[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 stycznia 2026, 18:38:57 - Perezck
Resovia wróciła do treningów

Zawodnicy Resovii rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej Betclic II ligi.

W treningu wzięło udział 24 zawodników pierwszej drużyny oraz jeden testowany młodzieżowiec, mogący występować na pozycji prawego obrońcy lub skrzydłowego. Do startu rundy wiosennej zespół będzie trenował na obiektach WR Sport w Świlczy oraz na boiskach treningowych OSIR w Nowej Wsi. Ponadto jest zaplanowane zgrupowanie w Kleszczowie (26-30 stycznia).


źródło: Resovia

M - 7 stycznia 2026, 18:42:13 - *.146.63.13.mobile.internet.t-mobile.pl
Najstarsza dama internetu.

Baranówka - 7 stycznia 2026, 21:32:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Każdy to powie Stal Rzeszów rządzi w Rzeszowie

Soviak - 7 stycznia 2026, 21:37:39 - *.ap-media.pl
Panowie redaktorzy robicie to świadomie czy nie macie podstawowych informacji.Resovia w trakcie przygotowań wyjedzie na obóz przygotowawczy do Kleszczowa.Pozdrawiam.

Omtur - 8 stycznia 2026, 15:31:23 - *.sub-174-193-18.myvzw.com
Omtur to brzmi dumnie! A nie jakaś Resovia.

Reska 1410 - 8 stycznia 2026, 15:55:39 - *.play-internet.pl
Rejsowia jest tak starym klubem, że pamięta Bitwę pod Grunwaldem
Jesteśmy najstarszym klubem na świecie!!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas