45 - Przemysław Pitry 4, 90, Przemysław Kulig 33
Łódzki KS 3-0 Znicz Pruszków 6 października, 19:00 (3500)
Adrian Świątek 9, 12, Damian Nawrocik 23
Warta Poznań 1-2 Pogoń Szczecin 3 października, 15:00 (2000)
Marcin Klatt 3 - Piotr Prędota 20, Piotr Dziuba 88
Dolcan Ząbki 1-1 MKS Kluczbork 3 października, 15:00 (1000)
Marcin Korkuć 88 - Waldemar Sobota 73
Widzew Łódź 1-0 Sandecja Nowy Sącz 5 października, 17:30 (5400)
Marcin Robak 61 (k)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Flota Świnoujście 3 października, 18:00 (2000)
Łukasz Matuszczyk 5, Marcin Folc 11
Wisła Płock 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 października, 19:00 (900)
Łukasz Masłowski 9 - Ndabenkulu Ncube 4
GKS Katowice 1-1 GKP Gorzów Wielkopolski 3 października, 17:00 (4500)
Gabriel Nowak 13 - Adam Czerkas 38

Kolejka 14 - 10-11 października

Motor Lublin 0-1 GKP Gorzów Wielkopolski 10 października, 15:00 (900)
Grzegorz Wan 50 (k)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-3 GKS Katowice 4 listopada, 17:00 (1200)
Dariusz Kołodziej 34 - Mateusz Kamiński 54, Kamil Cholerzyński 60, Grzegorz Goncerz 72
w pierwotnym terminie (10 października, 19:00) odwołany z powodu powołań zawodników GKS-u do młodzieżowych reprezentacji Polski
Flota Świnoujście 3-1 Wisła Płock 10 października, 15:30 (1500)
Damian Staniszewski 37, Tadeusz Tyc 67, 88 - Bartłomiej Sielewski 22
Sandecja Nowy Sącz 3-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 października, 15:00 (3000)
Arkadiusz Aleksander 40, 44, Dariusz Gawęcki 89
od 83. minuty w bramce KSZO stał Łukasz Szymoniak
MKS Kluczbork 2-0 Widzew Łódź 10 października, 15:00 (3500)
Marcin Adamczyk 54, Michał Glanowski 90
Pogoń Szczecin 2-0 Dolcan Ząbki 12 października, 19:15 (2500)
Maksymilian Rogalski 19, Piotr Dziuba 47
Znicz Pruszków 1-0 Warta Poznań 10 października, 18:00 (400)
Paweł Kaczmarek 22
Górnik Zabrze 1-1 Łódzki KS 10 października, 15:00 (9500)
Paweł Strąk 89 - Adrian Świątek 26
Górnik Łęczna 2-2 Stal Stalowa Wola 11 października, 15:00 (1500)
Paweł Głowacki 13, Janusz Surdykowski 19 - Cezary Czpak 66, Krzysztof Trela 79

Kolejka 15 - 17-18 października

Stal Stalowa Wola 3-3 Motor Lublin 17 października, 15:00 (3000)
Paweł Wasilewski 4, Bartłomiej Piszczek 32, Cezary Czpak 63 - Marcin Syroka 43, Krystian Lebioda 45 (s), Grzegorz Wojdyga 60
Łódzki KS 4-2 Górnik Łęczna 17 października, 19:00 (3500)
Marcin Adamski 26, Łukasz Gikiewicz 66, 75, Adrian Świątek 68 - Rafał Niżnik 74, Janusz Surdykowski 84
Warta Poznań 2-1 Górnik Zabrze 17 października, 15:00 (1500)
Piotr Reiss 51, Marcin Klatt 62 - Mariusz Przybylski 77
po meczu żółtą i czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Błażej Jankowski
Dolcan Ząbki 2-1 Znicz Pruszków 17 października, 15:00 (500)
Maciej Tataj 27, Andrzej Stretowicz 86 - Paweł Kaczmarek 17 (k)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 MKS Kluczbork 17 października, 18:00 (1500)
Waldemar Sobota 85, Tomasz Kazimierowicz 89
Wisła Płock 2-4 Sandecja Nowy Sącz 17 października, 19:00 (400)
Rafał Lasocki 77, Bartłomiej Sielewski 83 (k) - Rafał Berliński 17, Maciej Bębenek 41, Arkadiusz Aleksander 64, Piotr Chlipała 90
GKS Katowice 2-1 Flota Świnoujście 17 października, 15:00 (3500)
Bartosz Iwan 16, Adrian Napierała 84 - Damian Staniszewski 77
GKP Gorzów Wielkopolski 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 października, 14:30 (1500)
Michał Ilków-Gołąb 29 - Dariusz Kołodziej 24, Piotr Bagnicki 90
Pogoń Szczecin 1-2 Widzew Łódź 19 października, 19:15 (10 000)
Olgierd Moskalewicz 45 - Darvydas Šernas 19, Marcin Robak 45
W 53. minucie Marcin Robak (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 16 - 24-25 października

Motor Lublin 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 października, 14:00 (700)
Rafał Król 59 - Sylwester Patejuk 81
Flota Świnoujście 2-0 GKP Gorzów Wielkopolski 25 października, 14:00 (1330)
Paweł Grocholski 12 (s), Charles Nwaogu 21
Sandecja Nowy Sącz 1-0 GKS Katowice 24 października, 14:00 (3500)
Dariusz Zawadzki 54 (k)
MKS Kluczbork 0-0 Wisła Płock 24 października, 15:00 (2200)
Pogoń Szczecin 2-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24 października, 17:00 (4000)
Olgierd Moskalewicz 22, Piotr Petasz 59 - Hubert Robaszek 31
Górnik Zabrze 1-2 Dolcan Ząbki 24 października, 17:00 (8000)
Robert Szczot 8 - Marcin Korkuć 55, Maciej Tataj 61
Górnik Łęczna 1-2 Warta Poznań 25 października, 14:00 (1000)
Rafał Niżnik 64 (k) - Piotr Reiss 14, Tomasz Magdziarz 60 (k)
czerwona kartka Prejuce'a Nakoulmy nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Stal Stalowa Wola 2-3 Łódzki KS 24 października, 15:00 (1700)
Paweł Wasilewski 23, Krystian Lebioda 66 - Damian Nawrocik 13, Adrian Świątek 57, Łukasz Gikiewicz 72
Widzew Łódź 7-0 Znicz Pruszków 25 października, 20:05 (6340)
Krzysztof Ostrowski 34, Darvydas Šernas 37, 46, 66, Mindaugas Panka 78, Dudu Paraíba 84, 89

Kolejka 17 - 31 października

Łódzki KS 5-2 Motor Lublin 30 października, 19:00 (4500)
Adrian Świątek 31, Marcin Adamski 40, Mariusz Mowlik 74 (k), Tomasz Hajto 76, Janusz Wolański 78 - Wojciech Białek I 71, 85
W 28. minucie Michał Maciejewski (Motor Lublin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Warta Poznań 0-0 Stal Stalowa Wola 31 października, 14:00 (1200)
Dolcan Ząbki 4-0 Górnik Łęczna 31 października, 13:30 (400)
Maciej Tataj 11, 56, 64, Marcin Stańczyk 31
W 52. minucie Piotr Kosiorowski (Dolcan Ząbki) nie wykorzystał rzutu karnego.
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Znicz Pruszków 30 października, 17:00 (1300)
Łukasz Matuszczyk 45
Wisła Płock 0-1 Pogoń Szczecin 30 października, 18:00 (2200)
Paweł Pęczak 29 (s)
GKS Katowice 0-1 MKS Kluczbork 30 października, 19:00 (4000)
Rafał Niziołek 16
GKP Gorzów Wielkopolski 0-0 Sandecja Nowy Sącz 31 października, 12:00 (1200)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Flota Świnoujście 31 października, 13:00 (1500)
Piotr Bagnicki 43 - Sławomir Mazurkiewicz 64, Damian Staniszewski 89
Górnik Zabrze 0-1 Widzew Łódź 30 października, 20:00 (16 000)
Piotr Grzelczak 30

Kolejka 18 - 7-8 listopada

Motor Lublin 1-1 Flota Świnoujście 7 listopada, 12:00 (600)
Marcin Syroka 83 - Charles Nwaogu 52 (k)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Sandecja Nowy Sącz 7 listopada, 17:00 (1300)
Piotr Malinowski 30 - Arkadiusz Aleksander 67, Dariusz Zawadzki 79
GKP Gorzów Wielkopolski 1-1 MKS Kluczbork 7 listopada, 12:00 (1000)
Łukasz Maliszewski 71 - Arkadiusz Półchłopek 32
GKS Katowice 2-2 Pogoń Szczecin 7 listopada, 20:00 (7600)
Bartosz Iwan 43, Krzysztof Kaliciak 84 - Piotr Petasz 58, Olgierd Moskalewicz 73
Wisła Płock 3-1 Znicz Pruszków 7 listopada, 17:00 (1000)
Mariusz Solecki 37, Daniel Koczon 67, Bartosz Wiśniewski 70 - Artur Januszewski 88
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Górnik Zabrze 8 listopada, 15:00 (1500)
Krystian Kanarski 33, Radosław Kardas 89 - Robert Trznadel 64
Widzew Łódź 0-0 Górnik Łęczna 6 listopada, 19:10 (6700)
Dolcan Ząbki 1-1 Stal Stalowa Wola 7 listopada, 13:00 (600)
Andrzej Stretowicz 90 (k) - Ihor Mihałewśkyj 38
W 80. minucie Maciej Tataj (Dolcan Ząbki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Warta Poznań 1-2 Łódzki KS 7 listopada, 13:45 (1500)
Piotr Reiss 3 - Damian Nawrocik 28, Krzysztof Mączyński 45

Kolejka 19 - 11 listopada

Widzew Łódź 3-0 Stal Stalowa Wola 14 listopada, 17:00 (7450)
Marcin Robak 19, Piotr Grzelczak 31, Dudu Paraíba 50
Warta Poznań 2-0 Motor Lublin 11 listopada, 11:00 (1000)
Piotr Reiss 54, 83
Łódzki KS 3-0 Dolcan Ząbki 11 listopada, 17:00 (6000)
Damian Nawrocik 16, Łukasz Gikiewicz 20, Janusz Wolański 71
Górnik Łęczna 3-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 listopada, 13:00 (1000)
Sławomir Nazaruk 8, Janusz Surdykowski 20, 87 - Krystian Kanarski 85
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Płock 11 listopada, 17:00
Grzegorz Bonin 5 - Łukasz Masłowski 57
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków 0-2 GKS Katowice 11 listopada, 17:00 (800)
Gražvydas Mikulėnas 67, Grzegorz Goncerz 90
Pogoń Szczecin 1-0 GKP Gorzów Wielkopolski 11 listopada, 18:15 (6500)
Maksymilian Rogalski 76
MKS Kluczbork 1-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 listopada, 13:00 (1500)
Rafał Niziołek 37 - Piotr Bagnicki 69, Bartłomiej Konieczny 73, Piotr Rocki 84
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Flota Świnoujście 21 listopada, 12:00 (3500)
Dariusz Gawęcki 32
w pierwotnym terminie (11 listopada, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 20 - 6-7 marca

Łódzki KS 1-4 Widzew Łódź 7 marca, 20:15 (7000)
Rafał Kujawa 31 - Darvydas Šernas 41, Mindaugas Panka 44, Łukasz Broź 82, Marcin Robak 90
Motor Lublin 1-4 Sandecja Nowy Sącz 7 marca, 12:00 (2000)
Wojciech Białek I 49 - Michał Jonczyk 13, Grzegorz Kmiecik 20, Rudolf Urban 40, Maciej Bębenek 67
Flota Świnoujście 1-4 MKS Kluczbork 31 marca, 16:00 (800)
Marcin Staniek 77 - Tomasz Kazimierowicz 7, 66, Arkadiusz Półchłopek 27, Tomasz Copik 53 (k)
w pierwotnym terminie (6 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu murawy
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Pogoń Szczecin 6 marca, 17:00 (2500)
GKP Gorzów Wielkopolski 2-2 Znicz Pruszków 6 marca, 15:00 (2000)
Paweł Grocholski 10, Michał Ilków-Gołąb 88 - Kamil Biliński 84, Artur Januszewski 90
GKS Katowice 0-0 Górnik Zabrze 7 marca, 18:05 (8000)
Wisła Płock 3-1 Górnik Łęczna 6 marca, 18:00 (2572)
Daniel Koczon 14, 24, Rafał Grzelak 28 - Kamil Oziemczuk 53
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Stal Stalowa Wola 6 marca, 17:00 (1500)
Krystian Kanarski 44, Adrian Frańczak 75
Dolcan Ząbki 1-2 Warta Poznań 6 marca, 14:00 (550)
Marcin Stańczyk 78 (k) - Damian Seweryn 64, Piotr Reiss 89 (k)

Kolejka 21 - 13-14 marca

Dolcan Ząbki 0-1 Motor Lublin 13 marca, 14:00 (800)
Wojciech Białek I 29
Warta Poznań 0-2 Widzew Łódź 13 marca, 15:00 (2200)
Marcin Robak 61, Darvydas Šernas 71
Łódzki KS 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 marca, 17:00
Łukasz Gikiewicz 12
bez udziału publiczności
Stal Stalowa Wola 0-1 Wisła Płock 21 kwietnia, 16:00 (1000)
Tomasz Grudzień 89
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Górnik Łęczna 1-0 GKS Katowice 13 marca, 19:00 (2000)
Préjuce Nakoulma 25
W 44. minucie Gabriel Nowak (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 1-0 GKP Gorzów Wielkopolski 14 marca, 18:05 (7000)
Konrad Cebula 80
Znicz Pruszków 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 marca, 18:00 (800)
Piotr Bagnicki 87
Pogoń Szczecin 0-0 Flota Świnoujście 12 marca, 19:00 (10 000)
MKS Kluczbork 1-1 Sandecja Nowy Sącz 13 marca, 15:00 (1300)
Arkadiusz Półchłopek 49 - Dariusz Gawęcki 26

Kolejka 22 - 20-21 marca

Motor Lublin 1-0 MKS Kluczbork 20 marca, 14:00 (2000)
Rafał Król 27
Sandecja Nowy Sącz 3-1 Pogoń Szczecin 20 marca, 14:00 (5500)
Rudolf Urban 32, Grzegorz Kmiecik 54, Martin Hloušek 57 - Olgierd Moskalewicz 67
Flota Świnoujście 1-2 Znicz Pruszków 20 marca, 15:30 (1000)
Damian Staniszewski 41 (k) - Tomasz Feliksiak 29, 63 (k)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Górnik Zabrze 20 marca, 17:00 (3200)
Marcin Wodecki 3
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 Górnik Łęczna 20 marca, 15:00 (1700)
Adrian Łuszkiewicz 75
GKS Katowice 1-1 Stal Stalowa Wola 20 marca, 17:00 (5000)
Adrian Napierała 90 - Krystian Lebioda 33
Wisła Płock 1-2 Łódzki KS 20 marca, 19:00 (4000)
Marcin Nowacki 53 (k) - Pavol Baláž 41, Rafał Kujawa 45
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Warta Poznań 20 marca, 17:00 (1800)
Adam Cieśliński 36, 90 - Tomasz Bekas 8
Widzew Łódź 3-0 Dolcan Ząbki 20 marca, 17:15 (7200)
Mindaugas Panka 31, Marcin Robak 76 (k), Dejan Milošeski 88

Kolejka 23 - 27-28 marca

Widzew Łódź 1-1 Motor Lublin 27 marca, 17:00 (8023)
Dudu Paraíba 58 - Michał Maciejewski 51 (k)
Dolcan Ząbki 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 27 marca, 15:00 (350)
Warta Poznań 2-0 Wisła Płock 27 marca, 15:00 (500)
Damian Seweryn 72, Tomasz Bekas 87
Łódzki KS 1-2 GKS Katowice 28 marca, 18:05 (6000)
Adrian Napierała 39 (s) - Kamil Cholerzyński 22, Paweł Buśkiewicz 64
Stal Stalowa Wola 0-1 GKP Gorzów Wielkopolski 27 marca, 15:00 (2000)
Michał Ilków-Gołąb 88
Górnik Łęczna 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 marca, 19:00 (1500)
Veljko Nikitović 44, Rafał Niżnik 81
Górnik Zabrze 1-1 Flota Świnoujście 26 marca, 19:00 (7038)
Mariusz Przybylski 49 - Charles Nwaogu 19 (k)
Znicz Pruszków 1-0 Sandecja Nowy Sącz 28 marca, 18:00 (1100)
Kamil Biliński 54
Pogoń Szczecin 0-1 MKS Kluczbork 28 marca, 18:30 (6000)
Arkadiusz Półchłopek 52

Kolejka 24 - 3 kwietnia

Motor Lublin 3-2 Pogoń Szczecin 3 kwietnia, 14:00 (3500)
Marek Fundakowski 12, 54, Kamil Hempel 23 - Olgierd Moskalewicz 41, 58
MKS Kluczbork 1-0 Znicz Pruszków 3 kwietnia, 16:00 (2500)
Tomasz Kazimierowicz 59
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Górnik Zabrze 3 kwietnia, 15:00 (7000)
Ján Fröhlich 62, Rudolf Urban 73 - Tomasz Zahorski 24
Flota Świnoujście 0-1 Górnik Łęczna 3 kwietnia, 15:30 (1000)
Préjuce Nakoulma 12
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Stal Stalowa Wola 3 kwietnia, 16:00 (1500)
Sylwester Patejuk 70, Dariusz Kołodziej 83 (k) - Daniel Treściński 16, Paweł Wasilewski 79
GKP Gorzów Wielkopolski 1-2 Łódzki KS 3 kwietnia, 16:00 (4500)
Sebastian Janusiński 60 - Łukasz Gikiewicz 64, Rafał Kujawa 86
GKS Katowice 2-0 Warta Poznań 2 kwietnia, 19:15 (3000)
Paweł Buśkiewicz 57, Jakub Dziółka 80
Wisła Płock 3-1 Dolcan Ząbki 2 kwietnia, 16:30
Daniel Koczon 34, 67, Bartłomiej Sielewski 75 (k) - Piotr Kosiorowski 86 (k)
bez udziału publiczności
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Widzew Łódź 1 kwietnia, 18:00 (2500)
Krzysztof Ostrowski 16, Piotr Kuklis 27

Kolejka 25 - 10-11 kwietnia

Wisła Płock 0-1 Widzew Łódź 9 kwietnia, 19:00 (3200)
Piotr Grzelczak 37
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Motor Lublin 28 kwietnia, 18:00 (1200)
Łukasz Matuszczyk 81
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dolcan Ząbki 3-2 GKS Katowice 28 kwietnia, 17:00 (700)
Dariusz Dadacz 6, Michał Zapaśnik 16, Jakub Kabala 55 - Robert Stawicki 18 (s), Łukasz Wijas 67
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Warta Poznań 2-3 GKP Gorzów Wielkopolski 28 kwietnia, 16:00 (700)
Krzysztof Ziemniak 44 (s), Damian Pawlak 73 - Mateusz Piątkowski 72, Maciej Truszczyński 80, Michał Ilków-Gołąb 90
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Łódzki KS 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 kwietnia, 19:00 (3000)
Rafał Kujawa 11, Artur Gieraga 18 - Clemence Matawu 5, Dariusz Kołodziej 61
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Stal Stalowa Wola 2-0 Flota Świnoujście 28 kwietnia, 16:00 (700)
Paweł Wasilewski 12, Cezary Czpak 90
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Górnik Łęczna 0-1 Sandecja Nowy Sącz 28 kwietnia, 19:00 (1200)
Arkadiusz Aleksander 69
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Górnik Zabrze 3-2 MKS Kluczbork 28 kwietnia, 18:00 (8000)
Adrian Świątek 13, 77, Tomasz Zahorski 65 - Waldemar Sobota 28, 89
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 20:15) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Znicz Pruszków 0-0 Pogoń Szczecin 28 kwietnia, 20:00 (1000)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 20:15) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 26 - 12 maja

Motor Lublin 1-1 Znicz Pruszków 12 maja, 17:00 (900)
João Carlos 86 - Tomasz Chałas 60
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń Szczecin 0-2 Górnik Zabrze 12 maja, 20:15 (10 000)
Adrian Świątek 67, Mariusz Przybylski 74
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 20:15) odwołany z powodu żałoby narodowej
MKS Kluczbork 0-0 Górnik Łęczna 12 maja, 17:30 (1500)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sandecja Nowy Sącz 3-0 Stal Stalowa Wola 12 maja, 16:30 (3500)
Michał Jonczyk 6, Ján Fröhlich 59, Dariusz Gawęcki 86
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Flota Świnoujście 1-0 Łódzki KS 13 maja, 17:00 (1000)
Charles Nwaogu 57
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 Warta Poznań 12 maja, 19:00 (1500)
Sylwester Patejuk 13, Tomasz Górkiewicz 42, Łukasz Matusiak 90
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKP Gorzów Wielkopolski 3-0 Dolcan Ząbki 12 maja, 17:00 (1000)
Emil Drozdowicz 31, 76, Robert Sing 90
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Katowice 0-3 Widzew Łódź 12 maja, 18:00 (5000)
Tomasz Lisowski 34, 54, Marcin Robak 90
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wisła Płock 1-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 maja, 19:00 (2000)
Bartłomiej Sielewski 3 (k) - Adam Cieśliński 25, Krystian Kanarski 31, Jakub Cieciura 36
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 27 - 24-25 kwietnia

Motor Lublin 3-4 Wisła Płock 24 kwietnia, 17:00 (2500)
Rafał Król 3, Michał Maciejewski 38 (k), Wojciech Białek I 43 - Łukasz Sekulski 40, Mariusz Solecki 53, 60, Marcin Nowacki 90
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 GKS Katowice 24 kwietnia, 18:00 (1300)
Marcin Folc 77 - Bartłomiej Dudzic 28
Widzew Łódź 2-0 GKP Gorzów Wielkopolski 23 kwietnia, 19:10 (7000)
Marcin Robak 27, Darvydas Šernas 55
Dolcan Ząbki 0-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 kwietnia, 16:00 (350)
Piotr Bagnicki 21, Clemence Matawu 35, Piotr Malinowski 55
Warta Poznań 2-0 Flota Świnoujście 24 kwietnia, 12:00 (800)
Dawid Kubowicz 5 (s), Piotr Reiss 64 (k)
Łódzki KS 1-3 Sandecja Nowy Sącz 24 kwietnia, 20:15 (4700)
Tomasz Hajto 90 - Dariusz Gawęcki 15, Maciej Bębenek 50, Michał Jonczyk 88
Stal Stalowa Wola 2-2 MKS Kluczbork 24 kwietnia, 16:00 (1000)
Paweł Wasilewski 2, Krzysztof Trela 68 - Waldemar Sobota 32 (k), Paweł Odrzywolski 75
Górnik Łęczna 0-3 Pogoń Szczecin 24 kwietnia, 19:00 (1800)
Piotr Karwan 8 (s), Marcin Klatt 39, 63
Górnik Zabrze 2-0 Znicz Pruszków 24 kwietnia, 19:00 (7500)
Tomasz Zahorski 29, Grzegorz Bonin 54

Kolejka 28 - 1-2 maja

Widzew Łódź 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 maja, 19:10 (7900)
Marcin Robak 23 (k), 38 - Sylwester Patejuk 12, Dariusz Kołodziej 54
Motor Lublin 0-3 Górnik Zabrze 1 maja, 17:00 (2200)
Tomasz Zahorski 50, Adrian Świątek 77, 78
Znicz Pruszków 2-0 Górnik Łęczna 2 maja, 20:00 (800)
Błażej Radler 50, Tomasz Feliksiak 87
Pogoń Szczecin 2-0 Stal Stalowa Wola 1 maja, 19:00 (3200)
Marcin Klatt 35 (k), Przemysław Pietruszka 69
MKS Kluczbork 0-0 Łódzki KS 1 maja, 16:00 (3200)
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Warta Poznań 1 maja, 16:00 (5000)
Arkadiusz Aleksander 23 - Szymon Kaźmierowski 33
Flota Świnoujście 1-0 Dolcan Ząbki 1 maja, 17:00 (700)
Sławomir Mazurkiewicz 55
GKP Gorzów Wielkopolski 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 maja, 17:00 (1000)
Mateusz Machaj 62 - Marcin Folc 58
GKS Katowice 0-0 Wisła Płock 1 maja, 19:00 (2000)

Kolejka 29 - 8-9 maja

GKS Katowice 2-0 Motor Lublin 8 maja, 19:00 (2500)
Przemysław Żmuda 54 (s), Tomasz Hołota 67
Wisła Płock 1-0 GKP Gorzów Wielkopolski 8 maja, 17:00 (2000)
Rafał Grzelak 79
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Mateusz Piątkowski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 maja, 18:00 (1300)
Adam Cieśliński 5
Widzew Łódź 0-0 Flota Świnoujście 8 maja, 19:10 (6500)
Dolcan Ząbki 1-1 Sandecja Nowy Sącz 8 maja, 17:00 (300)
Jakub Kabala 15 - Rudolf Urban 85
Warta Poznań 1-3 MKS Kluczbork 7 maja, 17:00 (300)
Szymon Kaźmierowski 25 - Piotr Stawowy 27, Kamil Nitkiewicz 45, 47
Łódzki KS 2-2 Pogoń Szczecin 7 maja, 19:45 (3300)
Piotr Madejski 47, Janusz Wolański 88 - Piotr Petasz 23, Krzysztof Hrymowicz 51
Stal Stalowa Wola 3-2 Znicz Pruszków 7 maja, 17:00 (700)
Daniel Treściński 37, Cezary Czpak 42, Iwan Łytwyniuk 45 - Kamil Biliński 68, 90
Górnik Łęczna 1-1 Górnik Zabrze 8 maja, 19:00 (3000)
Adam Danch 40 (s) - Grzegorz Bonin 10

Kolejka 30 - 15-16 maja

Motor Lublin 0-2 Górnik Łęczna 15 maja, 17:00 (2500)
Rafał Niżnik 61 (k), Bartłomiej Niedziela 66
Górnik Zabrze 3-0 Stal Stalowa Wola 16 maja, 20:30 (5000)
Przemysław Pitry 42, Adrian Świątek 52, Marcin Wodecki 54
mecz pierwotnie zaplanowany na 20:15 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia transmisji telewizyjnej; przerwa w meczu została wydłużona do 31 minut w związku z awarią oświetlenia
Znicz Pruszków 0-1 Łódzki KS 16 maja, 12:00 (600)
Pavol Baláž 81
czerwona kartka Piotra Klepczarka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Pogoń Szczecin 1-1 Warta Poznań 15 maja, 20:00 (2000)
Krzysztof Hrymowicz 50 - Tomasz Magdziarz 85
MKS Kluczbork 1-1 Dolcan Ząbki 15 maja, 17:00 (1300)
Tomasz Kazimierowicz 36 - Andrzej Stretowicz 59
Sandecja Nowy Sącz 1-6 Widzew Łódź 16 maja, 18:05 (6000)
Dariusz Gawęcki 54 - Darvydas Šernas 10, 30, Piotr Grzelczak 33, 75, Krzysztof Ostrowski 63, Przemysław Oziębała 85
Flota Świnoujście 2-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 maja, 17:00 (810)
Sławomir Mazurkiewicz 63, Damian Krajanowski 76 - Jakub Kapsa 82
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Wisła Płock 15 maja, 19:00 (2000)
GKP Gorzów Wielkopolski 2-0 GKS Katowice 15 maja, 17:00 (1500)
Grzegorz Wan 48, 60

Kolejka 31 - 22-23 maja

GKP Gorzów Wielkopolski 2-2 Motor Lublin 22 maja, 17:00 (1250)
Adrian Łuszkiewicz 30, Emil Drozdowicz 37 - Rafał Król 3, Marcin Popławski 28
GKS Katowice 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 maja, 19:00 (2000)
Ndabenkulu Ncube 35
Wisła Płock 2-1 Flota Świnoujście 22 maja, 17:00 (2000)
Tomasz Grudzień 26, Marcin Pacan 32 - Damian Krajanowski 59
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Sandecja Nowy Sącz 22 maja, 18:00 (1000)
Adam Cieśliński 49 (k), Jakub Cieciura 53, Marcin Folc 57 - Arkadiusz Aleksander 77
Widzew Łódź 3-2 MKS Kluczbork 22 maja, 15:00 (6500)
Marcin Robak 71, Przemysław Oziębała 73, Darvydas Šernas 90 - Waldemar Sobota 25, Michał Glanowski 43
od 38. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Dolcan Ząbki 1-1 Pogoń Szczecin 29 maja, 14:00 (800)
Marcin Korkuć 76 - Marcin Bojarski 7
w pierwotnym terminie (22 maja, 17:00) odwołany z powodu finału Pucharu Polski z udziałem Pogoni
Warta Poznań 2-3 Znicz Pruszków 22 maja, 18:20 (200)
Piotr Reiss 38, Tomasz Bekas 45 - Jacek Falkowski 5, Tomasz Chałas 45 (k), 85
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 80-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Łódzki KS 1-4 Górnik Zabrze 21 maja, 19:00 (4500)
Piotr Madejski 78 - Tomasz Zahorski 41, Adrian Świątek 60, 80, Paweł Strąk 86
Stal Stalowa Wola 1-3 Górnik Łęczna 22 maja, 17:00 (800)
Piotr Szymiczek 90 - Sławomir Nazaruk 26, Dawid Sołdecki 58, Janusz Surdykowski 75

Kolejka 32 - 26 maja

Widzew Łódź 2-1 Pogoń Szczecin 26 maja, 20:10 (6200)
Piotr Grzelczak 41, Marcin Robak 61 - Olgierd Moskalewicz 88
Motor Lublin 0-2 Stal Stalowa Wola 26 maja, 17:00 (1400)
Kamil Gęśla 24, Cezary Czpak 59
Górnik Łęczna 1-0 Łódzki KS 26 maja, 19:00 (1500)
Veljko Nikitović 84
Górnik Zabrze 2-3 Warta Poznań 26 maja, 18:00 (9000)
Tomasz Zahorski 31, 65 - Piotr Reiss 5, 43, Szymon Kaźmierowski 73
Znicz Pruszków 0-1 Dolcan Ząbki 26 maja, 18:00 (700)
Andrzej Stretowicz 27
MKS Kluczbork 2-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26 maja, 17:30 (1200)
Arkadiusz Półchłopek 35, Waldemar Sobota 68 - Adam Cieśliński 60
Sandecja Nowy Sącz 2-2 Wisła Płock 26 maja, 17:00 (1500)
Marcin Stefanik 55, 90 - Tomasz Grudzień 11, Marcin Nowacki 40
Flota Świnoujście 1-0 GKS Katowice 26 maja, 17:00 (1468)
Charles Nwaogu 26
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 GKP Gorzów Wielkopolski 26 maja, 19:00 (1500)

Kolejka 33 - 1 czerwca

Znicz Pruszków 1-0 Widzew Łódź 1 czerwca, 17:00 (600)
Marcin Rackiewicz 21
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Motor Lublin 1 czerwca, 17:00 (2000)
GKP Gorzów Wielkopolski 1-1 Flota Świnoujście 1 czerwca, 17:00 (2000)
Michał Ilków-Gołąb 48 - Grzegorz Skwara 77
GKS Katowice 0-1 Sandecja Nowy Sącz 1 czerwca, 17:00 (3000)
Maciej Bębenek 85
Wisła Płock 0-4 MKS Kluczbork 1 czerwca, 17:00 (2000)
Kamil Nitkiewicz 32, Rafał Wodniok 40, 51, Waldemar Sobota 89
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Pogoń Szczecin 1 czerwca, 17:00 (1000)
Przemysław Pietruszka 13
Dolcan Ząbki 0-1 Górnik Zabrze 1 czerwca, 17:00 (1500)
Tomasz Zahorski 78
Warta Poznań 1-1 Górnik Łęczna 1 czerwca, 17:00 (500)
Maciej Wichtowski 87 - Janusz Surdykowski 5
Łódzki KS 2-1 Stal Stalowa Wola 1 czerwca, 17:00 (2500)
Łukasz Gikiewicz 22, Mariusz Mowlik 84 - Piotr Szymiczek 90

REKLAMA

Kolejka 34 - 5 czerwca

Widzew Łódź 3-0 Górnik Zabrze 5 czerwca, 17:00 (9700)
Piotr Kuklis 29, Darvydas Šernas 39, Marcin Robak 58
Motor Lublin 0-3 Łódzki KS 5 czerwca, 17:00 (1300)
Mariusz Mowlik 2, Łukasz Gikiewicz 26, Szymon Salski 40
Stal Stalowa Wola 1-0 Warta Poznań 5 czerwca, 17:00 (500)
Piotr Szymiczek 79
Górnik Łęczna 1-1 Dolcan Ząbki 5 czerwca, 17:00 (1500)
Grzegorz Szymanek 20 - Michał Zapaśnik 63
Znicz Pruszków 3-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 czerwca, 17:00 (500)
Tomasz Feliksiak 60 (k), 73 (k), Kacper Tatara 78 - Adam Cieśliński 2, 4 (k)
Pogoń Szczecin 3-3 Wisła Płock 5 czerwca, 17:00 (1400)
Marcin Nowak 19, Olgierd Moskalewicz 67, Piotr Petasz 83 - Bartłomiej Sielewski 4, Bartosz Wiśniewski 27, Artur Wyczałkowski 76
MKS Kluczbork 3-0 GKS Katowice 5 czerwca, 17:00 (2500)
Waldemar Sobota 30, Rafał Niziołek 43, Michał Glanowski 56
Sandecja Nowy Sącz 2-1 GKP Gorzów Wielkopolski 9 czerwca, 17:00 (2500)
Maciej Bębenek 55, Michał Jonczyk 66 - Mateusz Piątkowski 70
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Flota Świnoujście 0-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 czerwca, 17:00 (1328)
Sylwester Patejuk 18, 64, Tomasz Górkiewicz 59

Ekstraklasa 2009/2010

II liga 2009/2010 (wschodnia)
II liga 2009/2010 (zachodnia)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas