[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 maja 2026, 18:56:25 - emdzi
Betclic II liga: Zagłębie S. 0-2 Hutnik

10 maja 2026, 17:00 - Sosnowiec (ArcelorMittal Park)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Hutnik Kraków
Łukasz Kędziora 34, Adam Basse 82

Zagłębie: 87. Kacper Siuta - 43. Dawid Szot, 3. Grzegorz Janiszewski, 4. Kacper Mironowicz, 37. Adrian Gryszkiewicz - 27. Bartosz Boruń (81, 11. Bartosz Snopczyński), 14. Filip Laskowski (81, 6. Marcel Broniewski), 8. Patryk Gogół, 95. Michał Barć (63, 7. Szymon Sobczak), 19. Marcel Predenkiewicz (63, 10. Linus Rönnberg) - 9. Jewgienij Szykawka.

Hutnik: 1. Krzysztof Wróblewski - 4. Łukasz Kędziora (73, 45. Daniel Hoyo-Kowalski), 14. Krystian Bracik, 13. Maksymilian Gandziarowski - 2. Adam Gałązka (85, 21. Karol Szablowski), 5. Dawid Burka, 6. Maciej Urbańczyk, 24. Ksawery Semik (73, 96. Wilde-Donald Guerrier), 10. Mateusz Sowiński (46, 8. Szymon Jopek), 43. Oskar Zawada (65, 18. Adam Basse) - 77. Kacper Prusiński.

żółte kartki: Mironowicz, Janiszewski, Laskowski, Predenkiewicz, Boruń - Urbańczyk, Burka, Bracik, Jopek.

sędziował: Paweł Horożaniecki (Żary).
widzów: 2507.

Ghh - 10 maja 2026, 18:58:35 - *.218.61.99.ip.neotrix.pl
Coś pięknego😄

Zagłoba - 10 maja 2026, 18:59:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak zaglębie spadnie to będzie miało same derby.Górnik Sosnowiec, Sarmacja Będzin, Grodziec Będzin, Unia Dąbrowa Górnicza itp

Bytom - 10 maja 2026, 19:00:03 - *.dynamic.play.pl
Kolejna smutna niedziela, kolejne smutne popoludnie w Sosnowcu. Pilkarze miernoty, kibicow brak, stadion pusty. Przynajmniej kibice Hutnika glosno dopingowali. Proponuje zaorac ten obiekt i otworzyc centrum handlowe jak w Radzionkowie.

SmalecFan - 10 maja 2026, 19:01:38 - *.unknown.vectranet.pl
Pisałem już, ale się powtórzę. Basse rusza się jak kiedyś Peter Crouch (kto pamięta?)
Pozornie wzruszająca nieporadność. I śmiertelnie niebezpieczna.

Ziggy - 10 maja 2026, 19:05:34 - *.dynamic.play.pl
to chyba nie będzie meczyków Tychy -Sosnowiec
dwa ładne obiekty na trzecim szczeblu

Hmmm - 10 maja 2026, 19:15:55 - *.centertel.pl
W przyszlym sezonie najładniejszy obiekt na 4 poziomie ale kopacze przeplacone miernoty gratuluje gołębie 👏👏👏

DG - 10 maja 2026, 19:19:07 - *.dynamic.play.pl
Dzisiaj w Tychach mimo juz wcześniejszego spadku prawie 7 tys ludzi a nas jeszcze walka o utrzymanie a nie wiem czy bylo 1,5 osob

Cielmice - 10 maja 2026, 19:28:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@DG, tyle samo będzie widzów w Tychach za dwa tygodnie.

Jaworzno - 10 maja 2026, 19:28:35 - *.31.48.129.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Hutnik!!!
Choć jesteśmy tu mniejszością Hutnik wciąż naszą miłością! 🤍🩵💙

a - 10 maja 2026, 19:37:41 - *.22.17.154.ipv4.supernova.orange.pl
TRAGEDIA z tym Zagłębiem po prostu... Klub z taką historią, zainteresowaniem kibiców i nowym stadionem zamiast przy kompletach na widowni walczyć o awans do ekstraklasy zbiera łomot od kogo się da na 3 poziomie ligowym, z hukiem spada na 4 - i nie wygląda, by tam miał być faworytem do awansu...

Mike - 10 maja 2026, 19:38:56 - *.centertel.pl
Goczałkowice, Kluczbork, Wolibórz, Jelenia Góra, Gubin. Ciekawe wyjazdy się szykują...

a - 10 maja 2026, 19:39:36 - *.22.17.154.ipv4.supernova.orange.pl
@SmalecFan - to niech zatańczy po golach jak Crouch...

Marcin - 10 maja 2026, 19:42:52 - *.dip0.t-ipconnect.de
Już Nie mogę się doczekać meczu z Barycz Sułów,4liga.30 meczów,83punkty,2 remisy i jedna porażka,bramki 114-19.będę miał kawałek ale jako kibic Zagłębia pojadę na tą wieś zobaczyć Jak Zagłębie dostanie piękny wp....

Ino - 10 maja 2026, 19:51:51 - *.146.154.113.mobile.internet.t-mobile.pl
O jej co się stało znowu puk puk kto tam ....3 liga

Petersi - 10 maja 2026, 20:42:59 - *.tel.tkb.net.pl
Kleczew od jakiegoś czasu im rękę wyciaąga a oni z tego nie potrafią skorzystać

Kordynator - 10 maja 2026, 20:44:16 - *.205.198.135.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Hutniczku !

Sztefi NH - 10 maja 2026, 20:50:55 - *.22.44.194.ipv4.supernova.orange.pl
Chwila oddechu dla Hutnika w walce o utrzymanie.🤍🩵💙

Burmistrz - 10 maja 2026, 21:04:54 - *.31.36.219.mobile.internet.t-mobile.pl
Nowej Huty Taka mała refleksja odnośnie miejsca tego meczu-czy ArcelorMittal Arena nie powinna być na Suchych Stawach?Gdzie byli zwiąchole z Kombinatu gdy Hindus kupował huty żeby wymóc na nim sponsorowanie Hutnika?Podpisali mu po cichu pod stołem przejęcie nowohuckiej huty nieźle się przy tym obławiając mając w głębokim poważaniu Hutnika a potem przepisywali szybciutko majątki na żony i pociotki udając biednych?Hm hm

Joop - 10 maja 2026, 21:06:11 - *.interkonekt.pl
Po pierwsze to szykuję się hit w 3 lidze ROW -zagłębie po drugie to sosnowiec jeszczenie spadł a po trzecie to w tej lidze trzeba grać nawet o przedostatnie miejsce w tabeli bo może się okazać że jakaś drużyna wycofa się z ligi.Tak było w tamtym sezonie z Kotficą choć grali ,,piętro,, wyżej

Egzperd - 10 maja 2026, 21:21:59 - *.cgnat.inetia.pl
Stadion w Sosnowcu to najbardziej zbędny nowy stadion w Polsce. Kto tam gra na jakimś sensownym poziomie? Pralni kasy aptekarza z Krakowa nie liczę, bo już zawija majdan. Czyli co, Raków w pucharach? Miasto Sosnowiec wybudowało stadion, żeby kilka razy w roku klub z zupełnie innego regionu pokopał tam w europejskim pPucharze Biedronki? Jeśli w ogóle będzie się tam jeszcze kwalifikował?

panewniki - 10 maja 2026, 21:27:04 - *.cgnat.inetia.pl
w przyszłym sezonie mecz w Katowicach ale ze Spartą takim osiedlowym klubikiem

Stalstw - 10 maja 2026, 21:32:48 - *.146.14.24.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Hutnik! Można wygrać w Sosnowcu ? Można ! Wam bardziej zależy na pozostaniu w tej lidze niż Stali Stalowa Wola.

CH-G-73 - 10 maja 2026, 21:59:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wielka szkoda Zagłębie... Mieć taki stadion, potencjał i dupa ... Współczuję kibicom. Zagłębie to marka i prędzej czy później wróci na piłkarskie salony. W moim ukochanym Głogowie zawsze mówiło się jedno- Zagłębie jest tylko jedne-Sosnowiec, nie jakiś tam Lubin. Pozdrawiam z Głogowa i życzę bardziej udanych sezonów.

ZS - 10 maja 2026, 22:07:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To Hutnik Kraków powinien teraz walczyć o awans do pierwszej ligi zamiast takiej Wieczystej która nie ma kibiców, szacun do Hutnika że mają tak licznych dobrze dopingujących fanatyków 👍

kaltz - 10 maja 2026, 22:07:24 - *.46.199.153
Panie checinski - oto pana najwieksze osiagniecie. Kibice kiedy referendum???

UrsusKSP - 10 maja 2026, 23:09:42 - *.jmdi.pl
Gdzie wady?

sad - 11 maja 2026, 3:56:52 - *.dynamic.play.pl
to już jest koniec, nie ma już nic.
Akurat Panu Chęcińskiemu to pasuje, bo w roku wyborczym zrobi awans i znów każdy będzie zadowolony xdd

Piorun - 11 maja 2026, 6:50:36 - *.170.224.205
Wróble ćwierkają, że już poszło zapytanie do Wieczystej w sprawie fuzji.

Hutnik - 11 maja 2026, 10:34:17 - *.dynamic.play.pl
Mam nadzieję,że Zagłębie nie spadnie. Szkoda,by było ,ale piłkarsko tragedia. Brawo Hutnik

DandowkaSS - 11 maja 2026, 12:07:20 - *.114.59.242
u nas chodzi sie tylko na hokej

Bonheur - 11 maja 2026, 13:39:17 - *.109.145.21
Czy ktoś ma wiedzę na temat K.Skóry? dalej kontuzja? czy sprawy inne?

ZSkatowic - 11 maja 2026, 17:04:30 - *.centertel.pl
Czym tu się smucić, przecież kibice i kibole którzy wiedzą jakie szopki odstawiają "dowodzący" przestali chodzić na mecze "tych piłkarzyków" i zdzierać gardło za taką grę.
Te wszystkie ..uje co biorą wypłaty z naszych podatków zasługują tylko na skakanie im po pustych łbach

janusz - 12 maja 2026, 8:08:02 - *.56.208.192
Mike@ Metal Kluczbork kiedys byl zacnym klubem pilkarskim i gral na drugim poziomie-nie byl dostarczycielem punktow.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas