[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


9 stycznia 2026, 19:50:42 - dwieladek
Bartłomiej Poczobut w Pogoni Siedlce

Bartłomiej Poczobut został nowym zawodnikiem Pogoni Siedlce, z którą związał kontraktem do końca sezonu. W umowie zawarta została opcja przedłużenia.

32-letni pomocnik jesienią w barwach Polonii Warszawa rozegrał 18 spotkań i strzelił jedną bramkę w Betclic I lidze.


źródło: Pogoń Siedlce

lakaka - 9 stycznia 2026, 19:56:20 - *.centertel.pl
Polonia sie go pozbyla mozliwe ze bedzie tego zalowac w Pogoni powinien dac sobie rade i grac regularnie

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas