[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - zima 2024
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Chojniczanka Chojnice  
05.01

05.02-09.02 Władysławowo-Cetniewo
  13.01 Lechia Gdańsk 3-2
  19.01 ŁKS Łódź 1-2
  27.01 Olimpia Grudziądz 4-0
  31.01 Cartusia Kartuzy 5-1
  31.01 Jaguar Gdańsk 0-0
  10.02 Radunia Stężyca 0-0
  17.02 Gedania Gdańsk 1-0

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
08.01

29.01-03.02 Opalenica
  20.01 GKS Tychy 1-1
  27.01 Skra Częstochowa 0-0
  31.01 Warta Sieradz 1-0
  03.02 Zagłębie II Lubin 1-3
  10.02 Ruch Chorzów 0-0
  16.02 Pniówek Pawłowice 4-1

Hutnik Kraków  
03.01
  13.01 GKS Tychy 3-3
  20.01 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-5
  27.01 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5-2
  03.02 GKS Katowice 1-2
  10.02 Wiślanie Jaśkowice 2-2
  16.02 Garbarnia Kraków 2-1

KKS 1925 Kalisz  
08.01
  24.01 Zawisza Bydgoszcz 1-2
  27.01 Radunia Stężyca 2-3
  03.02 Śląsk Wrocław 1-2
  10.02 Znicz Pruszków 2-1
  17.02 Zagłębie II Lubin 3-1

Kotwica Kołobrzeg  
12.01

05.02-12.02 Belek
  20.01 Błękitni Stargard 1-1
  24.01 GKS Katowice 0-0
  27.01 Gedania Gdańsk 3-2
  31.01 Unia Swarzędz 1-0
  07.02 Szachtior Karaganda 2-1
  10.02 FC Rustawi 2-0
  12.02 Kajsar Kyzyłorda 2-1
  17.02 Lech II Poznań 2-0

Lech II Poznań  
08.01
  20.01 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0
  27.01 GKS Katowice 1-1
  31.01 Lech Poznań 1-5
  03.02 Chrobry Głogów 0-3
  10.02 Śląsk II Wrocław 0-1
  14.02 Polonia Środa Wielkopolska 1-0
  17.02 Kotwica Kołobrzeg 0-2

ŁKS II Łódź  
04.01
  13.01 Zawisza Bydgoszcz 1-0
  20.01 Pogoń Siedlce 0-2
  27.01 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-3
  27.01 Śląsk II Wrocław 1-0
  03.02 Unia Skierniewice 0-2
  07.02 Znicz Pruszków 2-1
  16.02 Ślęza Wrocław 3-2
  17.02 GKS Bełchatów 1-1

Olimpia Elbląg  
04.01
  14.01 Legia Warszawa 0-6
  20.01 ŁKS 1926 Łomża 2-0
  20.01 Elana Toruń 0-3
  24.01 Cartusia Kartuzy 3-1
  04.02 Gryf Słupsk 2-0
  07.02 Concordia Elbląg 3-2
  17.02 Mławianka Mława 3-0

Olimpia Grudziądz  
08.01

22.01-27.01 Władysławowo-Cetniewo
  20.01 Cartusia Kartuzy 4-0
  24.01 Gedania Gdańsk 1-2
  27.01 Chojniczanka Chojnice 0-4
  03.02 Elana Toruń 0-0
  10.02 Zawisza Bydgoszcz 5-1
  17.02 Stomil Olsztyn 3-2

Pogoń Siedlce  
08.01
  20.01 ŁKS II Łódź 2-0
  27.01 Polonia Warszawa 2-0
  03.02 Znicz Pruszków 1-2
  10.02 Podlasie Biała Podlaska 1-0
  10.02 Legionovia Legionowo 2-2
  17.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0
  17.02 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-3

Polonia Bytom  
08.01
  13.01 LKS Goczałkowice Zdrój 1-0
  17.01 Ruch Chorzów 1-1
  20.01 Rekord Bielsko-Biała 2-2
  20.01 Pniówek Pawłowice 2-4
  27.01 Wieczysta Kraków 1-6
  03.02 Sandecja Nowy Sącz 3-1
  03.02 Podhale Nowy Targ 1-1
  06.02 Zagłębie Sosnowiec 1-0
  11.02 Piast Gliwice 1-1
  11.02 Unia Turza Śląska 4-1
  24.02 Drama Zbrosławice

Radunia Stężyca  
10.01
  27.01 Gryf Słupsk 3-1
  27.01 KKS 1925 Kalisz 3-2
  03.02 Cartusia Kartuzy 3-1
  10.02 Chojniczanka Chojnice 0-0
  17.02 Świt Skolwin (Szczecin) 1-0

Sandecja Nowy Sącz  
05.01
  13.01 Wieczysta Kraków 1-1
  20.01 Wisłoka Dębica 4-2
  27.01 Podhale Nowy Targ 5-1
  03.02 Polonia Bytom 1-3
  10.02 Wisła II Kraków 2-1
  14.02 1.FC Tatran Prešov 1-1
  16.02 Sandecja Nowy Sącz (j)

Skra Częstochowa  
09.01
  20.01 LKS Goczałkowice Zdrój 1-0
  27.01 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0
  03.02 Śląsk II Wrocław 1-0
  10.02 MKS Kluczbork 0-2
  10.02 GKS Bełchatów 1-1

Stal Stalowa Wola  
04.01
  20.01 Star Starachowice 2-0
  20.01 Czarni Połaniec 5-1
  27.01 Stal Rzeszów 0-2
  02.02 Motor Lublin 0-2
  07.02 Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0
  10.02 Avia Świdnik 5-1
  17.02 Radomiak Radom 1-2

Stomil Olsztyn  
08.01

21.01-29.01 Dubajj
  20.01 Legia II Warszawa 2-0
  24.01 Gulf United FC 1-1
  27.01 Al-Dahra FC 2-1
  03.02 ŁKS 1926 Łomża 0-1
  10.02 GKS Wikielec 1-2
  17.02 Olimpia Grudziądz 2-3
  17.02 Znicz Biała Piska 2-1

Wisła Puławy  
05.01
  12.01 Znicz Pruszków 2-4
  20.01 Resovia 0-0
  27.01 Świdniczanka Świdnik 0-1
  27.01 Motor Lublin 1-5
  03.02 Siarka Tarnobrzeg 2-0
  03.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0
  10.02 Legionovia Legionowo 0-0
  10.02 KTS Weszło Warszawa 0-4
  17.02 Orlęta Radzyń Podlaski 5-2

Zagłębie II Lubin  
05.01
  13.01 Górnik Polkowice 2-4
  20.01 Polonia Środa Wielkopolska 6-1
  24.01 Śląsk II Wrocław 3-1
  27.01 Sokół Kleczew 4-1
  03.02 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1
  10.02 FK Pardubice B 1-0
  17.02 KKS 1925 Kalisz 1-3

 

Napisz do nas