22 kwietnia 2023, 19:27:17 - bartekwr9
Bramka Patryka Klimali

Patryk Klimala zdobył bramkę dla Hapoelu Beer Szewa w wygranym 2-1 (1-0) meczu 32. kolejki izraelskiej ekstraklasy w ramach grupy mistrzowskiej z Hapoelem Jerozolima. Dla 24-letniego napastnika to trzeci gol w lidze w tym sezonie.

22 kwietnia 2023, 17:30 - Jerozolima (Itztadion Teddy)
Hapoel Jerozolima 1-2 Hapoel Beer Szewa
Sagiv Yehezkel 75 (s) - Eugene Ansah 18, Patryk Klimala 54

żółte kartki: Yao Eloge, Guy Badash - Mariano Bareiro, Eitan Tibi, Magomied-Szapi Sulejmanow.

sędziował: Shalom Ben Avraham.

Klimala grał do 72. minuty, gdy zmienił go Ramzi Safuri. Poza kadrą meczową gości znalazł się były zawodnik Legii Warszawa André Martins.

Hapoel Beer Szewa ma na koncie 68 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Expert - 22 kwietnia 2023, 20:11:27 - *.84.125.22
ciekawostka: właścicielem Hapoelu Beer Szewa jest Andrij Szewczenko, stąd nazwa klubu

AnWo_64 - 22 kwietnia 2023, 20:26:42 - *.dynamic.chello.pl
Hmmm... Samokrytycznie przyznam, że fakt, iż Patryk Klimala gra w Izraelu, jakoś umknął mojej uwadze. Do dzisiaj święcie byłem przekonany, że dalej kontynuuje karierę za wielką wodą...

mx1 - 23 kwietnia 2023, 8:57:48 - *.sanok.biz
> Expert. Beer Szewa to miejscowość znana już w 4300-3700 pne! Więc jaki to ma związek z Szewczenką? Chyba że Andrij "Hapoel" Szewczenko, to tego nie wiem.

Figa - 23 kwietnia 2023, 10:06:18 - *.centertel.pl