|
|
|
11 maja 2026, 20:27:07 - euzi
Betclic I liga: Śląsk 2-2 ŁKS
11 maja 2026, 18:30 - Wrocław (Tarczyński Arena Wrocław)
Śląsk Wrocław 2-2 ŁKS Łódź
Krzysztof Kurowski 63, Jehor Macenko 68 - Fabian Piasecki 42, Jehor Macenko 61 (s)
Śląsk: 25. Michał Szromnik - 27. Michał Rosiak (46, 8. Marc Llinares), 33. Jehor Macenko, 5. Lamine Ba, 44. Mariusz Malec, 16. Krzysztof Kurowski - 7. Piotr Samiec-Talar, 15. Jorge Yriarte, 26. Oskar Wojtczak (46, 38. Dorian Markowski) - 91. Przemysław Banaszak, 11. Luka Marjanac (80, 10. Timotej Jambor).
ŁKS: 12. Łukasz Bomba - 2. Jasper Löffelsend, 6. Sebastian Rudol, 22. Artur Crăciun, 28. Krzysztof Fałowski, 11. Gustaf Norlin (82, 19. Serhij Krykun) - 8. Kōki Hinokio, 20. Mateusz Wysokiński, 16. Maciej Wojciechowski (71, 90. Mateusz Lewandowski) - 9. Andreu Arasa (89, 15. Antoni Młynarczyk), 99. Fabian Piasecki (82, 10. Sebastian Ernst).
żółte kartki: Samiec-Talar - Hinokio, Fałowski.
sędziował: Mateusz Piszczelok (Katowice).
widzów: 24 980.
|



XXX - 11 maja 2026, 20:28:50 - *.22.137.214.ipv4.supernova.orange.pl
Wisła wygrywa Betclic 1 Ligę.

SmalecFan - 11 maja 2026, 20:30:00 - *.unknown.vectranet.pl
No, to faworyta baraży już znamy. Hej Łódź!

Kolegen08 - 11 maja 2026, 20:30:14 - *.8-1.cable.virginm.net
Forza ŁKS!

Mietek - 11 maja 2026, 20:30:35 - *.29.133.30.ipv4.supernova.orange.pl
Wisła wygrywa I ligę i przechodzi do historii będą od początku do końca liderem.


... - 11 maja 2026, 20:34:17 - *.22.17.154.ipv4.supernova.orange.pl
Śląsk kawał meczu przespał - ale i tak awansuje. Ci drudzy to do ekstraklasy chcą chyba po to, żeby ich znowu wypluła z hukiem

bzl - 11 maja 2026, 20:35:19 - *.sinusnet.pl
Piszczelok - naucz się sędziować ewidentny karny na Fałowskim. Gdzie jest VAR??

Artur,,, - 11 maja 2026, 20:36:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niezłe meczycho , Śląsk jest już na 90% Ekstraklasie, ŁKSowi życzę tez awansu. Dwie ekipy warte tego.

wnuk - 11 maja 2026, 20:43:03 - *.dynamic.play.pl
ŁKS ma stroje jak reprezentacja Peru - A FC Kumaci - na zielono

Widzew10 - 11 maja 2026, 20:44:10 - *.play-internet.pl
Mieli pokonać Śląsk a tu d? gdyby nie samobój piłkarza Śląska,ŁKS by to przegrał? Po co zatorowcy pchają się do ekstraklasy?

Kartuz - 11 maja 2026, 20:46:02 - *.dynamic.swiatlowod.plus.pl
Brawo ŁKS!

dr_malec - 11 maja 2026, 21:02:34 - *.dynamic.play.pl
Dobry mecz, a wczoraj o tej samej porze straszliwa kopanina. Szkoda, że ta liga jest tak niewyrównana. Brakuje kilka renomowanych marek, jak Stalówka, Stomil czy Zawisza, które zapełnaiłby stadiony nicznym magnezy.

Kolegen08 - 11 maja 2026, 21:03:05 - *.8-1.cable.virginm.net
Te! Widzewiak22 -jestes nudnym prowokatorem. Forza ŁKS!

SmalecFan - 11 maja 2026, 21:06:19 - *.unknown.vectranet.pl
@Kolegen08 Pozwól im na to 1910. To nie rok założenia, to ustawienie taktyczne (z bramkarzem)

Kolegen08 - 11 maja 2026, 21:16:39 - *.8-1.cable.virginm.net
@Smalec - niech mu bedzie, mam dobre serce dla hipokrytow- wyjatkowo


Adik - 11 maja 2026, 21:32:47 - *.30.159.54.threembb.co.uk
Forza ŁKS...

w-wa - 11 maja 2026, 21:40:00 - *.dynamic.play.pl
24 980...55k na Ruchu. Nikt nie ma szans.

max - 11 maja 2026, 22:35:01 - *.centertel.pl
@Widzew10 - żyć nie możesz bez ŁKS-u. Drżyj o swój klubik.

Kilof - 11 maja 2026, 22:37:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Śląsk z tym składem walka o utrzymanie w ekstraklasie.

Żeś - 11 maja 2026, 23:11:47 - *.59.190.253
Czyli Wisła awansowała z pierwszego miejsca ? Szok i niedowierzanie!

bystrzyca - 11 maja 2026, 23:14:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Właśnie wróciłem z meczu i muszę powiedzieć, że ŁKS w pierwszej połowie dominował. Słupek ratował Śląsk. Oprawa na poziomie, kibice obu drużyn dali pokaz jak można bez inwektyw kibicować swojej drużynie. Śląsk potrzebuje skrzydłowych, Płacheta wróć...

WKSfan - 11 maja 2026, 23:24:54 - *.dynamic.play.pl
Jeszcze mały kroczek do awansu. Miasto musi przeznaczyć ok 60 mln na klub, żeby mógł się dalej rozwijać i rywalizować o puchary, a najlepiej o tytuł. WKS!

tentyptakm - 11 maja 2026, 23:37:27 - *.7.85.33.ipv4.supernova.orange.pl
A tak liczyłem, że tym cwaniakom, co przeżerają państwowe pieniądze dokopią... Dalej spodziewam się trzeciego lub czwartego miejsca przed barażami.

Breslau - 11 maja 2026, 23:44:25 - *.176.1.pool.telefonica.de
Malinowe nosy chcialy ligę wygrać,chyba w pyci polo.🤣🤣🤣🤣

obiektywny - 11 maja 2026, 23:51:47 - *.play-internet.pl
Kibicom Śląska nie przeszkadzał nowy stadion i ładowanie kasy z miasta od polityków PO, tylko ze ten układ się niedługo skończy i co wtedy? Chętnych do inwestowania nie ma na Legię czy Ruch a co dopiero wiecznie przeciętny Śląsk?

tentyptakm - 11 maja 2026, 23:58:05 - *.7.85.33.ipv4.supernova.orange.pl
Miasto Wrocław funduje budżet Śląskowi, PZPN trzy punkty za wymyślony walkower, "gwiazdor" Marciniak nie widzi faulu na Fałowskim w polu karnym! Przypadki?!

Art - 12 maja 2026, 0:59:57 - *.88.156.56
Widzew 10...jesteś taki śmieszny.. szkoda rok powstania wiecznie klamiecie

kibic - 12 maja 2026, 1:51:31 - *.centertel.pl
25tys na takie ogórasy? pfff

Hansu - 12 maja 2026, 7:47:23 - *.146.46.181.mobile.internet.t-mobile.pl
Meczycho na poziomie jak na pierwszą ligę

Do maxa - 12 maja 2026, 9:41:58 - *.146.154.99.mobile.internet.t-mobile.pl
Kiedy wy wreszcie rozumiecie że nie macie kibiców i po co ten stadion wam jak tam przychodzi nie całe 3 tysiące . Siedźcie sobie w tej lidze chociaz nie będziecie widzieć dłużo porażek i nie spadniecie z chukiem tak jak 3 lata temu . Max żeby pchać się do najwyższej klasy rozgrywkowej to trzeba mieć i siano i piłkarzy . Piasecki baran przyszedł bramki ze spalonego strzela gdzie wy do ekstraklasy .Prezes Kazimierczak was wpycha do extrklasy jak was na piłkarzy nie stać ten mecz ze Śląskiem to gdyby nie sędzia łomot jak nic.Wiec. Galopie zajmie się klubem i zacznij rozdawać bilety bo bardzo mało was na stadionie i nawet dopingu w tej telewizji nie słychać także o Widzew się nie martw chłopczyku biały


Kolegen08 - 12 maja 2026, 11:49:21 - *.8-1.cable.virginm.net
Nie twoj biznes, nie twoj klub... ale dalej pisz swoje dziecinne wypociny :D

Tom - 12 maja 2026, 19:20:10 - *.interkonekt.pl
Najlepiej jakby z baraży awansował Ruch. Ma najwięcej kibiców. Czy to prawda że do Śląska ma wejść sponsor w dużą kasą

tcw - 12 maja 2026, 19:34:53 - *.49.130.109.ipv4.supernova.orange.pl
Tak, podobno w KGHM wreszcie poszli po rozum do głowy i zamiast inwestować w sport na wsi chcą zbudować swoją markę w europejskim mieście wspólnie z wielkim klubem.

tcw - 12 maja 2026, 19:37:01 - *.49.130.109.ipv4.supernova.orange.pl
Tak, podobno w KGHM wreszcie poszli po rozum do głowy i zamiast inwestować w sport na wsi chcą zbudować swoją markę w europejskim mieście wspólnie z wielkim klubem.

Mentor - 13 maja 2026, 12:23:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew10@ gotowy na 1 ligę? Dobrzycki zostanie? Powtórka 2014 roku?

|
|