[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Marcin Robak 18 goli - Marcin Robak (Widzew Łódź),
16 goli - Piotr Reiss (Warta Poznań), Adrian Świątek (Łódzki KS 8, Górnik Zabrze 8),
13 goli - Marcin Klatt (Warta Poznań 10, Pogoń Szczecin 3), Olgierd Moskalewicz (Pogoń Szczecin), Darvydas Šernas (Widzew Łódź),
12 goli - Maciej Tataj (Dolcan Ząbki),
11 goli - Dariusz Gawęcki (Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Gikiewicz (Łódzki KS), Daniel Koczon (Wisła Płock), Waldemar Sobota (MKS Kluczbork),
10 goli - Adam Cieśliński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Sylwester Patejuk (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
9 goli - Arkadiusz Aleksander (Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Kaliciak (GKS Katowice),
8 goli - Wojciech Białek I (Motor Lublin), Bartosz Iwan (GKS Katowice), Charles Nwaogu (Flota Świnoujście), Piotr Petasz (Pogoń Szczecin), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze),
7 goli - Maciej Bębenek (Sandecja Nowy Sącz), Marcin Folc (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Piotr Grzelczak (Widzew Łódź), Michał Jonczyk (Sandecja Nowy Sącz), Tomasz Kazimierowicz (MKS Kluczbork), Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Kujawa (Łódzki KS), Sławomir Nazaruk (Górnik Łęczna), Bartłomiej Sielewski (Wisła Płock), Janusz Surdykowski (Górnik Łęczna),
6 goli - Piotr Bagnicki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Chałas (Znicz Pruszków), Cezary Czpak (Stal Stalowa Wola), Tomasz Feliksiak (Znicz Pruszków), Rafał Niżnik (Górnik Łęczna), Arkadiusz Półchłopek (MKS Kluczbork), Damian Staniszewski (Flota Świnoujście),
5 goli - Grzegorz Bonin (Górnik Zabrze), Grzegorz Goncerz (GKS Katowice), Michał Ilków-Gołąb (GKP Gorzów Wielkopolski), Paweł Kaczmarek (Znicz Pruszków), Krystian Kanarski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Tomasz Magdziarz (Warta Poznań), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Przemysław Pitry (Górnik Zabrze), Paweł Wasilewski (Stal Stalowa Wola), Dariusz Zawadzki (Sandecja Nowy Sącz),
4 gole - Kamil Biliński (Znicz Pruszków), Dudu Paraíba (Widzew Łódź), Rafał Król (Motor Lublin), Grzegorz Lech (Dolcan Ząbki), Michał Maciejewski (Motor Lublin), Łukasz Maliszewski (GKP Gorzów Wielkopolski), Sławomir Mazurkiewicz (Flota Świnoujście), Mariusz Mowlik (Łódzki KS), Préjuce Nakoulma (Górnik Łęczna), Damian Nawrocik (Łódzki KS), Bartłomiej Niedziela (Górnik Łęczna), Rafał Niziołek (MKS Kluczbork), Mindaugas Panka (Widzew Łódź), Andrzej Stretowicz (Dolcan Ząbki), Rudolf Urban (Sandecja Nowy Sącz), Grzegorz Wan (GKP Gorzów Wielkopolski), Bartosz Wiśniewski (Wisła Płock), Janusz Wolański (Łódzki KS),
3 gole - Tomasz Bekas (Warta Poznań), Aleš Besta (Górnik Zabrze), Emil Drozdowicz (GKP Gorzów Wielkopolski), Michał Glanowski (MKS Kluczbork), Tomasz Grudzień (Wisła Płock), Krzysztof Hrymowicz (Pogoń Szczecin), Artur Januszewski (Znicz Pruszków), Szymon Kaźmierowski (Warta Poznań), Marcin Korkuć (Dolcan Ząbki), Piotr Kosiorowski (Dolcan Ząbki), Piotr Kuklis (Widzew Łódź), Piotr Malinowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Clemence Matawu (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Matuszczyk (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Ihor Mihałewśkyj (Stal Stalowa Wola), Marcin Nowacki (Wisła Płock), Krzysztof Ostrowski (Widzew Łódź), Mateusz Piątkowski (GKP Gorzów Wielkopolski), Piotr Prędota (Pogoń Szczecin), Mariusz Przybylski (Górnik Zabrze), Hubert Robaszek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Maksymilian Rogalski (Pogoń Szczecin), Mariusz Solecki (Wisła Płock), Paweł Strąk (Górnik Zabrze), Robert Szczot (Górnik Zabrze), Piotr Szymiczek (Stal Stalowa Wola), Damian Świerblewski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Trela (Stal Stalowa Wola),
2 gole - Marcin Adamski (Łódzki KS), Pavol Baláž (Łódzki KS), Paweł Buśkiewicz (GKS Katowice), Piotr Chlipała (Sandecja Nowy Sącz), Kamil Cholerzyński (GKS Katowice), Jakub Cieciura (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Adam Czerkas (GKP Gorzów Wielkopolski), Dariusz Dadacz (Dolcan Ząbki), Piotr Dziuba (Pogoń Szczecin), Ferdinand Chi Fon (Flota Świnoujście), Ján Fröhlich (Sandecja Nowy Sącz), Marek Fundakowski (Motor Lublin), Tomasz Górkiewicz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Grzelak (Wisła Płock), Tomasz Hajto (Łódzki KS), Benjamin Imeh (Dolcan Ząbki), Jakub Kabala (Dolcan Ząbki), Paweł Kaczorowski (GKP Gorzów Wielkopolski), Grzegorz Kmiecik (Sandecja Nowy Sącz), Damian Krajanowski (Flota Świnoujście), Sylwester Kret (Flota Świnoujście), Mikołaj Lebedyński (Pogoń Szczecin), Krystian Lebioda (Stal Stalowa Wola), Tomasz Lisowski (Widzew Łódź), Adrian Łuszkiewicz (GKP Gorzów Wielkopolski), Piotr Madejski (Łódzki KS), Łukasz Masłowski (Wisła Płock), Gražvydas Mikulėnas (GKS Katowice), Jurij Mychalczuk (Stal Stalowa Wola), Adrian Napierała (GKS Katowice), Ndabenkulu Ncube (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Veljko Nikitović (Górnik Łęczna), Marcin Nowak (Pogoń Szczecin), Przemysław Oziębała (Widzew Łódź), Marcin Pacan (Wisła Płock), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Przemysław Pietruszka (Pogoń Szczecin), Bartłomiej Piszczek (Stal Stalowa Wola), Marcin Popławski (Motor Lublin), Piotr Rocki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Seweryn (Warta Poznań), Marcin Stańczyk (Dolcan Ząbki), Marcin Stefanik (Sandecja Nowy Sącz), Marcin Syroka (Motor Lublin), Kacper Tatara (Znicz Pruszków), Mouhamadou Traoré (GKP Gorzów Wielkopolski), Daniel Treściński (Stal Stalowa Wola), Tadeusz Tyc (Flota Świnoujście), Marcin Wodecki (Górnik Zabrze), Rafał Wodniok (MKS Kluczbork), Marcin Wojciechowski (Warta Poznań), Michał Zapaśnik (Dolcan Ząbki), Mateusz Żytko (Wisła Płock),
1 gol - Marcin Adamczyk (MKS Kluczbork), Rafał Andraszak (Flota Świnoujście), Piotr Bania (Sandecja Nowy Sącz), Radosław Bartoszewicz (Górnik Łęczna), Rafał Berliński (Sandecja Nowy Sącz), Marcin Bojarski (Pogoń Szczecin), Łukasz Broź (Widzew Łódź), Adrian Budka (Widzew Łódź), Konrad Cebula (Górnik Zabrze), Damian Chmiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sławomir Cienciała (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Copik (MKS Kluczbork), Juraj Dančík (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Dudzic (GKS Katowice), Jakub Dziółka (GKS Katowice), Jacek Falkowski (Znicz Pruszków), Adrian Frańczak (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Kamil Gęśla (Stal Stalowa Wola), Artur Gieraga (Łódzki KS), Paweł Głowacki (Górnik Łęczna), Damian Gorawski (Górnik Zabrze), Grzegorz Górski (GKS Katowice), Paweł Grocholski (GKP Gorzów Wielkopolski), Łukasz Grzeszczyk (Widzew Łódź), Kamil Hempel (Motor Lublin), Marcin Hirsz (Dolcan Ząbki), Martin Hloušek (Sandecja Nowy Sącz), Tomasz Hołota (GKS Katowice), Paweł Iwanicki (Warta Poznań), Sebastian Janusiński (GKP Gorzów Wielkopolski), Sławomir Jarczyk (Wisła Płock), Dawid Jarka (Górnik Zabrze), Omar Jarun (Flota Świnoujście), Norbert Jędrzejczyk (Znicz Pruszków), João Carlos (Motor Lublin), Marcin Kajca (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Mateusz Kamiński (GKS Katowice), Łukasz Kanik (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Kapsa (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Radosław Kardas (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Adrian Kasztelan (Znicz Pruszków), Krzysztof Kazimierczak (Górnik Łęczna), Bartłomiej Konieczny (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jacek Kopaniarz (Warta Poznań), Przemysław Kulig (Górnik Zabrze), Rafał Lasocki (Wisła Płock), Iwan Łytwyniuk (Stal Stalowa Wola), Mateusz Machaj (GKP Gorzów Wielkopolski), Kamil Majkowski (Znicz Pruszków), Martin Matúš (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Matusiak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Radosław Matusiak (Widzew Łódź), Krzysztof Mączyński (Łódzki KS), Arkadiusz Miklosik (Warta Poznań), Dejan Milošeski (Widzew Łódź), Maciej Mysiak (Pogoń Szczecin), Gabriel Nowak (GKS Katowice), Brain Obem (GKP Gorzów Wielkopolski), Paweł Odrzywolski (MKS Kluczbork), Kamil Oziemczuk (Górnik Łęczna), Damian Pawlak (Warta Poznań), Piotr Plewnia (GKS Katowice), Łukasz Polak (Flota Świnoujście), Krzysztof Przytuła (Pogoń Szczecin), Marcin Rackiewicz (Znicz Pruszków), Błażej Radler (Znicz Pruszków), Krzysztof Rusinek (Flota Świnoujście), Abel Salami (Stal Stalowa Wola), Szymon Salski (Łódzki KS), Łukasz Sekulski (Wisła Płock), Robert Sing (GKP Gorzów Wielkopolski), Mikołaj Skórnicki (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Grzegorz Skwara (Flota Świnoujście), Adrian Sobczyński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Dawid Sołdecki (Górnik Łęczna), Mateusz Sroka (GKS Katowice), Marcin Staniek (Flota Świnoujście), Piotr Stawowy (MKS Kluczbork), Grzegorz Szymanek (Górnik Łęczna), Maciej Truszczyński (GKP Gorzów Wielkopolski), Robert Trznadel (Górnik Zabrze), Wallace (Górnik Łęczna), Maciej Wichtowski (Warta Poznań), Jaromir Wieprzęć (Stal Stalowa Wola), Łukasz Wijas (GKS Katowice), Grzegorz Wojdyga (Motor Lublin), Piotr Wtorek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Artur Wyczałkowski (Wisła Płock), Przemysław Żmuda (Motor Lublin).

Strzelcy według drużyn:
 
Dolcan Ząbki: 12 - Maciej Tataj, 4 - Grzegorz Lech, Andrzej Stretowicz, 3 - Marcin Korkuć, Piotr Kosiorowski, 2 - Dariusz Dadacz, Benjamin Imeh, Jakub Kabala, Marcin Stańczyk, Michał Zapaśnik, 1 - Marcin Hirsz
Flota Świnoujście: 8 - Charles Nwaogu, 6 - Damian Staniszewski, 4 - Sławomir Mazurkiewicz, 2 - Ferdinand Chi Fon, Damian Krajanowski, Sylwester Kret, Tadeusz Tyc, 1 - Rafał Andraszak, Omar Jarun, Łukasz Polak, Krzysztof Rusinek, Grzegorz Skwara, Marcin Staniek
GKP Gorzów Wielkopolski: 5 - Michał Ilków-Gołąb, 4 - Łukasz Maliszewski, Grzegorz Wan, 3 - Emil Drozdowicz, Mateusz Piątkowski, 2 - Adam Czerkas, Paweł Kaczorowski, Adrian Łuszkiewicz, Mouhamadou Traoré, 1 - Paweł Grocholski, Sebastian Janusiński, Mateusz Machaj, Brain Obem, Robert Sing, Maciej Truszczyński
GKS Katowice: 9 - Krzysztof Kaliciak, 8 - Bartosz Iwan, 5 - Grzegorz Goncerz, 2 - Paweł Buśkiewicz, Kamil Cholerzyński, Gražvydas Mikulėnas, Adrian Napierała, 1 - Bartłomiej Dudzic, Jakub Dziółka, Grzegorz Górski, Tomasz Hołota, Mateusz Kamiński, Gabriel Nowak, Piotr Plewnia, Mateusz Sroka, Łukasz Wijas
Górnik Łęczna: 7 - Sławomir Nazaruk, Janusz Surdykowski, 6 - Rafał Niżnik, 4 - Préjuce Nakoulma, Bartłomiej Niedziela, 2 - Veljko Nikitović, 1 - Radosław Bartoszewicz, Paweł Głowacki, Krzysztof Kazimierczak, Kamil Oziemczuk, Dawid Sołdecki, Grzegorz Szymanek, Wallace
Górnik Zabrze: 8 - Adrian Świątek, Tomasz Zahorski, 5 - Grzegorz Bonin, Przemysław Pitry, 3 - Aleš Besta, Mariusz Przybylski, Paweł Strąk, Robert Szczot, 2 - Michał Pazdan, Marcin Wodecki, 1 - Konrad Cebula, Damian Gorawski, Dawid Jarka, Przemysław Kulig, Robert Trznadel
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: 10 - Adam Cieśliński, 7 - Marcin Folc, 5 - Krystian Kanarski, 3 - Łukasz Matuszczyk, Hubert Robaszek, 2 - Jakub Cieciura, 1 - Adrian Frańczak, Marcin Kajca, Jakub Kapsa, Radosław Kardas, Mikołaj Skórnicki, Adrian Sobczyński, Piotr Wtorek
Łódzki KS: 11 - Łukasz Gikiewicz, 8 - Adrian Świątek, 7 - Rafał Kujawa, 4 - Mariusz Mowlik, Damian Nawrocik, Janusz Wolański, 2 - Marcin Adamski, Pavol Baláž, Tomasz Hajto, Piotr Madejski, 1 - Artur Gieraga, Krzysztof Mączyński, Szymon Salski
MKS Kluczbork: 11 - Waldemar Sobota, 7 - Tomasz Kazimierowicz, 6 - Arkadiusz Półchłopek, 5 - Kamil Nitkiewicz, 4 - Rafał Niziołek, 3 - Michał Glanowski, 2 - Rafał Wodniok, 1 - Marcin Adamczyk, Tomasz Copik, Paweł Odrzywolski, Piotr Stawowy
Motor Lublin: 8 - Wojciech Białek I, 4 - Rafał Król, Michał Maciejewski, 2 - Marek Fundakowski, Marcin Popławski, Marcin Syroka, 1 - Kamil Hempel, João Carlos, Grzegorz Wojdyga, Przemysław Żmuda
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 10 - Sylwester Patejuk, 7 - Dariusz Kołodziej, 6 - Piotr Bagnicki, 3 - Piotr Malinowski, Clemence Matawu, Damian Świerblewski, 2 - Tomasz Górkiewicz, Ndabenkulu Ncube, Piotr Rocki, 1 - Damian Chmiel, Sławomir Cienciała, Juraj Dančík, Łukasz Kanik, Bartłomiej Konieczny, Martin Matúš, Łukasz Matusiak
Pogoń Szczecin: 13 - Olgierd Moskalewicz, 8 - Piotr Petasz, 3 - Krzysztof Hrymowicz, Marcin Klatt, Piotr Prędota, Maksymilian Rogalski, 2 - Piotr Dziuba, Mikołaj Lebedyński, Marcin Nowak, Przemysław Pietruszka, 1 - Marcin Bojarski, Maciej Mysiak, Krzysztof Przytuła
Sandecja Nowy Sącz: 11 - Dariusz Gawęcki, 9 - Arkadiusz Aleksander, 7 - Maciej Bębenek, Michał Jonczyk, 5 - Dariusz Zawadzki, 4 - Rudolf Urban, 2 - Piotr Chlipała, Ján Fröhlich, Grzegorz Kmiecik, Marcin Stefanik, 1 - Piotr Bania, Rafał Berliński, Martin Hloušek
Stal Stalowa Wola: 6 - Cezary Czpak, 5 - Paweł Wasilewski, 3 - Ihor Mihałewśkyj, Piotr Szymiczek, Krzysztof Trela, 2 - Krystian Lebioda, Jurij Mychalczuk, Bartłomiej Piszczek, Daniel Treściński, 1 - Kamil Gęśla, Iwan Łytwyniuk, Abel Salami, Jaromir Wieprzęć
Warta Poznań: 16 - Piotr Reiss, 10 - Marcin Klatt, 5 - Tomasz Magdziarz, 3 - Tomasz Bekas, Szymon Kaźmierowski, 2 - Damian Seweryn, Marcin Wojciechowski, 1 - Paweł Iwanicki, Jacek Kopaniarz, Arkadiusz Miklosik, Damian Pawlak, Maciej Wichtowski
Widzew Łódź: 18 - Marcin Robak, 13 - Darvydas Šernas, 7 - Piotr Grzelczak, 4 - Dudu Paraíba, Mindaugas Panka, 3 - Piotr Kuklis, Krzysztof Ostrowski, 2 - Tomasz Lisowski, Przemysław Oziębała, 1 - Łukasz Broź, Adrian Budka, Łukasz Grzeszczyk, Radosław Matusiak, Dejan Milošeski
Wisła Płock: 11 - Daniel Koczon, 7 - Bartłomiej Sielewski, 4 - Bartosz Wiśniewski, 3 - Tomasz Grudzień, Marcin Nowacki, Mariusz Solecki, 2 - Rafał Grzelak, Łukasz Masłowski, Marcin Pacan, Mateusz Żytko, 1 - Sławomir Jarczyk, Rafał Lasocki, Łukasz Sekulski, Artur Wyczałkowski
Znicz Pruszków: 6 - Tomasz Chałas, Tomasz Feliksiak, 5 - Paweł Kaczmarek, 4 - Kamil Biliński, 3 - Artur Januszewski, 2 - Kacper Tatara, 1 - Jacek Falkowski, Norbert Jędrzejczyk, Adrian Kasztelan, Kamil Majkowski, Marcin Rackiewicz, Błażej Radler

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas