[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2009/2010

REKLAMA
REKLAMA

I runda eliminacyjna - 2 lipca, 9 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2009, 13:00 - Nyon)

FK Sutjeska (Nikšić) 1-1 MTZ-RIPO Mińsk 2 lipca, 17:30
Dražen Međedović 48 - Anton Bubnow 78
FC Lahti 4-1 Dinamo Tirana 2 lipca, 17:30
Rafael 2, 86, Janne Moilanen 43, Heikki Haara 52 - Bekim Kuli 28
CS Grevenmacher 0-3 Vėtra Wilno 2 lipca, 19:00
Evaldas Grigaitis 10, 79, Nikolai Mašitšev 25
Luksemburg
NSÍ Runavík 0-3 Rosenborg BK 2 lipca, 20:00
Dario Zahora 21, 59, Mikael Lustig 89 (k)
Tórshavn
Haladás VFC (Szombathely) 1-0 Irtysz Pawłodar 2 lipca, 19:00
Krisztián Kenesei 79
Sligo Rovers FC 1-2 Vllaznia Shkodër 2 lipca, 20:00
Rafael Cretaro 89 (k) - Dritan Smajli 69, Alan Keane 75 (s)
Olimpi Rustawi 2-0 B36 Tórshavn 2 lipca, 15:30
Giorgi Megreladze 10, 88
AS Anórthossis Ammochóstou 5-0 UN Käerjéng 97 2 lipca, 19:00
Paulo da Costa 10 (s), Nikólaos Katsavákis 25, Nikólaos Froússos 62, 90, Cafú 67
NK Slaven (Koprivnica) 1-0 Birkirkara FC 2 lipca, 19:00
Csaba Csizmadia 3
Zimbru Chișinău 1-2 Okżetpes Kokczetaw 2 lipca, 18:00
Ion Demerji 48 - Kuanysz Karakułow 72, Gahrymanberdi Çoňkaýew 74
Lisburn Distillery FC 1-5 FC Zestaponi 2 lipca, 20:45
Gavin Whelan 88 - Nikoloz Gelaszwili 11, 34, Szota Grigalaszwili 22, 38, Tornike Apciauri 52
Lurgan
Helsingborgs IF 3-1 Mika Erewan 2 lipca, 20:45
Henrik Larsson 50, 86, Erik Sundin 90 - Ulises Montenegro Cano 66
Valletta FC 3-0 Keflavík 2 lipca, 17:30
Dyson Falzon 25, Njongo Lobe Priso Doding 49, Gijsbertus Cornelis den Ouden 72
Ta'Qali
Dinaburg Daugavpils 2-1 JK Nõmme Kalju 2 lipca, 17:00
Valērijs Afanasjevs 63, Wasil Guczaszwili 90 - Mikk Haavistu 90
FK Budućnost (Podgorica) 0-2 Polonia Warszawa 2 lipca, 20:30 (6000)
Igor Kozioł 54, Tomasz Jodłowiec 65
JK Trans Narva 0-3 NK Rudar (Velenje) 2 lipca, 18:00
Fabijan Cipot 9 (k), Nik Omladič 61, Damjan Trifković 89
Tallin
Motherwell FC 0-1 Llanelli AFC 2 lipca, 21:05
Stuart Jones 28
Airdrie
Bananc Erewan 0-2 NK Široki Brijeg 2 lipca, 17:00
Jure Ivanković 40, Tiago 65
FC Spartak Trnava 2-1 İnter Baku 2 lipca, 19:00
Vladimír Kožuch 20, 26 - Ángel Gustavo Gutiérrez Freitas 80
Dinamo Mińsk 2-1 FK Renova (Džepčište) 2 lipca, 18:00
Siergiej Kislak 72 (k), Oleg Strachanowicz 87 - Besart Ibraimi 41
Randers FC 4-0 Linfield FC 2 lipca, 19:00
Søren Berg 36, Tidiane Sané 47, Marc Stephen Grifftith Nygaard 79, Kasper Wellemberg Lorentzen 80
Simurq Zaqatala 0-1 Bnei Yehuda Tel Awiw 2 lipca, 17:00
Assi Baldout 83
Baku
Fram (Reykjavík) 2-1 The New Saints FC 2 lipca, 21:00
Samuel Tillen 33 (k), Heiðar Geir Júlíusson 48 - Steven Evans 24

MTZ-RIPO Mińsk 2-1 FK Sutjeska (Nikšić) 9 lipca, 17:00
pd.
Nikołaj Ryndiuk 67, 111 - Miroslav Todorović 63
Dinamo Tirana 2-0 FC Lahti 9 lipca, 19:00
Albaye Papa Diop 13, 70
Vėtra Wilno 3-0 CS Grevenmacher 9 lipca, 19:00
Daniel Huss 18 (s), Tadas Kijanskas 33, Robertas Vėževičius 37
Rosenborg BK 3-1 NSÍ Runavík 9 lipca, 19:00
Steffen Iversen 39, Didier Ya Konan 90 (k), Trond Olsen 90 - Károly Potemkin 6
Irtysz Pawłodar 2-1 Haladás VFC (Szombathely) 9 lipca, 15:00
Igor Jurin 20, Gábor Rajos 36 (s) - Władisław Czernyszow 24 (s)
Karaganda
Vllaznia Shkodër 1-1 Sligo Rovers FC 9 lipca, 20:00
Ndriçim Shtubina 42 - Alan Keane 84
B36 Tórshavn 0-2 Olimpi Rustawi 9 lipca, 19:00
Irakli Sirbiladze 6, Gela Chubua 28
Tórshavn
UN Käerjéng 97 1-2 AS Anórthossis Ammochóstou 9 lipca, 20:00
Alessandro Fiorani 90 - Łukasz Sosin 44, Nikólaos Froússos 60
Luksemburg
Birkirkara FC 0-0 NK Slaven (Koprivnica) 9 lipca, 18:30
Ta'Qali
Okżetpes Kokczetaw 0-2 Zimbru Chișinău 9 lipca, 14:00
Oleg Andronic 16, Gheorghe Andronic 19
FC Zestaponi 6-0 Lisburn Distillery FC 9 lipca, 15:00
Dżaba Dwali 5, 39, 42, Nikoloz Gelaszwili 45, Aleksi Benaszwili 87, 90
Mika Erewan 1-1 Helsingborgs IF 9 lipca, 15:00
Ednei 83 (k) - René Muzola Makondele 68
Keflavík 2-2 Valletta FC 9 lipca, 21:15
Jón Gunnar Eysteinsson 55, Jóhann Birnir Guðmundsson 72 - Dyson Falzon 41, Njongo Lobe Priso Doding 82
JK Nõmme Kalju 0-0 Dinaburg Daugavpils 9 lipca, 18:30
Tallin
Polonia Warszawa 0-1 FK Budućnost (Podgorica) 9 lipca, 20:30 (5500)
Ivan Vuković 51
NK Rudar (Velenje) 3-1 JK Trans Narva 9 lipca, 19:30
Fabijan Cipot 28, 73, Arnel Mahmutovič 69 - Sergei Starovoitov 74
Llanelli AFC 0-3 Motherwell FC 9 lipca, 20:00
John Sutton 8, 25, James Murphy 72
NK Široki Brijeg 0-1 Bananc Erewan 9 lipca, 20:30
Artak Daszjan 87
İnter Baku 1-3 FC Spartak Trnava 9 lipca, 16:00
Walter Fernando Guglielmone Gómez 11 - Igor Súkenník 34, Vladimír Kožuch 40, Roman Procházka 48
FK Renova (Džepčište) 1-1 Dinamo Mińsk 9 lipca, 17:00
Besart Ibraimi 12 - Siergiej Kislak 38 (k)
Skopje
Linfield FC 0-3 Randers FC 9 lipca, 20:45
Ricki Olsen 21, Kasper Wellemberg Lorentzen 51, Søren Berg 82
Lurgan
Bnei Yehuda Tel Awiw 3-0 Simurq Zaqatala 9 lipca, 18:00
Pedro Joaquín Galván 27, 66, Moshe Biton 86
The New Saints FC 1-2 Fram (Reykjavík) 9 lipca, 20:00
Steven Evans 11 - Almarr Ormarsson 16, Samuel Tillen 66 (k)

II runda eliminacyjna - 16 lipca, 23 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2009, 13:00 - Nyon)

Rosenborg BK 0-0 Qarabağ Ağdam 16 lipca, 19:00
Zimbru Chișinău 0-0 FC Paços de Ferreira 16 lipca, 18:30
AC Juvenes/Dogana 0-1 Polonia Warszawa 16 lipca, 20:30
Daniel Kokosiński 2
San Marino
SK Sturm Graz 2-1 NK Široki Brijeg 16 lipca, 19:15
Mario Haas 12, Andreas Hölzl 38 - Mario Ljubić 67
FC Basel 1893 3-0 FC Santa Coloma 16 lipca, 19:30
Serkan Şahin 23, Marco Streller 48, Federico Almerares 59
FC Honka 2-0 Bangor City FC 16 lipca, 18:00
Joel Perovuo 15, Rasmus Schüller 74
MŠK Žilina 2-0 Dacia Chișinău 16 lipca, 17:30
Tomáš Oravec 57, Ivan Lietava 77
AS Anórthossis Ammochóstou 2-1 OFK Petrovac 16 lipca, 19:00
Ricardo Fernandes 11, Vincent-Fabien Laban-Bounayre 14 - Miloš Lakić 84
St Patrick's Athletic FC 1-1 Valletta FC 16 lipca, 20:45
Declan O'Brien 38 - Gilbert Agius 65
AS Omónia Lefkossías 4-0 HB Tórshavn 16 lipca, 19:30
Chrístos Karipídis 3, Chrístos Patsatzóglou 11, Maciej Żurawski 33, Geórgios Efrém 85
ND Gorica 1-0 FC Lahti 16 lipca, 20:00
Admir Kršić 39
SK Sigma Ołomuniec 1-1 Fram (Reykjavík) 16 lipca, 19:00
Daniel Rossi 89 - Jón Guðni Fjóluson 21
Legia Warszawa 3-0 Olimpi Rustawi 16 lipca, 20:00 (5000)
Adrian Paluchowski 19, Tomasz Kiełbowicz 70, Sebastian Szałachowski 82
Falkirk FC 1-0 FC Vaduz 16 lipca, 20:30
Ryan Flynn 50
IF Elfsborg 3-0 Haladás VFC (Szombathely) 16 lipca, 19:00
Anders Svensson 60, Stefan Ishizaki 82, Denni Avdić 89
SK Rapid Wiedeń 5-0 Vllaznia Shkodër 16 lipca, 19:15
Steffen Hofmann 33 (k), Nikica Jelavić 68, 73, Christopher Trimmel 83, Erwin Hoffer 85
Naftan Nowopołock 2-1 KAA Gent 16 lipca, 17:00
Aleksandr Diegtieriew 21, 66 - Miloš Marić 90
Witebsk
Metalurgs Lipawa 2-1 Dinamo Tbilisi 16 lipca, 18:00
Ģirts Karlsons 41, Intars Kirhners 54 - Lewan Chmaladze 68
FC Differdange 03 1-0 HNK Rijeka 16 lipca, 20:00
Pierre Olivier Piskor 61
Luksemburg
Sūduva Marijampolė 0-1 Randers FC 16 lipca, 19:00
Mikkel Beckmann 23
Vėtra Wilno 0-1 HJK 16 lipca, 19:00
Dawda Bah 15
FK Milano (Kumanovo) 0-4 NK Slaven (Koprivnica) 16 lipca, 17:00
Csaba Csizmadia 26, Aljoša Vojnović 39, 41, 44
Dinamo Mińsk 0-0 Tromsø IL 16 lipca, 18:00
KR (Reykjavík) 2-0 AÉ Lárissas 16 lipca, 21:15
Baldur Sigurðsson 55, Björgólfur Hideaki Takefusa 90
Brøndbyernes IF 0-1 FC Flora Tallin 16 lipca, 20:05
Tõnis Vanna 50
Ålborg Boldspilklub 0-0 FK Slavija (Istočno Sarajevo) 16 lipca, 19:30
Steaua Bukareszt 2-0 Újpest FC 16 lipca, 19:30
Romeo Constantin Surdu 46, Bogdan Sorin Stancu 72
Metałurh Donieck 3-0 MTZ-RIPO Mińsk 16 lipca, 18:30
Musawengosi Mguni 34, Henrich Hamlet Mchitarjan 42, Ołeksij Hodin 66
Crusaders FC 1-1 FK Rabotnički (Skopje) 14 lipca, 20:45
David Rainey 90 - Bobi Božinovski 47
Lurgan
Bnei Yehuda Tel Awiw 4-0 Dinaburg Daugavpils 16 lipca, 18:30
Pedro Joaquín Galván 25, Dean Mori 38, Eliran Atar 67, Liroy Zhairi 90
NAC (Breda) 6-0 Gandzasar Kapan 16 lipca, 20:45
Kees Kwakman 24, Edwin de Graaf 55, 70, Matthew Amoah 57, 61, Anthonius Petrus Lurling 68
Czerno More Warna 1-0 Iskra-Stal Rîbnița 16 lipca, 19:00
Mirosław Manołow 44
Burgas
FK Sevojno 0-0 FBK Kaunas 16 lipca, 18:00
Belgrad
Flamurtari Vlorë 1-0 Motherwell FC 16 lipca, 17:30
Emir Strati 66
FC Zestaponi 1-2 Helsingborgs IF 16 lipca, 16:00
Aleksi Benaszwili 70 - Rasmus Jönsson 62, Henrik Larsson 89
Skonto Ryga 1-1 Derry City FC 16 lipca, 18:45
Igors Kozlovs 17 - Thomas McManus 44
Sliema Wanderers FC 0-0 Maccabi Natanja 14 lipca, 17:45
Ta'Qali
Toboł Kostanaj 1-1 Galatasaray SK 16 lipca, 19:30
Nurboł Żumaskalijew 2 - Milan Baroš 58
NK Rudar (Velenje) 0-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 16 lipca, 20:00
Slavko Perović 59
FK Sarajevo 1-0 FC Spartak Trnava 16 lipca, 20:15
Milan Muminović 14

Qarabağ Ağdam 1-0 Rosenborg BK 23 lipca, 17:00
Rəşad Fərhad Sadıqov 45
Baku
FC Paços de Ferreira 1-0 Zimbru Chișinău 23 lipca, 22:00
Cristiano 84
Guimarães
Polonia Warszawa 4-0 AC Juvenes/Dogana 23 lipca, 18:00 (3500)
Marcelo Sarvas 10, 66, Adrian Mierzejewski 45, Michał Chałbiński 54
NK Široki Brijeg 1-1 SK Sturm Graz 23 lipca, 20:15
Dalibor Šilić 64 - Jakob Jantscher 41
FC Santa Coloma 1-4 FC Basel 1893 23 lipca, 19:00
Maicon 43 (k) - Marco Streller 12, Marcos Agustín Gelabert 15, José Daniel Álvarez 40 (s), Federico Almerares 88
Andorra La Vella
Bangor City FC 0-1 FC Honka 23 lipca, 21:05
Jami Puustinen 39
Wrexham
Dacia Chișinău 0-1 MŠK Žilina 23 lipca, 18:30
Tomáš Oravec 47
OFK Petrovac 3-1 AS Anórthossis Ammochóstou 23 lipca, 17:00
pd.
Zdravko Dragićević 15, Luka Rotković 76, 102 - Nikólaos Katsavákis 45
Nikšić
Valletta FC 0-1 St Patrick's Athletic FC 23 lipca, 17:30
Declan O'Brien 80
Ta'Qali
HB Tórshavn 1-4 AS Omónia Lefkossías 23 lipca, 20:00
Rókur av Fløtum Jespersen 56 - Michális Konstantínou 27, 66, 78, Timo Wenzel 90
FC Lahti 2-0 ND Gorica 23 lipca, 17:30
Jari Litmanen 66, Rafael 79
Fram (Reykjavík) 0-2 SK Sigma Ołomuniec 23 lipca, 21:00
Michal Hubník 47, Rudolf Otepka 57
Olimpi Rustawi 0-1 Legia Warszawa 23 lipca, 15:30 (3000)
Sebastian Szałachowski 8
FC Vaduz 2-0 Falkirk FC 23 lipca, 19:30
pd.
Emil Noll 24, Franz Burgmeier 105
Haladás VFC (Szombathely) 0-0 IF Elfsborg 23 lipca, 19:00
Vllaznia Shkodër 0-3 SK Rapid Wiedeń 23 lipca, 20:15
Steffen Hofmann 66, 90, Stefan Maierhofer 76
KAA Gent 1-0 Naftan Nowopołock 23 lipca, 20:00
Yassine El Ghanassy 54
Dinamo Tbilisi 3-1 Metalurgs Lipawa 23 lipca, 16:00
Giorgi Merebaszwili 18, 63, Guram Kaszia 53 - Maksims Rafaļskis 49
HNK Rijeka 3-0 FC Differdange 03 23 lipca, 21:05
Tarik Cerić 20, Anas Sharbini 24, Ahmad Sharbini 64
Randers FC 1-1 Sūduva Marijampolė 23 lipca, 19:00
Povilas Leimonas 17 (s) - Povilas Lukšys 58
HJK 1-3 Vėtra Wilno 23 lipca, 18:00
Mohamed Kamara 3 - Mindaugas Grigalevičius 27, Algis Jankauskas 30, Jevgenij Moroz 81
NK Slaven (Koprivnica) 8-2 FK Milano (Kumanovo) 23 lipca, 19:00
Matija Poredski 24, Bojan Vručina 45, Franjo Tepurić 61, 74, Aljoša Vojnović 78, 88, Mario Gregurina 80, Mario Jurić 81 - Saša Stojanović 59, Armend Alimi 75
Tromsø IL 4-1 Dinamo Mińsk 23 lipca, 19:00
Tommy Knarvik 28, 90, Aleksandr Martynowicz 76 (s), Morten Opsahl Moldskred 89 - Bruno Mbanangoyé Zita 83
AÉ Lárissas 1-1 KR (Reykjavík) 23 lipca, 19:00
Athanássios Tsígas 28 - Grétar Sigfinnur Sigurðarson 75
FC Flora Tallin 1-4 Brøndbyernes IF 23 lipca, 17:45
Siksten Kasimir 80 - Ousman Jallow 28, Alexander Farnerud 35, Samuel Holmén 45, Jan Dalgas Kristiansen 90
FK Slavija (Istočno Sarajevo) 3-1 Ålborg Boldspilklub 23 lipca, 20:15
Lewan Kutalia 35, Dejan Đermanović 48, Vučina Šćepanović 90 - Andreas Johansson 51
Újpest FC 1-2 Steaua Bukareszt 23 lipca, 19:45
Tamás Vaskó 82 - János József Székely 58, Rafał Grzelak 66
MTZ-RIPO Mińsk 1-2 Metałurh Donieck 23 lipca, 17:00
Nicolas 15 - Musawengosi Mguni 35, Henrich Hamlet Mchitarjan 85
FK Rabotnički (Skopje) 4-2 Crusaders FC 23 lipca, 17:00
Bobi Božinovski 20, Zé Carlos 35, 79, Filip Petkovski 84 - Jordan Owens 69, Martin Donnelly 90
Gandzasar Kapan 0-2 NAC (Breda) 23 lipca, 17:30
Anthonius Petrus Lurling 14, Edwin de Graaf 34
Erewan
Iskra-Stal Rîbnița 0-3 Czerno More Warna 23 lipca, 19:00
Mirosław Manołow 25, 54, Danijel Georgijew 60
Tyraspol
FBK Kaunas 1-1 FK Sevojno 23 lipca, 18:00
Mantas Fridrikas 76 - Vladimir Vujović 48
Motherwell FC 8-1 Flamurtari Vlorë 23 lipca, 20:45
James Murphy 16, 19, 34, Paul Slane 25, Ross Forbes 28 (k), 50, Shaun Hutchinson 38, Robert McHugh 72 - Odise Roshi 64
Airdrie
Derry City FC 1-0 Skonto Ryga 23 lipca, 20:00
Kevin Deery 57
Maccabi Natanja 3-0 Sliema Wanderers FC 23 lipca, 19:00
Maoz Samya 58, Hen Ezra 84, Achmad Sabaa 89
Tel-Awiw
Galatasaray SK 2-0 Toboł Kostanaj 23 lipca, 20:00
Mustafa Sarp 64, Servet Çetin 90
FK Crvena zvezda (Belgrad) 4-0 NK Rudar (Velenje) 23 lipca, 20:30
Vladimir Bogdanović 37, Aleksandar Jevtić 74, 90, Cadú 85
FC Spartak Trnava 1-1 FK Sarajevo 23 lipca, 19:30
Peter Doležaj 19 - Adis Jahović 88
Helsingborgs IF 2-2 FC Zestaponi 23 lipca, 20:45
pd.
Lars Henning Joel Ekstrand 90, Erik Sundin 100 - Dżaba Dwali 29, Nikoloz Gelaszwili 32
Dinaburg Daugavpils 0-1 Bnei Yehuda Tel Awiw 23 lipca, 18:00
Eliran Atar 32

III runda eliminacyjna - 30 lipca, 6 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2009, 13:30 - Nyon)

Helsingborgs IF 2-1 FK Sarajevo 30 lipca, 20:45
Christoffer Tobias Andersson 6 (k), Ólafur Ingi Skúlason 58 - Damir Hadžić 22
Fredrikstad FK 1-6 Lech Poznań 30 lipca, 19:00 (6198)
Celso Borges Mora 48 - Jakub Wilk 10, Manuel Santos Arboleda Sánchez 22, 25, Robert Lewandowski 51, Sławomir Peszko 54, Tomasz Bandrowski 56
HNK Rijeka 1-2 Metalist Charków 30 lipca, 21:00
Ahmad Sharbini 59 - Alexei Eremenko Jr 43, Wołodymyr Łysenko 85
AS Roma 3-1 KAA Gent 30 lipca, 20:45
Francesco Totti 55, 73 (k), Mirko Vučinić 85 - Mbaye Lèye 22
FC Vaslui 2-0 AS Omónia Lefkossías 30 lipca, 20:00
Mike Temwanjera 22, 55
FK Slavija (Istočno Sarajevo) 0-2 MFK Košice 30 lipca, 20:15
Ján Novák 11, Dávid Škutka 60
IFK Göteborg 1-3 Hapoel Tel Awiw 30 lipca, 19:00
Glenn Tobias Hysén 21 - Itay Menachem Shechter 73, Samuel Yeboah 78, Bibras Natcho 90
PSV Eindhoven 1-0 Czerno More Warna 30 lipca, 20:45
Dirk Marcellis 90
Metałurh Donieck 2-0 NK Interblock (Lublana) 30 lipca, 19:00
Ołeksij Hodin 20, Mário Sérgio 50 (k)
Vålerengens IF 1-2 PAÓK 30 lipca, 19:00
Jarl André Storbæk 42 - Lino 31, Zlatan Muslimović 37
SK Rapid Wiedeń 2-1 APO Pégias Kinýras 30 lipca, 19:15
Stefan Maierhofer 25, Nikica Jelavić 57 - Semedo 79
FC Honka 0-1 Qarabağ Ağdam 30 lipca, 17:30
Elvin Məmmədov 69
Helsinki
FC Vaduz 0-1 FC Slovan Liberec 30 lipca, 19:30
Jan Blažek 43
St Patrick's Athletic FC 1-0 Krylja Sowietow Samara 30 lipca, 20:45
Declan O'Brien 71
Randers FC 0-4 Hamburger SV 30 lipca, 20:30
José Paolo Guerrero Gonzáles 11, Jérôme Boateng 24, Mladen Petrić 53, Piotr Trochowski 80 (k)
Tromsø IL 2-1 NK Slaven (Koprivnica) 30 lipca, 19:00
Morten Opsahl Moldskred 67, Sigurd Rushfeldt 69 - Nikola Šafarić 38 (k)
Brøndbyernes IF 1-1 Legia Warszawa 30 lipca, 19:00 (6955)
Alexander Farnerud 73 (k) - Maciej Iwański 40 (k)
FK Vojvodina (Nowy Sad) 1-1 FK Austria Wiedeń 30 lipca, 19:15
Mario Ǵurovski 45 - Tomáš Jun 38
Belgrad
CSKA Sofia 1-0 Derry City FC 30 lipca, 19:00
Iwan Stojanow 73
Steaua Bukareszt 3-0 Motherwell FC 30 lipca, 19:45
Stephen Craigan 29 (s), Bănel Nicoliţă 45, Bogdan Sorin Stancu 61
MŠK Žilina 1-1 HNK Hajduk (Split) 30 lipca, 19:30
David Kobylík 73 (k) - Rafael Paraíba 52
SC Braga 1-2 IF Elfsborg 30 lipca, 21:45
Albert Meyong Zé 50 (k) - Helgi Valur Daníelsson 16, Emir Bajrami 73
Aberdeen FC 1-5 SK Sigma Ołomuniec 30 lipca, 20:45
Charles Mulgrew 22 - Michal Hubník 17, Lukáš Bajer 64, Jakub Petr 69, Michal Ordoš 83, Tomáš Hořava 90
FK Rabotnički (Skopje) 3-4 Odense Boldklub 30 lipca, 17:00
Dušan Savić 21, Wandeir 24, Zé Carlos 74 - Cacá 20, 34, 70, Chris Sørensen 62 (k)
FK Sevojno 0-2 LOSC Lille Métropole 30 lipca, 20:45
Róbert Vittek 34, Eden Hazard 39
Belgrad
OFK Petrovac 1-2 SK Sturm Graz 30 lipca, 17:00
Mehmed Divanović 13 - Mario Haas 64 (k), Fabian Lamotte 76
Podgorica
Fenerbahçe SK 5-1 Budapesti Honvéd SE 30 lipca, 20:45
Roberto Carlos 13, Daniel González Güiza 30, 40, 61, Aléx 69 - Róbert Zsolnai 78
Bnei Yehuda Tel Awiw 1-0 FC Paços de Ferreira 28 lipca, 18:00
Eliran Atar 55
Club Brugge KV 3-2 FC Lahti 30 lipca, 20:30
Joseph Akpala 12, Jonathan Blondel 35, 90 - Janne Moilanen 6, Eero Korte 50
Athletic Club de Bilbao 0-1 BSC Young Boys Berno 30 lipca, 21:30
Seydou Doumbia 23
KR (Reykjavík) 2-2 FC Basel 1893 30 lipca, 21:15
Guðmundur Benediktsson 6, Grétar Sigfinnur Sigurðarson 9 - Scott Chipperfield 58, Federico Almerares 83
Maccabi Natanja 1-4 Galatasaray SK 30 lipca, 18:40
Bamidela Yampolsky 25 - Hakan Kadir Balta 31, Harold Kewell 47, Sabri Sarıoğlu 53, Milan Baroš 73
Tel-Awiw
Dinamo Tbilisi 2-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 30 lipca, 16:00
Giorgi Merebaszwili 41, Lewan Chmaladze 87
Polonia Warszawa 0-1 NAC (Breda) 30 lipca, 20:00 (6500)
Kees Kwakman 39
Vėtra Wilno 0-3 Fulham FC 30 lipca, 19:00
Robert Lester Zamora 45, Daniel Benjamin Murphy 57 (k), Seol Ki-hyeon 85

Lech Poznań 1-2 Fredrikstad FK 6 sierpnia, 18:30 (5000)
Robert Lewandowski 63 - Ardian Gashi 31, Raio Piiroja 35
Wronki
Metalist Charków 2-0 HNK Rijeka 6 sierpnia, 20:00
Papa Guèye 12, Denys Olijnyk 60
KAA Gent 1-7 AS Roma 6 sierpnia, 20:30
Tim Smolders 78 - Francesco Totti 35, 56, 64 (k), Daniele De Rossi 58, 74, Jérémy Menez 79, Stefano Okaka Chuka 86
AS Omónia Lefkossías 1-1 FC Vaslui 4 sierpnia, 18:00
Maciej Żurawski 84 (k) - Wesley 60
MFK Košice 3-1 FK Slavija (Istočno Sarajevo) 6 sierpnia, 17:00
Ján Novák 2, Peter Bašista 55, Róbert Cicman 90 - Dejan Đermanović 17
Hapoel Tel Awiw 1-1 IFK Göteborg 6 sierpnia, 19:00
Michael Zandberg 14 - Hannes Stiller 52
Czerno More Warna 0-1 PSV Eindhoven 6 sierpnia, 19:00
Mamoutou Coulibaly 30 (s)
Burgas
NK Interblock (Lublana) 0-3 Metałurh Donieck 6 sierpnia, 20:00
Henrich Hamlet Mchitarjan 67, Musawengosi Mguni 73, Welizar Dimitrow 85 (k)
Domžale
PAÓK 0-1 Vålerengens IF 6 sierpnia, 20:45
Morten Berre 60
APO Pégias Kinýras 2-2 SK Rapid Wiedeń 6 sierpnia, 19:15
pd.
Edgar Marcelino 43 (k), Sebastián Ignacio González Valdés 80 - Mario Konrad 30, Christopher Trimmel 111
Stróvolos
FC Slovan Liberec 2-0 FC Vaduz 6 sierpnia, 18:00
Andrej Kerić 17, Jan Nezmar 22
Krylja Sowietow Samara 3-2 St Patrick's Athletic FC 6 sierpnia, 16:00
Anton Bobier 41, Jewgienij Sawin 53, 57 - Anton Bobier 73 (s), Declan O'Brien 78
Hamburger SV 0-1 Randers FC 6 sierpnia, 20:30
Søren Berg 35
FK Austria Wiedeń 4-2 FK Vojvodina (Nowy Sad) 6 sierpnia, 19:15
Tomáš Jun 45, Emin Sulimani 63, Mamadou Laminé Diabang 81, Rubin Rafael Okotie 90 - Dragan Mrđa 31, Dušan Tadić 58
Derry City FC 1-1 CSKA Sofia 6 sierpnia, 20:00
David Scullion 82 - Marquinhos 70
HNK Hajduk (Split) 0-1 MŠK Žilina 6 sierpnia, 20:15
Ivan Lietava 76
IF Elfsborg 2-0 SC Braga 6 sierpnia, 20:00
James Keene 16, 32
SK Sigma Ołomuniec 3-0 Aberdeen FC 6 sierpnia, 20:00
Tomáš Janotka 5, Marek Kaščák 13 (k), Michal Hubník 45
Odense Boldklub 3-0 FK Rabotnički (Skopje) 6 sierpnia, 20:05
Peter Maduabuci Utaka 53, 76, Dragan Rodić 81 (s)
LOSC Lille Métropole 2-0 FK Sevojno 6 sierpnia, 19:00
Yohan Cabaye 72, Túlio 85
Budapesti Honvéd SE 1-1 Fenerbahçe SK 6 sierpnia, 20:00
Attila Fritz 86 - André Santos 9
FC Lahti 1-1 Club Brugge KV 6 sierpnia, 20:30
Jukka Vanninen 87 - Joseph Akpala 76
BSC Young Boys Berno 1-2 Athletic Club de Bilbao 6 sierpnia, 19:30
Kwabena Joseph Asamoah Frimpong 90 - Fernando Llorente Torres 26, Iker Muniain Goñi 72
NAC (Breda) 3-1 Polonia Warszawa 6 sierpnia, 20:00 (12 500)
Matthew Amoah 25, Anthonius Petrus Lurling 45, Kees Kwakman 81 - Filip Ivanovski 59
Legia Warszawa 2-2 Brøndbyernes IF 6 sierpnia, 20:00 (4500)
Piotr Giza 16, Maciej Iwański 55 (k) - Max von Schlebrügge 6, 59
Galatasaray SK 6-0 Maccabi Natanja 6 sierpnia, 20:00
Barış Özbek 2, 51, Abdulkader Keïta 6, Shabani Christopher Nonda 56, 60, 90
Qarabağ Ağdam 2-1 FC Honka 6 sierpnia, 17:00
Elvin Məmmədov 32, Rəşad Fərhad Sadıqov 80 - Sampo Koskinen 34
Baku
FK Crvena zvezda (Belgrad) 5-2 Dinamo Tbilisi 6 sierpnia, 20:30
Slavko Perović 18, Dejan Lekić 26, 45, 88, Cadú 76 (k) - Dejan Lekić 3 (s), Mate Wacadze 24
SK Sturm Graz 5-0 OFK Petrovac 6 sierpnia, 19:15
Samir Muratović 30, Andreas Hölzl 43, 49, Dominic Hassler 56, Manuel Weber 83
FC Paços de Ferreira 0-1 Bnei Yehuda Tel Awiw 6 sierpnia, 22:00
Eliran Atar 31
Guimarães
FC Basel 1893 3-1 KR (Reykjavík) 6 sierpnia, 19:30
Alexander Frei 29, 80 (k), Xherdan Shaqiri 77 - Björgólfur Hideaki Takefusa 45 (k)
Fulham FC 3-0 Vėtra Wilno 6 sierpnia, 21:00
Dickson Paul Etuhu 57, Andrew Johnson 80, 84
NK Slaven (Koprivnica) 0-2 Tromsø IL 6 sierpnia, 19:00
Sigurd Rushfeldt 14, 82
FK Sarajevo 2-1 Helsingborgs IF 6 sierpnia, 20:15
pd. k. 5-4
Damir Hadžić 38, Alen Avdić 78 - Rasmus Jönsson 2
Motherwell FC 1-3 Steaua Bukareszt 6 sierpnia, 20:45
Ross Forbes 17 - Petre Marin 55 (k), Bogdan Sorin Stancu 67, 84
Airdrie

IV runda eliminacyjna - 20 sierpnia, 27 sierpnia
(Losowanie - 7 sierpnia 2009, 13:30 - Nyon)

PAÓK 1-1 sc Heerenveen 20 sierpnia, 19:00
Vladimir Ivić 54 - Paulo Henrique 45
NK Dinamo (Zagrzeb) 4-0 Heart of Midlothian FC 20 sierpnia, 21:00
Mario Mandžukić 6, Dimítrios Papadópoulos 36, Ivica Vrdoljak 56, Igor Bišćan 60
SV Werder Bremen 1899 6-3 FK Aktobie 20 sierpnia, 21:00
Sebastian Boenisch 17, Claudio Miguel Pizarro Bossio 28, Naldo 36, 65, Hugo Almeida 60, Mesut Özil 67 (k) - Siergiej Strukow 21, 32, Samat Smakow 87
Everton FC 4-0 SK Sigma Ołomuniec 20 sierpnia, 21:00
Louis Saha 34, 72, Jack Rodwell 40, 53
BATE Borysów 0-1 Liteks Łowecz 20 sierpnia, 18:00
Sandrinho 81
NAC (Breda) 1-3 Villarreal CF 20 sierpnia, 19:00
Tyrone Gabriel Loran 17 - Giuseppe Rossi 14, Ariel Miguel Santiago Ibagaza 49, Joseba Llorente Etxarri 90
Lech Poznań 1-0 Club Brugge KV 20 sierpnia, 20:30 (5500)
Sławomir Peszko 90
Wronki
Fulham FC 3-1 Amkar Perm 20 sierpnia, 21:00
Andrew Johnson 4, Clinton Drew Dempsey 51, Robert Lester Zamora 75 - Witalij Griszyn 77
Galatasaray SK 5-0 FC Levadia Tallin 20 sierpnia, 20:45
Abdulkader Keïta 21, 45, Milan Baroš 56 (k), Harold Kewell 78, Vitali Leitan 88 (s)
FK Teplice 1-2 Hapoel Tel Awiw 20 sierpnia, 18:00
Tomáš Vondrášek 89 - Vincent Enyeama 74 (k), Gil Vermouth 90
Metałurh Donieck 2-2 FK Austria Wiedeń 20 sierpnia, 19:00
Sunny Ekeh Kingsley 17, Welizar Dimitrow 90 - Milenko Ačimovič 8, Mamadou Laminé Diabang 48
FC Twente 3-1 Qarabağ Ağdam 20 sierpnia, 20:00
Bryan Ruiz González 38, 66, Douglas 81 - Vüqar Nadirov 8
MFK Košice 3-3 AS Roma 20 sierpnia, 16:30
Marko Milinković 5, Ján Novák 71 (k), 81 - Francesco Totti 38 (k), 67, Jérémy Menez 52
CSKA Sofia 0-0 Dinamo Moskwa 20 sierpnia, 19:00
KRC Genk 1-2 LOSC Lille Métropole 20 sierpnia, 20:45
Dániel Tőzsér 58 - Stéphane Dumont 40, Róbert Vittek 56
Bnei Yehuda Tel Awiw 0-1 PSV Eindhoven 20 sierpnia, 18:30
Ibrahim Afellay 23
SS Lazio 3-0 IF Elfsborg 20 sierpnia, 20:45
Aleksandar Kolarov 24, Mauro Matías Zárate Riga 36, Stefano Mauri 69
Trabzonspor Kulübü 1-3 Toulouse FC 20 sierpnia, 18:45
Rigobert Bahanag Song 16 - André-Pierre Gignac 12, 59, Fodé Mansaré 90
FK Partizan (Belgrad) 1-1 MŠK Žilina 20 sierpnia, 20:15
Cléo 16 (k) - Adauto 34 (k)
FK Bakı 1-3 FC Basel 1893 20 sierpnia, 17:00
Fernando Nestor Pérez 49 - Marco Streller 71, 74, Benjamin Huggel 77
AFC Ajax 5-0 ŠK Slovan Bratysława 20 sierpnia, 20:45
Luis Alberto Suárez Díaz 43, 65, 79, 84, Mitchell Donald 90
Sivasspor Kulübü 0-3 Szachtar Donieck 20 sierpnia, 20:00
Ołeksij Haj 6, Ilsinho 76, Wasyl Kobin 87
Brøndbyernes IF 2-1 Hertha BSC Berlin 20 sierpnia, 20:30
Mikkel Rufus Mutahi Bischoff 51, Nemanja Pejčinović 70 (s) - Waleri Domowczijski 53
Athletic Club de Bilbao 3-2 Tromsø IL 20 sierpnia, 22:00
Javier Martínez Aguinaga 62 (k), Óscar de Marcos Arana 86, Fernando Llorente Torres 90 - Morten Opsahl Moldskred 42, Joel Lindpere 78
FK Sarajevo 1-1 CFR Cluj 20 sierpnia, 20:15
Damir Hadžić 77 - Dani 19
SK Rapid Wiedeń 1-0 Aston Villa FC 20 sierpnia, 19:15
Nikica Jelavić 1
Steaua Bukareszt 3-0 St Patrick's Athletic FC 20 sierpnia, 19:30
Bănel Nicoliţă 56, Bogdan Sorin Stancu 65, 80
NK Maribor 0-2 AC Sparta Praga 20 sierpnia, 20:45
Wilfried Guemiand Bony 29, 86
CD Nacional (Funchal) 4-3 Zienit Sankt Petersburg 20 sierpnia, 21:30
Luís Alberto 30, João Aurélio 37, Rodrigo Silva 53, Rúben Micael 73 - Igor Siemszow 43, 55, Fatih Tekke 90
Genoa CFC 1893 3-1 Odense Boldklub 20 sierpnia, 20:45
Chris Sørensen 9 (s), Luciano Gabriel Figueroa Herrera 48, 56 - Giandomenico Mesto 59 (s)
Dinamo Bukareszt 0-3 FC Slovan Liberec 20 sierpnia, 19:45
(wo)
Jiří Liška 5, Jan Blažek 84
mecz przerwany w 88. minucie przy stanie 0-2 - kibice gospodarzy wtargnęli na murawę
En Avant Guingamp 1-5 Hamburger SV 20 sierpnia, 18:45
Wolfgang Hesl 88 (s) - José Paolo Guerrero Gonzáles 7, Mladen Petrić 11, 26, 86, Marcus Berg 51
FC Sion 0-2 Fenerbahçe SK 20 sierpnia, 20:30
André Santos 45, Kâzım Kâzım 85
Genewa
SK Sturm Graz 1-1 Metalist Charków 20 sierpnia, 19:15
Daniel Beichler 31 - Denys Olijnyk 76
SK Slavia Praga 3-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 20 sierpnia, 20:00
Zdeněk Šenkeřík 34, 65, Stanislav Vlček 81
SL e Benfica 4-0 Worskła Połtawa 20 sierpnia, 20:45
Ángel Fabián Di María 31, Óscar René Cardozo Marín 55 (k), Javier Pedro Saviola 57, Weldon 77
FC Vaslui 2-1 AÉK (Ateny) 20 sierpnia, 20:00
Wesley 29, 83 (k) - Ismael Blanco 69 (k)
Stabæk IF 0-3 València CF 20 sierpnia, 21:00
Pablo Hernández Domínguez 29, David Villa Sánchez 35, Joaquín Sánchez Rodríguez 80

sc Heerenveen 0-0 PAÓK 27 sierpnia, 18:45
Heart of Midlothian FC 2-0 NK Dinamo (Zagrzeb) 27 sierpnia, 20:35
Michael Stewart 18, Marius Žaliūkas 55
FK Aktobie 0-2 SV Werder Bremen 1899 27 sierpnia, 16:00
Claudio Miguel Pizarro Bossio 10, 45
SK Sigma Ołomuniec 1-1 Everton FC 27 sierpnia, 18:00
Pavel Šultes 80 - Steven Jerome Pienaar 44
Liteks Łowecz 0-4 BATE Borysów 27 sierpnia, 20:00
pd.
Siergiej Sosnowskij 86, 99, Witalij Rodionow 95, Maksim Skawysz 118
Villarreal CF 6-1 NAC (Breda) 27 sierpnia, 20:30
Santiago Cazorla González 16, Giuseppe Rossi 23 (k), 37 (k), Marcos Senna 46, Jonathan Pereira Rodríguez 57, Kiko 61 - Edwin de Graaf 80
Club Brugge KV 1-0 Lech Poznań 27 sierpnia, 20:30 (29 000)
pd. k. 4-3
Wesley Sonck 79
Amkar Perm 1-0 Fulham FC 27 sierpnia, 18:00
Martin Kuszew 90
FC Levadia Tallin 1-1 Galatasaray SK 27 sierpnia, 20:00
Eino Puri 50 - Shabani Christopher Nonda 64
Hapoel Tel Awiw 1-1 FK Teplice 27 sierpnia, 18:00
David Ben Dayan 90 - Martin Klein 89
FK Austria Wiedeń 3-2 Metałurh Donieck 27 sierpnia, 19:15
pd.
Rubin Rafael Okotie 36, Milenko Ačimovič 70 (k), Emin Sulimani 115 - Ciprian Ion Tănasă 20, Henrich Hamlet Mchitarjan 54
Qarabağ Ağdam 0-0 FC Twente 27 sierpnia, 17:00
Baku
AS Roma 7-1 MFK Košice 27 sierpnia, 20:45
Francesco Totti 1, 6, 86, Stefano Guberti 8, Alessio Cerci 17, Jérémy Menez 18, John Arne Semundseth Riise 70 - Ján Novák 38
Dinamo Moskwa 1-2 CSKA Sofia 27 sierpnia, 18:00
Aleksandr Kierżakow 10 - Spas Delew 14, Iwan Iwanow 55
Chimki
LOSC Lille Métropole 4-2 KRC Genk 27 sierpnia, 18:45
Túlio 10, 73, Stéphane Dumont 59, Eden Hazard 70 - Elyaniv Barda 24 (k), Dániel Tőzsér 86
PSV Eindhoven 1-0 Bnei Yehuda Tel Awiw 27 sierpnia, 20:45
Timmy Simons 25 (k)
IF Elfsborg 1-0 SS Lazio 27 sierpnia, 19:00
Denni Avdić 70
Toulouse FC 0-1 Trabzonspor Kulübü 27 sierpnia, 21:00
Ceyhun Gülselam 55
MŠK Žilina 0-2 FK Partizan (Belgrad) 27 sierpnia, 19:30
Lamine Diarra 59, Brana Ilić 65
FC Basel 1893 5-1 FK Bakı 27 sierpnia, 19:30
Federico Almerares 32, Marcos Agustín Gelabert 36, Alexander Frei 63, Xherdan Shaqiri 74, Orhan Mustafi 84 - Felipe 33
ŠK Slovan Bratysława 1-2 AFC Ajax 27 sierpnia, 18:30
Jakub Sylvestr 45 - Siem de Jong 30, Kennedy Bakircioglü 84
Szachtar Donieck 2-0 Sivasspor Kulübü 25 sierpnia, 18:00
Jádson 21 (k), Luiz Adriano 59 (k)
Hertha BSC Berlin 3-1 Brøndbyernes IF 27 sierpnia, 18:15
Gojko Kačar 75, 86, Pál Dárdai 80 - Morten Nicolas Rasmussen 52
Tromsø IL 1-1 Athletic Club de Bilbao 27 sierpnia, 19:00
Sigurd Rushfeldt 61 - Javier Martínez Aguinaga 56 (k)
CFR Cluj 2-1 FK Sarajevo 27 sierpnia, 18:45
Yssouf Koné 40, Gabriel Stelian Mureşan 69 - Alen Avdić 81
Aston Villa FC 2-1 SK Rapid Wiedeń 27 sierpnia, 21:00
James Milner 38 (k), John Alieu Carew 53 - Nikica Jelavić 76
St Patrick's Athletic FC 1-2 Steaua Bukareszt 27 sierpnia, 20:45
Garreth O'Connor 49 - Bănel Nicoliţă 80, Răzvan Iulian Ochiroşii 89
AC Sparta Praga 1-0 NK Maribor 27 sierpnia, 20:00
Wilfried Guemiand Bony 3
Zienit Sankt Petersburg 1-1 CD Nacional (Funchal) 27 sierpnia, 18:30
Fatih Tekke 34 - Rúben Micael 89
Odense Boldklub 1-1 Genoa CFC 1893 27 sierpnia, 20:30
Luciano Gabriel Figueroa Herrera 45 (s) - Domenico Criscito 53
FC Slovan Liberec 0-3 Dinamo Bukareszt 27 sierpnia, 19:30
pd. k. 8-9
Andrei Cristea 2, Marius Constantin Niculae 57, 81
Hamburger SV 3-1 En Avant Guingamp 27 sierpnia, 20:30
Robert Tesche 42, 51, Marcus Berg 47 - Lionel Mathis 90
Fenerbahçe SK 2-2 FC Sion 27 sierpnia, 20:30
André Santos 2, 41 (k) - Vilmos Vanczák 9, Tarik Chihab 31 (k)
Metalist Charków 0-1 SK Sturm Graz 27 sierpnia, 19:15
Daniel Beichler 32
FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-1 SK Slavia Praga 27 sierpnia, 20:30
Vladimir Bogdanović 23 (k), Slavko Perović 45 - Stanislav Vlček 63
Worskła Połtawa 2-1 SL e Benfica 27 sierpnia, 18:00
Wasyl Saczko 48, Dmytro Jesin 74 - Javier Pedro Saviola 59
AÉK (Ateny) 3-0 FC Vaslui 27 sierpnia, 20:00
Manduca 59, Ignacio Martín Scocco 74, 79
València CF 4-1 Stabæk IF 27 sierpnia, 21:30
Miku 28, 29, 80, Nikola Žigić 77 - Hans Pontus Farnerud 36

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

AFC Ajax 0-0 FC Timișoara 17 września, 19:00 (25 391)
NK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 RSC Anderlecht 17 września, 19:00 (15 000)
Víctor Salvador Bernárdez Blanco 74, Jonathan Legear 88

Kolejka 2 - 1 października

RSC Anderlecht 1-1 AFC Ajax 1 października, 21:05 (17 026)
Jonathan Legear 85 - Dennis Rommedahl 72
FC Timișoara 0-3 NK Dinamo (Zagrzeb) 1 października, 21:05 (10 000)
Milan Badelj 8, Sammir 52, Pedro Andrés Morales Flores 59

Kolejka 3 - 22 października

FC Timișoara 0-0 RSC Anderlecht 22 października, 21:05 (10 000)
AFC Ajax 2-1 NK Dinamo (Zagrzeb) 22 października, 21:05 (30 700)
Luis Alberto Suárez Díaz 3 (k), Dennis Rommedahl 81 - Ivan Tomečak 90

Kolejka 4 - 5 listopada

RSC Anderlecht 3-1 FC Timișoara 5 listopada, 19:00 (22 000)
Matías Ezequiel Suárez 30 (k), Moubarak Boussoufa 69, Jonathan Legear 90 - Winston Parks Tifet 51
NK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 AFC Ajax 5 listopada, 19:00
Marko Pantelić 13, Demy de Zeeuw 45
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

FC Timișoara 1-2 AFC Ajax 2 grudnia, 21:05 (8085)
Dorin Ioan Goga 2 - Luis Alberto Suárez Díaz 8, Marko Pantelić 46
RSC Anderlecht 0-1 NK Dinamo (Zagrzeb) 2 grudnia, 21:05 (16 000)
Miroslav Slepička 58

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

AFC Ajax 1-3 RSC Anderlecht 17 grudnia, 19:00 (36 000)
Urby Emanuelson 77 - Romelu Lukaku 13, 22, Jonathan Legear 43
NK Dinamo (Zagrzeb) 1-2 FC Timișoara 17 grudnia, 19:00
Cristian Dorel Scutaru 80 (s) - Gheorghe Bucur 67, Dorin Ioan Goga 84
mecz bez udziału publiczności

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  RSC Anderlecht 6 11 3 2 1 9-4 1 1 1 4-3 2 1 0 5-1 2 4 1 1 0 4-2
2.  AFC Ajax 6 11 3 2 1 8-6 1 1 1 3-4 2 1 0 5-2 2 1 0 1 1 2-4
3.  NK Dinamo (Zagrzeb) 6 6 2 0 4 6-8 0 0 3 1-6 2 0 1 5-2
4.  FC Timișoara 6 5 1 2 3 4-9 0 1 2 1-5 1 1 1 3-4

Grupa B
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

LOSC Lille Métropole 1-1 València CF 17 września, 19:00 (14 676)
Gervinho 86 - Juan Manuel Mata García 78
Genoa CFC 1893 2-0 SK Slavia Praga 17 września, 19:00 (20 629)
Alberto Zapater Arjol 4, Giuseppe Sculli 39

Kolejka 2 - 1 października

SK Slavia Praga 1-5 LOSC Lille Métropole 1 października, 21:05 (9158)
Tijani Belaïd 6 (k) - Marek Suchý 47 (s), Pierre-Alain Frau 71, Gervinho 85, 90, Arnaud Souquet 88
València CF 3-2 Genoa CFC 1893 1 października, 21:05 (25 000)
David Josué Jiménez Silva 52, Nikola Žigić 56, David Villa Sánchez 82 (k) - Sergio Floccari 43, Houssine Kharja 64 (k)

Kolejka 3 - 22 października

València CF 1-1 SK Slavia Praga 22 października, 21:05 (19 000)
David Navarro Pedrós 63 - Riste Naumov 28
LOSC Lille Métropole 3-0 Genoa CFC 1893 22 października, 21:05 (16 500)
Ludovic Joseph Obraniak 38, Róbert Vittek 63, Eden Hazard 84

Kolejka 4 - 5 listopada

SK Slavia Praga 2-2 València CF 5 listopada, 19:00 (10 624)
Petr Janda 79, Peter Grajciar 82 - Joaquín Sánchez Rodríguez 22 (k), Hedwiges Martínez Maduro 47
Genoa CFC 1893 3-2 LOSC Lille Métropole 5 listopada, 19:00 (34 000)
Rodrigo Sebastián Palacio 14, Hernán Jorge Crespo 58, Giuseppe Sculli 90 - Pierre-Alain Frau 76, Gervinho 84

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

València CF 3-1 LOSC Lille Métropole 2 grudnia, 21:05 (20 000)
Joaquín Sánchez Rodríguez 3, 32, Juan Manuel Mata García 52 - Aurélian Bayard Chedjou Fongang 90
SK Slavia Praga 0-0 Genoa CFC 1893 2 grudnia, 21:05 (9443)

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

LOSC Lille Métropole 3-1 SK Slavia Praga 17 grudnia, 19:00 (15 358)
Yohan Cabaye 25, Gervinho 40, Ludovic Joseph Obraniak 80 - Stanislav Vlček 56
Genoa CFC 1893 1-2 València CF 17 grudnia, 19:00 (25 000)
Hernán Jorge Crespo 51 - Bruno Saltor Grau 45, David Villa Sánchez 90

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  València CF 6 12 3 3 0 12-8 2 1 0 7-4 1 2 0 5-4
2.  LOSC Lille Métropole 6 10 3 1 2 15-9 2 1 0 7-2 1 0 2 8-7
3.  Genoa CFC 1893 6 7 2 1 3 8-10 2 0 1 6-4 0 1 2 2-6
4.  SK Slavia Praga 6 3 0 3 3 5-13 0 2 1 3-7 0 1 2 2-6

Grupa C
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

Hapoel Tel Awiw 2-1 Celtic FC 17 września, 19:00 (15 500)
Nemanja Vučićević 75, Maaran Al Lala 88 - Geórgios Samarás 25
SK Rapid Wiedeń 3-0 Hamburger SV 17 września, 19:00 (49 850)
Steffen Hofmann 35, Nikica Jelavić 44, Christopher Drazan 76

Kolejka 2 - 1 października

Hamburger SV 4-2 Hapoel Tel Awiw 1 października, 21:05 (29 976)
Marcus Berg 5, 12, Eljero Elia 41, Zé Roberto 77 - Itay Menachem Shechter 36, Samuel Yeboah 61
Celtic FC 1-1 SK Rapid Wiedeń 1 października, 21:05 (42 013)
Scott McDonald 21 - Nikica Jelavić 4

Kolejka 3 - 22 października

Celtic FC 0-1 Hamburger SV 22 października, 21:05 (38 821)
Marcus Berg 63
Hapoel Tel Awiw 5-1 SK Rapid Wiedeń 22 października, 21:05 (13 000)
Andreas Dober 30 (s), Zurab Menteszaszwili 54, Itay Menachem Shechter 59, Gil Vermouth 69, Maaran Al Lala 90 - Steffen Hofmann 31

Kolejka 4 - 5 listopada

Hamburger SV 0-0 Celtic FC 5 listopada, 19:00 (45 037)
SK Rapid Wiedeń 0-3 Hapoel Tel Awiw 5 listopada, 19:00 (49 000)
Avihay Yadin 13, Gil Vermouth 65, Bibras Natcho 70

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

Celtic FC 2-0 Hapoel Tel Awiw 2 grudnia, 21:05 (32 000)
Geórgios Samarás 22, Barry Robson 68
Hamburger SV 2-0 SK Rapid Wiedeń 2 grudnia, 21:05 (45 737)
Marcell Jansen 47, Marcus Berg 53

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

Hapoel Tel Awiw 1-0 Hamburger SV 17 grudnia, 19:00 (15 000)
Samuel Yeboah 23
SK Rapid Wiedeń 3-3 Celtic FC 17 grudnia, 19:00 (48 000)
Nikica Jelavić 1, 8, Hamdi Salihi 19 - Marc-Antoine Fortuné 24, 67, Paul McGowan 90

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hapoel Tel Awiw 6 12 4 0 2 13-8 3 0 0 8-2 1 0 2 5-6
2.  Hamburger SV 6 10 3 1 2 7-6 2 1 0 6-2 1 0 2 1-4
3.  Celtic FC 6 6 1 3 2 7-7 1 1 1 3-2 0 2 1 4-5
4.  SK Rapid Wiedeń 6 5 1 2 3 8-14 1 1 1 6-6 0 1 2 2-8

Grupa D
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

Hertha BSC Berlin 1-1 FK Ventspils 17 września, 19:00 (13 454)
Łukasz Piszczek 34 - Edgars Gauračs 48
sc Heerenveen 2-3 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 17 września, 19:00 (26 000)
Gerald Sibon 12, Michael Christiaan Dingsdag 77 - Liédson 17, 40, 88

Kolejka 2 - 1 października

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-0 Hertha BSC Berlin 1 października, 21:05 (16 197)
Adrien Silva 18
FK Ventspils 0-0 sc Heerenveen 1 października, 21:05 (3500)
Ryga

Kolejka 3 - 22 października

FK Ventspils 1-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 22 października, 21:05 (4500)
Juris Laizāns 64 (k) - Miguel Veloso 6, João Moutinho 85
Ryga
Hertha BSC Berlin 0-1 sc Heerenveen 22 października, 21:05 (13 134)
Hernán Pablo Losada 36

Kolejka 4 - 5 listopada

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-1 FK Ventspils 5 listopada, 19:00 (18 103)
Carlos Saleiro 22 - Alessandro Zamperini 15
sc Heerenveen 2-3 Hertha BSC Berlin 5 listopada, 19:00 (18 000)
Michal Papadopoulos 4, 36 - Waleri Domowczijski 21, 52, Artur Wichniarek 90

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

FK Ventspils 0-1 Hertha BSC Berlin 3 grudnia, 21:05 (7200)
Raffael 12
Ryga
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-1 sc Heerenveen 3 grudnia, 21:05 (15 000)
Leandro Damián Grimi 90 - Oussama Assaidi 47

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

Hertha BSC Berlin 1-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 16 grudnia, 19:00 (14 417)
Gojko Kačar 70
sc Heerenveen 5-0 FK Ventspils 16 grudnia, 19:00 (18 000)
Mika Väyrynen 55, Viktor Sebastian Elm 58, Gerald Sibon 77, 79, Daryl Janmaat 88

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6 11 3 2 1 8-6 1 2 0 3-2 2 0 1 5-4
2.  Hertha BSC Berlin 6 10 3 1 2 6-5 1 1 1 2-2 2 0 1 4-3
3.  sc Heerenveen 6 8 2 2 2 11-7 1 0 2 9-6 1 2 0 2-1
4.  FK Ventspils 6 3 0 3 3 3-10 0 1 2 1-3 0 2 1 2-7

Grupa E
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

CSKA Sofia 1-1 Fulham FC 17 września, 19:00 (28 000)
Michel Platini 62 - Diomansy Mehdi Moustapha Kamara 65
FC Basel 1893 2-0 AS Roma 17 września, 19:00 (16 459)
Carlitos 11, Federico Almerares 87

Kolejka 2 - 1 października

AS Roma 2-0 CSKA Sofia 1 października, 21:05 (20 000)
Stefano Okaka Chuka 19, Simone Perrotta 23
Fulham FC 1-0 FC Basel 1893 1 października, 21:05 (16 100)
Daniel Benjamin Murphy 57

Kolejka 3 - 22 października

Fulham FC 1-1 AS Roma 22 października, 21:05 (23 561)
Brede Paulsen Hangeland 24 - Marco Andreolli 90
CSKA Sofia 0-2 FC Basel 1893 22 października, 21:05 (17 000)
Alexander Frei 20, 63

Kolejka 4 - 5 listopada

AS Roma 2-1 Fulham FC 5 listopada, 19:00 (20 000)
John Arne Semundseth Riise 69, Stefano Okaka Chuka 76 - Diomansy Mehdi Moustapha Kamara 19 (k)
FC Basel 1893 3-1 CSKA Sofia 5 listopada, 19:00 (15 252)
Marcos Agustín Gelabert 35, Alexander Frei 41 (k), 67 - Todor Janczew 61

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

Fulham FC 1-0 CSKA Sofia 3 grudnia, 21:05 (23 604)
Zoltán Gera 15
AS Roma 2-1 FC Basel 1893 3 grudnia, 21:05 (27 000)
Francesco Totti 32 (k), Mirko Vučinić 59 - Benjamin Huggel 18

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

CSKA Sofia 0-3 AS Roma 16 grudnia, 19:00 (10 000)
Alessio Cerci 45, 52, Filippo Maria Scardina 89
FC Basel 1893 2-3 Fulham FC 16 grudnia, 19:00 (20 063)
Alexander Frei 64 (k), Marco Streller 87 - Robert Lester Zamora 42, 45, Zoltán Gera 77

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Roma 6 13 4 1 1 10-5 3 0 0 6-2 1 1 1 4-3
2.  Fulham FC 6 11 3 2 1 8-6 2 1 0 3-1 1 1 1 5-5
3.  FC Basel 1893 6 9 3 0 3 10-7 2 0 1 7-4 1 0 2 3-3
4.  CSKA Sofia 6 1 0 1 5 2-12 0 1 2 1-6 0 0 3 1-6

Grupa F
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

Panathinaïkós AÓ 1-3 Galatasaray SK 17 września, 19:00 (46 791)
Dimítrios Salpingídis 78 - Elano 5, Milan Baroš 48, Josu Sarriegi Zumarraga 58 (s)
SK Sturm Graz 0-1 Dinamo Bukareszt 17 września, 19:00 (16 500)
Gabriel Sebastian Tamaş 80

Kolejka 2 - 1 października

Dinamo Bukareszt 0-1 Panathinaïkós AÓ 1 października, 21:05
Geórgios Karagoúnis 79
mecz bez udziału publiczności
Galatasaray SK 1-1 SK Sturm Graz 1 października, 21:05 (16 000)
Milan Baroš 63 - Daniel Beichler 45

Kolejka 3 - 22 października

Galatasaray SK 4-1 Dinamo Bukareszt 22 października, 21:05 (15 000)
Harold Kewell 32, Shabani Christopher Nonda 42, 46, Elano 58 (k) - Gabriel Boştină 61
Panathinaïkós AÓ 1-0 SK Sturm Graz 22 października, 21:05 (31 127)
Dimítrios Salpingídis 60 (k)

Kolejka 4 - 5 listopada

Dinamo Bukareszt 0-3 Galatasaray SK 5 listopada, 19:00
Harold Kewell 22, Shabani Christopher Nonda 24, Mehmet Topal 55
mecz bez udziału publiczności
SK Sturm Graz 0-1 Panathinaïkós AÓ 5 listopada, 19:00 (15 322)
Konstantínos Katsouránis 70

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

Galatasaray SK 1-0 Panathinaïkós AÓ 3 grudnia, 21:05 (14 000)
Gilberto Silva 50 (s)
Dinamo Bukareszt 2-1 SK Sturm Graz 3 grudnia, 21:05 (2000)
Marius Constantin Niculae 41, 57 - Mario Sonnleitner 5

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

Panathinaïkós AÓ 3-0 Dinamo Bukareszt 16 grudnia, 19:00 (19 617)
Ante Rukavina 54, Djibril Aruun Cissé 80, 85
SK Sturm Graz 1-0 Galatasaray SK 16 grudnia, 19:00 (15 500)
Daniel Beichler 21

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Galatasaray SK 6 13 4 1 1 12-4 2 1 0 6-2 2 0 1 6-2
2.  Panathinaïkós AÓ 6 12 4 0 2 7-4 2 0 1 5-3 2 0 1 2-1
3.  Dinamo Bukareszt 6 6 2 0 4 4-12 1 0 2 2-5 1 0 2 2-7
4.  SK Sturm Graz 6 4 1 1 4 3-6 1 0 2 1-2 0 1 2 2-4

Grupa G
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

SS Lazio 1-2 FC Salzburg 17 września, 21:05 (15 000)
Pasquale Foggia 59 - Franz Schiemer 82, Marc Janko 90
Villarreal CF 1-0 Lewski Sofia 17 września, 21:05 (8000)
Nilmar 72

Kolejka 2 - 1 października

Lewski Sofia 0-4 SS Lazio 1 października, 19:00 (12 000)
Matuzalém 22, Mauro Matías Zárate Riga 45, Mourad Meghni 67, Tommaso Rocchi 74
FC Salzburg 2-0 Villarreal CF 1 października, 19:00 (19 000)
Marc Janko 21, Somen Alfred Tchoyi 84

Kolejka 3 - 22 października

FC Salzburg 1-0 Lewski Sofia 22 października, 19:00 (17 800)
Dušan Švento 45
SS Lazio 2-1 Villarreal CF 22 października, 19:00 (22 000)
Mauro Matías Zárate Riga 20, Tommaso Rocchi 90 - Sebastián Eguren Ledesma 40

Kolejka 4 - 5 listopada

Lewski Sofia 0-1 FC Salzburg 5 listopada, 21:05 (5000)
Franz Schiemer 90
Villarreal CF 4-1 SS Lazio 5 listopada, 21:05 (14 000)
Robert Emmanuel Pirès 2, 15 (k), Cani 13, Giuseppe Rossi 83 (k) - Mauro Matías Zárate Riga 72

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

FC Salzburg 2-1 SS Lazio 2 grudnia, 19:00 (26 270)
Rabiu Afolabi 52, Somen Alfred Tchoyi 78 - Pasquale Foggia 57
Lewski Sofia 0-2 Villarreal CF 2 grudnia, 19:00 (5000)
Giuseppe Rossi 37, Marcos Senna 84

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

SS Lazio 0-1 Lewski Sofia 17 grudnia, 21:05 (3000)
Christo Jowow 61
Villarreal CF 0-1 FC Salzburg 17 grudnia, 21:05 (6500)
Dušan Švento 7

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Salzburg 6 18 6 0 0 9-2 3 0 0 5-1 3 0 0 4-1
2.  Villarreal CF 6 9 3 0 3 8-6 2 0 1 5-2 1 0 2 3-4
3.  SS Lazio 6 6 2 0 4 9-10 1 0 2 3-4 1 0 2 6-6
4.  Lewski Sofia 6 3 1 0 5 1-9 0 0 3 0-7 1 0 2 1-2

Grupa H
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

Steaua Bukareszt 0-0 Sheriff Tiraspol 17 września, 21:05
mecz bez udziału publiczności
Fenerbahçe SK 1-2 FC Twente 17 września, 21:05 (36 000)
Mehmet Topuz 71 - Blaise Isetsima Kufo 75, 80

Kolejka 2 - 1 października

FC Twente 0-0 Steaua Bukareszt 1 października, 19:00 (19 200)
Sheriff Tiraspol 0-1 Fenerbahçe SK 1 października, 19:00 (13 000)
Aléx 53

Kolejka 3 - 22 października

Sheriff Tiraspol 2-0 FC Twente 22 października, 19:00 (10 000)
Wilfried Benjamin Balima 41, Jymmy 90
Steaua Bukareszt 0-1 Fenerbahçe SK 22 października, 19:00 (17 000)
Kâzım Kâzım 59

Kolejka 4 - 5 listopada

FC Twente 2-1 Sheriff Tiraspol 5 listopada, 21:05 (20 200)
Miroslav Stoch 7, 89 - Cheikh Ismaël Tioté 68 (s)
Fenerbahçe SK 3-1 Steaua Bukareszt 5 listopada, 21:05 (28 000)
André Santos 15, Bilica 51, Aléx 67 - Pantelís Kapetános 38

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

Sheriff Tiraspol 1-1 Steaua Bukareszt 2 grudnia, 19:00 (12 500)
Amath André Dansokho Diedhiou 83 - Juan Carlos Toja Vega 87
FC Twente 0-1 Fenerbahçe SK 2 grudnia, 19:00 (24 000)
Diego Alfredo Lugano Moreno 71

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

Steaua Bukareszt 1-1 FC Twente 17 grudnia, 21:05 (500)
Pantelís Kapetános 18 - Ron Theodorus Stam 35
Fenerbahçe SK 1-0 Sheriff Tiraspol 17 grudnia, 21:05 (15 000)
Uğur Boral 15

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fenerbahçe SK 6 15 5 0 1 8-3 2 0 1 5-3 3 0 0 3-0
2.  FC Twente 6 8 2 2 2 5-6 1 1 1 2-2 1 1 1 3-4
3.  Sheriff Tiraspol 6 5 1 2 3 4-5 1 1 1 3-2 0 1 2 1-3
4.  Steaua Bukareszt 6 4 0 4 2 3-6 0 2 1 1-2 0 2 1 2-4

Grupa I
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

SL e Benfica 2-0 BATE Borysów 17 września, 21:05 (34 953)
Nuno Gomes 36, Óscar René Cardozo Marín 41
Everton FC 4-0 AÉK (Ateny) 17 września, 21:05 (26 747)
Joseph Ikpo Yobo 10, Sylvain Distin 17, Steven Jerome Pienaar 37, Jô 82

Kolejka 2 - 1 października

AÉK (Ateny) 1-0 SL e Benfica 1 października, 19:00 (12 420)
Daniel Majstorović 43
BATE Borysów 1-2 Everton FC 1 października, 19:00 (23 000)
Dmitrij Lichtarowicz 16 - Marouane Fellaini-Bakkioui 68, Timothy Joel Cahill 77
Mińsk

Kolejka 3 - 22 października

BATE Borysów 2-1 AÉK (Ateny) 22 października, 19:00 (20 000)
Aleksandr Pawłow 51, Aleksandr Ałumona 85 - Ismael Blanco 31 (k)
Mińsk
SL e Benfica 5-0 Everton FC 22 października, 19:00 (44 534)
Javier Pedro Saviola 14, 83, Óscar René Cardozo Marín 47, 48, Luisão 52

Kolejka 4 - 5 listopada

AÉK (Ateny) 2-2 BATE Borysów 5 listopada, 21:05 (9716)
Ismael Blanco 1, Manduca 38 - Witalij Rodionow 17, Aleksandr Wołodko 26
Everton FC 0-2 SL e Benfica 5 listopada, 21:05 (30 790)
Javier Pedro Saviola 63, Óscar René Cardozo Marín 76

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

BATE Borysów 1-2 SL e Benfica 2 grudnia, 19:00 (10 000)
Siergiej Sosnowskij 68 - Javier Pedro Saviola 46, Fábio Coentrão 63
Mińsk
AÉK (Ateny) 0-1 Everton FC 2 grudnia, 19:00 (8200)
Dinijar Bilaletdinow 6

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

SL e Benfica 2-1 AÉK (Ateny) 17 grudnia, 21:05 (15 000)
Ángel Fabián Di María 45, 73 - Ismael Blanco 84
Everton FC 0-1 BATE Borysów 17 grudnia, 21:05 (18 242)
Aleksandr Juriewicz 75

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 6 15 5 0 1 13-3 3 0 0 9-1 2 0 1 4-2
2.  Everton FC 6 9 3 0 3 7-9 1 0 2 4-3 2 0 1 3-6
3.  BATE Borysów 6 7 2 1 3 7-9 1 0 2 4-5 1 1 1 3-4
4.  AÉK (Ateny) 6 4 1 1 4 5-11 1 1 1 3-3 0 0 3 2-8

Grupa J
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

Club Brugge KV 1-4 Szachtar Donieck 17 września, 21:05 (17 770)
Karel Geraerts 62 - Ołeksij Haj 11, Willian 19, Darijo Srna 35, Kostiantyn Krawczenko 75
FK Partizan (Belgrad) 2-3 Toulouse FC 17 września, 21:05 (13 845)
Mladen Krstajić 23, Cléo 67 - Gilles François Pantxi Sirieix 30, 38, Antoine Devaux 49

Kolejka 2 - 1 października

Toulouse FC 2-2 Club Brugge KV 1 października, 19:00 (12 215)
Moussa Sissoko 54, André-Pierre Gignac 84 - Joseph Akpala 52, Ivan Perišić 90
Szachtar Donieck 4-1 FK Partizan (Belgrad) 1 października, 19:00 (49 480)
Marko Lomić 24 (s), Luiz Adriano 39, Jádson 54, Jarosław Rakićkyj 67 - Adem Ljajić 86

Kolejka 3 - 22 października

Szachtar Donieck 4-0 Toulouse FC 22 października, 19:00 (50 217)
Fernandinho 7 (k), Luiz Adriano 24, 56, Tomáš Hübschman 38
Club Brugge KV 2-0 FK Partizan (Belgrad) 22 października, 19:00 (4000)
Ivan Perišić 4, Rajko Brežančić 58 (s)

Kolejka 4 - 5 listopada

Toulouse FC 0-2 Szachtar Donieck 5 listopada, 21:05 (12 046)
Luiz Adriano 49, Ołeksij Haj 63
FK Partizan (Belgrad) 2-4 Club Brugge KV 5 listopada, 21:05 (6293)
Adem Ljajić 52, Washington 66 - Ivan Perišić 28, Dorge Rostand Kouemaha 36, 57, Vadis Odjidja-Ofoe 74

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

Szachtar Donieck 0-0 Club Brugge KV 3 grudnia, 19:00 (46 089)
Toulouse FC 1-0 FK Partizan (Belgrad) 3 grudnia, 19:00 (11 123)
Daniel Omoya Braaten 54

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

Club Brugge KV 1-0 Toulouse FC 16 grudnia, 21:05 (23 668)
Ivan Perišić 90
FK Partizan (Belgrad) 1-0 Szachtar Donieck 16 grudnia, 21:05 (6000)
Lamine Diarra 6

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szachtar Donieck 6 13 4 1 1 14-3 2 1 0 8-1 2 0 1 6-2
2.  Club Brugge KV 6 11 3 2 1 10-8 2 0 1 4-4 1 2 0 6-4
3.  Toulouse FC 6 7 2 1 3 6-11 1 1 1 3-4 1 0 2 3-7
4.  FK Partizan (Belgrad) 6 3 1 0 5 6-14 1 0 2 5-7 0 0 3 1-7

Grupa K
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

AC Sparta Praga 2-2 PSV Eindhoven 17 września, 21:05 (16 703)
Roman Hubník 76, Martin Zeman 87 - Jonathan Reis 80, 90 (k)
CFR Cluj 2-0 FC København 17 września, 21:05 (8000)
Emmanuel Juan Culio 53, Lacina Traoré 75

Kolejka 2 - 1 października

FC København 1-0 AC Sparta Praga 1 października, 19:00 (15 043)
Dame N'Doye 25
PSV Eindhoven 1-0 CFR Cluj 1 października, 19:00 (14 500)
Otman Bakkal 9

Kolejka 3 - 22 października

PSV Eindhoven 1-0 FC København 22 października, 19:00 (18 000)
Jonathan Reis 72
AC Sparta Praga 2-0 CFR Cluj 22 października, 19:00 (10 134)
Juraj Kucka 15, Roman Hubník 32

Kolejka 4 - 5 listopada

FC København 1-1 PSV Eindhoven 5 listopada, 21:05 (21 605)
Jesper Grønkjær 40 (k) - Balázs Dzsudzsák 72
CFR Cluj 2-3 AC Sparta Praga 5 listopada, 21:05 (10 000)
Lacina Traoré 25, Sebastián Dubarbier 90 - Jan Holenda 6, 13, Wilfried Guemiand Bony 90
żółtą kartką został także ukarany Dani - rezerwowy zawodnik gospodarzy

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

PSV Eindhoven 1-0 AC Sparta Praga 3 grudnia, 19:00 (29 500)
Jonathan Reis 90
FC København 2-0 CFR Cluj 3 grudnia, 19:00 (11 567)
Martin Vingaard Hansen 37, Dame N'Doye 43

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

AC Sparta Praga 0-3 FC København 16 grudnia, 21:05 (17 151)
Dame N'Doye 22, 30, Jesper Grønkjær 54 (k)
CFR Cluj 0-2 PSV Eindhoven 16 grudnia, 21:05 (3000)
Danko Lazović 19 (k), Nordin Amrabat 68

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PSV Eindhoven 6 14 4 2 0 8-3 3 0 0 3-0 1 2 0 5-3
2.  FC København 6 10 3 1 2 7-4 2 1 0 4-1 1 0 2 3-3
3.  AC Sparta Praga 6 7 2 1 3 7-9 1 1 1 4-5 1 0 2 3-4
4.  CFR Cluj 6 3 1 0 5 4-10 1 0 2 4-5 0 0 3 0-5

Grupa L
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2009, 13:00 - Monako)

Athletic Club de Bilbao 3-0 FK Austria Wiedeń 17 września, 21:05 (35 000)
Fernando Llorente Torres 8 (k), 24, Iker Muniain Goñi 56
CD Nacional (Funchal) 2-3 SV Werder Bremen 1899 17 września, 21:05 (2500)
Felipe Lopes 68, Rafik Halliche 75 - Torsten Frings 39 (k), Claudio Miguel Pizarro Bossio 55, 85

Kolejka 2 - 1 października

SV Werder Bremen 1899 3-1 Athletic Club de Bilbao 1 października, 19:00 (24 305)
Aaron Hunt 18, Naldo 41, Torsten Frings 90 (k) - Fernando Llorente Torres 90
FK Austria Wiedeń 1-1 CD Nacional (Funchal) 1 października, 19:00 (11 000)
Schumacher 76 - Rúben Micael 35

Kolejka 3 - 22 października

FK Austria Wiedeń 2-2 SV Werder Bremen 1899 22 października, 19:00 (11 000)
Emin Sulimani 73, Schumacher 87 - Claudio Miguel Pizarro Bossio 19, 63
Athletic Club de Bilbao 2-1 CD Nacional (Funchal) 22 października, 19:00 (35 000)
Joseba Andoni Etxeberria Lizardi 67, Fernando Llorente Torres 86 - Rúben Micael 42

Kolejka 4 - 5 listopada

SV Werder Bremen 1899 2-0 FK Austria Wiedeń 5 listopada, 21:05 (25 121)
Tim Borowski 81, Hugo Almeida 84
CD Nacional (Funchal) 1-1 Athletic Club de Bilbao 5 listopada, 21:05 (6000)
Edgar 64 (k) - Joseba Andoni Etxeberria Lizardi 85

Kolejka 5 - 2-3 grudnia

FK Austria Wiedeń 0-3 Athletic Club de Bilbao 3 grudnia, 19:00 (10 500)
Fernando Llorente Torres 19, 84, Mikel San José Domínguez 62
w II połowie mecz przerwano na kilkanaście minut z powodu wtargnięcia kibiców na murawę
SV Werder Bremen 1899 4-1 CD Nacional (Funchal) 3 grudnia, 19:00 (24 784)
Nils Markus Rosenberg 31, 34, Marcelo Moreno Martins 84, Marko Marin 90 - Rúben Micael 61

Kolejka 6 - 16-17 grudnia

Athletic Club de Bilbao 0-3 SV Werder Bremen 1899 16 grudnia, 21:05 (35 000)
Claudio Miguel Pizarro Bossio 13, Naldo 21, Nils Markus Rosenberg 36
CD Nacional (Funchal) 5-1 FK Austria Wiedeń 16 grudnia, 21:05 (3000)
Rúben Micael 23, 57, Mateus 33, Žarko Tomašević 61, Felipe Lopes 66 - Schumacher 21

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SV Werder Bremen 1899 6 16 5 1 0 17-6 3 0 0 9-2 2 1 0 8-4
2.  Athletic Club de Bilbao 6 10 3 1 2 10-8 2 0 1 5-4 1 1 1 5-4
3.  CD Nacional (Funchal) 6 5 1 2 3 11-12 1 1 1 8-5 0 1 2 3-7
4.  FK Austria Wiedeń 6 2 0 2 4 4-16 0 2 1 3-6 0 0 3 1-10

1/16 finału - 18 lutego, 25 lutego
(Losowanie - 18 grudnia 2009, 13:00 - Nyon)

Rubin Kazań 3-0 Hapoel Tel Awiw 18 lutego, 15:00 (7000)
Aleksandr Bucharow 14, 23, Siergiej Siemak 69
Athletic Club de Bilbao 1-1 RSC Anderlecht 18 lutego, 21:05 (39 000)
Mikel San José Domínguez 58 - Lucas Rodrigo Biglia 35
FC København 1-3 Olympique de Marseille 18 lutego, 21:05 (26 000)
Jesper Grønkjær 79 (k) - Mamadou Niang 72, Hatem Ben Arfa 84, Charles Kaboré 90
Panathinaïkós AÓ 3-2 AS Roma 18 lutego, 21:05 (54 274)
Dimítrios Salpingídis 67, Lázaros Christodoulópoulos 84, Djibril Aruun Cissé 89 - Mirko Vučinić 29, David Marcelo Pizarro Cortés 81
Club Atlético de Madrid 1-1 Galatasaray SK 18 lutego, 21:05 (30 000)
José Antonio Reyes Calderón 23 - Abdulkader Keïta 77
AFC Ajax 1-2 Juventus FC 18 lutego, 19:00 (51 000)
Miralem Sulejmani 17 - Amauri 32, 68
Club Brugge KV 1-0 València CF 18 lutego, 19:00 (21 657)
Dorge Rostand Kouemaha 56
Fulham FC 2-1 Szachtar Donieck 18 lutego, 21:05 (21 832)
Zoltán Gera 3, Robert Lester Zamora 63 - Luiz Adriano 32
Liverpool FC 1-0 Unirea Urziceni 18 lutego, 21:05 (40 450)
David N'Gog 81
Hamburger SV 1-0 PSV Eindhoven 18 lutego, 21:05 (35 672)
Marcell Jansen 26 (k)
Villarreal CF 2-2 VfL Wolfsburg 18 lutego, 19:00 (9000)
Marcos Senna 43, Marco Gastón Ruben Rodríguez 85 - Grafite 65, 84 (k)
Royal Standard de Liège 3-2 FC Salzburg 18 lutego, 19:00 (21 000)
Axel Witsel 66 (k), 82, Igor de Camargo 80 - Marc Janko 4, 45
FC Twente 1-0 SV Werder Bremen 1899 18 lutego, 19:00 (24 000)
Theo Janssen 39
LOSC Lille Métropole 2-1 Fenerbahçe SK 18 lutego, 19:00 (16 783)
Florent Balmont 3, Pierre-Alain Frau 52 - Wederson 5
Everton FC 2-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 16 lutego, 18:45 (28 131)
Steven Jerome Pienaar 35, Sylvain Distin 49 - Miguel Veloso 87 (k)
Hertha BSC Berlin 1-1 SL e Benfica 18 lutego, 21:05 (13 684)
Javi García 33 (s) - Ángel Fabián Di María 4

Hapoel Tel Awiw 0-0 Rubin Kazań 25 lutego, 21:05 (12 000)
RSC Anderlecht 4-0 Athletic Club de Bilbao 25 lutego, 19:00 (24 000)
Romelu Lukaku 4, Mikel San José Domínguez 27 (s), Roland Juhász 49, Jonathan Legear 68
Olympique de Marseille 3-1 FC København 25 lutego, 19:00 (27 195)
Hatem Ben Arfa 43, Bakari Koné 62, 78 - Aílton 86
AS Roma 2-3 Panathinaïkós AÓ 25 lutego, 19:00 (50 000)
John Arne Semundseth Riise 11, Daniele De Rossi 67 - Djibril Aruun Cissé 40 (k), 45, Sotírios Nínis 43
Galatasaray SK 1-2 Club Atlético de Madrid 25 lutego, 19:00 (22 000)
Abdulkader Keïta 66 - Simão 63, Diego Martín Forlán Corazo 90
Juventus FC 0-0 AFC Ajax 25 lutego, 21:05 (16 441)
València CF 3-0 Club Brugge KV 25 lutego, 21:05 (45 000)
pd.
Juan Manuel Mata García 1, Pablo Hernández Domínguez 96, 117
Szachtar Donieck 1-1 Fulham FC 25 lutego, 19:00 (47 509)
Jádson 69 - Brede Paulsen Hangeland 33
Unirea Urziceni 1-3 Liverpool FC 25 lutego, 19:00 (25 000)
Bruno Fernandes 19 - Javier Alejandro Mascherano 30, Ryan Guno Babel 41, Steven Gerrard 57
Bukareszt
PSV Eindhoven 3-2 Hamburger SV 25 lutego, 19:00 (28 000)
Ola Toivonen 2, Balázs Dzsudzsák 43, Danny Koevermans 90 - Mladen Petrić 46, Piotr Trochowski 79 (k)
VfL Wolfsburg 4-1 Villarreal CF 25 lutego, 21:05 (16 613)
Edin Džeko 10, Ángel Domingo López Ruano 15 (s), Christian Gentner 42, Grafite 64 - Joan Capdevila Méndez 30
FC Salzburg 0-0 Royal Standard de Liège 25 lutego, 21:05 (26 500)
SV Werder Bremen 1899 4-1 FC Twente 25 lutego, 21:05 (20 963)
Claudio Miguel Pizarro Bossio 15, 20, 58, Naldo 27 - Luuk de Jong 33
Fenerbahçe SK 1-1 LOSC Lille Métropole 25 lutego, 21:05 (48 000)
Emre Belözoğlu 35 - Adil Rami 85
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-0 Everton FC 25 lutego, 21:05 (17 609)
Miguel Veloso 66, Pedro Mendes 76, Matías Ariel Fernández Fernández 90
SL e Benfica 4-0 Hertha BSC Berlin 23 lutego, 18:00 (30 401)
Pablo César Aimar Giordano 25, Óscar René Cardozo Marín 48, 62, Javi García 59

1/8 finału - 11 marca, 18 marca
(Losowanie - 18 grudnia 2009, 13:00 - Nyon)

Hamburger SV 3-1 RSC Anderlecht 11 marca, 19:00 (34 921)
Joris Mathijsen 23, Rutgerus Johannes Martinius van Nistelrooij 40, David Jarolím 76 - Jonathan Legear 45
Rubin Kazań 1-1 VfL Wolfsburg 11 marca, 19:00 (12 000)
Christian Fernando Noboa Tello 29 - Zvjezdan Misimović 67
Club Atlético de Madrid 0-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 11 marca, 19:00 (42 000)
SL e Benfica 1-1 Olympique de Marseille 11 marca, 21:05 (46 635)
Victorio Maximiliano Pereira Páez 76 - Hatem Ben Arfa 90
Panathinaïkós AÓ 1-3 Royal Standard de Liège 11 marca, 21:05 (55 000)
Loukás Výdra 48 - Axel Witsel 8, Milan Jovanović 16, Igor de Camargo 74
LOSC Lille Métropole 1-0 Liverpool FC 11 marca, 19:00 (18 000)
Eden Hazard 84
Juventus FC 3-1 Fulham FC 11 marca, 21:05 (11 406)
Nicola Legrottaglie 9, Jonathan Zebina 25, David Sergio Trézéguet 45 - Dickson Paul Etuhu 36
València CF 1-1 SV Werder Bremen 1899 11 marca, 21:05 (40 000)
Juan Manuel Mata García 57 - Torsten Frings 24 (k)

RSC Anderlecht 4-3 Hamburger SV 18 marca, 21:05 (23 500)
Romelu Lukaku 44, Matías Ezequiel Suárez 45 (k), Lucas Rodrigo Biglia 59, Moubarak Boussoufa 66 - Jérôme Boateng 42, Marcell Jansen 54, Mladen Petrić 75
VfL Wolfsburg 2-1 Rubin Kazań 18 marca, 21:05 (15 412)
pd.
Obafemi Akinwunmi Martins 58, Christian Gentner 119 - Ałan Kasajew 21
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-2 Club Atlético de Madrid 18 marca, 21:05 (45 000)
Liédson 19, Ânderson Polga 45 - Sergio Leonel Agüero del Castillo 3, 33
Olympique de Marseille 1-2 SL e Benfica 18 marca, 19:00 (40 000)
Mamadou Niang 70 - Victorio Maximiliano Pereira Páez 75, Alan Kardec 90
Royal Standard de Liège 1-0 Panathinaïkós AÓ 18 marca, 19:00 (29 000)
Dieumerci Mbokani Bezua 45
Liverpool FC 3-0 LOSC Lille Métropole 18 marca, 21:05 (38 139)
Steven Gerrard 9 (k), Fernando José Torres Sanz 49, 89
Fulham FC 4-1 Juventus FC 18 marca, 19:00 (23 458)
Robert Lester Zamora 9, Zoltán Gera 39, 49 (k), Clinton Drew Dempsey 83 - David Sergio Trézéguet 2
SV Werder Bremen 1899 4-4 València CF 18 marca, 19:00 (24 200)
Hugo Almeida 26, Torsten Frings 57 (k), Marko Marin 62, Claudio Miguel Pizarro Bossio 84 - David Villa Sánchez 3, 45, 66, Juan Manuel Mata García 15

1/4 finału - 1 kwietnia, 8 kwietnia
(Losowanie - 19 marca 2010, 13:00 - Nyon)

Fulham FC 2-1 VfL Wolfsburg 1 kwietnia, 21:05 (22 307)
Robert Lester Zamora 59, Damien Anthony Duff 63 - Alexander Madlung 89
Hamburger SV 2-1 Royal Standard de Liège 1 kwietnia, 21:05 (48 437)
Mladen Petrić 42 (k), Rutgerus Johannes Martinius van Nistelrooij 45 - Dieumerci Mbokani Bezua 31
València CF 2-2 Club Atlético de Madrid 1 kwietnia, 21:05 (50 000)
Manuel Fernandes 67, David Villa Sánchez 82 - Diego Martín Forlán Corazo 59, Antonio López Guerrero 72
SL e Benfica 2-1 Liverpool FC 1 kwietnia, 21:05 (62 629)
Óscar René Cardozo Marín 59 (k), 79 (k) - Daniel Munthe Agger 9

VfL Wolfsburg 0-1 Fulham FC 8 kwietnia, 21:05
Robert Lester Zamora 1
Royal Standard de Liège 1-3 Hamburger SV 8 kwietnia, 21:05
Igor de Camargo 33 - Mladen Petrić 20, 35, José Paolo Guerrero Gonzáles 90
Club Atlético de Madrid 0-0 València CF 8 kwietnia, 21:05
Liverpool FC 4-1 SL e Benfica 8 kwietnia, 21:05
Dirk Kuijt 27, Lucas 34, Fernando José Torres Sanz 58, 82 - Óscar René Cardozo Marín 70

1/2 finału - 22 kwietnia, 29 kwietnia
(Losowanie - 19 marca 2010, 13:00 - Nyon)

Club Atlético de Madrid 1-0 Liverpool FC 22 kwietnia, 21:05 (54 851)
Diego Martín Forlán Corazo 9
Hamburger SV 0-0 Fulham FC 22 kwietnia, 21:05 (50 000)

Liverpool FC 2-1 Club Atlético de Madrid 29 kwietnia, 21:05 (42 040)
pd.
Alberto Aquilani 44, Yosef Shai Benayoun 95 - Diego Martín Forlán Corazo 102
Fulham FC 2-1 Hamburger SV 29 kwietnia, 21:05 (25 700)
Simon Davies 70, Zoltán Gera 76 - Mladen Petrić 22

Finał - 12 maja

Club Atlético de Madrid 2-1 Fulham FC 12 maja, 20:45 (49 000)
pd.
Diego Martín Forlán Corazo 32, 116 - Simon Davies 37
Hamburg, HSH Nordbank Arena

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas